Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 910111213 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 13:43
Çubuk teknolojisini Nasa bile kullanıyor. Uydulara yerleştirdikleri çubuklarla petrol buluyor adamlar. Bilseler Naci Babamın bu işte uzmanlığını, Amerikaya davet ederler. Bu adamlar boşuna mistik toplumlarla ve tarih le ilgilenmiyor, Kuran'ı Kerim'i bile bizden iyi okuyup araştırıyorlar. Kaptan Custo boşunamı Müslüman oldu veya Armstrong isimli astronot ve Cat Stewens gibi bazıları. Naci Babamın çubuklarının izahı, açık seçik bilimsel bir temele oturuyor. Kendisini durmadan iğlneme yerine bazı çekemeyen hasetler, tebrik edip kabul etsinler. Bu Muhterem Adam Naci Baba, 55 yılın birikimini bize sunmuş bir insanlık emsalidir. Kendisine müteşekkürlerimle birlikte, nice yeni başarılar dilerim.
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 14:18

eskiay arkadaşımıza aynen katılıyorum, naci usta iyi bir insandır. 55 yılımı verdim diyor adam daha ne yapsın  inşallah zamanla birazdaha geliştiricek inanıyorum naci ustanın aslında bizim ülkemizde olması büyük bir şans olarak görüyorum.

çünki dünya üzerinde satılan dedektörlerin % 60 dan fazlası türkiyede satılıyormuş. düşünün nekadar büyük bir pazar demek  gerçi naci ustanın çubukları nı dedektör olarak nitelendirmek nekadar doğru olur bilemiyorum.

sonuçta işi yapan insanın kendi beyni çubuklar sadece aracı rol üstleniyorlar.

yalnız nasanın uydulara çubuk yerleştirerek petrol bulduğu pek inandırıcı gelmedi.

naci ustanın çubukları 2 yıldır piyasada  bu bilgiye hangi kaynaktan ulaşıldı.

VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 17:29
HEPİNİZE SELAMLAR........................OSMAN NACİ KANAT..............................................O.N.K..

ARKADAŞLAR  DÜŞÜNCELERİNİZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM SAĞOLUN  VAROLUN.......O.N.K.

Şimdi nassada öyle dendiği gibi şeyler yok ta uzaydan bakıldığında  zaten herşey derinlemesine görünüyor ne denli uzaktan bakarsanız  belli bir kara parçası içi görünüyor hele denizlerin dipleri ve haritalarını çıkarmışlar son  google eart  da mevcut yükleyin bakınız okyanus tabanına  uzaydan  dünya yüzüne sadece zoom yapmak yeterli oluyor

çubuk işi 3 üncü  senesine giriyor bu kadar yenidir  benim yapım olanları  ve tamamiyle son haddidir yani daha buna eklenicek yapılacak başka bir şey kalmamıştır zaten bu yüzlerden de uzun sürmüştür yani işe muaffak oluyorsunuz ama bir sürü soru ve alınması gereken cevaplar var bunlar üzerindeki çalışmalar da seneler tutuyor  ve son halinlen bu şekil oluşuyor   zaten benim dahi bilmediğim şeyleri bu çubuklara soru şeklinlen yönetip kişiler neler buluyor neler  yani yeni usüller meydana çıkıyor bunları bana bildiriyorlar ben de deneyip bakıyorum hakikatlen ilgisi varmı yokmu varsa zaten ek olarak burdan yazılmaktadır

Daha çalışma safhasındayken  bunlan uğraşırken tahmini 25 seneyi geçiktir amerikadan 4 kişi geldi o tarihte şarköydeydim   bunlar bu çubuk sisteminin açıklamasını ne gibi bir uğraşı içinde olduğumu öğrenmek istediler tabiki havalarını alıp gittiler bana kızıp bu sistemin elektroniğini yapıp piyasaya sürdüler   ELEKTROSKOPE   adında tabanca gibi üstü bilyeli dönerli kafalı önde  3 tane teleskopik antenliydi  ve çok da fiatlıydı ama millet aldı sonra baktılar işe yaramıyor herkes attı bir kenera   ve duyanlar da herkes kafasına göre bişiler icad etmiye uğraştı ama sonuç yoktu  sonucunu ben yakaladım  55 sene sonra nasip oldu ama geriye baktığımda da çok değerli şeyleri kay betmiş olduğumun farkına vardım  tabi artık onlar geri gelmez mümkün değildir   yani benden bir 55 senemi çaldı bu iş  kolay  değildir  senelere bakın   burnumun  önünde deniz ayağımı bile sokamadım  millet yaşadı hayatını ben   24 saat çalışmalar ile geçirdim  ömrümü   evet meydana bir eser çıkmıştır  ve iyi bir şey de olmuştur   ............................osman naci kanat......................................O.N.K..

SAYGILARIMLAN....................................................................................O.N.K......................

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 19:00
Sevgili zaman41 arkadaş, siz sanıyormusunuz teknolojik bilgiler çarşaf gibi ortalıkta dolaşsın. Adamlar geçmişte azmı psikoknezi ile casusluk faaliyeti yaptılar. Adamların özel birimleri vardı ve CIA soğuk savaş sonrası bunların bir kısmının işine son verince, borsa spikilatörlerive büyük karteller kullanmaya başladı. Artık uydularla bağlantı üzerinden dünya birbiriyle bağlı ve en geniş açıdan yeryüzünü de yukarıdan görebiliyoruz. Bir yerüstü istasyonuyla bağlanıldığında; "aynen telsiz iletişimi gibi" yörüngedeki çubuklarla da temas kurmak en basit mesele. Adamlar bu toknolojik gelişimini nasıl başardılar; geçmişte saçma gibi gelen düşünceler bugün hayatımızda, demek ki, öncelikle kuru tabularımızı yıkmalıyız ve pozitif düşünmeliyiz. Yoksa adamlar yapar biz bakarız ve ne yazık ki bizim değer vermediğimiz üstatlarımızı da alıp giderler. O yüzden, değerlerimize sahip çıkmalıyız. Saygılar.
Yukarı Dön
rotaks Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı rotaks Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Nisan 2017/2009 Saat 08:33
s.aleyküm naci abi yeni siten hayırlı olsun abi senin güzel fikirlerin den yarar alnkadayız senin tec rüben cok fazla  abicim saygılar allah daim etsin
rotaks
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2009 Saat 19:17
naci hocam selamlar saygılar.6-7 sene önce yaptığın çubuklar ve mlzemesiyle,bugünkü yaptığınız çubukların malzeme ve içeriği aynımı.bugün biriyle tanıştım,sizin çubuklardan almış,bikaç olayı anlattı ,gömünün yerini ve derinliği sormuşlar,sonucu gelişmiş bi cihazla tekrar kontrol ediliyor,sonuç aynı derinlik ve merkez.cubuklarla cihazın verisiyle birebir uyuşuyor, 2 günlüğüne aldım,yerini bulamadığım deri spor eldivenimi ve saatimi bulmak ve denemek için.annemin evinde olan eldiveni bulamadım,denemelerim 2 gün devam edecek sonuçları yazarım.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Mayıs 2017/2009 Saat 20:10
FIRTINA /38  >> KODLU ARKADAŞA CEVABEN................................................................O.N.K.

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.........

Şimdi o arkadaş derse ki 6--7  sene yanlış olur  benim çubukların çıkışı piyasaya 3 seneye yakın bir zaman oldu  ilk çıkanları 15 santim boy ve 2  adetti  sonradan bunlardan verim az alınınca  30 cm  x4  adete çıkarıldı ve bunda karar kılındı halen de ay nı dört çubuklu olarak devam etmektedir   bir başkasının yaptığı da olabilir bilemem  ne derecede olduğunu biraz açıklarsan  boyu posu  kaç adet olduğu kalınlığı  ve  iki uçları da lehimlen kaplanmıştır bunalara uyuyormu uymuyormu  azıcık anlatırsan ne olduğu meydana çıkar ve kimden almış şahıstanmı direkt benden mi     tamammı

SAYGILARIMLAN..........................OSMAN NACİ KANAT...............................................O.N.K...
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2009 Saat 01:40
merhaba naci ustam çubuklarınız elime geçtiğinden beri bazı denemeler yapıyorum.
26 nisan günü yakınımızda bulunan bir tepeye gittik fakat yanımızda sadece çubuklar vardı.dedektör yoktu.gittiğimiz tepe denizi kuşbakışı gören yüksek ve kayalık bir tepe idi.
sorduğumuz sorulara olumlu yanıtlar aldık fakat bazen çubuklar açılma yapıyor biri sağa birisi sola bazende ters açılma yapıyor baklava şeklinde altının işaretini ver diyoruz dıştan içe dönme yapıyor fakat 1 turu zor tamamlıyor. sanırım kendimizi tam geliştiremedik sorduğumuz sorularda bir yanlışlık var kannnatindeyim.
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2009 Saat 03:42
evet naci hocam 2 ucları lehim kablı,2 sinde 2 adet lehimli noktada var,diğer 2 sinde 1 er nokta var 30 cm kadar. 100 tl ye yaptırmış ozaman.2002 lerden bahsetmişti cihazda yaptırmış sana o tarihlerde.dedektörün beyni yanmış demişsiniz galiba.yeni tanıştığım için fazla bişi sormadım.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2009 Saat 06:00

FIRTINA 38 >>KODLU ARKADAŞA CEVABEN...............................................................O.N.K......

Arkadaşım  2002  lerde derseniz tarih yanlıştır    100 tl de yanlıştır bakınız

4 adet çubuk sistemi 30cm boydakiler  hemen hemen 3 sen eye yaklaşıyor  çıkalı
ve çıktığından beri de 250 tl sıdır bu rakkam 3 senedir aynıdır hiç değişmedi  maliyetine verilmektedir  ki geliri düşük olanlar makine alamıyanlar içindir bu fiat ve değişmiyecektir daha uzun bir zamanda

en eski ilk yapılarda boyları kısa idi 15 cm sonra 20 cm e çıkarıldı en son da 30 cm de karar kılındıydı  ve doğrudur her çubukta başı sonu  lehim kapaklıdır  ve bunların taklitlerini çıkarıp birisi anadoluda ben naci ustanın dağıtım elemanıyım diye bayağı da  sahte mal satıydı bunu erzincanda yakalattıktı  ve tüm satıklarının paralarını geri iadesi olmuştu  sonradan yeniden yaptılar  yani başa çıkılmaz bunlarlan 
En son siteden yazıyorum duyurudur diye benim hiçbir ne şubem vardır ne de gezici elemanım  direkt benlen muhatab olunuz diye her yerde söylüyorum bunun dışı olan olaylar beni ilgilendirmiyor

NOT >>ALDIĞIN ÇUBUKLARI AYNA GİBİ PARLAT BİR MADEN PARLATICISI İLEN  SONRA DENE BU ÇOK MÜHİM ÇALIŞMIYAN BU ŞEKİLDE ÇALIŞIYOR ÇUBUK NEKADAR TEMİZ PARLAK O KADAR İŞ YAPAR BUNU DA UNUTMA

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT................................................O.N.K....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 910111213 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50