Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DFX ' e takılabilen ikili başlık....??

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DFX ' e takılabilen ikili başlık....??
    Gönderim Zamanı: 26/Kasım 2017/2009 Saat 03:23
                     naci abi iyi günler;

http://www.tees.com.tr/default.asp?id=200    burda dfx için xlt de kullanılan 2 li başlığın aynısından var. ve firmayı arayıp sordum dfxte kullanıldığını derinliğin 2-3 kat arttığını söylediler bende size danışmayı uygun gördüm dfx te de böyle başlık kullanılırmı bildiğim kadarıyla xlt de büyük başlık kullanmak için proğram var... uygun olduğunu düşünüyorsanız almayı düşünüyorum sırf o başlığı kullanmak için xlt almayı düşünüyordum...

şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim ayrıca tüm islam ve insanlık aleminin kurban bayramını hayırlara vesile olmasını diler sizinden büyüğümüz olarak ellerinizden öperim....      saygılar.....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Kasım 2017/2009 Saat 04:17
Orjinalini yazan: amale

naci abi iyi günler;

http://www.tees.com.tr/default.asp?id=200    burda dfx için xlt de kullanılan 2 li başlığın aynısından var. ve firmayı arayıp sordum dfxte kullanıldığını derinliğin 2-3 kat arttığını söylediler bende size danışmayı uygun gördüm dfx te de böyle başlık kullanılırmı bildiğim kadarıyla xlt de büyük başlık kullanmak için proğram var... uygun olduğunu düşünüyorsanız almayı düşünüyorum sırf o başlığı kullanmak için xlt almayı düşünüyordum...

şimdiden vereceğiniz bilgiler için teşekkür ederim ayrıca tüm islam ve insanlık aleminin kurban bayramını hayırlara vesile olmasını diler sizinden büyüğümüz olarak ellerinizden öperim....      saygılar.....

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AMELE ARKADAŞ MERHABA VE İYİ BAYRAMLAR.........................nacibaba..............ONK...

BAK BENİ İYİCE DİNLE BUNUN DIŞINDA HERHANGİ BİR YOL BEN TAN IMIYORUM

SADECENE (XLT ) YE BU TÜR 2 Lİ BAŞLIK TAKILIYOR VE DE BU BAŞLIĞI BİLE ANA KENDİ FABRİKASI SADECENE KENDİ ÜLKESİNDEKİ BİR YAN SANAYİSİNDE ÜRETİYOR VE SPARİŞLEN  O DA ELİNDEKİ  XLT  NİN SERİ NOSU ETİKETİNİN ÜZERİNDEKİ TÜM NE YAZIYORSA ONLARI YOLLUYORSUN VE ELİNDEKİ MEKİNE HANGİ SENENİN NERENİN MONTAJI İSE  ONA GÖRESİ YAPILIYOR BENİM BİLDİĞİM BU ŞEKİLDE BUNUN DIŞINDA HİÇBİR ŞEY TANIMIYORUM BİLMİYORUM TAVSİYE ET MİYORUM ...

YİNEDE ŞUNU SÖYLİYEYİM  BU LİNKİNİ VERDİĞİN FİRMA UĞRAŞIYOR BİŞİLER YAPIYOR VE PİYASAYA ÇIKARIYOR  SATIYOR  BANA HİÇBİR ŞEKLİ GELMEDİ  DEMEDİLERKİ VEYA ALAN OLUP TA  BİR BAKALIM TEST EDELİM NEDİR NEYAPIYOR NE EDİYOR ŞEKİLLERİ BENDE HİÇ OLMADI BU KONUDA  HER GÖRDÜĞÜN İLANDAKİ MAL MEÇHULDÜR  BENİM NAZARIMDA  AMA KENDİNİ KANITLAMIŞTIR DİĞER SİTELERDE DE BUNDAN BAŞARILI BİR ŞEKİLDE BAHSEDİLİR VS VS O ZAMAN DÜŞÜNÜLÜR  ALMASI

DESEKİ  TÜM BU YERLİ ÜRETİM VE İTHAL EDENLER ESKİDEN OLDUĞU GİBİ BİR NUMUNE YOLLASALAR DENESEK VE TEST ETSEK BURDAN DA NE OLDUĞUNU YAZSSAK
VE HERKES DE ALACAĞINI BİLSE  NE OLDUĞUNU ...  BU ŞEKİLLER ARTIK YOKTUR
BANA YOLLANMIYAN VE TESTTEN GEÇMİYEN BİR CİHAZA VE ONA EK YAPILAN APARATA ONAY VERMEM MÜMKÜN DEĞİLDİR  VERİRSEM KAFADAN ATARSAM  SONRA BENİM BAŞIM AĞRIR  BENİ BAKIN YİNE BURDA DA SÖYLÜYORUM İDAMA GÖTÜRECEKLER BÖYLE SÖYLE DİYE SÖYLİYEMEM  LEN İYİDİR UYGUNDUR DE DE HAYATIN KURTULSUN  DİYEMEM KİMSENİN BAŞINI YAKAMAM  BEN İLK ÖNCE KENDİM İYİCENE EMİN OLUCAM TAVSİYE ONDAN SONRA GELİR ...

ANLAMIŞSSINDIR HERHALDE  UMARIM.........

SAYGILARIMLAN........................................................NACİBABA....................................O.N.K.

Düzenleyen nacibaba - 26/Kasım 2017/2009 Saat 04:19
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Kasım 2017/2009 Saat 05:40
                  iyi günler naci abi ilgine sağol bende firmayı arayıp en azından beğenmessem geriye iade edebilirmiyim diye sorarak almayı düşünüyorum en azından 1 gün test etmek istiyorum ne olduğu aşa yukarı belli olur.   sana sormak istediğim o başlığı taktığımda dfx i mutlaka all metalde kullanmak gerekir ilave olarak neler yapmam lazım ...?????
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Kasım 2017/2009 Saat 07:54
Orjinalini yazan: amale

iyi günler naci abi ilgine sağol bende firmayı arayıp en azından beğenmessem geriye iade edebilirmiyim diye sorarak almayı düşünüyorum en azından 1 gün test etmek istiyorum ne olduğu aşa yukarı belli olur.   sana sormak istediğim o başlığı taktığımda dfx i mutlaka all metalde kullanmak gerekir ilave olarak neler yapmam lazım ...?????

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM BAK HEM DE KIRMIZI İLEN YAZIYORUM
Ben sana bir yazı yazıyorum kibarcana nazikcene kimse kırılmasın gücenmesin diye  yani firmaları kastediyorum  seni değil sen anlıyamıyorsun  işi ne demek istediğimi ..
kısacası o sevdadan vazgeç diyorum  anlaştıkmı şimdi  cevap yaz..

SAYGILAR........................................................................NACİBABA..............................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50