Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA İMALATI VE YAPISI OLAN ÇUBUK SİSTEMİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1011121314 91>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
toslak09 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/ocak 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı toslak09 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2009 Saat 12:23
iyi günler naci usta ben 2007 de 15cm olanlardan aldım sizden bunu 30 cm olanlarla değiştirmek istiyorum.yardımcı olursanız sevinirim

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...................osman naci kanat....................O.N.K..

ARKADAŞIM ŞU ANDA  30 CM BOY VE 4 ADET OLARAKTAN YAPILIYORLAR EN SONU BU ŞEKİLDİR  VE BUNLARDAN ALMANIZ GEREKECEKTİR  BAŞKA BİR ALTERNATİFİ YOKTUR  ONLARI DA BAŞKA SAHALARDA GENE KULLANIRSINIZ  YANİ GÖZ ÖNÜNDE OLAN YERLERDE UFAK EBADLI OLANLAR HERZAMAN İYİDİR FARKEDİLMEZLER BÜYÜKLER FARKEDİLİR   ARADAKİ FARKI BUDUR YOKSA SENDE TEK BAŞINA ÇOK İYİ ÇALIŞIYORSA  NE LÜZÜMÜ VAR  BÜYÜKLERİNDEN ALMIYA YOK SENDE TEK BAŞINA SORUNLU İSE BUNDAN ALIP KARŞINA DA BİR KİŞİ ALDINMI HİÇBİR SORUNUN KALMAZ  TAMAMMI
SENDE TEK BAŞINA İYİNİN DE ÖTESİNDE ÇALIŞIYORMU  ÇALIŞIYOR VEYA ÇALIŞMIYOR   ESAS AMACINI NET VE AÇIK BİR ŞEKİLDE YAZ Kİ SANA ÇARE OLABİLEYİM

SAYGILARIMLAN......................................................................................................O.N.K.....

Düzenleyen nacibaba - 04/Mayıs 2017/2009 Saat 10:41
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Mayıs 2017/2009 Saat 16:57
verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim naci hocam sağolasın saygılar.
Yukarı Dön
toslak09 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 29/ocak 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı toslak09 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mayıs 2017/2009 Saat 14:38
naci ustam iyi akşamlar 15cm çubuklar bende tam çalışmıyor .

BAK İYİ DİNLE   İYİCENE BİR PARLATICI İLEN PARLAT AYNA GİBİ OLSUN MUHAKKAK ÇALIŞACAKTIR DENE VE YAZ

404  ÜN AYNI DİŞ MACUNU GİBİ BİR TÜPTE SIKMALI PARLATICISI VAR HERYERDE BULUNUYOR
YA 3LİRA YA 4 LİRA BİŞİ BU EN İYİSİ  KULLANIM ŞEKLİNİ KUTU ÜSTÜNDEN OKU VE YAP  SONRA BANA BİLDİR NETİCEYİ

SAYGILARIMLAN.....................OSMAN NACİ KANAT....................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 05/Mayıs 2017/2009 Saat 08:19
Yukarı Dön
kartal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı kartal Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Mayıs 2017/2009 Saat 15:24
sayın naci baba selamlar ve sevğiler almiş olduğumuz çubukları ev içi çalışmaları çok ğüzel ev içinde ne sormuşsak aynen cevabını aldık ne sormuş sak aynen doğruladı ama bende çalişmadı evde hanımlan çalıştık çok iyi neticeler aldık ama dağa çıktığımızda netice alamadık tabi ki dagda başka bir arkadaşlan denedik olmadı çok yanıldık bilemiyorum bizden mi kaynaklandı netice bize yardım cı olabilırmisiniz yardımlarınızı bekliyorum tecrubelerindenyararlanabiliriz bu icadın sahibi olarak sizden yardım bekliyorum slm svg

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................................................................O.N.K.

Bakınız 2 kişi tutuşlarda muhakkak surette karşınızdaki kişinin bu işe girmemesi gerekir grerse tamamen olumsuz işler olmuya başlar  siz dahi sorunuzu sorup hemen başka şey düşünün ve çubuğa sorulan soruylan beraber siz de gitmeyin  veya ikinci üçüncü sorular yöneltmeyin bir soru sorun ve kesin cevabını alınca 2.ci sorunuzu ondan sonra sorunuz  ve karşınızdaki kişinin deseki defalarca hayır ben hiç ilgilenmiyorum maalesef yanlış konuşur  bu durum %1000 dir demiyorum yüzde yüz çünki insanın yapısında bu iş var her insanda var üstünlük taslama durumu karşındaki diyorki acaba bakalım onun dediğimi yoksa benim dediğime gidicek diyor ama en büyük yanlışı işte bu anda yapıyor  bunun çaresini de çubukçular bulmuşlar bu da şöyle kesin çözümleniyor yanınızda bir kişi daha götürüyorsunuz 3 kişi oluyorsunuz ve karşılıklı tutuğunuz anda daha hiçbişi söylemeden karşınızdakini 3 üncü kişi bu işlen alakası olmuyan bir muhabbet içine sürüklemesi yani aklı çubuktan kayması başka yöne çekilmesi prensibi bu anda da siz sorunuzu içinizden sorun zaten hemen cevabını alıcaksınız bu yöntemi kullanırsanız doğru sonuçlar alırsınız yapmassanız hiç çıkmayın yola olacağı kesinliklen bu şekillere dönüşüyor maalesef   bunun da tek çaresi budur  ve uğraşın hafif bir kıpırtılar dahi olsa sizde devamlı çalışın göreceksiniz ki bir müddet sonra kendi başınıza  yapacaksınızdır azıcık sabır ve azimlen başarabilirsiniz ondan sonra da böyle sorunlar yaşamassınız

ARKADAŞIM BAŞKA SORUNLARIN OLUŞURSA 24 SAAT HEM TELEFONDAN HEM DE BURDAN ARAYABİLİRSİN SAKIN ÇEKİNMEYİNİZ BEN SONUNA KADAR ARKASINDAYIM İSTERSEN BİN TANE SORU SOR BEN YILMAM  YÜKSÜNMEM KIZMAM HERHALDE ANLAŞTIK

SAYGILARIMLAN.....................OSMAN NACİ KANAT.......................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 05/Mayıs 2017/2009 Saat 08:14
Yukarı Dön
kartal Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı kartal Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs 2017/2009 Saat 13:49
sayın naci baba bu söylediklerınıde deneyeceğim verdiğin bilğiler için teşekür ederim slm  ve sevgi
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Mayıs 2017/2009 Saat 17:18
SÜPERLOWER 9   //> KODLU ARKADAŞA CEVABEN

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................................................................O.N.K.

ARKADAŞIM NİYE SORARSINKİ BUNLARIN ÇÖZÜMLERİNİ KİMSEYE BİŞİ SORMANA LÜZUM YOKKİ HANGİ İŞARETSE GEÇ KARŞISINA  ÇUBUKLAN SOR BU İŞARETİN BİR GÖMÜSÜ VARMI ALINMIŞMI ALINMAMIŞMI ALINMAMIŞSA NEREDE BİZİ ORAYA GÖTÜR DE  VARSA BİR ANLAMI O İŞARETİN VARSA DA PARASI VS  SENİ GÖTÜRÜR ÜSTÜNE   BU KADAR BASİTTİR

KOLAY   GELSİN DİYORUM   RESİMLERDE DE KENDİNİZİ GÖSTERMEMİYE BAKIN   BU ÇOK ÖNEMLİDİR HABERİN OLSUN

SAYGILARIMLAN.................OSMAN NACİ KANAT....................................................O.N.K....
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2009 Saat 08:20
çok kalabalıktı özlellikle gömüsü varmı yokmu bilerek sormadım naci abi birdaha gittiğimde daha az ve güvenilir insanlar olcaz o zaman sorucam fırsat bekliyorum saygılar
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
dr_arkeolog Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı dr_arkeolog Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mayıs 2017/2009 Saat 05:12
12 inci ve 20. resimler çok önemli gibi geliyor bana 12 resimdeki küçük taş sonradan oraya erleştirilmiş gibi duruyor bir kaldırmayı dene 20 resim ise doğal oarak bir yarılma çatlama değilse üstte duran taş kapak taşıa benziyor birde orayı acmayı dene saygılar ve başarılar
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2009 Saat 04:39

HERKEZE  SELAMLAR SAYGILAR.................OSMAN NACİ KANAT.................................O.N.K...

ÇUBUKLARI  NİYE HEP PARLATIN TEMİZLEYİN DİYORUM ??

İNSANIN ELİNDEN  ÇIKAN  METEERAYELLERİ  GÖRMEK İSTEYEN ÇOK BASİT BİR DENEME İLEN HEMEN KENDİ GÖZÜNLEN GÖRÜCEKTİR

GİDİN BİR ECZANEDEN VEYA MARKETTEN  AMELİYAT ELDİVENİN BİR ALTI OLAN HERYERDE SATILAN İNCE ŞEFFAK  (BEYBİ ) MARKA  ALINIZ  VE 2 SİNİDE ELLERİNİZE TAKINIZ ÇOK DEĞİL 5 DAKKA İÇİNDE İÇERDEN ELDİVENİN İLK ÖNCE SARIYA DÖNÜŞTÜĞÜNÜ DAHA DA FAZLA TUTARSANIZ  BİR DE ÇUBUKLARI ALIN ELİNİZE OVALAYIN YANİ ELİNİZDE AZ OYNAYIN ÇUBUKLARLAN BİRAZ SONRA DA SARIDAN YEŞİLE DOĞRU RENK ATIĞINI GÖRÜCEKSİNİZ

ELDİVENLERİ ÇIKARIN ELİNİZDEN ELİNİZİN KURU VE TEMİZ OLDUĞUNU GÖRÜCEKSİNİZ AMA ELDİVENİN İÇİ TAMAMEN RENK KİRLİLİĞİNE DÖNÜŞÜK ŞEKİLDE KALICAKTIR

MİSAL>>> SİGARA İÇENLER SÜZGEÇ AĞIZLIK KULLANANLAR BİLİR NASIL 2--3--4  SİGARA SONRASI O SÜZGEÇİN İÇİ KATRANLAN DOLUYORSA İŞTE ELDİVEN DE AYNI BAŞKA BİR TÜRÜ OLMAKTADIR 

VE BU SARIMSI MADDE VUCUT ATIKLARI OLUYOR ZEHİRLİ ATIKLAR İÇİNDE NE İSTERSENİZ MEVCUTTUR İSTEDİĞİNİZ KADAR ELLERİNİİ YIKAYIP TA ELDİVENLERİ TAKIN GENE AYNISI OLUCAKTIR

VE BU VÜCUTTAN ÇIKAN KİRLİLİK ÇUBUKLARIN ÜSTÜNÜ ÇOK KISA BİR MÜDDETTE KAPLIYACAK  SONRASI DA RANDIMAN %30 LARA DÜŞÜCEKTİR TAM KARARMIŞ BİR ÇUBUK ARTIK İŞ YAPAMAZ BİR HALE GELİCEKTİR

KİMDE ÇUBUK VARSA ALIN BU ELDİVENLERDEN  1 LİRA BİLE DEĞİLDİR DENEYİN GÖRÜN  VE KARARINIZI  ONA GÖRE VERİNİZ  BAZI ARKADAŞLAR SİTEYE YAZMASSALAR DA TELEFONLAN BU KONUYU İMAA EDİYORLAR  TEMİZLESEN NE OLUR TEMİZLEMESEN NE OLUR GİBİ LAFLAR ETMEKTEDİRLER  VE GÖRSÜNLER KENDİ GÖZLERİNLEN O ZAMAN İNANIRLAR DİYORUM ....

VE BU DURUMDAN KURTULMAK İSTEYEN BOYUNA TEMİZLEMEK İSTEMİYENLERE DE TAVSİYEM
ÇUBUKLARI KABINDAN DA ÇIKARIRKEN KABINA DA KOYARKEN VE DE ÇALIŞILIRKEN DE  BU ELDİVENLERİ TAKINIZ ÖYLE ÇALIŞINIZ  ELDİVEN ÜSTÜNDEN DE ÇALIŞIR HEM DAHA GÜZEL ÇALIŞIYOR  VE BU DURUMDA ÇUBUKLAR TEMİZ KALIR

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N.K...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
superlover9 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 38
  Alıntı superlover9 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Mayıs 2017/2009 Saat 08:08
ben devamlı paRLATIYORUM ve işyerine giderken gelirken bile (gazetede sarılı)posetimde hep yanımda gidip geliyor benim için çok önemliler eldiven olayını denicem naci baba tesekkürler iyi fikir valla
sadece gözlerimin baktığı kadarsın...kafayı çevirsem yine yalansın.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 1011121314 91>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50