Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3132333435 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2009 Saat 09:50
SELAMVE SAYGILAR NACİ BEY .SANIRIM BU ÇUBUK İŞINDE ÖNEMLİ PÜF NOKTALARINI İHMAL EDİYORUZ. BENİMN BU HUSUSTA BİR SORUM OLACAK .ÇUBUKLARI KURDUKTAN SONRA SORUMUZU SORDUK BEKLİYORUZ BU BEKLEME ANINDA BAŞKA ŞEYLER Mİ DÜŞÜNÜLECEK YOKSA HİÇBİRŞEY DÜŞÜNMEDEN Mİ BEKLENİLECEK .BİR DE GÖZLERİMİZİ BAŞKA BİR YÖNE Mİ ÇEVİRECEĞİZ VEYA ÇUBUK UÇLARINA MI BAKACAĞIZ .TAM D OĞRU SONUÇLAR ALAMADIĞIMI DAHA ÖNCE BELİRTMİŞTİM.BELKİ DE BU PÜF NOKTALARINI KAÇIRIYORUM .AÇIKLARSANIZ MEMNUN OLACAĞIM
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2009 Saat 12:45
Karabey Arkadaşım...Çubukları tek kullanırken kurduktan sonra çubuk uçlarına bakarak sorumu soruyorum ondan sonra kafamı başka yöne çevirip başka şeyler düşünüyorum.Bir kaç saniye içinde çubuklar söylediğim hareketi yapıyorlar.Birde bu şekilde dene istersen...
Yukarı Dön
voyvodawolcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 13/Şubat 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı voyvodawolcan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2009 Saat 19:20
Bu cubukları görmek istedim ama ya ben bulamadım yeni üye oldugum icin yada yok resmi,cismi.
Vermeyince Mabud,neylesin Sultan Mahmut.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Aralık 2017/2009 Saat 20:20
Orjinalini yazan: voyvodawolcan

Bu cubukları görmek istedim ama ya ben bulamadım yeni üye oldugum icin yada yok resmi,cismi.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..................................................................ONK..

(ÇUBUK SİSTEMİNİN DETAYLI ANLATIMI )>>KISMINA GİR AZ AŞAĞILARA İN ORADA VAR RESİMLER VE ANLATIMI

YANİ BU SAYFA DEĞİL DE EN BAŞ SAYFAYA GİRİCEN   ÇUBUKLAR KISMINI 1 İNCİ SAYFASI

ARADIĞIN  HER ŞEY KONUDA VAR ORDA  YALNIZ SİTEDE ANLATILAN TÜM KONU BENİM TARAFIMDAN ÇUBUKLAR HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARIN TÜMÜ %20 LİK BİR AÇIKLAMADIR
ALINDIĞINDA  SİZE GELEN ZARFIN İÇİNDE BİR PARMAĞA YAKIN %100 AÇIKLAMASI VARDIR
BUNU  BU ŞEKİLDE YAPMIYA MECBURUM  ....

SAYGILAR...............................................................NACİBABA.....................................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 23/Aralık 2017/2009 Saat 20:23
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Aralık 2017/2009 Saat 08:53
TEŞEKKÜRLER AMON -RA KODLU ARKADAŞ PEKİ SORUYU YÜKSEKSESLE Mİ SORACAĞIZ .YA DA MIRILDANARAK MI BEN GENELDE ALÇAK SESLE SORUYORUM.DA..BUNUN DA ÖNEMİ OLABİLİR DİYE SORUYORUM SELAMLAR
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Aralık 2017/2009 Saat 13:53
Karabey Arkadaşım...İster alçak sesle sor ister içinden sor fark etmez çalışır.İlk kullanımda bir kaç dakika elinde tut alışsınlar...
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/ocak 2017/2010 Saat 12:31
Çubukları kullandığımda kollarımda halsizlik oluyor...Sizdede oluyor mu?
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/ocak 2017/2010 Saat 13:53
Orjinalini yazan: AmonRa

Çubukları kullandığımda kollarımda halsizlik oluyor...Sizdede oluyor mu?

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AMONRA ARKADAŞ'A  CEVABEN......................................nacibaba..............................ONK..

ŞİMDİ ARKADAŞIM   BU YORULMA  ŞEKLİ
1>ÇOK MU ÇUBUKLAN ÇALIŞIYORSUN /YANİ UZUNCA MÜDDETLERDE Mİ KULLANIYORSUN
2> HEMEN 5 DAKKA İÇİNDE Mİ OLUYOR BU YORGUNLUK
İLK ÖNCE BUNLARA BİR AÇIKLIK GETİRKİ  ÇARE BULUNSUN DİMİ

TÜM BU YUKARDA YAZILANLAR  SENDE YOKSA  YANİ HİÇBİŞİN YOKSA  DEMEKKİ SEN  ZAYIF BÜNYELİSİNDİR 
ÇÜNKÜ ÇUBUK SİSTEMİ  İNSAN VUCUDUNU BİR AKÜ GİBİ KULLANIYOR YANİ SENİN VUCUDUNDAN BAKMIŞ OLDUĞUN İŞİN ŞEKLİNE GÖRE ENERJİ ÇEKİYOR VUCUDUNUN BU ENERJİ ÇEKİŞİNE KARŞI DURMASI ÇABUK ÇÖKMEMESİ LAZIMDIR  BU DA BÜNYENİN KUWETLİ OLMASINDAN GEÇER  ..
SENİN YAPICAĞIN TEK İŞ  ÇUBUKLAN AZ ÇALIŞMANDIR  YORGUNLUK HİSSİNDE MUHAKKAK İŞİ BIRAKIP DİNLENMEN LAZIM VEYA  BU DURUMUN ORTADAN KALKMASI İÇİN KARŞILIKLI 2 KİŞİ OLARAK KULLANIRSAN BUNLAR OLUŞMAZ  ÇUBUK TA BAKAR KİMDE ENERJİ FAZLA O YÖNE YÜKLENİR SEN DE KURTULURSUN BÖYLELİKLEN ..
BİR DE AKİK TAŞLI YÜZÜK KULLAN DEVAMLI ÇALIŞIRKEN BU ÖNLÜYORMUŞ %90 KİŞİNİN SÖYLEMESİDİR BU  1 LİRA MI DA NEYMİŞ ÇOK DA UCUZ YANİ

BUNLARI DENE İSTERSEN  VEYA HERHANGİ VUCUTÇA BİR RAHATSIZLIĞIN VARMI  YAŞIN KAÇ
AĞIR BİR AMELİYAT GEÇİRDİNMİ VEYA AĞIR BİR HASTALIK ATLATINMI  KÜÇÜKKEN BEBEKLİĞİNDEN İTİBAREN 10 YAŞINA KADAR AİLEN SANA İYİ BAKIP BESLEMİŞMİ  BUNLAR ÇOĞALTILABİLİNİR KİŞİNİN  KUWTLİ BÜYEYE SAHİP OLMASI  DOĞUMUNDAN 10 YAŞINA KADAR Kİ BESLENMESİNDE GİZLİDİR  BU DEVRE ZAYIF GEÇMİŞSSE BİR ÖMÜR BOYU BÜNYE ZAYIFTIR  KUWETLİ GEÇMİŞSSE SORUNSUZDUR   Bİ SÜRÜ FAKTÖRLER ZİNCİRİ VAR AMA HANGİSİ  BUNLARI KENDİN TABİKİ EN İYİ BİLENSİN  VE BU YÖNLERİ ARAŞTIR

SAYGILAR....................................................................NACİBABA..................................ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/ocak 2017/2010 Saat 14:04
Naci Baba ellerinden öperim.

Çubuk çalışmalarım fazla fazla uzun sürmüyor.Arka arkaya çok soru soruyorum.Evdeki çalışmalarımda daha önce arazide gezip gördüğüm çubukla baktığım yerleri tekrar soruyorum.Bunların mesafeside 50-60 km var.Sorulan mesafenin uzun olması vücuttan çekilen enerjiyi etkiler mi?Tabi birde günün yorgunluğu var.Şuan yeni aldığım 15 cm lik çubuklarla çalışmalar yapıyorum.Yeni çubuklara alışmaya çalışıyorum.30 cm lik çubuklar ile 15 cm lik çubuklar arasında vücuttan çekilen enerji arasında fark oluyor mu?Sevgiler...Saygılar...  
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/ocak 2017/2010 Saat 14:27
Orjinalini yazan: AmonRa

Naci Baba ellerinden öperim.

Çubuk çalışmalarım fazla fazla uzun sürmüyor.Arka arkaya çok soru soruyorum.Evdeki çalışmalarımda daha önce arazide gezip gördüğüm çubukla baktığım yerleri tekrar soruyorum.Bunların mesafeside 50-60 km var.Sorulan mesafenin uzun olması vücuttan çekilen enerjiyi etkiler mi?Tabi birde günün yorgunluğu var.Şuan yeni aldığım 15 cm lik çubuklarla çalışmalar yapıyorum.Yeni çubuklara alışmaya çalışıyorum.30 cm lik çubuklar ile 15 cm lik çubuklar arasında vücuttan çekilen enerji arasında fark oluyor mu?Sevgiler...Saygılar...  

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ŞİMDİ ARKA ARKAYA SORU SORMAN HATALI  DEMEKKİ DURDUĞUN YERDEN ÇOK ÖTELERDEKİ YERLERİ SORUYORSUN BU DA HATALI İŞLERDİR  KISA ÇUBUKLAR DAHA AZ ENERJİ ÇEKER BÜYÜKLERE KARŞIN   DA SENİN KULLANIM ŞEKLİN HATALIDIR 

ÇUBUKLAN ÇALIŞMADA MUHAKKAK SURETTE ARANILAN YERİN ÜSTÜNDE OLMAN GEREKİR  YANİ 100 --200 METRELER İÇİNDE  VE ARAYACAĞIN ŞEYİN NEVİSİ NEYSE ONA YAKIN OLMANIZ  LAZIM  ANCAK BU ŞEKİLDE  DOĞRULARI BULURSUNUZ

KM  MENZİLİNİN CEVABI ŞÖYLEDİR
DURDUĞUN YERDEN DÜZLEM OLARAK ÖNÜNE GELEN 50 İ KM İÇİNDEKİ ARANAN YERİ KAÇINCI KM OLDUĞUNU KABACA TESPİT ETMEK VE O YERE GİDİP İNCE İŞİ İÇİN ORDA ARAŞTIRMA YAPMAK GEREKİR  USUL KAİDE BÖYLEDİR

AMA EVDE SICAK SOBANIN YANINDA OTURUP TA KM LERCE ÖTELERİ SORMAK YANLIŞ NETİCELERE SEBEB VERİR ALDATICI OLUR  BU KANITLANMIŞ VE %100 YANLIŞ ŞEKİL OLDUĞU TESPİT EDİLMİŞTİR   VE BU ŞEKİL USUL BAKIMCILIK İŞİ İÇİNE GİRER VE BU SİSTEMDE BİR CEVAPLAR ALIRSINIZ AMA YANLIŞ ÇIKAR

EN DOĞRU VE %100 CEVAPLARI ARANILAN ŞÜPHELENİLEN YERİN YAKINLARINDA OLMANIZ GEREKİR SİSTEM BU ŞEKLE GÖRE YAPILANDIRILMIŞTIR

VE SİZE GELEN KILAVUZLARDAKİ HARİCİ ŞEKİLLERE KİMSE GİRMESİN  UNUTULMAMALIDIR Kİ ÇOK UZUN BİR ZAMAN ZARFINDA 50 YIL GİBİ BU ZAMAN İÇİNDE TÜM KİŞİLERİN DÜŞÜNCELERİNİN DE ÖTESİNDEKİ KAVRAMLAR YOLLAR HER TÜR İŞLEM DENENMİŞTİR VE EN KABUL GÖREN YOL DA BU SON ŞEKLİNDEKİ OLANIDIR YANİ KENDİLİĞİNİZDEN BİŞİLER EKLEYİP YÜKLENMEYİN  ŞÖYLE DE DİYEBİLİRİM AYNI BİR BİLGİSAYAR PROGRAMI DÜŞÜNÜN BURDA BU PROGRAMA NE YÜKLENMİŞSSE SADECE ONLARI BİLİR YAPAR BİR BAŞKASI DAĞARCIĞINDA OLMADIĞINDAN BİLMEZ BİLMEDİĞİ GİBİ DE ZORLAMADA KAFADAN ATAR BU DA YANLIŞ OLUR  BU SİSTEM DE AYNEN BUNA BENZER NE ŞEKİL İÇİN İMAL EDİLMİŞSSE O ŞEKİL ÜZERİNE ÇALIŞILMALIDIR

SAYGILAR........................................................................NACİBABA...............................ONK
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 3132333435 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50