Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3536373839 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2010 Saat 20:28

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

1 AYDIR DEVAMLI TELEFON TELEFON KONUŞUYORUZ BİR TÜRLÜ İKNAA OLAMADIN AKLIN ALMIYORMUŞ DEVAMLI BUNU SÖYLÜYORSUN  DA SONRADAN VERDİN BİR TAKIM SİPARİŞ  GELDİĞİNİ VE ÇALIŞMAYA DERSLERE BAŞLADIĞINI SÖYLÜYORSUN  BAK İYİ ÇALIŞ ÖYLE GELİR GELMEZ LAPADAK TUTARSAN HİÇBİŞİ OLMAZ SENİN KAN GRUBUNDA SIFIR ERAŞ NEGATİF  TAMDIR ÇALIŞIR SENDE TEK BAŞINA YAPARSIN  DENE VARSA BİŞİ ORDA O EVDE DOĞRUYSA BULMAMANIN İMKANI YOKTUR İLLE DE ALIRSIN YETERKİ VAR OLSUN ORDA .
BU DEDEDEN KALMA HİKAYELERİNİ B EN 50 SENEDİR DİNLİYORUM NEYİN NESİKİ KONUŞUYORLAR  ACABA UMUT MU EDİLİP TE BU ŞEKİLDE SÖYLENİYOR BİLEMİYORUM HERKESDE BÖYLE BİR LAF VARDIR  BU DEDEDEN  KALMA İŞİ NDEN BİRKAÇ KİŞİLER ALDI BİLDİKLERİM VARDIR  EN ÇOĞU DA BU RÜM EVLERİNDE İŞTE YAŞLI TEK KALMIŞ SON KİŞİLERİN ANİ ÖLÜMLERİNDEN ÖTÜRÜ BUNLARIN ÖLÜMLÜK DİRİMLİK DİYE SAKLADIKLARI BİR KARIŞ BOY ESKİ İNGİLİZ ÇAY KUTULARINDAN ÇOK ALINDI  HEP DUVAR İÇLERİNDEN  NE OLUR BUNDAN ANCAK O ANKİ BORÇLARINI KAPAR ÖTEYE GİTMEZ ŞEKİL PARALARDIR GENE DE İYİDİR BİR AÇIĞINI KAPATIR KİŞİ .. YOKSA MUBADEREDE GİDENLER O GÜNKÜ TAVUKLARININ YUMURTASINI BİLE GÖTÜRDÜLER BERABERLERİNDE  BUNLAR GEMİLERLEN GİTTİLER ORDAN DA BİZİM TÜRKLER GELDİ BU GİDEN GELENLERİN EVLERİNE YERLEŞİLDİ TABİİ DEMİRBAŞ EŞYALARI DURUYORDU  HATTA BÜYÜKBAŞ HAYVANLARI DA ORDA DA BİZİMKİLER AYNI ŞEKİL BIRAKTIYDI BİR BÖYLE HÜZÜNLÜ ÜZÜNTÜLÜ  DEVİR GEÇİRDİ HER İKİ MİLLET DE   KOLAY DEĞİL TABİİ   ASIRLARDIR YAŞADIĞIN EVİNDEN TOPRAĞINDAN ALIŞTIĞIN YERDEN KOMŞULARINDAN BİR ANDA KOPUP GİTMEK  ÇOK ZORDUR BU İŞLER İŞTE RUMLARIN BURAYA ZAMAN ZAMAN GELENLERİ DAHA ÇOCUKKEN GİTMİŞLER BURDAN ŞİMDİ OLMUŞLAR İHTİYAR HEPİSİ  BUNLAR ANLATIYOR BİR İKİ DEĞİL KAÇ KİŞİLERİ AYNIU ŞEYLERİ SÖYLÜYORLAR   DİYORLARKİ AYNEN BU HERKESE DUYURULUR  DİKKATLİ OKUYUNUZ..

MUBADEREDE  YUNAN YOLCU GEMİLERİ AÇIKTA DEMİRLEDİLER  ŞARKÖY AÇIĞINDA MÜRYEFTE AÇIĞINDA 2.Cİ GEMİ  3.CÜSÜ DE  GANOS AÇIĞINDA  VE 15 GÜNLER KADAR BU TAŞINMALAR SÜRDÜYDÜ BAZI ZENGİNLER KASALARLAN DA PARALARINI GETİRDİLERDİ LAKİN BU GEMİ ADAMLARINDAN BAZİLARI BUNLARI TAKİPLEDİLER VE GEMİLER ÇANAKKALEDEN ÇIKIP TA YUNAN SULARINDA SEYREDERKEN GECE BUNLARIN BU PARALARINI ALIP TÜM AİLECEK KADIN ÇOCUK YAŞLI O SÜLALEDEN DENİZE ATIP BUNLARIN BU SERVETLERİNE EL KOYDULARDI BU DUYULUNCA ARTIK PARALARI GETİRMEYİP  TOPRAKTA ORDA BURADA KÖY ÇEVRELERİNDE  KENDİ TARLALARININ İŞTE ANCAK KOYAN BİLİR SAKLADILAR DI SONRA GELİR ALIRIZ HESABINLAN VE BUNLARIN %90 LARI HALEN DURUYORDUR ÇOK AZI BULUNMUŞTUR  BAŞKALARINA İTİMAT EDİP DE YUNANDAN TÜRKİYEYE TURİST OLARAK GELENE DE BU İŞLER BAZILARINCA VERİLDİ FAKAT SUİSTİMALE UĞRADILAR GİTTİ PARALARI BU DA ÖĞRENİLİNCE ARTIK SADECENE AİLE İÇİ YENİ YETİŞMELERE BUNLAR BİLDİRİLİYORDU  BAZI PAPAZLAR DİN ADAMLRI BİLE SUİSTİMAL YAPIP ÜSTÜNE YATTILAR  BÖYLE İŞTE
BUNLARI DA BU GİBİ YERLERDE PARA ARAYANLAR İÇİN BİR BİLGİ OLARAKTAN YAZIYORUM

OLAKİ ŞANSINA ÇIKARSA BİŞİLER BEN HİÇBİŞİ İSTEMİYORUM O ŞEKİL YAPMA  AL KULLAN HELAL OLSUN BENDEN YANA DA  HOŞ ZATEN AYNI SENİN GİBİ YÜZLERCE KİŞİ BÖYLE SÖYLEDİ SONUÇ YOKTUR ALIŞTIM ARTIK BUNLARA  ALAN GÜLE GÜLE İYİ GÜNLERDE HARCASIN  DİYORUM ...

SAYGILAR.......................................................................NACİBABA...............................ONK...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
MECUZİ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Mayıs 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı MECUZİ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mayıs 2017/2010 Saat 08:09

Nacibey sana her tür selam helal olsun diyorum

evet neticeyi aldık  ve hiç umulmuyan akla gelemiyen bir yerdir bu yer yalnız büyük müşgülümüz vardır  para karşımda ama dokunamıyoruz üstüne çöreklenmiş bir yılan canlı fakat uyuşukdur az hareket eder  derlerya işte tılsımmış  yok koruyucuymuş filan çekindik sana yazayım akıl danışayım dedim ,
iş bizi tuvalete götürdü kendi kendime burda ne olurki dedim ama tuvalet içi hacet yapılan deliğin arkası olan taş duvar vardır  1.5 metero genişliği taş yığmadır delişkli olan yerden 1 metero yukarsı  orasını şiddetlen çekti ve dönüyor çok kuvetli şekil  buranın sıvasını açmazdan önce tuvalet tıkanmasın dye üstüne bir tahta perde yatırdım sıvayı doktüm genişletim ıkı tane üst üste beyaz renkli taş tam karedir 40 ka kırk vardır genişligi  burası ısrarlan gösterir kunduz gibi çekiyor  az daha yukarsını da indirdim ve bu üsteki beyaz olanın üstünde yan taşlara uzanan bir kuvetli mermer taş daha vardır yani bu taşı al  yıkılmaz bura hususı yapılmıştır ve kanırtarak aldık üstekini sonra alttakini ve içerde bir tenekemsi bişi vardır  temizledik sağ sol üstü altı  iyice bi de baktık teneke üstü yılan var geri kaçtık  teneke içi gözükmez bu yılan nedir bunu sorarım bir acele cevap atarsan memnun olucaz

saygı sevgilerimlen cevap yaz nacibaba ne olur acele et
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mayıs 2017/2010 Saat 09:42

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

BEN SANA TAAA NE ZAMANDAN BERİ SÖYLÜYORUM DA SEN İNANMIYORDUN İŞTE ŞİMDİ KENDİN DE GÖRDÜN İDRAK ETTİN İŞİN NE OLDUĞUNU NEYSE BUNLARI BİR KANARA BIRAKIP SENİN MESELENE EĞİLELİM....
ŞİMDİ YER TUVALET İÇİ OLDUĞUNDAN SAKIN DUA FİLAN OKUMA İŞLERİ KESİNLİKLEN YAPMAYIN TUVALETTEN UZAK YERDE OKUYACAKSAN OKU SONRA GİRİN  BUNA UYUN EHEMİYETLEN  ......
İKİNCİSİ DE SİZ BU YERİ AÇANA DEK HERHANGİ ANORMAL BİŞİLER OLMADIYSA  ENGELLER SESLER VS ARTIK NE BİLEYİM ÇOK RAHAT BİR ŞEKİLDE AÇTIYSANIZ ORDA HERHANGİ BİR TILSIM BÜYÜ VS ŞEYLER YOKTUR  ZANNERSEM O TUVALET HERHALDE BAHÇE KISMINA BAKIYORDUR VE ÇIK DIŞARI  BU TUVALETİN DIŞ KISIMINA GELEN YERLERİ ÇOK İYİ BİR ŞEKİLDE ARAŞTIR GÖZLEN  ELİNE DE BİR PARMAK KALINLIĞINDA SOPA AL VE ORDA NE KADAR DELİK GÖRÜYORSAN  O SOPAYI SOKMAYA ÇALIŞ İÇERİ DOĞRU SOPA DEDİĞİM YAŞ AĞAÇ DALI YANİ SERT OLMUYAN HER YÖNE KIVRILAN BİR ŞEY BU BAŞKA BUNA BENZER BİR ŞEY DE OLABİLİR BİRİNİZ DE İÇERDEN DEVAMLI BAKSIN  BU SOKTUĞUN DALGA İÇERDEN NEREDEN ÇIKICAK BU VARSA BURASININ HAVALANDIRMA DELİĞİDİR BU  VE O YILAN MUHAKKAK SURETTE ORDAN GRİP KIŞ UYKUSUNA YATMIŞTIR VE RENGİ DE GENELLİKLEN SARI OLUR BU YILANLARIN İNCE UZUNDURLAR UFACIK BİR KAFASI VARDIR  BU UYUŞUK OLDUĞUNDAN ELİNE ELDİVEN GEÇİRİP KAFASINDAN YAKALA ÖBÜR ELİNLEN DE KUYRUKTAN YAKALA ÖLDÜRME AT BAHÇENİN DİP TARAFLARINDAN BİR YERİNE  VE DİKKATLİ OL ELDİVENSİZ ÇALIŞMA O YERDE AKREP TE MUHAKKAK SURETTE OLUCAĞINDAN BİR KUTU ŞELTOX SİNEK İLACINI ALIP O TENEKENİN ARKASI YANLARI DİPLERİNE BOLCANA SIKIN  VE BİR YARIM SAAT BEKLE İYİCENE DE HAVALANDIR YERİ  SONRA O TENEKEYE DİP KISMINDAN SAĞLAM SİVRİ UÇLU BİR BIÇAKLAN DÜRTME YAP ŞAYET ÇOK YUMUŞAK ŞEKİLDE İÇERİ GİRERSE BIÇAK BU TENEKE ÖMRÜNÜ TAMAMLAMIŞ DAHA KUCAKLIYAYIM DERKEN DAĞILIR VE İÇİNDEKİLER DE HER YERE SAÇILIR  SONRA ZOR TOPLARSIN  BUNUN İÇİN SAĞLAM DELİKSİZ BİR ÇUVALI ÜSTTEN GEÇİR DİBİNE KADAR  ONDAN SONRA KENDİNE DOĞRU YIK VE TÜMÜ ÇUVAL İÇİNDE KALSIN SONRA DIŞARI ÇIKARIN TEMİZ GENİŞ BİR YERDE İÇİNİ AÇIN HEPSİ BU SONRA TÜM YAPTIKLARINIZI TOPLATIN DUVARI DA TAMİRLEYİN BELLİ OLMUYACAK BİR ŞEKLE SOKUN  HADİ HAYIRLISI OLSUN DİYORUM İYİ GÜNLERE ALLAH NASİP EDER İNŞALLAH

SAYGILARIMLAN..............................................................NACİBABA............................ONK.... 

Düzenleyen nacibaba - 04/Mayıs 2017/2010 Saat 10:01
Yukarı Dön
MECUZİ Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Mayıs 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı MECUZİ Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mayıs 2017/2010 Saat 21:25

Selam nacibabamız

Aynen tüm dediklerin doğru çıkmıştır yılanı aldık  ama çocuklar icabına baktılar okadar söyledim dinletemedim akrep gibi şeyler çıkmadı böcekler vardı okadardır hepsi dediğin gibi teneke çok paslanmış kağıt gibi olmuş çuvala devirdik aldık dışarı  reşattır hepsi tarihi eserlik bişi yoktur dedenin malı hepsi  22 kilo çekti hepsi 4 tane de altın iplik örme kemerler vardır  1 tane de gümüş ipliklen yapılma bir kemer kadınlar içindir  bir de en üstte sarılı bir şey ağırdır da aldık açtık içinden çok temiz yağlıdır arap sabunu gibi yağlan kaplamış bir bulgar 6 patları toplu tabanca çıktı 18 tane de mermisi vardır mavzer mermileri gibidir  kabzaları fildişindene benzerler her iki tarafıda benzine bandım 20 dakka sonra çıkardım kuruladım pırılpırıl oldu  ince yağlan da bigüzel yağladım oldu fıstık gibi  kemerlerden sana 2 tane ayırıyorum paradan da hakkını getiricem çok yakında yanına gelicem  ben sözümde durucam ister al ister alma bırakırım kapına ona göre  şimdilik kaçtım ben ..

selamlar saygılar  nacibabamız                                                          metehan .gb.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Mayıs 2017/2010 Saat 18:15

DİKKAT>> ELİNDE  FOTOKOPİSİ DE BARABER OLAN BİR YAZICINIZ VARSA MÜREKKEP PÜSKÜRTMELİSİNDEN LASER DEĞİLDİR  BUNUN CAMINA SAĞ VE SONRADA SOL  ELİNİZİ TAM BASTIRIP PARMAKLARINIZI DA ARALIYARAKTAN  O ŞEKİLDE ELİNİZİN FOTOKOPİSİNİ ÇEKİNİZ  SİYAH BEYAZ YAPARSANIZ RESMİ ÇOK DAHA NET DETAYLI OLARAK GÖRÜRSÜNÜZ ..

BURDAN ALDIĞINIZ ÇIKTIYA BAKINIZ   İYİCENE İNCELEYİNİZ VE PARMAKLARINIZIN KENARINDAN DIŞARI DOĞRU ÇIKAN  AURA ENERJİYİ GÖRÜNÜZ  AŞAĞIDA VERİLEN RESİM ÖRNEKLERİNDE OLDUĞU GİBİ  RENKLİ ÇEKİMDE  BU İŞİN KAYIPLARI ÇOK OLUR ONUN İÇİN BASKIYI SİYAH BEYAZ ŞEKİLDE YAPINIZ..

BU IŞIN ELİNİZDEN VE PARMAKLARINIZDAN PARMAK ARALIKLARINDAN NE DENLİ YOĞUN ÇIKIYORSA  BU ÇUBUK İŞİNDE  O KADAR MUAFFAK OLMA ŞSNSINIZ VARDIR

FOTOKOPİ TARAMASI  BİR NEVİ ULTRAVİYOLENİN DAHA BAŞKA TÜRÜ BİR IŞINLAN  OKUNMAKTADIR  VE BU OKUMA IŞININI  MEYDANA GETİREN UNSURLAR BU ELİNİZ DEN ÇIKANI AYAN BEYAN GÖRMENİZE HATTA ÇIKTI ALMANIZA OLANAK SAĞLAMAKTADIR

2.Cİ BİR ŞIK DAHA VARDIR BU DA VUCUT DİRENCİNİN ÖLÇÜLMESİ YANİ VUCUDUNUZ KURUMU NEMLİMİ BU ORTAMA MÜSAİTMİDİR DİYE DE NET BİR ŞEKİLDE BAKILIR OKUNUR ÖĞRENİLEBİLİNİR BU DA ŞU ŞEKİLDE OLMAKTADIR

HER SEMT PAZARLARINDAKİ HIRDAVAT SATICILARI TEZGAHLARINDA  BU ŞEKİL DAHA UCUZ OLDUĞU İÇİN SÖYLÜYORUM  BİR ( DİGİTAL ) EKRANLI  OMAJ KISMI TEFERUATLI EN AŞAĞI 5 KADEMEDE OLURSA ÇOK İYİ OLUR  OHM KISMI EN YÜKSEK DEĞERE ALIP  OHMETRENİN ARTI VE EKSİ UÇLARINI PARMAKLARINIZ ARASINDA KUVVETLEN SIKMANIZ KAFİDİR BURDA SİZE BİR DEĞER VERİLİCEKTİR BU DEĞER TENİNİZİN VUCUDUNUZUN DİRENCİDİR BU DİRENÇ NE DENLİ YÜKSEKSE OKADAR İYİDİR MESELA 500 OHMU GEÇEBİLİRSENİZ ÇOK İYİDİR
BURDAKİ DİRENCİN NE DENLİ YÜKSEK OLUŞU YUKARDA ANLATILAN AURA IŞININ DA O DENLİ FAZLA VE GÖRÜNÜR OLMASI DEMEKTİR

HER KESE KOLAY GELSİN VE DENEYİNİZ  OHMETRELER 15--20 VEYA DAHA DA UCUZLARI DA MEVCUTTUR 

SAYGILARIMLAN,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,,,

dededede

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mayıs 2017/2010 Saat 07:23
Bu anlatılan olayın fotokopi makineleri ile [ilintili] olabileceğine  inanmak  biraz zor görünüyor.
[Yanlış bilgilendirilmeler insanları yanlışa yöneltebilir.]

Fotokopi  ile yapılan çekim tekniği makinenin hangi teknikle çalışıyor  olması  ile  görüntü oluştursa da asıl  olan  verdiği ışıkla  nesne görselinin korona vasitası ıle kağıt  üstünde  [izdüşümünün]  oluşturlmasıdr.

Sizin aşağıda  görüntülerini verdğiniz olayda  dıs ışık kaynagından gelen etkenlerin muzip bir  yansımasıdır. Tamamen  görüntüseldir.Hiç bir özellik katkısı yoktur.
Nesnenin de buna katkısı  yoktur.Harici ışık katkısıyla  oluşur.

Gerçege  gelmek  gerekirse bu tarz  çekimleri yapılan  nesneler  vardır. Tekniği de çok farklıdır.
[Örnek vermek gerekirse]  bir iki resim geçebilirim.

[dede                                            

Bu özel  olarak çekimi yapılmış bir el ayası ve parmakların görüntüsüdür.

dede

Şimdi üstteki resime  baktığımızda  karşımızda  canlı  olmayan  bir nesnenin  görüntüsü vardır. Çekim tekniği aynıdır.

[Hepinizin  bu  çekim  tekniğinin  ne olduğunu   merak ettiğinizi  düşünüyorum.Bu tekniğin adı KİRLİAN dır.]
[Arzu eden  olursa internette  bu konuda çok geniş bilgi vardır.]
[Ben yinede  bir  linki buraya  kopyalayım  umarım yardımcı  olur]

BU VERDİĞİN LİNKTE DE AYNI DEDİĞİM AURA SİSTEMİNİN ELDE EDİLMESİ PRENSİBİ İŞİDİR ZATEN YAZIYOR BELİRTİYORLAR BUNU DA
 BURDAKİ İŞ ALTTAN NESNEYE MAVİ ULTRAVİYOLE VEYA MOR RENKLİ ULTRAVİALE IŞININI VERİP ÜSTTEN DE RESİMİNİ ÇEKMEKTİR
NOT> HİÇ UZUN BİR ZAMANDIR ALLENMEDEN BIRAKILMIŞ BİR TAKIM BİR NESNEYE BAKILDIĞINDA BU İNSAN TARAFINDAN BIRAKILAN AURAYA RASTLANILMAZ  AMA ALIN ELİNİZE HER HANGİ BİR CİZMİ BİR KAÇ KERRE ELİNİZDE AVUCUNUZDA VE PARMAKLARINIZLAN OVALAYIN VE AYNI USÜLDE KOYUN ÇEKİN RESMİNİ SİZİN TARAFINIZDAN BIRAKILAN  AURANIN  DEMİR KENARLARINDAN DIŞA DOĞRU YAYILMIŞ IŞININI GÖRÜRSÜNÜZ BU ELKLENMİYEN DE GÖZÜKMEZDİR
NOT > BENDE BU İŞE AİT BİR DEDEKTÖRÜ DE VARDIR HİÇ ELLENMİYEN BİR METALE HİÇ SES YOKTUR  AL ELİNE ELLE  VE BAK KIYAMETİ KOPARAN BİR SESLEN HABER VERİYOR  BU ŞEKİL SESLEN OLUŞUYOR BURDAKİ TEKNİK DE GÖRÜNTÜYLEN OLUŞUYOR  ARADAKİ FARK BUDUR

MİSALLER VE HAKİKAT OLAN İŞLERDEN BİR KAÇI>>>>>>>
Şimdi  şehirler arası giden bir otobüsün  koltuğunu ele alıyoruz  sizden önce bu koltuğa oturup da saatlercene  yolculuk yapan bir kişinin kalkıp gittiği  koltuğa siz oturuyorsunuz  ve oturduğunuz andan itibaren bu kişlinin  burda bu koltukta bıraktığı kendi aurası sizin auranızlan çakışma haline giriyor  kim kimi yenerse galip gelirse olayı vardır burda muhakkak surette  ve siz çok temiz mazlum bir kişi iseniz sizden evvel burda oturan kişinin  kişiliği bozuk yaramaz bir insansa bu sizinlen çakışacak ve bu koltukta tamamen huzursuz olucaksınız baş ağrısı başlıyabilir ruhunuz sıkılabilir  ve çeşitli şeyler meydana çıkmaya başlar  ve bu yoılculuğunuz burnunuzdan gelir  hatta bazı çok düzgün kişinin anında karekter değişimine de uğradığı gözlemlenmiştir geçici olaraktan ..
Veya sizden evvelki kişi çok düzgün dindar ve yüksek kaliteli bir kişilikteki kimse de olabilir  o gitti siz geldiniz oturdunuz  bu yolculuğunuz kadar huzurlu bir yolculuk hayatınızda yapmamış olduğunuzu kısa bir sürede farkedersiniz  bunun gibi çok olaylar vardır saymaklan bitmeyen hikayeleri de mevcuttur da herneyse ..............
[........................................]> yazında yer alan bu paragraflardaki cümleler birisinlen çok örtüşüyor

http://www.extremeelectronics.co.uk/other/kirlian/

kkkkkk

SSS
BUKKK

<<<<<<<<<

Düzenleyen nacibaba - 07/Mayıs 2017/2010 Saat 10:35
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mayıs 2017/2010 Saat 08:15

CEVİZ KODLU ARKADAŞ
ilk önce siteye griş bölümünü tam doldur ade bir kodun arkasında durma  boş yerleri bi zahmet doldur 

GELELİM MESELEYE

İŞARETLER KISMINA BİR YAZI YAZMIŞIN KARŞILIĞI DA ORDA YAZIYOR Bİ CEVAP ATIVER ORYA SENİN O SÖYLEDİĞİN BAĞDAŞMIYOR ORDA

İKİNCİSİ GELMİŞİN BURAYA DA AYNI ŞEYİ YAPMIŞSSIN SİZİN VERDİĞİNİZ TEKNİĞİN  IŞININ RENGİNE BİR BAKIN  MAVİ ULTRASON IŞINIDIR BU TÜM FOTOKOPİ IŞIKLAN ÇEKEN OKUYAN ALETLERİN KULLANDIĞI TEKNİKTİR  SEN İLK ÖNCE ANINDA BÖYLE ORDAN BURDAN CEVAPLAR İLEN VE YANLIŞTIR DİYE KONUŞACAĞINA VARSA EVİNDE SENİN DE BÖYLE BİR MAKİNEN İLK ÖNCE DENE ONDAN SONRA KONUŞ  NACİBABA   ŞİMDİYE DEK HİÇBİRZAMAN YALAN YANLIŞ KONUŞTUĞU GÖRÜLMEDİ TAA Kİ SEN İDAA EDENE DEK BURAYA BİR   NOKTA KOY VE DÜŞÜN TAŞIN ONA GÖRE CEVAP YAZ ANLAŞILDIMI  ARKADAŞ

VE HER KİM BU DENEMEYİ YAPICAKSA  ODANIN IŞIKLARINI DA SÖNDÜRÜN VEYA BİR KARA ÇARŞAF GİBİ ELİNİZİN VE MAKİNEYE GELEN TÜM YERLERİ ÖRTÜN  DIŞARDAN  HİÇBİR IŞIK ALMASIN BU ŞEKİLDE DENEYİN  VE DAHA ÇOK İYİ NETİCE ALMAK İÇİN DE BU PARA KONTROLÜNDE KULLANILAN MAVİ IŞIĞI DA TAM ELİNİZİN ÜSTÜNE ELİNİZİ AYDINLATICAK ŞEKİDE YUKARDAN YAPIN BU ŞEKİLDE YAN ÇIKAN AURALAR ÇOK DAHA NET GÖZÜKÜYOR
BİR DE FOTOKOPİ TARAMALARININ IŞIKLARI BAZILARINDA DEĞİŞİK OLUYOR TAM MAVİMSİ BİR IŞIK LAN TARAYAN MAKİNELERDE NETİCE ÇOK GÜZEL OLUYOR  

SEN HİÇBİR DENEME YAPMADAN BASTIRIYORSUN  BURDA BİŞİ BİLİNİYOR VE NETİCESİ ALINMIŞ BİR OLAY YAZILIYOR BENİ SENİN VERDİĞİN NE O SİSTEMLER NE TEKNİKLER NEDE O SİTE HİÇBİRŞEY İLGİLENDİRMİYOR ONLARIN FELSEFESİ BAŞKA BAŞKA ALANLAR DA KULLANILAN TEKNİKLERDİR   BU SENİNKİ EN ÇOK  X RAY CİHAZLARINDA KULLANILAN IŞIN TEKNİĞİDİR BEN BUNLARIN HİÇBİRİNDEN BAHSETMİYORUM BİR TESADÜF ESERİ OLURMU OLMAZMI DİYE DENEME YAPILMIŞ VE OLDUĞU GÖRÜLMÜŞTÜR  ANLAŞILDIMI ARKADAŞ ...

VE HER YERDEN DE  BİLİYORMUŞ EDASI İLEN ÇIKIP BİLMEDİĞİN ŞEYLERİ DE YAZMA İLK ÖNCE DENE BAK OLUYORMU OLMUYORMU ONDAN SONRA   YAZ YAZ AMA YAZDIĞIN DA ELLE TUTULUR GÖZLEN GÖRÜLÜR OLSUN

SONRA BİLGİSAYARINI DA BİR KONTROL ET VİRÜS VAR SENİN BİLGİSAYARINDA BELKİ BİLİYORSUN BELKİ FARKINDA DEĞİLSİN BUNUN DA ÖNLEMİNİ Bİ ZAHMET ALIVER

VE SADECENE BENİM YAZILARIMI ELEŞTİRMELER; BAŞKALARINA DEĞİNMİYORSUN SIRF BANA YÖNELİK ELEŞTİRİCİSİN DOĞRU YANLIŞ TÜM KONULAR İÇİNDE

SONRA YAZININ İÇİNDE GEÇEN BAZI KELİMELER BANA HİÇTE YABANCI DEĞİL
  MESELA (İLİNTİ )  KELİMESİ 

VE REFERANS  ADRES VERME ŞEKLİ

YANİ BENİM SEZİNLEDİĞİM ŞEKİLDE BURYA BAŞKA BİR ŞEKİLLERDE GRİŞ YAPMAK İSTİYORSAN  BUNDAN VAZGEÇ DE DERİM  .. TAMAMMI VE   (CEVİZİ) ÇAĞIRAN HERKESİN
BİLGİSAYARINA MİKROP DA BULAŞACAĞI KESİNDİR BURDAKİ SİSTEM BİZDE BUNU AYIKLAYIP NERDEN GELDİĞİNİ NE OLDUĞUNU ZATEN SÖYLÜYOR

VE İTİRAZLAR DA GEÇERSİZDİR BENDEN YANA BUNU DA HATIRLATAYIM
ÇOK MASUM VE DÜRÜSTSEN  ÖZEL MESAJDAN BANA ŞUNLARI AT SAMİMİYSEN VE BUNLARI BAŞKALARI GÖRMEZ

VATANDAŞLIK NOSU NU SADECENE İSMİN VE SOYADIN HEPSİ O KADARDIR  BUNU YAPARSAN YAP . VEYA KENDİN BİLİRSİN BİŞİ DEMİYORUM ŞU AŞAMADA   

...............................................................................................NACİBABA.......................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 07/Mayıs 2017/2010 Saat 09:46
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mayıs 2017/2010 Saat 08:52
Orjinalini yazan: nacibaba

CEVİZ KODLU ARKADAŞ
ilk önce siteye griş bölümünü tam doldur ade bir kodun arkasında durma  boş yerleri bi zahmet doldur 

GELELİM MESELEYE

İŞARETLER KISMINA BİR YAZI YAZMIŞIN KARŞILIĞI DA ORDA YAZIYOR Bİ CEVAP ATIVER ORYA SENİN O SÖYLEDİĞİN BAĞDAŞMIYOR ORDA

İKİNCİSİ GELMİŞİN BURAYA DA AYNI ŞEYİ YAPMIŞSSIN SİZİN VERDİĞİNİZ TEKNİĞİN  IŞININ RENGİNE BİR BAKIN  MAVİ ULTRASON IŞINIDIR BU TÜM FOTOKOPİ IŞIKLAN ÇEKEN OKUYAN ALETLERİN KULLANDIĞI TEKNİKTİR  SEN İLK ÖNCE ANINDA BÖYLE ORDAN BURDAN CEVAPLAR İLEN VE YANLIŞTIR DİYE KONUŞACAĞINA VARSA EVİNDE SENİN DE BÖYLE BİR MAKİNEN İLK ÖNCE DENE ONDAN SONRA KONUŞ  NACİBABA   ŞİMDİYE DEK HİÇBİRZAMAN YALAN YANLIŞ KONUŞTUĞU GÖRÜLMEDİ TAA Kİ SEN İDAA EDENE DEK BURAYA BİR   NOKTA KOY VE DÜŞÜN TAŞIN ONA GÖRE CEVAP YAZ ANLAŞILDIMI  ARKADAŞ

VE HER KİM BU DENEMEYİ YAPICAKSA  ODANIN IŞIKLARINI DA SÖNDÜRÜN VEYA BİR KARA ÇARŞAF GİBİ ELİNİZİN VE MAKİNEYE GELEN TÜM YERLERİ ÖRTÜN  DIŞARDAN  HİÇBİR IŞIK ALMASIN BU ŞEKİLDE DENEYİN

SEN HİÇBİR DENEME YAPMADAN BASTIRIYORSUN  BURDA BİŞİ BİLİNİYOR VE NETİCESİ ALINMIŞ BİR OLAY YAZILIYOR BENİ SENİN VERDİĞİN NE O SİSTEMLER NE TEKNİKLER NEDE O SİTE HİÇBİRŞEY İLGİLENDİRMİYOR ONLARIN FELSEFESİ BAŞKA BAŞKA ALANLAR DA KULLANILAN TEKNİKLERDİR   BU ENİNKİ EN ÇOK  X RAY CİHAZLARINDA KULLANILAN IŞIN TEKNİĞİDİR BEN BUNLARIN HİÇBİRİNDEN BAHSETMİYORUM BİR TESADÜF ESERİ OLURMU OLMAZMI DİYE DENEME YAPILMIŞ VE OLDUĞU GÖRÜLMÜŞTÜR  ANLAŞILDIMI ARKADAŞ ...

VE HER YERDEN DE  BİLİYORMUŞ EDASI İLEN ÇIKIP BİLMEDİĞİN ŞEYLERİ DE YAZMA İLK ÖNCE DENE BAK OLUYORMU OLMUYORMUJ ONDAN SONRA   YAZ YAZ AMA YAZDIĞIN DA ELLE TUTULUR GÖZLEN GÖRÜLÜR OLSUN

SONRA BİLGİSAYARINI DA BİR KONTROL ET VİRÜS VAR SENİN BİLGİSAYARINDA BELKİ BİLİYORSUN BELKİ FARKINDA DEĞİLSİN BUNUN DA ÖNLEMİNİ Bİ ZAHMET ALIVER

KAL SAĞLICAKLAN..........................................................NACİBABA............................ONK...

VE SADECENE BENİM YAZILARIMI ELEŞTİRMELER BAŞKALARINA DEĞİNMİYORSUN SIRF BANA YÖNELİK ELEŞTİRİCİSİN DOĞRU YANLIŞ TÜM KONULAR İÇİNDE

SONRA YAZININ İÇİNDE GEÇEN BAZI KELİMELER BANA HİÇTE YABANCI DEĞİL
  MESELA (İLİNTİ )  KELİMESİ 

VE REFERANS  ADRES VERME ŞEKLİ

YANİ BENİM SEZİNLEDİĞİM ŞEKİLDE BURYA BAŞKA BİR ŞEKİLLERDE GRİŞ YAPMAK İSTİYORSAN  BUNDAN VAZGEÇ DE DERİM  .. TAMAMMI VE   (CEVİZİ) ÇAĞIRAN HERKESİN
BİLGİSAYARINA MİKROP DA BULAŞACAĞI KESİNDİR BURDAKİ SİSTEM BİZDE BUNU AYIKLAYIP NERDEN GELDİĞİNİ NE OLDUĞUNU ZATEN SÖYLÜYOR

VE İTİRAZLAR DA GEÇERSİZDİR BENDEN YANA BUNU DA HATIRLATAYIM
ÇOK MASUM VE DÜRÜSTSEN  ÖZEL MESAJDAN BANA ŞUNLARI AT SAMİMİYSEN VE BUNLARI BAŞKALARI GÖRMEZ

VATANDAŞLIK NOSU NU SADECENE İSMİN VE SOYADIN HEPSİ O KADARDIR  BUNU YAPARSAN  YAP YAPMASSAN DA KENDİ BİLECEĞİN BİR İŞTİR..    

...............................................................................................NACİBABA.......................ONK..

Siz beni yanlışmı  anliyorsunuz yoksa benmi  yanlış anllıyorum
ama  sizin beni  yanlış anladğınız ortada
Bilgisayardan  mikrop nasıl  bulaşır onuda anlamadım yada siz anlatamıyorsunuz
Sitenin nersini dolduracagım bir zahmet onuda yazınız eksik bir şey  yapmayayım
Ayrıca  vatandaşlık nomu  ne yapacağınızda çok merak ettim. Ne işinize yarayacak garip bir istek, bu siteye  her gelenden bunu  talep ediyormusunuz.
Sanıyorum  tesadüfte  olsa sizin yazılarınızı eleştirmem rahatsız edici  olmuş.
Herkezin  bir dogrusu vardır.Yanlız dogrunun  tek  olduğu  kavramını unutmamak lazımdır.

Bu arada  Adım  CEVAT CEVİZOĞLU dur   kusura bakmayın  vatandaşlık numaramı her yerde  yazamam   malum  sahtekarlık diz  boyu bu  yüzden özelden de kimseye veremeyeceğim    mazur  gorün  bu  isteğinizi yerine getiremeyeceğim.
İsterseniz silebilirsiniz.

hepinize kolay gelsin

Düzenleyen nacibaba - 07/Mayıs 2017/2010 Saat 09:48
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Mayıs 2017/2010 Saat 09:19

ARKADAŞ MERHABA SELAM

ŞİMDİ  BİLGİSAYARIM VE SİSTEMİM OLAN BİR HADİSEDEN ÖTÜRÜ TAMAMİYLEN YENİLENMİŞ DİR   VE 6 ADET KORUMA KALKANI MEVCUTTUR  VE SİZİN BU  (CEVİZ ) KODUNU TIKLADIĞIMDA  BİLGİSAYAR YENİDEN BAŞLAYIP  KORUMALAR VİRÜZ AYIKLAMASINA GİRDİ VE TEMİZLEDİ SONRA AÇTI  BU SİZDEN GELEN BİŞİ BELKİ FARKINDA DEĞİLSİNİZ  .

İKİNCİSİ DE KİŞİLERİN HAYATI BOYUNCA VAZGEÇEMİYECEĞİ  SÖYLEM ,KELİME ,CÜ
MLE,TAVIR,ŞEKİL     GİBİ UNSURLARI VAR OLUP BUNLAR AYNI PARMAK İZLERİ GİBİDİR  VE BAZI KİŞİLERDEKİ KELİME TERİMLERİNİ BAŞKA HİÇKİMSELER KULLANMAZ VEYA ÇOK NADİREN KULLANIR   SİZİN YAZILARINIZ İÇİNDE TESADÜFLERE YER OLMUYACAK ŞEKİLDE BAYAĞI BİRİSİNİN  ŞEKLİNİN CÜMLELERİ VE İFADELERİ YER ALMAKTADIR BU YÜZDEN SİZE BU İKAZ YAPILMIŞTIR   KİMSEDEN NUFUS KAĞIDI VATANDAŞLIK NOSU İSTENMİYOR AMA BU NO
HİÇKİMSENİN BİR İŞİNE YARAMAZ YARAYAN ŞEY NUFUS KAĞIDININ KENDİSİDİR  NO HER YERDE KULLANILAN İSTENİLEN BİR KAVRAMDIR BUNUN HİÇBİR NE SAKINCASI NE TEHLİKESİ HİÇBİR SAKADI YOKTUR TEK BAŞINA NO KULLANILMAZ ANCAK SORGULANIR ŞAHSIN  KENDİSİNİ İFADE ETİĞİ ŞEKL DOĞRUMU YANLIŞMI DİYE AKSİ HİÇBİR İŞE YARAMAZ  VERMEDİĞİNİZ İÇİN DE GOCUNDUĞUNUZ SAKLAMAK İSTEDİĞİNİZ BİŞR DURUM VARDIR  BEN 60 SENEDİR BURDAYIM AYNI YERDEYİM ŞİMDİYE KADAR HİÇBİR KİMSENİN HİÇBİR   ÖZEL BİLGİSİ BEN DE KULLANILMADIĞI GİBİ BENLEN BERABER DE KİŞİLERİN BU BİLGİLERİ MEZARA KADAR GİDİCEKTİR ONUN İÇİN  KİMSENİN BENDEN YANA BİR ÇEKİNECEĞİ TAVIR OLMASIN OLAMAZDA ZATEN   BİR KARGO BİLE BİR PTT İŞİ İÇİN BİLE ENN BASİTİ BİŞİ ALIRKEN BİLE BU NOYU VERİYORSUNUZ DA TAMAMEN UMUMİ BİLGİ SİSTEMİ İÇİNE BURDA VERMİYORSUNUZ ÇOK DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR  SİZ NERDE GÖRDÜNÜZ BU VATANDAŞLIK NOSUNLAN NEREDE SAHTEKARLIK YAPILMIŞTIR NASIL YAPMIŞLARDIR  BU BİR KERRE OLURMU  BEN SİZE BURDAN ALENEN DEMİYORUM Kİ VER VER ÖZEL MASAJ ÜSTÜNDEN ZNINDA SİLİNİYOR HER ŞEY SANA AİT BİR İZ KALMIYORKİ ORDA  OKUNUP KONTROL EDİLİP ANINDA SİLİNİYOR  BUNA RAĞMEN DE VERMİYORSANIZ GENE SİZ BİLİRSİNİZ ÜYELİĞİNİZ İPTAL FİLAN EDİLMİYECEK ANCAK  SİTE İÇİ HAREKET VE YAZILARINIZ TAKİP EDİLECEKTİR  ÇÜNKÜ ÇOK YANLIŞ YAPAN BİR ŞAHISLAN   BİR BENZERLİK TESPİTİNİZ SÖZ KONUSUDUR TESADÜF DE OLABİLİR YANILGI DA OLABİLİR DE BUNU DA ZAMAN GÖSTERECEKTİR  KONUYU ŞEKLİ BENİM BU ŞEKİLLERİMİ MAZUR GÖRÜRSÜNÜZ  HERHALDE .....

GRİŞTE SİZİN DOLDURACAĞINIZ ALANLARIN TÜMÜNÜ EKSİKSİZ VE DOĞRU OLARAKTAN DOLDURUNUZ BU BİLGİLER BAŞKALARINCA GÖRÜLEMEZLER ANCAK BEN GÖRÜRÜM BU  ALANLARI GRİP DÜZELTİNİZ HEPSİ BU

SAYGILAR......................................................................................NACİBABA.................ONK,,
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2010 Saat 04:39
Geçmişde yaşadağınız bazı  şeyler yoğurdu üfleyerek yemenize sebep oluyor.
Unutmayınız ki bu gibi yerler sanal dır.Her çeşit kişiler gelebilir.

Bana olan bu tavrınızı  buna bağlıyorum. İlkin sizi eleştirdiğim için bu  şekilde davranıyor sandım. Görüyorum ki  meselenin  iç yüzü  başka imiş.

Bilgisayarım sürekli denetlenir bende virus olmayacağını biliyorum.Sizde olan 6 adet koruma birbirlerini etkilyor olabilir. Bunu bir araştırın.

vatandaşlık no  ya  gelince  herkez  polisiye olayları şöyle bir düşünsün bakın  neler  hatırlayacak.

ben yine bir link vereyim  bakın araştırın  neler  göreceksiniz

www.egm.gov.tr

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3536373839 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50