Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ekim 2017/2008 Saat 13:47
selamlar naci bey yukarıdaki sorularıma cevap ala madım çok meşgulsünüz galiba .cevaplarsanız memnun olurum .saygılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ekim 2017/2008 Saat 16:05
KARABEY /ARKADAŞA CEVABEN.....................................................................................O.N.K...

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.............osman naci kanat.................................

Arkadaşım  yine bu gün düzeltebildik yine saldırı mevcut onun için kaç gündür yazmıyorum  şimdi yeni gördüm yazını kusura bakmassın artık

1>ÇUBUKLARLAN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMASINA MANİ OLACAK BİR FAKTÖR BUGÜNE KADAR YOKTU BUNDAN SONRA DA OLAMAZ  ZATEN HERKESCENE BÜYÜK ÇOĞUNLUK GECE ÇALIŞIYOR   ARKADAŞTAKİ SORUN BAŞKADIR O DA KENDİSİNDEN KAYNAKLANAN BİR SORUNDUR HERHALDE  VE NE GİBİ BİR DURUMLAN KARŞILAŞMIŞKİ BUNU ANLATSA  YARDIMCI OLALIM 
çünki kişilerden kişilere  kullanım esnalarında birtakım şeyler oluşabiliyor  ama bu karşılaşılan tüm hadiselerin üstüne cesaretlen yüründümü galip siz gelirsiniz

AŞIRI DUYARLI +HASSAS + VE  BAZI KİŞİLERE MAHSUS  OLAN  BİR NEVİ MEDYUMLUK  DİYE TABİR EDİLEN ÖZELLİKLERE HASSAS OLAN KİŞİLERDE  + VE GECENİN KARANLIĞINDAN ÜRKEN KİŞİLER+ HATTA GÜNDÜZ VAKTİ BİLE MEZARLIK YANINDAN GEÇMİYE ÜRKEN KİŞİLERDE+ ÇOK EHVAMLI OLANLARDA+ ANLATILAN UYDURMA YALAN HİKAYELERİN TESİRİNDE KALANLARDA    BUNLAR UZATILABİLİR DA BU KADARI KAFİDİR  DİYORUM

BU DURUMLAR İÇİNDE HERHANGİ BİRİNE  YAKIN OLAN KİŞİLERDE GECE  ÇUBUKLAN ÇALIŞMALARINDA  ÇUBUK SİSTEMİ İNSANIN KENDİNİN BİLEMİYECEĞİ ŞEYLERİ MEYDANA ÇIKARTIĞINDAN  BİRDEN BİRE KARŞILAŞACAĞI ŞİMDİYE KADAR HİÇ GÖRMEDİĞİ DUYMADIĞI BİR GÖRÜNTÜ  YAKALAYABİLİR AMA BU BİR ANLIKTIR  VE KİŞİ BUNDAN ÜRKER VE GECE ÇALIŞMALARINI İPTAL EDER  GÜNDÜZE DÖNER   VE KENDİSİNE OLAN BU ŞEYİN HERKESİN BAŞINA GELECEĞİNİ ZANNEDEREKTEN DE BÖYLE BİR UYARI YAZISI YAZMAYA GEREK GÖRÜR  OLAY BUNLARDAN İBARETTİR  BUNLAR SIKLIKÇANA OLMAKTADIR  ............................

SON  SÖZ BU KONUDA GECE GÜNDÜZ HER VAKİTTE ÇUBUKLAN ÇALIŞILIR  HERHANGİ BİR SAKINCA YOKTUR   ......................................................................................................O.N.K..

DEDEKTÖR  KONUSUNA GELİNCE   BOUNTY HUNTER    SATILIK İLANLARINDA BİR ARKADAŞTA MEVCUT KENDİSİNİ TANIRIM   VE BU MAKİNEYİ ALDIĞINDAN BERİ DE HİÇBİR YERE ÇIKMADI AYNI ACENTE GİBİDİR ÇÜNKÜ..........................................................................>>>>>>>>>

NEDENİ DE ŞÖYLEDİR NİYE ALDI NİYE SATIYOR SORUSUNA GELİNİNCE
ARKADAŞ WHİTES  MAKİNELERE ALIŞIK OLDUĞUNDAN  KULLANIMI ONA TERS GELDİ
HALBUKİ WHİTESTEN DAHA KOLAYDIR  AMA DEDİĞİMİZ GİBİ  KİŞİ DEVAMLI NEYİ KULLANIRSA HEP ONU ARAR  VE ARKADAŞ BİR WHİTES ALICAK BUNU SATICAK TÜM SORUNU BU   VE BU MAKİNENİN   FİATI DA 1500 YTL İÇİNDEDİR  O DA 950 Mİ NE KOYMUŞKİ ÇOK İYİ BİR FİATTIR
BANA KALIRSA BU ALETİ AL DERİM SANA  BU ALETLERİN EN BÜYÜK ÖZELLİKLERİ DE
BİR İĞNENİN BAŞINI DAHİ KAÇIRMAZ  BUGÜN TEKTEKÇİLİK VE ORTA DERİNLİKLERDE ÇALIŞANLARIN ISRARLAN KULLANDIKLARI MAKİNELERDİR   YANİ VARSA TOPRAK İÇİNDE BİR İĞNE BAŞI DAHİ AF YOKTUR   /AYNI MAKİNEYİ BEN DE KULLANIYORUM TEKTEKTE   ANLA İŞTE DAHA FAZLA BİŞİ YAZMIYA GEREK YOKTUR...........................................................O.N.K....

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ekim 2017/2008 Saat 18:13

naci hocam slm. öncelikle bu gece karşılaştıgım sorunlarla ilgili yazılarınızı okudum hocam  biliyosunuzki  daha önce bu na benzer sorunları olan ark. cevap yazmıştınız veya bilgi veriştiniz. burda benimde halen karşılaştıgım sorunlar oluyor bazen sizede soruyorum  içinden çıkamadımmı. hocam  bu definecilik işini kkoşturanlar eger sizn dediklerinizden korkuyorlarsa  emzarlıgın yanından geçmek byü tılsım gibi vs. bu işi yapmasınlar ??benim sorunum bu degil biz neyin ne oldugunu az çok biliyoruz ben korktugumdan söylemiyorum... siz hatırlamazsınız  sizi bişr gün aradıgımda kendimi tanıttım ve yine böyle bir şey söz konusuydu  hiç unutmam bu konuyla ilgili söylediklerinizi dogrudur kaydırma olabilir hatta öyle papaz büyüleri varki dediniz ben bile  karşılaştım dediniz.bunun için iyi bir ilim sahibi kişi lazım dediniz her neyse belki sizin yogunlugunuzdan hatırlamaya bilirsiniz ben sizi uzun zamandır. gittiginiz sitede takip ediyorum burda  ark. amacım korkutmak degil sadece sorunları paylaşmak için yazdım   sizde belirtiyosunuz herkesin bünyesi farklı tepkiler veriri  burda amaç sorunlarımızı paylaşıp dile getirmek ve sizinle çözmektir.

Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Ekim 2017/2008 Saat 18:06
selam ve saygılar naci bey ve derince arkadaş  gece çalışma olayını açıklamışsınız söylediklerinize katılıyorum ben karşılaşmadım fakat bir   müdahale olamaması için gece mutlaka ayetel kürsi yi okuyorum .yallnız gece çubuk uçlarını görmek bazen mümkün olmuyor.bu da yanlışlara sebep olmaz mı bu konuda ne tavsiye edersiniz.illa çubuk u çlarını görmek gerekir mi saygılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Ekim 2017/2008 Saat 17:45
KARABEY ARKADAŞA CEVABEN

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...............................................................O.N.K...

Arkadaşım  görmesen de elinde çubukların ne şekil aldığını hissedersin ilerimi gerimi  aşağımı yukarımı tüm bu olayları  görmeden hissedersin karanlıkta birkaç denemeden sonra uçları yerine oturtursunuz ki bir kolaylığı da şöyledir

iki çubuğu yan yana birbirine devamlı sürter şekilde her ikisini de geriye doğru çekin yavaş yavaş  uçlar tam gelince otomatik zaten birbirine geçer ler bi de böyle deneyiniz

KARABEY//  YUKARDA BAK MAKİNE İÇİN SANA BİR CEVAP YAZDIM HERHALDE GÖRMEDİN ONU BİR OKU DA CEVAB YAZIVER

SAYGILARIMLAN......................................................................................................O.N.K.....
Yukarı Dön
serkan Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Kasım 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı serkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ekim 2017/2008 Saat 10:56

selamün aleyküm naci baba öncelikle yeni siteniz hayırlı olsun .biz enişteyle çubuklardan spariş verdik bu gün inşallah bizim için hayırlı olur . çubukları kullandıkça tecrübelerimizi buraya yazarız hem sana destek olmak hem başka arkadaşlara yardımcı olmak için . senin gerçekten iyi niyetle bu işi yaptığınıza yürekten inanıyoruz.rabbim yar ve yardımcınız olsun.

Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim 2017/2008 Saat 03:33
selamunaleykum.. naci hocam..öncelikle herzamanki gibi saygılarımı sunarım....dün bu bölüme yazmış olduğum mesaj silinmiş. kötü içerik  olmadığının farkındaydım....sadece..çubuklar üzerinde yeni  olumlu yönleri bulmuş ve buraya yazmıştım..((
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
magistratus Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Magistratus

Son Giriş: 15/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 397
  Alıntı magistratus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ekim 2017/2008 Saat 10:14

Değerli üyemiz;

Yukarıdaki yazınıza binaen site kayıtlarında yapılan inceleme neticesinde anılan zamanda forumun bu bölümüne ( Çubuklar Hakkındaki Sorularınız, Yorumlarınız ! ) herhangi bir mesajınızın ulaştığına dair bir kayıda rastlanılmamıştır.

Şayet bahsettiğiniz mesaj, 22 Ekim 2008 günü Saat 10:36 ' da forumun " Çubuklara Sorulan Komutlar " bölümüne yazdığınız (Okumak için tıklayınız...) mesaj değil ise sebep yazılan mesajın yazıldığı / onaylandığı esnada meydana gelen bir bağlantı / kullanıcı problemi olabilir. Değerli görüş/ düşünce/ tavsiyelerinizi tekrar paylaşırsanız memnun oluruz.

Saygılarımızla...

Düzenleyen magistratus - 26/ocak 2017/2009 Saat 15:49
Yukarı Dön
serkan Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Kasım 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı serkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ekim 2017/2008 Saat 06:35
selamün aleyküm naci baba çubuklar elimize geçti tek kişi olarak kullanıyoruz çok güzel henüz araziye çıkmadım .bir şey soracağım çubukla bir müddet çalıştıktan sonra .bir uyku hali oluyor ne kadar uykumu almış olsamda yine acaip uykum geliyor bu nedendir bir zararı varmıdıe .ne yapmam lazım bu uyku halini azaltmak için saygılarımla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Ekim 2017/2008 Saat 19:24
SERKAN  ARKADAŞA CEVABEN//>--------------------------------------------------------------O.N.K-----

ARKADAŞIM AKİK  YÜZÜK TAKICAKMIŞIN  1 YTL Mİ NE İMİŞ BU AKİK BÜTÜN BU DURUMLARI YOK EDİYORMUŞ DENE BİR
DENEDİKTEN SONRA DA OLUMLU BİR NETİCE ALIRSAN YAZ BURDAN DA DİĞER ARKADAŞLARA DA LAZIM OLUR BELKİ BİLGİ  OLARAKTAN

SAYGILARIMLAN..............................osman naci kanat................................................O.N.K....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50