Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx 300 E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kapalı KonuDfx 300 E-Spectrum Serisi

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Aralık 2017/2008 Saat 21:52
HEDDAM  ARKADAŞA HİTABEN......................................................................................O.N.K...

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR............osman naci kanat............................o.n.k..

ŞİMDİ SEN BİLMİYEREKTEN GİTMİŞİN ALETİN FREKANS TABLOSUNU KARIŞTIRIP SONUÇTA KİTLENMESİNE SEBEB OLMUŞSSUN  VE ZANNEDERSEM DE DAHA BAŞKA HATALARIN DA OLUŞMUŞ YOKSA DEDİĞİN ŞEKİL OLMAZ

NETİCE İTİBARIYLEN ALETİ HİÇ FAZLA KURCALAMADAN BANA YOLLA  ALETİ SANA 2 İ KISIMA AYIRICAM BİR FABRİKASYON KENDİ MENÜLERİ   İKİNCİ SİSTEM OLARAK TAN BİZİM ŞARTLAR  VE TOPRAKLARDA GEÇERLİ OLAN SİSTEMLER BUNLARI EEPROM 1-2-3-4  AYRI AYRI HER ŞEKİLDEKİ DEFİNECİLİĞE  UYGUN BİR HALE GETİRİP SEN SADECE BURDAN EEPROMDAN PROGRAMI GERİ ÇAĞIRIP HAVA VE TOPRAK AYARINI YAPTIKTAN SONRA SADECENE SANA MAKİNEYİ TOPRAKTA GEZDİRMEK ŞIKKI KALIYOR  BAŞKA TEK BİR YER AC SENS LEN OYNARSIN O KADAR BAŞKA HİÇBİŞİYE ELİNİ SÜRMİYECEN HER İŞİ MAKİNE OTOMATİK KENDİ HALLEDİCEK O ŞEKİLE GRİCEK

NEYİN NE OLDUĞU BİLİNMEDEN KURCALANIRSA ALET KENDİNİ KİTLER  BUNU YAPMASSA ZATEN ÇOK CİDDİ HASARLAR OLUŞUR ONUN İÇİN KENDİNİ KORUMAYA ALIYOR BUNU DA SEN ÇÖZEMESSİN YA FİRMASINA YA SERVİSİNE YA DA BANA YOLLUYACAKSIN   KARAR SENİNDİR

SAYGILARIMLAN.........................................................................................................O.N.K.. 

NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
didi Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Kasım 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 9
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2008 Saat 11:06

SELAM ARKADAŞLAR ARANIZDA DFX300 AKTİF OLARAK KULLANAN VARSA BİRAZ DENEYİMLERİNİ ANLATABİLİRMİ. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

DFX=300   İLEN  DFX /E     SERİLERİ AYNI MAKİNEDİR HERŞEYİNLEN    DFX=300 DE SADECENE 30 CM LİK BİR DERİNLİK İLAVESİ EKLENMİŞ OLUP BATARYASI DA 12 VOLTA ÇIKARILMIŞTIR  Bİ DE BAŞLIK DEĞİŞİKTİR TÜM GERİ KALAN KULLANIM MENÜLER AYARLAR DFX İN AYNISIDIR

DFX=300 ALANA DFX İN KİTABI VERİLMEKTEDİR YANİ   DFX=300 İÇİN YAPILMIŞ BİR KİTABI DA YOKTUR   ARADAKİ TÜM FARKLAR  3 UNSURDUR   BAŞLIK/30 CM ARTIŞ / BATARYA /

SAYGILARIMLAN........................OSMAN NACİ KANAT.................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 14/Aralık 2017/2008 Saat 01:35
Yukarı Dön
fructose Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 20/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2008 Saat 16:23
 Sitede bununla ilgili birçok açıklama mevcut. Onları incelerseniz size faydalı olacaktır.
Yukarı Dön
madfly Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/ocak 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/ocak 2017/2009 Saat 13:18
dfx 300 vardı bende sakın alma 3 metre diye sattılar ama 30 cmlikmiş üstündeki orjinal başlığı ama sonradan 5000 aldık hiç kullanmadan sattık hepsini alıcısı çıkdı hiç kullanmadan sattık ama alırsan minelap al yani ekranı dijital olmaycak ibreli olcak  izmirde olan arkadaşlar tees den uzak durun derim
Yukarı Dön
madfly Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/ocak 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 4
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/ocak 2017/2009 Saat 12:50
dfx tek para olarak bir kaç para bulduk o yönden bi sorun yok  belki makina çok güzel ama biz kullanamadık tek para için idael bi makine
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/ocak 2017/2009 Saat 18:18

MADFY / KODLU  ARKADAŞA CEVABEN...................OSMAN NACİ KANAT........................O.N.K..

YA ARKADAŞLAR BİLİNÇSİZCENE BAŞKALARINA ALMAYIN ETMEYİN YOK TEKTEKÇİ MAKİNESİ İMİŞ YOK 30  CM DEN ALIRMIŞ BU LAFLARI ETMEYİNİZ ÇÜNKÜ ÇOK YANILIRSINIZ  SİZLER BU ALETİ KULLANIMINI BİLMİYORSUNUZ VE ÇIKIYORSUNUZ MEYDANA SONRA İŞ YOK ŞÖYLE BÖYLE  KİMSE KUSURA BAKMASIN AMA BU ŞEKİLDEKİ İFADELERİ BEN ANLAMIYORUM  

BAK BİRİNCİ SAYFADA BUNA AİT VERİLMİŞ BİR PROGRAM VAR SEN ONU KENDİ ALETİNE HİÇ KURUP DENEDİNMİ BIRAK YAPAMIYORSAN YOLLA BANA BURAYA PARA MARA DA İSTEMEZ  BEN SANA HAZIRLIYAYIM BAK BAKALIM NERELERDEN ÇEKİYORMUŞ  NE YAPIYORMUŞ  ARKADAŞ BU ALET VERİLEN PROGRAMLARIN DOĞRULTUSUNDA SANA İŞ YAPAR BU ANALOG MAKİNE DEĞİL TAMAMEN BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLİ İŞLEMCİ BARINDIRAN BİR MAKİNEDİR  VE MÜŞTERİYE DE AYRICA 50 ADET AYAR NOKTASI BIRAKILMIŞ NE İSTİYORSAN SANA YAP TA DENİLMİŞTİR

YANİ BEN BUKADAR EMEK HARCAYIP BAKIN TEK TEK MENÜLER ÇIKARILMIŞ  ALETİN TÜRKÇE KATALOĞU YAPILMIŞ  VE AYRICA ORAYA ÖZEL TÜRKİYE İÇİN BİR PROGRAM DA YAPILIP KONMUŞ  SİZ BUNLARI GÖRMÜYORMUSUNUZ   PES DOĞRUSU DAHA BAŞKA BİŞİ SÖYLEMİYORUM  ÇÜNKÜ SÖYLENİCEK ARTIK TEK KELİME BULAMIYORUM ...................

...........................................................................................................................O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 15/ocak 2017/2009 Saat 18:19
Yukarı Dön
osman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 29/Nisan 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 5
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Nisan 2017/2009 Saat 17:55

MADFY  MİSİN NESİN BAK ASLANIM AÇ KULAĞINI DİNLE ÖBÜRÜNÜ DE PARMAĞINLAN TIKA Kİ SÖYLİYECEKLERİM KAÇIP GİTMESİN

sen boşuna çene yaparsın burda  3 günlük makineyi sen nerede öğrendin araziye çıkarsın  bok atmak için  yaratılmışsınız sizler ilk önce oku öğren buraları da oku eksiklerini naci babaya sor diğer arkadaşlara sor eyice öğren araziye yallah sonra  gidicen bak 30 cm  mi  30 metremi görücen ne olduğunu işiniz gücünüz kafaları bulandırmak
sen ne anlarsın makineden definecilikten  git kaldırım mühendisi ol  bilmediğin şeylere de uzanma  sonra kısalırsın

dfx çi    osman  
Yukarı Dön
vatage Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 16/Aralık 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 1
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Nisan 2017/2009 Saat 15:49
NACİ  BABA  GEREKLİ CEVABI VERİRDİ  HAKARET ETMENE BAĞIRIP ÇAĞIRMANI ANLIYAMADIM
SENİNDE YALAKALIK YAPMANA  GEREK YOK  BİR BİLDİĞİN VARSA  ANLATTA HERKES FAYDALANSIN  NACİ ABİ KENDİNİ SAVUNMAKTAN ACİZ DEĞİL  SEVİYEYİ DÜŞÜRMEDEN KÜFÜR ETMEDEN YANLIŞ FİKRİ DOĞRU FİKİRLE ÇÜRÜTE BİLİRDİN ŞİMDİ O ARKADAŞTA SANA AYNI ŞEKİLDE CEVAP VERİRSE NE OLACAK 
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Nisan 2017/2009 Saat 16:59
HERKESE SELAMLAR SAYGILAR..................................................................................O.N.K.....

Arkadaşlar  konuşma üslüplerini biraz dizginliyerek yazalım lütfen  bu kadar sitenin içinde bakınız en derli toplu bizim burasıdır burası benim değil hepimizindir  lütfen.................o.n.k...

Meselenin aslına bakılacak olursa  madfy kodlu arkadaş  bunun kardeşleri babaları hepsi  aynı düzen içinde  hiçbir kişinin aklının eremiyeceği sistemler içinde hareketteler  de herneyse burda kalsın  ben nelerinlen uğraşıyorum nelerinlen............................................

Bunlar benden bir takım çubuk aldılar  aldıkları gibi araziye direk çıktılar hiç çalışmadan etmeden  arkasından bir de dfx aldılar aldıkları gibi ambalajından çıkarıp kurup doğru araziye    şimdi bunlar sizlerce normal hareketlermidir  ?????????

ve sonra bana telefonlan ve bir ara ben burda hakaret silmekten bıktım neler yazmadılarki hiçbir tarafım kalmadı kalaylanmadık  bana diyorki bu çubuklar hiçbişeye yaramaz al geri yolla diyorum yollamaz  aradan günler geçiyor ama hakaretleri sürüyor  babası diyor aldırma çocuk bunlar  her neyse sonra kesildi çeneleri herşeyleri çubukları yolluyamıyor açmışlar içlerini herhalde var bişiki yollamıyor  neyse bir aya yakın bunların çenelerini hakaretlerini dinledim    olay budur    o arkadaş ta osman  mı ne kızmış bunun 30 santim çekiyor demesine bozulmuş ondan topuzun kantarını kaçırıp yazmış  ki osman  şahitli ıspatlı  bir bakır hamam tasını   dfx  len 148  cm ten  alıyor nasıl kızmasın ben de olayı biliyorum   çocuk 30 cm lerden tek para topluyor beyefendi ne yazıyor ...

NEYSE GELMİŞ GEÇMİŞ OLAYLAR BİZLER YARINLARA BAKALAIM  BOŞVERİN BÖYLE ŞEYLERE HAKİKİ  İŞİNİ BİLENLER NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYORLAR  ONUN İÇİN BU BAĞIRAN ARKADAŞLARI MAZUR GÖRÜN  SEN GİT TAM PROFESYONEL İŞLEMCİLİ BİLGİSAYAR KONTROLLÜ BİR KARMAŞIK ALET AL AÇ AMBALAJI KUR ÇIK ARAZİYE BUKADAR OLUR NASIL BAĞIRMASIN İYİ GENE 30 SANTİMDEN ÇEKTİREBİLMİŞ ONUN GİBİLER 1 PARMAK DİYE BAĞIRIYORLAR .........................................................................................................O.N.K..

SAYGILARIMLAN.......................OSMAN NACİ KANAT...................................................O.N.K...
Yukarı Dön
KAHİN5 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 14/ocak 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 9
Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Haziran 2017/2009 Saat 10:54
sayın nhaci usta ben whitesin prizm V  almaya karar vedim hem tektekcılık ıcın hemde az da olsa derın arama ıcın. elimdeki nokta 106 vericem sifir bir prizm  V  alicam cihaz hakkinda bana biraz deay anlatirmisiniz. size zahmet vericem ama almadan once gene bır danisayım dedim bu aksama kadar cevaplarsanız cok sevinirim. kolay glsin basarılar dilerim.. saygılar
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50