Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 89101112 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2009 Saat 05:43
seyyah 1981 kardeşim nacibabanın çubukları bambaşkadır a dersen a ya gider b dersen b ye gider magara dersen oraya gider ağaç dersen baska yere çesme vs ne dersen sadece oraya gider altın dersin altına gider gümüse gider  mezar dersin mezara gider başka yere gitmez denemeden ne kadar anlatsam sana anlamsız gelicektir bir dene diyorum

Düzenleyen nacibaba - 10/Nisan 2017/2009 Saat 09:03
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2009 Saat 13:22

naci usta bu ürettiğiniz çubuklara epeği güveniyorsunuz gibi geldi bana.                                çubukların içine ne koyuyorsunuz yani koyduğunuz şeyin formülü nedir.oranları nedir.          epeyi ilgimi çekti

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR..............................................................................O.N.K.....

BAK ŞİMDİ İÇİNE NE KONDUĞUNA GELİNCE BEN 55 SENE UĞRAŞTIM  GECE GÜNDÜZ 2 AİLEMİ ÇOCUKLARIMI BU UĞURDA KAYBETTİM  SEN DE BİR 55 SENE UĞRAŞ BULABİLİRSEN BULUR YAPARSIN  TERLEMEDEN UĞRAŞMADAN HİÇBİŞİ OLMUYOR ÇALIŞICAKSIN UĞRAŞICAKSIN BAŞARI EN SONA GELİYOR

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT...............................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 10/Nisan 2017/2009 Saat 08:53
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Nisan 2017/2009 Saat 14:24
selamunalaykum merhaba arkadaşlar uzun zamandır bu bölüme yorum yazmıyordum bazı aklınıza takılanlarıokudukça bir özel konuya değinmeyı  olumlu buldum benım ikamet ettiğim mahallede bir polıs karakolu mevcuttur .bu arada samımı olduğum  memurlarda vardır bir konuda aklınıza takılan kanu.. karakola hırsızlık  süpheli ben yapmadım o yaptı ben masumum  o yaptı gibi  mevzular  genelde yaşanır memur arkadaşlarıma bu çubuk olayını bahsettım.arada bir çağırırlar benı test yapmaya  dizerlar yanyana süphelileri   herkez ben yapmadım desede çubuklar %100 bu konuda netice vermektedir  yapan kişiye meyilleniyor  ve ondan sonra  yuzu kızarmaya kem küm etmeye   ve suçunu itiraf etmekten başka çaresi kalmıyor..... bir hadisede böyle yaşadı ve halen arada bir yaşanmakta.....saygılarımla
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Nisan 2017/2009 Saat 01:23

HARAMİ KARDEŞ VALLAA OZAMAN BU ÇUBUKLAR GERÇEKTEN MÜKEMMEL BİŞEY.        SİZİN YAZDIĞINIZA GÖRE  SÖYLÜYORUM YANİ                                                                              YAŞAMIŞ OLDUĞUNUZ BAŞKA DENEYİMLERİNİZ VARMI.  İNANIN ÇOK İLGİMİ ÇEKTİ.

KAÇ PARAYMIŞ BUNLAR BİZ DE SİPARİŞ VERSEK.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Nisan 2017/2009 Saat 13:39

superlover arkadaşım tabiiki bulan buldum demez.bulanda işine bakar

yalnız merak ettiğim nokta şu size cevap veren aslında çubuklar deyil üstbenliğinizmiş.

(REİKİ) biliminde bu izah ediliyor. hatta KRİSTAL PANDÜL,SARKAÇ kullanımından bahsediliyor. fakat reiki eğitimleri araştırdığım kadarı ile biraz pahalı

VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Nisan 2017/2009 Saat 04:57
ozaman üstbenlikle ne alsam onu düsüncelerimle bakıslarımla oynatmam gerekir tahta cubuk bile olsa değilmi??? peki bilmediğim seyi nasıl buluyor bunu bulanda üstbenlikse demek bu özellikle defineler bulunuyor bişey diyemicem
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Nisan 2017/2009 Saat 16:52

superlover arkadaşım valla orasını bende bilmiyorum ancak dünyada doğru birtane.

başta söylediğiniz gibi örneğin, evdeki televizyonun nerede ve hangi odada olduğunu bildiğinize rağmen çubuklara televizyon nerede diye bir soru sorarsanız,beyniniz,bakışlarınız ,elleriniz, gücünüz çubukları hafif yönlendirir çünki sorunun cevabını zaten biliyorsunuzdur.

ANCAAAAAAKK:

eğerki başka birisinin evde veya dışarıda sakladığı herhangi bir cismi veya bir defineyi gerçekten bulabiliyorsanız, kanaatimce şöyle bişey var: insan olarak beynimizin , beyin gücümüzün çok az bir kısmını kullanabiliyoruz yani tabiri caizse buzdağının görünen yüzü diye bir söz vardır. yani normal bir insan olarak biz  % 30 ancak kullanabiliyosak geriye kalan % 70 lik kısmı içimizde saklı duran bir deha. kullandığımız çubuklar işte bu dehanın ortaya çıkmasında belirli kurallar dahilinde bir aracı rol üsleniyorlar.

yani bir nevi telepati gibi birşey konunun uzmanı deyilim ama benim düşüncelerim bunlar sizinde düşüncelerinizi almak isterim.......

VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Nisan 2017/2009 Saat 16:58
selamunaleykum.... işte olay bu  aynen ZAMAN41 arkadaşımızın  kızaca özetlemiş olduğu konu aylardır detaylarıyla sizlere kullanıcı arkadaşlarımızla beraber anlatmaya çalıştığımız konunun apaaçık özetidir yani hani bazen anlatırken anlattıklarımıza eleştiriler oldu  bu eleştiri yapanlar henuz  çalışma noktalarının km metrelerce gerisinde olmalarına rağmen bu çözümü   eğitimsiz    anlayışsız çözmek isteyenlerdi ve bazı  kendi çaplarında olumsuz sonuçlanınca bi nebze eleştirilerine maruz kaldık sayılır ama önemlı değil.gerçekten biraz beyinsel olarak gayret gösterseler onlarında başaracaklarına eminim...saygılarımla
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Nisan 2017/2009 Saat 09:47

DİKKAT>>HERKES BURASINI BİR ZAHMET  OKUYUVERSİN......O.N.K..

Bundan sonra  hiçkimsenin abuk sabuk yazdıklarına cevap vermiyeceğim  önce konuyu incelemek ve öğrenmek amaçlı başlarda konu anlatılmış her safhasınlan okuyunuz  eleştiri ve yanlış şeyler yazmadan önce ilk önce okuyunuz  ....................................O.N.K..

Aykırı  sitemli  dalga geçerli  aşağılayıcı  şekillerdeki yazılar silinicek ve yazanın da üyeliği iptal olucaktır...................................O.N.K..

BU ÇUBUK SİSTEMİ  ONDAN BUNDAN ALINMIŞ  ABUK SABUK YALAN YANLIŞ  BİR ŞEY DEĞİLDİR İLK ÖNCE BUNU HERKEZ ANLASIN  BU SİSTEM 55 SENEDE VAR OLMUŞTUR  BEN BURDA İNSANLARI NE KAZIKLIYORUM NE DE DOLANDIRIYORUM  NE DE YANLIŞIM VARDIR

SİSTEM  OLARAK SADECENE HERKESİM ALABİLSİN DİYE MALİYETİNE TUTULMAKTADIR TAA ÇIKTIĞINDAN BERİ  VE ŞUNA HER KES EMİN OLSUN Kİ BU SİSTEM YANLIŞ BİR KİŞİNİN ELİNDE OLSA SİZ 250 YTL Yİ BIRAKIN 100.000 YTL YE BİLE ALAMASSIN IZ  BU DA BİR HAKİKATTIR NEDENİ DE GAYET BASİTTİR DURDUĞUN YERDEN HİÇ YORULMADAN  100 KİLOMETRE ÖNÜNÜ TARAYABİLDİĞİN GİBİ  1 METRE ÖNÜNÜ DE TARAYABİLİRSİN İSTEDİĞİN MESAFEYİ KENDİN KOYUYORSUN CEVABINI DA  GÖZ AÇIP KAPAMADAN DAHA HIZLI  ( IŞIK HIZINA ) EŞİTTİR ......................................................................................................O.N.K..

SİSTEM İNSANIN KENDİ BEYNINDE  VAR OLAN BİR SİSTEMLEN ÇALIŞIYOR  VE İNSANIN KENDİNDE BİLMEDİĞİ BİR SÜRÜ GÜÇLERİ MEVCUTTUR AMA BUNLARI KULLANMASINI BİLEMEZ
BEYİN DALGALARI  DEYİP KİMSE GEÇMESİN IŞIK HIZINA EŞİTTİR  BEYİN ALICI VERİCİ ŞEKLİNDEDİR HER DAİM  ÖNEMLİ BİR KONUYSA O KONU HAFIZADA SAKLANIR  VE BU HAFIZAYA GEÇMİŞ KONULAR TEKRAR ÇAĞRILIP KULLANILMASSALAR ARADAN SENELER DE GEÇİNCE O BİLGİ İYİCE ZAYIFLAR  HATIRLANMAKTA ZORLUK ÇEKİLİR  HATIRLARSINIZ AMA DETAYLARIN %80 VE DAHA FAZLASI UÇUP GİTMİŞTİR  ..............................................O.N.K.

YAPICAĞINIZ DEVAMLI BİR İŞTE  HAFIZAYA ALINANDAN DAHA FAZLALARI TOPLANMALIDIR NE DENLİ O İŞE AİT BİLGİ TOPLARSANIZ  O AN VE YAŞINIZ İTİBARI İLE ORANTILI OLARAK İYİDİR  İNSAN YAŞLANDIKÇA DAHA OTURAK DAHA AĞIR VE İŞİNİN ZİRVESİNE TIRMANIR  HALE GELİR MAALESEF DÜNYANIN KANUN VE KURALLARI BÖYLE ÇALIŞIYOR  ONUN İÇİN DAHA GENÇKEN İHTİYARLIKTA EDİNİLECEK BU ZİRVEYİ GENÇLİĞİNİZDE ELDE ETMİYE BAKINIZ........O.N.K..

İNSANIN TEK SERMAYESİ  YAŞAMIDIR VERİLEN ÖMÜRDÜR  GEÇEN  HER DAKKA HER SANİYE SİZİN ALEYHİNİZEDİR BUNU SAKIN UNUTMAYINIZ  VE DEVAMLI YARARLI İŞLER YAPMIYA BAKINIZ   BAZI FUZÜLÜ İŞLERLEN UĞRAŞAN ARKADAŞLAR VAR İŞTE BUNLAR  HER YAZILANI HER YAPILAN BİR ŞEYE DALGA GEÇEREK YANAŞIRLAR  DİĞER KİŞİLERİN HUZURUNU DA BOZARLAR   BUNU YAPMAYIN  İLK ÖNCE OTURUP BİR DÜŞÜNÜN  ÇÜNKİ ELİNİZE HİÇBİŞİ GEÇMİYECEKTİR AKSİNE DIŞLANICAKSINIZDIR   BU DA KİŞİYE YAKIŞMAZ...............O.N.K...

BU SİTENİN VAR OLMASINDAKİ TEK SEBEB  BU İŞLEN ALAKALI KİŞİLERİ BİLİÇLENDİRMEKTİR
BUNUN HARİCİNDE HERHANGİ BİR ŞEY YOKTUR  VE NE DENLİ BALTALANMIYA YÖNELİK HAREKETLERE MAARUZ KALIRSA BURASI HİÇBİR ŞEKİLDE BATMAZ AKSİ DAHA DA GÜÇLENİR
ONUN İÇİN BU KİŞİLERİN AKLINI BAŞLARINA ALIP O ŞEKİLDE GELMELİDİRLER  YOKSA BURADAKİ HİÇKİMSEYİ SÖYLEMLERİNİZLEN KANDIRAMASSINIZ  ..............................O.N.K....

SAYGILARIMLAN.........................OSMAN NACİ KANAT................................................O.N.K....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
kartal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı kartal Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Nisan 2017/2009 Saat 16:35
slm arkadaşlar naci baba nın cubuklarlan dalga gecmeyin tabikı bu cubuk lardan bendedevar daha yeni aldim ev içinde çalışmamda ne söylemiş sem hepsini buluyor ama tabiki dişarıya çıkmadım onunıçin iyi ve kötü deme şansım yok yani burda naci baba size zorlan cubuk satmıyor istiyen alır istiyen almaz almıyana zotlan verilmez burda yazılarımızı lutfen alaylı bir şekilde yazmıyalım sevgiler
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 89101112 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50