Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1314151617 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2009 Saat 12:26
uğur69 arkadaşım  açıklamaların için teşekkür ederim .Çok güzel açıklamaışsın .BENDE BİRŞEY MERAK ETTİM ACABA SİZDEN HABERSİZ SAKLANMIŞ BİRŞEYİ BULABİLİYOR MUSUNUZ .Ben de kulanıyorum fakat bazen yanılıyorumAyrıc arazide enemeler yaptınız mı sonuçları nedir açıklarsan sevinirim.
Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2009 Saat 12:56
slm arkadaşlar ben araziye hiç çıkmadım kendimden iyice emin olana kadarda çıkmayı düşünmüyorum  ne zamanki tüm şartlar altında her şeyi tam yaptım araziyi ozaman deniyeceğim, şimdilik sorduğum sorulara yüzde yüz doğru cevap alıyorum bunu başardım yanlızkende kalabalık ortamda,da soru cevap olayını hallettim.

yer bulma olayına gelice evde benden habersiz saklanan altını tereddütsüz direk olarak bulma sayım 10da 6 dır geri kalan 4taneden 3 tanesinide uzunca uğraşlardan sonra buluyorum bazen 1 tanede olumsuzlukla sonuçlanıyor. her gün 2 saat çalışıyorum bundada sonuca ulaşınca yani 10 da 10 olunca sizlerle paylaşırım.

yöntemi açıklıyayım bire bir naci hocanın anlattığı gibidir
1- çubukları parlat
2-aranılacak yerin bir kısmında dur
3-çubukları şartla (evet ileri,hayır,geri,sadece şu sınırlar içerisinde arama yap )
4-soru cevap kısmı (ne aranıyorsa varmı,yokmu) diye sor
5-var derse beni üstüne götür emrini verin ve çubuklar hareketlenir çubukların yönüne doğru 3-5 adım gidin aynı yönde tekrar çubukları kurup beni üstüne götür emrini verin hala aynı yönü gösterirse aynı yöne doğru 2-3 adım daha gidin tekrar çubukları kurup sorun taki  çubuklar geri hareket yapana kadar aynı emir aynı yöne hareket geri hareket yaptığı an  yön değiştirmeniz gerektiğini söylüyor çubuklar bu sefer sağa sola doğru çubukları kurup sorun böyle böyle noktaya yaklaştığınızda  çubuklar yere doğru sizi çekecektir hissedersiniz zaten , 1 adım ileri gidip sorun yok der geri gelir 1 adım geri gelip sorun var der ileri gider o noktada aşağı çekimide hissedeceksiniz
        inancınızı kaybetmeden  çalışın eminim olacak arkadaşlar  biraz emek sarfetmek gerekiyor  o kadar 

..............................................................................26--12--2014....TE GÜNCELLENDİ.....ONK.

ARKADAŞIM ANLATIMINDA YANLIŞLAR VAR ŞÖYLEKİ
<> MİSAFİR ODASINDA KURDUN ÇUBUKLARI VE EVDEKİLERDEN BİRİ DE SEN GÖRMİYECEN GİTTİ ARKA ODALARDAN BİRİNE BİŞİ SAKLADI VE TAMAM  DEDİ  SEN DE KUR ÇUBUKLARI İŞTE  SAKLAYAN KİMSE ONUN ADINI VE NEREYE SAKLADI BUNU BUL DİYE KOMUTU VER..
VERİNCE İLK ÖNCE SENİ MİSAFİR ODASI KAPISINA GETİRİP SONRA KORİDORA ÇIKARACAK O UÇLARDAKİ ÇEKİM GÜCÜNLEN SONRA  SENİN ELİNE BİR DÖNME HİSSİ VERİCEK BUNU İYİCE BELLE KANDİNİ ALIŞTIR  YA SAĞA YA SOLA  DOĞRU ÇEKİM ARTACAK VE DÖN O YÖNE  (( ÇUBUKLARI  HİÇ AYIRMIYORSUN DİKKAT ET  ))  O YÖNE SENİ DÖNDÜRÜR VE  BU SEFER İLERİ ÇEKİM BAŞLAR  YÜRÜ GELDİN DİYELİM ARKADA 3 TANE ODA BİR DE KORİDOR VAR KORİDORUN SAĞI SOLU HANGİ ODAYA SAKLANDIYSA SENİ O ODANIN KAPISINA GETİRİR VE İÇERİ SOKAR İŞTE BURDA  NEREYE SAKLANMIŞSSA O HERNEYSE ONU TAM NOKTA OLARAK BULANA DEK ÇALIŞICAN  SONUNDA OLUCAK  VE İŞTE O ZAMAN ARAZİYE ÇIK ARTIK..

ELDEN BIRAKMALAR ANCAK ŞU ŞEKİLLERDE OLUŞUR..
ARAZİDE İKEN  BİR YERDE DURUP SORU SORDUN ARTIK SORDUĞUN HER NE İSE İLK ÖNCE  BU SORDUĞUM............................ ŞEY BU ÖNÜM İSTİKAMETTE Mİ EVET SE İLERİ HAYIRSA GERİ GEL ,,DİYELİM TESADÜFİ OLARAK SORULAN SORU  BU İSTİKAMETTE İMİŞ  VE İLERİ HAREKET İLEN  BUNU BELİRTTİ YENİDEN KURUN  VE İLERİYE DOĞRU BAKIN DİYELİM 50 METRE  İLERDE TAHMİNİ BİR AĞAÇ VAR SORUN  BU DURDUĞUM YER İLEN O AĞAÇ ARASINDAMI BU YER  HAYIR DERSE GİDİN O AĞACIN YANINA BU SEFER  İLERLERDE BAŞKA BİR NESNE ARAYIN AYNI ŞEKLİ YAPIN BÖYLELİKLEN YERİ EN KESTİRMEDEN BULURSUNUZ ..
AYIRIP DA GİTME VE YENİDEN KURUP SORGULAMA İŞLERİNİ SADECE ARAZİDE YAPINIZ.....
ARAZİ ENGEBELLİ OLDUĞUNDAN MECBUREN  AYIRIP DA GİTMELER OLAĞANDIR  MİSAL YERİ GEÇTİNİZ BU SEFER GERİ OLARAK HAREKET YAPICAKTIR TERS DÖNÜN SORGULAYIN  DEMEKKİ YERE ÇOK YAKINSINIZDIR.......................................................nacibaba.......................onk...

ARKADAŞLAR SİZLERE DENEMELERİNİZ ESNASI ÇOĞUNUZUN  DEVAMLI YAPTIĞI TEK BİR HATA VARDIR ONU BURDA AÇIKLIYACAĞIM BUNDAN SONRA BU HATAYI YAPMAYINIZ

OLAY ŞUDUR..............................................................................................................O.N.K...

İKİ KİŞİ BİR MASADA OTURUYORSUNUZ VE MUHABBET YAPIYORSUNUZ  BİRİNİZ DEVAMLI AYNI BİŞİYİ ARKASI ARKASINA SÖYLÜYOR EN SONUNDA SİNİR OLUP PATLIYORSUNUZ
*****EEE YETER BE ARKADAŞ ANLADIK NE TEKRARLIYORSUN BOYUNA YA APTALMI VAR KARŞINDA SENİN ************ DERİZ DİMİ?????

İŞTE ARKALARDA BİR ODADA SAKLANAN   ALTINI 1--2--3--VEYA 4 DİYELİM SEFER ARKASI ARKASINA BULDUNUZ DA 5--6--7  İNCİLERDE İŞLER AYNI MİSALDEKİ GİBİ OLUR   MAKİNE OLSA ROBOT OLSA DEVAMLI TEKERRÜRLERİ HİÇ SİNİR OLMADAN 24 SAAT DEVAMLI YAPAR AMA BU İŞ SİZİN KENDİ BEYNİNİZLEN OLUŞUYOR  VE MAALESEF İNSAN BEYNİ BİR ROBOT VEYA MAKİNE DEĞİL 3 TEN SONRA İSYAN EDER  BUNU KABULLENİNİZ EMİN OLMAK İÇİN 3 KERRE YETER DE ARTAR BİLE HATTA 2 SEFER YAPARSINIZ AYNI ŞEYİ  VE SONRA İKNAA OLURSUNUZ BU İŞİN OLACAĞINA  ZATEN OLUR  OLUYOR TEKRAR TEKRAR DENEMELERİN ALEMİ YOKTUR  İŞLER BUNDAN SONRA YANLIŞLARA SAPAR........

ONUN İÇİN DENEYİNİZİN CEVABINI TAM NOKTA OLARAK ALIYORSANIZ BIRAKIN O İŞ OLMUŞTUR...

HAA TAM NOKTALIYAMIYORSUNUZ SAKLANAN ŞEYİN 1 METRE  2 METRE YANLARINA DÜŞÜYORSUNUZ BUNU TAM YAPABİLMEK İÇİN HER DEFASINDA BİR 5 DAKKALIK ARALARDAN SONRA TEKRAR DENEYİNİZ  VE BU İŞİ TAM NOKTA OLARAK BULANA KADAR DEVAM EDİNİZ BU GEÇERLİDİR DE  DİĞERİ GEÇERSİZ OLUYOR YANİ BİR İLK SEFERDE TAM NOKYAYI  TESPİT EDEBİLİYORSANIZ VE ARKASI  ARKASINA 3 SEFERDE BU TAM OLUMLU NETİCEYİ ALIYORSANIZ BİLİNKİ BU İŞ OLMUŞTUR ARTIK ARAZİYE DIŞARI OARAYA BURAYA GİDİP ARAMALARINIZI YAPABİLİRSİNİZ

SAYGILARIMLAN........................................NACİBABA............................................O.N.K...

Düzenleyen admin - 26/Aralık 2017/2014 Saat 20:56
herşeyini kaybet gururunu asla çünkü ileride elinden tutacak yegane temel odur
Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2009 Saat 16:02
evet naci hocam ben şahsen denedim aynı şeyi üstüste sorunca çubuklar isyan ediyor  nokta tespitine gelince ben her seferinde farklı odalarda yapıyorum işimi  denedim aynı odada aynı yerde yaptınmı olmuyor zaten yakında araziyede çıkıcam  ama şu dedektör işini halletmem lazım tarihi araştırmalarımı yaptım alan tespitlerimde oldu gideceğim yerleri sırayada koydum dedektörüde aldımmı gerisi nasip artık
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Mayıs 2017/2009 Saat 19:53
Selamünaleyküm arkadaşlar, evet, ben de denedim, neyi arıyorsan Naci Babamın çubukları onu gösteriyor. Tıp alanında, özellikle tümörler konusundaki bu gelişme, tıp dünyası ve hastalar açısından (Allah korusun herkesin başına gelir) büyük bir hizmettir. Umarım bir gün Naci Babayı bir uçağa bindirip daha öncekiler olduğu gibi batıya kaçırmazlar. Adamlar bizi bizden iyi takip ediyor, bütün bu yazışmalar gelişmiş bilgisayarlarca kontrol edilerek (milyarlarca yazışma ECELON sistemi tarafından denetim altındadır, microsoft da dahildir bu istihbarat ağına) kayıtlar süzgeçten geçirilip elenerek önem ihtiva eden meselelerği bir süre sonra ele alıyorlar. Oynarken Babayı batılılara kaptırmasak bari, Cenabıallahtan esenlik ve sıhhatler dilerim ellerinden hürmetle öperim Naci Baba.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mayıs 2017/2009 Saat 07:58
Ah, Naci Baba, geçmiş olsun! Cenabıallah korur insana faydalı olanları. Yine de ihtiyatı elden bırakmamakla en iyisini yapıyorsun Naci Baba. Bazı aç gözlü kimselere veya da şirketlere güven olmaz; adamların gözünü para bürümüş. Böyle bir tekniğin sırrını ele geçirmek için yapmayacakları yok; kim istemezki Altınyumurtlayantavuğu olmasın. Adamlar bir ele geçirseler biz bu çubukları değil satın almak, rüyamızda bile göremeyiz; dediğiniz gibi binlerce dolardan aşağı pazarlamazlar. Tekrar geçmiş olsun, hürmetler ve saygılar Naci Babam.

Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mayıs 2017/2009 Saat 11:58
rus yapımı çubukların 50.000 dolarlardan pazarlandığı günleri kimse unutmamıştir sanırım ama işin boyutu defineciliğ aşınca biraz daha da dikkatli olmakta fayda var çünkü sorgulama sahası fazla olunca bir çok sektörü hatta özellikle ajan sorgulamsında birebir oluyorki hiçbir devlet bunu istemez yani bu ajanmı değilmi* diye kısa yoldan işi götürmek gerçekten biraz enterasan olur ,çünkü adamın ne olduğunu öğrenmek için yine düzinelerce adamla takip edilmesi gerekiyor haliyle. naci ustam kendine dikkat et akbabalar için herşey leş sayılır çünkü . allah cümle kaza ve belalardan yine seni ve cümlemizi korusun.
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mayıs 2017/2009 Saat 13:23
naci baba selamlar saygılar bende senın cubuklardan bir arkadastan aldım ıkıncıel benım cubuklarda fakat 8 ve 0 işaretlerı yok 2008 yılı s 30 tıpı yazıyor uzerınde benım kan gurubum a rh + ama bende calışıyor ben sorumu sorduktan sonra ileri geri git demeden geri gıtmeler yapıyor bazen de ewın ıcınde saklanan maddeyı bulamadıgım oluyor yanı yanlış yonlendırıyor genellıkle geceleyın gec saatlerde cubukları elıme alma sansım oluyor yani açıkcası % 60 ını kullanabılıyorum %100 verim almak ıçın neler yapmalıyım baba
saygılarımla....
fms
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Mayıs 2017/2009 Saat 17:40

TRACKER  4  //>  KODLU ARKADAŞA CEVABEN...........................NACİBABA................O.N.K......

ARKADAŞIM BU İŞTE BİR YANLIŞLIK VAR AMA NE   O VE 8  LER MUTLAKA OLMALI  ÖYLE S30 DİYE DE BİR YAZIM YOKTUR BUNU KİMDEN ALDIN VE TAM BİR TANESİNİN BOYU KAÇ SANTİM ONU DA ÖLÇ BANA BİLDİR 30 CM OLMALI BOYU 

2İNCİ ELİ KİMSE ALMASIN ÇUBUKTA BENİM DİYE SİZLERE BAŞKA ŞEYLERİ SATANLAR ÇOKTUR
HER KİM MEMNUN DEĞİLSE GERİ İADESİ VARDIR BUNUN BU KONULARDA DİREKT BENLEN MUHATAP OLUNUZ   HATTA SATIN ALIRKEN BİLE SAHİBİ KİMSE BANA YOLLAYIN İLK ÖNCE KONTRÖLÜNÜ YAPAYIM BENİMSSE ONDAN SONRA PARASINI ÖDEYİN HERKİMSE ONA İLK ÖNCE BENİM GÖRMEM ŞART 

VE BİR PARLATICI İLEN İLK ÖNCE AYNA GİBİ PARLAT  ONDAN SONRA BİR DENE YİNE NETİCELER ŞAŞIYORSA KARGOYLAN BANAQ YOLLA BİR BAKALIM NEYİN NESİYMİŞ O ZAMAN ANLAŞILIR TAMAMMI

SAYGILARIMLAN...........................................NACİBABA........................................O.N.K....

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2009 Saat 11:13
naci baba selamlar saygılar ben bu çubukları izmir ödemiş ten serkan arıkanerden aldım gazete kagıdına sarılı bir şekilde geldi üstünde de imzan mevcut baba 404 le parlatıyorum çubuklarla pek ewde beceremedım cıktım bende gercek arazıde arama yaptım soruyorum burda elle gömulmus altın kup varmı diye warsa yukarı kalk yoksa aşagı ın emrini werıyorum ve aşağı ınıyor aynı  + şeklinde sorularımı soruyorum ve cevabı hayır oluyor ve çubuklara olan ınancım bır kat  daha artıyor ben de çanakkale biga da ikametgah ediyorum ve bızım evden karşıda olan tümülüsü tek başıma kullanarktan evden soruyorum altın warsa yukarı kalk aynı şekılde gümüşüde sordum ewet war dedı baba
baba en kısa zamanda yanınıza gelıcem
saygılarımla....
fms
Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2009 Saat 11:46
naci baba selamlar hürmetler ellerinden öperim  ben çubukları tek başıma mükemmel kullanıyorum artık kendimi araziye çıkmak içinde hazır hissediyorum  şimdi bahsedeceğim olay dün gece başıma geldi yaptığım denemelerden yüzde yüz başarı elde eder duruma geldim saklattığım her şeyi buluyorum  akşam oğluma yüssüğümü verdim sakla dedim oda gitti sakladı  koca ev ara allah ara yok deli olacam bulamadım her zaman direk bulduğum şey i bulamıyorum neyse daha fazla zorlamayım dedim sordum oğluma nereye koydun  ada beni aldı koyduğu yere götürdü  beşiğin içine atmış neyse yüssüğü aldım parmağıma taktım ama içimi bi kurt kemiriyo neden olmadı diye neyse aradan yarım saat geçti yüssüğü çıkardım beşiğin içine attım  kurdum çubukları sorguluyom yok olmuyo çubuklar yok diyo naptısam olmadı beşiğin içinden aldım yüssüğü yere koydum kurduğum gibi çubuklar üstüne gitti halla halla var bi iş dedim aldım yüssüğü beşiğin içine attım soruyom gene yok diyo beşikten alıp yere koyuyom çubuklar üstüne uçuyo beşiğe koyuyom yok diyo ben bu işe bi anlam bulamadım  acaba beşik havada duruyo yerle bağlantısı yok ondanmı yoksa beşiğin bezlerindenmi görmüyo anlamadım  hocam varsa bu konu hakkında bir bildiğin tecrüben yorumlarsan sevinirim 24 saattir bunu düşünüyom
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1314151617 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50