Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

BEN VE GEÇEN 55 SENE ÇUBUKLAN

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Kasım 2017/2009 Saat 12:47
Karabey Arkadaşım;Sen ne tür sorulara ne tür cevaplar alıyorsun?Bunu biraz açarsan sana kendi tecrübelerim doğrultusunda  cevap verebilirim.Saygılar...Sevgiler... 
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Kasım 2017/2009 Saat 03:47
selamlar arkadaşım benim sorunum her sorduğuma mutlaka cevap alıyorum fakat cevaplar doğru çıkmıyor. şimdiye kadar bir iki doğru cevap dışı8nda doğru cevap alamadım .mesela bir noktada al.. var mı dediğimde evet çekimi alsam bile orada başka birşey çıkıyor bazrnde hiçbirşeye raslamıyorum. sizde doğruluk oranı daha yüksek miş.öyle anladım yazınızdan o nedenle doğru cevap almanınn bir püf noktas var mı siz nasıl doğru cevap alıyor sunuz  saygılar 
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Kasım 2017/2009 Saat 03:51
selamlar arkadaşım benim sorunum şu her komut verdiğimde bir cevap alıyorum fakat fakat cevap doğrultusunda bir maddeye rastlayamıyorum..sizin arama tarzınız nedir onu merak edişyorum saygılar
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Kasım 2017/2009 Saat 06:34
karabey arkadasım selamlar bende de tek kısı calısıyor cubuklar ama aynı sıkıntı bende de war war dedığı yerde çoğunlukla makına hıc otmuyor yanı çift kişi kullanmamdada aynı sıkntı var cevap alıyorum ama sonuc yok yanı saygılarımla...
fms
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Kasım 2017/2009 Saat 17:34
Arkadaşlar kan gurubum B Rh+ olduğu için çubuklar bende çok yavaş çalışıyor bu yüzden de hızlı cevaplar almak için çubukları iki kişi kullanıyoruz.İki kişi kullanımda soruları devamlı şeklide ben soruyorum.Arkadaşım sadece çubukları tutuyor.Soru sorma esnasında çubuklara bakmıyor ve başka şeyler düşünüyor.Bu çok önemli.Soru sorarken çubuk uçlarına bakılacak ve soru sorulduktan sonra hemen başka şeyler düşünülecek.
Örnek Soru Şekilleri:
"Gözümle sınırlarını çizmiş olduğum alan içerisinde bu alan sınırlarını geçmeden insan eliyle konulmuş gömülmüş filan şey varmı"
Taranacak alan küçükse ip kullanarak sınırlarını belirle ve "bu iple sınırları belirlenmiş alan içerisinde bu alan sınırlarını geçmeden filan şey varmı" diye sorarsınız.

"Şu karşımda duran taşın altında veya 5 metre çevresinde filay şey varmı" diye sorarsınız.Olumluysa taş çevresinde nokta tespiti için soru sorarsınız.Aradığınız şey altınsa Altın işaretini yap dediğiniz zaman çubuklar içten dışa doğru dönme hareketi yapıyor.Bu oluyorsa dedektörle tarama yapar gerekli yasal izinleri alırsınız.Saygılar...Sevgiler...AmonRa...

Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Kasım 2017/2009 Saat 03:05

ÇOK TEŞEKKÜR EDRİM AMON RA KODLU ARKADAŞIM SAYGILAR VE BAŞARILAR  FAKAT DEDİKLERİNİZİ ÇOK İYİ BİLMEME VE UYGULAMAM RAĞMEN YİNE DE TAM DOĞRU CEVAPLARA ULAŞAMADIM. ACABA IKI KİŞİ KULLANSAM SONUÇ DEĞİŞİR Mİ

Düzenleyen karabey - 12/Kasım 2017/2009 Saat 06:14
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Kasım 2017/2009 Saat 12:44

Tek kişi çalışmalarda kafan rahat olacak.Sorduğun şey dışında beynin başka şeylerle meşgul olmaycak.Vücutda ağrı olmayacak,çok iyi konsantre olacaksın.

Karabey Arkadaşım...sormuş olduğun soruları birde dört çubukla iki kişi kullanarak sor bakalım nasıl cevaplar alacaksın.Saygılar...Sevgiler....AmonRa...
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık 2017/2009 Saat 06:02
SELAMLAR AMON RA KODLU ARKADAŞIM BİLGİLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM DEDİĞİN GİBİ DE DENEYECEĞİM FAKAT ÇEVREMDE BU İŞE İNAN MIŞ BENDEN BAŞKA İNSAN BULAMIYORUM .EN SON BİR ARKADAŞ TAMAM DENERİZ DEDİ .HENÜZ DENEYEMEDİK .DENEDİKTEN SONRA SONUÇLAR OLUMLU OLURSA BURADA YAZARIM
Yukarı Dön
magnesia Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/ocak 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı magnesia Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık 2017/2009 Saat 09:34

BİZLERDE BİR TAKIM ALDIK KAZMADIŞMIZ DELMEDİĞİMİZ YER KALMADI NAFİLE HİÇBİR EMAREYE RASTLAMADIK EN SONUNDA PES DEDİK BİLGİNİZE  SELAMLAR

BAK  ESKİAY NE DİYOR BAŞINI KAŞIYAMIYORMUŞ SU İŞİ TALEPLERİNDEN  KOMPLE NASIL BULDUĞUNU NASIL YAPTIĞINI TEK TEK ANLATIYOR SİZ DE ONUN USÜLÜNDE BİR YAPIN BELKİ DE YANLIŞ YAPIYORSUNUZDUR

ONUN BU YAZISINI BURAYA AŞAĞIYA KOPYELEDİM  BİR DE BU ŞEKİLDE DENEYİN VEYA BU ARKADAŞLAN BİR İRTİBATA GEÇİN

NOT>>ÇUBUK SİSTEMİNLEN HERŞEY BULUNABİLİNİYOR AMA BEN BUNU ÇIKARIRKEN SADECE DEFİNECİLİK ALANI İÇİN ÇIKARMIŞTIM  BENİM BİLGİ KONUM BU ALAN BU ALANIN DIŞINDA KİM BAŞKA BİŞİLER BULMUŞ ÇALIŞMA ŞEKİLLERİNİ DETAYINLAN ANLATIN BİR BAŞKASI DA ONA GÖRE ÇALIŞSSIN

YANİ SU BULAMADIM ŞEKLİNİ BANA YÜKLEMEYİNİZ  BULANI VAR ONA DANIŞINIZ  BENİM TASSARUFUMUN DIŞINDADIR BU KONU
HERKES KENDİNCE BİR BAŞKA ALANA YÖNELTİP BUNLARLAN İŞ YAPIYOR BEN BUNLARIN HEPSİNİ TAKİP EDEMEM BEN SADECENE DEFİNECİLİK ALANI İÇİN BU ÇUBUKLARI GELİŞTİRDİM VE SADECE BU ALANDAN SORUMLUYUMDUR  ARKADAŞLAR BAŞKA ALANLARDAKİ İŞLERİ OLUR OLMAZLARI LÜTFEN BENİM ÜSTÜME YIKIP TA SİTEMKAR ŞEKİLLERE GİRMEYİNİZ
SAYGILAR..................................................................NACİBABA.....................................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 17/Aralık 2017/2009 Saat 09:46
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Aralık 2017/2009 Saat 09:45
magnesia arkadaş

Arkadaşlar bakın nacibaba ne diyor iyicene okuyun ve anlamaya çalışın.
naci babadan alıntıdır : ÇUBUK MAKİNEYE BENZEMEZ  İNSAN KAYNAKLI İNSANIN BEYİN GÜCÜNÜ KULLANARAKTAN  IŞIK HIZINLAN DEĞİL O BİN DÖNÜM 100 KİLOMETRE ÖNÜNDEKİ SAHAYI TARAR GÖZ AÇIP KAPIYANA KADAR DA VAR VEYA YOK DER VAR DERSE SİZİ ÜSTÜNE GÖTÜRÜR BURASI DER VE ŞİMDİ MAKİNE İLEN DE BİR BAKAR İYİCE EMİN OLURSUNUZ MAKİNE ÇUBUK İŞİNDE ANCAK BUKADAR YARARLI OLUR 
Çubuklarla koca bir alanı taradınız, ve sizi aradığınız şeyin üstüne getirdi işte orda makinenizi çıkarıp emin olun ondan sonra işlemi gerçekleştirin.
saygılarımla.
engüzel define hayatınızdır.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50