Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4950515253 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2011 Saat 16:40

BARACUDA 0031--------------------ARKADAŞA HİTABEN.......................nacibaba...................onk.

Arkadaşım merhaba selamlar.
Benim yapım olan çubuk sistemlerinin çalışma prensibi tüm piyasadakilerden çok farklı ve gerçekçidir, insan beyninde var olan bir sistemden yararlanaraktan çalışmaktadır kendi kendine iş yapmaz siz neyi bulmak istiyorsanız sadece onu söyleyip yönlendirin gerisini o halleder ve %100 doğrudur .Bu sistemlen herkes kendi mesleğinde branşında çalışıyor sadece define için değil  akla mantığa gelebilen her iş işin kullanılıyor.
Doğadaki ,toprak içindeki tüm minarellerden kesinliklen etkilenmez ne tuğladan ne de başka bişiden sadece söylenen ne ise ona yönelir onu arar ve varsa orda onu bulur bu sistem böyledir..

NOT> ELİNİZE 2 TANE BAKIR ÇUBUK ALIN VE BİRLEŞTİRİN İLK DEFA YAPILIYORSA BU İŞ BİRDEN ÇUBUKLARIN HAREKETLENDİKLERİNİ GÖRECEKSİNİZ AMA  MAALESEF AMAÇSIZ BİR HAREKETLENMEDİR BUNU VUCUD ELEKTİRİKLENMESİ YAPMAKTADIR VE HİÇBİŞİ DE BULAMASSINIZ  BENİM HARİCİMDEKİ PİYASADAKİ TÜM ÇUBUKLAR BU ŞEKİLDEDİR AMAÇSIZ YANILGILIDIRLAR HİÇBİRZAMAN HİÇBİŞİ KİŞİ BU ŞEKİLDE BULAMAZ BUNLAR KANITLANMIŞ İŞLERDİR.....
BENİM SİSTEMİMDE ÇUBUKLARA EMİR VERİYORSUNUZ BEN BU ARAZİDE VEYA BU EVDE  VS  VS  ŞUNU ARIYORUM VARMI YOKMU SİSTEMİN BASİT BİR DİLİ VARDIR ESASINDA BEYİNDE ARANAN ŞEKİLLENMİŞ OLMUŞTUR BUNU SADECE GÖNDERİP GERİ ALIP BEYİNDE DEĞİRLENDİRİLİP PARMAK UÇLARINA HIZLAN İLETİP ÇUBUKLARI HAREKETE GEÇİRMEK KALIR
VE ÇUBUK HAREKETİNE BAKILARAK ÇOK BASİT ÇE KARAR VERİLİR ASLINDA ÇUBUK HAREKETLERİ BEYİNDEN GELEN SİNYALLERİN BİR TERCÜMANIDIR O SİZE ANLAYACAĞINIZ BİR DİLE ÇEVİRİR YAPTIĞI HAREKETLEN VE SİZ DE ANINDA ANLARSINIZ HEPSİ BUDUR
VE EMİR VERİLİP ARANAN SÖYLENDİĞİNDEN İTİBAREN GİTME GELME VE CEVAB HIZI IŞIK HIZINDAN DA DAHA HIZLIDIR ANINDA CEVABI ALIRSINIZ..

SON OLARAKTAN DA  BU BENİM YAPIM OLAN SİSTEMİ DİĞER SİTELERDE KÖTÜLEMEKTE VE DALGA GEÇİLMEKTEDİR BUNLAR KASITLI OLARAKTAN YAPILMAKTADIR HİÇKİMSE BUNLARA MUTEBER ETMESİN.....................................................NACİBABA..................................ONK..

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Ekim 2017/2011 Saat 10:30
selam arkadaşlar ve tüm tırcılar

yol güzargahı üstü bir kamyoncu lokantasında  arkadaşlarlan sohbete girmişken bir arkadaşımız bişiler söyledi anlattı baştan hepimiz çok güldük bu kızdı kamyonuna giti bişiler getirdi bir rulo şeklinde kağıt rulo içinden 4 tane bakırdan çubuk çıkardı işte bunlar dedi merak ettik o tuttu len sen oynatıyon bu oynatıyor derken hakikatten kendiliğinden hareket var hepimiz tabi gülmeyi eğlenmeyi kestik anlattı anlattı bakın dedi hepimizin araçlarında bazı bi ton eksiklerimiz var yakalandıkmmı cezayı yiyiyoruz iş alıp oraya buraya götürmekten bu eksikleri bi türlü tamamlıyamıyoruz sonuç kesemize oluyor eeee dedik  bakın dedi bende 2 tanesi gayet güzel işliyor şimdi yolun bazı aşamalarında tutup soruyorum ilerde trafik veya trafik jandarması varmı diye var derse km sine kadar öğreniyorum ve o aralıkta bir benzinliğe girip bekliyorum bunlar gidince de yola devam ediyorum sırf buna kullanıyorum ve 6 aydır yani aldığımdan beri de hiç yakalanmadım ?
ve şu anda da onun için burda pinekliyorum ne yapayım geç kalıcam ama parayı kurtarıcam.

hepimiz afalladık bakıyoruz öyle içimizden biri dedi ki get len öyle şey olurmu!
deneyelim dedi bakın aha söylüyorum 10 km ötede trafik var bu yöne hanginiz gidicekse km saatini sıfırlayın  tam 10 cu km de bakın karşınıza ne çıkıcek denemesi bedava ordan buraya da cep telefonuna aç söyle doğrumu yanlışmı ?
tamamdedi biri benim tüm evraklarım sağlam ben o yöne gidiyorum aynen yapıcam bak nasıl madara olucan görücen hepiniz bekleyin bir 20 dakka sonra size telefon açıcam..  gitti
ve tam saate bakıyoruz 30 dakka sonra aradı doğru be dedi  hem de tam 10 km de  deyince bu sefer hepimiz iyice şaşardık . bir arkadaş daha kalktı yerinden ülen bende gidicem belki gırgır geçti bizimlen dedi o da gitti gelen cevap yine aynı.
bu sefer 6 arkadaş ve o giden 2 arkadaş da beraber bu 7inci hazır elinde bulunan bunlardan hepimiz sipariş verip yaptırdık ve tanıdığımız tüm şöför arkadaşlara da tavsiyede bulunuyoruz iş doğrudur ve çok hayret verici bişidir akıl sır ermez ama kullanıyoruz
burdan nacibabaya selam eder hörmetlen ellerinden öper ve bu iş için sağol allah razı olsun diyorum tüm okuyan arkadaşlara da selamlar hörmetler diyorum  sağol baba

tırcı şerifoğlu   konya 

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Ekim 2017/2011 Saat 10:46

TIRCILAR KAMYONCULAR BAKIN BİR TRAFİK İSTASYONUNDAN BANA GELEN TELEFONDA NE DİYORLAR..............??????

Diyorki telefonu açan arkadaş bir trafik istasyonu imiş bulundukları yer ve bilgisayardan arada bir bu bizim siteyi de takip ediyorlarmış böyle haberler de çıkınca  bunlarda kimliklerini gizleyip defineciyiz diye  bana bir takım yaptırmışlar  kargodan gelip kendi alıcak tel ihbarlı yaptırmış....ESKİŞEHİRDEN  ALINDI BU KARGO...

Bunlar zannedersem hatırlıyabildiğim kadarı ilen 10 cm ufak tip yaptırmıştı taaa ilerden gelen her vasıtayı sorguluyormuşlar bu gelende eksik varmı var çekiyorlar istasyona hakkaten bi eksiği çıkıyor arkasındaki gelende var veya yok yok derse geç diyorlarmış ve uçan kuş elimizden kurtulmuyor diyor nerenin istasyonu olduğunu bilmiyorum yalnız siparişi şehir içinden ankesörlü telefondan yapınca bunu sorguladım eskişehir vilayeti şehir içinden çıkıyor
yani onlarda da var bu çubuklardan  herkes dikkatli olsun diyorum ve haberiniz olsun

SAYGILARIMLAN......................................................................NACİBABA.......................ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Ekim 2017/2011 Saat 11:26

DİYORUM Kİ HER KESİME  HER BRANŞTAKİ MESLEKİ GURUPLARINA

BAKINIZ TÜRKİYEDE İŞ YAPMAK OLANAKLARI ÇOK ZORLAŞTI İŞ YOK BOYUNA KESEDEN HAZIR YİYİYORUZ KIT KANAAT GEÇİNİYORUZ ÖYLE BİR ZOR ZAMAN İÇİNDEN GEÇİYORUZ TAMAMDIR ALTERNATİFİN ALTERNATİF YOLLARI VARDIR DA HER KESİN BİRBİRİNİ KOLLAMASI ANLAYIŞ GÖSTERMESİ AZICIK DA HATALARA GÖZ YUMMAK DEVRİDİR BU DEVİR BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM HERKESİN DÜŞÜNCESİ AYRIDIR DA....??

KISASA KISAS İYİ BİŞİ DEĞİLDİR TABİKİ KARŞI TARAFIN SİLAHINA DAHA İYİSİNİ VEYA AYNINI GELİŞTİRİP KULLANMAK DA MANTIKLI İSE  BUNLAR ÇÖZÜM DEĞİLDİR..
DOĞRU GİDEN KURALLARA UYANI HATA YAPMIYANI KOLLAMAK GEREK AMA ADAM KASAP TRAFİK CANAVARI VEYA ALKOLLÜ  BUNLARA AF YOK GEÇİT YOK  CEZA ŞARTTIR  BENDE HEM FİKİRİM VE SONUNA DEK DE DESTEKLERİM AMA EKMEĞİNİN PEŞİNDE TÜM KURALLARA UYAN VE GİDEN BİRİNE DE ÇELME ATILMASIN KOLLANSIN DİYORUM..

Zamanında bundan 30--40 yıl önce olan olaylardan da bahsedeyim biraz bakın neler oldu

silivri trafiği mi artık başka yerin mi bilemiyeceğim kınalı kavşağını devamlı keserler orta refüle çekili o zamanki ford marka otomobilli trafik ekibi bir kamyoncuya fena halde takıyorlar gelip geçtikçe katmerli katmerli yazıyorlar cezayı bunun da canına tak ediyor bir gün kışa yakın soğuk havalar da bunlar yine aynı yerde 4 ü de araba içinde ısınırlarken bu kamyoncu gelir kafadan bunların üstünden geçer gider döner bi daha geçer  4 de tabii rahmetli olduydu....

bir 2.ci vakka daha  biga çan yolu hem dar hem virajlık  tam ekin biçme zamanı bir biçerdöğer bu yol üstünde ileri geri tarlalara gidebilmek için seyrediyor şikayetin bini bin para bu ön toplama merdanesini sökmeden bu yolda gezince trafikte müthiş aksamaya ve bazı da ucuz kazaların olmasına sebeb oluyor trafik buna diyorki bu ön bıçağı söküp arkanda çekme şeklini bir daha göremessek bu biçer döğeri alırız sana son uyarı bu da tabii dinlermi gene yakalanır ve çok bir ceza yazılır bunun kafasının şalterleri atınca  bekliyor trafiğn geçeceği saati bir virajın iç kısmında  ön bıçağı da tam arabanın içindekilerin vurdumu kafalarını koparacak şekle sokuyor ve geldiklerini de görünce aynen bunların tam üstüne ve içindeki zannedersem 3 kişinin kafasını kopardıydı..

DAHA DA VAR BİR SÜRÜ DE  BU 2 Sİ YETERLİDİR İNSANOĞLU  KARMAŞIK VE ÇÖZÜLEMİYEN ANLAŞILAMIYAN  BİR VARLIKTIR VE KAFASINA KOYDUĞU BİŞİYİ BÜYÜTÜR BÜYÜTÜR SONUNDA EYLEME GEÇİP BÖYLE VAHŞETLERE SEBEB OLUR ..
ONUN İÇİNDİR Kİ TÜM EMNİYET GÜÇLERİ VE JANDARMA GÜÇLERİNE BURDAN ŞİFAHEN SESLENİYORUM SİZLER SİZ OLUN BÜYÜKLÜK GÖSTERİN SABIRLI OLUN VE KONULARI DEVAMLI ALTTAN ALARAK O KİŞİYE YAPTIĞININ SUÇ OLDUĞUNU SONUÇLARININ NELERE MAAL OLACAĞINI ANLATIN DEFALARCA TERS GİTMEYİN AKSİLİK YAPMAYIN SONUÇLAR DEĞİŞİK OLUYOR  BENDEN BU KADAR ŞİMDİLİK
ALLAH HEPİNİZE KOLAYLIKLAR  VERSİN
BEN YAŞAMIM İÇİNDEKİ OLAYLAR VE HADİSELERE AKLIMA GELDİKÇE DEĞİNİP YAZICAM  ..

MİSAL OLARAKTAN>>Geçende karşı lapsekiden arabalı vapura motorsikletlen girdim bu yeni hızlı gemilerden  benim yerim hemen girince en arka ırgat mahallinin o sahanlığı boşluğu  ordaduruyorum vapur tamamı tırlan doldu en son bir yerlik yere bir yabancı tır girdi önü ve ortası girdi iş arkaya gelince tabii gemi ağırlık fazla kapak içe doğru  değil de halatlan da iskeleye bağlı olduğu için 4 parmak aralık yaptı kapak ve bir tümsek oluştu orda bu tırın da arka stepnesi ve tamponu geldi buraya takıldı bisürü gemi adamı ve kaptanı da dahil diğer tırcılar her kafadan bir ses çıkıyor ama çözüm üreten yok  tırın dorsesini kaldıran havalı aparatı da bozuk öyle de kurtaramıyorlar  yani bu kapak biraz aşağı inse iş biticek en sonunda durdum durdum kaptana dedim şu halatı az gevşetin ırgattan ne olucak kapak mecburi aşağı inicek bu iş de olucak demezmi bizim aklımıza niye bu gelmiyor hay allah sağol arkadaş ???? ve halatı gevşetmeklen beraber tır kurtuldu.........................................onk...

YANİ DEMEM O Kİ SİZLERE BÖYLE ARA SIRA ÇÖZÜMLER ÜRETİP YAZMAK  ASLINDA ÇOK BASİT OLAN ŞEYLERİN O ANDAKİ ÇÖZÜMÜNÜ BİLMEMEK  VEYA YANLIŞ ÇÖZÜMLERLEN ÇARE ARAMAKLAR  NOKTALARINDA BEN SİZLERE BURDAN DOĞRU ÇÖZÜMLERİ SUNUCAM İSTEYEN ALIR KULLANIR İSTEMİYEN ALMAZ ..

slogan ise>>nacibabada çareler tükenmez  herbirşeyin çaresi vardır ve danışmanlık bende ücretsizdir.......

SAYGILARIMLAN.......................................................................nacibaba........................onk...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Ekim 2017/2011 Saat 17:26
Öncelikle sevgi ve saygılarımla, merhaba Naci Abi! Uzun zamandır girmiyordum nete, geçenlerde bir ara baktım site kapalı, yüreğim cız etti. Merakta kaldım, bir telefon edeyim, ne oldu Baba'ma? lakin olmadı, edemedim, sebebi de: Naci Abimin başına bir şey geldiyse kahır olurum endişesinden, bir türlü cesaret edip arayamadım. Şimdi bir de baktım site açılmış, yazılarınla bizlere hala bir şeyler öğretmektesin, ne kadar mutlu oldum, sonunda buradasın, başımızdasın, sevgi ve saygılarımla ellerinden öperim, Naci Babam.

manevi evladın, makak...
Yukarı Dön
HikayeciBaci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Mayıs 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı HikayeciBaci Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Ekim 2017/2011 Saat 11:32
Naci Baba, bazı medyumik özellikleri olan kişilerde bu çubukların farklı çalıştığını duydum ama doğrusunu sana sormak istedim, doğrumudur? 
Bircok yuz gelir gecer bu yasamdan. Ama yazidir kalici olan...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2011 Saat 11:18

sn: HİKAYECİ BACI

BU BENİM SİSTEMİM NE MEDYUMLUK NE CİNCİLİK HOCALAR VS İLEN TAMAMEN ALAKASIZ BİR ŞEY. İNSAN BEYNİNDE HAZIR VAROLAN BİR SİSTEMLEN ÇALIŞIYOR SİZ NE İSTERSENİZ İLK ÖNCE SORUYORSUNUZ VE ÇUBUKLARDAN GİTME GELME  YANİ GÖNDERME ALMA YAPIYOR BEYİNDE DEĞERLENDİRİLİYOR VE NETİCE DE ÇUBUKLARIN HAREKETLERİNE GÖRE SİZE BİLDİRİLİYOR BU İŞ IŞIK HIZINDAN ÇABUK OLUYOR KISACA SİSTEMİN ÇALIŞMASI BÖYLE...

SAYGILARIMLAN.............................................................................NACİBABA................ONK...
Yukarı Dön
HikayeciBaci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Mayıs 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı HikayeciBaci Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ekim 2017/2011 Saat 08:29
Valla Naci baba, ben olumsuz cevap alsaydım da zaten senin çubuklardan ilk param olduğunda alacağım inşallah. Ben bu soruyu sordum çünkü çok önce okuduğum çubukların kullanımı hakkındaki yazınızda medyumik özellikli insanlarda çalışmayacağına dair bir ibare okuduğumu hatırlıyordum. Anlaşılan ben yanılmış, yanlış hatırlamışım. Medyumik derken de sezgileri çok güçlü olan, sık sık kalben vuku yaşayan insanları anlamıştım, cincileri hocaları değil. Bu soruyu da açıkçası kendim için sordum. Sezgileri güçlü biri olarak acaba bende çalışırmı diye.
Bircok yuz gelir gecer bu yasamdan. Ama yazidir kalici olan...
Yukarı Dön
kuscu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı kuscu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ekim 2017/2011 Saat 13:34
selam naci baba benm size nacizane bir sorum olacak çubuklarla ilgili,bu çubukları bakırdan mı yapıyosunuz yada daha önce krom çubuk kullandınız mı?bi defineci arkadaştan naci isimli bir şahsın krom çubuk yaptığını duydum acaba siz misinz diye merak ettim saygılarımla....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ekim 2017/2011 Saat 17:26

HİKAYECİ BACI ARKADAŞIMIZA

ARKADAŞIM  TABİKİ HASSAS VE SEZGİLERİ DİĞER İNSANLARDAN FARKLI OLARAK YÜKSEK OLAN KİŞİLER MEVCUT BU KİŞİLERDE HER ORTAM İŞ YAPAR YAPMASI DA DAHA ÇABUK ANİDEN HİÇ EGSERSİZ YAPMADAN YARDIM ALMADAN KENDİLİĞİNDEN GELİŞİR  VE BU KİŞİLER Kİ ZAMAN İÇİNDE NACİBABA BAKIN BU BU İŞE DE YARIYOR  BİR DİĞERİ ŞU İŞE DE YARIYOR DİYE HABER EDİYORLAR BEN DE KONTROL EDİYORUM HAKKETEN DE YAPIYOR VE BU ÇUBUK SİSTEMİNİ BEN SADECE DEFİNECİLİK ÜZERİNE ÇIKARDIĞIMI ZANNEDERKEN BİRDE BAKTIM Kİ HER KİŞİ KENDİ ALANINDA VE MESLEĞİNDE KULLANMIYA BAŞLADI..
YANİ BU SİSTEM AÇIKCANA  HER TÜRLÜ NE SORULURSA ONA CEVAP VERİYOR  ZAMAN İÇİNDE BUNLARI BEN DE KULLANANLARLAN BERABER ÖĞRENMİŞ OLDUM VE HAKKETTEN DE OLUYOR  NERDEN NEREYE  NE İŞLER  BİLLAHSSA MEDYUMCULUKTA FALCILIKTA  HOCALARCANA  BİRYERLERE SAKLANMIŞ KONMUŞ MUSKALAR GİBİ ŞEYLERİ ANINDA BULUYOR VE BEN  DE BU İŞLERE HAYRETLEN BAKAKALIYORUM  NE DİYEYİM HERKES BİR İŞTE KULLANIYOR İNSANIN HAKİKİ ÖZ KAREKTERİNİ DE ÇIKARIYOR Kİ KİŞİ İSTEDİĞİ KADAR REDDETSİN AMA DOĞRUDUR MESELA BİR KIZ VEYA OĞLAN VAR KARŞILIKLARINI DA BULMUŞLAR EVLENME AREFESİNDELER SORGULAYIN  BUNLAR GEÇİNİRLERMİ YOKSA KAVGA DÖĞÜŞ VS VS SONRADAN AYRILIRLARMI  MUTLU OLURLARMI OLMAZLARMI FİLAN BU GİBİ İŞLERİN PİRİ ZATEN  VE TAMAMEN DE DOĞRU ÇIKTIĞI GÖRÜLMEKTEDİR İNSANLAR O KADAR ÇOK ŞEYLERLEN MEŞGUL OLUYORLARKİ  KİMİN NE YAPTIĞI BELLİ DEĞİL ZATEN BEN DE KARIŞMIYORUM  KİM Kİ NE ŞEKİL VE DOĞRULTUDA KULLANIR BENİ ZATEN İLGİLENDİRMEZ HERKEZİN BİR AMACI VAR TABİKİ... HERKEZ HÜR ..

İŞTE BÖYLE  ARKADAŞIM  VAZYETLER..
SİZDE ÇALIŞIR  BUNU DA BİLİNİZ..

SAYGILARIMLAN....................................................................NACİBABA.......................ONK...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 4950515253 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50