Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Dedektör Alım/Satım İlânları

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 19>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Dedektör Alım/Satım İlânları
    Gönderim Zamanı: 01/Eylül 2017/2008 Saat 14:59

ARKADAŞLAR  BU KISIMDA İSTEDİĞİNİZ GİBİ SATILIK DEDEKTÖRLERİNİZİN İLANLARINI VEREBİLİRSİNİZ  BURDA HİÇBİR KISITLAMA YASAK VS  LER SÖZ KONUSU DEĞİLDİR   ADRES TELEFON HERŞEYİ YAZABİLİRSİNİZ ................O.N.K..

ARKADAŞLAR  BU İŞİN TİCARETİNİ YAPAN  KİMSELER DE MEVCUTTUR HATTA YENİ CİHAZ SATANLAR DA MEVCUTTUR BU KİŞİLERİN BURAYI İŞGAL ETMEMELERİ ÖNEMLEN TAVSİYE OLUNUR ...........................................................................O.N.K.....

ALICI VE SATICILARIN  İSTERLERSE SATICI ALETİNE GÜVENİYORSA BANA BURAYA TESTE YOLLUYABİLİR VE BENDEN OLUR DÜZGÜNDÜR ONAYI ALABİLİR VE ALAN DA RAHAT EDER  VEYA YARIM YAMALAK ÇALIŞIYOR --TAMİRLİ--ARIZALI ÇALIŞMA  GİBİ DURUMLAR ALICIYA BİLDİRİLİR BUNDAN DOLAYI DA SATICININ HERHANGİ BİR SÖZ SÖYLEME HAKKI OLUŞAMAZ  .............................................................O.N.K...

HER TÜRLÜ ARIZALI VEYA AYAR İÇİN VEYA ÇALIŞIYOR DA SATILMAK ÜZERE  BANA YOLLANAN HER TÜRLÜ CİHAZ BURDA KARGO ELEMANLARI VE NOTER ELEMANI HUZURUNDA PAKETLER AÇILMAKTA VE SAHİBİNİN SÖYLEDİĞİ SÖZLER İLEN ALET ARASINDA TUTARLILIK VARMI YOKMU BURDA MEYDANA ÇIKACAĞINDAN BU GİBİ  CİHAZLARI YOLLAYAN ARKADAŞLARIN TAMAMEN SAMİMİ VE DÜRÜST ŞEKİLDE İŞ YAPMALARI ÖNERİLİR
SAHİBİNİN SÖZÜ İLEN UYUŞMAYAN BİR CİHAZ ANINDA BURDA NOTERCENE VE KARGO ELEMANINCA VE BENİM DE İMZAAMLAN TUTULAN BİR DÜZENLEME İLEN GELDİĞİ GİBİ SAHİBİNE İADE EDİLİR VE HİÇBİR SÖZ SÖYLEME HAKKI DA DOĞMAZ

BUNLARI YAZMAK ZORUNDA KALDIĞIM İÇİN ARKADAŞLARDAN ÖZÜR DİLERİM AMA MECBURUM  ÇOK HİLEBAZLIK YAPAN ARKADAŞLAR MEVCUT OLDUĞUNDAN  BAYAĞI DA  CİHAZ ÖDEMESİNDE BULUNDUM BOŞU BOŞUNA  AMA BU ŞEKİLDE OLUNCA RAHATIM HİÇBİRİ ARTIK KIVIRAMIYOR  BUNLAR HİÇBİŞİ DEĞİLDİR DAHA NELERİ VARDIR ANLATSAM AKLINIZ DURUR OLMAZ BÖYLE ŞEYLER DERSİNİZ  DE HER NEYSE BU KADARI KAFİDİR

SAYGILARIMLAN....................OSMAN NACİ KANAT.............................O.N.K.....

Düzenleyen magistratus - 28/Ekim 2017/2008 Saat 14:23
Yukarı Dön
duvan1978 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ekim 2017/2008
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı duvan1978 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Ekim 2017/2008 Saat 11:46

BOUNTY HUNTER LANT STAR  DÖRT SEFER KULLANILDI  FATURALIDIR. WHİTES EAGLE 2 SL VEYA   COİNMASTER 6000 Dİ PRO  İLE TAKAS YAPILACAKTIR MAKİNALAR NACİ ABİYE GÖNDERİLİP NACİ ABİ KONTROL EDİP  TAKASLANACAKTIR BU MAKİNALAR İLE TAKAS YAPILMASSA 900 YTL  SATILIKTIR.Clap

Yukarı Dön
radarcıselcuk Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı radarcıselcuk Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ekim 2017/2008 Saat 14:30
satılık whites classic SL ID SLİMLİNE model yani classic 5ID üzerinde BLUEMAX 950 bobin var tertemiz makina 4 4 lük çalışmaktadır
KIRKLARELİLİ
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Ekim 2017/2008 Saat 15:31

ÖZEL NOTTUR

BENİM TARAFIMDAN SATILIĞA ÇIKARILAN TÜM MARKALARDAKİ DEDEKTÖRLER  ADETA KILI KIRK YARARCASINA TESTLERİ YAPILIP VE BUNA MUKABİL HALEN AKLIM KESİYORSA BURDA SATILIĞA ÇIKARIRIM   ...........
VE BUNA MUKABİL TÜM SATILAN DEDEKTÖRLER AYNI BİREBİR FABRİKASI ÇIKIŞI ÖZELLİKLERİNE SAHİPTİR   BU DURUMLARDAN HİÇKİMSENİN EN UFAK BİR KUŞKUSU OLMASIN...................................OSMAN NACİ KANAT.........................O.N.K....

DİKKAT    OKUYUNUZ

YUKARDAKİ TÜM YAZILI OLANLAR A   SADIK KALINARAKTAN  ŞÖYLE DURUMLAR DA  OLABİLİR Kİ...................

1> ALETİN İÇİ TAMAMEN FABRİKASYON ŞEKLİDİR  SADECENE DIŞ GÖRÜNÜMÜNDE  SANKİ ÇOK KULLANILMIŞ VEYA HOR KULLANILMIŞ GİBİ DURUMLAR SÖZ KONUSU OLABİLİR BUNLARIN NEDENLERİ DE ŞUNLARDIR
2>>OLUR YA VE DE OLUYOR SIKI YERSİNİZ KAÇMAK İCAP EDER VE GECENİN KARANLIĞINDA TAM GAZ KAÇIŞ YAPILIRKEN  MAKİNE ELİNİZDE ÇALILARA VEYA BAŞKA ŞEYLERE SÜRTEREKTEN  BOYASI ÇİZİLEBİLİR  VEYA DÜŞERSİNİZ MAKİNE DE ELİNİZDEN FIRLAR  BÖYLE DURUMLAR SIKLIKÇA KARŞILAŞILAN DURUMLARDIR  BU ŞEKİLDE DE SATILAN ALETLER VARDIR BEN BOYASINDAN ÜSTÜNÜN ÇİZİĞİNDEN ÇOK ALETİN İÇİNE VE ÇALIŞMASINA BAKARIM  BU DURUMDAKİ ALETLER DE SATILIK İLANI  İÇERSİNDE SÖYLENİCEKTİR BUNA DA DİKKAT EDİNİZ
10+10  DENİLEN MAKİNE FABRİKA ÇIKIŞINLAN EŞ DEĞERDİR  HERŞEYİNLEN
10+10 =İÇİ VE ÇALIŞMASI  10 ÜZERİNDEN 5 TE  DIŞ GÖRÜNÜMÜ  DENDİMİ YUKARDAKİ YAZIYI HATIRLAYINIZ

SAYGILARIMLAN...............................................................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 30/Kasım 2017/2008 Saat 20:38
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Ekim 2017/2008 Saat 17:52

SIFIR  HİÇ KULLANILMAMIŞ  DFX    KOMPLE TAM TAKIM HERŞEYİNLEN SATILIKTIR

KEFİLİ BENİM YİNE  VE BENDEN ALINICAKTIR KİM ALIRSA BENİM TELEFONLARA MÜRAACAAT ETSİNLER

1> KOMPLE CİHAZ  ANA GÖVDE
2>BATARYA  PİLLİK KUTUSU
3>BATARYA  ŞARJLI ORİJİNAL
4> ORİJİNAL ŞARZ  CİHAZI
5>ORİJİNAL BAŞLIK
6> BU BAŞLIĞA GEÇEN KORUMA TASI
7>BÜYÜK BAŞLIK  EN BÜYÜĞÜ
8>TÜM HEPSİNİ İÇİNE ALAN ORİJİNAL  ÇANTASI
9>KULLANIM KİTAPÇIĞI /TÜRKÇE
10>KULLANIM  DVD  DİSK  /İNGİLİZCE    VİDEO  GÖSTERİM
11>FATURASI /IRSALİYESİ
12>KULAKLIK  STEREO /UCU KALIN JAK
13>TÜM TÜRKİYE PROGRAMI YÜKLÜ /ARAZİ PROGRAMI YÜKLÜ
14>3  AYRI  EEPROMA  3 AYRI ŞEKİLDE  ARAMA PROGRAMI  YÜKLÜ
15>  BÜYÜK BAŞLIK İÇİN DİSKOWERY  PROGRAMI DA YÜKLÜDÜR

EKSİKSİZ TAM TAKIM HİÇ KULLANILMAMIŞ  ŞEKİLDEDİR CİHAZ

FİATI >>EN SON PAZARLIKSIZ  (2000 )  YTL  DİR

İÇ DIŞ  GÖRÜNÜM==10X10    DUR
 YÜKLEMELERİ YAPILMIŞ HAZIRDIR
BÜYÜK BAŞLIĞI DA VARDIR
EKSİKSİZ TAM OLARAKTAN SATILIKTIR

O.N.K.................02865669160~~~~05365658055    TEL   DEN ARAYINIZ

***************************************************************O.N.K***

DİKKAT.............................................................................................>>>>>>>>>>>>>>>>

BU CİHAZ SATILMIŞTIR//////   23/12/2008/> TARİHİNDE

Düzenleyen nacibaba - 22/Aralık 2017/2008 Saat 19:12
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
burakhan Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 10/Mart 2017/2009
Durum:
  Alıntı burakhan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Kasım 2017/2008 Saat 16:07
inşallah kasım sonuna kadar para biriktirec...şu an başka bir yere parayı aktarmak mecburiyetinde kaldım.................özürdilerim
Yukarı Dön
burakhan Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 10/Mart 2017/2009
Durum:
  Alıntı burakhan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Kasım 2017/2008 Saat 16:10
birde yolumuz  geliboluya düşerse şayet alacağımız white's 'i
arazide  makine deneyebilirmiyiz?

ARKADAŞIM MERHABA

BU CİHAZ SIFIRDIR DAHA ARAZİYE ÇIKMAMIŞ  OLUP  ALINDIĞI TARİHLERDE BANA GELMİŞ SADECE BENDE YÜKLEMELER İÇİN ARAZİYE ÇIKMIŞ VE TÜM KONTRÖLLERİ YAPILMIŞTIR 

BENDEN HER KİM CİHAZ ALMIŞSSA GÖZÜ KAPALI ALMIŞTIR  BENDE BU KONULARDA YANLIŞ YOKTUR NE DİYORSAM ODUR  TEKRAR BURDA DA YİNE SÖYLİYEYİM BENİM SATIŞA ÇIKARDIĞIM TÜM CİHAZLAR KILI KIRK YARARAKTAN  TEST EDİLİP ONDAN SONRA SATILIRLAR  HİÇ GÖRDÜNÜZMÜ ŞİKAYETÇİ OLANI OLSA YAZARLAR BURDA  BENİM SATIŞTAN SONRA Kİ OLUŞABİLECEK TÜM ŞİKAYETLERDEN  BEN ÇOOOK UZAĞIMDIR  OLMAZKİ  BEN ÖYLE BİR MALI SATIŞA ÇIKARIYORUM  AKLIMIN KESMEDİĞİ BİR CİHAZ BURDA SATILMAZ BENDE YANİ
ONUN İÇİN HERKESİN  GÖNLÜ RAHAT OLSUN EN UFAK BİR ŞÜPHE KİMSE DUYMASIN DİYORUM

SAYGILARIMLAN..................................................................................................O.N.K......

Düzenleyen nacibaba - 12/Kasım 2017/2008 Saat 18:11
Yukarı Dön
enee Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Mayıs 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 20
  Alıntı enee Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Kasım 2017/2008 Saat 04:05

HOCAM selam aleykum ABD montajmı yoksa  ingiliz montajmı cihaz hangi firmadan alınmış izah ederseniz memnun oluruz saygılarımla.....

UK/  İNGİLİZ MONTAJ   (ama direkt fabrika çıkışlı olanlardan)  hatta arkasında batarya kapağı dahi boş bayraksızdır

Alış yeri/istanbul perpa.tic.merkezinden(İSTANBUL DEDEKTÖR   MERKEZİ  )   FATURALI

06/07/2007   Tarihli  alındı faturalıdır
faturadaki  yazılı fiatı  (1.200  )dür(ARKADAŞTAN GELEN CEVAP ÜZERE  FATURA ÖYLE YAZILMIŞ VERDİĞİ PARA DA 1750  YTL  İMİŞ  BU MAKİNEYE

1750=alış fiatı
  500=büyük başlığın fiatı
  500= yükleme işlemi
+--------------------------------
  2750==  YTL DİR TOPLAMI

işin ilginç yönü  aletin daha hiç kullanılmamış olmasıdır sebebine gelince de bana telefon aç anlatayım  durumu  / burda anlatmak olmaz cihazlan hiç alakası olmuyan bir sebeten dolayı mecburen satıyor arkadaş

BİLİNMESİ GEREKLİ ÖZEL NOTTUR  OKUYUNUZ

WHİTES ÜRÜNLERİNDE   BATARYA KAPAĞINDA  BAYRAK OLMAMASI DEMEK  DİREKT FABRİKA ÇIKIŞLI SEVKİYATTIR  ARACISIZDIR    AMERİKAN OLSUN  AVRUPA OLSUN HİÇ FARKETMEZ  FASON DEĞİLDİR   ARADA HİÇKİMSE YOKTUR  FABRİKADAN DİREK ALICI ÜLKEDEKİ SATIŞ NOKTASINA GİDEN MALDIR

NERENİN MONTAJI OLDUĞU DA BATARYA KAPAĞINI AÇINIZ ARKASINDAKİ ETİKETTE SERİ NOSUNUN YAZILI OLDUĞU YERDE YAPIMCI ÜLKE LİSANSI YAZILIDIR

BAZI FİRMALAR 2006 VE 2007 SENELERİNDE HEM İÇTEKİ ETİKETİN SAHTESİNİ BASTIRDILAR HEM DE SERİGRAFİ DIŞA AMERİKAN BAYRAĞI ETİKETİNİ KOYUP AYNI FİATLARA SATTILAR
AMA ARTIK BU DURUM  2008   DE GÖRÜLMEMİŞTİR

Düzenleyen nacibaba - 11/Aralık 2017/2008 Saat 23:39
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Kasım 2017/2008 Saat 09:00
slm naci baba ben bursadan amatör bi defineciyim 99 dan beri kovalayıp duruyorum fakat benimkisi dedektör filan olmadan karambole degersiz büsürü sey cıkardım  artık ii bişeyler pesinde kosmanın zamanı geldi diyorumm kendi kendime bütcemde cok ii deil bi dedektör almayı düsünüyorum850ytl yi gecmicek bisey alayım diyorum fakat calısmayan biseyde olmasın die size bi danısmak istedim bu www.atomdedektor.com un sitesinden arastırdım bu paraya büsürü marka dedektör var bos zamanınız olursa bi göz gezdirirmisiniz siteye bana uygun bitane dedektör tavsiye ederseniz sevinirim  cok makbule gecer ben pek anlamam dedektörden amaolmadanda olmuyor bikac güne almalıyımm cvpınızı bekliycem

http://www.atomdedektor.com/      site bu

sitenin sol tarafında büsürü marka dedektör var ordan baktım bi 20 cesit uygun dedektör cıktı ama marka ve özelliklerini bilmiyorum yardımmm

Yukarı Dön
tespitci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mart 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı tespitci Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Kasım 2017/2008 Saat 11:57
selam,,
arkadaşım merhaba, naci abinin ev taşıma telaşı olduğundan hemen cevap veremeyebilir, ama benim sana bir tavsiyem olacak,  öncelikle atom dedektörden dedektör almamanı tavsiye ederim, neden dersen   ordaki makinelerin çoğu tamir görmüş darbeli makinadır, o fiyata da sana  verecekleri makine  ile kendini eğlendirirsin,  o bakımdan, alacağın makine tamirsiz, faturalı, temiz tanıdık birinden bulursan  tabiki whites serilerinden  seçmeni öneririm. acele etmemeni öneriyorum, bir kere al, temiz bişey olsun derim. 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 19>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50