Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
cubukcu Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/ocak 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı cubukcu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Aralık 2017/2008 Saat 08:02
slm naci abi

sizinle bir kac denemelerimi paylasmak istiyorum.
dediginiz gibi herkeste tam olmuyor bendede olmadi kan gurubu m ab imis.
neyse 0 gruptan birini aldim karsima muthis haraketler yapiyor. elimizde durmuyor
ne yapalim dedik
bir samanlik vardi icine girdik iki odasi var dedimki arkadasin annesine  teyze al telefonumu iiceri samanliga gir yerler saman oldugu icin  icerde biz arkadaslar gormeden annesi sakladi telefonu ve sonra bizde iceri girdik icerisi baya genis, ve odanin bir kosesin gectim once hangi yonde onubakmak istedim.
sordum aynen soyle dedim benim cep telefonum neredeyse o yone don
aninda obur tarafa dondu, simdide obur tarafa gittim
birdaha  bu sefer bu tarafa dondu anladimki ortada bir yerde ve oyle yapa yapa bir sag bir sol filan yarim metre yanina getirdi bizi tabi bundan sonra ince ayarina gecmek lazimdi yere yaklasma lazimdi gerek gormedik bizi yanina kadar goturduk hatta uzerine basmisim.
boyle cok deneme yaptik.
ilk baslarda bende hic olmuyordu usbheye dussum aceba alakasi yokmu kazikmi yedik filen diye sonra bu arkadasi bulunca zivir zivir donmeye basladi arkadas hatta bende az kalsin ben biraz ariycam dedi aldi benden amageri  aldim tabi. iste boyle
NACI ABI CUBUKLARIN COK SUPER
Yukarı Dön
Hanımaga Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Temmuz 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı Hanımaga Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Aralık 2017/2008 Saat 17:46
SAYIN NACİ BEY  SELAMLAR HANIMAĞA

Nacibey  emanetleri geçen ay ortaları aldım  yani bu son sistem olan çubukları  ve ev denemelerini çok iyi yaptım kısa sürede  bende tek başıma çok mükemmel çalışıyorlar  öbür çifti de tüm çiftlik çalışanlarını tek tek gezdi bir kahyada tek olarak çalışıyor kahya baştan korktu elinden attı çok güldük ona  neyse  geçen sene yatak odamda bu oda zeminde bina dış kagir iç ahşaptır  ev 500 metre kare üstüne kurulu  ben parmağımı sıkan  yüzüğü çıkarmıya uğraşırken kuvetlen çekmem sonucu hem çıktı hemde fırladı gitti  ben o akşam aradım bulamadım ertesi gün hizmetçilerlen aradık gene yok tüm odayı eşyayı boşaltık gene yok  bıraktık aramayı bu yüzük annemden bana hatıraydı aklıma bu çubuklan aramak geldi sizin yazınızda da böyle geçiyor  ve aradım beni aldı odanın tam köşesine yere bi baktım orda bir delik var  onun içini gösteriyor neyse çağırtım bizim marangozu orasını açtılar lambaylan bakıldı ve yüzükten madaa neler çıktı neler  bu sefer daha başka neler kaybettim aklıma gelenleri arayıyorum ve buluyorum  süper bişi .
çiftlik arazisi uçsuz bucaksız  antik 3 tane saha da var içinde 15 i geçik höyük de var  bunları müze ve ünüversiteler  her sene çalışıyorlar  bu antik yerlerde  çok şeyler tespit ettim  yani bu iş  bambaşka bir şey  aklınlan bin yaşa başka bişi demiyorum harika bir sistem bu herkes de emin olsun  şimdilik hoşça kalın naci bey görüşmek üzere........HANIMAĞA............
Yukarı Dön
ismail17 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Nisan 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı ismail17 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/ocak 2017/2009 Saat 07:54
arkadaşlar bukadar saf olmayın ya naci hoca tabiki sahtesini koyacak gerçeğinimi koysundu. onlar bi örnekti arkadaşlar bu siteleri boş zannetmeyin bu siteler 24 saat izleniyor  siz buraya gerçeğini koyorsanız beş dakika sonra kapınız çalınır bunu unutmayın. arkadaşım  ben ne kadınlar biliyorum  bırakın lan lunu erkek gibi ana avrat küfür ediyolar. arkadaşlar yabancı sitelerde bir sürü bayan yorumcu  var  türkiyede olamazmı  bu bir hobidir herkes yorum yapabilir.  naci hoca siteden atılmadı, kendisi üyelinin silinmesini istemişti. o sitede bende yazıyordum. yalan yapmayalım. arkadaşım çubukları kullanamadıysan neden naci hocaya göndermedin, adam bir sürü yazı yazdı. kullanamayanlar iade edebilir diye, niye göndermedin. geçmişini biliyorum askeriyeden emekli olmuş demişsin olabilir. çamur atmak özellikle askeriyeden emekli olmasımı. bizler her askeriyeden emekli olanlara çamurmu atıcağız.  bize ne insanların öz geçmişi  insanları öz geçmişiyle yargılayamayız. varsa elinde sahtekerlıkla ilgili  ciddi  kanıtların. burda açıklarsın bizde biliriz. öz geçmişinide biliyormuşun, pekte bildiğin yok ama...? herkese saygılar 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/ocak 2017/2009 Saat 20:18

TÜM ARKADAŞLARA SELAMLAR SAYGILAR................osman naci kanat.........................O.N.K...

ARKADAŞLAR ÇEKEMEMEZLİKLER ÖYLE BİR BOYUTLARA ULAŞTIKI  YALAN DOLANLAR VE SENARYOLAR  OYUN İÇİNDE OYUNLAR  VE SONUÇLARDA İYİCENE TERBİYESİZLEŞMELER

BAKINIZ  AYRILDIĞIM SON SİTEDE YAŞAR KAHVECİ İLEN NACİ KANAT ARASINDA GEÇEN LER  DİYE YAŞARCA ORAYA Bİ YAZI YAZMIŞTIR GEREKLİ CEVABI BURDAN KENDİSİNE VERDİM  O YAZI ÖYLECE DURUYOR BENDEKİ YAZI DA AYNEN ÖYLE DURUYOR

ŞİMDİ BURAYA BİRİ DAHA GRİP Bİ YAZI YAZMIŞKİ TAM SENARYO  TAM KOMEDİLİK BİR YAZI  BUNU YAZANLAR VE BURDA YUKARDAKİ BENZERİNİ YAZAN LAR AYNI KEFEDEKİLER  ÇÜNKÜ ÇUBUĞU   VE BENİ KÖTÜLEYİP DE BU GÖRÜNTÜLÜ CİHAZLARI METEDEN KİŞİLER VE BU GPR LERİ DEFİNE ALETİ DİYE PAZARLIYAN HER KİMSE DOLANDIRICI DA ALLAHSIZ DA ORDA NE YAZMIŞSSA TAMAMEN KENDİNİ YAZIYOR BENİ DEĞİL  TAMAMİYLEN KENDİNİ İFADE EDİYOR

ARKADAŞIN BAHSETİĞİ GPR  CİHAZLARI İLEN ŞİMDİYE KADAR KİM NE BULMUŞ ÇIKSIN ANLATSIN  YOKTURKİ  ÇÜNKÜ BU CİHAZLAR TAMAMEN TOPRAK İÇİ KATMANLARINI İNCELEMEYE YARIYAN [METALLERE ]  TAMAMEN DUYARSIZ ALETLERDİR  DEFİNECİNİN ARADIĞI METAL CİNSİDİR TOPRAĞI TAŞI DEFİNECİ NE YAPICAKTIR  BU ALANDA SADECENE MEZARLAR TESPİT EDİLİR  BOŞLUK KAPALI MAĞRA GİBİ YER TÜRLERİ AMA BUNUN ÇÖZÜMÜ İÇİN BU YAŞTAN SONRA BU ALANDAKİ BİR ÜNİVERSİTEYİ BİTİRMENİZ GEREKECEKTİR VERİLEN ŞEKİLLER VE RENK KATMANLARINDAN SİZLER BİŞİ ANLIYAMASSINIZ UZMANLIK İŞİDİR  FAKAT PARASI İYİDİR YANİ BU CİHAZLARIN FİATLARI HEMEN HEMEN 2 OTOMOBİL VEYA BİR DAİRE KADARDIR  VE ÇOK BÜYÜK KAR VARDIR  ALANIN ZATEN ELİNDE KALMIŞ SAÇINI BAŞINI YOLMAKTADIR   ŞİMDİ BUNLARMI ALLAHSIZDIR BENMİ  BUNUN CEVABINI VERİNİZ

BAKINIZ BU GPR  CİLERLEN VE DİĞER FAHİŞ FİATLI DEDEKTÖRLER İÇİN MİLLETİ UYARDIĞIM İÇİN  BENİM BEN İÇİNDE UYURKEN EV YAKILMAK İSTENMİŞ FAKAT HER ÇEŞİTTE DEDEKTÖR OLDUĞUNU UNUTMUŞLAR VE AKABİNDE ÇABUK DAVRANIP BU YANGINLARI HER DEFASINDA SÖNDÜRMÜŞÜMDÜR BAKTILAR BU ÇARE ETMİYOR BU SEFER KURŞUNLAMALAR BAŞLAMIŞTIR VE BEN ONLARA ONLAR BANA SONUÇTA SEKEN BİR KURŞUN KARIN BOŞLUĞUMA GİR MİŞTİR BU HADİSELER DE TAM 9 DEFA TEKERRÜR ETMİŞTİR  KİM OLDUKLARINI BİLDİĞİM HALDE HİÇBİR ZAMAN BU HADİSELERİ  RESMİ MAKAMLARA TAŞIMADIM KORKUDAN MI YOO ŞEKLİM BU BENİM  HERŞEYİN BİR ZAMANI VARFDIR VE KENDİ İŞİMİ BEN KENDİM GÖRÜRÜM BU DA AYRI BİR MESELEDİR

VE BU HADİSELERDEN DE SONUÇ ALAMAYINCA  DA BU SEFER HEM BENİM SİTEYE HEM DE DİĞER SİTELERE KARALAMA YAZILARI YAZMAYA BAŞLAMIŞLARDIR BU KİŞİLERİN TÜMÜ ERKEĞİN OROSPUSUDUR BAŞKA BİR  DEYİM KULLANILAMAZ  VE BU KİŞİLER BU İŞLERİN PAZARLAMACILARININ MAŞALARIDIR

ELİNİZDEN NE GELİYORSA  NE ÇARELERİNİZ KALDIYSA TÜMÜNÜ YAPINIZ  BAKINIZ BEN TEK BİR KİŞİYİM SİZLER İT SÜRÜSÜSÜNÜZ   YİNEDE BEN TOPUNUZLAN BAŞEDİYORUM  YAŞ 73 E GELDİ BU TERBİYESİZLİKLERİ YAPACAĞINIZA KADAR AZ DAHA SABREDİN BEKLEYİN ZATEN ECELİMİZ GELİNCE HEPİMİZ ÖLECEĞİZ  BENDEN TÜMÜNÜZ ANCAK BEN ÖLDÜKTEN SONRA KURTULURSUNUZ   SİZLERİN TOPUNUZ GELSE BANA BİŞİ OLMAZ  BEN SİZLER GİBİ APTAL SALAK DEĞİLİM  TÜM BU İŞLERİ YAPANLARI HEM BİLİYORUM HEM TANIYORUM  AMA BEN  SAPINA KADAR DELİKANLIYIM SİZLER GİBİ OROSPU DEĞİLİM  .....................

SABREDİP BEKLİYORUM İSTİYORUM Kİ KİMSENİN CANI YANMASIN  BAKINIZ BENİM ADRESİM İSMİM SANIM TELEFONUM 50 SENEDİR AYNI  BEN DOLANDIRICI OLSAM VE SİZLERİN İSNAT ETİĞİ SUÇLAMALAR BENDE OLSA  BİR KERRE AYNI YERDE DURAMAM  AYNI ADRES VE TEL NOLARINI VEREMEM  SİTE İŞLETEMEM  YANİ ATIYORSUNUZ MANGALDA KÜL BIRAKMIYORSUNUZ  AMA BANA KİM SUÇLAMA YAPIYORSA AYNEN KENDİNİ TARİF EDİYORDUR
BEN BELLİYİM  BAKIN BAKALIM SAVCILIKLARDA TEK BİR ŞİKAYETÇİM VARMI ACABA  HİÇBİR MAKAM BENİ 50 SENEDİR HİÇ ARAMIŞMI ACABA SİZ YAZINIZI YAZMADAN ÖNCE BUNLARI ARAŞTIRIN SONRA YAZIN   ÖYLE DİREKMAN YAZARSANIZ KENDİNİZİ ANLATIYORSUNUZ  BENİ DEĞİL   ANLADINIZMI YOKSA DAHA AÇIK ANLATAYIMMI .........................................

OSMAN NACİ KANAT
ADRESİM//>HOCA HAMZAA MAHALLESİ ŞENGÜL SOKAK NO  20
BU ADRES ESKİDİR  DUYURULUR  YENİ ADRES  AŞAĞIDADIR
                             GELİBOLU//ÇANAKKALE

EN SON ŞİMDİKKİ ADRESİM-->>osman naci kanat  aleedin mahallesi  kore kahramanlar 4.üncü sokak tolga apartımanı altı  1  nolu dükkandır.......GELİBOLU  /  ÇANAKKALE
TARİH.......7--6---2016  DIR

TEL>>02865669160----bu no aynıdır
CEP>  0 542 724 66 56-----yeni son cep telefon nosudur

ANLAŞILDIMI  SİZLER VEREBİLECEKMİSİNİZ AÇIK NET VE DOĞRU OLARAK ADRESLERİNİZİ   ÇOK ZOR
DELİKANLI KİMMİŞ  ŞİMDİ ANLADINIZMI
3 KAAĞITÇI KİMMİŞ ŞİMDİ ANLADINIZMI
ALLAHSIZ KİTAPSIZ KİMMİŞ
DOLANDIRICI KİMMİŞ
SAYDIKLARINIZIN TOPU KİMMİŞ BENMİ SİZMİ?????

O.N.K..

Düzenleyen admin - 07/Haziran 2017/2016 Saat 22:09
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
sonumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı sonumut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/ocak 2017/2009 Saat 08:58
MİNOR21 KARDEŞ KAZMADAN ÖNCE CİHAZ TUTTUNMU
Yukarı Dön
sonumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı sonumut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/ocak 2017/2009 Saat 11:10

s.a naci baba bende sizden çubuk aldım. Merak ettigim bir soruyu sormak istiyorum  çubukları yaptıktan sonra veya göndermeden önce atölyenizde sorular sorarak deneme imkanınız oluyormu. cevabınıza şimdiden teşekkür ederim ellerinizden öperim saygılar

ARKADAŞIM MERHABA

SORUNA GELİNCE TEK TEK HEM BUNUN İÇ YOĞUNLUK KONTROL ALETİ VAR SON OLARAK TAN DA  KENDİ KONTROLÜMDEN GEÇİYOR

HERHANGİ BİR DURUM VARSA TELEFON AÇINIZ GÖRÜŞELİM

ŞU BAĞIRANLAR   ABUK SABUK KONUŞANLARIN  DURUMLARI BAŞKADIR  BUNLAR   BENDEN HİÇBİŞİ ALMAMIŞLARDIR   VE TAMAMEN BAŞKALARININ KUKLALARIDIR   BURDA AKILLARI SIRA PİSLİK YAPIP MİLLETİ SOĞUTMA ÇABASINDADIRLAR BUNLAR TAMAMEN TOPLU ŞEKİLDE BİRİ BİŞİ YAZIYOR BİRİ ONU HAŞLIYOR BİRİ BAŞKA DURUM TİYATROLARINI OYNUYORLAR  SONUNDA ÇEKİP GİDERLER  LAYIK OLDUKLARI YERLERE  HERNEYSE DURUM BUDUR

SAYGILARIMLAN.....................................................................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 10/ocak 2017/2009 Saat 19:03
fıscher
Yukarı Dön
madfly Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/ocak 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı madfly Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/ocak 2017/2009 Saat 13:57
naci bey ben harun size ben kötü bişey yazmadım beni karışdırmıssıız herhalde hatalıysam özür dilerim biz bu çubuklara çok güvendik.ümidimizi kırılınca biraz sinirlendim dfx 300 içinde aynı şeyi diyorlardı ordanda kazık yedik buda böyle olunca yirli terelli olduk. geçen hafta araziye çıkdık bizim çıkdığımız arazide kesin olduğunu biliyoruz çünkü orda çok bulundu dahada var buna eminiz herneyse çubuklara soruyoruz yönünü belirliyoruz sonra kazmaya başlıyoruz.tekrar soruyoruz bu sefer başka yönü gösteriyoruz bu sefer orayı kazıyoruz.yine soruyoruz yine başka yön gösteriyor.yani kısacası bizi maymun etti naci bab sen olsan ne yaparsın bi ton kazdığımız yeremi yanayım okadar masraf ettik onamı yanayım sana güvendik ve tecrübelerine güvendik yani bumu karşılığı ben anlamadım sadece bu çubuklar neden böyle yapdı kimsenin elinede vermedim ama doğruyu söylemiyor yani kızmaca darılmaca yok burda tartışıyoruz bizdemi hata var yoksa çubuklardamı bak telefon numaramıda vereyim 05383000706 saygısızlık yapdıysam kusura bakmayın para gelir geçer ama irtibar kalıcıdır saygılar

ARKADAŞIM MERHABA  SELAMLAR.............................................................................O.N.K..

BAKINIZ SİZ BENDEN BİŞİ ALDIYSANIZ MAKİNE OLABİLİR TAVSİYE OLABİLİR ÇUBUK SİSTEMİ OLABİLİR   EĞER HERHANGİ BİR SORUNUNUZ VARSA BANA TELEFON AÇIN VE SORUNUN UZ NEYSE ANLATINIZ  DURUMLAR MÜSAİT DEĞİLSE AÇ TEL BANA NO VER BEN SİZLERİ ARAYAYIM

ŞİMDİYE KADAR TÜM ALAN ARKADAŞLAR BİLMEDİKLERİ VEYA YANLIŞLAR SONUCU OLAN OLUMSUZLUKLARINI BANA TEL AÇIP ANLATMIŞLAR VE OLUMLU NETİCELERİ ALMIŞLARDIR

AMA SİZ VE BİRKAÇ KİŞİ VAR BU ŞEKİLDE YAPMAYIP  BURAYA YAZI YAZIYORSUNUZ SUÇLUYORSUNUZ   BUNU YAPMA HAKKI ANCAK ŞU ŞEKİLDE OLUR
HA AÇMIŞINDIR TELEFON BANA BEN DE SENİ TERSLEMİŞİMDİR VE SANA SAHİP ÇIKMAMIŞIMDIR BU ŞEKİLDE HER TÜRLÜ YAZI HAKKINIZ VARDIR   AMA BUNLARFIN HİÇBİRİ YOK ORTADA BENİ KİMSE SUÇLAYAMAZ   BEN DİYORUM Kİ BENİM VERDİĞİM MAL İSE MEMNUN DEĞİLSENİZ YOLLAYINIZ BANA BUNLARIN ÜSTÜNDE MİKROSKOPİK ÖZEL İŞARETLERİM VARDIR BUNLAR DURUYORSA VE HAKİKATEN DE HERHANGİ BİR SEBEBTEN DOLAYI ÇALIŞMIYORSA SİZE YENİSİ GÖNDERİLİR DEĞİŞTİRİLİR YANİ YİNE MEMNUN DEĞİLSEN SENİN NAMINA O ÇUBUKLAR SATILIR PARASI SANA İADE OLUR   DAHA BAŞKA NE YAPAYIM BEN VARSA DAHA OLUMLU BİŞİLER SÖYLEYİN ONU DA YAPARIM

VERDİĞİNİZ TEL NOSU DEVAMLI MESAJ BIRAKIN DİYOR VEYA ÇALIYOR ÇIKAN YOKTUR  HABERİNİZ OLSUN   VEYA AÇIN BANA TEL ÇALIŞAN BİR TEL NOSU VERİNİZ

SONRA İKİNCİ MEVZUU   DFX=300 ALMIŞSSINIZ VE KAZIK YEDİĞİNİZİ SÖYLÜYORSUNUZ

ARKADAŞIM LÜTFEN  DİYORUM BÖYLE BİR SAPLANTIYA GİRMEYİNİZ O ALET BUGÜN DÜNYANIN BİR NOLU ALETİDİR TEK FARK BİLGİSAYAR DEVRELİ VE İŞLEMCİLİ OLDUĞUNDAN  KENDİ HAZIR PROGRAMLARI İLEN ÇALIŞTIRIRSANIZ  ÜLKE FARKINDAN DOLAYI SİZE SAÇ BAŞ YOLDURABİLİR BURDA BENİM SİTEDE İLGİLİ MAKİNE İÇİN VERİLEN PROGRAMI YAPIN VE AKABİNDE DE BOŞ BİR ( EEPROM  A  KAYIT EDİN)  O ŞEKİLDE KULLANIRSANIZ SORUNUNUZ BİTER YAPAMIYORSANIZ YOLLAYIN BEN SİZE PROGRAMLIYAYIM

VE ŞİMDİ BURADA SÖYLİYECEKLERİMİ KENDİNİZ ÜSTÜNÜZE ALINMAYINIZ UMUMA SÖYLÜYORUM   YERİ GELMİŞKEN   HADİ BURDA HAKARETE VE  SÖZLERİN EN AĞIRINA MUHATAP GÖRÜLÜYORUM   [ KONULAR  AYNIDIR ]   BEN TAVSİYE ETMİŞİM  HANGİ MAKİNE EN İYİSİDİR DİYE SORULMUŞ  VE ŞU AN  [ DFX= 300 ] VEYA  (XLT)   ALIN DEMİŞİMDİR AMA BUNU SÖYLERKEN BENİM TERCİHİM BUNLARDIR SİZLER YİNE BANA BAĞLI KALMAYIP İYİCENE ARAŞTIRIN AKLINIZA NE YATIYORSA ONU ALIN DEMİŞİMDİR HERKESE ............
VE DETAY DA ANLATILMIŞTIR BU PROGRAM KONUSU UYUM KONUSU HAKKINDA

ŞİMDİ HERKES BAKSIN BİR KERRE  ///>ARKADAŞ DİYORKİ BANA ÖYLE BİR CİP LAZIMKİ HER YERDEN GEÇSİN  HİÇBİRYERDE KALMASIN TAVSİYEN NEDİR BEN DE DEMİŞİMKİ GİT BİR AMERİKAN HUMMER AL  VE ALIYOR  ( AMA BEN SENİN KULLANMASINI DAHİ BİLMEDİĞİNİ NE BİLEYİM EHLİYETİN BİLE YOKMUŞ ??)  VE OTURUYORSUN DİREKSİYONA İŞTE GÖRDÜĞÜN KADARI İLEN BİR KALKIŞ VE GÜMMMM   GİTTİ JİP   ONDAN SONRA DA BANA DA DİYON Kİ BEŞPARA ET MEZ ŞEYİ ALDIRDIN BANA Bİ TON PARAM GİTTİ KÜFÜRÜN BİNİ BİN PARA

EVET ŞİMDİ KABAHAT BENİMMİ BURDA HERKES SÖYLESİN   VE TÜM ARKADAŞLARIN %95  İNDEN FAZLASI AYNI ŞEYİ YAPIYORLAR  AL ALETİ GİT ARAZİYE AÇ HEMEN MALLAR GELİCEK PARACIKLAR ATLIYACAK MAKİNENİN BAŞLIĞINA YOK ÖYLE ŞEY ARKADAŞLAR
İLK ÖNCE ALETİ KULLANMASINI İYİCENE ÖĞRENİCEKSİNİZ   AYNI ŞEY ÇUBUKTA DA GEÇERLİDİR..............................................................................................................O.N.K...

BAK DİYORSUN Kİ ÇUBUK ORASINI BURASINI BOŞUNA KAZDIRDI BİZİ BU YER SAĞLAM MAL VAR BURDA  ?????
DEMENE GÖRE ÇUBUKLARI TEK KİŞİ KULLANAMIYOR ÇİFT KİŞİ OLARAK KULLANIYORSUNUZ  VE YANINDA BİR KAÇ KİŞİ DAHA VAR   EĞER KARŞILIKLI 2 KİŞİ KULLANIYORSAN İŞLER DE KARIŞIYORSA BİL Kİ KARŞINDAKİ DE EMİR VERİYORDUR SEN DE VERİYORSUN  SONUÇ OLUMSUZ OLUR  VEYA YAKININDA DURAN KİŞİ BİLE GREBİLİR BUNLARI HER YERDE YAZIYORUM ANLATIYORUM VEYA BENDEN EVVEL BAŞKA ÇUBUK SİSTEMİ KULLANDINIZSSA O ŞEKİLLERDE KULLANMIYA GİDİYORSUNUZ  VEYA TUTUŞ ŞEKİLLERİ BAŞKA BİLEMEM SİZİN NE YAPTIĞINIZI ANLATMIYORSUNKİ DETAYLI OLARAKTAN  SADECENE OLMUYOR DİYE BAĞIRIYORSUN  DERDİNİ SÖYLE ANLAT İLK ÖNCE   ÇARESİNİ SÖYLİYEYİM BU ŞEKİLLERDE SORUNLAR ÇÖZÜLMEZ ARKADAŞIM  TAMAMMI

SAYGILARIMLAN............................OSMAN NACİ KANAT.............................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 11/ocak 2017/2009 Saat 17:53
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/ocak 2017/2009 Saat 12:56

ark.merhaba naci hocam selamlae bende uzun zamandır yazmıyordum bu sizn siteden attıgınız.ark. yazılarına baktım ve yazılan yazılara bakıyorum arada bir.ben daha önce yazmıştım bu sitede ve daha önceki sitedlerde böyle çirkef ark.  vardı birde sizn tafsiye ettiginiz cihazlarıve çubuk sistemiyle ilgili  ark. bazı endişeleri olmuş ama bu endişe boyutunu sadece  burda bu cihazları kullanımıyla ilgili sorunlar degilde başka yerlere çekerek yazıyorlar.çubuk konusunda bizde tecrübelerimizi paylaşalım dedik ark.larla ama ark. çabuk pes ediyorlar yukarda bia rk. yazısında diyorki dfx denedik olmadı çubukjları denedik olmadı orayı kaz burayı kaz olmadı.ark. siz önce çubukları etrafınızda deneyin hemde çok deneyın sonra arzıye çıkın bakın bu konuda bu sitede çubukların kullamıyla ilgili bölüm var çok önemli bu bu yazıları okumanız lazım ben şunu gördüm 2 senedir naci hocanın sitelerini takip edrim.kendi deneyimlerimi paylaşırım.bu çubuklarla inanın kullanmasını iyi ögrendikten sonra ne kadar yanıldıgınızı göreceksiniz ama tecrübede şart benimde eksiklerim oldu bende hem naci hocadan birebir hemde sitedeki diger ark. sorunlarını ve kulalnımını görerek deneyimlerimi arttırdım ben şunu gördümki.insanlar bu çubukları merak için alıp kullanamayınca burda biş karalama kampanyası yapıyorlar aynısıda diger cihaz ve dedektörler içinde geçerlidir.bu işleri gerçektende kavrayanlar yazılarından belli oluyor.bence naci hocanın sitesini bilgisini iyi degerlendirelim.saygı sevgi çerçevesinde.herkese saygılar 

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..................................................................O.N.K..

BAKINIZ BURDA ÇOK BÜYÜK YANLIŞ İŞLER YAPILMAKTA SONUÇTA BENİ SUÇLAMALARINA KADAR HATTA DAHA BÜYÜK BOYUTLARA TAŞINIYOR İŞLER

ARKADAŞIN  DAHA ELİNE GEÇER GEÇMEZ BU ÇUBUKLARLAN ARAZİYE DERHAL GİDİYORLAR  NE İLK ALIŞTIRMALAR NE TAVSİYELER BUNU YAPANLARIN ÇOĞU DA EVVELDEN BAŞKA ŞEKİLLERDE ÇUBUK KULLANMIŞ KİŞİLERDE EN ÇOK GÖRÜLMEKTEDİR ..........

BAKINIZ HERKESE SÖYLÜYORUM BENİM BU ÇUBUKLARI KULLANICAK HER KİMSE  DAHA ÖNCE KULLANDIĞI BU ÇUBUK SİSTEMLERİNİ ALIŞKANLIKLARINI YÖNTEMLERİNİ TAMAMEN UNUTMASI GEREKİR EVVELDEN KULLANDIĞI BAŞKA ÇUBUKLARDAKİ TÜM HAREKET OLSUN YÖNTEM OLSUN NE   BİLLAHSSA TUTUŞ ŞEKLİ OLSUN  TÜM BUNLARI BENİM SİSTEMİME TAŞIMAMASI ÖNEMLE HATIRLATILIR   ÇÜNKÜ BU ÇUBUK SİSTEMİNİN EN SON ŞEKLİ VE TAMAMEN OTURMUŞ ŞEKLİ BUDUR ARTIK BUNUN ÜSTÜNE KONULACAK BAŞKA BİRŞEYLER YOKTUR SONU BUDUR   AZICIK BİR DİKKAT VE BEYNİNİZİ TAMAMEN TÜM HERŞEYDEN ARINDIRIP SIRF BU İŞ ÜZERİNE KISA BİR MÜDDET DÜŞMENİZ SONUCU HER KİŞİ BAŞARIYI YAKALAR DİYORUM

WHİTES ÜRÜNÜ DEDEKTÖRLER DE AYNIDIR  ALIR ALMAZ AÇ DÜĞMESİNİ ÇIK ARAZİYE DOLAŞ SONRA BU ALET YARAMAZ YAKTIN BİZİ DE BUNLAR OLMAZ VE HİÇBİRİNİ BU SUÇLAMALARIN KABUL ETMEM MÜMKÜN DEĞİLDİR

BİR BAŞKASI BU ÇUBUK SİSTEMİNİ MÜKEMMEL KULLANIP İŞ YAPIYORSA DEMEKKİ HERKESTE İŞ YAPICAKTIR  BENDE İŞ YAPMIYOR DEMEK KONUSUNDA HATALARI KİŞİ KENDİNDE ARAMALIDIR

AYNI ŞEY MAKİNEDE DE GEÇERLİDİR KİŞİ BİŞİYİ İYİCENE ÖĞRENİP ONUN İLMİNİ RUHUNA BEYNİNE YAZMALIDIR NOKSANSIZ BUNLAR DA ÇALIŞMALAR İLEN OLUR TEMBELLİK VEYA HAZIRA KONUCULUKLAN İŞ YAPILMAZ

BAKINIZ SİZLERE YERİ GELMİŞKEN KISACIK HAKİKİ OLMUŞ BEN DE ŞAHİDİYİM  BİR ÖYKÜ ANLATAYIM

BUNDAN 30 KÜSUR SENELER ÖNCE   TEKİRDAĞIN /ŞARKÖY  İLÇESİNDEYİM 
Ben avcılık mavcılıktan anlamam da  arkadaşlan beraber  çıktık yukarı kırlara her sene bıldırcının geçişleri yolu burası oluyor ve yorgun şekilde buraya sürülercene geliyorlar  ben elindeki tüfeğe hiç dikkat etmemiştim taki bu anlatımın sonuna gelene dek

şimdi arkadaş bi çekiyor kaç tane birden düşüyor hiç boşu yok   karşın tepede de 4 kişi var bunlar yabancı dışardan gelmişler belli  onlar arkası arkasına atıyorlar hiçbişi yok  arkadaşa sordum bunlardaki tüfekler nasaıl bak peş peşe atıyorlar sen her defasında bi sürü zahmet çekiyon yok ağzından barut dküyor çaputlan skıştırıyor arkasından saçma döküyor içine bunu da çaputlan sıkıştırıyor   sonra bir horozmuş ismi onu kaldırıp oraya bir kapsül yerleştiriyor hep bakıp bu ne bu ne diye de soruyorum  o da anlatıyor bir ara bir baktık o öbür tepedxeki 4 kişi üstümüze doğru gelirler  onlar yaklaştıkça bu tüfeği arkasına saklıyor nedir bu iş diye de soramıyorum bu yabancılar geldiler yanımıza  selem melam dayı derler arkadaşa şu tüfeğini bir görelim  göstersene be her atığını dökersin aşağı biz bu otomatiklerlen bişi vuramayız filan en sonu tabi dayının tüfeği meydana çıktı ben de şimdi yeni inceliyorum adamların tüfekleri akıllara zarar dayınınki hiç sormayın  namlu bile dipçiğe tellerlen sarılı eski mi eski horozlu 200--300 sene öncesi teknolojisi  ağızdan dolma tipiymiş bunlar da tüfeği görünce çok şaşırdılar  sxonra bir gülme krizi başladı herkeste  yabancının biri dediki al bakalım şu benim tüfeği her çekişte patlar 6 adet fişek var arkası arkasına çekebilirsin  ihtiyar da itirazlarda yok bişi olur neme lazım nerden ödüyeceğim senin tüfeğini der bu da dediki senin tüfeği ver al bunu helal olsun sana hiç düşünmeden olmaz dedi  ihtiyar ama aldı eline o otomatiği bir sürü geliyordu 6 sını da sürü içinde gezdirip ateşledi ve yağmur gibi keklikler düşmiye başladı ve verdi sahibine bu dördü de ihtiyarın elini öptüler  ve zarlan zorlan da tüfeklerden birini ve tüm aksamlarıylen herşeyinlen dayıya hediye ettiller

yani diyeceğim  bir aleti eski olsun yeni olsun onu ne kadar mükemmel kullanırsan o kadar da netice alırsınız ...................................................................................................o.n.k..

SAYGILARIMLAN......................OSMAN NACİ KANAT..................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 14/ocak 2017/2009 Saat 07:33
Yukarı Dön
halil11 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Şubat 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı halil11 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/ocak 2017/2009 Saat 15:32
Selamınaleyküm öncelikle, sayın naci baba, siz tartışmasız bu işlerin mirisiniz, ben şahsen sizinle boy ölçüşecek bir adam göremiyorum, diğerleri aynen dediğiniz gibi, işleri güçleri sataşmak. Allah yardımcınız olsun hocam.

Düzenleyen nacibaba - 11/ocak 2017/2009 Saat 20:01
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/ocak 2017/2009 Saat 19:57

ARKADAŞLAR HEPİNİZE SELAMLAR SAYGILAR...............................................................O.N.K...

ŞİMDİ  ARKADAŞLAR EN SON YAZIMI BU ARKADAŞLARA YAZDIM BEN BUNDAN BÖYLE NE YAZARLARSA YAZSSINLAR CEVAP VERMEYİP SİTEDEN ÇIKARICAM  SİZLER DE BU GİBİ KİŞİLERE CEVAP YAZMAYINIZ  YETER ARTIK  GİTSİNLER KENDİ BARINDIKLARI YERDE İSTEDİKLERİNİ YAZSSINLAR ORANIN SEVİYESİNİ DÜŞÜRSÜNLER  BUNDAN BÖYLE HERKES KENDİ İŞİNE BAKSIN  ZATEN HASETLİKLERİNDEN ÇATLIYORLAR  KENDİLERİNİ VE KONTROLLERİNİ KAYBETMİŞLER  NE DEDİKLERİ BELLİ OLMUYAN ŞEYLER YAZIYORLAR VE NE YAZIYORLARSA DA AYNEN KENDİLERİNİ TARİF EDİYORLAR  FARKINDA DA DEĞİLLER ......
HER NEYSE BUNDAN BÖYLE BU KONULARDA NE CEVAP VERİN NE DE YAZI YAZIN

SAYGILARIMLAN.....................OSMAN NACİ KANAT.....................................................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 34567 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50