Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ
    Gönderim Zamanı: 01/Eylül 2017/2008 Saat 15:50

BAKIN BUNU İYİ OKUYUN NACİBABA DÜŞMANLARI.........9--3--2017...............ONK.

dedeŞİMDİ DEYİM YERİNDEYSE KEDİ CİĞERE BAKAR ERİŞEMEZ VE MAUVVVVV--MAUVVVV--MAUVVVVVV  DİYE BAĞIRIRMIŞ BU RESİMDEKİ KEDİ GİBİ  ENSE YAPARKEN  ZIRRRRR TELEFON ÇALIYOR AÇIYOR  BİR DEDEKTÖR FİRMASI SAHİBİ ARIYOR VE DİYORKİ  EN PİSLİK ŞEKİLLERDE NACİBABAYI KARALA  PARANI  HESABINA YUATIRDIM DİYOR...AGA DA  HEMEN GEÇİYOR BİLGİSAYARININ BAŞINA  VERİYOR VERİŞTİRİYOR SONRA BU KEDİ GİBİ  ENSE YAPIYOR...

LEN PARAZİTLER BEN ÖLMEDEN HİÇBİRİNİZE GEÇİT YOK BAKIN İLK ÖNCE NERDE OTURUYORUM ÇANAKKALE GEÇİLMEZ BUNU KAFANIZA YAZIN AMA NE ZAMAN ÖLÜCEM İŞTE O ZAMAN BAYRAMINIZI YAPARSINIZ  BU CAN BEDENDEYKEN  DAHA TOPRAK TA BENİ ÇAĞIRMADIKÇA BAŞINIZDAYIM,,,,, TAMAMMI  ANLAYAN ANLADI ANLAMAYAN BAKIYOR ....
YAA  MAUVVVVVVVVVVVVVVVVVVV..

.........................9--3--2017......................................NACİBABA.......................................ONK.. 

DİKKAT--> BU KISIMIN TÜMÜ 24-12-2014
TEN İTİBAREN TEK TEK TEKRARDAN HEM GÜNCELLENMEKTEDİR HEM DE EKSİK YANLIŞ YAZILANLAR DÜZELTİLMEKTEDİR

VEYA O GÜNLERDEKİ YANLIŞ EKSİK OLARAK YAZILANLARA DA İLAVELER GETİRİLMEKTEDİR BU İŞE BAŞLANILMIŞTIR..

DUYURULUR

DİKKAT > www.nacibaba.com  DİYE YAZDIĞINIZDA  GOOGLE ARAMA MOTORU BANA AİT SAYFAYA GEÇİYOR  İŞTE BURDA YUKARDAN  AŞAĞI 3.ÜNCÜ  4.CÜ VE DİĞERLERİ BENİMLEN ALAKASI OLMAYAN SAYFALARDIR  BU KİŞİLER ONUN BUNUN ADAMI OLUP HAKKIMDA  BÖYLE  ALAKASIZ ABUK SABUK YAZILAR YAZIP GÖYA MİLLETİN AKLINI ÇELECEK  BENİ  KÖTÜ GÖSTERMEYE YÖNELİK  AÇILMIŞ İNTERNET BLOGERLERİDİR  DİĞER SİTELERDE DE BÖYLE OLAYLAR VARDIR HİÇKİMSE BU GERİZEKALILARIN  YAZDIKLARINA MUTEBER ETMESİNLER DİREKT EN BAŞTAKİ LİNKE TIKLAYIN DİREKT BENİM SAYFANIN BAŞINA GEÇİNİZ   DUYURULUR..................ONK....

SAYIN ARKADAŞLAR HERKESE SELAMLARIM VE SAYGILARIM İLEN

El%20sallayan%20bebek%20animasyon%20gif

Arkadaşlar çubuklar hakkındaki tüm olumlu veya olumsuz düşüncelerinizi yazınız ve her türden sorunuzu burada sorunuz. Ancak yazmadan önce bunları denemeniz ve kullanmanız şarttır aksi takdirde buraya gelip te olur olmaz şeyleri kimse yazmasın lütfen.......İLK ÖNCE KULLANIN DENEYİNİZ  YAZMAK ONDAN SONRA GELİR.............

BURASI TAMAMEN HÜR BİR DEFİNECİLER SİTESİDİR  TÜM YAZILARA BEN SAYGILIYIMDIR AMA BAZEN DEĞİLDE ÇOKCA YAŞADIĞIMIZ BİR SIKINTIMIZ ELBETTE VARDIR .......
BU SİSTEMLEN BEN 55 SENE UĞRAŞIYORUM  VE MUAFFAK OLUYORUM 1 SENEDE HASTALAR YAŞLILAR TÜM İNSAN GRUPLARI ÜZERİNDE DENEMELERİMİZ VAR VE TAMAMEN HİÇBİR ŞİKAYETE YOL AÇMADIĞI TESPİT EDİLİP PİYASAYA VERİLMİŞTİR VE 2007 BAŞINDA ÇIKMIŞTIR  ÇOK DA YENİDİR....

Bakınız her bakırı eline alanda bakırlarda bir hareketler gözlenir ama asla size bunlar doğruyu yansıtmazlar yer üstünde gösterir de toprak altında netice alamassınız işte tüm piyasada satılanlar bu cinstendir ve yöntemleri çok çeşitlidir..
BEN DİYORUMKİ BENİM ÇIKARDIĞIM BU SİSTEM DÜNYADA BİR İLKTİR ÖRNEĞİ YOKTUR VE TAMAMIYLEN YENİ BİR İCATTIR  VE ŞİMDİYE KADAR NE KADAR YAPILMIŞ KULLANILAN ÇUBUK SİSTEMLERİ VE BUNLARA AİT YÖNTEM KULLANIM ŞEKİLLERİ VARSA (HİÇ HATIRLAMAMACASINA UNUTUN DİYORUM ) BU SİSTEM ŞEKLİ İLEN DE KULLANIMI İLEN DE YİNE DÜNYADA BİR İLKTİR
zaten kabbullenilmeyip devamlı topa tutulması aşağılanması  yalancılıklan sahtekarlıklan  3 kağıtçılıklan itham edilmelerim bu yüzdendir...Aslında bu kişiler eline alıp ta bir 10 dakka kullansalar benden katbekat özür dileyeceklerdir ama hiç kullanmadan ahkam kesmektedirler  olsun ne derlerse desinler olayın tüm gerçekliğini kullananlar söylüyor  b en değil  bu durumda fazla söze de gerek kalmamaktadır

diyecekler site kendinin bunlar da senin adamındır  İSPAT EDİN KARDEŞİM TÜM SÖYLEDİKLERİNİZİ TEK TEK MİLLETİN İÇİNDE HUZURUNDA ISPAT EDİNİZ  KANITLAYINIZ öyle sahte bir rumuz arkasına sığınıp ta konuşmayınız çıkınız delikanlı gibi meydana ispat ediniz YOKSA TÜM SÖYLEDİKLERİNİZ GEÇERSİZ ASILSIZDIR BUNU DA PEŞİNEN KABULLENİNİZ.............................................O.N.K.....

MEVLANA NE DEMİŞ NE OLURSAN OL YİNE DE GEL DEMİŞ AMA BEN MEVLANA DEĞİLİM DİYORUMKİ ADAM OLUN DA ÖYLE GELİN  BU SAKAT DÜŞÜNCELİLERE DİR SÖZLERİM....................

HEM SONRA BUNLARIN İÇİNDE CİN MİN VARMIŞ VS VS NERDE O YAĞMA MİLLET SENELERCE UĞRAŞIYOR Bİ TANE BİLE EDİNEMEZKEN BEN BURDA CİNMİ DAĞITIYORUM MİLLETE BUNU SÖYLİYENLER AZICIK UTANIN BE ARKADAŞIM  YOK AKLIMA YENİ BİR FİKİR DAHA GELDİ BEN ÇUBUK İŞİNİ BIRAKAYIM DAHA KARLI OLAN CİN SATIŞINA GEÇİYORUM ARKADAŞLAR 1 SAĞLAM CİN 500 YTL TAMAMMI İSTEYEN ALIR KULLANIR İSTEYEN ALMAZ İŞİNE BAKAR BU İŞ DE YENİ ÇIKMIŞTIR  VE DE GARANTİLİDİR  YARIN ÖBÜRGÜN KAÇMAZ DA KORKMAYIN  TAMAMMI CİNCİLER...
ARKADAŞLAR SAKIN SAFLIK YAPIP DA BU SÖYLENENLERE KANMAYINIZ YANİ ONLAR BU ŞEKİL DERLERSE İŞİN BOYUTU BUTARAFA DOĞRU KAYMAKTADIR  SÖYLİYENLER SÖYLEDİKLERİNE DE GÜLSÜNLER DİYE YAZIYORUM

ACABA BİR DE KAYIP KÖŞESİ AÇSAKMI OLUR YA CİNİNİ KAYBEDEN FİLAN OLUR DA İLANLAN ARARIZ BURDA ELBETTE BİR GÖREN BİLEN DE ÇIKABİLİR...........

Düzenleyen admin - 08/Mart 2017/2017 Saat 21:07
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Eylül 2017/2008 Saat 10:35
selamunaleyküm naci bey . yeni siteniz hayırlı olsun diğer siteye    yazı yazmıştım cevap alamayınca araştırdım.bu siteye taşındığınızı gördüm inşallah herkes için hayırlı olur.hocam size çubuklar hakkında birşeyler sormak istiyorum.son denemelerim başarılı.arazidede tespit yapabiliyorum .henüz birşey nasip olmadı fakat ümitliyim.şimdi şunu merak etmeye başladım.acaba tam olarak bu işiöğrendim mi yoksa başka öğrenecek çok şeyler var mı.siz tabiiki bizden terübelisiniz.şunu ..şunu...şunu. yapabiliyorsanız tamamdır  diyebilir misiniz
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Eylül 2017/2008 Saat 19:16
KARABEY /KODLU ARKADAŞA CEVABEN...........................................................................O.N.K..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

Şimdi kullanım klavuzlarındaki tüm işlemleri yapıyorsanız  öğrenmişssiniz demektir arazi ve şartları çok değişiktir  ve toprağın altı  da çok muammalı bir yerdir  insanoğluna en zorluk çıkartanların başında toprak içi gelir  bu sistemlen insan bunu başarıyor bu zaten allah tarafından verilmiş her insanda olan güçlerden biridir bu sistem ama insan nasıl yapacağını bilemez çünkü kişi doğar büyür yaşlanır ve ölür bu sürelerini hep insan topluluklarınlan ve görünen bilinen eline alıp inceleyen olduğu için  toprak altı  insana yabancı gelir hakkında pek bir şey bilemez sadecene toprağın üstünü görürüz bir de inşaatlerde açılan toprağın içine şöyle bir göz atar geçeriz hepsi o kadardır  ve döneriz kendi alemimize............

Mesela  sürekli  belli bir yerde yaşanmış üstünden asırlar geçmiş ve halen de üstünde bugün bile yaşanılıyor  bir yerleşim yeri toprağın alt katmanları incelenirse  hayrete düşülücek bulgular elde edilir  her devrin izleri ya yarım ya 1 metre altında muhakkak ben burdayım der  her 1 veya 2 metrelerin altında bir yaşam izi mevcuttur  mesela 2 inci bir metrede hep yanık objeler çıkıyorsa burası o devirde büyük bir yangın geçirmiştir veya açtığımız yer dar olduğundan burda bir ev varsa bunun yandığını gösterir  veya 1 metre aşağıdaki çıkan paralar ve objeler pek para etmeyen şeyler olabilir ama 2 metre aşağısındaki yerdeki çıkanlar çok kıymetli olabilirler bu da 1 metrenin yaşamı başka 2 metre altı daha zenginmiş olabilir .............
Her katın üstü o devre bitiğinde komple  sanki  bir sert kabuk çekilip bunun üstündeki yeni yerleşime zemin hazırlıyan bir katman muhakkak surette vardır  ve o yaşanmış saklanır yenisine kapı açılır bu yeninin de belli bir zamanı vardır bu hep böyle dünya durdukça tekerrür edicek bir olgudur........
İşte bu katmanlar tüm aletlere muazzam zorluklar çıkarırlar  ancak aletlerlen bu en son katman içini inceleyip bişiler varsa alabiliyoruz bir alta inmek demek makinenin verici gücünün yüksek olmasına bağlıdır  ve de hepsi sınırlıdır makinelerin  buna bağlı yer bilimcilerin yani üniversite kazıları vardır bunlar senelere tekabül eden kazımlarlan bu katmanlaru gün ışığına çıkarırlar ve müzeler  zenginleşir

NOT>>BURAYA KADAR YAZDIKLARIM BİLİNMESİ GEREKEN UNSURLARDIR  VE DEDEKTÖRLERLEN ALGILAMALARDIR  VEYA BAŞKA ÇEŞİTTEKİ ALETSEL YÖNTEMLERLEN

BURDAN SONRASI DA BENİM ÇUBUK SİSTEMİMDEKİ ÖZELLİKLERDİR...............................

Diyelim önünüzde 100 dönüm bir tarla var ve bu tarla içinde bir gömü mevcut senelerdir de aranıyor  ve çeşitli insanlarca çeşitli aletlerlen buraya grilmiş sonuç alınamamış ..
Bunun burda var veya yok olduğunu anında belirliyebiliriz ve de durduğumuz yerden hiç gezmeden  aletlen bu 100 dönümü taramak günler sürer  ama çubuklan saniyede öğrenirsiniz hiç emek sarfetmeden gezmeden yorulmadan  aradaki büyük fark budur...

Ama çubuk tutma işi bir sanattır  sabır işidir azim işidir  asla mücadeleden vazgeçmemektir

çubuk tutan kişi o anda kafasındaki tüm herşeyi bir süpürge ilen süpürüp atmaklan işe başlıyabilir  (yani bu bir deyimdir  süpürge işi ve ben böyle dedim diye süpürgeyi alıp kafasını süpürenler de mevcuttur  veya toprağı kafanın üstüne koy dediğimde yerde çukuru açan çocuk o çıkan toprağı kendi başının üstüne koyduğunu da gördüm  burda anlatmak istenilen şey yani çıkan toprağı makinenin başlığı üstüne koy demekti buna benzer yanlış anlaşmalar olduğu için izah etmek gereğini her yerde duyuyorum ) ki bu anlatım sizin için de değildir yanlış anlaşılmasın %50 yi geçik saf temiz vatandaşımız var bu kesimedir her neyse

Kafanızın içi boşalınca sakın başka hiçbir düşünce ve herhangi bir işi kafanız içine sokmayın düşünmeyiniz bu çok mühimdir
bunun yanında karnınız aç veya ufak su dökme ihtiyacınız var ve kendinizi sıkıyorsunuz devamlı erteliyorsunuz veya dişiniz ağrıyor  veya vucudunuzda herhangi bir yerde ağrı var veya< hastalık var  veya en mühimi UYKUSUZLUK halidir  BUNLARIN HİÇBİRİSİ O ANDA ÜZERİNİZDE OLMUYACAKTIR sebebi de beyniniz sadecene bu yaptığınız işlen ilgilenmelidir beynin vucut içinde başka herhangi bir yerlen ilgilenirse çubuk işi 2 inci plana atılacağından yaptığınız iş sektelere uğrar  bu da olumsuz işleri tetikler  ve iş olmazlara doğru meyillenir  tam net sonuçlar elde etmek isteyenler bu sayılanlara harfiyen riayet etmelidirler mesela sabah kalkıyorsunuz ama vucudunuzda bir kırıklık bir isteksizlik var  ve akşamdan da niyet ettiniz filanca yere gidip aramaya bu durumda sakın gitmeyin  benden söylemesi ama dinç neşeli canlı bir kalkış yaptınız yataktan tamam o zaman istediğin yere git .....................
HASTALIK HALLERİNDE DE SAKIN  BU İŞİ YAPMAYINIZ TAMAMEN OLUMSUZDUR.......

TÜM BU İŞİ BEYNİNİZ YAPIYOR BU HER İNSANDA MEVCUTTUR AMA İNSAN BUNU NASIL KULLANACAĞINI BİLEMEZ VEYA SÖYLENSE DE O KİŞİYE BU KOMİK GELİR ÇÜNKÜ HAYATINDA BÖYLE BİŞİLEN NE KARŞILAŞMIŞ NE DE DUYMUŞTUR  ÇOĞU İNSAN ÇEKİMSER KALIRLAR

Beyin alıcı ve verici bir biçimde çalışır nereye ne işe tevcih edilmişsse sadecene ona odaklanır ve onu yapar  İŞTE TAM BU SIRADA BEYNİNİZ E BAŞKA BİR ŞEY GRERSE TÜM YAPTIĞINIZ BOZULUR TEKRARDAN KENDİNİZİ O HALE HAZIRLAYIP YENİDEN YAPMANIZ GEREKİR..

Mesela bazı kişilerde bu güç çok azdır bir atımlık kadar verdır ve bunu da belki birkaç ayda toplamıştır  (ama kişi çok sağlıklıdır sıhatlidir tuttuğunu koparan cinsindendir bunlar başka şeylerdir) beyinin bu gücü bambaşka  bir sistemdir ve bu gücü devamlı hiç eksilmeden gün boyu yapabilen kimseler bakınız tümü (SIFIR-ER-AŞ-NEGATİF)kan taşıyan kişilerdir  ve bu kan asil bir kandır çok az kişide mevcuttur  ............

kan olayını  çoğu kimseler gırgıra almaktadır ve anında alaycı kelimelere gitmektedirler  ve de doğaldır çünki bilmedikleri çok şeyler vardır bu yüzden de hep dalga geçerler ...
Arkadaşlar  insan vucudunun yolları otobanları damarlardır ve yük nereye taşınıcaksa nerede ne ihtiyaç varsa tümü kan içinde gider  kanın gidemediği yer ölür kangren olur ve orası kesilir bukadar elzemli bir şeydir bu kanın da gruplara göre bir hızı bir taşıma hızı mevcuttur en hızlı giden ve taşıyan bu sıfır er aş negatif kandır bizim sistemiz de en hızlı yanıtı bundan almaktadır şöyleki

Beyinde oluşan bir olgudan cevap almamız  parmak uçlarında tuttuğumuz bakır çubuk ve birleştirilmesi esnası sol kolda oluşan eksi kutup sağda artı kutup birleşince reaksiyona geçiyor  ve beyinden gelen emir sinyali sinir ve kan yolu ilen oluşuyor  kandaki ve sinirdeki  sağlıklı çalışma koşullarında en çobuk hareket oluşuyor ve çubuklardaki gelişen hareketin de bir dili vardır bu dili de çözüyoruz sorulan soru ve gelen cevabı bu şekillerde öğrenmiş oluyoruz tabii bu anlatıklarım herkes anlıyabilsin diye bu şekillen anlatılıyor yok tam esasına geçilip te anlatılmak istenirse kaçbin sayfa kitap olur bu da ayrı bir meseledir

YANİ KİMSE ÇUBUKLARDA KERAMETİ ARAMASIN TÜM İŞ KENDİ BEYNİNİZDE BİTİYOR ÇUBUK HAREKETLERİNDEN DE SONUÇLARI ÇIKARIP ONA GÖRE KARAR VERİYORUZ

Tabiki bu çubuklar sadecene bakır borudan yapılmış nesneler de değildir 6 sdet kimyasal birleşim sonucunda bu işe yatkın olmaktadır  ..
ve her kim eline 2 tane bakırı alıp birleştirirse insan vucudundaki elektriksel sistem bunları hareket ettirir ama bu hareketler amaçsızdır  ve hiçbir işe yaramaz hareketlerdir işte tüm sahtekarlar bu hareket var diye insanları bugüne kadar dolandırdılar durdular halen de devam etmektedir  ben hakiki iş yapsın diye tam 55 senemi verdim ve sonunda muaffak oldum ve şurda 2 senedir de satıştadır  beyindeki bu olguyu su gibi biliyordum ama iş çubuk hareketlerinin beyinden gelen emirlerlen doğru orantılı hareketleriydi işte 55 sene sırf buna gitti  toprak üstü ayrıdır toprak içi ayrıdır bu işte diğer tümü toprak altını yalan söyler toprak üzerinde de işte ancak şansa tesadüfi işler olur  bunu ayırabilmek için bir ömür verdim arkadaşlar   ve şimdi bunların hepsi bitti de insanların  şahsıma karşın yaptıkları  olumsuzluklarlan uğraşıyorum yani biri bitti biri başladı .............

----------------------------SON  OLARAKTANDA--------------------------------------------------

Sadece altın denince tüm topraklarda dağınık şekillerde çok az miktarlardaki 24 ayar altın cevherine ilk baş gitmektedir bu bir hakiki gömü de olabilmektedir bu 2 lemi maalesef ayıramadım tek çaresi de boşuna emek sarfetmemek için yanınızda dandik fakat çalışan bir makine olsun yeterlidir  bu yere makine tutunuz şayet alet kıyamet koparırsa zaten işi aldınız demektir yok eğer alet hiç ses vermesse anlayın damardır beşka yeni bir yer aramak için ordan gidiniz  hiç kazmayınız.....

SAYGILARIMLAN............................................osman naci kanat.........................O.N.K.......

Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Eylül 2017/2008 Saat 18:52

hocam merhaba hayırlı olsunda  HOCAM YA KAÇINCI OLDU ARK. ANLAŞAMIYOMUSUN BİLİYOSUN BEN SENİ HEP TAKİP EDİYORUM ARTIK BU SİTE SON OLSUN LTF.NEYSE SİTENİN DİZAYNI GÜZEL OLMUŞ.DİGER ARK. MSN ATSAYDINIZ BENDE ÖBÜR SİTEDEKİLEREDE SÖYLİYCEM İNŞALLAH BU SİTE SİZE VE BİZLERE UGURLU GELİR SAGLICAKLA KALIN KOLAY GELSİN

Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Eylül 2017/2008 Saat 07:54
selamlar naci b ey cevaplarınız için teşekkürler.hocam bir yerde çubukları  denedim altı....varmı   sorusuna evet dedi. insan eliyle konmuş .....var mı dediğimde hayır dedi.doğrusu bu ikinci  soru değil mi.eğer böyleyse altın damarı olayı çözülmüş olur mu.yani damara çekme olayı aşılmış olur mu.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Eylül 2017/2008 Saat 09:43
ARKLADAŞIM YENİDEN MERHABA SELAMLAR..........................................................O.N.K........

Arkadaşım deneyiniz ben de sizlerin yaptığı deneylerin sonuçlarından öğreniyorum bu konudaki şeyleri senin yaptığının denemesini yaparım ben de olumluysa yazarız herkes de faydalanır yani diyeceğim bu çubuğun sonu yok hergün yeni bişiler buluyorlar arkadaşlar yazanı da var yazmıyanı da bildiren de bildirmiyende var  ben tümüne vakıf olamam yüzlerce işim var vaktim çok kısıtlıdır onun için her türlüsünü deneyin müspet sonuçlar alırsanız bildiriniz yazalım tamammı ............

Ben sadecene emek verdim uğraştım yaptım ve sadecene çalışma koşullarını sizlere bildiriyorum bir de gelen son yeni bulunanların bakıyorum tabikii denen kadar varmı doğrumudur bu son bulunan artık herneyse eğer tamamsa onu hem kataloglara ve de siteye işliyorum en son bulunan yöntemler diye  tamammı

SAYGILARIMLAN................................................osman naci kanat.......................O.N.K.....
Yukarı Dön
mewzan Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 17/Temmuz 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı mewzan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Eylül 2017/2008 Saat 18:55

Öncelikle Naci Babaya teşekkür ederim. İnşallah en yakın zamanda para biriktirip alacam. Yalnız Naci Babaya sorum olacak.

1- Bu çubukları kullanırken elimizde altın veya başka ne arıyorsak onu bulundursak bi faydası olurmu? Bizi o maddeye götürürmü?

2- Bu çubuklarla en fazla kaç metre derinliğe hassastır?

3- Bu çubuklar boşluğa gider mi?

Şimdiden cevapların için teşekkür ederim.

SAYGILAR

NACİ BABA cevaplarını bekliyorum

BU KISIMA CEVAP VERİLMEMİŞ OLAKİ AYNISINI DÜŞÜNENLERE  BURDAN YAZAYIM

1-- ÖYLE ŞEYLER YOK  ,,,,YOK KİMİSİ AĞZINA  BİR ALTIN KORMUŞ ÖYLE BAKARMIŞ YOK BAŞKA ŞEYMİŞ  BEN ÖYLEMİ ANLATIYORUM TARİF EDİYORUM  ONUN BUNUN LAFINA BAKMAYIN KATALOGDA NE YAZIYORSA  ONLARI TATBİK EDİN.  <> SEN NE SORMUŞSSAN ANINDA DA CEVABINI ALMIŞ OLUYORSUN BU KADAR BASİT VE NET OLARAKTAN DEVAMLI ARKASI ARKASINA SORU VE CEVAP ŞEKLİNLEN ÇALIŞIR NE KADAR ÇOK  O KONU HAKKINDA SORU SORARSAN O KADAR DETAYLI CEVAP ALIRSIN  TAMAMMI.............................................ONK...

2-BU ÇUBUK SİSTEMİNLEN  BATMANDA ADAMLAR PETROL ARIYORLAR VE HER GÖSTERİLEN YERDEN DE PETROL FIŞKIRIYOR DERİNLİĞİ DE SEN TAHMİN ET  BİN METRELERDEN BAHSEDİYORUZ--------ARTEZYEN SU ARIYORLKAR HİÇ SU ÇIKMAZ DENİLEN YERDEN  SU ÇIKARIYOR DERİNLİĞİ YİNE SEN TAHMİN ET  KONU BURDA KAPANMIŞTIR....

3-  ÇUBUKLAN  HER İSTEDİĞİNİ SORABİLİRSİN CEVABINI DA ALIRSIN  CEVAPLAR GÖZ AÇIP KAPAMADAN DAHA HIZLIDIR. <>  BOŞLUĞUN BİR SÜRÜ ÇEŞİTLERİ MEVCUTTUR SEN HANGİ TÜRÜNÜ SORARSAN CEVABINI ALIRSIN----MİSAL-->  MAZARLAR --LAHİTLER--TÜNELLER--ODALAR---KORİDORLAR GİBİ DAHA BİR SÜRÜ ŞEYLER ALIRSIN CEVABINI MERAK ETME...

saygılar......................................24--12---2014........................nacibaba.......................onk...

Düzenleyen admin - 23/Aralık 2017/2014 Saat 20:49
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Eylül 2017/2008 Saat 03:54
selamlar naci bey bir şey sormak istiyorum çubuklara iki soru sorup ikincide beni üstüne götür demek yerine iki soruyu birleştirip .gözümle çizdğim.... a... varsa beni üstüne götür diyorum böyle de çalışıyor. bunun bir sakıncası olur mu sizce

******************İLAVE CEVAP YAZISIDIR----24-12--2014***********ONK*
ARKADAŞLARÖNÜNDEKİ ARAZİDE  BİŞİNİN VARLIĞININ OLUP OLMADIĞINI İLK ÖNCE  HERNEYSE ONU SORUN.... VAR VEYA YOK CEVANI ALINIZ İLK ÖNCE VAR İSE TEKRARDAN KURUN BU SEFER VAR DEDİĞİN NESNENİN TAM ÜSTÜNE BENİ GÖTÜR DEYİN..
BU ESNADA TEK KİŞİ OLARAK 2 İ ÇUBUK İLEN ÇALIŞIYORSANIZ  OLUMLU VAR CEVABINDA VE GÖTÜR KOMUTUNDAN SONRA ÇUBUKLARI HİÇ AYIRMADAN SİZİ GÖTÜRDÜĞÜ YERE KADAR GÖTÜRMESİ NE MÜSADE EDİN  HER İKİ ÇUBUK DA  YERE YAKLAŞMAYA BAŞLANINCA BAŞLARLAR HAFİF HAFİF YERE DOĞRU EĞİLMEYE  TAM ÜSTÜNE GELİNCE DE  TAM DİKİNE AŞAĞI İNERLER VE İŞLEM DURUR YER ORASIDIR.. BU YERE BİR DE MAKİNE TUTUP  TEYİT EDİNİZ.....

YERİ TAM BURASI DİYE GÖSTERDİĞİ YER İLK KONAN YERDİR  AMA SENELERE GÖRE BU MAL KAYMA YAPIYOR İLK GÖSTERDİĞİ YERE BİR TAŞ VEYA BİR SOPA SOKUN VE MAKİ NE İLEN BUNUN ETRAFINDA GENİŞLİYEREKTEN TURLAYIN  BİR KAÇ METRE AÇILMIŞKKEN MAKİ NE SİZE MALIN TAM YERİNİ SÖYLİYECEKTİR BU İŞ SONRALARDAN  MEYDANA ÇIKMIŞTIR YAZMAKTA DA FAYUDA VARDIR   ZATEN YENİ KATALOGLARDA BUNLARIN TÜMÜ HEM YAZILI HEM ŞEMALI RESİMLİ ÇİZİMLİDİR............................................24--12--2014................................ONK......

Düzenleyen admin - 23/Aralık 2017/2014 Saat 20:59
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2008 Saat 07:00
selamlar hocam bu bölüme benden başka yazan yok galiba herhalde arkadaşlar ya bu işi tamamaen öğrendi yada tamamen bıraktı.bıraktıklarını pek sanmıyorum ve buradan kendilerine sesleniyorum.arkadaşlar sizler de tecrübelerinizi burada paylaşın. herkes yararlansın.birşeyler bulursalar hayır duaları bizlere yeterhocam tektrar size dönüyorum.şu ana kadar sora sora epey yol katettim fakat araziye çıkınca yine bazı bilmediklerim ortaya çıkıyor meselabir yere baktım var dedi derinlik 1.5 m. 70 cm kadar kazıp alet tuttuk.torak temiz fakat garet demir dedi ,bakır dedi son karar arkadaş burda bişey yok demir sinyali dedi bıraktık ben devam edelim dediysemde kazmadılar.hocam toprak temizdi dolgu filanda yoktu.aletin demir demesi çubuğun altın demesi ne demek oluyor .acaba paslı demirler çubukları yanıltır mı toprak killi sarı bir toprak bir yorum yaparsanız memnun olurum

.***************************************************************

en önemli birinci sorun da  ((  DÜNYADA NE KADAR ÜRETİLMİŞ ESKİ YENİ TÜR MAKİNELERİN TÜMÜNDEKİ ORTAK BİR ÖZELLİK VARDIR BU DA  İYİ DİNLEYİNİZ  TOPRAK İÇİNDE ÇOK UZUN YILLAR KALMIŞ BİR DEMİR ÜATÜNE  ( BAKIR FOSİLİ ) YAPAR  VE BU GİTTİKÇE DE SARIYA DA KAÇABİLİR VE NİHAYETİNDE MAKİNE BUNU   KIZILA GİRİŞ İLK KISIMDA BAKIR OLARAK ALGILAR BAZILARINDA ALTIN DİYE DE GÖSTEREBİLİR ..............ONK..
ve bu demiri toprak yüzüne çıkarınca havalanınca da  hemen demire döner bakarsınız demir olarak makine algılamaya başlar,,,, bunu hiçbir surette engeleyemezssiniz  açıp bakacaksınız ancak o zaman ne olduğu anlaşılıyor,,,,  aynı durum çubuk sisteminde de geçerli olmaktadır

....................................................24--12---2014...................nacibaba..........................onk...

Düzenleyen admin - 23/Aralık 2017/2014 Saat 21:07
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Eylül 2017/2008 Saat 04:46
selam  ve saygılar hocam açıklamalarınız için Allah sizden razı olsun hakikatten dediklerinize  hak vermeye başladım.İnsanlar bildiklerini paylaşmıyorlar.Halbuki bildiklerimizi ve tecrübelerimizi paylaşsak ne kaybederiz.yerin altındakilerin hepsi bizim olsa ne kadarını öbür tarafa götürebiliyoruz.Herkesin elini vicdanına koyup bunun muhasebesini yapması gerekir.arkadaşlar lütfen tecrübe edip olumlu sonuç aldığınız yöntemleri burada  açıklayınz.hem böylelikle sürekli naci hocamı rahatsız  etmemiş olruz.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50