Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 5152535455 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Aralık 2017/2011 Saat 16:35
SELAMLAR NACİ BEY EPEY ZAMANDIR YAZAMADIM BİLGİSAYARIMDAKİ SORUN YÜZÜNDEN HOCAM  BU SÜREDE YİNE BİRŞEY KISMET OLMADI NEYAPALIM SAĞLIK OLSUN KARABEY DE BULDU KAYBOLDU DEMEYESİN DİYE YAZIYORUM .BUNDAN SONRA YİNE DEĞERLİ FİKİRLERİNİZDEN YARARLANACAĞIZ İNŞALLAH.HOCAM BİR ARKADAŞTA XLT VAR EAGLE İLE TAKAS EDİYOR NE DERSİNİZ TAKASA DEĞER Mİ CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM SAYGILAR
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2011 Saat 09:27

SELAMLAR KARABEY ARKADAŞIMIZ

BENİM BU KONUDA TEK VE SON SÖYLİYECEKLERİM ŞUNLARDIR
BELKİ BU ARKADAŞIN CİHAZI HASARLIDIR YAPTIRMIŞ NETİCE ALAMAMIŞ SATIYOR OLABİLİR BELKİ DE İLK CİHAZI AEGLE 2 DİR  SONRADAN XLT ALMIŞTIR VE XLT Yİ PROGRAMLATMADAN KULLANDIĞINDAN ÖTÜRÜ SIFIR NETİCELER ALIP ONDAN GERİ DÖNÜŞ YAPIYOR OLABİLİR VELHASIL NE NİYETTE İSE BİLİNMEZ FAKAT BU 2 ŞIK EN KUWETLİ İHTİMALDİR
ŞİMDİ NİYETİN VARSA O ARKADAŞA İLK ÖNCE BENİM ADRESİMİ VER CİHAZI NEYİ VAR NEYİ YOKSA BİR KARGO YAPIP YOLLASIN BAKAYIM CİHAZ SAĞLAMMI NEDİR EĞER Kİ SAĞLAMSSA BUNUN PROGRAMLANMASI ŞARTTIR AKSİ NETİCE ALAMASSINIZ BUNUN İÇİN DE BİR 500 TL Yİ GÖZDEN ÇIKARMAN LAZIMDIR ONDAN SONRA SENİN AEGLE 2 DEN KAT BE KAT İŞ YAPAR HALE GELECEĞİNDEN DE ADIM GİBİ EMİNİM .
ÜZERİNDEKİ ŞİMDİKKİ PROGRAMLARIN  (YANİ İLK AÇIŞTA GELEN FABRİKASYON OLAN SİLİNMEYEN HER DEFASINDA KARŞINA GELEN PROGRAMLARIN TÜMÜ AMERİKA İÇİN ÜRETİLİP KONMUŞTUR ONUN İÇİN BİZİM BURALARI TANIMAZ ALET ÜSTÜNDE 4 AYRI EEPROM HAFIZA PROGRAMLARINA BİZİMKİLERİ YERLEŞTİRİYORUM EKSİKSİZ OLARAKTAN  1.E  TEKTEKÇİLİĞİN TÜM SAFHALARI KONUYOR 2.CİYE SESSİZ SADECE BİŞİ BULDUĞUNDA CEVAP VEREN %100 AYIRIMLI BİR SİSTEM YERLEŞTİRİLİYOR BU DA EV İÇİ BAHÇE İÇİ  VEYA ÇOK İSTENMİYEN IVIR ZIVIRLARIN ÇIKTIKLARI YERLERDE HATTA HEP SESSİZ DURUM KALIP TEKTEKÇİLİKTE GENEL ARAMALARDA  YANİ SESİN SENİ RAHATSIZ ETMİYECEK DURUMLARDA SADECE HAKİKİ BİR İSTENEN MADDEDE SES ÜRETECEK ŞEKİLDE OLUYOR  3.CÜSÜ KENDİ BAŞLIĞINLAN EN DERİNDEN ALGILAMA ŞEKLİ (AYIRIMLIDIR )  4.CÜSÜ İSE (PULSE ) SİSTEM İÇİNDE ÇALIŞAN  (AYIRIMSIZ ) HERŞEYE CEVAP VEREN FAKAT EKRANIN EN ALTINDAKİ YATAY ÇALIŞAN (SİNGA GRAPH ) EKRANINDA AYIRIMI GÖREBİLİRSİNİZ HEM DE AYIRIMSIZ ŞEKİL İÇİNDE BU HİÇBİR MAKİNEDE YOKTUR VE ÇİFT BAŞLIKLAR İLEN EN BÜYÜK BAŞLIKLAR BU PROGRAMDA KULLANILIR  HATTA KENDİ BAŞLIĞINLAN BİLE BU KISIMDA KULLANABİLİRSİNİZ  VE SONUÇTA SİZE AYRI BİR NASIL YAPILIP EDİLECEĞİ HAKKINDA BİR BENİM TARAFIMDAN KATALOG DA GELİCEKTİR ..
BU DURUM İÇİNDE ÇALIŞACAĞINIZ YERE GİDİP ALETİ AÇIP ARAMA SEÇİMİNİZ BU 4 AYRI PROGRAMDAN HANGİSİ İSE ONA GİRİP HAVA VE TOPRAK AYARINI YAPTIKTAN SONRA  KOL GÜCÜNLEN BAŞLIĞI TOPRAK ÜSTÜNDE GEZDİRMEK KALIYOR SİZE BAŞKA HİÇBİŞİ İLEN OYNAMIYOR AYAR FİLAN YAPMIYORSUNUZ MAKİNE TAMAMEN BİLGİSAYAR İÇİNDE KENDİ KENDİNİ İDARE EDİYOR İYİ BİŞİ BULUNURSA SİZE HABER VERİLİYOR SİZ DE ORAYI AÇIP HERNEYSE ONU ALIYORSUNUZ HEPSİ BU KADAR ..
TABİKİ AEGLE 2 İLEN  XLT ARASINDA DÜNYALAR KADAR FARK VARDIR BUNU DA GÖZ ARDI ETMEYİN ŞU AN BİLE DÜNYANIN EN İYİ EN MÜKEMMEL MAKİNESİDİR ISRARLAN BUNU HER ZAMAN HER YERDE SÖYLÜYORUM  AMA HASARSIZ AYNI FABRİKA ÇIKIŞI ÇALIŞAN BİR XLT LER İÇİN BU SÖYLKEDİKLERİM GEÇERLİDİR BUNU DA UNUTMAYIN BURAYA KONTROLE YOLLARSA VE SAĞLAMSA  ALET DE BURDAYKEN PROGRAMLANIP SİZE YOLLANIR ARTIK HİÇBİR SORUNUNUZ DA KALMAZ KEYFİYET SİZİNDİR..........FATURASINI İSTEMEYİ UNUTMAYINIZ...
BEN BURDAN SİZE TELEFON AÇIP TAMAMDIR MAKİNE SAĞLAMDIR DEDİĞİMDE SİZ DE O KİŞİYE AEGLE 2 Yİ YOLLARSINIZ BURDAN DA İŞİ BİTİNCE SİZE KARGOLARIM ..XLT Yİ...

NOT> BİR DE SATILIKLAR ARSINDA (NACİBABA ) İSMİNİ KULLANARAKTAN DİĞER SİTELER İÇİNDE SATILIK  XLT LER DFX LER  DFX=300 LER PROGRAMLANMIŞTIR NACİBABA GARANTİSİ ALTINDADIR DİYE DE ŞEKİLLER VAR BUNLARA DA KİMSE İTİBAR ETMESİN KONUDA DİKKATLİ OLUNSUN DİYORUM...............................................................nacibaba........................onk...

SAYGILARIMLAN......................................................NACİBABA....................................ONK....
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Aralık 2017/2011 Saat 14:56
çok teşekkür ederim naci beyaçıklamalarınız için bakalım arkadaş kabul ederse makinayı size gönderirim saygılar
Yukarı Dön
ASİL KURT Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Aralık 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı ASİL KURT Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 12:22

Sayın naci babam
1 sene önce almış olduğum  çubuklarlan en sonunda muradıma erdim  burdan da ilanlıyorum toplu yüklü bir meblağ aldım sayende allah senin yüzünü her daim güldürsün allah razı olsun senden  ve bu çubuklardan.
Arkadaşlar sabırlan ısrarlan yılmadan devam edin sonunda bulmak var ben buldum darısı sizlerin başına .
ASİL KURT
KAPLAAN
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 13:47
asil kurt arkadaşım allah güle güle harcamaya nasip etsin inşallah birgün bizde muradımıza ereriz babanın cubuklarından bendede var yer tespiti yapmak hiç sorun değil fakat her yeride kazmak sorun nasıl bır makına kullanıyorsun makınanın bulma  konusunda ne kadar faydası oldu acaba kesin cevap alabılıcek bır cihaz şart garret gta 350 var ama oda hiç var demiyor yaf kırcam kafasını birgün
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 14:30

KARAGÜN KODLU ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ASİL KURT KODLU ARKADAŞ 'IN OKUMASI YAZMASI BİLE YOK  BİRKAÇ KÖYÜN SIĞIRTMAÇLIĞINI YAPIYOR YANİ ÇOBANLIK VE ÇOK FAKİR BİRİ  ÇUBUK KONUSUNDA BANA YAZDIYDI BEN DE BİR TAKIM HİBE ETTİMDİ GEÇEN SENE YAZINDI GALİBA  HEP ARADI ÇALIŞTI İLMİNİ ALDI ÇUBUKLARIN  ONA BİRDE CEP TELEFONU UYDURDUM  GÜNDÜZÜN UFAK GÜNEŞ PANELİ VAR ONLAN DA ŞARZ EDİYOR  CANI SIKLIMASIN DİYE BİR DE ÇOK KANALLI  RADYO YOLLADIM O DA ŞARZLI PİLLİ AYNI APARATLAN ŞARZ EDİYOR ONLARI TÜM LÜXÜ BUNLAR BU YAZIYI DA GİTMİŞ KASABADA İNTERNET CAFEDEN BİRİNE YAZDIRMIŞ YAZMAMASI GEREKİRDİ AMA OLMUŞ BİR KERRE  BULDUKLARINDA DA TARİHİ ESERE GİRMİYOR  REŞAT ALTINI TÜMÜ  GİDİP BİRKAÇ BİRKAÇ BOZDURUYORMUŞ HAYALİ DE BİR ÇİFTLİK GİBİ BİŞİ KURMAK O DA OLUCAK HERHALDE  SIRF HAYVANCILIK ÜSTÜNE  BANA DA DİYOR GEL BURAYA BEN YOL İZ BİLMEM SENİ ARAYIM DERKEN KAYBOLURUM YARISINI SANA VERİCEM DİYOR  BEN KABUL ETMEDİM  ANCAK ONUN HAYALİNE YETER O BULDUKLARI  PARASAL DEĞERİ YOK TA ALTINSAL DEĞERİ VAR  YARIM TENEKEDEN BİRAZ FAZLAYMIŞ ONA ÇOK BÜYÜK GÖZÜKÜYOR TABİİ  HER NEYSE DURUM VAZYET BU  İNŞAALLAH BAŞARIR  TEMENNİM ODUR..
MAKİNESİ FİLAN YOK YANİ SIRF ÇUBUKLAN BULUYOR..
SAYGILARIMLAN.................................................................NACİBABA.........................ONK...
Yukarı Dön
karagün Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 57
  Alıntı karagün Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 15:07
selamlar naci baba baba sende bir dahisin gerçekten senide kutluyorum sanırım eşin benzerinde bulunmaz baba allah seni başımızdan eksik etmesin inşallah arkadaşımızda hayırlı işlerde kullanır naci baba çubukların bende ve arkadaşımda gayet iyi çalışıyor hatırlarsan kurban bayramı sonunda almıştım bır kaç yer noktaladım bırtanesini açtık boş çıktı baba çubuklarla arkaş yeri belirliyor sonra aynı bolgeye gidiyorum onun belirledği yeri bilmediğim halde aynı yeri bende noktalıyorum bırde noktaladığım yerde ne tarafa hareket etsem çbuklar geriye dönüyör sence bu sistem çok iyi çalışıyor anlamınamı gelir acaba bunlarla yer noktalamak bana göre hiç işten değil sadece güzel bir makına olması gerek inşallah paramız olunca oda olucak saygılar baba nasip olursa birgün elını öpmeye gelicem 100 kmt mesafe  var aramızda
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2011 Saat 19:43

KARAGÜN MERHABA TEKRARDAN

ÇUBUKLAR TEK BAŞINA SENDE ÇALIŞIYORSA ÇOK İYİ  KARIŞAN OLMAZ HİÇOLMASSA
ŞİMDİ EĞERKİ DURDUĞUN YERDEN  (ARAZİDEYKEN )  100--200 METRE İLERSİNİ  GÖZLERİNLEN SAĞDAN SOLA DOĞRU BİR SINIR ÇİZGİSİ ÇEK  VE DEKİ BU DURDUĞUM YER İLEN ÇİZDİĞİM SINIRI AŞMA  BU YER İÇİNDE İŞTE ALTIN GÖMÜ  VEYA BENZERİ ALTIN  EŞYA VARMI VARSA İLERİ HAREKET YOKSA GERİ HEREKET YAP.. CEVAP GELDİ  (GERİ ) GÖSTERDİ BU SEFER SAĞINA DÖN AYNI YERDE  YİNE AYNI EYLEMİ YAP YİNE YOK DEDİ BU SEFER ARKANI DÖN  AYNI EYLEM SONRA SOLA AYNI EYLEM YANİ DURDUĞUN YERDE 4 BİR YANA AYNI SORUYU SORUCAN  DÖNEREKTEN  DERSE Kİ YOK  SENLEN O ÇİZDİĞİN SINIR ARASI BOŞTUR BU SEFER SINIR  ÇİZMEDEN SERBEST BIRAKARAKTAN SOR  DİYELİM Kİ İLK DURUŞ ŞEKLİNDE İKEN Kİ VAZYETTE İLERİ HAREKET YAPTI  BU DURUMDA O İLERİLERE BAKIVER  BİR AĞAÇ OLABİLİR BİR KAYA OLABİLİR  DE Kİ BU AĞAÇLAN DURDUĞUM YER ARASINDAMI ?? GERİ HAYIR YAPTI O ZAMAN O AĞACA KADAR YÜRÜ VE AYNI İSTİKAMETTE YİNE SERBEST BIRAKARAK SOR  DE Kİ İLERDEKİ KAYALIKLAN BU DURDUĞUM YER ARASIMI  DEDİ EVET İLERİ HAREKET YAPTI HAH BU DURUMDA YENİDEN KUR VE DEKİ BENİ BU YERİN ÜSTÜNE GÖTÜR O ANDA ÇUBUK UÇLARI O YÖNE DOĞRU ÇEKİM YAPICAKTIR YERİN DE ÜSTÜNE GELİNİNCE BAŞLAR YAVAŞ YAVAŞ AŞAĞI DOĞRU İNMEYE TAM YERİN ÜSTÜNDE DE TAM AŞAĞI SAPMA YAPAR SEN DE EĞİL VE YERİ TAM NOKTALA ................
BU DURUMDA ÇANTADAN MAKİNEYİ ÇIKAR KUR BAK BAKALIM EĞERKİ ALET SES VERİYOR İŞİ BULDUN DEMEKTİR SES FİLAN HİÇBİŞİ YOKSA DEMEKKİ O YERİN TOPRAĞINDA ALTIN MİNERALİ VARDIR YANİ FABRİKASYON İŞTİR BİZİM İŞİMİZ DEĞİLDİR  BU DURUMDA YENİ BİR YER BELİRLEMEK İÇİN YİNE AYNI YÖNTEMLERİ YAPIYORSUN ..

HERKEZ SIRF ALTIN GÖMÜ SORUYOR HALBUKİ ALTINDAN DAHA KIYMETLİ ŞEYLER DE VAR  ALTINI SORGULADIN BİTTİ DİYELİM O YERDE BU SEFER GÜMÜŞ SOR O DA YOKSA BAKIR SOR BRONZ SOR HEYKEL SOR LAHİT SOR  KAPALI MAĞRA VARMI SOR  YANİ AKLINA NE GELİYORSA TÜMÜNÜ SOR ELBETTE BU SORDUKLARINDAN BİRİNE CEVAP ALICAKSIN ..
EN ÇOK DA TEKTEKÇİLİK  YERLERİNİ SOR  ESKİ YERLEŞİM YERLERİNİ SOR BUGÜN ORASI TARLADIR AMA TOPRAK İÇİ İYİDİR  DİYECEĞİM O Kİ SIRF ALTINLAN İŞİ GEÇİŞTİRMEYİN HER KONUYU SORUN ..
ÖYLE KİŞİLER BİLİRİM Kİ DİZLERİNE  MOTOSİKLET DİZLİKLERİNDEN TAKMIŞ KOL DİRSEKLERİNE DE YİNE AYNI KORUMADAN ADAM RESMEN YERDE SÜRÜNÜYOR TEKTEK YAPIYOR ÇUBUKLAN  YOK MAKİNE ALMIYA GÜCÜ BU ŞEKLE ÇALIŞMIŞ GELİŞTİRMİŞ MAKİNEDEN DAHA İYİ İŞ YAPIYORLAR  BU DA VAR YANİ..

YOLLARDAKİ ESKİ ÇEŞMELERİ SORGULA TAŞ ÖBEKLERİNİ SORGULA  KÖY KASABA İÇLERİNDEKİ ESKİ EVLERİ UZAKTAN SORGULA SIRF ALTINA KÜPE TAKILIP KALMAYIN
ALTIN SORGULAYIP TA AÇTIĞIN BOŞ ÇIKAN YERLERDE MUHAKKAK SURETTE ALTININ MİNERALİ DAMARLARI VARDIR İŞTE BÖYLE BOŞ İŞÇİLİK YAPMAMAK VE VAKİT KAYBETMEMEK İÇİN MAKİNE ŞART DİYORUM  YOKSA ÇUBUK ŞAŞMAZ ....

SAYGILARIMLAN...................................................................NACİBABA......................ONK.... 
Yukarı Dön
amedli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı amedli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Aralık 2017/2011 Saat 17:58
naci  baba merhabalar saygılar

naci baba yaklaşık  2 aydır çubukları öğrenmek için arazide geziyorum.soruyu soruyorum
var dedi beni üstüne götür dediğim zaman sadece yön veriri gibi öne yöneliyor yani çekim gücü öne doğru yok bunu bir türlü aşamadım.sakin kafayla sabah erken kalkıp dahi araziye çıktım kılavuzdaki olamsı gereken herşewye dikkat ettim ama olamadı benim dikkat etmem gereken başka benden kaynaklanan ne olabilir onu bulamadım.bu konuda ne yapabilirim veya nerde yanlış yapıyorum.
keşişler dağı
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Aralık 2017/2011 Saat 13:01

AMEDİ   ARKADAŞA CEVABEN

İYİ GAYET GÜZEL  BİR HAREKET EDİYOR SORDUĞUNA İLERİ DOĞRU GİDİŞ VARSA AYNI İSTİKAMETE YÜRÜ DEVAMLI TUTARAKTAN GİDEMİYORSAN 10 ADIMDA BİR YİNE SORGULA YERİ GEÇERSEN TERSİNE GÖSTERİCEK DÖN GERİ VE TUTARAKTAN YERİN ÜSTÜNE GEL YERİN ÜSTÜNE GELİNMEYE BAŞLANINCA AŞAĞI DOĞRU YAVAŞÇA EĞİLMEYE BAŞLAR TAM YERİN ÜSTÜNDE TAM AŞAĞI YAPAR SEN DE TOPRAK SEVİYESİNE EĞİL ÇUBUKLAR BİR YERİ TAM MARKALAYACAKTIR YER ORASIDIR EĞER Kİ ALTIN SORGULADINSA  MUHAKKAK BİR MAKİNE YANINDA BULUNDURMAN LAZIM BOŞA KAZMAMAK İÇİN BELKİ ORDA  O TOPRAKTA ALTIN MİNERALİ DAMARI OLABİLİR MAKİNE BUNA CEVAP VERMEZ AMA ÇUBUK GÖSTERİR İŞTE MAKİNE BU KISIMDA DEVREYE GİRER ŞÜPHE DE ORTADAN KALKAR..

NOT>> HER KİŞİDE O ÇEKİM OLUŞMUYOR SADECE İLERİ DOĞRU HAREKETLEN İŞLEM OLUŞUYOR SENDEKİ DE BÖYLE  YANİ YANLIŞ YAPTIĞIN BİŞİ YOK HERŞEY NORMAL İŞERDE O ÇEKİM GÜCÜNÜ DE YAKALARSIN BELKİ..

SAYGILARIMLAN....................................................................NACİBABA.......................ONK....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 5152535455 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50