Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2425262728 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
TOMİKS Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Eylül 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı TOMİKS Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Eylül 2017/2009 Saat 22:21

MARABA NACI BEY

Nacibey  1 ı zaten bos ıdı 2cısı de bır sag bır sol yaptı magra ıcı  57 metre uzunlug var burda da  bostur burası da  3 uncu delıge gırdık  burası başlangıcından bır 20 metr sonra karsılıklı
2 tane cok boyuk odalar vardır  bır 30 metr otesı de yıne aynıdır  ve bır 10 metr daha gdınce yol bıtıyor sol bırıncı odada 10 tane mavzer mekanızmalı çok eskı turden bır sandık mermı
tufenkler pas yapmıs  ve bu oda ıcınde duvarların dıplerı tas sedırler devam edıyor fıdola
herhalde yatmak ıcındır  bazı anlamsız caputlar bezler de vardır tumu curumustur  neyse gectık karsısı odaya  burda ortalık yerde yan yana 2 mezar lahıtlı  vardır ve kapakları acılmıs
ıclerı karıstırılmıs  kemıkler vardır  burda dabaska bısı yoktur  daha ılerı sagdakıne gırdık ve evet  burda grısten hemen sonra 2 sandık ufak emanet vardır ve aldık obur odaya son kalana gırdık  burda da bır sandık mermı tufenk ıcın vardır bunlara hıc dokunmadık  sade emanetlerı aldık  4 uncuye de gırdık  burası cok uzundur ve ıcınden yeraltı nehrı gecıp yolu kesıyor karsıya gecmenın mumkunatı yoktur  cok delı akan bır kuvetlı sudur urktuk bundan donduk gerı  malı çıkardık  aramızda payımızı yaptık  senın hakkını da ayırdık merak etmıyesın  suyun karsısından bu aynı magra devam edıyor su artadan gecıyor ve 15--20 metr genıslıgınde tahmın vardır bu su  tavana baktık oraya buraya geçmenın ımkanı yoktur dagcı bır deneme yaptı kaygan taslar ellerı kayar tutamıyor  karsıdan artık nerelere gıder bılemıyıcez ve donduk  sımdılık bu kadar gorusmek uzere.

benım bu laptop bılgısayar tusları ıngılızce anlamısındır herhalde noktalar yoktur harflerde

herkese  selamlar  ederım.                                                                 TOMIKS
tom
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Eylül 2017/2009 Saat 06:04
s.a babacım ellerinden öperim  aRazide kazmasız küreksizz sadece makinayla gezmektemi yasaklandı bunundamı cezası var bu konuda bi bilgin varmı sit alanı ve mezarlık hariç arazide gezmekte yasakmış öle bi söylenti var cvbın için şimdiden sagol allaha emanet ol .
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Eylül 2017/2009 Saat 07:42
Orjinalini yazan: nacar66

s.a babacım ellerinden öperim  aRazide kazmasız küreksizz sadece makinayla gezmektemi yasaklandı bunundamı cezası var bu konuda bi bilgin varmı sit alanı ve mezarlık hariç arazide gezmekte yasakmış öle bi söylenti var cvbın için şimdiden sagol allaha emanet ol .

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................................NACİBABA...............O.N.K..

VAR ÖYLE BİŞİLER AMA RESMİ YETE DÖKÜLDÜMÜ MECLİSTEN GEÇTİMİ GEÇMEDİMİ NEDİR DAHA BELLİ DEĞİL  VEYA BİR GECEDE GEÇİRDİLER DE BİZİM DE HABERİMİZ OLMADIMI
BİLENLER VARSA BİLMİYENLERE AÇIKLAMA YAPSINLARConfused

BÖYLE BİRŞEYİN OLABİLMESİNDEN SONRA TÜRKİYE İÇİNDEKİ TÜM DEDEKTÖR SATICILARININ KAPATILMASI LAZIMDIR  İLK ÖNCE DEDEKTÖR SATTIRMIYACAKSIN  MEVCUT KİMDE DEDEKTÖR VARSA TOPLATIRACAKSIN  TABİİ BUNU YAPARKEN FATURADAKİ PARAYI DA ÖDEMEK ZORUNDA KALMASI LAZIMDIR Big%20smile

DEDEKTÖR İTHALİNİ DE YASAKLIYACAKSIN .
VE BUNDAN SONRADA HER KİMİ YAKALARSAN DİYECEKSİNKİ CEZASI ANINDA İDAM??
NE BİLEYİM İNSANIN AKLI ALMIYORKİ HANGİ DEVİRDE YAŞIYORSUNUZ BU HAREKETLERİ ÇOCUKLAR YAPMAZ  DEMEKKİ SAĞLIKLI  DÜŞENİMİYORLAR HER KİMLER BUNLARI İCAD EDİYORLARSA ??????????????

BEN 40 SENEDİR YIRTINIYORUM BELKİ ÇEŞİTLİ DEVRELERDE  100 TANE DİLEKÇE GÖNDERMİŞİMDİR  HİÇBİRİNE CEVAP VERİLMEDİĞİ GİBİ AYNI KAFA GELENDE GİDENDE DEVAM ETTİ

BAKINIZ  HERKİMLER OKUYORLARSA BURASINI..

BİR HÜKÜMET HANGİ BİRŞEYE YASAK KORSA  BİLSİNKİ O YASAĞI SIRF MERAK YÜZÜNDEN
YAPANLAR ARTAR HEM DE HADDİNDEN FAZLA ARTAR ÇÜNKÜ BİR HEYACANDIR BU YASAĞI DELMEK HAZ DUYULUR İNSANIN ALEMİNDE BU DEVAMLI MEVCUTTUR  VE BUGÜNE KADAR DÜNYAA KURULDUĞUNDAN BERİ BU İNSANLAR HANGİ YASAĞI KABULLENMİŞLERKİ BUNU KABULLENİCEKLER KENDİLERİ ÇALAR KENDİLERİ SÖYLER KENDİLERİ OYNAR  BİZLER DEĞİL

SEN KOY YASAĞI  SİZDE BURDASINIZ BENDE  BAKIN NE KADAR DAHA DA ARTICAK BU İŞLER GÖRÜCEZ   YAHU İDAM VERSEN YAKALANANA  GENE DE ÖNLİYEMESSİNİZ  BU İŞ 2+2=4 EDER

O YASAK BU YASAK ULEN GELDİM 73 YAŞINA ÖLÜP GİDİCEZ  HADİ DESENİZE ÖLMEK DE YASAK SIKIYSA HA  VALLA HAYRET BİŞİDİR BU MİLLET İYİ DAYANIYOR BU GELEN GİDENİN KOYDUĞU YASAKLARA  SÖYLENİCEK BAŞKA BİŞİLER ÇOK VARDA BURDA BENDE KALSIN

MİLLETİN KAFALARINA DA ÖYLE BİR SOKMUŞLARKİ BU YASAKLARI  İNSANLAR DA YAPTIKLARI İŞLERDE DE KENDİ KAFALARINA GÖRE YASAKLAR İCAD EDERLER  VE HAYATA GEÇİRİRLER HER ALANDA HER YERDE
MESELA BAKIN TÜM SİTELERDE O YASAK BU YASAK DELDİNMİ İHRAÇ EDERLER
BAKIN BEN YASAKSIZ BİR İLK SİTE YAPTIM NE OLDU  HEPSİNDEN DAHA OTURAKLI KALİTELİ BİR SİTEMİZ OLDU YALANMI  HİÇBİŞİ YOKTUR  MUNTAZAMAN GİDİYORUZ HERKEZ DE RAHATTIR  

BIRAKIN DEFİNECİYİ SERBEST  UĞRAŞMAYIN MAKİNESİNLEN BİLMEMNESİNLEN  VARSA 1000 DEFİNECİ KALDIRDINMI YASAKLARI KALIR DEFİNECİ SAYISI 200 LERE DÜŞER  DENEMESİ BEDAVA  SIRF YASAĞA KARŞI GELMEK İÇİN UĞRAŞIR BU MİLLET  ÇÜNKİ HEYACAN VARDIR
SİLAH YASAK HERKESİN BELİNDE BİR SİLAH VAR  UYUŞTURUCU YASAK LEN GİRMİŞ İLK OKULARA KADAR SEN NEYİN YASAĞINI SAVUNUYORSUN BE  BOŞUNA ÇENELERİNİ YORARLAR HEPSİ BU ..................................................................................................................O.N.K..

SAYGILAR ......................................................................................................NACİBABA.......

HÖKÜMET BABA  HER YASAĞIN BİR PRATİK ÇARESİNİ BU MİLLET BULUR SEN KAFANI TAKMA DEVAM ET

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Eylül 2017/2009 Saat 11:20
haklısın baba  dedin gibi ozaman bu makinaları satmasınlarrr böle bi sacmalık olurmu  ama varsa böle bi yasa yakalanıncada insanların acnını yakacak bunlarr arkadaslar yinede dikkatli olun  cümleten allaha emanet olun baba ellerinden öperim saygılar
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2009 Saat 12:40
merhaba naci usta sizin ve bütün arkadaşların şeker bayramını kutluyorum.

ARASIRA BAŞINIZDAN GEÇEN İLGİNÇ MACERALARINIZI ANLATIYORDUNUZ.
ANLATACAK HİÇ MACERANIZ KALMADIMI? HATIRINIZA GELEN İLGİNÇ OLAYLARDAN DERLEMELER YAPARSANIZ  SEVİNİRİZ...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM EVVELA BAYRAMINIZ MUBAREK OLSUN VE SELAMLAR.................NACİBABA...O.N.K

ARKADAŞ BAK KAÇ YERE YAZI YETİŞTİRMİYE UĞRAŞIYORUM  BU İŞLER KIŞA OLUR YAZIN DAĞLARDA BAYIRLARDA GERİSİ BURDA TAMİRLERLEN BAKIMLARLAN GEÇİYOR MASADA UYUKLUYORUM  YATAK MATAK YÜZÜ GÖRMÜYORUM VAKTİM OLURSA YAZICAM SABREDİCENİZ
TAMAMMI SAYGILAR...................................................................................NACİBABA............

Düzenleyen nacibaba - 20/Eylül 2017/2009 Saat 16:59
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2009 Saat 16:49

HERKESE SELAMLAR....................................................................NACİBABA................O.N.K..

BÖYLESİNE BİR İŞÇİLİK GÖRDÜNÜZMÜ   BAKINIZ AĞIZ KISMINA KAÇ METRE ZAMANLAN TOPRAK YIĞILMIŞ VE GRİŞ YERİ NEREDE KALMIŞ  DOZERLEN AÇIYORLAR YERİ YUKARDAKİ GELEN TALİ YOLU DA İNDİRMİŞLER AŞAĞIYA  VE İÇİNDEN DE NE ALINDIĞINI SÖYLEMİYORLAR ARKADAŞLAR SADECENE FOTOĞRAFINI YOLLUYORLAR   İLK ÖNCE KAZMA KÜREKLEN İŞE GİRİŞİYORLAR BAKIYORLAR BAŞEDİLMEZ ŞEKLE GRİNCE BİR TANIDIKLARINI İKNAA EDİP ONUN DOZERİ GETİRİP İŞİ BİTİRİYORLAR  BUNLARIN KAZMIYA ELLEN BAŞLADIKLARI YER DE DELİĞİN TAM ÜSTÜNDEKİ TEPESİNE BAKINIZ KAZILAN YER OLDUĞU GİBİ ORDA DURUYOR  RESMİN ARKASINA YAZMIŞ DİYORKİ İŞTE BAYRAMINIZI VS KUTLARIZ BİZ 5 İMİZDE  ALLAH İÇİN BURDA BİŞİ BULAMASAYDIK  TAA SENİN ORAYA GELİP BU BİZE SATIĞIN ÇUBUKLARLAN SENİ DÖVÜCEKTİK DİYOR  KAFAYA KOMUŞTUK AMA YALAN ÇIKMADI İŞ DİYOR DOĞRUYMUŞ BU SEFER SENİ BAŞKA TÜRLÜ ZİYARET EDİCEZ YAKINDA DİYE DE TAKILIYORLAR  NE DİYEYİM ŞANS ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
DİYORUM......................................................NACİBABA.................................O.N.K..

YAHU BARİ ÇIKAN TOPRAĞI DÜZLEMEYİP YİNE ESKİSİ YERİNE YIĞSAYDINIZ OLMAZMIYDI GECE ORDAN YOLDAN BİRİ GELSE UÇUCAK AŞAĞIYA BUKADAR TEDBİRSİZLİK YAPILIRMI MAKİNE VAR ELİNİZDE ALACAĞINI AL VE KAPATIN ORASINI YİNE ESKİSİ GİBİ YA BU YOL BİR KÖY YOLUYSA ÇOK YANLIŞ İŞ  DE BİLEMEM ARTIK NE DİYEYİM ..
BU GÜN TELEFONLAN ARADIĞINDA BAK BU RESMİ KOYACAM SİTEYE DEDİM O DA KOYABİLİRSİN DEDİ  HEM BAYRAMIMIZI KUTLADI HEM DE YAKINDA GELECEĞİNİ SÖYLEDİ AZICIK DA ANLATTI ANLATIKLARI İŞTE YUKARDA YAZSIĞIM ŞEKİL BİR ÖZETİDİR  BU GRİŞTEN İÇERİ  5--6  METRE İÇERİ GRİNCE İÇERSİ ÇOK GENİŞ BİR MAĞRA İMİŞ  BAŞKA DA GRİŞİ ÇIKIŞI HAVALANDIRMASI VS  Sİ YOKMUŞ MALDA ORTALIK YERDE İMİŞ CİNSİNİ NE OLDUĞUNU SÖYLEMİYOR HEPSİ BU   GENE DE SÖYLEDİM KAPATIN BURASINI DİYE DE ARTIK GEÇTİ DİYOR YAPILMIŞ ZATEN YOL ALT KISIMI DA KOMPLE DERE İMİŞ  YAĞMUR YAĞMASSA KURU BİR DERE YATAĞI İMİŞ  VE YER HARİTALIYMIŞ DEDİĞİNE GÖRE ...

dede
O.N.K.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Eylül 2017/2009 Saat 18:23
Evet, defineci doğaya zarar vermemeli, ben de tepkiliyim böylesi sorumsuzluklara; malı alıcan ama kazdığın çukuruda kapatıcan. Bizim böyle bir meceramız oldu Naci Baba, beş metre kazmıştık, nafile bir şey de çıkmamıştı; o zamanlar henüz acemiydik ve çubuk teknolojisinden haberimiz yoktu, neyse, o öfkeyle çukuru kapamadan terk ettik; bir hafta sonra içine iki koyun düşmüş. Bereket çoban yetişip kesmiş hayvanları, haberimiz olunca çok üzüldük. Bir daha da aynı hatayı tekrarlamadık.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Eylül 2017/2009 Saat 16:08

HERKESE  SELAMLAR SAYGILAR...................................................NACİBABA..............O.N.K.....

ARKADAŞLAR BAKIN SAMİMİ OLARAKTAN SÖYLÜYORUM  4 AYDIR HİÇKİMSE ÇUBUK SİPARİŞİ VERMEMİŞTİR YANİ HİÇ YOKTUR  BİR DE KAMPANYA YAPAYIM DEDİM YİNE TIK YOKTUR TEK BİR KİŞİ O DA 15 CM BOYDAKİLERDEN BİR TAKIM YAPTIRMIŞTIR  BİSÜRÜ KİŞİLERDEN TELEFON İŞTE ŞU GÜN ALICAM HAZIRLA BİR TAKIM   ARKASI YOKTUR  BU ŞEKLİ DE ANLAMIŞ DEĞİLİM YANİ EĞLENİYORMUSUNUZ NAPIYORSUNUZ  BİLEMİYORUM KAMPANYA DA KALKMIŞTIR   DA   3 GÜN DAHA SÜRESİ VARDIR  30 UNA DEVAM EDİYOR ...YAZISINI KALDIRDIM O SAYFA KALKTI KARIŞIKLIK OLMASIN DİYE .

BANA TÜM TÜRKİYENİN HER İLİNDEN ,KAZASINDAN,KÖYÜNDEN  KARGOYLAN MAKİNE TAMİRİ AYARI İŞLERİ DEVAMLI GELİRDİ   5 AYDIR BUNLAR DA YOKTUR ARTIK   SATILIKLARDA DA  İŞ YOKTUR   YENİLERDE DE   YANİ MİLLET BİTMİŞTİR RESMEN   DEMEKKİ TÜM TÜRKİYE BOZUKTUR SEBEB OLANLAR  UTANSIN DİYORUM .....BAŞKA NE DİYEYİM   BURDA DA KAPANAN DÜKKANIN HADDİ HESABI YOKTUR  HER YERDE AYNI DURUM  RESMEN BATIRDILAR KOCA TÜRKİYEYİ   YAZIKLAR OLSUN  HER NEYSE  DİYECEKLERİM BUKADAR............................

SAYGILARIMLAN...................................................................NACİBABA......................O.N.K..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2009 Saat 13:46
30 cm lik çubukları arazide gezerken dikkat çekmemek için saklamak biraz problem oluyor,bükülmesin kırılmasın diye çok dikkatli taşımak gerekiyor. 
4 adet 30 cm lik çubuklarla 4 adet 15 cm lik çubuklar arasında kullanım açısından ve sorulan sorulara alınacak cevaplar açısından fark varmıdır?  
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Eylül 2017/2009 Saat 17:22
Orjinalini yazan: AmonRa

30 cm lik çubukları arazide gezerken dikkat çekmemek için saklamak biraz problem oluyor,bükülmesin kırılmasın diye çok dikkatli taşımak gerekiyor. 
4 adet 30 cm lik çubuklarla 4 adet 15 cm lik çubuklar arasında kullanım açısından ve sorulan sorulara alınacak cevaplar açısından fark varmıdır?  

ARKADAŞIM  MERHABA SELAMLAR................................................NACİBABA...................O.N.K.

ÇUBUK BOYU KISALDIKÇA İÇİNE GREN MADDELER 5--6--7 KAT FAZLA OLMAKTADIR YANİ 30 CM LİĞE 1 KONUYORSA 15 CM LİYE 7 KATI MALZEME GİDİYOR   DAHA HASSAS OLUYOR  AMA FİATI BAKIMINDAN BANA ZARARI OLUYOR O AYRIDIR
ARADAKİ TEK DEĞİŞEN ŞEY 15 CM İN 50 KM YE DÜŞMESİDİR  30 CM 100 KM TARAR ARADAKİ TEK FARK BUDUR   BAŞKA DA DEĞİŞEN BİŞİLER YOKTUR  BOYUN KISALMASININ TELAFİSİ DE İÇİNE KONAN MALZEMENİN ARTIRILMASINLAN KARŞILANIYOR  YAŞLI KİMSELERİ ÇABUK YORAR   HASTALIKLI KİŞİLERİ DE YORAR  MALZEME YOĞUNLUĞUNDAN ÖTÜRÜ  FAKAT YAPILAN TÜM DENEMELERDE  KİŞİLERE HİÇBİR ZARARI YOKTUR BU ISPATLIDIR  DENENMİŞTİR   İNSAN VUCUDUNU BİR BATARYA GİBİ KULLANDIĞI VAR SAYILIRSA Kİ İŞTE  BU
DURUMDA GÜÇSÜZ YAŞLI HALSİZ BİTKİN HASTALIKLI VUCUTLARDA  YORGUNLUK YAPIYOR 10 DAKKA İÇİNDE BİR BU DURUM VARDIR BAŞKA DA HİÇBİR SORUNU YOKTUR .....

SAYGILARIMLAN.............................................................NACİBABA...............................O.N.K.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2425262728 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50