Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2829303132 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Aralık 2017/2009 Saat 09:19
TEKRAR SAYGILAR HOCAM ŞU AN SİTEDE ONLİNE OLDUĞUNUZU GÖRDÜM UMARIM CEVABINIZ BANADIR .DOĞRUSU ÇOK MERAK İÇİNDEYİM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Aralık 2017/2009 Saat 11:46

KARABEY ARKADAŞ TEKRARDAN MERHABA ..................................NACİBABA............ONK..

HER İNSANIN  SOL OMUZU ÜZERİ  ÖLÜMÜNE DEK BİR KALICI CİNİ MEVCUTTUR
SAĞINDA MELAİKE VAR   KALBİN ÜZERİ BİR TANE YAŞAMIN İÇİN ARKANDA VAR  VS  VE TOPLAMI 5 ADET  MELAİKE 1 ADET CİN  İNSAN BU 6 ŞEYLEN AYAKTA DURUYOR
CİN İŞİNE İNANMIYAN SÖYLEDİĞİM TESTİ YAPSIN  KARABEY ARKADAŞ YAPTI VE VAR OLDUĞUNU ANLADI ..
BU CİNİN İŞİ ŞİMDİ   BİR AĞIZ DALAŞINA GİRDİNİZ BİRİSİNLEN  İŞTE BU ANDA SİZİ BU CİN KÖRÜKLER VUR DER ÖLDÜR DER  DER DE DER  BUNA KANARSAN SONRA ÇOK PİŞMAN OLACAĞIN BİR DURUM İÇİNDE KENDİNİ BULURSUN .

ŞİMDİ BU YAP YAP DİYORYA SAĞINDAKİ DE YAPMA AKIL SELİM OL DİYE TELKİN VERİR SEN BU İKİSİNİN ARASINDA KALIRSIN İŞTE O ANDA SENİN ÖZÜN KENDİN OLAN BEYNİN DEVREYE  GİRER  VE BİR AN SANİYELİK DÜŞÜNÜRSÜN BUNU VURSAM ÖLDÜRSEM BAŞIM YANICAK HAPİSLERDE SÜRÜNÜCEM VS VS DİYEBİLMEK İÇİN KİŞİNİN EĞİTİMLİ OLMASI VE KENDİNİ GELİŞTİRMİŞ OLMASI GEREKİR EĞER BU UNSURLAR YOKSA VE KİŞİ DE CAHİLSE  O ZAMAN DİYECEK HİÇBİŞİ YOKTUR TÜM HERŞEY ALLAHA KALMIŞTIR  YAZIN VARSA HER BELA GELEBİLİR YOKSA SIYIRIRSIN  BU İŞ BÖYLE

BAZI AKLI EWELLER DE  İŞTE BÖYLE BİR GAYRIMÜSLİM VE SANA HER TÜRLÜ İŞİ KÖTÜLÜĞÜ YAPTIRACAK OLAN BU CİNE KAPILIRLAR  BAZISI TAPAR BİLE  HAL BÖYLE OLUNCA KISA BİR SÜRE SONRA BAKIMCILIĞA DA SOYUNUR  ARTIK İNSANLARIN KANDIRILMASINA SIRA GELMİŞTİR ATAR DA ATAR İNSANLAR DA SAF SAF BUNU DİNLER  HOCA YA  ????????????

İŞTE BU YÜZDEN ÇOK UZUN UĞRAŞILARI  BEN  ÇUBUK SİSTEMİNE BU DALMASIN DİYE ÇOK UĞRAŞ VERDİM ÇUBUK SİSTEMİ İÇİNDEKİ 2 MADDE BUNLARA ZITTIR HİÇ HOŞLANMAZLAR VE KAÇARLAR  GİRMEK ŞÖYLE DURSUN  TAMAMİYLEN HUZURSUZ OLURLAR VE SENDEN UZAKLAŞIRLAR  SEN DE RAHATLIKLAN İŞİNİ GÖRÜRSÜN NE ZAMAN ÇANTAYA KOYDUN  ÇUBUKLARI O ZAMAN YERİNE GELİR OTURUR  BAŞLAR YİNE  SENİ ŞEYTANİ YOLLARA SOKMAYA  ŞEYTANIN ADAMLARIDIR BUNLAR  VE TAMAMİYLEN ZARARSIZDIRLAR HERHANGİ BİŞİ YAPAMAZLAR ŞEKİLLERİ MECBURİ BÖYLEDİR SİSTEM BU ŞEKİLDE YÜRÜR...
BAZI HASSAS KİŞİLERDE BU DENEY SONUCU HEMEN KENDİNİ AÇIĞA ÇIKARIR VE ANLARSINIZ İŞİN DOĞRULUĞUNU ..

BUNLARIN HARİCİNDE  TOPLULUKLAR ŞEKLİNDE HER YERDE BARINIRLAR  BUNLARDAN BİRİ ALLAH MUHAFAZA SATAŞIRSA SENİ ELE GEÇİRİRSE O ZAMAN YANDIN DEMEKTİR Kİ BU KİŞİLER DE BUNLARI ELDE ETMEYE UĞRAŞIRLAR SONUNDA DA  O KİŞİ KENDİ BAŞINI YAKAR RESMEN   BİDAA DA KURTULAMAZ....

CİNLER BİR FREKANSTIR  VUCUT VE MADDE ŞEKLİNE GREMEZLER AMA GRENLERİ DE VARDIR  HATTA HİZMETÇİLİK YAPARLAR BİR EVİN TÜM İŞLERİNİ YAPARLAR MESLEK ÖĞRENİRLER  SENİN YERİNE TÜM TAMİR İŞLERİNİ YAPARLAR BU KESİMİ DE VARDIR HATTA  SENİN KARŞINDA  DURAN KİŞİNİN BEYNİNDE O ANDA NELER GEÇİYORSA İÇİNDEN  BUNLARIN TAMAMINI SANA AKTARIR YANİ SENİN BEYNİNE DUYU ORGANINA AKTARIR SEN DE ONUN NE YAPMAK İSTEDİĞİNİ VEYA İÇİNİ NİYETİNİ ANINDA ANLAMIŞ OLUYORSUN BENİM TANIDIĞIM BİR KİŞİ VARDI BU UĞRAŞMIŞ KENDİ DE ELVERİŞLİ BU İŞLER İÇİN Bİ TANE SAĞLAM CİN EDİNMİŞ  BU HİÇBİR İŞ YAPMAZ OLDU Kİ BENLEN BERABER BENİM HANDA AYRI BÖLÜMDE ELEKTRONİK TEMİRCİLİK YAPARDI BİRDEN KAPADI HERŞEYİ GELİYOR BİR TAMİRCİNİN YANINA  DİYORKİ TÜM TAMİR OLUCAK CİHAZLARI YAN YANA SIRALA HEPSİNİN ÜSTÜNE DE BOŞ BİR BEYAZ KAĞIT KOY VE HANGİ CİHAZIN BAŞINDA DURURSA ELİNDEKİ KALEM O KAĞIDA O CİHAZIN TÜM ARIZASININ YERİNLEN BERABER SÖYLÜYOR O DA YAZIYOR SONRA TAMİRCİYE VERİYOR O DA BAKIYOR HAKKATEN İŞ TAMAMEN DOĞRU SONRALARI TÜM TAMİRCİLERİ ALIŞTIRMIŞTI GÜNÜN BELLİ SAATLERİNDE GİDER ONLARDAN CİHAZ BAŞI BELLİ DÜŞÜK BİR ÜCRET ALIR ONUNLAN GEÇİNİRDİ
BUNLARIN %90 NI  BEDENSİZ SADECENE SANA BİR TAM HAKİKİ GÖRÜNTÜ YAPARLAR ELİNİ SALLASAN ONUN BEDENİ İÇİNDEN ELİNİN GEÇTİĞİNİ GÖRÜRSÜN  İŞTE İNSANI BU GÖRÜNTÜ ÜRKÜTÜR KORKUTUR HER KILIĞA HER ŞEKLE ANINDA GRERLER   BUNLARI ANLATMAK ÇOK UZUN SÜRER BENİM VAKTİM DE KISITLIDIR İLERDE TAM OLARAK BİR DİZİ YAPIP KOMPLE ANLATIRIM DİYORUM

SAYGILARIMLAN.,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,,,,

Düzenleyen nacibaba - 03/Aralık 2017/2009 Saat 15:37
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
soyut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı soyut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Aralık 2017/2009 Saat 04:41
naci amca merhabalar
karabey arkadaşın yaşadığı sorunu bende yaşıyorum ve bir türlü bunu aşamadım çubuklar çok güzel çalışıyor çalıştırmakla ilgili bir sorunum yok ama sorun aynı karabeyin yaşadığı gibi yanlış cevaplar ve yönlendirmeler oluyor ve ayırt edemiyorum
saygılar

Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Aralık 2017/2009 Saat 06:19

Slm. Naci baba ilginden dolayı teşekkür ederim. Şuan işyerindeyim, senide işyerinden aradım. Sizinle tanışmak, sesinizi bile duymak gerçekten çok heyecan verici. Bilgi ve deneyimlerinizden, hepsinden öte güzel yazı ve muhabbetlerinizden bizi esirgemediğiniz için teşekkür ederim.

ALLAH sizden razı olsun.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Aralık 2017/2009 Saat 15:43
Orjinalini yazan: soyut

naci amca merhabalar
karabey arkadaşın yaşadığı sorunu bende yaşıyorum ve bir türlü bunu aşamadım çubuklar çok güzel çalışıyor çalıştırmakla ilgili bir sorunum yok ama sorun aynı karabeyin yaşadığı gibi yanlış cevaplar ve yönlendirmeler oluyor ve ayırt edemiyorum
saygılar

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞ MERHABA  SELAM

DEMEKKİ O ANDA TAM BEYNİNİ SIFIRLIYAMIYORSUN  VEYA BAŞKA VUCUTÇA HERHANGİ BİR SORUNUN VARDIR VARDIR BİŞİYİ BUNU KENDİN ÇÖZMEN GEREKİR

ÇUBUKLARI İYİCE PARLAT HER KULLANIŞINDA  O GÜN YANİ KULLANIRKEN  PARLAT
2 İ KİŞİ İLEN ÇALIŞIYORSANIZ MUHAKKAK SURETTE KARŞINDAKİ DE İŞE GİRİYORSUR
ONUN DA ÇÖZÜMÜ BİR 3.CÜ KİŞİ ONU DEVAMLI LAFA TUTSUN SEN DE O ARA SORACAĞINI SOR CEVABINI AL TEK YAPIYORSAN MUHAKKAK SURETTE BEYNİNDE DEVAMLI UĞRAŞTIĞIN SORUN VARDIR BEYNİNİ O ANLIK SIFIRLA BUNU YAPMIYA UĞRAŞ  BAŞKA DİYECEĞİM BİŞİ YOK GELEN KULLANIMLARI TEKRAR TEKRAR GÖZDEN GEÇİR ELBET ÇAREYİ BİR YERDE YAKALAYACAKSIN ...

SAYGILAR................................................................NACİBABA...............................O.N.K..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Aralık 2017/2009 Saat 16:06

BAKIN DAHA ÖNCE BU CİNLER KONUSUNU SİTEDE İNCELEMİŞ VE YAZMIŞIK BURAYA DA O KONUYU YAZIYI TAŞIDIM BİLGİYİ TAZELİYELİM DİYE........................................................ONK..

Arkadaşım  ben bu yaşa kadar her türlü yere girdim çıktım  bazı ufak tefek şeyler oldu  ama asla hiçbiri beni esir alamadı  her defasında ben galip geldim...
Bu işin tekniği  tüm güçlerden üstün olmaktır  sadecene allah peygamber evliya şehit  bunlar haricinde zaten insan  yaratılış olarak herşeyin en üstünde yaratılmıştır  ve tüm alemlerde ne varsa insana baştan secde etmişlerdir  tek şeytan hariç ama bunlar birer sistem içinde sistemdir   şimdi şeytan şeytanlığını yapıcak  azrail canları alıcak ısrafil dünyanın sonunu getirecek mikail tüm  dünyanın hava olaylarını  yapıcak  c ebrail de tebliğ edici  yani herkesin bir vazifesi mevcut  ve yapılıyor her sistem saat gibi çalışıyor  milimetrik olarak  dikkat ederseniz sadecene insanların sistemleri  milimetrikten çok uzaktır insan serseri mayın gibi ne yapıcağı belli olmuyan bir varlıktır esnektir katildir canidir iyidir merhametlidir insaflıdır yani her türlü kötülük bir insanda var olabileceği gibi kimisinde de bunun tam tersi olabiliyor  fakat işi yüzdelere vurursak kötü kişiler ve kötülükler %80 den fazladır gerisini de iyiler   temsil ederler  bir de aklı başında tam olanlar vardır bunlar da %5 den daha az bir yeri kaplarlar   bir insanı  10 kerre uçurumdan kurtar  100 kere 1000 kerre kurtar gün gelir gene de nankörlüğünü sana yapar  sadakatlisi de %2 kadardır şimdi bu misallerin  tamamını saymaya kalksam bilgisayar başından 1 hafta kalkmadan size bunların tüm çeşitlerini sayabilirim   bu kadar geniş bir yelpazedir ve içinden çıkılmaz bu insanların ne işlerine ne akıllarına  ne yapacaklarına allahtan başka kimsenin aklı ermez   varsa birisi ben bilirim derse dünyanın en büyük yalancısı olur  her neyse işi uzatmadan sorunun özüne dönelim

İnsanlardan önce bu yeryüzünde cinler vardı  bunlar çok çirkin ve her kılıkta yaratılmış mahlüklardır  ve insanlarda olmuyan güçler bu cinlerde vardı ve allahın kesin kurallarından biri de verilen şey geri alınmaz  şeklidir  yani bir cine veya bir insana verilmiş bir herhangi  güç varsa  bu ondan ölene dek geri alınmaz ama bunu kötüye kullanır ama allah yolunda iyilik için kullanır bu onun sorumluluğundadır
Cin bedensiz bir frekans boyutunda varlıktır gözlen gözükmez ama o kendi isterse  herhangi bir kişiye kendini gösterir ve bunu yaparken de çok güzel bir insan suretini taklit edereketen yapar  ama bu surete elini at elin onun bedeninden sanki bir boşluktan geçiyormuş gibi olur  sadecene görünüm vardır hızları ışık hızına eşittir  göz açıp kapayıncaya kadar dünyayı dolaşır gelir  TÜMÜ YALANCIDIR  İNSANLARI YALANLARI İLEN DEVAMLI KANDIRMA YOLUNA GİDERLER ve bundan büyük bir zevk alırlar tüm insanlar düşmanlarıdır ...
Zamanında HZ.SÜLEYMAN AS.PEYGAMBERE  tüm  bu cinler onun emrine amade idi hepsinin başıydı  ve bu cinlerlen her istediğini rahatça yapıyordu ..
BAKINIZ BULABİLİRSENİZ   MEHMEDİ BİRCAANIN  (MUHAMMEDİYE ) adlı kıtabını  bunda öyle bir tarifli yer geçiyorki insanların çoğu bu bilgiyi atlamışlar veya anlamamışlardır
DİYORKİ O ZAMANKİ KENDİ GÖZLERİNLEN GÖREN BİRİNİN ANLATIMINI  YANSITIYOR
SÜLEYMAN  AS. CİNLERE ÇOK BÜYÜK BİR UÇAN HAVA ARACI YAPMALARINI EMREDER
Ve cinler başlarlar  çalışmaya  hz.süleyman da sahne gibi yüksekçe bir yerden bunların çalışmasını izler  //> anlatım dan yola çıkılaraktan  bunların yaptığı bu yuvarlak çook büyük cismin esasında  bir uçan daire olduğu açıkça anlatılıyor  ve bu cisim bitince hepsi süleyman da dahil bu araca binerler v e yerden seyredenlerin korku dolu bakışları arasında  bu cisim göğe doğru yükselirken  diyorki anlatan   (ALTINDA BİR SÜRÜ ASLAN KAFASINA BENZİYEN AĞZINDAN ATEŞLER VE KORKUNÇ GÜRÜLTÜLER ÇIKARARAKTAN ORTALIĞI TOZ TOPRAĞA KARIŞTIRIP GÖĞE HIZLAN YÜKSELİP KISA SÜREDE KAYBOLDULAR DİYOR ..??  İLGİNÇ DEĞİLMİ..........
Ve bu yapım aşaması sürerken de  allah cinlerin ne kadar akıllı ne kadar aptal olduklarını da şu şekilde test edip kuranıkerimde cin süresinde de yazmaktadır ..
bu sahne gibi yerde cinlerin yaptığı bu devhasa uçan cismi  bir koltuğa oturuk vaziyette ve asasına dayanık seyrediyormuş  süleyman   ve bu durumda allah süleymanın canını 1 sene müddetlen alıyor ve asasının tam orta yerine de bir kurt sokuyor bu  kurt asayı yiye yiye  tam 1 sene sonra kırılıyor ve süleyman yere yığılıyor ve cinler o zaman onun öldüğünü anlıyorlar yani deniyorki cinlerin bildiği etiği bişey yoktur ............
BU DURUM VE ANLATIMIN  ORTAYA ÇIKARDIĞI  GERÇEKLER DE ŞÖYLEDİR
1>HZ.SÜLEYMAN AS. bir sene öylece hiç kıpırdamadan bakar vaziyette asasına dayalı duruyor  ...???
2>Şimdi  hz .süleymen  o zaman insan şeklinde ama başka bir varlık grubundan oluyor demektir....Çünkü bunun yemek yemesi  tuvalete gitmesi  ve uyuması kalkması  gerekir şayet bedenli bir insansa  bunların hiçbirinin olmaması demek  cinleri hiç huylandırmıyor demekki onlarda bu durumlar normaldir   o zaman kesin olarak tarifimizi şöyle yapabiliriz

3>CİNLER YEMEZ İÇMEZ UYUMAZ  TUVALET İHTİYAÇLARI YOKTUR YANİ İNSANLARIN TAM TERSİ OLARAK   VE HZ SÜLEYMENIN DA BU GRUBDAN OLDUĞU KESİNLİK KAZANMAKTADIR

4>VE HZ .SÜLEYMEN AS. kendi znındaki tüm azlı olan laf dinlemiyen eşkiya türü olan cinleri karalardan uzaklaştırıp okyanuslara sürüyor ve karaya hiçbir kıtaya ayak basmıyacaksınız diyor  ve diğer karada kalanların aralarında da vardır  ama okyanuslara sürülenler kadar azılı olmuyanları da  yine kitabımızda geçer  (ramazan da bunlar zincirlenirlermiş ki insanlar 1 ay rahat olsunlar diye) 
DİKKAT>>TÜM BU ALINTILAR BÜYÜK BİR DİKKATLEN  YÜZLERCE ESERLERİN İÇİNDEN CIMBIZLAN TOPLANIP TARAFIMDAN OLMASI %100 İHTİMALLERE DAYANILARAKTAN ( BU ŞEKİLDE OLMASI GEREKİR ) İBARESİ İLEN TERCÜME EDİLMİŞLERDİR ZATEN AZ DİKKATLİ BİR OKUYUCU DA AZ BİR DÜŞÜNCE İLEN AYNISINI BULUR  BU İŞ ÖZEL BİR İLİM VE EĞİTİM GEREKTİRMEZ   SADECE OKUDUĞUNU ÇOK DİKKATLİ OKU MANASINI HEMEN BUL VEYA BAŞKA BİR YERDEKİ BURDAKİ  BİLGİNİN DEVAMIDIR  BİRLEŞTİR   BU ŞEKİLDE ÇIKIYORLAR BUNLAR
YANİ TÜM BUNLARI BEN KAFAMDAN UYDURMUYORUM SİZLERE KAYNAK DA GÖSTERİYORUM  AMA HERNEDEN SE BUGÜNE KADAR BUNLAR AÇIĞA ÇIKMAMIŞ OLAYLARDIR..............O.N.K....

VE SONUNDA HZ SÜLEYMAN  ALLAHA YAKARIYOR  BU SALTANATI DÜNYA DURANA KADAR BEN DEN BİR BAŞKASINA VERME  DİYOR VE KABUL OLUYOR
İKİNCİSİ DE TÜM YER ALTINDAKİ MADENLERİ VE DEFİNELERİ  CİNLERE  DİYORKİ BUNLARI İNSANLARA NE GÖSTERİCEKSİNİZ NE YERLERİNİ SÖYLİYİCEKSİNİZ  YAPAN OLURSA CEZASI ÇOK BÜYÜK VE O GÜNDÜR BU GÜNDÜR  CİNLERLEN HİÇBİR KİMSE HİÇBİR DEFİNE YERİ BULAMAMIŞTIR DEVAMLI YALAN SÖYLER ALDATIR ORDAYSA BURDA DER AÇARSIN BOŞ ÇIKAR

BİLİNMESİ GEREKLİ UNSURLAR.................................................................................O.N.K..

ARKADAŞLAR  TÜM BU ANLATIKLARIMIN  HEPSİ GERÇEK ŞEYLERDİR VE DE ÇOĞU YAŞANMIŞ BAŞIMIZA GELMİŞ ŞEYLERDİR
İNSANLAR TOPLU ŞEKİLLERDE ŞEHİR KASABA KÖY  MEZRA  YAŞARLAR HERKES BİR İŞİN UCUNDAN TUTUP  BİŞİLER YAPARLAR VE HEP BERABER BU ŞEYLERDEN HERKES İSTİFADE YOLU İLEN DEVRAN DÖNER  YANİ SENİN EMEĞİNE BENİM İHTİYACIM VARDIR BENİMKİNE DE SENİN  YOKSA SİSTEM YÜRÜMEZ  HAL BÖYLE OLUNCA DA  BU YERDE DOĞUP BÜYÜYEN BİR KİŞİ   ŞEHİR DIŞI ARAZİYE ÇIKINCA APIŞIR KALIR VE HALİYLEN DE ÜRKER KORKAR ÇÜNKÜ ORDA TEK BAŞINA DOĞAYLANDIR   BURDA YAŞAMASINI BİLMİYENİN BAŞINA HER TÜRLÜ OLAY VE HADİSE GELEBİLİR HATTA KENDİ ÖLÜMÜNE BİLE SEBEBİYET VEREBİLİR

ARAZİYE TEK BAŞINA VEYA EKİP ŞEKLİNDE ÇIKICAKLARA  BİR SÜRÜ TAVSİYE YAZILARI VARDIR ONLARI ÇOK DİKKATLİ BİR ŞEKİLDE OKUYUNUZ VE ARAZİYE EKSİKSİZ ÇIKMAMAYA ÖZEN GÖSTERİNİZ  ARAZİLERDE  SİZLERİN GÖZÜNÜZLEN GÖREMİYECEĞİNİZ BİR SÜRÜ UNSURLAR VARDIR  UFAK SU BÜYÜK SU İHTİYAÇLARINDA 3 KERRE DESTUR DEMEDEN İHTİYAÇ GİDERMEYİN  VE METRUK HARABELERE HER NE ŞEKİL OLURSA OLSUN GİRERKEN 3 KERRE SELAM VERİN VE BASTIĞINIZ GİRDİĞİNİZ HER YERE DESTURSUZ GİRMEYİN DESTUR DEYİNCE ONLARA HABER VERİYORSUNUZ YOLUNUZDA VEYE AYAĞINIZ ALTINA GELECEKLER BU ŞEKİLDE HABERDAR OLUP ÇEKİLİYORLAR SİZ DE ZARAR GÖRMÜYORSUNUZ .......

DİKKAT>>DİKKAT>> TÜM CİNLERİN KORKTUĞU ÇEKİNDİĞİ  VE UZAKLAŞTIĞI BİR UNSUR
HZ.SÜLEYMANIN.AS NİN YÜZÜĞÜNDEKİ MÜHÜRDÜR BU BİLDİĞİMİZ  İÇ İÇE GEŞMİŞ 2 ÜÇGENDEN OLUŞUR VE DAVUDİ YILDIZI ADINI TAŞIRKİ BUGÜN ISRAİL BAYRAĞINDAKİ YILDIZIN AYNISIDIR  BU YILDIZI BİR KAĞIDA ÇİZİP BOYUNDA MUSKA ŞEKLİNDE YAPILIRSA KİMSE SİZE DOKUNMAZ CİN KISMINDAN BUNU MAKİNENİN KENARINDAN BİR YERİNDEN  İÇERİ ATARSANIZ MAKİNE KORUNUR   BAŞLIĞIN ÜSTÜNE ÇİZİP GÖRÜNMESİN DİYE BİR BANTLAN KAPATIRSANIZ  GELEN SİNYALLER ENGELLENMEZ  ARABANIZA DA KOYUN EVİNİZDE DE BİLLAHSSA KAPI GRİŞİ PERVAZINA KOYUNUZ YATIĞINIZ ODAYA DA KOYUNUZ GÖRÜCEKSİNİZKİ HEM UYKULARINIZ DÜZELECEK HEM VEVESELERİNİZ YOK OLUCAKTIR  BU DENENMİŞTİR %100 GEÇERLİDİR

ARAZİDE İKEN>> diyelim yola yakın ve ara ara insan geçiyor  hem insanlardan hem başka güçlerin sizi görmesini engellemek için 6 kerre ayetelkürsi arkasından 6 kerre ameneresülüyü  6 kerre de nas-ihlas--felağı okuyup komple çevrenize ve çok geniş bir saha olarak 3 kerre nefes vererek üfliyerek yani bir büyük daire çiziniz ve çalışın geçenlere de artık kulak asmayın artık sizi orada kimse görmiyecektir  yalnız ekip tekiler komple apdestli inançlı  tümü müslüman içkisiz uyuşturucu vs  bunlar olmuyacaktır bu durumda  yoksa işlem olmaz    ve allah inandırsın  sadecene araba yol kıyısında duruyor onu alamıyorsun daire içine çünkü gelir biri görmez geçirir kazaya sebebiyet verir içeri de alınacak bir yer yoktu mecburen yolda bıraktık ve biz de 20 metre kadar yoldan içeriyiz düz yer kabak gibi de gözüküyor aynısı yapılmıştır ve jandarma bir yerden dönerken arabayı görüp durdu projektörlerlen taradılar işte karşılarındayız işık bize vurup aydınlatıyor  bizi görmemelereine imkan ihtimal yok ve görmediler gittiler  bunu da yaşadık yani.....

ALLAH KURANIKERİMİNDE    ESMAÜL HÜSNA-- BAKARA SURESİNİN SON 2 AYETİ   İLEN  NAS --İHLAS--FELAK   BU SURELERİ  ilk önce hz. muhammede ve sonrası da tüm müslümanlara  bir koruma hediyesi olarak sunmuştur  ve insanlar her türlü tehlikelerden bu ayetleri okumaklan kendini korur sadecene cinlere mi hayır cinlerden daha tehlikeli olan yine insandır  bakınız tüm alemlerde insandan daha korkunç ve zalim cani bir yarattık daha yoktur  ve ilk cinayeti zaten ademin çocukları birbirini öldürmeklen başladı  daha ilk başından oluşuyor  bunları da kısa keselim..

Cinler her yerde vardırlar  her yerde yaşamlarını devam etirirler  bunların tek gücleri insana yermisin yemezmisin misali korku vermekten öteye gidemez  elle tutulmaz madde olamaz  en ufacık bir kağıdı bile havalandıramaz  sadecene çeşitli görüntü kılıklarında insanı ürkütüp korkutaraktan  işlerini yaparlar  bunlar topluluklar halinde başlarında en yaşlı bir kral gibi birisinin idaresinde ve kendi koydukları kurallar kanunlar çerçevesinde yaşarlar  ve her topluluk binlerce cinden oluşur  yaşam enerjilerini güneşten alırlar bir nevi şarz gibidir  zaten insan ölünce de aynı bir bedensiz varlığa dönüşüyor  (ruh ) denilen imaj da budur  insanlar bunu da görmüyor ama ruh görür  aynı cin alemleri gibi oluyor  bakınız insan ölünce biryerlere gitmiyor komple herkes nerede  gömülü ise ruh da orada taa mahşere kadar
müstesna olanlar evliya kısmıdır  ve devamlı görünür anında bedenli olup ta insanlan bile görüşür  veya koruma işi yapan lar  ise şehitlerdir   diyelim 100 veya daha önce şehit olmuş biri  siz allah için hiçbir menfaat beklemeden güzel işler yaparsanız  şehitler sizlen görüşüyor ama bunu çok geç anlıyorsunuz ilk anda anlıyamıyorsunuz  o anda kandırılıyorsunuz resmen  buda sistemin bir parçasıdır  200 sene önceki bir şehit bugünün kıyafeti  üstünde  ve normal bir insan görünümünde  hatta cebinden size malbro sigarası çıkarıp ikram edebiliyor  oturup ekmek yiyebiliyorsunuz   elinizi sıkar sıcacıktır  hiçbir şey anlıyamassınız  yine allahın sevgili bir kulu iseniz vakti saatiniz de gelmediyse  herhangi bir tehlikede  yani az sonra göz göre göre ölüceksiniz biri çıkıp gelip sizi kurtarıyor  veya savaş anında siz kaybolmuşssunuz sizi birliğinize kadar sağ salim hatta düşmanın içinden geçirip götürebiliyor  bunlar vakidir ve çok şahidimdir ...........................................................O.N.K.

Esas mavzuya gelince bu yukardaki anlatıklarımı bir çerçeve içinde toplarsanız bakınız göremediğimiz ne kadar unsurlar var  ve hep beraber aynı yerlerde yaşıyoruz onlar o şekilde biz bu şekilde  ve siz herhangi metruk bir yerde makine ilen arama yaparken  bu unsurlardan birine takılabilirsiniz bunlar olağan şeylerdir  mesela alkollü iseniz  cunup iseniz  veya bozuk  bir yapı varsa bu unsurlar tarafından sevilmiyen istenmiyen biri iseniz mutlaka o yerde bişiler olabilir ama bu olucak şeyler sadecene sizin beyninizde sanal olarak o güç tarafından uygulanır siz de sahiden oluyormuş gibi  yaşarsınız o anı
Ben temizim dinime kitabıma saygılıyım abdesliyim  ve okuyarak buraya girdim diyor ve yine bir takım olaylar oluyorsa onları da şöyle sıralıyabiliriz

Aklıma gelmişken şunu da belirteyim  yok cinler yeraltındaki altını sahiplenirmiş  yok o altınlan oynarlarmış yok o altınlar onun gıdasıymış vs vs tüm bu söylenenlerin hepsi tamamı uydurma şeylerdir  şimdi kendinizden bir pay seçiniz size 100 kilo altın verilecek bunu devamlı burda bekliyeceksin sonsuza kadar  hiçbir yere gitmiyiceksin yerinden kıpırdamıyacaksın bu biraz sıkar değilmi başlarım altınına da bilmemnesine dersin 1 saat sonra  bırakır gidersin işte cinin durumu da aynıdır 

bir ikincisi mecburi vazifeli insanın doğumundan ölümüne kadar süren sürede her insanın yaşamında bir cini vardır sol omuzunda sağında ise melaike vardır melaikeler insanda 5 i buluyor gündüzcüsü gececisi diye de 2 ye ayrılır cin hiç oy namaz  yerinde durur devamlı  işte bu cin insana boyuna kötülüğü dikte eder sağındaki de yapma der tam bu sırada insanın kendi beynı devreye girer ve yaşamında ne bilgi almışssan eğitimin ne derecelerde ise bu yapacağın hareketin sorumluluğun u düşünmeye başlarsın senin için kötü ise ve sen iyi birisisen vaz geçersin ama kötülük yanın ağır basarsa cine kanıp o işi yapar ve cezasına da katlanırsın

Arazide ufak su dökücen  3  kerre destur demeden sakın yapmayın görmediklerinin üstüne yapabilir ve çarpılabilir insan  buna mukabil de  makinenin başlığı tam da bu cinlerin yaşam alanı üstüne gelebilir sen karıştırdıkça orasını onlar da seni ve makineni karıştırabilirler  cinin bir frekans olduğu muhakkaktır makine de frekans üretiyor bunu kolaylıklan halledebilir aletin bozulmasına veya çalışmamasına sebebiyet verebilir  veya size vesvese v erebilir  sizi huylandırır ürkütür  orda olmuyan bişiyi varmış gibi gösterebilir  insxan beyni de bir nevi frekanstır

bu alemdeki herşey ayrı ayrı frekanslar üzerine kuruludur  bunun en anlaşılır anlatımı da şöyledir elinizde  bir radyo var ve istasyon arıyorsunuz arama düğmesini çevirdikçe birbirine çok yakın istasyonlar bulursunuz ama hiçbiri bir ötekine karışmaz  hepsi ayrı frekanslardadır  işte bu alem  de  aynen böyledir  bazı kuwetli hocalar vardır veya cinciler işte bunların elindeki bunlarlan irtibatı sağlıyan bu radyo gibi bir ilim vardır  bu ilimlen  görüşmeleri sağlarlar hatta hocaların bozukları elindeki cini yakmaklan yani ölümüne seb eb olmaklan tehtid edip ne istiyorsa o cine o işi yaptırır cin de mecburen o işi istemese de yapıcaktır canını kurtarmak için  bunlara %100 hocaların aleminde  karşılaşılır....

ve büyü vardır  muskacılık vardır bunlar doğrudur  bu papaz büyüsü vs denen şeyler doğrudur  ki allahın en sevgili kuluna  hz. muhhammede  yapmışlar tutmuş ve kuranın en son 3 ayeti peygamberimizin kurtulmasın ı sağlıyan ihlas--nas--felak  süreleridir
Bir veya 3 kerre okunan ayetel kürsü o yer için kendin için iyidir korunursun  doğrudur
Yalnız şu durum unutulmamalıdır ki işi olan işinden kazanç bekliyen kişiler  sabah akşam 1 er kere okunması kafidir  bakınız okudukça etrafınıza yusyuvarlak bir sur örülmiye başlıyor ne kadar çok okursanız bu sur yükselir boyunuzu da geçer içine hapsolursunuz ne işiniz ne gücünüz hiçbişi kalmaz  ayetel kürsü böyle bir güçtür  herşeyi 3 er kerre okuyunuz fazlası tamamen kişi için zarardır  kimi beden kaldırır kimisi kaldıramaz  ağırlığı altında kalırsınız

DİKKAT>>HİÇBİR KİMSE MEZARLARLAN UĞRAŞMASIN GAYRIMÜSLİM VEYA MÜSLÜMAN YATIR ŞEHİT VS KESİNLİKLEN MEZARLARDAN UZAK DURUN BENİ DİNLERSENİZ  VEYA AÇTINIZ ÖLÜYÜ DAĞITMAYIN VE HİÇBİR YERİ EKSİLMEDEN AYNI AÇTIĞINIZ ŞEKİLDE KAPATINIZ  AÇIK BIRAKIRSANIZ O ANDAN İTİBAREN  ARTIK YAŞAMINIZDA  ÇOK ŞEYLERİN DEĞİŞECEĞİNİ  GÜNLER GEÇTİKÇE ŞAHİT OLUCAKSINIZ  ÇOĞU İNSAN NİYE BÖYLE OLUYOR DİYE YAKINMALARA BAŞLAR  HELE BU MEZAR YATIR EVLİYA İSE ALLAHIN KURANIKERİMİNDE DE DEDİĞİ GİBİ KİM BENİM EVLİYA KULLARIMLAN  UĞRAŞIRSA BENLEN HARP ETMİŞ GİBİ OLUR DER   BUNLARI UNUTMAYALIM  BU KONULARDA SAYISIZ ŞEKİLDE BENDE GERÇEK BİLGİLER VARDIR YAZMAKLAN DA BİTMEZ.......
BULUNAN BİR PARA BELKİ DE BİR EŞKİYANIN KALMIŞ PARASI OLABİLİR VE BU PARA AHLIDIR TAMAMİYLEN BU PARA İLEN HER MAL ALAN KİŞİNİN BURNUNDAN FİTİL FİTİL GETİRECEĞİNİ KİMSE UNUTMASIN .....
VEYA ORDUNUN GÖMÜSÜDÜR MECBUR KALIP DÜŞMAN ELİNE GEÇMESİN DİYE GÖMÜLMÜŞ PARADIR  BU DAHA FENADIR...
VEYA  BUNLARA BENZER PARA ÇEŞİTLERİ....
EN TEHLİKESİZ VE HELALİ YÜKSEK OLAN ÇEŞİTTEKİ BULUNTU PARALAR VE EŞYE TÜRLERİ TEKTEKÇİLİK ŞEKLİNDE YAPILAN TÜRDÜR BUNLAR TAMAMİYLEN SAHİPSİZ DİRLER

BAKINIZ   MAKİNE İLEN YAPILAN KONTROLDE BAŞINIZA İSTENMİYEN DURUMLAR GELİYORSA OKUYUNUZ OKUMAYA RAĞMEN YİNE VARSA O YERDEN UZAK DURUN BAŞKA BİR YERE YÖNELİNİZ  ÇÜNKÜ BÜYÜ İLEN GÖMÜLMÜŞ ŞER BİR PARADIR ZARARI SİZ İNATLAN UĞRAŞIRSANIZ ÇIKICAKTIR   ONUN İÇİN VAZ GEÇİNİZ   BU SAYILAN TÜM UNSURLARDAN BİRİ BUNA MANİ OLUYORDUR

SAYGILARIMLAN......................OSMAN NACİ KANAT.................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 11.Mayıs.2009 Saat 14:01
O.N.K.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Aralık 2017/2009 Saat 16:28
Naci baba, emeğinden dolayı teşekkürlerimizi kabul eyle baba. Çok açık izahatlı olmuş cinler ve ruhani konular üzerinize bu çalışma. Bence bütün bu çalışmalarınızı bir ciltte toplayın, kaybolup gitmesin, kitap olmayı hakkediyor çalışmalarınız. Hürmet ve saygılarımla.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2009 Saat 07:48
Slm. Naci baba, değerli arkadaşlar naci babanın anlattığı duaları okuyup daire içine aldığınız alanda yapılan çalışmalarda gerçekten bundan haberi olmadan o bölgeye gelenler sizi göremiyorlar. aynı olay bikaç bizim akrabanında başına gelmiş anlattığına göre hoca işlemi yapmış ama tabiki ne okuduğunu söylemiyor sabaha kadar çalışmışlar yakında bi çeşme var en fazla 8 , 10 mt mesafe sabah köyden 2 kişi gelmiş çeşmenin yanına bunlar gelenlere bakıyor gelen köylülerse bunları görmüyor neden sonra adamlar daireden çıkınca görüyorlar ve köylüler şaşırmış siz nerden geldiniz diye, yani adamlar karşılarında çalışanları görmüyorlar yalnız hoca sadece şunu demiş çalışırken daire içinde kesinlikle konuşmayacaksınız. bana anlatan akrabamda yemin etti bizzat yaşamasam inanmazdım diye.
birde cinlerin toprak altındaki gömüye ne derece etkileri olur bilmem ama çalışanlara sıkıntı verip tam olayı bitirmeye yakınken işi bıraktırmayı başarıyorlar yani sen artık off ya burdanda bişi çıkmadı diyip onun vesveseleri ile tam üstünde iken bırakıp gidiyorsun.
saygılarımla herkese kolay gelsin.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2009 Saat 07:52
naci baba bişey sorcaktım onu unuttum bu okuma işlemini yaptıktan sonra onu nasıl iptal ederiz bi zahmet anlatırsan memnun olurum. teşekkürler.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Aralık 2017/2009 Saat 10:57
Orjinalini yazan: fatihgmc

naci baba bişey sorcaktım onu unuttum bu okuma işlemini yaptıktan sonra onu nasıl iptal ederiz bi zahmet anlatırsan memnun olurum. teşekkürler.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

SİZİ GÖRMEMELERİ İÇİN O YERDE   6 KERRE [AYET'EL  KÜRSİYİ ]  OKUYORSUNUZ6-KERRE  (İHLAS)  6 KERE DE NAS İLEN FELAK   SURELERİNİ OKUYUP  BULUNDUĞUNUZ TAM YERDE YANİ ÇALIŞACAĞINIZ YERDE  DURUP GÖZÜNÜN GÖRDÜĞÜ GÖRMEDİĞİ YERE KADAR DAİRESEL OLDUĞUN YERDE DÖNEREK NEFESLEN 3 KERRE DE ÜFLİYECEN
YANİ 3 KERRE  AYRI AYRI ARKASI ARKASINA 3 DEFA ÜFLİYECEN //> HEM ÜFLİYİCEN HEM DE KENDİ ETRAFINDA TAM DAİRE DÖNÜCEN OLDUĞUN YERDE

>< BU İŞİN OLMASI İÇİN GEREKLİ ŞARTLAR KİŞİLERDE
1> HEPİNİZ TEMİZ OLUCAK  BOY ABDESTİNİZ OLUCAK NORMAL ABDEST OLSA OLMASA FARKETMİYOR..
2> HEPİNİZ TAM İNANÇLI KİŞİLER OLMANIZ GEREK  NAMAZLARA GİDİN GİTMEYİN FARKETMEZ  (CUMALARI KAÇIRMAYIN YALNIZ BUNU YAPIN HER DAİM ADET EDİNİN )
3>İÇKİLİ / SULU -KURU HİÇBİŞİ KULLANMAMANIZ GEREKLİ
4>DALGA GEÇMİYECEKSİNİZ BİRBİRİNİZE PİS ŞAKALAR VE KÜFÜRLÜ KONUŞMALAR OLMUYACAK
5>KİŞİLİKLERİNİZİ O AN VE GECEDE  ÇOK DÜZGÜN OLMASI GEREKİYOR
BUNLAR GÖRÜNMEZLİK İÇİN...................................................................................>>>>>
KORUNMA İÇİN DE GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ TÜM MUSİBETLER İÇİN DE
1>3 AYETLEL KÜRSİ OKUNACAK --BAKARA SURESİNİN EN SON 2 AYETİ ( AMENRESULİ ) Yİ 3 KERRE
İHLASI  3 KERRE  -----------------BURASI KURANIN EN SON 3 AYETİDİR
NASI 3 KERRE
FELAK SURESİNİ  3 KERRE 
NOT  BU İŞLERDE  (FATİHA KESİNLİKLEN OKUNMUYACAKTIR ) BUNA DİKKAT EDİNİZ
BU SON SAYDIKLARIMI OKUDUKTAN SONRA DA  HEPİNİZ KAÇ KİŞİ İSENİZ  3 ER KERRE AYRI AYRI ELLERİNİZ AVUÇ İÇLERİNE ÜFLEYİN TÜM VUCUDUNUZA ELBİSE ÜSTÜNDE ERİŞEBİLDİĞİNİZ HER YERE SIVAZLAMA YAPIN  3 AYRI KEZ
SONRA  DEYİN Kİ //> YARABBİ BİZ SANA SIĞINDIK BURDA BİZE NASİP OLABİLECEK HAYIRLI BİRŞEYLER VAR İSE NASİP EYLE YOKSA ETME ....
VE BİZİ BURDA İNSANLARDAN CİNLERDEN GÖRÜNMEZ TÜM VARLIKLARDAN EMNİYET GÜÇLERİNDEN KORU KOLLA  EVİMİZDEN  NASIL SAĞ SALİM ÇIKIP TA BURAYA GELDİĞİMİZ GİBİ AYNI ŞEKİLDE SAĞ SALİM KAZASIZ BELASIZ DÖNMEYİ NASİP EYLE
BİZLER SANA SIĞINDIK  BİZİ KORU VE GÖZET............................AMİN..................

DEYİN BAKIN İŞİNİZE    ( EVİNİZE VARMANIZLAN BİRLİKTE  SABAH EZANI SONRASI BU KORUMALARIN HEPSİ KENDİLİĞİNDEN KALKAR YOKOLUR SİZİN BİŞİ YAPMANIZA LÜZÜM YOKTUR   BU İŞ BÖYLE..........DENENMİŞTİR HEM DE BİNLERCE KEZ .................

*** BUNDAN 30 SENELER ÖNCESİ 2 AYRI MAKİNE ÇOK GENİŞ BİR TARLA İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ 2 KİŞİ BENDE  2 KİŞİ DE ARKADAŞTA TOPLAM 6 KİŞİYİZ 1 ARAÇ

2  SAAT SONRASI VAR YOK ÇOK KUVETLİ HEM DE ALTIN SİNYALİ YAKALYORUM GELİN BURAYA BE  ADAMLARI ÇAĞIRIYORUM BİRİ KÜREKTE BİRİ KAZMADA   NERESİ ABİ YER BURASI ALLAH ALLAH SİNYAL YOK OLDU BİRDEN DAHA GENİŞÇENE TARAMA YAPTIM 1.5 METREDEN DE FAZLA İLERDE AYNI SİNYALİ YAKALADIM FAKAT SİNYAL YERİNDE DURMUYOR DEVAMLI YER DEĞİŞTİRİYOR DÜZ BİR HAT ÜZERİNDE BOYUNA İLERLİYOR YANIMDAKİLER EVVELDEN DUYMUŞLAR İŞTE CİNLER PARAYA YER DEĞİŞTİRİR GEZDİRİR DİYE 2 Sİ DE TIRSIP ARANBANIN  YANINA GİTTİLER BEN KALDIM YALNIZ BAĞIRDIM BUNLARA ARABADAN ŞİŞİ GETİRİN DİYE SİZ DE BURAYA  GELİN BAKALIM CİNMİ ÇIKICAK BAŞKA ŞEYMİ GÖRÜN DEDİM GELDİLER AMA HEP MESAFELİ DURUYORLAR YÜRÜYEN SİNYALİN SON NOKTASINDA ŞİŞİ SAPLADIM TAM SİNYALİN ÜSTÜNE TOPRAK ALTINDAN BİR SES GELDİ VE ŞİŞİ ÇEKTİM FENERLEN BAKTIĞIMDA KANLANMIŞTI ŞİŞ BUNU GÖRÜNCE ADAMLAR İYİCENE TIRSTILAR DURUN OLDUĞUNUZ YERDE VALLA AYAKLARINIZDAN  VURURUM DEDİM MECBURİ DURDULAR  KAZIN ŞURASINI HİÇ KIPIRDAMAZLAR LEN KAZIN  ABİ ÇARPILICAZ YAPMA ETME 2 EL ATEŞ EDERSİN AYAKLARI DİBİNE  ANINDA BAŞLADILAR KAZMIYA ÇIKA ÇIKA KÖSTEBEK ÖNÜNE KATMIŞ 5 TANE ALTINI HEM KAZIYOR HEM DE ALTINLARI BOYUNA İLERİ TAŞIYOR ÇÜNKÜ KÖSTEBEĞİN EN HOŞLANMADIĞI MADEN GÜMÜŞ --PLATİN--ALTIN--BİLON  MADENİDİR  // HERZAMAN YERİ GELDİĞİNDE TÜM YAZILARIMDA DİKKAT EDERSENİZ KÖSTEBEK TOPRAKLARINI MUHAKKAK KONTROL EDİN MAKİNE İLEN BEN KÖSTEBEĞİN DIŞARI ATIĞI TOPRAKLARDA ÇOK PARA BULDUM BUNU İHMAL ETMEYİNİZ  TABİ KÖSTEBEK CAN ÇEKİŞİYORDU ARKADAŞ KAFAYI KESTİ HAYVAN DA RAHMETLİ OLDU  BİRER TANE HEPSİNE DAĞITTIM BANABİŞİ KALMADI OLSUN BEN ZATEN BULUYORUM ONLARIN GÖĞNÜ OLSUN DİYE 6 KİŞİYİZ 5 TANE ALTIN  AMA 8 GÜMÜŞ ROMA 22 TANE BAKIR TEMİZ ROMA 15 TANE DE BİZANS O AKŞAMIN GETİRİSİ

ŞİMDİ BÖYLE OLAYLAR SIKLIKLAN YAŞANIYOR  BAŞKA OLAYLAR DA ŞÖYLE GELİŞİYOR ....
BÜYÜ EN NALET EN PİS ŞEYDİR BUNUN KARŞISINDA AKAN SU BİLE DURUR  CİN MİN ORATYA KONMUŞ DEFİNEYİ  BEKLEMEZ ASIRLARCANA BU HİKAYEDİR  ONUN DA İŞİ GÜCÜ VAR  CİNLERİ BİR KENARA KOYUN BU İŞLERDE .. TAM ONLARIN YAŞADIĞI YER ÜZERİNDE ARAŞTIRMA YAPARSINIZ VE SİZİ KAÇIRTMAK İÇİN ORDAN TÜRLÜ OYUNLAR SERGİLERLER  HER TÜRLÜ OYUNU YAPARLAR AMA ESASINDA DEĞİL SENİN BEY NİNİN İÇİNDEKİ GÖRÜNTÜYÜ DEĞİŞİP KENDİ YAPITLARI OLAN ŞEYLERİ SANAL OLARAK SANA GÖSTERİRLER SEN DE HAKİKATTE OLUYOR SANIRSIN  ALDANIRSIN YANİ
OKUMAMIŞ KENDİNİ KORUMAYA ALMAMIŞKEN BUNLAR OLUR ...
MESELA U ŞEKLİNDEKİ BİR DERE SU VAR İÇİNDE AKIYOR NEHİR DE OLABİLİR DELİKANLININ BİRİ BU YERE GELİP TE SEVDİĞİ KIZI ŞEKİL ŞEKİL BU YEREDE VE BU SUYA BAKARAKTAN HAYAL EDERSE  DİYELİM KENDİLERİNİ EVLENMİŞ KIZI GELİNLİKLEN HAYAL EDİYOR  TABİATIN BİR MUCİZESİDİR BU OLAY  O DELİKANLI SENENİN  HANGİ AYI HANGİ GÜNÜ HANGİ SAATİNDE BU HAYALİ KURMUŞSSA HER SENE BU GÖRÜNTÜ AYNEN ORTAYA ÇIKAR VE ORDAN GEÇENLERCE BU GÖRÜLÜR  VE ANLATILIR YAYILIR HALK ARASINDA BU HADİSE  BÖYLESİ DE VARDIR HAKİKATTIR
BİR BAKARSINIZ BUNLAR CUMA GECELERİ PERŞEMBEDEN CUMAYA GRİŞ GECESİ YANİ SIKLIKLAN OLUR ŞEHİTLERİN BOL OLDUĞU YERLERDE  BAKIYORSUNUZ YERDEN AYNI BİR İNSAN BOYU HAVADA FUTBOL TOPU GİBİ BEYAZ ÇOK KUWETLİ BİR IŞIK  BU SENİ GÖRÜNCE HAREKETE GEÇER BUNUN GÖRÜLDÜĞÜ YER TAM VURULDUĞU YERDİR HIZLAN HAREKET EDER  BAZEN KARAYOLUNA PARELLEL OLUR BU HADİSE BASARSIN GAZA KORKUYLAN İBREYE BAK 200 LEN GİDİYORSAN O SEN DEN HIZLIDIR VE BİRDEN DURUR %95 ÇOK ESKİ KALIN BİR AĞACIN ÖNÜNDE DURER VE YERE DOĞRU AĞIR HAREKETLERLEN TOPRAĞIN İÇİNE GİRER KAYBOLUR  BURASI DA ONUN ÖLDÜĞÜ YERDİR BÖYLE BİR  HADİSE GÖRÜRSENİZ HİÇ TELEŞ VE KORKU YAPMADAN  TAM YERE GİRDİĞİ YERİ SAPTAYIN VE ORAYA BİR MEZAR YAPTIRIN SONRA SİZE RÜYANIZDA İSMİNİ CİSMİNİ TARİHLERİ DE VERİCEKTİR TAŞINA YAZILMASI İÇİN  YANİ ORAYA BİR MEZAR İSTİYOR  VEYA TEKSİN GECE TEKTEKÇİLİK YAPIYORSUN BİRDEN BİRE AYAK SESİ GELİYOR BİDE BAKIYON ÇOBAN GELİYOR AMA KENDİNİ O ŞEKİL YAPMIŞ  HALBUKİ ŞEHİTTİR O DA SENLEN KONUŞUR KENDİ AZIĞINI SENLEN PAYLAŞIR KAÇAK SİGARA SARARSINIZ KONUŞURSUNUZ MUHABBET EDERSİNİZ  YANINA KÖPEK FİLAN DA GELMEZ İLERLERDEN ÇAN SESLERİ GELİR AMA SANALDIR KOYUN MOYUN DA YOKTUR  SADECE SESLERİ VARDIR  SENLEN BERABER DE GEZER BİŞİLER DE BULURSUN  O SANA FİLANCA KÖYDE BİR ADRES BİR İSİM VERİR BİR GÜN ORADAN GEÇERKEN ŞU ARKADAŞA DA BİR ZİYARET YAPAYIM DERSİN GİRERSİN KÖYE GİDERSİN KAHVEYE SÖYLERSİN İSMİNİŞ HERKES SANA BİR ACAİP BAKAR NE OLDUĞUNU ANLAMASSIN  İHTİYARLARDAN BİRİ GEL EVLADIM SENİ ONA GÖTÜREYİM DER  TAKILIRSIN PEŞİNE BİR YERE GELİRSİN GENELLİKLEN  CAMİ AVLUSUDUR VE İÇERDE 10 20 MEZAR VARDIR BİRİSİNİ SANA GÖSTERİR ESKİ TÜRKÇE YAZIYORDUR OKUYAMASSIN BİMİYORSUNDUR O OKUR SANA OLDUĞUN YERE ÇÖKER KALIRSIN 400 SENE ÖNCE BİR OSMANLIŞEHİDİDİR AKLIN KARIŞIR  BUNLAR GİBİ YÜZLERCENE HADİSELER VAR BENDE DE ZAMANIM YOK BUKADAR BİLE ÇOK YAZDIM ...
ESKİDEN BU PARALARI  KOYAN GAYRIMÜSLİMLER  BUNLARA ÇOK KUWETLİ TAA MAHŞERE  KADAR GİDİCEK BÜYÜLER YAPIP BIRAKIRLARDI İŞTE BUNLARDAN BİRİNE DENK GELİRSEN AKLININ ALAMIYACAĞI HADİSELERLEN KARŞILAŞIRSIN BUNLARI KİMSE DE ÇÖZEMEZ ÇÜNKİ NASIL NEYLEN YAPILDIĞI MEÇHULDÜR
YANİ ÇALIŞTIĞINIZ YERDE BAŞLIYORSA ABUK SABUK ŞEYLER VE HADİSELER ORDAN UZAKLAŞIP BAŞKA BİR YERE GİDİN BU İŞ BÖYLE  YOK HERŞEYE RAĞMEN ISRARLAN BEN BUNU  ALICAM DERSEN HERTÜRLÜ ŞEYE BAŞTAN RAZI OLMAN GEREKİR GENELLİKLN BÖYLE  İŞLERİN SONU O YERİ AÇANA KISA SÜREDE ÖLÜMLEN SONUÇLANIYOR  BENİM BİLDİĞİM KENDİ ARKADAŞLARIMDAN 30A YAKINI BU YÜZDEN ÖLMÜŞTÜR DAHA ŞURDA 20 GÜN OLDU YİNE AYNI ŞEYDEN ARKADAŞI KAY BETTİK  Kİ HERFKESİN TANIDIĞI ALIM SATIMCIYDI   ELİNE ALDIĞI Bİ PARAYA BAKMADAN GÖZLEN PARMAKLARINLAN OKURDU NE OLDUĞUNU KAÇ YAPICANI ANINDA SÖYLERDİ BÖYLE YETİŞMİŞ BİR KİŞİYDİ  O KADAR SÖYLEDİM DİNLEMEDİ İŞTE SONUCU BU   KAZILACAK YERDE VERSA TEPKİLER KENDİNİ BELLİ MEDER İLK ÖNCE SİZİ İKAZLARLAR BU AŞAMADA BIRAKIN GİDİN  HEPSİ BU VARSA SORACAĞIN BAŞKA ŞEYLER SOR CEVAPLARIM

SAYGILAR................................................................................NACİBABA.................ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2829303132 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50