Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Eylül 2017/2008 Saat 17:43

ark.merhaba naci hoca merhaba.öncelikle karabey ark.diyorum yazılarını okudumda ark. daha dün siteye geliyosun kimse paylaşmıyor felan filan bak ark. ben 2 senedir naci hocanın çubuklarını kullanıyorum ve diger sitelere bakarsan yazılarımızı görürsün naci hoca bu siteyi yenikurdu önceki sitede kaldı diger ark. senin sorununa ben bildigim kadarıyla yardımcı olurum .sende digerleri gibi hemen pes edersen anlatmaya hiç gerek yok bak öncelikle bu çubukların kulllanmasıyla ilgili yazılar var elinde ve naci hocanın burda çubukları kullanmasıyla ilgili yazıları var onları bi güzel oku git arazıde denemeler yap sonuca bak ama??????ben şunu anladım çok denemelerden sonra  soru cevap şekli  çok önemli bunu çözdünmü gerisi kolay ekmek yersin birde çalışma yaparken işine kimseyi karıştırma ve akşam ölçüm yapma? şimdilik bu kadar kolay gelsin

Düzenleyen magistratus - 25/Eylül 2017/2008 Saat 11:47
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Eylül 2017/2008 Saat 19:44
[QUOTE=batrixxx]

naci baba sen duydunmu bilmem ama bir sitede duydumki `cubuklara bir defa yüksek volt elektirik verirlerse daha hassas olur`mus diye duydum dogrumu bilmem..

BATRİXX >>>

SEN ONU YANLIŞ OKUMUŞSSUN BAK DOĞRUSU ŞÖYLE  CERYANI İLK ÖNCE KENDİNE VERİYORSUN ÇUBUKLARI SONRA TUTUYORSUN
DİKKAT>>BU YUKARDA SÖYLEDİĞİM BİR ŞAKADAN İBARETTİR NE ÇUBUKLARA CERYAN VERİN NEDE KENDİNİZE  SAKIN DENEMEYİNİZ
*******************osman naci kanat*************O.N.K*****

BAK ARKADAŞIM BURDA YAPILMIŞ VE KULLANILAN BİR SİSTEM VAR BU SİSTEMİN KURALLARI DA BELLİDİR  YOK ŞÖYLE OLURSA DAHA İYİ OLURMUŞ FİLAN GİBİ İŞLERİ GEÇİNİZ  KİMSENİN DE KAFASINI KARIŞTIRMAYINIZ   BU SİSTEM 55 SENEDE MEYDANA GELMİŞ GELİŞTİRİLMİŞ BAŞKA ALTERNATİFLERİ YOKTUR .........

BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİ  HERŞEYİNLEN KENDİNİ  TAMAMLAMIŞ OLUP  EN SON HALİNDEDEDİR  EKSİĞİ GEDİĞİ KALMAMIŞTIR  ....

ARKADAŞ VE TÜM ARKADAŞLARA SESLENİYORUM*********************************

BAKINIZ  LÜTFEN BURAYA GELİP TE BAŞKALARININ YAPTIĞI ABUK SABUK SİSTEMLERİ TAŞIMAYINIZ  ,GETİRMEYİNİZ,YAYINLAMAYINIZ, BURDA BEN TAMAMEN PROFESYONEL İŞLERİ ANLATIYORUM VE İŞLİYORUM BU KONULARA AÇIK AMATÖR SİTELER VARDIR GİDİNİZ BU AKILLARI VE ÖNERİLERİ ANLATIMLARI ORALARDA ANLATIP TARTIŞINIZ  BURDA DEĞİL

BURASI TAMAMEN  DEFİNECİLİK MEVZUUNDA NE VARSA  ALETLER EDEVATLAR SİSTEMLER
TÜMÜ TAMAMEN PROFESYONEL ŞEKİLDE İŞLENMEKTEDİR   BURDA AMATÖR  SİSTEMLERİ YOKTUR  BU SAATEN SONRA ZATEN UĞRAŞAMAM   VE DALGA GEÇER GİBİ SORULAN SORULARIN DA YERİ DEĞİLDİR   CİDDİ ELLE TUTULAN SOMUT BİR ŞEYLERİNİZ VARSA YAYINLAYINIZ  

VE DİĞER SİTELERDE DE YAYINLANAN TAMAMEN SAÇMA SAPAN OLAN ÇUBUK YAPIMI TEKNİKLERİ  ŞEKİLLERİ  VE İÇLERİNE KONAN MADDELERİN ARZETİKLERİ TEHLİKELERİ ÇOĞU KİMSELER BİLMEZ   TUTTURULMUŞ BİR CIVA DIR GİDİYOR ARKDAŞLAR CIVA İNSAN İÇİN ÇOK TEHLİKELİ BİR MADDEDİR  ÇIPLAK ELLE UĞRAŞILIRSA KISA BİR ZAMAN İÇİNDE TELAFİSİ OLMUYAN HASTALIKLARA YAKALANMA RİSKİ ÇOK YÜKSEKTİR  KAZALAN BÜNYE İÇİNE SIZMASI AĞIZ YOLU İLEN ALINMASI TÜM MİDE BAĞIRSAK SİSTEMİNİ DELER VE KURTULUŞ İŞİ ŞANSTIR TAMAMEN  BAKINIZ ÇIPLAK ELLEN TUTULAN HER MADDE EMİLİR  EĞERKİ ZEHİR ARZEDİYORSA ZEHİRLENİRSİNİZ BUNU BİLİNİZ VE KİMSE BİLMEDİĞİ İŞLERE KALKIŞMASIN

BENİM SİSTEMİMDE BÖYLE MADDELER KESİNLİKLEN YOKTUR  TAMAMEN DOĞALDIR 6 ÇEŞİT MADDEDİR KULLANILAN   4 TE  EK GREN BAŞKA ÇEŞİTTE MALZEMESİ OLUP TAMAMI 10 MADDEDİR

şu durum da unutulmamalıdırkibu sistem insan beyninde  var olan hazır bir sistemi kullanmaktadır tüm işi beyniniz yapmakta   çubuklar da sadecene bu işin ortaya çıkmasında size bir nevi anlıyasınız diye tercümanlık etmektedir  tabiki hepsi birbirini tetikliyor  eksik herhangi en ufacık bişide sistem çalışmıyacaktır
şimdi bir düşünün bir araba var binlerce parça yerleştirilmiş ve yolda ancak bu şekilde gidebiliyor  bir tekeri olmassa bu araç santim öteye gidemez bu sistem de öylebişidir en ufak bir eksiklikte sistem iş yapmaz......

SON OLARAKTAN DA  BURDA YAPILMIŞ DENEMİŞ NETİCELERİ ALINMIŞ BİR SİSTEM  PAZARLANMAKTADIR  BUNUN HİÇBİR YANI NE BİR FAZLALIK NE BİR İLAVE NE DE ŞÖYLE OLSA DAHA İYİ OLMAZMIYDI GİBİ ŞEYLERE TAMAMİYLEN KAPALIDIR  SON HALİ VE ŞEKLİ BUDUR  VARSA SENİN DE İYTİYACIN ALIR KULLANIRSIN YOKSA İHTİYACIN O YAYINLANAN LARDAN YAPAR KULLANIRSIN TABİ ÇALIŞIRSA

<>BİRİLERİ DE İŞTE ÇEKEMEMZLİKLERDEN ÖTÜRÜ DİĞER ÇOĞU SİTELERDE  YAZIYORLAR  BİRİ DEMİŞ  ((  KELİN İLACI OLSA BAŞINA SÜRER  )) BİRİ DE DEMİŞ Kİ  NACİBABA SEN NE BULDUNKİ BUNU MİLLETE SATARSINKİ  BULSAN ZATEN KAÇ KÖŞE DÖNÜCEN  NE SİTE NE DE BUNLARI YAPMIYA NE LÜZUM VAR DEĞİLMİ  ))) FALAN FİLAN DAHA Bİ SÜRÜ ŞEYLER..
<>  LEN OĞLUM KELİN İLACI VAR AMA SEN BİLMİYORSUN İLACI CEVABI GİDERSİN BİR PERUK ALIP KAFANA GEÇİRİRSİN OLUR   BİTER  DEĞİLMİ BAK ÇARESİ VARMIŞ DENE ...
<> SEN NE BULDUNKİ  KÖŞE MÖŞE İŞLERİNE GELİNCE BUNUN DA BİR CEVABIK VARDIR 
O DA ŞÖYLE MESELA WHİTES 125 YILDIR MAKİNE ÜRETİYOR SATIYOR DÜNYAYA  SEN ŞİMDİ  WHİTESİN SAHİBİNE  KEEN WHİTESE  SÖYLİYEBİLİRMİSİN  (( LEN KEEN  BU KADAR AKLIN VAR BUKADAR MAKİNE ÜRETİYORSUN  AL ELİNE BİR MAKİNE ARA KISA ZAMANDA KÖŞE MÖŞE OL ......SİZİN DEDİKLERİNİZ BU YOLLARA ÇIKAR  DEĞİLMİ...
BAK ARKADAŞ BEN  SİZLER GİBİ ONUN BUNUN GİBİ DEĞİLİM BEN NE BİLİYORSAM NE İCAD ETMİŞSSEM NE BULMUŞSSAM HERKEZLEN ANINDA PAYLAŞIRIM Kİ BELKİ BUNLAN BAŞKALARI DA SEBEBLENEBİLİR  SAKLASAM SÖYLEMESEM  ELİME NE GEÇİCEKKİ 2. GÜNLÜK DÜNYAA  HEM BENİM PARAYLAN PULLAN İŞİM YOKKİ  DÜNYAA SENİN OLSA NE OLUR GÜN GELİCEK  VERİLEN EMANETİ GERİ İSTİYECEKLER  ONUN İÇİN AKILLI MANTIKLI ELLE TUTULUR GÖZLEN GÖRÜLÜR ŞEYLER SÖYLEYİN.  SİZLERİN ANALARINIZ BABALARINIZ DAHA ÇELİK ÇOMAK OYNARKEN UFACIKKEN SİZLER DAHA DÜ
NYAYA GELMEMİŞKEN BEN VARDIM HALEN VARIM ÖLENE KADAR DA VARIM ONUN İÇİN KONUŞMALARINIZA DİKKAT EDİN..........................................................ONK.... 

Düzenleyen admin - 23/Aralık 2017/2014 Saat 20:30
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
gurdal Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 16/Mayıs 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı gurdal Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2008 Saat 08:31

SELAMINALEYKÜM SAYIN HOCAM UYARMAK BANA DÜŞMEZ ANCAK BİR ÖNCEKİ YAZINIZDA ELEKTİRİĞİ YOK ÖNCE KENDİNE VERECEKSİN İBARESİNİN ŞAKA OLDUĞUNU İNSALARIN BAZISI BAZISINDA DAH UYANIKTIR BİLİRSİNİZ ONLAR BUNU UYGULAMAYAKALKAR ALLAH(C.C.) MUHAFAZA. ALLAHA(C.C.) EMANET OLUN. 

yaradılanı severim yaradandan ötürü
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Eylül 2017/2008 Saat 16:38
NEVZAN /KODLU ARKADAŞA CEVABEN***********osman naci kanat**********O.N.K****

Arkadaşım benim sistemim tamamiylen farklıdır ve şimdiye kadar bu çubuk sistemlerine dair ne biliyorsan n e duymuşssan tümünü unut  kullanılan yöntemleri ve usullari de unut  bu sistem tamamiylen yeni bir icat olup kullanımı da başkadır ve basittir  sen ne söylersen varsa oralarda sadecene onu arar bulur meydana çıkarır  söylediğin şeylerin tümü bu sistemde geçersizdir yani yazmışın oraya elimize sırf altın alırsak sadecene altınmı arıyor bunları unut hepsini benim bu sistemim dünyada bir ilktir benzeri de rakibi de yoktur zaten yapamazlar  bunu bu şekle getirebilmek benim yarı ömrümü almıştır tam 55 senede neticesi tam alınmıştır   bilgilerinize

SAYGILARIMLAN......................................................................................................O.N.K.....
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Ekim 2017/2008 Saat 11:50
selamlar derince arkadaşım hem eleştirmiş hemde tecrübelerini aktarmışsın .bilgiler için sağol.eleştiriye de açığım yanlız  yazılanları oku filan demişsini.z bu sözü söylememen gerekirdi ben yazıları sadece okumadım adeta yuttum zaten.arazi denemelerini de geçtim.şu an gerçek ortamlarda arama yapıyorum.Bu aradada arazinin durmuna göre problemlerle karşılaşıyorum.mesela bu yakınlarda bir yeri noktaladım 15-2  m arasında var dedi.o kadar derin çeken alet olmadığından mecburen kazdık .o denilen metrelerde kırmızı bir toprak ve kömür parçaları çıktı alet tuttuk sinyal yok bıraktık. demek çubuklar yakömüre ya  da o kırmızı toprağa çekti bu olay bizim için bir tecrübe oldu. sonuç çubuklar ve olarak iyi bir alet şart siz  de tecrübelerinizi aktarırsanız memnun olurum
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2008 Saat 07:16
selamlar derince arkadaşım benim pes etmeye filan hiç niyetim yok siz yeter ki olumlu sonuç aldığınız tecrübelerinizi a ktarın.böylece naci abinin başını da ağrıtmamış oluruz. ben bir iki y ere çubuklarla baktım boş çıktı dikkat ettim son kısımda kömür vardı. acaba ona mı  çekti bu konuda yanılmamak için ne tavsiye edersiniz ..bu arada minerale çekme olayını çözebildiniz mi.naci bey makine tutun diyor fakat herkeste1.5-2 metre çeken makine olduğunu sanmıyorum olsa bile yüzeye d aha yakın metaller de yanıltabilir.tüm bu hususlarda tecrübelerinizi aktarır sanız  çok memnun olurum saygılar.

Düzenleyen karabey - 06/Ekim 2017/2008 Saat 05:42
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ekim 2017/2008 Saat 17:28
KARABEY >>>ARKADAŞA CEVABEN--------------Osman naci kanat----------O.N.K---

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR ....................................................................

ARKADAŞIM  DERLER ÇOK YERDE  PARA KÖMÜR OLDU DİYE BİR LAF VARDIR  BU LAFI ÇIKARMIŞ GÖMEN Kİ  BU LAFI DA UYDURMUŞLAR  KÖMÜR ÇIKINCA DA BIRAKIYON İŞİ ZATEN HALBUKİ PARA KÖMÜRÜN ALTINDADIR  ÜSTÜNE KONMUŞTUR BİR DÜZ TAŞ  MAL DA ALTINDADIR EN AŞAĞI BU ŞEKİLDE BEN 50 Yİ GEÇİK VAKKA BİLİRİM BU ŞEKİLDE ALINDI

BİR İKİNCİSİ DE HER YERDE SÖYLÜYORUM VE YAZIYORUM  BÜTÜN KONAN DEFİNELER  1  METRE İÇİNDE YA DA 50 CM DÜZEYİNDE BENİM 55 SENEDİR TÜM ALINDI YERLERİNDEKİ İNCELEMELERİM BUNU GÖSTERMİŞTİR  2--3--4--5-- METRELERDE KİMSE BİŞİ ARAMASIN  ADAM KOYMUŞ HEM DE KASATURA İLEN AÇMIŞ YARIM SAATLİK BİR İŞÇİLİK YAPMIŞ 50 CM DÜZEYE KOYAR GİDER  DÖNDÜĞÜNDE DE AYNI YARIM SAAT BİLE UĞRAŞMAZ VE ALIR GİDER 5 METRELERİ KAÇ GÜNDE KAZICANIZ  AKIL VAR MANTIK VAR

ARAZİLERDE DURUM BUDUR AMA MANASTIR ---KLİSE---KALE   GİBİ YERLERDE AŞAĞI MAHZENLER VARDIR BUNLAR TEKNİK OLARAK PLANLI VE SAĞLAM YAPILMIŞ HAZİNE ODALARIDIR  BUNLARA ZATEN NE 5 METRESİ DÖNE DÖNE İNİYON MERDİVENLEN  KİMBİLİR KAÇ METRE AŞAĞIYA İNİYON  BUNLAR HARİÇTİR YUKARDAKİ SÖYLEDİKLERİME AMA GENELDE EN BAŞ SÖYLEDİKLERİM ARAZİLERDEKİLER % 90 NINI BUNLAR TEŞKİL EDER  DEFİNELERİN ÇOĞUNLUĞUNU   SEN SEN OL  İYİ KÖTÜ ÇALIŞAN BİR MAKİNE UCUZ YOLLU YANINDA TAŞI BIRAK AYIRIMI OLMASIN HERŞEYE ÖTSÜN ÇUBUĞUN VAR DEDİĞİ YERDE BU ALET EĞER VARSA ORDA BİŞİ ZATEN CANAVAR KESİLİR  YOK ALTIN MİNERALİ İSE ALET HİÇBİR SES ÇIKARMAZ VE SEN DE BOŞUNA İŞÇİLİK YAPMAMIŞ OLURSUN  OLAY BU

SAYGILARIMLAN.................................................................................O.N.K....
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ekim 2017/2008 Saat 06:14

selamlar hocam açıklamalarınız için sağolun derinlik konusundasize hak veriyorum.fakat çubuklarla 1.5-2m derinlikalınca bakmadan geçemiyoruz.çünkü bunların boşa çekmediğini biliyorum.heyelan sonucu veya sel sonucu yığıntı yapmış olabilir diyerek kazıyoruz.fakat en büyük eksiğimiz 1.5 metreyi net olarak çekebilecek bir makinamızın olmaması.1000 ytl civarında whites xlt- dfx  bulursam almayı düşünüyorum .bütçem sınırlı.bu konuda bana yardımcı olursanız memnun olurum.

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Ekim 2017/2008 Saat 12:22
KARABEY ///>ARKADAŞA CEVABEN..............................................................................O.N.K...

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR..............................................................................................

BAKINIZ BENDE ARA ARA  MAKİNE SATIŞLARI OLUR HERZAMAN OLMAZ  ÇÜNKÜ BENİM TAM ONAYIMI ALMIŞ OLMASI LAZIM  MAKİNENİNKİ SANA ONA BUNA GÖNÜL RAHATLIĞINLAN VEREYİM BU KONUDA BENİM PARADAN ÖNCE MAKİNENİN SIHATİ DURUMU ÖNEMLİDİR EN UFACIK BİR HATA BİR YANLIŞ OLMAKSIZIN BEN BUNLARI SATIYORUM  BANA BURAYA YÜZLERCE MAKİNE GELİYOR İNANIRMISINIZ 100 TANEDE 1 TANE CİĞERİ TAM SAĞLAM ÇIKAR EKSİKLERİNİ DE BEN TAMAMLARIM ANLAYIN YANİ   MİLYONDA BİR DE ADAM  ÖYLE İYİ BAKMIŞTIRKİ MAKİNESİNE  20--30-- SENE GEÇMİŞTİR  EN UFAKI BİR CİZİĞİ BİLE YOKTUR VE BURDA MAKİNEYİ GÖRMEK İÇİN BİSÜRÜ YÜNLÜ BEZLERİ AÇTIKTAN SONRA ANCAK MAKİNE MEYDANA ÇIKIYOR  BUNU KAFAYA DA SARMIŞ KOLLARA DA PİLLİKLERE DE  HER YERİ SARIP SARMALAMIŞ  BUNLAR ÇOOK NADİR GELİRLER İŞTE BU CİHAZA NE İSTERSEN İSTE VERİLİR YANİ   BUNLAR YÜKSEK FİATLIDIRLAR  ........................................................................

İŞİN DOĞRUSUNU İSTEYENLER BU YAZDIKLARIMI BİR OKUSUNLAR.........................O.N.K...

10--20--30---HATTA 40 SENE ÖNCEKİ YAPILI ALETLER   ŞAYET GÜNÜMÜZE ÇOK TEMİZ ULAŞMIŞLARSA  BUGÜNKİ SON MODEL OLARAK SATILAN TÜM CİHAZLARDAN RANDIMAN BAKIMINDAN ÇOK DAHA İYİLERDİR  HEM DERİNLİK HEM AYIRIM  BAKIMINDAN ÇOK İYİLERDİR

BİR KERRE BAKINIZ PİLLİKLERİNE    12 ADET///  16 ADET    HATTA 20 ADET PİLLEN ÇALIŞAN CİHAZ TÜRLERİ VARDIR  VE ÇİFT KUTULU ARAMA SONDALI   ALETLERİN HER BİRİNİN İÇİNDE 12  ADET KALEM PİLDEN TAMAMI 24 ADETTİR   NİYE BU YÜKSEK PİL DURUMLARI  ?????????

GÖNDERME Yİ ÇOK KUWETLİ YAPABİLMEK İÇİN  VAZLA ELEKTRİK GÜCÜNE İHTİYAÇ VARDIR  AYNI ZAMAN DA DUYMAYI DA YÜKSELTMEK İÇİN   YALNIZ BU GÜÇLERDE ÇALIŞAN CİHAZLARIN TÜMÜ MESELA  TM 808 DE  GEMİNİ DE FİŞER İN DE ÇİFT BAŞLIKLI OLANLARI  NI YARIM SAAT KULLANANLARDA HANGİ TARAFINIZDA (YANİ SOL ELLEN Mİ  YOKSA SAĞ ELLENMİ)  TUTUYORSANIZ O TARAFINIZDA AYAKTAN YUKARI VE KOLA DOĞRU BAŞLIYAN BİR UYUŞMA İLEN KARŞILAŞILIYOR   BUNUN İNSAN VUCUDUNA HERHANGİ BİR ZARARI YOKTUR  FAKAT HERKAFADAN BİR SESLER ÇIKAR VE İNSANI ÜRKÜTÜRLER  ASLINDA HEPSİ BOŞ KONUŞMALARDIR   BU DURUMDA 2 İNCİ KİŞİ MAKİNEYİ ALIR  VE ONDA DA UYUŞMALAR BAŞLAYINCA BİRİNİZ ALIRSINIZ  BU UYUŞMA YARIM SAAT BİLE SÜRMEZ  GEÇER BU ŞEKİLDE DEVAMLAN ARAMALAR YAPILABİLİNİR

FAKAT BU CİHAZLAR PİL CANAVARIDIRLAR  VE BUGÜNDE PİLLERİN FİATLARI MALÜMDÜR  EN GEÇERLİ YOL DA  AKÜ İLEN ÇALIŞMALARDIR FAKAT MUHAKKAKKİ DE  AKÜ İLEN DEDEKTÖR ARASINA ÖZEL DEVRE YAPILIP PİL DURUMU DEVAMLILIĞI SAĞLANMALIDIR  DEDEKTÖRÜN BAŞINI YİYEN VOLTAJ YÜKSEKLİĞİ DEĞİL AKÜDEKİ YÜKSEK (AMPERDEN )  KAYNAKLANAN CİHAZIN ÖLÜMÜ İLEN SON BULAN DURUMDUR TABİKİ BU DİREK AKÜNÜN CİHAZA BAĞLANMASINDAN ÖTÜRÜDÜR AMA ARAYA BU DURUMU UYGUNLAŞTIRICI BİR ÖZEL DEVRE YAPILIP KONDUKTAN SONRA İSTEDİĞİNİZ KADAR AKÜ TAKIN HİÇBİŞİ OLMAZ BUNLARIN DA BİLİNMESİNDE FAYDA VARDIR DİYE YAZIYORUM

SON OLARAKTAN  EN AŞAĞI CİHAZ FİATLARI BU 30 SENELİK DE OLSA 1500 YTL DEN AŞAĞI İNMEZ ARKADAŞIM  BENDEKİ SATIŞLARDA ÇÜNKÜ HA ACENTA ALMIŞIN HA BUNU ALMIŞIN  HEM SONRA BUNUN ÜSTÜNE EKLENENLER DE MEVCUTTUR BİR SÜRÜ ŞEY  ACENTASINDA YOKTUR BE EKLEMELER  SAYISINI BİLEMEDİĞİM KADAR MAKİNE SATMIŞIMDIR DAHA BİR GÜN BİLE BİR TANESİNDEN EN UFAK BİR ŞİKAYET GELDİĞİNİ HATIRLAMIYORUM   ANLAYIN ARTIK

SAYGILARIMLAN.................................osman naci kanat........................................O.N.K.....
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Ekim 2017/2008 Saat 09:45
saygı  ve selamlar hocam sizi anlıyorum fakat benim de imkanlarım kısıtlı.o nedenle bekleyeceğim.ya da yurt dışından gertirteceğim.bounty hunter time ranger ve land ranger dedektörler işimi görür mü sizce onların whitese göre daha ucuz olduğunu gördüm o nedenle soruyorum.Hocam  bir arkadaş çubuklar ı gece  kullanmak yanlış sonuçlar veriyormuş kullanmayın diyordu.Sizin bu konudaki görüşleriniz nedir.açıklarsanız memnun olurum tekrar saygılar 

Düzenleyen karabey - 09/Ekim 2017/2008 Saat 09:50
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50