Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1516171819 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Mayıs 2017/2009 Saat 08:16
kardeş konu basında yer alırsa buraya basın(ywerel veya genel) haberlerinide eklemeyi unutmayınız ki tüm herkes işin doğru olduğunu görsün vede doğru olduğununda kanıtı olsun.
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Mayıs 2017/2009 Saat 08:23
arkadaşlar eğer ki konu basında ister yerel basınisterse genel basın olsun yer alırsa burada belirtiniz vede fotolarını ekleyinizki çubuk sistemi kullananların kendine  güveni gelsin vede doğruluğu burada bir dakha tescillenmiş olsun.

FAKABAS NEDİR BU DURUM AÇIKLARMISIN BEN BİŞİ ANLAMADIM VEYA KİME YAZIYORSUN ????

SAYGILAR...................................................................NACİBABA...................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 31/Mayıs 2017/2009 Saat 10:03
RHSM
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Mayıs 2017/2009 Saat 14:12
naci baba hani bi arkadaş bir lahit bulunduğunu söylemişti sanırım zalim nickli arkadaş dı .sizde ona hitaben yapması gerkenleri söylemiştiniz .bende  böyle bir durumun basının gözünden kaçmayacağından bununla ilğili bir haber yapılırsa dedim di.

SELAMLAR ARKADAŞIM..............................................NACİBABA...................................O.N.K...

O YERİN YEREL BASINI İLGİLENİR VEYA ORDAKİ AJANSLARA HABER YAPAN MUHABİRLER VARDIR ONLARIN İŞİ SÖYLENİLİRSE GELİRLER TABİKİ

Düzenleyen nacibaba - 31/Mayıs 2017/2009 Saat 16:41
RHSM
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Haziran 2017/2009 Saat 09:41
selamlar saygılar naci baba gecen gun arazıdeydım çubuklarla tabıkı makınamda sırtımda oluyor her zaman guzel tek tek alanları buldum cubuklar sayesınde tabıkı ve bi gayri müslim mezarlıgına gıttım seytanlı cinlimiş mezarların hepsının basında taş war kaybolmamıs mezarlar çubuklarla altını sordum baba war dedı ve cok kuvvetlı çekti ve bende onunla beraber mezarlıgın ıcınde ıyıce arama yapıyorum tek tek mezarları sormaya basladım altın warmı diye çubuklar biri yukarı kalkıyor biri aşağı ınıyor bu ne demektir anlayamadım acıkcası
bırde bu cubuklarla çift kişi çalışırken emrı verdıgımızde ewet se yukarı kalk hayırsa aşagı ın şeklinde degilmi yanlış mı calısıyorum acaba katalokta baklava şeklini aldıgında sagda ve solda o aradıgımız şey yoktur yazıyor ama daha hiç bole bişey olmadı
saygılarımla....

2 KİŞİ ÇALIŞMASINDA BİRİNİN AŞAĞI BİRİNİN YUKARI KALMASINI İLK DEFA SENDEN DUYUYORUM  BÖYLE BİR ŞEY SİSTEMDE YOKTUR BU DA YENİ BİŞİMİ ACABA  BİLEMİYECEĞİM ARAŞTIRACAKSINIZ KENDİNİZ BULACAKSINIZ BU DURUMUN SONUCUNU SONRA DA BURDA YAZ Kİ HERKES DE ÖĞRENSİN NEYMİŞ BU DURUM ..

4 Ü DE HAVAYA DİKİLİR BURASI GAYRIMÜSLİM MEZARLIĞIDIR DER
4 DE HAVAYA DİKİLİ İKEN BUNUN TERSİNİ AŞAĞI DOĞRU YAPARSA YANİ İLK ÖNCE YUKARI SONRA DA AŞAĞI İNER BURASI DA MÜSLİMAN MEZARLIĞI OLUYOR
BAKLAVA ŞEKLİ YAPARSA SAĞDA VE SOLDA O ARADIĞIN NEYSE ONUN OLMADIĞINI SÖYLÜYOR
İSTİKAMET ŞEKİLLERİ VAR KATOLOĞA BAK ONLAR İÇİN

BUNU YAZARKEN BİR TELEFON GELDİ  VE BİR ARKADAŞIMIZIN ÇARPILDIĞINI FELÇ OLDUĞUNU YÜZÜNÜN DÖNDÜĞÜNÜ ÖĞRENDİM
EVİNİ TELEFONLAN ARADIM OĞLUNA SORDUM NASIL OLDU BU İŞ DİYE DEDİ Kİ ÇOCUK ONA DA VURMUŞ AMA ELEKTRİK AKIMI GİBİ HASARSIZ ATLATMIŞ YALNIZ BABASI İYİCENE YAMULMUŞ  DİYORKİ AYNI SENİN SÖYLEDİĞİNİ YAPMIŞ BU ARKADAŞ DA SIRF MEZARCIDIR

BUNLARIN KUWETLEN İNANDIKLARI ÇÖZÜMÜ KENDİ DEYİMLERİYLEN ŞÖYLE

(( EVET BURASI MEZARDIR AMA ALLAH ADAMIDIR BURASINI TERKEDİN ELLEMEYİN )) MANASINDA YORUMLUYORLAR BUNLAR  NE KADAR DOĞRUDUR BİLEMİYORUM VE İLK KAZMADA BU İŞ OLUYOR  BELKİ GERÇEK PAYI VARDIR BİLEMEM DE SENİN SORUNA CEVAP ARARKEN BU TELEFON VE ARKASINDAN BU ŞEKİLLERİN GELMESİ BİRAZ GARİP GELDİ BANA
VARDIR BİR HİKMETİ BİDAA YAPARSA  AYNI ŞEKLİ EN İYİSİ ORDAN UZAKLAŞIN DERİM

SAYGILARIMLAN.................................................NACİBABA......................................O.N.K....  

Düzenleyen nacibaba - 01/Haziran 2017/2009 Saat 10:07
fms
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Haziran 2017/2009 Saat 09:23

HERKESE SELAMLAR SAYGILAR.........................................NACİBABA............................O.N.K...

BU GÜN YİNE BURDAN  (XXXXXXXXX)= İÇİNDEN BİR ARKADAŞ GELDİ VE DEDİ Kİ BUNUN EVİ ESKİ YAHUDİ EVLERİNDEN   BİR HABER ALMIŞ  CÜMLE GRİŞİ KAPISI TAM ÖNÜ  YUNANDAN DA GELMİŞ GİTMİŞLER YANİ MİMLİ BİR EV  BUNUN KAPISI 50 CM YUKARDA YOLDAN VE KAPI ÖNÜNDEN YARIM DAİRELER ŞEKLİNDEKİ YAPILMIŞ MERDİVEN DEN YOLA İNİLİYOR  ÇUBUKLAN BAKMADA TAM EN SON MERDİVEN BASAMAĞININ HEMEN 40--50 CM AÇIĞI YOLDAN KISIMI ÇUBUK TUTTUĞUNDA ÇUBUKLARIN ŞİDDETLEN YUKARI AŞAĞI OYNADIĞINI SÖYLÜYOR AYNI HİZANIN SAĞINDA DA SOLUNDA DA DÜZ BİR HATTA YAPIYORMUŞ  BURAYA MAKİNE TUTMUŞLAR ALET SAPITIĞI GİBİ DE BOZULMUŞ MAKİNE SAHİBİNLEN DE TERS OLMUŞLAR BİR KAVGA ETMEDİKLERİ KALMIŞ  HERNEYSE ANLATIMI BÖYLE BANA   YAKIN BU YER MERAK TE ETTİM NE İŞ BU DİYE ......... HA Bİ DE DİYORKİ KUWETLİ YAĞMUR YAĞARSA DA BU YERDEN GRÜLTÜLÜ BİR ŞEKİLDE ATEŞ GİBİ DE BİŞİLER ÇIKIYORMUŞ ARA ARA DA BUNU YAPIYORMUŞ  YAĞMUR YAĞDIĞINDA DİYOR EVİN KAPISINA YANLARDAN GRİŞ YAPIYORUZ AYAKLARIMIZI DA MÜTHİŞ BİR KARINCALAMA SONRASI UYUŞMA BAŞLIYOR DİYOR VE DİYOR DEVAMINDA KENDİMİZE ŞİMDİ KİRALIK EV ARIYOIRUZ  BURASI KENDİ YERLERİ BUNUN KORKUSUNA EVDEN ÇIKACAKLAR O RADDEYE GELMİŞ İŞ

ARADAN  BİR HAFTA GEÇTİ VE BEN BU EVE GİTTİM   BU EVİN YANLARI UZUN DUVARLI YANİ YANLARDA EV OLMADIĞI GİBİ KARŞISI DA DUVARLI TAA İLERDE EV VAR VE BURDAKİ ÇALIŞMA  HİÇBİR ŞEKİLDE GÖRÜNMÜYOR GÜNDÜZ VAKTİ BİLE

VE BENİM KENDİMİN UFAK BOYLU ÇUBUKLARLAN DAHA TUTAR TUTMAZ TİTREŞİM BAŞLADI YERE YAKLAŞIYORSUN DAHA ŞİDDETLİ OLUYOR VE BİR ÇARPILMA HİSSİ DE BAŞLADI YANİ BİR AKIM CERYAN ÇARPMASI GİBİ  VE KAFAMI KALDIRIP YOL BOYLARINA BAKTIM HİÇ ELEKTRİK DİREKLERİ YOK VE EVLERE GELEN ELEKTRİK DE YER ALTINDAN GELİYOR   İŞİ BİR NOKTADA ÇÖZDÜM  GİBİME GELDİ DE SORUŞTURMAK LAZIM

SORDUN AGAYA   BU ELEKTRİK TESİSATLARI NE ZAMAN YER ALTINA ALINDI DİYE BİRDEN AVUCUNU ALNINA VURDU BEN BUNU HİÇ DÜŞÜNEMEDİM DEDİ 2 SENEYİ GEÇMİŞ  TAM DA AYNI YERİN ALTINDAN  YALNIZ BURDA DIŞARI KAÇAK VAR  BURDAN ALALADE 22O VOLT  CERYAN GEÇMİYOR  30.BİNİN ÜSTÜNDE YER ALTI KABLOSU İLEN GEÇİYOR  VE BUNUN EVİNİN DE TAM ÖNÜNDE Kİ KABLODAN DIŞARI BİR KAÇAK SÖZ KONUSU MEVCUT BÜTÜN İŞİ BU YAPIYOR  NEYSE TEDAŞA BİLDİRDİK GELDİLER DAHA İLK ÖLÇÜMDE ANLAŞOLDI KAÇAK VAR HEMEN CERYANLAR KESİLDİ BU YER AÇILDI KABLO DIŞARI ALINDI VE ONLARIN USÜLLERİ İLEN O KAÇAK YERİN ÜSTÜ ZİFTLİ SANKİ DEĞİL İÇ LASTİK GİBİ BİŞİYİ SARIP ŞALOMA ATEŞİNE TUTUYORLAR O MADDE O KABLOYU SARIYOR ACAİP BİR MADDE HERNEYSE KAPATILDI ÖRTÜLER ÜSTÜNÜ VE GİTTİLER YİNE BAKTIĞIMIZDA HERŞEY NORMALE DÖNDÜ

VE UMUDUNU DA KES BURDAN ARTIK DEDİM  AYRILDIM EV İÇİ VE BAHÇELERİ ARAMALARINDA DA HERHANGİ BİR ŞEY ÇIKMADI  DÖNDÜM GELDİM

ŞİMDİ BU YAŞAM HAYAT HERŞEY OLABİLİR BAŞA HERŞEY GELEBİLİR BU HADİSE BİLE BİR ÖĞÜTTÜR AKLINIZIN BİR KÖŞESİNDE SAKLI DURSUN KİMBİLİR BELKİ BİR GÜN BÖYLE BİR HADİSE İLEN KARŞILAŞABİLİRSİNİZ BİLİNÇLİ OLURSUNUZ ........

SAYGILARIMLAN.................................................NACİBABA........................................O.N.K...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
kentli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 10/Aralık 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı kentli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Haziran 2017/2009 Saat 16:06
arkadaşlar sizlere bazı deneyimlerimi yazacağım gece evde çalışırken odanın ışıklarını kapalı tutun, karanlıkta çalışın. bizim yaptığımız denemelerde ışık yanan odada yaptığımız denemelerde çubuklar belirli belirsiz hareket ederken ışıkları söndürdükten sonra çok daha hızlı ve kararlı şekilde hareket ettiğini gözlemledik sizde deneyin.deneyimlerimi çözdükçe sizinle paylaşmaya devam edeceğim.
yıllarcamı sürecekti hırsınız?
toprağın altında kalmaz farkınız...
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Haziran 2017/2009 Saat 14:14
slm naci baba uzun yıllar yaşadığınız deneyimler nedeniyle size soruyorum belki başınıza gelmiştir toplu bir definenin gömülü olduğu yerlerde  ya hiç ot bitmezmiş, veya otlar çabuk sararırmış bu nekadar doğrudur hiç böyle biryer gördünüzmü.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Haziran 2017/2009 Saat 15:38
Orjinalini yazan: zaman41

slm naci baba uzun yıllar yaşadığınız deneyimler nedeniyle size soruyorum belki başınıza gelmiştir toplu bir definenin gömülü olduğu yerlerde  ya hiç ot bitmezmiş, veya otlar çabuk sararırmış bu nekadar doğrudur hiç böyle biryer gördünüzmü.

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..........................NACİBABA...........................O.N.K

ARKADAŞIM BU İŞ ÇOK SORULDU SİTE İÇİNDEKİ ESKİ YAZILARDA GEÇMESİ GEREKİR VAR YANİ DE YENİDEN SÖYLİYEYİM  GENE....

GENELDE EN ÇOK BU OLAYA SEBEBİYET VEREN ŞEY %90 LIK BİR OLGU İLEN O YERİN YÜZEYE YAKIN BİR YERİNDE ALTTA MUAZZAM BİR BÜYÜKLÜKTE KAYA VARDIR  VE BU ORTADA SEHPA GİBİ DURUR  BUNUN BÜYÜKLÜĞÜ GENİŞLİĞİNCE DE ETRAFINI SÜRERLER BURAYA GELİNCE ZATEN PULLUK TAKILIR ORANIN SAHİBİ BUNU BİLİR

ALTTA KİREÇ OCAĞI EMARELERİ VARDIR  VE ÜSTTE OT BİTMEZ
ÇOK ESKİDEN SALGIN HASTALIKLARDAN ÖLENLERİN TOPLU GÖMÜLDÜĞÜ YERDİR VE BOLCANA DA KİREÇLERLER  BUNLAR DA %70 CİVARI VARDIR

ÇOK NADİR OLARAKTAN DA UZAYDAN DÜNYAYA DÜŞEN METEOR TAŞLARININ SEBEB OLDUKLARI ÇARPMA ETKİSİ ŞOKU İLEN DE  GENİŞÇE   BİR YERDE OT ÇIKMADIĞI GÖZLEMLENMİŞTİR

KULLANILMIŞ BİR PİLİ TOPRAĞA AT 50 CMETRE KARE  YERİ DEVAMLI SENELERCENE ZEHİRLER VE O YER ÇIPLAK KALIR

BUNLARA BAĞLI OLUŞAN SEBEBLERDEN DİR İNANMIYAN KAZIP BAKABİLİR NE ÇIKTIĞINI DA BURDA YAZIN

TÜM BİLİNEN MADENLER  BULUNDUKLARI YERDEKİ TOPRAKTAKİ  MİNERALLERİ KENDİ ÜSTÜNE ÇEKEREK BİR KABUK YAPARLAR KENDİ ÜSTLERİNE  BU KABUK KISA SÜREDE OLUŞUR VE TOPRAĞA ARTIK BİR ZARARI YOKTUR  HANGİ MADEN OLURSA OLSUN BİR TUTMAYANI ALTINDIR  ALTINDA DA DENİLDİĞİ GİBİ BİR ZEHİR VS YOKTUR SÖYLİYEN DE ÇOK SAÇMA SSÖYLER   DURUMLAR BUNLARDAN İBARETTİR..

SAYGILARIMLAN...........................................................................................................O.N.K.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Haziran 2017/2009 Saat 17:23
Naci Baba, son zamanlarda bir ermeni çubuğu meselesi dolaşıyor piyasalrda, nedir bu işin özü baba? Ermenistandan ithal geldiği ve gümüş rekorlardan yapıldığı söyleniyor. Böyle bir şeyin mümküniyatı var mı baba, yoksa şu malum sizin başınıza musallat olanlar gibi tiplerin şaklabanlıkla definecileri ütme numarası mı? sevgilirimle Naci Baba.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Haziran 2017/2009 Saat 17:53
Orjinalini yazan: eskiay

Naci Baba, son zamanlarda bir ermeni çubuğu meselesi dolaşıyor piyasalrda, nedir bu işin özü baba? Ermenistandan ithal geldiği ve gümüş rekorlardan yapıldığı söyleniyor. Böyle bir şeyin mümküniyatı var mı baba, yoksa şu malum sizin başınıza musallat olanlar gibi tiplerin şaklabanlıkla definecileri ütme numarası mı? sevgilirimle Naci Baba.

ARKADAŞIM MERHABA .......................................................NACİBABA........................O.N.K...

ÖNCELERİ RUSYADAN GELMELERİ VARDI   ADI ÖYLEYDİ  SONRA BULGARİSTAN OLDU  ÇİN OLDU  AMERİKAN OLDU DÜNYADA NEKADAR DEVLET VARSA HEPSİ ACAİP MERAK SARMIŞ YAPIYORLARMIŞ  HERTARAFTAN GELİCEK   BELKİ UZAYLILARDAN BİLE GELİR O SERSERİ MAKAKIN YAZDIĞI GİBİ  YA BUNLARIN HEPSİ GEYİK MUHABETİ VARSA BİLE İŞTE YENİ BİŞİ DİYE ÇIKARIP SAFLARA SATIYORLAR  NEKADAR SAF VAR BUNLARA DA O KADAR EKMEK VAR NE YAPALIM BENİM DİLİMDE TÜY BİTTİ ANLATA ANALATA  TÜMÜ ŞARLATANLIK SAHTE  NE VARSA
BENİM BULUŞUMU BU DÜNYAA DURSA AYNISINI ÜRETEMEZLER BEN BUNU BİLİR BUNU SÖYLERİM GERİSİ  BENİ HİÇ İLGİLENDİRMİYOR KİM KİMDEN ALIRSA NE YAPARSA YAPSIN BEN SÖYLİYECEKLERİMİN HEPSİNİ SÖYLEDİM  VARSA YENİ BİŞİLER ALIR BAKARSINIZ NE YAPIYORMUŞ HANGİSİ İYİYSE HERKES ONU KULLANSIN BEN BUKADARINI YAPABİLDİM  NE YAPAYIM BAŞKA NE ANLATAYIM NE DİYEYİM   TAMAMMI ..........................................O.N.K..

GİDİN BAKIN NE YAZMIŞ  ((BÜYÜK USTA  MAKAK ))=  DEFİNE YOLU.COM
                                                                                  DEFİNE FORUMDA

GÜLERMİSİNİZ AĞLARMISINIZ BİR OKUYUNUZ BUKADARI DA OLMAZ  ADAM SANKİ BEN YAZIYORMUŞUM BENİM YERİME YAZILAR YAZIYOR BENİM İSMİM İMZAAM VE USLÜBÜMLEN  BÖYLE ŞARLATANLAR OLDUĞU MÜDDETÇE BU DEFİNECİLİK SÜRÜNÜR  BUNLARA DA ÇANAK TUTAN BU SİTELERİN KALİTELERİ DE SIFIR OLUR  DEMEKKİ BU ADAMLARI BÜNYELERİNDE BARINDIRIP BU ŞEKİL HALLERE SEBEB VERİYORLAR O SİTELER DE ONLAR GİBİDİR NE DİYEYİM   ALLAH İSLAH ETSİN TÜMÜNÜ

SAYGILARIMLAN........................................................NACİBABA.............................O.N.K....
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1516171819 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50