Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
burakhan Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 10/Mart 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı burakhan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Kasım 2017/2008 Saat 17:56
s.a naci bey bu benim ilk mesajım.sizi daha önceki sitelerden de takip etmekteyim.benim de diğer birçok arkadaş gibi makine konusunda  insanlara güvenememe sorunum var.
bana gerekli olan şey şu. bir şelaledeyim,burası dere yatağı gelip şelale şeklinde önce 6-7 metre'ye oradaki havuzdan da 15-20 mt ye akmakta.dere boyunca zemin kaya ve ben bu şelaledeki dehliz veya mağara gibi bir giriş arıyorum.şimdi naci bey, bu boşluğu veya boşluğun içindeki değerli şeyleri tespit edecek bir makine lazım. bir de bu çubuk konusu anlattığınızdan anladığım kadarı ile alan tarama mı? yani bir alana girdim.ve bu çubuklar beni aradığım bölgede,örneğin 500 mt., değerli bir şey  varmı yokmu? bunu bize yönlendiren  bir sistemmi....bir de çubukların çalışma mantığı nasıl.......başınızı ağrıttım  ,kusura bakmayın .çünkü benim kafam da çok karışık bu konularda...........özür dileyerekten bir şey daha...makine yeri buldu.derinliği belirten bir şey varmı? jeosonar diye birmak.varmış ve  bu detayı veriyormuş dediler
.............saygılarımla.........iyi çalışmalar
Yukarı Dön
soyut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı soyut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Kasım 2017/2008 Saat 18:17
nacibaba ve arkadaşlar merhaba bu 3 harflilerin çalışmalarımı etkilemesi konusunda açıklama istemişsiniz bunların benim üzerimde bir etkileri yok yani görntü yada bana rahatsızlık vermeleri gibi ama ne zaman çubukları elime alıp çalışmaya başlasan 2 dakika kadar çubuklar benim gücümün yettiği kadar yavaşca hareket ediyor ama birkaç dakika sonra çubuklar çok hızlı hareket etmeye başlıyor ve anlamsız cevaplar veriyor aynı soruya bazen evet bazen hayır cevabı veriyor sonra çubuklara soruyorum benim iradem beynim dışında herhangi bir varlık yada güç size hükmediyormu diye evet cevabı alıyorum sonra bunun ne olduğunu sorgulamaya başlıyorum 3 harfliler olduğu nu söylüyorlar daha sonra bu 3 ler bana musallat olan verlıklarmı diye soruyorum yani benimle ilgileri varmı diye yok diyor peki bunlar çubuklarlamı ilgili diye soruyorum evet diyor ve çubuklarla birlikte geldiklerini söylüyor bu cevapları evet hayır şeklinde sorarak buluyorum bu açıklamalarım yeterli olurmu bilemiyorum ama çubukları elime almaktan korkmuyorum ama çekiniyorum artık
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2008 Saat 03:48
s.a merhaba soyut kardeş.. konuyla ilgili problemin. ..ben şu şekilde düşünüyorum. geçmiş günlerinde manevi bir rahatsızlık geçirdiysen .bu rahatsızlıkla alakalı bazı kalıntılar olmuş olabilir. o yüzden  bilnç üstü madde ve nesnelere  karşı aşırı duyarlılığın söz konusu olabilir.tabiiki bu sorunu yenmek senin elinde ve iradendedir..saygılarımla..
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2008 Saat 21:33
BURAKHAN //>KODLU ARKADAŞA CEVABEN................................................................O.N.K....

Arkadaşım konuylen ilgili açıklamalar ve çalışma sistemi zaten anlatılmaktadır bu  çubuklar kısmının baş taraflarını bir inceleyiniz..

Derinlik konusunu aşağı yukarı soru cevap şeklinde alabilirsiniz..

o bahsetiğiniz cihazlar da başka alanlarda kullanılan ölçüm aletleridir defineciliğe girmez giren kısmı da tamamiylen dolandırıcılık şeklinde dir  şu anda en son şekil definecilik aletleri  bu çubuk sistemi ve metal dedektörleridir  bunların haricinde herhangi bir alternatif aramayınız yoktur  ararsanız da ben de burdayım sizler de  dönüp dolaşıp bu dediğime gelirsiniz  bu meyanda da bir sürü zaman ve para kayıplarınız oluşur   ben tüm dünyadaki en son verileri anında takip eden bir kimseyim hakikata dayalı yeni bir şey çıktığında zaten burdan herkese duyurulur fakat yoktur  ve elimizdekilerlen şu an yetinmemiz lazımdır

BU ÇUBUK SİSTEMİNLEN  BULUNDUĞUNUZ NOKTADAN  KARŞINIZA DÜŞEN ALAN  IN TARANMA GENİŞLİĞİ VE DERİNLİĞİ   100 KM DİR  VE GÖZ AÇIP KAPANANA KADAR GEÇEN SÜREÇTE BU İŞ YAPILIR   VARSA HABERDAR OLURSUNUZ VE ÜSTÜNE KADAR DA SİZİ HEM YÖNLENDİRİR HEM DE GÖTÜRÜR  YOKSA YOK DENİR.  BU DURDUĞUNUZ YERDE  4 YÖNE DE AYNI SORUNUZU SORUP TAM BİR DAİRESEL  OLARAK HER YÖNÜ TARAYABİLİRSİNİZ..................................

NOT>>AZAMİ SON HADDİ 100 KİLOMETREDİR İLERİ DOĞRU OLARAKTAN BU KADAR BİR ALAN TARANIR DA DOLAŞAMASSINIZ BUNUN İÇİN  GÖZLEN  SAĞDAN SOLA DOĞRU DOLAŞABİLECEĞİNİZ KADAR BİR ALANI  SINIRLARSINIZ VE ŞARTLARSINIZ SADECENE O BELİRLEDİĞİNİZ ALAN İÇİ TARANIR  VEYA 1000 DÖNÜM BİR TARLA İÇİNDE  ŞARTLARSINIZ BU TARLANIN SINIRLARINI GEÇME DİYE  VEYA DAHA HASSAS OLARAKTAN BU TARLA SINIRI İÇİNE GİRİLDİKTEN SONRA ÇUBUKLARIN ÇATAL OLAN UÇLARINI AZ TOPRAĞA DİKİNE SOKUP 5 DAKKA BEKLEYİP ÇIKARIN KURUN VE SORUN  BÖYLE DE OLUR YANİ DURDUĞUNUZ YERDEN HİÇ DOLAŞMADAN YORULMADAN TARAYABİLİYORSUNUZ ANINDA .......

BİR DE MAKİNE İLEN BU ALANI TARADIĞINIZI DÜŞÜNÜRSEK KAÇ SENE SÜRECEKTİR  BUNU DA HESAPLAYINIZ ..
ARAZİDEKİ İŞARETLER ŞEKİLLER SEMBOLLER  E    GİDİN YANINA KURUN ÇUBUKLARI BU İŞARETİN VARSA PARASINI SORUN VE GİDİN ALIN   BİLİNMİYEN HERŞEYİ SORUP CEVABINI ALABİLİRSİNİZ

SAYGILARIMLAN...........................osman naci kanat................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 05/Kasım 2017/2008 Saat 21:45
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2008 Saat 22:06
SOYUT // ARKADAŞA  CEVABEN.......................................................................................O.N.K.

Arkadaşım çubuklarlan beraber ben sizlere cin min yollamıyorum böyle saçma şeylerlen kafalarınızı bulandırmayınız bu sistem tamamiylen  insanın kendi beyni yapıyor çubuklar da sadecene bu sistemin size bir tercümanı oluyor   yani çubuklarda bir keramet kimse aramasın   şimdi işin ilginç yanı defalarcana her yerde yazıyorum anlatıyorum arkadaşlar sadecene sizlere yazılmış olan cevaplarlan yetinmeyin diğer arkadaşların da yazışmalarını ve verilen cevapları lütfen okuyun takip edin aynı sorular yüzlerce kez soruluyor  ve cevaplıyorum  aynı cevapları vermekten ben de bunaldım açıkcası .....................................

BAKINIZ  HER İNSANIN ÜZERİNDE SOL TARAFINDA BİR CİN MUHAKKAK SURETTE VARDIR  SAĞINDA DA MELAİKE VARDIR  BUNLARIN İŞİ SADECENE  ŞU ŞEKİLDE CEREYAN EDER
Şimdi önünde bir olay bir mesele vardır veya öyle bir halin içindesinki elinde silah karşında hasmın nerede ise  tetiğe basıcan  bu durumda derki cin bas bas öldür onu der  öte yandan sağındaki de hayır sakın yapma der ve bu anda senin beynin devreye girer  şayet senin kişiliğin  ve yaşamın aldığın eğitim ve insanlık durumun hangi düzeyde ise burda da onu sergilersin  uyarsan cine basarsın tetiğe uymassan sonunu düşünürsen sen kazanırsın  her insandaki hadisenin temeli budur ve bu hakikattır

Bundan madaa daha insan üstünde bir sürü işlem yapan melaikeler mevcuttur  mesela biri tam kalp üzerinde  biri önünde biri arkanda   toplamı benim tespitime göre 5 tane oluyor bi de şeytanın adamı olan cin o ayrı tek o   ve senin bünyen zayıfsa  kendi beyninlen doğruyu yanlışı bulamıyorsan  bu salak cinin dediklerine kanıyorsan o ayrı mesele  senin ne işin var ona soru soruyorsun senin ona ihtiyacın yokki  diğerlerine de yok  hiçkimseye yok    bu durumda hiçbişiden etkilenmeden  direkman kararlılıklan sor sorunu al cevabını meğil verme onlara sen gevşek davranıp ta onu davet edici olursan o tüm yalan dolanlarınlan gelir senlen resmen dalgasını geçer çünki onun işi o   anladınmı arkadaşım................
yani çoğunuzun bilmediği ve sizlere ters hikaye gelicek konular mevcuttur  çoğu da güler başına gelmeyince de anlamaz  ..

zaten bak kuranın en son 3 ayetini oku tut bu hadiselere rastlamassın korunursun o da hiçbişi yapamaz

SAYGILARIMLAN...........................osman naci kanat............................................O.N.K.....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
robiscik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı robiscik Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Kasım 2017/2008 Saat 02:26
naci amca size bi yerde saygı duyuyorum haklısınızdır, ama bi 250 ytl yi biraz küçümsemeniz beni inanın birazda olsa kızdırdı, millet olarak oyle bir hale gelmisiz ki başımızdakiler saolsun bizlerin kazandıklarını vergi adı altında alıp kendi karınlarını doyurmakta ve benim insanım geceli gunduzlu calısarak 500 ytl ye bir ev gecindirmekte. bu gerçekler aklıma gelince 250 ytl de bana gore inanın iyi bir para geldi ve oylede!
 siz dedigim kırıcı laflardan dolayı özür dilerim hiç bir insanı kırmak istemem ama harami denen şahıs birden atlayıp itli falan laflar edince benimde şarteller attı direk. tekrar sizden ozur dilerim. inanın bu ulkedeki maddi imkansızlıklar insanları başka çözüm yollarına itiyor, bu define sitelerine girip define meraklısı olmakta sırf bu imkansızlıklardan dolayı kaynaklı. bende maddi sorunlardan dolayı defineciliği araştırdım enine boyuna ve bi yerlere geldim, bildigim cok yer var buldugum cok yer var fakat bi kazma bile vurmadım. bir dedektor getirtim sinyalinide aldım fakat yine kazmadım, bide cubuk alsam kendim yapsam bu işleri dedim ama fiyatı duyunca ondanda vaz geçtim, neyse allah razı olsun açıklamalarınız için , ben bu işe paydos diyorum artık allaha emanet olun. SAYGILAR

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR................................................................O.N.K...

Arkadaşım definecilik sistemi içinde bir sürü alet edevat mevcuttur bakın burasını çok dikkatli dinleyiniz ve düşününce bana tamamen hak vericeksinizdir

bütün satılan aletlerin tümünü  fiatları ne olursa olsun isterse 100.000 ytl olsun  1000 dönüm bir tarla düşünün  ve bu aletin başlığını bu tarlanın bir sınırından (aynı traktörlen sürer gibi muntazaman) öbür sınırına kadar taramanız lazımdır burda emek sarfediyorsunuz zamanınız çok büyük ziyan oluyor ve bu tarlanın tam taranması da aylar sürecektir  kullandığınız alet iyi bişi diyelim ve 3000 ytl dir  bu aletlen orada varsa bişi başlığın tam üzerinden geçerse haberiniz olur 2 karış öteden geçseniz işi kaçırırsınız   ve bu tarlada bişi çıkmassa da bu işten soğursunuz çünkü emek çoktur yılgınlık gelir kişiye  bu yere aylarcana gelir gidersiniz bazen işinizden gücünüzden olursunuz buraya gel git aracın masrafları yeme içme ve pil paraları  yakalanma korkuları vs vs saymaklan bitmeyen işler doğrumudur yanlışmıdır???????????

ama bu benim icadım olan çubuk sisteminlen  sistemin serbest tarama mefasesi tam 100 kilometre bir daire düşünün bukadar geniş bir sahayı anında tarar  bu kadar yer dolaşılamıyacağına göre de   kendinize dolaşabileceğiniz bir sahayı gözlen sınırlamanız gerekiyor bunun haricinde de bir evse de ki sadecene bu evin içi veya sadecene bu evin bahçesi başka yere geçme veya bir çok büyük tarla ise o tarlanın sınırı içine nereden grerseniz grin ve diyin sadecene bu tarla içi yan komşulara geçme veya daha çabuk ve etkili olması için çubukları çatal olan uçlarını o tarlanın toprağına dik durucak kadar sokun bir sigara  içimlik zaman bekleyin ve çıkarıp uçları hiç ellemeden kurun bu yöntemlen hız 1000 kat daha artıcaktır
Ve tüm bunlar göz açıp kapayana kadar ki bir zamanda olucaktır  durduğunuz yerden en ufak bir çaba sarfetmeden  yorulmadan saniyede ne var beyok öğreniyorsunuz   böyle bir sistem daha dünyaa üzerinde yoktur ve bunu almak için için insanlar neyi var neyi yok verir alır ve hiçbir elektronik cihazı artık gözünüz görmez milyarlık cihazlar bu işi yapamaz aradaki uçurumu görmektesiniz  ve bu fiat da emin olunki sadecene maliyet fiatına verilmektedir  ve de 10 kişi aldıysa 5 i çok kısa sürede bulmuştur bulan da gelip burada ben buldum demez  kendini yakar çünki ama ben bilirim ......................................................................O.N.K..

Ve inanırmısınız bu sistemi benden tümüylen  almak için bir sürü para babası mevcuttur  ve iş o hale de gelmiştirki  vermediğim için  de ortadan kaldırılmak  şekline gelinmiş olup 9 defa  da teşebüste bulunulmuş olup  silahlı mücadele içine grilmiştir olayın boyutu bu durum içinde 8 inci saldırıda 1 kurşun da yedim  ben yılmam allahtan başka hiçbişiden de korkmam nereye kadarsa oraya kadardır  mücadeleye devam ....
Şimdi bu sistemi bunlara satmış olsam varya bir kişi dahi artık alamaz korkunç fiatlan satıcaklardır  ben hayatta olduğum sürede maliyet fiatından devamlı vericem  paraylan pullan işim yok benim  günlük yaşayan kişiyim ki kenara ayrılmış bir kefen param dahi yoktur  herneyse   yara deşildimi arkası  gelir seller olur onun için burda kesiyorum  bu açıklamalar da herhalde tatmin etti etmedi yazın ben cevaplarım

SAYGILARIMLAN........................OSMAN NACİ KANAT..............................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 08/Kasım 2017/2008 Saat 17:49
Yukarı Dön
serkan Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Kasım 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı serkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Kasım 2017/2008 Saat 12:01
selamün aleykü naci baba ben bir şey sormak istiyorum bu çubuklara yaşadığımız şehirin dışında başka şehirlerdeki bir durumu sorabilirmiyiz yani bu bir define olur veya başka şahıslarla ilgili olur herhangibir şey olmuş  bir şeyi sorabilirmiyiz sorduğumuzda aldığımız yanıtlar doğrumudur saygılarımla

SERKAN O DÜŞÜNDÜĞÜN İŞ OLMUYOR MAALESEF  ŞAYET DENERSEN OLUYOR GİBİ GÖSTERİLİR AMA TAMAMEN YANLIŞTIR İŞİN SONUNDA REZİL OLMAKTA VARDIR  ÇUBUK SİSTEMİNLEN ANCAK VAR OLAN YERDE VEYA YAKININDA BİZZAT GİDEREKTEN YERİNDE BAKICAKSIN   BU İŞİN TEMELİ BÖYLE ANLADINMMI

SAYGILARIMLAN................OSMAN NACİ KANAT...........................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 08/Kasım 2017/2008 Saat 17:15
Yukarı Dön
fethi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Temmuz 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı fethi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2008 Saat 05:05
selam a.
çubukları amcam almıştı bir ara bir araziye gitmiş .çubukların yönlendirmesiyle bir taş
bulmuş .taşı temizlediğinde yılana benzeyen oyma bir işaret buluyor.ayrıca çubuklar
burda havaya kalkıyormuş .cihazla bakmış ama sinyal yok .bu ne olabilir.

ARKADAŞIM MERHABA

İşaretlerden ben anlamam anlayan arkadaşlara sorucaksınız
çubukların sonunda havaya kalkması demek orasının gayrımüslüm mezarlığı olduğunu söylüyor  ona göre hareket etsin yani orası eski bir mezarlık anlamı bu

SAYGILARIMLAN...................................................................................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 12/Kasım 2017/2008 Saat 18:24
Yukarı Dön
fructose Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 20/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı fructose Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2008 Saat 15:41
Orjinalini yazan: nacibaba

altın konusunda doğada her yerde bulunan altın mineralleri 24 saf ayarda fakat gözlen görünmezler ancak o yere siyanür dökülürse bir an pırıltı yapar

Böyle olduğunu nereden öğrendiniz. Sadece flotasyon tanklarında siyanür ile altının çözeltiye geçmesini sağlarsınız. Siyanür altın ile bileşik oluşturur.Çözelti ortamında olduğu ve ppm düzeyinde olduğu için sadece çözelti görürsünüz bir parlama göremezsiniz. Altını tekrar bu bileşik ortamından serbest hele getirmek için aktif karbon ile muamele etmeniz gerekir. Devamını anlatarım ama işin kimyasal boyutunu bilmeyen anlamaz.

Bu konuda düzeltme yapayım dedim.

ARKADAŞIM MEREHABA

BUNU MALKARADA ŞU AN RAHMETLİ OLAN MADEN OCAKLARI OLAN BİR ARKADAŞ GÖSTERDİ  MAKİNE BUNU ALGILAMIYOR ÇUBUK ALGILIYOR VE HAKKATEN BU MİNERALE SİYANÜRÜ DÖKÜNCE BİR AN  BİNLERCE PIRILTI PAYDAHLANIYOR VE AKABİNDE DE YOK OLUYOR BÖYLE BİR YER BULURSANIZ DENEYİN SİZ DE GÖRÜCEKSİNİZ HATTA BUNU ORDAN ALIP TAHLİLE GÖNDERİN ALTIN MİNERALİ RAPORU GELİCEKTİR  BUNU BEN KENDİM GÖRDÜM YALNIZ SİYANÜR TOPRAK İÇİN ÇOK KİRLETİCİ İMİŞ ÖYLE DİYORLAR  VE TAVSİYE ETMİYORLAR 

SAYGILARIMLAN..................................OSMAN NACİ KANAT....................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 12/Kasım 2017/2008 Saat 18:21
Yukarı Dön
robiscik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı robiscik Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Kasım 2017/2008 Saat 02:42
arkadaşım o yılanın resmini görebilirmiyim? bir yılanın 17 çeşit şifresi vardır bunlar yılanın şekline göre değişir, ayrıca bu taş ana kayadamı yoksa oynak kayadamı?
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 23456 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50