Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dedektör Alım/Satım İlânları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 171819
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
hukuk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 15/Mayıs 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 14
  Alıntı hukuk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Mayıs 2017/2010 Saat 15:54
DURUMUNUZ BOZUKTUR  VE BİR MAKİNE ALICAK GÜCÜNÜZ YOKTUR VE DE ELİNİZDEKİ MAKİNE HERHANGİ BİR SEBEBLERDEN DOLAYI BOZULMUŞ OLMUYACAK DURUMA GELMİŞTİR
VE ÇARESİZ BİR DURUMA DÜŞMÜŞ ÇIKIŞ YOLU ARAMAKTASINIZ FAKAT DURUM MÜSAİT OLMADIĞI İÇİN KALBİNİZ YANAR  KAHROLURSUNUZ BU DURUM KARŞISINDA   İŞTE BU DURUMA GİRMİŞ ARKADAŞLARIN MAKİNELERİNİ ONARIP ESKİ ÇALIŞIR VAZYETE GETİRİP BU ARKADAŞI SEVİNDİRMEK İÇİN BEN BURDA DEVREDEYİM BEN HİÇBİRŞEY İSTEMİYORUM HATTA BAZI ÇOK ZOR DURUM İÇİNDE OLAN ARKADAŞLARA BİLE BENİM BURDAN ÇALIŞAN MAKİNELERDEN BİRİ HİBE DE EDİLMİŞTİR BUNLARI AÇIKLAMAYI BEN AYIP OLARAK GÖRDÜĞÜM İÇİN BU KADARINLAN YETİNİN BİLGİNİZ OLSUN  HATTA YÜZLERCE ÇUBUK DA BU DURUMDAKİ ARKADAŞLARA HİBE EDİLMİŞTİR ÇOĞU DİYOR SEN ENAYİMİSİN   BEN SİZİN GÖZÜNÜZDE O ŞEKİL GÖRÜNÜYORSAM DEDİĞİNİZ DOĞRUDUR DİYORUM NE DİYEYİM ARKADAŞLAR BU DÜNYANIN MALI BURDA KALIR ÖTEYE BİŞİ GİTMEZ MÜHİM OLAN TEK ŞEY YANAN BİR KALBİ  NORMAL DERECESİNE SOKMAKTIR BÜTÜN İŞ  VE HİÇBİR KARŞILIK BEKLEMEDEN SIRF ALLAH RIZASI İÇİN YAPILAN İŞDİR BUNLAR VE BİLEN BİLİR BİLMİYEN DE SEN ENAYİSİN DER OLDUN BEN KENDİMİ BİLDİKTEN SONRA DİĞER SESLER BANA  İNTİKAL ETMEZ BEN KENDİ FELSEFEME KENDİ İŞİME BAKARIM NEYSE ...

Öncelikle selamlar Naci Bey. Sitenize geleli çok kısa bir zaman oldu. Yukarıdaki yazınızı özellikle alıntılayarak buraya yazma mecburiyeti buldum haddim olmayarak kendimde. Ve okuyunca sordum kendi kendime: Gerçekten böyle insanlar kaldı mı? diye. Bu alicenaplığınız ve gönül zenginliğiniz şu aranıp duran definelerden bile değerli bir meziyettir böylesi iyilik sever kişiliğiniz. Bu tarafınızı size bildirmekten yeni bir misafiriniz olarak kıvanç duyarım. Yaşadığımız böylesi bir dönem içinde -Her şeyin ve insanı değerlerin bile parayla alınıp satıldığı kokuşmuşluğun içinde ak bir pırıltıdır sizin gibileri- isminiz gibi babacan tavrınızla insaniyet duygularının henüz katledilemediğini bizlere ispat eden nadide bir kişisiniz, iş bu sebeple size bu ülkenin bir vatandaşı olarak teşekkürlerimi sunuyorum, saygılarımla Naci Bey.

Düzenleyen hukuk - 05/Mayıs 2017/2010 Saat 15:57
HUKUK VE ADALET MÜLKÜN TEMELİDİR.
Yukarı Dön
desperado-22 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Eylül 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 34
  Alıntı desperado-22 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2010 Saat 05:25
amonra arkadaş elindeki cihaz satıldımı?
Yukarı Dön
kayzer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 14/Şubat 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı kayzer Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Haziran 2017/2010 Saat 14:10

merhaba nacibaba manyometreler hakkında bilgi verirmisiniz bir arkadaşta romar marka bir manyometre var dört çubuğu ve dört kablosu var bunları belirli aralıklarla toprağa saplıyor ve çıkan sayısal değerlere göre tespit yapıyor birde bunun toplayıcısı arızalanmış bunu nasıl tedarik ederiz veya size göndersek uğraşabilirmisiniz     ((((((    iyi çalışmalar    ))))))

Ne kadar çok yüksekten düşersen o kadar çok incinirsin
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Haziran 2017/2010 Saat 16:21

KAYZER >>ARKADAŞA CEVABEN

ŞİMDİ ARKADAŞIM BU CİHAZLARIN ANA GÖREVİ SU ARTEZYEN YERLERİ BELİRLEMEK BİRİNCİ VAZİFELERİ  İKİNCİSİ DE SEN BEN O KULLANAMAZ ŞEKİL KULLANANI DA ÜNÜVERSİTE ARKEOLOJİ BÖLÜMÜ HOCALARI VE ASMA KÖPRÜ KURANLAR LİMAN YAPANLAR  YÜKSEK BİNALAR YAPANLAR BU GİBİ KISIMIN ANA VAZGEÇİLMEZ CİHAZLARINDAN BİRİDİR  DEFİNECİLİĞE GİRMEZ BUNLAR  ÖYLE DEYİP KAKALARLAR PARANIZI ALIRLAR SONRA UĞRAŞ DUR..
TOPRAK HEM SATIH HEM AŞAĞILARININ  TOPRAK ANALİZLERİNDE KULLANILIR   TOPRAĞIN İÇİNİN SAĞLAMLIĞI ELVERİŞLİMİDİR DEĞİLMİDİR  MADEN OCAKLARI GALERİLERİNDE DE TÜNELLER DE DE KULLANILIYOR  BUNUN ALICI DEVRESİNE BAŞKA EK CİHAZLAR GİRİLİP ÇOK BAŞKA  AMAÇLARDA KULLANIMLARI VAR  YANİ KULLANIM YOĞUNLUKLARI BU İŞLERE AİTTİR 
BUNLARA PROGRAMLAR ÜRETMİŞLER DİZÜSTÜ BİLGİSAYARA VERİ ATIYOR  ARTIK BUNLARDAN O ŞEKİLLERDE İSTİFADELERE GİDİLİYOR  BANA KALIRSA O CİHAZI VER İLAN SATILIĞA ÇIKAR EN İYİSİNİ YAPARSINIZ VE DÜZGÜN BİR MAKİNE ALIN KENDİNİZE  DERİM

BAK BU YENİ ÇIKARILAN WHİTESİN SPECTRA V3  Ü DE AYNI MÜHENDİSLER İÇİN YAPILMIŞ  BİR DEDEKTÖRDÜR   %80 Nİ MÜHENDİSLİK GERİ KALANI DA DEDEKTÖR OLARAK KULLANILIYOR AMA ÇOK KARMAŞIK BİŞİ ALMAYIN DİYORUM İŞİNİZE YARAMAZ PARANIZ BOŞA GİDİCEK GENE DE ALIRLAR BİR AY SONRA DA BAŞLARLAR ŞİKAYETE   AMA BU HİÇOLMASSA BİR İŞLERE YARAR DA SİZDEKİ YARAMAZ  ANLIYORSUN HERHALDE DEDİKLERİMİ  ARIZALI BİR DURUMU VARSA YOLLA BAKARIM  YAPILINCA DA SATILIĞA ÇIKAR  HEMEN ELBETTE BİR ALICISI ÇIKAR  MUHAKKAK TAMAM ...

SAYGILARIMLAN...............................................................NACİBABA........................ONK........
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
desperado-22 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Eylül 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 34
  Alıntı desperado-22 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Haziran 2017/2010 Saat 17:02
nacibaba benim yazdığımı cevaplamışsınız.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Haziran 2017/2010 Saat 08:24
kurtaran Açılır%20Kutu%20Gör
Yeni Üye
Yeni%20Üye
Simge

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 35
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kurtaran Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Konu: SATILIK G-MAXX II CİHAZ
    Gönderim Zamanı: Bugün Saat 12:43 - IP: 78.175.8.139
g-maxx c ıı cihazım satılıktır tek tek ve orta boy derinlik icindir azim faturalıdır daha 7 aylıktır fiatı 1.500 tl dir telefonum 0 542 6636380
BU İLAN YANLIŞ YERE VERİLDİĞİNDEN  BURAYA TAŞINMIŞTIR

ARKADAŞLAR  SATILIK DEDEKTÖR İLANLARINI LÜTFEN BU KISIMDA TOPLUYALIM BAŞKA YERLERDE YAYINLAMAYINIZ ...............nacibaba...............ONK....

Düzenleyen nacibaba - 14/Haziran 2017/2010 Saat 08:28
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
emelim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 17/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı emelim Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16/Haziran 2017/2010 Saat 11:05

ilgilenen arkadaşlara duyurulur; Elimizde azkullanılmış tamir görmemiş Pulse Star II var

faturalı orjinal alman malı kutusuyla tam takım 1metrelik başlıgı ve buna ilaveten 25cm başlıgı içinde fiyatı 2.500TL dir
iletişim: lirikxx@hotmail.com
Yukarı Dön
angelus Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Nisan 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı angelus Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Haziran 2017/2010 Saat 16:47
satılkk 2008 model dfx-e orjinal usa naci babaya toprk ayarları yapılmış.acele düyün nedeniyle satılık 2000 lira

Düzenleyen nacibaba - 30/Temmuz 2017/2010 Saat 21:33
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 171819

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50