Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5Tamamen Söz Sizin Makineleriniz, Testleriniz, İddialarınız.
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Güvenilir Dedektör vb. Satıcıları !

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Ağustos 2017/2009 Saat 19:58
Orjinalini yazan: birkan

Osman bey selamlar ancak günahini alırlar senin seni bilen biliyor kim ne derse  desin benim sizden yana herhabgibir şüpem dahi yoktur. kimsenin de olacağını zanetmem bukadar emek tecrube kalkıp kımse zaman ayırıpda kımseyi aydınlatmaz.
ancak bunlar kendi bindikleri dalı kesrler ben (şahsen hakkımı helal etmiyorum bunlardan çıkar kesin ve net) çunku benim paramada yansanayi yok eksik ve haram yok alınteri hemde misli ilen bu kadar diyorun-.
osman bey başını ağırtım hakkını hellal et senden isteğim orjinal bataryasını şarj edebilen orjinal adaptör bilgilerini varsa şemasını sizden iatiyorum saygılar.
........................................BİRKAN............................................  

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM O YUKARDA VERDİĞİM ŞEMA WHİTESİN TÜM ADAPTÖRLERİNDE KULLANDIĞI HALENKİ EN SON ŞEMADIR  DEVAMLI BUNU KULLANIYORLAR VE ÇOK İYİ DE İŞ YAPIYOR
ÇIKIŞINI   14 VOLT  VE 500 MA DE BIRAKINIZ  12---13---14  SAATLERDE ŞARJ ETSİN DİYE NE KADAR UZUN ŞARJ DEVAM EDERSE DOYUM O KADAR YÜKSEK OLUR  HIZLI ŞARJLARDA   HEM
BATARYALARIN ÖMRÜ KISALIR   VE YARIMDAN DA AŞAĞI BİR YALANCI DOLUM GÖSTERİR ŞARZDAN SONRAKİ HEMEN ÖLÇÜMDE   BU ÇABUK ADAMI YARI YOLDA BIRAKIR

EN İYİ BATARYA TESTİNİ ŞU BASİT FAKAT EN SAĞLAM YÖNTEMLEN ÖĞRENİLİR

12 VOLT 5 WATT  BİR OTO LAMBASI   BUNUN   ARTI VE EKSİ UÇLARINA BİRER KROKODİL KISKAÇ TAKIN  VE   İLK ÖNCE BİR 13 SAAT ŞARZDA BIRAKIN  HEMEN AKABİNDE  BU LAMBAYI BAĞLAYIN VE BAĞLAMA SAATİNİ DE NOT EDİN ŞARZ SÜRESİ SAATİNİ DE NOT EDİN  BAKINIZ BU LAMBA HANGİ KAÇINCI SAATE SNÜMLENİCEK BUNU DA NOT EDİN

YANİ  13 SAAT ŞARZ ETTİK VE ŞARZDAN ÇIKARIP BU BAHSİ GEÇEN LAMBAYI BAĞLAYIP BIRAKIYORUZ  NE ZAMAN BU LAMBA ARTIK GÖZ KIRPMAYA BAŞLADI HA BİTTİ BİTİCEK BUNU DA NOT EDİNİZ

BU PİYASA ADAPTÖRLEWRİNLEN DE AYNI ŞEYİ YAPIN VEYA AKLINIZA ESEN HANGİSİ OLURSA OLSUN  
MÜHİM OLAN AMPÜLÜN NE KADAR SÜRE BESLENEBİLECEĞİNİ BULMAK   ŞARZ CİHAZI VE SAAT HESABI İLEN HANGİ ŞARJ CİHAZI DAHA İYİ DOLDURUYOR  VEYA PİLLERİN KALİTELERİ DE BU YOLLAN MEYDANA ÇIKAR  ÇÜNKİ MARKA PİLLERDE DE BİR SÜRÜ SORUN VAR GÜZEL AMBALAJLARA ALDANMIYALIM
VARTO---PHİLİPS---SONY----SANYO---PANASONIC        MÜMKÜNSE BU MARKALARI TERCİH EDİN    BİR KALEM PİLE DE EN FAZLA 2500  MA YERLEŞİYOR BUNUN ÜZERLERİ BİRAZ SORU İŞARETİ TAŞIR  2700--2800---BU YAZI CİDDİ FİRMA MALINDA VARSA ALIN YOKSA ALMAYINIZ
 MAĞZADA STOKTA NEKADAR BEKLEMİŞ DAHİ OLSA  1.2 VOLTU VERMESİ GEREKLİDİR SIFIR OLMAZ HİÇBİRZAMAN  SIFIR ALTINA DÜŞEN BİR PİLİ ANİ BİR ŞOKLAN UYANDIRILIR AMA BUNUN ÖMRÜ KISA BİR SÜRE DEMEKTİR ALIRKEN DE TEK TEK  BİR 2.5 VOLTLUK EL FENERİ
AMPÜLÜNE 2 TEL LEHİMLE   BUNUNLAN HER ALACAĞIN PİLİ KONTROL ET  DERSEKİ SATICI AMBALAJINDAN ÇIKARAMAM OLMAZ BU TELLERİN UCUNA 2 TANE İĞNE LEHİMLE AMBALAJA DIŞARDAN AÇMADAN İĞNE TEMASI İLEN DE BAKILIR BİR UFACIK DELİĞİN HİÇNBİŞİYE ZARARI OLMAZ

SAYGILAR................................................................................NACİBABA...................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Eylül 2017/2009 Saat 09:19
Osman bey selamlar tarif ettiğiniz testi dün yapmtım orjinal batarya 37 dakikanın sonunda tamamen söndü
size yaptırdığım batarya ise tamamen aynı şekilde 3 saat 23 dakika sürdü yalız aklıma takılan bir şey oldu cihazın kendi orjinal bataryası denilene göre 12 volta çıkarılmış sa bendeki orjinal bataryanın voltaji tam 10 volt neden acaba bir anormallik mi var mı kafa takıldı 12 voltla şarj edilse herhangi bir hasara nedeolmaması için bunu öğrenmem lazım aralarda çelişki var osman bey sizden bu konuyla ilgili yardım istiyorum adptörde zaten orjinal deyil oda ayrı sorun9.6 yazıyor 9 volt çıkarıyor 150mA civarı kendi  orjinal bataryanın kesin kaç volt olduğunu bilmiyorum üzerinde de yazmıyor. saygılar
..........................................BİRKAN........................................
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Eylül 2017/2009 Saat 10:04

Osman bey selamlar tarif ettiğiniz testi dün yapmtım orjinal batarya 37 dakikanın sonunda tamamen söndü
size yaptırdığım batarya ise tamamen aynı şekilde 3 saat 23 dakika sürdü yalız aklıma takılan bir şey oldu cihazın kendi orjinal bataryası denilene göre 12 volta çıkarılmış sa bendeki orjinal bataryanın voltaji tam 10 volt neden acaba bir anormallik mi var mı kafa takıldı 12 voltla şarj edilse herhangi bir hasara nedeolmaması için bunu öğrenmem lazım aralarda çelişki var osman bey sizden bu konuyla ilgili yardım istiyorum adptörde zaten orjinal deyil oda ayrı sorun9.6 yazıyor 9 volt çıkarıyor 150mA civarı kendi  orjinal bataryanın kesin kaç volt olduğunu bilmiyorum üzerinde de yazmıyor. saygılar
..........................................BİRKAN........................................
................................................................................................................................

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

ŞİMDİ 8X1.5 VOLT =  12 VOLT YAPAR   (( NORMAL PİLLER   1.5 VOLTTUR))

ŞARZLILAR İSE  BİR TANESİ  ((1.2  VOLTTUR )) VE 8X1.2 =9.6 VOLT EDER
 VE BU DURUMDA   2.4  VEYA 2.5  VOLTLUK BİR KAYIP YAŞANIR  Kİ BU ÇOK YÜKSEKDİR

AMA BUNLARI DERT ETMEYİN MAKİNE VOLTAJI KENDİ İÇ REGÜLASYONUNLAN DEVAMLI 12 VOLTTA SABİT TUTAR BU DURUM 6 VOLTLARA KADAR  DAYANIR SONRA ÇÖKME OLUR ALET KAPANIR KENDİLİĞİNDEN ÇÜNKİ 6 VOLT SINIRIDIR MAKİNENİN  BUNUN ALTINDA BİR GRAMLIK BİR DÜŞMEDE ARTIK ALET ÇALIŞMAZ

BİZİM YAPI OLAN TAM 12 VOLTTUR SİZ ONU UZUNCA BİR SÜRE ŞARZDA BIRAKIN ÖYLE 3.5 SAATLER OLMAZ ÇOK UZUN GİTMESİ GEREKLİDİR

ZATEN ANA SAYFADA DA BU KONU VARDIR ORADA BUNUN ÇOK GENİŞLETİLMİŞ ŞEKLİNİ OKUYUNUZ    ((ŞARLI PİLLER NEDEN  1.2  VOLTTUR )) YAZAN YERİ  OKUYUNUZ

SAYGILAR..................................................................NACİBABA................................O.N.K..
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Eylül 2017/2009 Saat 16:55
Osman Bey Selamlar birşey daha sormak istiyorum türkiyede orjinal usa amerikan malı cihazlar satan lar varmı  yalansız gerçekten ve bilinçli ???
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Eylül 2017/2009 Saat 23:18

Osman Bey Selamlar birşey daha sormak istiyorum türkiyede orjinal usa amerikan malı cihazlar satan lar varmı  yalansız gerçekten ve bilinçli ???

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA..........................................................NACİBABA.................O.N.K....

U.S.A  ORİJİNALLERİ TEK BİR İZMİR AZİM  GETİRİYORDU  ARTIK O DA AVRUPA MOMTAJINA
DÖNDÜ SEBEB TE  AVRUPA İLEN AMERİKANIN ARASINDA HİÇBİR FARK OLMAYIŞIDIR   ....
AVRUPADAKİ MONTAJ HATLARI DA AMERİKAN WHİTESİNDİR  1 SENE ÖNCESİNE KADAR AVRUPADAKİ BU MONTAJ SANAYİİ  PARÇALARI DIŞARDAN ALIP MONTAJA GİDİYORDU BU DA BÜYÜK BİR UYUMSUZLUK SORUNU OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYORDU ........
BU GÜN BÖYLE BİŞİ YOKTUR TÜMÜ  U.S.A  DAN GELEN PARÇALARLAN MONTAJI YAPILMAKTADIR  HEM DE BÜYÜK BİR FİYAT FARKI DA VARDIR  SATIŞLARDA  ONUN İÇİNDİRKİ  AVRUPASI DA GÜVENLEN ALINABİLİNİR   YANİ HİÇBİR SORUN YOKTUR BU KONUDA DİYORUM
u.s.a  DAN GELENİ  MİSAL 3000 LİRA İSE AVRUPASI DA YA YARI FİATTA YA DA BİRAZ DAHA YÜKSEK OLABİLİYOR....

SAYGILAR...................................................................NACİBABA...............................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 13/Eylül 2017/2009 Saat 07:31
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Eylül 2017/2009 Saat 07:43
DEDEKTÖR SATICILARINA HİTABEN......O.N.K..

İSTANBULDAKİ SATICILARDAN ŞİKAYETLER VARDIR  BAKINIZ MÜŞTERİ YOLLUYORUM SANKİ GELENİ BİR DÖĞMEDİĞİNİZ KALIYOR GİBİ MUAMMELELER OLUŞMAKTADIR  NE OLUYOR BU İŞLERE ANLAMIYORUM HERKESİN İŞİ BOZUK HERKES ZOR DURUMDA SIKINTINIZI MÜŞTERİLERDEN ÇIKARMAYIN  BU GÜNLER DE GEÇİCEKTİR  HEPİMİZ BİRBİRİMİZE LAZIMIZ ONUN İÇİN KALP KIRMAYALIM AKSİLİKLERİ TERSLEMELERİ BİR KENARA BIRAKIP İNSANA İNSANCA MUAMMELE EDİNİZ  HER YER HER İŞ KOLU TÜM AKSİ DAVRANIŞLAR İÇİNDE  YALNIZ BİZİM ALAN DEĞİL ARKADAŞLAR
SAKIN DİYORUM HER SIKINTI GEÇER TEK ÇARESİ OLMUYAN İŞ ÖLÜMDÜR GERİSİ OLUR AMA ÖYLE AMA BÖYLE  BEN BU YAŞA GELENE DEK NE ÇARESİZLİKLER NE DEVRELER YAŞADIM TAMAM BUGÜNE KADAR BÖYLESİ HİÇ GÖRÜLMEDİ AMA YİNE DE KENDİNİZİ SALMAYIN
DİK DURUN SONUNA KADAR MÜCADELE EDİN  BU GÜNLER DE GEÇİCEKTİR  BÖYLE AKSİLİKLER YAPILIRSA YARIN ORTAM DÜZELDİĞİNDE BU İNSANLARIN SURATLARINA NASIL BAKICAKSINIZ
İLK ÖNCE BUNU DÜŞÜNÜN  VE HERKES KENDİNİ TOPLASIN DİYORUM

SAYGILARIMLAN..........OSMAN NACİ KANAT....................O.N.K...

Düzenleyen nacibaba - 19/Eylül 2017/2009 Saat 17:04
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Eylül 2017/2009 Saat 17:06
XXXXXXXXXXXXX
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50