Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI <>5Naci babaya yapılan suistimaller !
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DİKKAT>ÇOK ÖNEMLİDİR OKUYUNUZ O.N.K..

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DİKKAT>ÇOK ÖNEMLİDİR OKUYUNUZ O.N.K..
    Gönderim Zamanı: 12/Ekim 2017/2009 Saat 18:16

BAZI DİYECEĞİM AMA ÇOĞALAN  ŞEKİLLERDE

SİTELERDE  HAKKIMDA ÇOK ÇİRKİN KARALAMA  KAMPANYALARI BAŞLAMIŞTIR
ALAYA ALMALAR EĞLENME ŞEKİLLERİ  VS  VS

BU DURUM İÇİN DEFALARCANA UYARILAR YAPTIM BU DA SONUNCUSUDUR...................................nacibaba...O.N.K.

SESSİZ DURMAM KARŞI YAZI YAZMAMAM  GENÇ  ARKADAŞLAR
ARASINDA  BİR ANLAMSIZLIK YARATMIŞ OLUP BU KONUDA BA-
NA TELEFON AÇIP BAK BU SİTENİN FİLANCA YERİNDE ŞU SİTENİN FLANCA YERİNDE NİYE BUNLARA KARŞIN KENDİNİ
MÜDAFAYA ALMIYORSUN DENMEKTEDİR?????

ŞİMDİ  GÜZEL KARDEŞLERİM ARKADAŞLARIM
BAKINIZ  BUNLARA KARŞIN CEVAP YAZIP  DA
MUHATTAB OLMAK DEMEK  AYNI ONLARIN
SEVYESİNE DÜŞMEKTİR......

BU KİŞİLER ZAVALLILAR ORDUSUDUR ONUN BUNUN MAŞALARIDIR
KENDİLERİNİ  HERHANGİ BİR ÇIKARLAR UĞRUNA SATMAKTADIRLAR
VE HASTALIKLI HASTA KİMSELERDİR  BEYİN ÖZÜRLÜLERİDİR
BAKINIZ  BU SÖYLİYECEKLERİMİ ÇOK DİKKATLİ OKUYUNUZ KİM
YALANCI DOLANDIRICI  3 KAĞITÇI NEYİN NE OLDUĞU ANINDA MEYDANA ÇIKAR  HERKESTE ONA GÖRE KARARINI VERİR  DİYORUM

1>> BEN 50 KÜSÜR SENEDİR  BURADA MEYDANDAYIM YERİM ADRESİM TELEFONLARIM VE CİSMİM HALAN BURALARDA BUNCA GEÇEN SENELERE RAĞMEN  HERŞEYİM YAŞAMIM APAÇIK HALDE
ÖYLEMİDİR BENCE ÖYLEDİR BAŞKALARINI BİLEMEM  BEN KENDİMDEN SORUMLUYUM  KOCAAA TÜRKİYENİN HER VİLAYETİNDEKİ KAZASINDAKİ  NAHİYESİNDEKİ KÖYÜNDEKİ MEZRASINDAKİ TAA DAĞIN BAŞINDAKİ BİLE BENİ  TANIR   NİYE TANIR YA DEDEKTÖRÜNÜ TAMİRE AYARA YOLLAMIŞTIR YA BİLGİ ALMIŞTIR YADA YARDIMCI OLMUŞUMDUR  DENİLEN ANLATILAN ŞEKİL BİR KİŞİ OLSAM  BEN HALEN BU YERDE DURABİLİRMİYİM  ADIM ÇIKMAZMI  BEN SİTE AÇABİLİRMİYİM AYNI TELEFONLARI ADRESLERİ KULLANABİLİRMİYİM BENİM YERİM HAPİSANELER OLURDU  DEĞİLMİ MANTIKLI DÜŞÜNÜCEK OLURSAK HANGİ SAHTEKER 50 KÜSUR SENE AYNI YERDE AT OYNATABİLİR  SARARIM HEPİNİZE  YANİ VARMI MANTIĞI GERÇEKLEN BAĞDAŞMASI  Bİ DÜŞÜNÜN BAKALIM  KİM AÇIYORSA TELEFONU BEN ALO DİYORUM KİM GELİBOLUYA  GELİYORSA AYNI YERİMDEYİM BURDAYIM   BENİM  REİSİCUMHUR BABAM YOKTUR BENİM ARKAMDA TEK BİR ALLAHIM VARDIR BAŞKA HİÇBİR KİMSE YOKTUR YALNIZ BİR KİŞİYİM BURDA DÜKKANIN KÖŞESİNDE SER SEFİL YAŞIYAN BİR KİŞİYİM  GELEN GÖRÜYOR ZATEN BEN ŞİMDİYE KADAR 3  KAATÇI BİR KİŞİLİKTE OLSAYDIM ALTIMDA SON MODEL MERSEDESİM VİLLAM PARAM PULUM HERŞEYİM OLURDU HERŞEYİM KİRADIR ŞURDA DÜKKAN KİRASINI BİLE ZOR DENKLEŞTİREN BİRİYİM AYIPTIR GÜNAHTIR BU LAFLARI YAKIŞTIRMALARI BANA HER KİM YAPIYORSA  DAHA DA DEŞTİRMEYİN YARAMI  HER KİMLERSENİZ KENDİNİZE BAŞKA BİR ADRES BAŞKA BİR ŞAHIS SEÇİN BENİ DE RAHAT BIRAKIN ARTIK  BEN KİMSENİN EKMEĞİNİ AYARTMIYORUM
HAKİKİ OLAN NE VARSA  ONLAN GEÇİNİYORUM  YALANLAN DOLANLAN İŞİM YOKTUR BENİM  BEN ALLAH KORKUSUNLAN YAŞAYAN HAKİKİ BİR KİŞİYİM ÇAPULCULARLAN BENİ KARIŞTIRMAYIN VARIN GİDİN BAŞKA TARAFLARA  ORALARDA DALGANIZI GEÇİN YANİ TEK KELİMEYLEN NE YAPARSANIZ YAPIN BANA HİÇBİŞİ YAPAMAZSSINIZ BENİ ÇÖKERTEMESSİNİZ HALAN KAFALARINIZ ALMIYOR ANLIYAMIYORSUNUZ BU KADAR  GERİ ZEKALILARSINIZ
AMA İSDEDİĞİNİZ KADAR UĞRAŞIN NAFİLEDİR BUNU YAZIN KAFALARINIZA................osman naci kanat..........nacibaba....o.n.k..

2>>ŞİMDİ ARADAN BUNCA SENELER GEÇMİŞ  BURDA TÜM DÜNYAYA AÇIK OLAN BİR KENDİ SİTEM DİYEMİYECEĞİM HEPİNİZİN SİTESİ  DE
MEVCUTTUR  BEN YOKTUR BENDE BİZ  VARDIR BİZLER VARDIR  BU
DURUMLARIN İÇİNDE İKEN  BEN NASIL O SİTELERDEKİ YAZAN KİŞİ OLABİLİRİM  ONU DÜŞÜNÜYORUM  VE BU KARALAMALAR ÇOĞU SAF DÜZGÜN KİŞİLERİ ETKİLEMEKTEDİR  MADEM YAZIYOR HERHALDE BU NACİBABA BU ANLATILAN BİR 3 KAĞITÇIDIR DİYE BEYİNLERDE YER EDİNMEKTEDİR   AKILLARDA 2 LİKLER OLUŞTURULMAKTADIR.........
KALKIP NACİBABA BUNLARA KARŞIN YAZI DA YAZMIYOR DİYE ŞÜPHELER İYİCENE KUVVETLENMEKTEDİR  AMA ARKADAŞLAR UNUTULAN BİŞİ VARDIR BEN ONLARIN SEVİYELERİNE İNEMEM KARŞI YAZMAK DEMEK  ONLARIN HİZASINDA SEYRETMEKTİR

BUNUN İÇİN SİTEMİZDE AÇILAN  (SERBEST KÜRSİYE ) KİM BENDEN ŞİKAYETÇİ İSE  ADINI SOYADINI ADRESİNİ VE TELEFONUNU DA YAZARAK ŞİKAYETİNİNİN NEVİSİ NEYSE BELİRTSİN  ÖYLE BİR  SAHTE
RUMUZUN ARKASINA SAKLANIP TA YAZMAK KOLAYDIR HARBİDEN DELİKANLICA İSİM ADRES VEREREKTEN YAZIN Kİ  HAA O ZAMAN O KİŞİ İLEN TÜM HERKESİN ÖNÜNDE BELGELERE DAYALI BİR GÖRÜŞELİM KİM HAKLI KİM HAKSIZDIR O ZAMAN İŞ MEYDANA ÇIKAR
BAKINIZ YAPILAN KARALAMANIZI ELİNİZDEKİ BELGELERE GÖRE YAPIN DİYORUM BEN HİÇBİRZAMAN BELGESİZ İŞ YAPMAM  AĞACIN ARKASINA SAKLANARAK DEĞİL ER MEYDANINDA   AÇIKTIR ORASI YAZIN  NEYMİŞ BEN NEYMİŞİM KENDİMİ DE TANIMIŞ OLURUM BARİ BU YAŞTAN BU SAATEN SONRA  DİYORUM

SAYGILARIMI SUNUYORUM HEPSİ BUKADARDIR..

**********************************NACİBABA******O*N*K***

Düzenleyen nacibaba - 12/Ekim 2017/2009 Saat 18:32
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ekim 2017/2009 Saat 08:42
SLM DOSTLAR VE NACİ BABA UZUN SÜREDİR YAZMIYORUM DİYE SİTEYİ BIRAKTIĞIMI DÜŞÜNMEYİN HER GÜN TAKİPTEYİM SAYGIDEĞER USTAM NACİ BABA DİLİN KEMİĞİ YOK HERKEZ KONUŞUYOR SEN BUNLARA TAKILMA SEN VE ÇUBUKLAR MEYDANDA SENİDE ÇUBUKLARIDA BİLEN BİLİYO ZATEN BU SİTEDEKİ DAİMİ DOSTLARIN SEVGİSİ SANA YETER TAKMA KAFANA BUNLARI ALLAH SENDENDEN RAZI OLSUN HER ŞEY Bİ YANA SEN İNSANLIĞA FAYDALI BİR İNSANSIN VE BENCEDE BÖYLE DEVAM ET İSTEYEN SENİN YOLUNDAN GİDER İSTEYEN KENDİ YOLUNU SEÇER BU KADAR BASİT BU ARADA ARİF KARDEŞİMEDE BURDAN BANA YARDIMLARINDAN DOLAYI ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM BU İŞİ ÇÖZENLER ÇOK MEMNUN BUNU HERKEZ BÖYLE BİLSİNClap
herşeyini kaybet gururunu asla çünkü ileride elinden tutacak yegane temel odur
Yukarı Dön
nacar66 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 26/Mart 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 31
  Alıntı nacar66 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ekim 2017/2009 Saat 09:05
babacım ellerinden öperim saygıyla sen bizim büyüğümüzsün senin nekadar samimi   ve içten oldunu bburdaki cogu arkadas biliyo  meyve verern agac taşlanır baba takma kafana  allah sana uzun ömürler versinkii  sende bu güzel bilgilerini bize aktarmaya devam et  salına duvacıyım yozgatlı nacar66 bilirsin beni saygıyla.
Yukarı Dön
çubukçu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Haziran 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 8
  Alıntı çubukçu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Ekim 2017/2009 Saat 15:25
   Sayın Naci Bey, size karşı yazı yazan bu kişiler, aslında ne kadar çaresiz olduklarını anlatıyorlar. Çaresizlikleri, sizin bilgi ve tecrübenize yetişememek, bunu elde edememektir. Yazık, hırslarından kendilerini yiyip bitiriyorlar demekki. Zavallılar.
  Arkadaşlar, bu, duracakları yeri bilmeyen güruha aslında kızılmaz, sadece acınır. Hayatta herkes bu tip insan türüyle karşılaşır malesef. Laftan sözden anlarlar mı? Hayır mümkün değil anlamazlar. Onlar kendilerini bir otorite ilan etmeye çalışıyorlar. Ama bilgi ve tecrübe bakımından boş ve yetersiz oldukları için, deliye dönüyorlar.
   Emeğe, alın terine saygı göstermek ve takdir edip gerçeği söylemek gereklidir. İnsan olmanın temel gereklerinden biri de budur. Bu temel noktalardan birinin noksan olduğu kimselere genelde insan değil, insansı yaratıklar denmelidir. Yani henüz insan vasfı tam oluşmamış, belki çaba sarfederlerse insanlaşabilir, insana ait duygu ve düşüncelere sahip olabilir kişiler denir.
  Naci Bey siz hiç canınızı sıkmayın, onlar sizin meziyetlerinizin farkında, ama hazımsızlık çekip kıskanıyorlar.

Düzenleyen çubukçu - 17/Ekim 2017/2009 Saat 15:26
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Ekim 2017/2009 Saat 19:23
Kıskananlar çatlasın, uğraşıp duracaklarına, tebrik etsinler naci babamı.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50