Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5MAKİNE TAMİRLERİ, BAKIMLARI ve HURDA ALIMLARI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Duyuru ( ! )

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Duyuru ( ! )
    Gönderim Zamanı: 31/Ağustos 2017/2008 Saat 09:51
HERKESE SELAMLAR SAYGILAR.................................................OSMAN NACİ KANAT..............................O.N.K........

ARKADAŞLAR  ÇOĞUNUZUN ELİNDE YARIM YAMALAK ÇALIŞAN VEYA TAMİR GÖRMÜŞ DE YARIM ÇALIŞAN MAKİNELER VARDIR VEYA BİR KENARA ATILMIŞ OLANLAR

BEN DEDEKTÖR TAMİRCİSİ OLDUĞUMDAN ESKİ MAKİNELERİN HER TÜR PARÇA VE AKSAMLARINI BULMADA ARTIK ZORLUK ÇEKİLMEKTEDİR  ONUN İÇİN BU GİBİ CİHAZLAR TARAFIMDAN PARÇA YAPILMAK ÜZERE TOPLANMAKTADIR BUNDAN HERKESİN HABERİ OLSUN...

VE BÖYLE BİR CİHAZ NE DURUMDA OLURSA OLSUN DA MARKALI EL YAPIMI OLANLAR HARİÇTİR  HER ŞEYİNLEN BERABER BANA ADRESİME YOLLANIRSA BU ARKADAŞA BİR TAKIM ÇUBUK SİSTEMİ VERİLECEKTİR YANİ BOZUK CİHAZLARINIZA BİR TAKIM ÇUBUKLAN DEĞİŞTİRMEKTEYİM HABERİNİZ OLSUN ........

ÖYLE İŞE YARAMAZ ATIL BİR VAZYETTE DURAN ALETLERİNİZİ BU ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİNİZ DERİM  SİZLERİN DE BU VAZYETTEKİ CİHAZLARINIZIN İŞE YARAYAN PARÇA VE AKSAMLARI DA BİR BAŞKA ARKADAŞIN İŞİNİ GÖRMEKTEDİR BUNU DA UNUTMAYALIM...

İLGİ VE ALAKALARINIZI BEKLERİM   SAYGILARIMLAN

OSMAN NACİ KANAT
( 1950'DEN BERİ...) KANAT ELEKTRONİK SERVİS
ADRES: SADECE  ARAS KARGO GELİBOLU ŞUBESİ DEYİN YETERLİDİR
GELİBOLU/ÇANAKKALE
TEL: (0286) 566 91 60 CEP: ( 0 536  )565 80 55

DİKKAT ATIL DEDEKTÖR YOLLUYANLAR SADECENE/ÇUBUK SİSTEMİNLEN DEĞİŞECEKLEREDİR 
( KARGOYA VERİRKEN ÜCRET ÖDEMEYİNİZ ) KARGO ARAS KARGODUR BAŞKA BİR KARGOYA VERMEYİNİZ

TAMİR OLACAK CİHAZLARINIZI, HURDA DEĞİŞİM OLACAK CİHAZLARINIZI BU KONUDAKİ TÜM TALEPLERİNİZLE İLGİLİ BU SAYFAYA YAZINIZ...

TEKRARDAN, ÇALIŞMAYAN VEYA KISMEN BOZUK CİHAZLARINIZ  ÇUBUK SİSTEMİ İLE DEĞİŞTİRİLİR.UNUTMAYINIZ!

...O.N.K....

DİKKAT ÖNEMLİ KONUDUR OKUYUNUZ.................O.N.K....

ARKADAŞLAR  SÖYLEMEK İSTEDİĞİM BAZI ŞEYLER YANLIŞ ANLAŞILMAKTADIR

BAKINIZ DİYORUMKİ  SADECENE ÇALIŞMAYAN HURDA OLMUŞ DEDEKTÖRLERİNİZİ  YOLLARSANIZ BİR TAKIM ÇUBUK SİSTEMİ VERİLECEKTİR YERİNE YOLLADIĞINIZ CİHAZIN KARŞILIĞINDA  VE  BU  ŞAKİLDE GÖNDERİLEN CİHAZA KARGO PARASI ÖDEMEYİNİZ

BU ANLATIMIM  ANLAŞILDIMI

BAKINIZ BAZI ARKADAŞLAR  TUTUP DEDEKTÖRLEN ALAKASI OLMUYAN BAZI HURDA ŞEYLER YOLLUYORLAR  VE KARŞILIĞINDA ÇUBUK İSTİYORLAR LÜTFEN BU ŞEKLİ YAPMAYALIM  SADECENE BOZUK ATIL DEDEKTÖRLERE DİR BU UYGULAMA  BUNU UNUTMAYALIM

SAYGILARIMLAN..............................................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 19/Mayıs 2017/2010 Saat 20:26
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ekim 2017/2009 Saat 20:18
iyi çalışmalar.benim dfx-e specrum dedektörüm var ve bu dedektörü ayar için 2 sene önce size yollamıştım orjınal başlığı ile gayet verimli çalışıyor .bir arızası var tabii arıza derseniz çünkü  alet halen iyi çalışıyor baya derinde sayenizde.acaba bu arızanın bi mahzuru varmı bilmediğimiz.        kutu dan başlık kablusunun birleştiği.kutudan çıkan numaralandırılmış 5 çubuk tan 3 numaralı çubuk kırık.bu şekilde çalışmam uygun mu .resmini çekip yollasam daha iyi olacaktı ama şu an başka bir yerde ve bana uzak......................................................................kendinize iyii bakın kolay gelsin............................bana bir çubukta vermiştiniz ya o arada askere gidip geldim bir arkadaşa vermiştim o da rahmetlik olmuş çubukta tabii doğal olarak gitmiş.daha sonra kısmet olursa tek kişilik en büyüğünü alırım..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ekim 2017/2009 Saat 20:41
Orjinalini yazan: memet

iyi çalışmalar.benim dfx-e specrum dedektörüm var ve bu dedektörü ayar için 2 sene önce size yollamıştım orjınal başlığı ile gayet verimli çalışıyor .bir arızası var tabii arıza derseniz çünkü  alet halen iyi çalışıyor baya derinde sayenizde.acaba bu arızanın bi mahzuru varmı bilmediğimiz.        kutu dan başlık kablusunun birleştiği.kutudan çıkan numaralandırılmış 5 çubuk tan 3 numaralı çubuk kırık.bu şekilde çalışmam uygun mu .resmini çekip yollasam daha iyi olacaktı ama şu an başka bir yerde ve bana uzak......................................................................kendinize iyii bakın kolay gelsin............................bana bir çubukta vermiştiniz ya o arada askere gidip geldim bir arkadaşa vermiştim o da rahmetlik olmuş çubukta tabii doğal olarak gitmiş.daha sonra kısmet olursa tek kişilik en büyüğünü alırım..

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR......................................NACİBABA.........O.N.K.

SOKET İÇİNDEKİ  CANLI UÇLARDAN HERHANGİ BİRİNİN KIRILMASI HALİNDE  EĞER MAKİNE ÜZERİNDEKİ  SOKET İSE HEMEN BUNUN YENİSİNLEN DEĞİŞTİRİLMESİ  [ ŞARTTIR ]
BAŞLIKTAN GELEN KABLONUN SONU OLAN FİŞ SOKETTE İSE AYNI ŞEKİLDE BUNUN DA YENİSİ İLEN DEĞİŞİMİ [ ŞARTTIR ]

DEĞİŞTİRİLMEDEN ÇALIŞILIRSA MAKİNEYE TARİFİ İMKANSIZ ARIZALAR YAPABİLİR ŞAYET Kİ BU KIRIK GÖNDERME  DEN BİRİNİN SE   ALMADA ZATEN ALIŞ YAPMAZ
BENİM TAHMİNİP HERHALDE  ŞASİ UCUNDA KIRIK VAR ÇALIŞTIĞINA GÖRE BU ŞEKİLDE DE ÖTMELERİ KESEMESSİNİZ TAMAMİYLEN RANDIMANSIZ  NE OLDUĞU BELLİ OLMUYAN BİR ÇALIŞMA ŞEKLİNDE SEYREDER  

ÖNERİM KESİNLİKLEN BU ŞEKİLDE ÇALIŞTIRMADAN  SOKEDİN YENİSİNİ TAKINIZ  İZMİR AZİM ELEKTRONİKTEN  CİHAZINIZIN MODELİNİ SÖYLEYİP BİR TANE SOKET YOLLAMALARINI İSTEYİNİZ  SONRA DA İŞİNİN EHLİ BİR ELEKTRONİKÇİDE  UÇLARIN RENKLERİNE GÖRE  İLK ÖNCE ÇİZİM ALIP SÖKÜP YENİSİNİ TAKIP BU UÇLARI AY NI YERLERİNE LEHİMLEMESİNLEN İŞ SONA ERER HEPSİ BUKADAR

SAYGILARIMLAN......................................................NACİBABA..........................O.N.K......
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ekim 2017/2009 Saat 20:48
teşekkür ederim.makina üzerindeki soketteki 5 tane den biri..ben bunu normal piyasadan bulabilirmiyim acaba..white s dfx-e specrum markası....kolay gelsin
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Ekim 2017/2009 Saat 07:57
selam arkadaşım benide öyle bir sorunum vardı İstanbul ZENGER ELEKTRONĞİN İNTERNET SAYFASINA GİRP TELEFONUNU ALDIM VE SİPARİŞ VERDİM  ORADAN TEMİN EDEBİLİRSİN KOLAY GELSİN
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Kasım 2017/2009 Saat 14:52
slm kolay gelsin

ne zaman aldın ve fiyatı neydi acaba
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Kasım 2017/2009 Saat 15:41
Elimde el yapımı bir hammerhead var Naci Babam. müsait görürseniz gönderebilrim bir çift çubuk karşılığında, saygı ve sevgilerimle en derin esenlikler dilerim, mubarek günlerimizde nice yeni bayramlara ermenizi yüce yaradandan niyaz ederim Baba.
Yukarı Dön
delivery Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 07/Ekim 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı delivery Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Aralık 2017/2009 Saat 10:39

Selam naci baba.

Elimde bir adet MD 5006 DTS makine var. makineyi açtığımda sürekli olarak dııııt sesi var hiç bir düğme çalışmıyor bana bir arkadaştan bu halde geldi. göndersem tamiri mümkünmüdür acaba. Önce bir fikrinizi alayım olmayacak türden bir arıza ise boşu boşuna masraf etmeyelim.  
by delivery
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Aralık 2017/2009 Saat 12:46
Orjinalini yazan: delivery

Selam naci baba.

Elimde bir adet MD 5006 DTS makine var. makineyi açtığımda sürekli olarak dııııt sesi var hiç bir düğme çalışmıyor bana bir arkadaştan bu halde geldi. göndersem tamiri mümkünmüdür acaba. Önce bir fikrinizi alayım olmayacak türden bir arıza ise boşu boşuna masraf etmeyelim.  

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR..........................................nacibaba........................onk.

makineyi buraya bana yolluyacaksın bakılıcak ne olmuş ne bitmiş  masrafı nedir olsa bile eski durumuna dönermi yarım yamalak bir çalışma mı yapar bunların hepsinin cevabı bu makine incelendikten sonra çıkıcak  şimdiden hiçbirşey tahmin bile verilemez  yapılamaz boşa konuşulur onun için aşağıda vereceğim adrese en seri şekilde kargola  hemen yapılmaz masraf çıkıcak durum gözlenicek bunlar sana bildirilicek  kabul edersen yapılacaktır......................................................................onk..

OSMAN NACİ KANAT
ARAS KARGO GELİBOLU ŞUBESİ
    GELİBOLU//ÇANAKKALE

ADRES BU KADAR
BENİM TEL NOLARI   >>GÖRÜNTÜLÜ TELEFON NO:  O 286 566 91 60
                                    >>CEP TEL 24 SAAT AÇIKTIR>> 0542 724 66 56
İŞ DÜKKAN TEL NO>> 02865669160

KARGOYU SAĞLAM YAP LANGUR LUNGUR KUTULAMA DESTEKLİ BİR ŞEKİLDE SAĞLAM AMBALAJ YAP
MAKİNENİN NEYİ NESİ VARSA TÜM AKSAMLARINI YANINA KOY
EKSİK PARÇASI OLMASIN   İÇİNDE PİL BIRAKMA BU MÜHİM

VE KUTU İÇİNE DE KENDİNİN TAM ADRESİNİ İSMİNİ SOYADINI  TEL NOLARINI
YAZMIYA SAKIN UNUTMA VARSA İÇİNE FATURASINI DA KOY ÇÜNKİ SON AYARLAR ARAZİDE YAPILDIĞINDAN HERHANGİ BİR JANDARMA ÇEVİRMESİNDE MECBURUM MAKİNELERİN FATURALARINI İBRAZ ETMİYE  MECBURUM SONRA SORUN ÇIKAR
TÜRKÇE TERCÜMELİ KITABI VARSA ONU DA KOY

KOMPLE  YOLLA   TAMAMMI

SAYGILAR..............................................................NACİBABA................................O.N.K...

Düzenleyen admin - 12/Mayıs 2017/2017 Saat 07:09
Yukarı Dön
YOLCU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı YOLCU Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Şubat 2017/2013 Saat 12:59

SELAM  NACİ BABA BU YAZDIKLARIN HALA GEÇERLİ Mİ TAKAS YANİ

Devler gibi eserler bırakmak için, karıncalar gibi çalışmak lazım.

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50