Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NİÇİN NİYE ((XLT )) SORUSUNA

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NİÇİN NİYE ((XLT )) SORUSUNA
    Gönderim Zamanı: 16/Kasım 2017/2009 Saat 08:38

ARKADAŞLARIN  ÇOĞU  NİYE NİÇİN  VEYA BENİM ELİMDEKİ EN SON MODEL WHİTES VAR  DFX VEYA DFX=300 VAR  VEYA BAŞKASI VS  BU MAKİNE 20 SENE ÖNCESİNİN  TEKNOLOJİSİ BUNUN NERESİNİ  NEYİNİ  ÖĞÜYORSUN TAVSİYE EDİYORSUN
DİYENLERİ DE VAR EFENDİCE ..
VE ŞU ŞEKİLDE DİĞENLERİ DE VAR ......................................................................................

ARKADAŞ SORUYOR TELEFONDA ??? DİYORKİ  SENİN HERHANGİ BİR KAZANCIN VARMIDIR  HER BİR (XLT ) SATIŞINDAN   VEYA SANA  YARAYAN  BİR İŞLER Mİ VARDIR BUNUN ALTINDA 
NEDİR BU İŞ KAFAM ALMIYOR AÇIKLARMISINIZ?????,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,soran kişi ,,,,,

LEN NACİBABAMISIN NESİN BERİ BAK AZ .............???????
NEDİR BU İŞ   BU MAKİNELER ELDE  KALMIŞ DUYDUĞUMA GÖRE SANA HAVALE ETMİŞLER BUNLARI METHED DE SATILSINLAR DİYE HER SATILANDAN SANA BİLMEM NE KADAR DA PARA ÖDÜYORLARMIŞ DĞRUMU BUNLAR CEVAP VER.....soran kişi....

SELAMÜN ALEYKÜM NACİBABA KARDEŞİM  ....
YA BABA BENİM AKLIM KARIŞTI NE İŞTİR BU ŞİMDİ  BU XLT  İŞİ  BUNDA NE HÜNERLER VAR NE VAR AZ AÇIKLARMISIN  BİZDE ONA GÖRE BİR KARAR VERELİM
SAYGILAR BABAM...........................................ankara /selim  hoca/.........soran  kişi....

BABA MERHABA  SELAM.....................................diyarbakır/hasan 77 /.....soran  kişi...
NACİ BABA MERHABALAR..
baba  xlt yazı dizisi önceleri  ben sana çok çirkin hakaretler hatta küfürler de etimdi
sen sesini çıkarmayıp yakın bir zamanda burdan okursun şimdi sus ve sabret demiştin ben yine sana hakaret etmiştim  hatta dedim kendikendime şimdi üyeliğimi de iptal eder  ama etmedin büyüklük gösterdiğin için bizim cehaletimizi affeyle baba
ben makineyi yeni aldım  xlt yi yani  ne kullanım kılavuzunu okudum ne bişi aç çalış şeklinde  kullandık hep ve hep te madara olduk kızdım  nerdeyse aleti kırıcam karşıma bu site çıktı birde ne göreyim  burda da methiyeler dizilmiş iyicene çileden çıktım veryansın ettim ama işler öyle değilmiş arkadaşlar  ben aleti 17 sene önce aldım kullanımı ingilizceydi ondan bundan yanlış eğri doğru bilgilerlen iş yaptık ve sonunda bu makineden soğudum kutuplardaki en soğuk yer kadar soğudum anlayın işte  ve attım bir kenara duruyordu  başka markalarda makineler de aldım ama sonuç hep aynıydı  taa ki bu siteyi bulana dek  baba sabret dedi sabrettim  ama çok da hakaretler ettim  ama baba  sünger çekti hepsine benim cahilliğime verdi işi  ve yazıldı yayınlandı ben de aleti atığım yerden çıkardım  ilk iş olarak kullanım kılavuzunu siteden bir internet kafede  indirdik  benim bilgisayarım yoktur devamlı internet kafeye takılıyorum sahibi de bizden o da definecidir  her ne cise sonra
baba diyorki ayarları için bana gelicek şukadar da masrafı var  ve kabul ettim yolladım 15 güm sonra kargodan aldım  ve 4 ayrı eeprom hafızalardan kullanıyorum inanırmısınız işler tamamen değişti  bilmediğimiz neler var mış meğer  ve öyle utandımki hiçkimse sormasın yerin en dibine girdim  söyliyecek tek sözüm kalmadı
ama oldu birkerre ve diyorum ki her xlt sahibine veya daha yüksek modellere bilmediğimiz çok şeyler var arkadaşlar onun için okuyalım  ve aynı anda da tecrübesini yapalım çok çalışalım  hakkaten de en üstün cihazlar bunlar ben bunu anladım .
sonra babam 2.ci bir xlt açıklaması yaptı her sistemin açıklamalarını  bu sefer daha da hayret ettim  şimdi onları okuyorum  ama daha sonuna gelemedi az kaldı babanın da tabii bir sürü işleri var ona da hak vermek lazım  neyse arkadaşlar lafı uzatmadan durumlar böyle  ben ettim ben buldum rezil oldum babanma  ne yapayım hatasız kul olmaz demişler  babam selam saygı hörmetlerimlen ellerinden öperim derslere çalışıyorum tek tek ezberliyorum inan .............................................soran kişi ..........

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞLAR  BEN MSN Yİ E POSTAYI HİÇ KULLANMIYORUM SİTEYE HER ZARAR ORDAN GELDİĞİ İÇİN  YALNIZ BU SON GÜNLERDE  BOYUNA DEVAMLI EKRANA E POSTA KISMININ DOLDUĞUNUN  İKAZI GELMİYE BAŞLADI  MERAK EDİP GİRDİM SADECENE OKUMAK İÇİN HİÇBİRİNİ AÇMIYORUM ÖZEL BİR PROGRAM SAYESİNDE BUNU YAPIYORUM  VE %95  NİN BU XLT İLEN İLGİLİ GELEN YAZILAR KONULAR OLDUĞUNU HAYRETLEN GÖRDÜM  VE BAZILARINI BURAYA AKTARDIM  BU KONUYU DA İŞLEMİYE  NİYET ETTİM  OLAYIN  ŞEKLİ VE SEYRİ AYNEN ŞÖYLEDİR.....

ARKADAŞLAR   AEGLE 1  BAŞLANGIÇ İLEN  SPECTRUM  SONU ARASI DEVREDE  WHİTESTE  BÜYÜK BİR KARMAŞA YAŞANDI  İSTENİLENİ  TUTTURAMADI WHİTES SONRA OTURULUP DÜŞÜNÜLDÜ TARTIŞILDI  VE HEPSİNDEN EN ÜSTÜNÜ OLACAK ŞEKİLDE BİR ALET GELİŞTİRMEYE GİDİLDİ  HATALAR TARANDI EKSİKLER TESPİTLENDİ  VE SONUÇ OLARAK ORTAYA MUHTEŞEM BİR TEKNOLOJİ HARİKASI ÇIKTI
VE ÇOK DA TUTULDU HALEN DE EN TUTULAN MODELİDİR VE HALEN DE ÜRETİMİ  DEVAM EDEN MAKİNEDİR  NEDİR BU MAKİNEYİ BUKADAR MEŞHUR EDEN UNSURLAR ONLARI İLK ÖNCE ELE ALALIM ....................................NACİBABA..........................O.N.K..

XLT  NİN SON ŞEKLİNLEN  SATIŞA SOKULMASI BİR OLDU  VE TUTULDU HATTA BU MAKİNEDE  ÜZERİNDE ÖYLE BİR SİSTEMLER DE BARINDIRIYORDU Kİ  BUNLAR İÇİN 2 AYRI MAKİNE DE ALINMASI GEREKİYORDU   ÜZERİNDE BARINDIRDIĞI BU SİSTEMLER
DEN BİRİ  ((TM-808 )) ÜN TÜM ÖZELLİKLERİNİ BARINDIRDIĞI GİBİ DAHA DA YÜKSEK SEVİYELERE ÇIKILIYORDU  BU ŞEKLİNLEN BELKİ 808 Ü 500 KATI FAZLA SI İLEN  GEÇİYORDU  ÖYLE BİR MUHTEŞEM CİHAZ OLDU   BURDA ÇİFT BAŞLIKLARI DA OLSUN EN BÜYÜK YUVARLAK BAŞLIKLARI DA RAHATLIKLAN KULLANIYORDU YALNIZ (MAGNUM  FORCE MADEİN U.S.A OLUCAK DİĞER YAN SANAYİ VE BİZDE ÜRETİLENLER HARİÇTİR ONLARA UYUM SAĞLAMIYOR TEK FORCE İLEN KULLANILDIĞINDA UYUMLUDUR BUNA DİKKAT EDİNİZ ................................ONK..

BU İLAVE  SÜPER MODUN ADI (( ABSOLUTE  VALUE  ))  DİR VE TEK BU MOD YÜZÜNDEN   XLT LERİN YERİ AYRIDIR  VE BU HATA FABRİKACA SONRADAN FARKEDİLİP DİĞER YENİ MODELLERE KONMAMIŞTIR SADECENE  XLT LERDE SABİT OLARAK KALMIŞTIR  HATA DEDİYSEM SİSTEMDE BİR HERHANGİ YANLIŞ HATA VS YOKTUR  FEBRİKA SIRF BU MODU KOYMAKLAN  (TM-808 ) ÜN SATIŞINI ENGELLEMİŞTİR  VE DİĞER PULSE SİSTEMLERDEKİ ÇOK BÜYÜK BAŞLIKLI MODELLERİ ENGELLEMİŞTİR   ZAMAN İÇİNDE BU UNUTULUR DENMİŞTİR AMA UNUTULMAMIŞTIR DAHA DA ALEVLENMİŞTİR  İŞTE XLT Yİ MEŞHUR EDEN SEBEBLERİN EN BÜYÜĞÜ BU MODDUR  BİRİNCİ OLARAKTAN...............................................................................ONK...

İKİNCİ EN BÜYÜK YENİLİĞİ DE 25 SENEDİR WHİTESİN BÜNYESİNDEKİ GELİŞTİRME ARAŞTIRMA LABOROTUARLARINDAKİ 5 MÜHENDİSİN GELİŞTİRDİKLERİ BİR SİSTEM DE  XLT YE YENİLİK OLARK GİRMİŞTİR  BU DA  ( SİNGA  GRAPH  ) EKRANIDIR  BU EKRAN EKRANIN EN ALTINDA YATAY OLARAK ÇALIŞAN EKRANDIR VE DÜNYADA HALEN BİLE ALL METAL İÇİNDE AYIRIMI GÖZLEN GÖRÜLEN ŞEKLE ÇEVİREN TEK YEGANE BİR SİSTEMDİR  BU SİSTEM  AYNI BİR TOPRAK ALTI RADARI ŞEKLİNDE DİR  YANSIYAN NESNE HAKKINDA SİZE %80 GEÇİK FİKİR VE BİLGİLER İÇERMEKTEDİR  BU KONUDA BENİM  XLT DETAY YAZILIM KISIMLARINA BAKINIZ........

VE BU ( ABSOLUTE  VALUE )  BAŞLIKLAR SİSTEMİ İÇİNDE TÜM BAŞLIKLAR KAYITLI VE PROGRAMLIDIR  İSTER YUVARLAK TÜRLERİ OLSUN İSTER ÇİFT BAŞLIKLAR OLSUN İSTER SON GELİŞTİRİLEN BİR BAŞLIK İÇİNDE BİRBİRİNE GEÇME ÇİFT BAŞLIK SİSTEMLERİ OLSUN TÜMÜNÜ TANIR KABULLENİR İŞLEM YAPAR ......NOT>> SADECE U.S.A YAN SANAYİSİNİN FORCE MARKALARI  GEÇERLİDİR..

VE BATARYANIN BU MODELDE 12 VOLTA ÇIKARILMASIDIR  6 VOLT GELENEKSEL  TERKEDİLMİŞTİR  BU DA ÇOK OLUMLUDUR

AYRICA ALET İÇ YAPISI İTİBARINLAN   HER TÜR SARSINTI DARBELERE ÇOK SAĞLAM ŞEKİLDE İMAL EDİLMİŞTİR

AYRICA BAŞLIKLARI ORİJİNAL SATIŞA TAKİBEN VERİLENİ ÇOK SERT  VE İNCE İMAL EDİLMİŞ ÇARPMALARDAN ÜSTÜNE BASMALARDAN HATTA OTO LASTİĞİ ÜSTÜNDEN GEÇSİN HİÇBİŞİ OLMAMAKTADIR  30 METRE SU ALTINA DA İNEBİLMEKTEDİR

MAKİNE ÜSTÜ REKLERİ GÖKKUŞAĞI ŞEKLİDİR BAŞLIK DA AYNIDIR ....

SON OLARAKTAN DA ŞUNU SÖYLİYEBİLİRİM 
YAPILAN HER TÜRLÜ TESTLERDE   ((  U.S.A    İLEN   UK     BG     AVS    CANADA   GR
TÜM DÜNYAA GENELİ İMAL EDİLEN BU MAKİNELER BİREBİR AYNIDIRLAR  YANİ RAHATLIKLAN ALINABİLİNİRLER
 DIŞARDAN  +- AKÜ BAĞLANMIŞ OLAN 2.Cİ EL CİHAZLAR HAKKINDA DUYURUDUR
NOT>>  SADECENE ŞUNA DİKKAT EDİNİZ .......................................DİKKAT**DİKKAT >
MAKİNENİN EKRANINDA 
1 ÇİZGİ BOYDAN BOYA VE ÇİZGİNİN İÇİ TAMAMIYLEN BEYAZ /AKÜ TAKILMIŞTIR
2 ÇİZGİ   CİHAZIN ÖMRÜ BİTİYOR DEMEKTİR  EKRAN VE ANA KARTIN TYENİSİ ALINMASI GEREKİR
3 ÇİZGİ VE DAHA ÇOK ÇİZGİ >>NEREDEYSE GİDİCEK SON ÖMRÜNÜ YAŞIYORDUR

BU HATALAR AKÜDEN KAYNAKLANMAKTA  VE XLT  LER YAVAŞ YAVAŞ ÖLMEKTEDİR BİRDEN GİTMEZLER  FAKAT ÇOK HATA YAPMIYA BAŞLARLAR  TEK ÇİZGİDE BİLE

2 EL ALACAK OLANLARA DUYURULUR

2 EL SAĞLAM DÜZGÜN OLANLARIN DA KONTRÖLLERİ ŞÖYLE YAPILIR
ON/OFF  A  BASIMLAN BİRLİKTE EKRAN AÇILIR YEŞİL İŞIK ZEMİNİ ÇOK CANLIDIR
VE SÜRETLEN GEÇİŞLERİNİ TAMAMLAR SES ÇOK CANLIDIR HAREKET SÜRATLİDİR SON DERECEDE 
AKRANIN İÇİ ÇOK TEMİZDİR ÇİZGİ VS  LER YOKTUR
EKRAN İÇİ ÇOK CANLIDIR HER YAZI ŞEKİL ÇOK NET VE KOYU İZLENİLİR
SES BİLLAHSSA ÇOK YÜKSEK VE CANLI PRÜZSSÜZDÜR 

MODLARA HIZLAN GİRER VE ÇIKAR GEÇİKME SÖZ KONUSU DEĞİLDİR HER YAPILANI ANINDA DOĞRU OLARAKTAN YAPAR

BAŞLIĞI VE KABLOSU VE MAKİNEYE GREN SOKET UÇLARI TEMİZ DÜZGÜN OLMALIDIR
SAPLARIN KELEPÇELERİ  ( V ) ŞEKLİNDEKİ KLİPSLERİ  BORU İÇİNDE OLMALIDIR
BAŞLIĞIN ALTI AŞINMAMIŞ KENARLARI DARBELENMEMİŞ YANİ KISACA TEMİZ KULLANILMIŞ OLMASI EN BAŞ  TERCİHTİR  ....

NOT>VE SÖYLENMESİ UNUTULAN BİŞİ DAHA VARDIR ONU DA  (AMELE  KODLU ) ARKADAŞIMIZ HATIRLATMIŞTIR ONU DA BURAYA İLAVE GİRELİM ..

İLK ÇIKANLAN  BUGÜN MONTAJI YAPILAN  XLT  LER ARASINDA HERHANGİ BİR FARK GÖZLEMLENMEMİŞTİR YANİ MONTAJI VE İÇLERİ BİREBİR GÖK KUŞAKLISI İLEN AYNIDIR // BU YAZIM HATASINI DEĞİŞTİRİYORUM KUSURA BAKMAYINIZ//

UK. SİDE ALINIR GB SİDE U.S.A SIDA HEPSİ AYNIDIR FİAT FARKLARI AMERİKA İLEN OLAN TİCARET ŞEKLİMİZ BAŞKADIR AVRUPA İLEN BAŞKADIR ARADAKİ FİAT FARKLARI BU YÜZLERDEN OLUŞMAKTADIR

SAYGILARIMLAN.............................O.NACİ KANAT..............NACİBABA..................ONK...

NOTLAR>BUGÜNKİ TARİH (  23--3---2011 ) DİR YİNE YAPILAN SON TESTLERDE  (  XLT ) YİNE TÜMÜNDEN İLERİDİR VE BAŞI HALEN ÇEKMEKTEDİR HABERİNİZ OLSUN

BU YAZIYI VE İÇERİĞİNİ TEYİT EDERİM  DOĞRUDUR
O.NACİ KANAT.............NACİBABA...................ONK.. 23/3/2011   )  GÜN ......
BU ŞEKİLDE BİR 2 EL İYİDİR ALINIR ........

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Kasım 2017/2009 Saat 08:39
KONU DEVAMI İÇİN AYRILAN YERDİR 
174.111.107

BİRKAÇ GÜN  BEKLEDİM AMA KİMSEDEN HİÇ BİR KONU HAKKINDA CEVAP ELEŞTRİ   VS  VS   ÇIKMADI

ARKADAŞLAR  BAKINIZ  ESKİ VERSİYONLARIN  BUGÜNKİLERE UYMADIĞI KONUSU  SADECENE  ANALOG TÜRLERİNDEDİR

[ İŞLEMCİ VE BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ İLEN ÇALIŞANLARI IRGALAMAZ ]
BUNLAR HANGİ MODELLERDİR
((XLT++++DFX++++DFX=300++))
VE ÜZERLERİNDE İŞLEM YAPMAK İÇİN YENİDEN PROGRAM KURULMASINA OLANAK VEREN  ((EE4PROM HAFIZALARI ))
VARSA  VE BU ALET YAPILANDIRILIRSA  HİÇBİŞİ FERKETMEZ ESKİ YENİ OLSUN BU İŞ  BİZİM ELİMİZDEDİR ................O.N.K..

YANİ DİYECEĞİM ODURKİ  XLT  NİN YENİSİ SIFIRI ALINIR   İSTER AMERİKAN İSTER AVRUPA İNGİLİZ OLSUN TÜMÜ AY NIDIR  BUGÜN   YALNIZ ŞUNU İYİCENE BELLEYİNİZ
ALMIYA KARAR VEREN YENİSİNİ MUHAKKAK SURETTE PROGRAM İÇİN BANA YOLLANMASI ŞARTTIR  YOKSA ALAN SİNİR SAHİBİ OLUR ÇOK BAĞIRIRSINIZ SONRA
BUNA GÖRE ALIMI YAPINIZ........

YANİ  BU TÜR SÖYLEMLER SADECENE ANALOG TÜRLERİNDE GEÇERLİDİR
MESELA BİR WHİTES  6000 D   Yİ ŞİMDİKKİ PARÇALARLAN ÜRETEMESSİNİZ ÜRETİRSENİZ İŞTE BU ESASINLAN  TUTMAZ ABUK SABUK BİŞİ OLUR
AMA İŞLEMCİLİ BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ VE HAFIZALAR VARSA SINIRSIZ   BUNLARLAN HERŞEY OLUR HATTA 6000 D Yİ BİLE O İLK VERSİYONUNA GÖRE KURABİLİNİR  ..BU ŞEKİL NASIL OLUYOR >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

SANAL ALEMDE HERTÜRLÜ ŞEYİ YAPABİLİRSİNİZ   VE HAKİKATTEN DE İŞ DE YAPTIRABİLİRSİNİZ BUNLAR GERÇEKTİR   BU BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ NERDE VARSA ORDA HERŞEYİ YAPMAK MÜMKÜNDÜR   HEPSİ BUKADAR.....

SAYGILARIMLAN..............................ONK..................NACİBABA..................................... 
YEDEK YER ......................................................ONK.....

Düzenleyen nacibaba - 19/Kasım 2017/2009 Saat 12:11
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Kasım 2017/2009 Saat 11:07
naci abi yazdıklarını günlük taküp ediyorum neden xlt sorusunu bende merak ediyordum ama kafama takılan bir soru var şimdi xlt nin spekturum serileri ik cıkanlar kutusunun üzerinde gök kuşagı şeklinde çizgiler var bunşar tutulan modeliydi ama yeni cıkanların dfx den farksız oldugu söylentileri var ilk cıkan spektrum serilerini herkes söylüyor cok güzldi diye ama şimdiki üretilenlerden memnun degiller bu konuda ne diyeceksin naci abi dede
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Kasım 2017/2009 Saat 14:21
Orjinalini yazan: amale

naci abi yazdıklarını günlük taküp ediyorum neden xlt sorusunu bende merak ediyordum ama kafama takılan bir soru var şimdi xlt nin spekturum serileri ik cıkanlar kutusunun üzerinde gök kuşagı şeklinde çizgiler var bunşar tutulan modeliydi ama yeni cıkanların dfx den farksız oldugu söylentileri var ilk cıkan spektrum serilerini herkes söylüyor cok güzldi diye ama şimdiki üretilenlerden memnun degiller bu konuda ne diyeceksin naci abi dede

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

AMELE ARKADAŞIM MERHABA SELAM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

ZATEN  YUKARDA BAK  ORİJİNAL   XLT  DEN SÖZ EDİYORUM  ŞİMDİKKİ YENİ ÇIKANLARDAN DEĞİL O KONUDA HAKLISINIZ   SEBEBİ DE  ARTIK MİLLET BU  XLT  LERİ BIRAKSIN DA YENİ MODELLERE YÖNELSİN DİYE YAPILAN  AÇIKLAMALAR VE UYDURMALARDIR BUNLAR HER KİM SÖYLÜYORSA HELT ETMİŞTİR ..

BU ALET BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLİMİ = EVET
ÜSTÜNDE BİR İŞLEMCİ BARINDIRIYORMU = EVET
EE O HALDE NE DENMEK İSTENİYORKİ
BU MAKİNEYİ İSTEDİĞİMİZ GİBİ HER TÜR ŞEKLE SOKARIZ  EĞERKİ BİLGİSAYAR PROGRAMCISI İSENİZ VE DE DEDEKTÖR ÇALIŞMA İLKELERİNDE PROFÖSÖRSENİZ BAŞKA BİR ŞEYE İHTİYACINIZ YOKTUR  OTURUR İSTEDİĞİNİZ GİBİ YÜKLEMELERİ YAPIP KULLANIRSINIZ ... SADECE BU İŞLEN DE BİTMİYOR ARAZİYİ TOPRAĞI HAVAYI SUYU  HER BİR ŞEYİ TANIMASI LAZIM ONUN İÇİN ALETİ DAĞ BAYIR YANINIZDA GEZDİRİP BOYUNA PROGRAM YAPIP ONA ÖĞRETİCEKSİNİZ Kİ O DA ÇALIŞMA ANINDA 
BU BİLGİLERİ KULLANIP SİZE İŞ YAPSIN   6.5 GB  BEN YÜKLÜYORUM SADECE BU SON GELEN VERSİYON FABRİKASINDAN 1.5 GB DİR  ZATEN ÜSTÜ HAZIR OLAN PROGRAMLARININ TUTTUĞU YER 2 GB DİR  TOPLAM SON HAFIZA HADDİ DE 10 GB DİR .. BUNLARI NE OLURSANIZ OLUN  SİZLER YAPAMASSINIZ İLLE DE BANA GELİCEK BEN PROGRAMLIYACAĞIM ONDAN SONRA BAKIN NELER OLUYOR NELER .
AMA ALINDIĞI  ŞEKİL KULLANAYIM DİYENLER İŞTE KÖTÜLEYENLER BAĞIRAN ÇAĞIRANLAR NALET EDİP ABUK SABUK YAZI YAZANLARDIR ..DAHA ÇOK ŞEYLER YAZILIRDA KONUDA ŞİMDİLİK BUKADAR YETER  DİYORUM..................................ONK..

VE HİÇ VARMIDIR BURAYA PROGRAMA  YOLLAMIŞ TA MEMNUN OLMUYAN BİR KİŞİ OLSA ZATEN YAZARLAR DEĞİLMİ BAKIN KİMSENİN SESİ SEDASI ARTIK ÇIKMIYOR BAKIYORLAR İŞLERİNE  ÖYLE DEĞİLMİ.....

SAYGILARIMLAN........................................................NACİBABA............................O.N.K...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Kasım 2017/2009 Saat 18:10
AMON RA ARKADAŞA

YAZILARINIZI LÜTFEN  YENİ KONU AÇ ŞEKLİNE GİRMEDEN YAZINIZ  ANA SAYFADAKİ BAŞLIK DEĞİŞMEKTEDİR
YAZINIZ ZATEN GÖZÜKMEKTEDİR BU ŞEKLE BİRDAHAKİ SEFER LÜTFEN GİRMEYİNİZ 

SAYGILARIMLAN.....................NACİBABA........................O.N.K..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Kasım 2017/2009 Saat 18:15
Naci Baba yeni konu açmadım zaten prizm konusunun sonuna yazmıştım.Naci Baba başlıklarda bulunan 5 pin connector nereden bulabilirim.Saygılar Sevgiler...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Kasım 2017/2009 Saat 18:41
Orjinalini yazan: AmonRa

Naci Baba yeni konu açmadım zaten prizm konusunun sonuna yazmıştım.Naci Baba başlıklarda bulunan 5 pin connector nereden bulabilirim.Saygılar Sevgiler...

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

BAK  ŞİMDİ SÖYLİYECEKLERİMİ İYİ DİNLE
1>>WHİTESİN  HANGİ DEDEKTÖRÜ  OLURSA OLSUN BAŞLIĞI VE BAĞLANTI YERLERİ
NİN AYAK BAĞLANTI YERLERİ HEM BAŞLIK İÇİNDEN HEM DE SOKET İÇİNDEN DEĞİŞİKTİR  ..

2>> 2İ UÇ  GÖNDERMEDİR
         2İ UÇ TA ALMAÇTIR
         1 UÇ TA GND  YANİ ŞASİDİR

BUNLARIN YERLERİNİ KARIŞTIRIP TA DENEME YAPARSAN YENİ BİR TANE MAKİNE ALIRSIN  BU KESİNDİR  MAHALLENDEKİ BİR ELEKTRONİKÇİYE DE GÖTÜRSEN O DA İŞİ BİLMEDİĞİNDEN ORASIMI BURASIMI DİYE DENEMİYLEN BULMAYA ÇALIŞACAK VE ALETİN YANICAKTIR   KENDİN İSE HİÇ HİÇ DENEME  BU KESİNDİR..

DEDEKTÖRLERDE  > EN TEHLİKELİ İŞİN BAŞIDIR  BU BAĞLANTI PROBLEMİ  2İNCİSİ DE BATARYA ARTI VE EKSİLERİN KOPAN YERLERİNDE ORASIMI BURASIMI DER DENERSİN CİHAZI DA HAKLARSIN  BU İKİ UNSUR EN TEHLİKELİ DURUMDUR BAK TEKRAR TEKRAR EDİYORUM  ...

((( EĞERKİ KENDİN BAHSETİĞİM ŞEKİLLERDE DENEMELER YAPMADIYSAN DERHAL İYİCENE BİR AMBALAJ YAP KARGOYLAN BANA YOLLA BEN SANA HALLEDERİM PARAMARA İSTEMEZ CİHAZIN SAĞLAM KALSIN BANA YETER  MÜHİM OLAN BUDUR SADECENE KARGO ÜCRETLERİNİ ÖDERSİN  BİR İKİ GÜN İÇİNDE DE İŞİN OLUR Bİ DAHA DA ELLEME

BAŞLIĞIN KABLO ÇIKIŞ YERİ KESİNLİKLEN ÇEKİŞTİRİLMEZ GERDİRİLMEZ OYNANMAZ
BU SOKET LEN DE KESİNLİKLEN OY NANMAZ

***** SOKETİ MAKİNEDEN ÇIKARIRKEN KESİNLİKLEN  KABLOSUNDAN ÇEKMEYİN **

KARAR SENİNDİR BENDEN BUKADAR BABALIK

SALAMLAR SAYGILAR................................................NACİBABA..............................O.N.K.

GÖNDERİRSEN  SADECENE ADRES OLARAK BENİM YER İÇİN

OSMAN NACİ KANAT  ///  ARAS KARGO  GELİBOLU ŞUBESİ      DE YETER
                                             GELİBOLU // ÇANAKKALE
TEL >>05365658055---------02865669160

XXXXXXXXXXXXXXX
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Kasım 2017/2009 Saat 04:39
Naci Baba

Kendim çok fazla olmasada denemeler yaptım doğru bağlantı şeklini buldum.Yanlız lehim yaparken soket ayaklarından biri kırıldı.Soket tamir olacak gibi değil.Değişmesi lazım.Elinde soket varsa bu haliyle sana göndereyimmi cihazı.Saygılar...Sevgiler... 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Kasım 2017/2009 Saat 09:33
Orjinalini yazan: AmonRa

Naci Baba

Kendim çok fazla olmasada denemeler yaptım doğru bağlantı şeklini buldum.Yanlız lehim yaparken soket ayaklarından biri kırıldı.Soket tamir olacak gibi değil.Değişmesi lazım.Elinde soket varsa bu haliyle sana göndereyimmi cihazı.Saygılar...Sevgiler... 

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA......................................................................................................ONK..

SOKET DERKEN HANGİ TARAFI MAKİNE ÜZERİNDEKİ SOKET İÇİNDEKİ  LERDEN Mİ KIRDIN YOKSA BAŞLIKTAN GELEN KABLONUN UCUNDAKİ  FİŞ İÇİNDEN Mİ KIRDIN 

HANGİ TARAF OLDUĞUNU BELİRT BİR DE DENEMELER YAPMIŞIN İNŞAALAH BAŞINI YEMEMİŞİNDİR MAKİNENİN  ..

BU FİŞ VE SOCKETLERDEN İSTANBUL  (ZENGER ) DE VARMIŞ Bİ DE İZMİR AZİM ELEKTRONİĞE SORUCAN BANA DA LAZIM KAÇ AYDIR BULAMIYORUM BEN DE BULURSAN BULDUĞUN YERİN  ADRESİNİ BANA DA VER   ZENGER  İN ANA İŞİ SESLENDİRME  AÇIK HAVA VE MİTİNGLERİN SESLENDİRME İŞLERİNİ YAPIYORLAR    İR ARAŞTIR SİTENİN BİR YERİNDE DE BİR ARKADAŞ BUNA DAİR ADRES VERMİŞTİ AMA ARAŞTIRMAK LAZIM BENİM DE O KADAR VAKTİM YOK SEN
GEZİVER SİTE İÇİNDE  ESKİ YAZILANLARI TARA  BULURSUN O YAZIYI  TAMAMMI....

KIRILMA OLMASAYDI HALLEDERDİK ONU ..............

SAYGILAR.............................................................NACİBABA......................................O.N.K..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Kasım 2017/2009 Saat 13:05

Naci Baba başlık kablosunun ucundaki 5 pinli connectörün bir pini kopmuştu.Connectörün tam ortasında ZJPT yazıyor.İnternnetten araştırdım ve bunun firma adı olduğunu öğrendim.www.zjpt-connector.com adresi bu.

Ben İzmit'teyim.Bir yerde bu firmanın yaptığından buldum ve iki tane aldım.Tanesi 3,50 TL.

Uçları lehimledim cihazı çalıştırdım.Güzel Çalışıyor.

Saygılar...Sevgiler...

Düzenleyen AmonRa - 17/Kasım 2017/2009 Saat 16:15
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50