Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1415161718 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2009 Saat 14:30

UĞUR 69 KODLU ARKADAŞA CEVABEN........................................NACİBABA..................O.N.K..

ARKADAŞIM SİZLERİN KENDİ YAPMIŞ OLDUĞUNUZ DENEYLERE BEN BİŞİ DİYEMEM BU SİSTEMİN KATOLOGLARINDAKİ KULLANIM DIŞI İŞLERİ  BEN ONAYLAMIYORUM MAALESEF  Kİ DEDİĞİNİZE BAKILIRSA GAYET GÜZEL TÜM HERŞEYİ BAŞARMIŞSSINIZ  HAZIRSINIZ YANİ BU GİBİ ŞEYLERLEN VAKİT GEÇİRECEĞİNİZE HAKİKİ DOĞAYA  ARAZİYE ÇIKIN SORGULAMALARINIZI ORDA YAPINIZ 

O BEŞİĞİN İÇİNE KOYUN NE KOYUCAKSANIZ VE SORGULAYIN BU BEŞİK İÇİNDE ŞU ŞU VARMI DİYE  BU ŞEKİLDE BİR DE SORUN SONUÇ NE OLUCAK  MESELA ARKA ODALARDAN BİRİDE HANIM GİZLEDİ SİZ GÖRMEDEN VE ODAYA KADAR SORGU İLEN GELDİNİZ BURDA ZORLANMA VARSA TEK TEK AYRI AYRI EŞYALARI SORGULAYIN BUNUN İÇİNDEMİ ŞURDA MI  DİYE BU ŞEKİLDE HEDEFE YAKLAŞILIR SONUÇTA DA BULUNUR   BU ADANIN İÇİNDE NEREDE BU DİYECEĞİNİZE ODA İÇİNDEKİ EŞYALARI TEK TEK SORGULAYINIZ

SAYGILARIMLAN...................................................NACİBABA...................................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2009 Saat 15:05
naci babam selamlar saygılar ben sorgulamaları yer bulmaları aştım yaklaşık 15 gündür değişik sorgulama yöntemlerinle saklattığım her şeyi ev içinde çok rahat buluyorum ama bu beşik içine konan altın yüksüğü neden göstermiyor onu çözmüş değilim kendim çözemediğim içinde size danıştım yoksa bende veya çubuklarda bir sorun yok  zaten dediğim gibi yüksüğü beşikten alıp beşiğin dibine koyuyom çubuklar adeta uçuyor yüksüğün üstüne ama beşiğin içine koydummu hep yok diyo bende anlamış değilim ama eve gidince dediklerinizi yapıcam bakalım başka şeylere var diyecekmi bence tamamen havada asılı olduğu için diye düşünüyorum
herşeyini kaybet gururunu asla çünkü ileride elinden tutacak yegane temel odur
Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2009 Saat 15:38
evet naci baba şu an evdeyim beşiğin içine ne koyarsam var diyo ama altın yüksüğe yok diyor çubukların altını görmesini engelliyen bi durum mevcut burda gümüş yüksüğü koydum onada var diyo ama altına yok diyo allah nasip ederse  yanına gelmek istiyom hocam bu beşiği gelirken sana getirecem sende denersin  garip bi durum valla bende şaştım kaldım 

Arkadaşım  bu beşikte bebek varmı yoksa boş mu duruyor ilk önce bunu izah et eğer bebek varsa ve burda uyuyorsa   bu gibi şeylerden uzak durun  denemeler yapmayınız

izahı da şöyle oluyor  bebek melaike tarafından korunup yönlendiriliyor orda devamlı sizin görmediğiniz unsurlar var ve bebeğin şu anda en yüksek korumada olduğundan   hatta onu doğuran anasından bile  yüksek bir koruma duvarı vardır   onun için bu işler  mazur görülmezler  çocuk beşiklik çağından çıkıp ta o beşik 3 ay boş dursun sonra ne bırakırsan içine gösterilir ..

2inci varsayımlar ki bunlar da çok kuwetli olağan işler sınıfındadırlar billahssa bebek kısmı 1--2  yaş arası koruma had safhadadır  burtda serseri mayın gibi heryerde gezen cinlerden korunmak için bu sistem vardır kadının 40 günlük lousa hali de en zayıf halidir ve cinlere  her an kapılma durumu vardır  40 gün boyunca kadın yalnız bırakılmaz ev içinde  diyelim bunlar geçti 1 sene zaman oldu süt emdiği müddetçe çocuk ve ana aynı seviyede koruma altındadır ana ve çocuğa ait yıkanmış elbiseler iç çamaşırlarından tut da yatıkları yerden yatak yorgandan tüm ne varsa hepsi melaikenin tasarufu altındadır  bunlar gerçektir  ama çoğu kimse inanmaz başına bişi gelmedikçe .. bebek insanlar tarafından bile göze gelir nazar alır derhal çaresine bakılmassa çatlıyabilir de ölebilirde yani insanlar da tehlikelidir görünen de görünmüyen de  zaten insanlığın içinde sakatlıklar hep bu devrelerde oluşurlar azıcık konuyu araştırın dediklerime geliceksiniz  mesela çocuk yerden 2 metre kadar salıncak içinde allah korusun benim başıma bile gelmiştir hızlı sallamadan ötürü beşikten çocuk uçar kaç metre ötelere yere düşer de hiçbişi olmaz ama yetişkin bir insan düşsün aynı bir iki yeri muhakkak kırılır  belli bir süre bastonlan gezer .....
Çocuğun büyümesinlen beraber  billuğ çağına erişene kadar bu korumalar kat kat artarak devam eder  sonra biter kader çizgisine grersin sana göre çizilmiş hayatının düblörlüğünlen boğuşmaya başlarsın taa ki emanetin zamanı gelene kadar bu devam eder ...

Sana tavsiyem  bu gibi şey denemelerinden çocuğun bulunduğu her şeyden uzak durun  aksi zorlamalarda hepiniz zarar da görebilirsiniz görmiyebilirsiniz de  beni dinlersen bunların hepsi gelmiş olmuş gitmiş hatıraları kalmış unsurlardır

SAYGILARIMLAN.........................................................NACİBABA..............................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 22/Mayıs 2017/2009 Saat 16:21
Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Mayıs 2017/2009 Saat 18:28
bebek falan yok naci baba, bu modern beşiklerden , bir akrabamdan geldi bir haftadır bende duruyo bir arkadaşımın bebeği oldu ona vermek için aldım kendisinin maddi durumu iyi değil vericem ona, benim evlatlar büyüdü allaha şükür,fakat dediklerinde yerden göğe kadar haklısın bende inarım dediklerine inancımda , itaatımda tamdır elhamdüllüllah ve bu konu benim aklıma hiç gelmemişti  bu beşik topu topu en fazla 1 aydır kullanılmıyordur dediğin olabilir belki 1000 kere denedim her şeyi gösteriyo 1 tek altına yok diyo vardır bir keramet bundada

arkadaşım  bir de şu var bu da önemli bir konu  bu beşiği en son kullanan bebeğe altın takıldımı takılmadımı  bunu öğren takılmadı ise bi tane taksınlar bak ondan sınra senin istediğin durum olucaktır  bu vesile ilen bu meydana da çıkıyor olabilir  bi de takılan o maaşallah altınlarının çok sahteleri var bunlardan da çocuğa takılmış olabilir enine boyuna bir araştır madem merak ettin sonunu da getirelim hep beraber bu işin

SAYGILARIMLAN..........................................................NACİBABA............................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 23/Mayıs 2017/2009 Saat 06:23
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Mayıs 2017/2009 Saat 19:09
Orjinalini yazan: ugur69

bebek falan yok naci baba, bu modern beşiklerden , bir akrabamdan geldi bir haftadır bende duruyo bir arkadaşımın bebeği oldu ona vermek için aldım kendisinin maddi durumu iyi değil vericem ona, benim evlatlar büyüdü allaha şükür,fakat dediklerinde yerden göğe kadar haklısın bende inarım dediklerine inancımda , itaatımda tamdır elhamdüllüllah ve bu konu benim aklıma hiç gelmemişti  bu beşik topu topu en fazla 1 aydır kullanılmıyordur dediğin olabilir belki 1000 kere denedim her şeyi gösteriyo 1 tek altına yok diyo vardır bir keramet bundada

arkadaşım  bir de şu var bu da önemli bir konu  bu beşiği en son kullanan bebeğe altın takıldımı takılmadımı  bunu öğren takılmadı ise bi tane taksınlar bak ondan sınra senin istediğin durum olucaktır  bu vesile ilen bu meydana da çıkıyor olabilir  bi de takılan o maaşallah altınlarının çok sahteleri var bunlardan da çocuğa takılmış olabilir enine boyuna bir araştır madem merak ettin sonunu da getirelim hep beraber bu işin

SAYGILARIMLAN..........................................................NACİBABA............................O.N.K......
Selamınaleyküm uğur kardeş, sanırım bir hayır olmalı bu işte. Muhakkak bir hayır vardır, yoksa böyle bir hadiseye yeni tanık oluyorum, her şeyi gösteriyor, bir altına hayır diyor: lütfen kendinizi bir tartın, acaba bulduğunuzda hayırsız bir yola sapabileceğiniz için bir koruma durumumu var çubuklarda veya da sahte altın da olabilir Naci Babamın dediği gibi. Hadi hayırlısı, esenlikle dileğiyle.

Düzenleyen eskiay - 23/Mayıs 2017/2009 Saat 19:11
Yukarı Dön
derince Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 27
  Alıntı derince Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Mayıs 2017/2009 Saat 14:08
ark.selam naci hocam merhaba ugur ark. karşılaştıgı soruna benzer bende daha önceki denemelerimde karşılaştım naci hocanın dedigi gibi   dene birde şöyle birşey yap sen soraraken altınmı diyorsun yoksa aıltın yüzükmü  altın yüzük demen lazım  sorarken eski gömü diyesorma biliyosunki bu sakladıgın yüzük yer altında degil  soraken bu önemli birde şunu yapman lazım herhangi birşeyin içine koydugunu söyleme odanın içerisinde  her yöne dönerek ? sor buda çok önemli yani sorarken her yöne dön ve beşigin içindemi deme  mesela  birde bu evdeki dnemerinin yanı sıra arazideki denemelinde önemli sen en iyisi arazideki denemelirine geçsen iyi olur senin için dışarda bence yzılarını okudum sen daha arazide nelerle karşılacaksın onlara kendini hazırla  herkeze kolay gelsin
Yukarı Dön
ZALİM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 29/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı ZALİM Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2009 Saat 06:09

nacibaba merhaba herkese de selamlar olsun

baba  20 gün oldu var yok  senden bizzat geldik di hani 4 arkadaş çubuk aldıktı  izmir den hatırlarsın  bende çalışmadıydı 2 ki,şi tuttuktu olduydu sonra ben çok uğraştım ve başardım yalnız başıma çok iyi süper kullanıyorum katogudakileri harfin yapıyorgum  hepisini ev tamam çıktım bu geçen pazar günü sabah araziye  bu bizm kasabanın 3 km tahmin var orda eski bir uygarlık romadır  kalıntı az çoğu tarla olmuştur bugün  bu şehirin bir ana griş yolu vardır bir de taç kapisi diyorlar o durur vazıyete  bu yol grişinin sagı solu mezarlar varmış lahit hepisi  çoğunu açmışler  biz burga sorgu yaptık çubuklan iyi kalite mezar çeşidi varmı dige  bayağı yer gösterdi bu çubuklar ilkini o gece açmıya başladık  şişlen bakıyoruz uzun geniş yerlerini  bulmak içindir tabiki bu iş  köşe kısımından az aşagı indik ve temizledik çok süslü bir mermeri vardır  tam eserdir yani  hepisini üstünu açtık üstüde çok süslü kapagı açamadık kırmaya da gonlümuz elvermedi  nasıl açsak bunu  diye sorarız sana acele cevap yaz bekleriz

ZALİM+MEZARCI 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2009 Saat 06:27

ZALİM //>KODLU ARKADAŞA CEVABEN................................NACİBABA.......................O.N.K..

ARKADAŞIM MERHABA SİTEYE HOŞ GELDİN

HATIRLADIM TAMAMDIR  YAPABİLDİĞİN İÇİN SEVİNDİM BURDA SENDE TIK ETMEMİŞTİ  DEMMEKKİ ÜSTÜNE DÜŞÜLÜNCE BİRŞEYİN OLUYORMUŞ YAPAMIYAN ARKADAŞLARA DA BİR VESİLE OLUYORSUNUZ BÖYLECE NEYSE....

ŞİMDİ ARKADAŞIM GÖNDERMİŞ OLDUĞUN BU LAHİTE AİT RESİMLER DÜN ELİME GEÇTİ  SAKIN PARÇALAMAYA KALKMAYINIZ  ACAİP BİR SANAT ESERİ VAR ÜZERİNDE O KADAR LAHİT  GÖRDÜM BU ÇOK FARKLI SEN SEN OL HİÇ KORKMAYIN DOĞRU MÜZEYE GİDİP SÖYLEYİN 
YALNIZ BU KONU İÇİN BANA TEL AÇ BEN SANA NASIL HAREKET EDECEĞİNİ SÖYLİYECEĞİM BURDA ŞİMDİ AÇIKLAMA SAKATA GRİYOR  ZATEN BANA KIZIYORLAR AKIL ÖĞRETİYORSUN BU MİLLETE DİYE   DE HADİ GENE DE AÇIKLIYAYIM  DEYİN Kİ BİZ GEZİYORDUK BURASINI AÇILMIŞ GÖRDÜK  ÇOK DA GÜZEL BİŞİDİR  BİRİMİZİ ORDA NÖBETÇİ BIRAKTIK BİZ DE HABER VERMİYE GELDİK DEYİN  ORDAKİ VE İÇİNDE ÇIKICAK OLAN TÜM NESNELERİN TOPLAMINDAN SİZE DE BAYAĞI BİR MEBLAĞ DÜŞECEKTİR ZATEN VERİLMESSE YAZIN BURDAN YAYINLIYALIM HANGİ MÜZE İSE  YALNIZ YANINIZDA NOTER DE GÖTÜRÜN BURAYI SİZİN TESPİT ETİĞİNİZE DAİR NOTERCE TASTİK ETTİRİNKİ İŞ SİZİN OLSUN SONRADAN KIVIRTMALAR YAPILAMAZ BU ŞEKİLDE   SEN GENE DE TELEFON DA AÇ BANA DA DAHA SAĞLIKLI GÖRÜŞELİM NOTERE RESİM DE VERİN DOSYANIZA SOKSUN HER TARAFINDAN ALTTAN ÜSTTEN 4 BİR YANINDAN ÇEKİLMİŞ NET RESİMLERİ DE KOYUNUZ  GÜNÜMÜZDE HER ŞEY OLUYOR SONRA LAHİT DEĞİŞİKLİĞE UĞRAMASIN DİYE İYİCENE TESPİT ETTİRİNİZ  SONRA BEN O GÜN SİZDEN ADRES TEL VS DE ALMADIM TELEFON AÇARSAN CEB NONU DA BANA BİLDİR SENİ BULABİLMEM İÇİN

HAYIRLI OLSUN DİYEYİM  ÖBÜR TESPİT ETTİKLERİNİZİ ŞİMDİLİK SÖYLEMEYİN SONRA BİR BİR AÇIKLAMA İLEN ONLAR DA ÇIKAR BEN İŞİNİZİ HALLEDERİM RESMİ YERDEN SİZE BİR ZARAR GELMEZ   TAMAMMI

SAYGILARIMLAN....................................................NACİBABA......................................O.N.K.
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
seyyah1981 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Aralık 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 18
  Alıntı seyyah1981 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2009 Saat 07:54
selam zalim arkadaşım sizin kan gurbu neydi acaba. Benim kan gurbu 0 rh -  ma bende çalışmıyo siz nasıl başardınız anlatırsanız seviririm
Yukarı Dön
ZALİM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 29/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı ZALİM Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2009 Saat 19:37
SEYYAH-1981    ARKADAŞA CEVAP

Nemi yaptım bak 2 kişi olarak tamam sorun yoktu fakat hep girer onlarda canımı sıktılar  sonunda dedim ben bunu yapıcaaaaaaam

ve başladım uğraşmaya nacibaba ne demiş yazmışsa hepsini bir dikkatilen takip ederek bir bir yaptım ne yazıyorsa babam a da boyuna tel açıp sordum  hep cevapladı  sabırlan beni hep dinledi hiç kızmadı  ben olsam patlardım ya  babam yemin le çok sabırlı bir adam helal olsun .

gece olunca el ayak çekiliyor ya sessizlikte işte o zamanlar aldım elime  kafamın içini tam boşaltım  büyük bir dikkatlen gözlerimi de diktim çubuklara  sert sert emirler verdim bi müddet sonra ufaktan başladı kımıldamaya ben sevinçten  deli olcam nerdese bayağı gürültü yapmışım ki anam geldi oğlum sen iyimisin ne diye kime bağırırsın der kapıdan yok bişi ana sen git yat dedim tabii daha sesiz olarak devam etim sabaha dek  ezan okunuyordu ben halen devam böyle böyle 4 günde sktüm işi daha sonraki günler de daha da geliştirdim şimdi şahane zırt diye hızlan gidiyor artık sorduma  hem kan da ters bende grup a imiş  onu da öğrendim test etirdim hastanede  oldu be oldu  sonunda  ya çok sevinçliyim arkadaşlar heyacanımı mazur görün artık benim  çalışın azim edin oluyor arkadaşlar çok çalışın oluyor yeminlen oluyor

hepinize çok çok selamlar                                                                zalim
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1415161718 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50