Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

XLT-için sizin sorularınızın yeri

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ekim 2017/2009 Saat 15:58
Orjinalini yazan: maskedlion

beyler whites xlt-e spectrum yada whites dfx 300 mü yoksa minelab explorer2 mi sizce hangisi daha iyi kullanımı nasıl

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

MİNELABDAKİ KONTROL KONSOLÜ ÜSTÜ ÇOK GEREKSİZ DÜĞMELER VE MENÜLERLEN KAPLI
KAFAN KARIŞIR  ÇOK DOLANBAÇLI BİR SİSTEMİ VAR ZOR ANLAŞIRSIN  MİNELABLAN

DFX  TÜRLERİ  XLT VEYA  BUNLARIN KONSOLLERİ BİR MUNTAZAM SIRA TAKİP EDİYOR  SENİN İÇİN DAHA İYİDİR VE HİÇ OLMASSA 150 SENELİK BİR FİRMADIR SONRADAN ÇIKMALARDAN DEĞİLDİR  98 YILLIK TA GARRETT TİR BU İKİ FİRMA TÜM MAKİNECİLİK OLAYLARINDA BOY GÖSTERİRLER HER ÜLKEDE  SONRAKİLER DE BU İKİ FİRMADAN ARAKLADIKLARINLAN YOLA DEVAM EDERLER   BENDEN SÖYLEMEK SİZ DE KARARINIZI VERİRSİNİZ BEN MANİ OLMAYAYIM GÖNLÜNÜZE AMA SONRADAN BENİM DEDİKLERİME GELİRSİNİZ VE Bİ TON DA PARANIZI SOKAĞA ATMIŞSSINIZDIR TEK FARK BUDUR  ARADAKİ  TAMAMMI ARKADAŞIM

YANİ MERSEDESTEN ŞAŞMA   BUNUN GİBİ BİŞİDİR WHİTES DE

SAYGILARIMLAN .....................................................NACİBABA..................................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
o_faruk_y Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Kasım 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 10
  Alıntı o_faruk_y Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ekim 2017/2009 Saat 05:28
Sevgili Ustam. XLT PROGRAM DETAYI VE ANLATIMI bölümünde anlatımınız yarım kalmış. Toplamda 38 madde olan anlatım 22. maddeden sonra devam etmemiş. Geriye kalan kısımları da anlatırsanız sevinirim. Saygılarımı sunuyorum.
O.F.Y.
Yukarı Dön
maskedlion Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı maskedlion Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2009 Saat 16:49
hocam saygılar naci abi xlt ler hakkında birşey duydum ve size sormaya karar verdim  xlt nin eskisi yani yan tarafı renkli gök kuşağı gibi xlt yazısı olanların derinlik alma özelliği daha fazla diyorlar  yeni olanların yani yan tarafında siyah bant üstüne beyaz xlt yazılmış olanların derinliği daha az diyorlar bunu soracaktım ve white's eagle spectrum ile xlt farkı çok fazlamı
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2009 Saat 17:53
Orjinalini yazan: maskedlion

hocam saygılar naci abi xlt ler hakkında birşey duydum ve size sormaya karar verdim  xlt nin eskisi yani yan tarafı renkli gök kuşağı gibi xlt yazısı olanların derinlik alma özelliği daha fazla diyorlar  yeni olanların yani yan tarafında siyah bant üstüne beyaz xlt yazılmış olanların derinliği daha az diyorlar bunu soracaktım ve white's eagle spectrum ile xlt farkı çok fazlamı

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAM....................................................NACİBABA....................O.N.K...

GÖK KUŞAĞI OLAN TİPİ  ORİJİNAL AMERİKAN U.S.A   DIR
DÜZ TİP OLANI DA  İNGİLİZ  AVRUPA MONTAJI VERSİONUDUR    ARADAKİ   TEK FARKI DA BUDUR  DİĞER TÜM  SÖYLEMLER YAKIŞTIRMALAR YANLIŞTIR HER İKİSİ DE AY NI TÜR AYNI VERSİYONDUR  BİRİ AVRUPA BANTI MONTAJI BİRİ DE AMERİKA MONTAJI DEĞİŞEN HİÇBİR NOKTA YOKTUR AYNIDIR   AVRUPA AYAĞI BİZE DAHA YAKINDAN  OLDUĞUNDAN  HEMEN HEMEN AMERİKANIN YARI FİATINA SATILMAKTADIR HİÇKİMSE DE BUNDAN BİR ŞEY ÇIKARIP ALTINDA BAŞKA NEDENLER ARAMASIN.......................................NACİBABA..................O.N.K.
Yukarı Dön
maskedlion Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı maskedlion Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2009 Saat 17:54
teşekkür naci abi
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Kasım 2017/2009 Saat 17:58
Orjinalini yazan: o_faruk_y

Sevgili Ustam. XLT PROGRAM DETAYI VE ANLATIMI bölümünde anlatımınız yarım kalmış. Toplamda 38 madde olan anlatım 22. maddeden sonra devam etmemiş. Geriye kalan kısımları da anlatırsanız sevinirim. Saygılarımı sunuyorum.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAM...............................................NACİBABA.........................O.N.K..

YA ARKADAŞ SİTENİN HERTARAFINA YETİŞİP BİŞİLER YAPMIYA ÇALIŞIYORUM TÜM BUNLAR TEK BAŞIMA BENİM OMUZLARIMDA  TEK KİŞİ OLARAK BUKADAR YAPABİLİYORUM EKSİKLER ZAMAN İÇİNDE ELE ALINIP BİTİRİLECEKTİR  VE ZAMANIMIN  %80 NİNİ BU SİTEYE HARCIYORUM YAŞIM DA MALÜMDÜR  BENDEN BUKADAR YANİ  BAZI BÖYLE SORUNLAR KAÇINILMAZDIR    MERAK ETİĞİNİZİ KISA ÖZ SORUN BU ŞEKİLDE DE DAHA ÇABUK CEVAPLIYABİLİRİM  TAMAMMI

SAYGILAR....................................................................................................................O.N.K..
Yukarı Dön
metehan027 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 37
  Alıntı metehan027 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Aralık 2017/2009 Saat 08:37
Slm Naci Baba
Öncelikle geçmiş Kurban Bayramınızı kutlar ellerinizden öperim. Ben bayadır siteyi takip edip yorumları okuyorum gerçekten çok faydalı şeyler var. Ama ilk defa yazıyorum. Bende hangi cihazı alim diye kara kara dişünenlerdendim. Xlt hakkındaki tüm yazılarınızı okuyunca bu cihazda karar kıldım. Şimdi tek sormak istediğim şey yurtdışındanmı getirsek daha iyi yoksa burdaki dispiratörlerdenmi alsak. Arada kalite farkı olabilirmi türkiyedekilerin başlıklarını değiştiriyorlar içinden parça alıyorlar gibi söylentiler var. ne kadar doğru bilmiyorum en iyisini tabiki sen bilirsin. Birde 2-3 haftadır Ebay sitesine takılıyorum ikinci el xlt almak için ama bi türlü düşüremedim. Eğer türkiyedekilerin dışardan gelenlerle hiç bir farkı yoksa burdan alacam. Birde sıfır veya ikinci el uygun fiyata bulacağım bildiğiniz yer varsa yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Aralık 2017/2009 Saat 09:44
Orjinalini yazan: metehan027

Slm Naci Baba
Öncelikle geçmiş Kurban Bayramınızı kutlar ellerinizden öperim. Ben bayadır siteyi takip edip yorumları okuyorum gerçekten çok faydalı şeyler var. Ama ilk defa yazıyorum. Bende hangi cihazı alim diye kara kara dişünenlerdendim. Xlt hakkındaki tüm yazılarınızı okuyunca bu cihazda karar kıldım. Şimdi tek sormak istediğim şey yurtdışındanmı getirsek daha iyi yoksa burdaki dispiratörlerdenmi alsak. Arada kalite farkı olabilirmi türkiyedekilerin başlıklarını değiştiriyorlar içinden parça alıyorlar gibi söylentiler var. ne kadar doğru bilmiyorum en iyisini tabiki sen bilirsin. Birde 2-3 haftadır Ebay sitesine takılıyorum ikinci el xlt almak için ama bi türlü düşüremedim. Eğer türkiyedekilerin dışardan gelenlerle hiç bir farkı yoksa burdan alacam. Birde sıfır veya ikinci el uygun fiyata bulacağım bildiğiniz yer varsa yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

METEHAN027  //> ARKADAŞA........................................................nacibaba..............  ONK..

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR
Sizinde geçmiş olan bayramınızı tüm ailecek kutlarım  ....

Şimdi arkadaşım o tüm söylenen her şey uydurmadır whites  ürünlerini karalama ktan başka hiçbişi değildir .
MESELA  AVRUPANIN TEK İTHALATÇISI (TEES ELEKTRONİK ) TİR   AMERİKANIN TEK TÜRKİYE
ORİJİNAL OLANININ İTHALATÇISI DA (İZMİR  AZİM ELEKTRONİK )TİR

ŞURDA BİLİNMESİ TEK GERÇEK OLAN ŞEY ŞUDUR BUNU BU SÖZLERİ SÖYLİYENLERİN  KULAKLARINA BİR KÜPE OLSUN DİYORUM ...
AVRUPA AYAĞINDAN GELEN MAL İTHALATÇISININ NEZDİNDE EDİRNE GÜMRÜĞÜNDEN TIRLAN BİRLİKTE ÇEKİLİR  KOMPLE VE GETİRİR KENDİ DEPOSUNA İNDİRİR SONRA DA KARGOLARLAN TÜRKİYE AYAĞI TÜM BAYİLERİNE DAĞITILIR  BU KESİNDİR

AMERİKAN AYAĞI DA KARGO GEMİSİ İZMİR LİMANINA YANAŞIR  VE KONTEYRLERLEN İNDİRİLİR BUNUN AĞZI ZATEN AMERİKADA MÜHÜRLENMİŞTİR  BİZİM GÜMRÜK BU MÜHÜRE BAKAR  VE İŞLEMLERİNİ YAPARLAR  HIZLAN GÜMRÜKTEN GEÇER İTHALATÇININ DEPOSUNA İNDİRİLİR BOŞ KONTYRLÖR  ÇEKİCİSİ TARAFINDAN LİMANA GÖTÜRÜLÜP BIRAKILIR   BURASI DA AYNI BAYİLERİNE DAĞITIMINI YAPAR

VE HER CİHAZIN AMBALAJI  KAPALI OLARAK MÜŞTERİ ÖNÜNDE AÇILIR  BAKILIR  ÖYLE DENİLEN GİBİ ŞEYLER TAMAMİYLEN UYDURMA AYIP ŞEYLERDİR ..............................ONK...

GELELİM ALIM KISMINA ..
WHİYTESİN    (XLT )  DEN SONRASI    DFX  VE  DFX=300     BU 3 MODEL TAM BİLGİSAYAR SİSTEMLİ VE İŞLEMCİLİDİR BU 3 MAKİNE VERİLEN BİLGİLER VE PROGRAMLAR DOĞRULTUSUNDA İŞ YAPARLAR  HER ÜLKENİN COĞRAFİ VE TABİAT HAVA ŞEKİLLERİ İLEN ORANIN DEFİNECİLERİNİN KULLANIŞLARI FARKLI OLACAĞINDAN HER ÜLKE KENDİNE GÖRE PROGRAMLAMA İLEN DİZAYN EDERLER  BU SATIŞTA MÜŞTERİYE O ŞEKİLDE SATILIR  YABANCI ÜLKELERDE BİZDE İSE NEREDEN GELİYORSA ORANIN ŞARTLARINLAN SATILIYOR  VE TABİDİR Kİ BUNU NALAN BİR KİŞİ  KISA BİR SÜREDE KIZMAYA BAĞIRMAYA BAŞLIYOR   ÇÜNKÜ ÜLKEMİZE UYUM SAĞLAMAZ BİZİM ÜLKENİN HİÇBİRYERİNİN BİLGİSİ YOKKİ MAKİNEDE MEKİNE NE YAPSIN    ONUN İÇİN  DIŞARDAN ALIN TÜRKİYE İÇİNDEN ALIN MAKİNELERİN HEPSİ AYNIDIR HİÇBİR DEĞİŞİKLİK YOKTUR SADECENE ALINDIĞINDA BANA YOLLUYACAKSINIZ BUNA TAM PROGRAM GEÇİLİCEK VE GEREKEN TÜM BİLGİLERLEN ZENGİNLEŞTİRİLİCEK SONRA SİZE GELİCEK SİZ DE AÇ ÇALIŞ ŞEKLİNLEN ÇOK BASİT BİR DURUMDA ÇALIŞACAKSINIZ GERİSİNİ TÜM MAKİNE KENDİ HALLEDİYOR  YANİ BU ŞEKLE DÖNÜŞÜYOR Kİ ALETİN ÜZERİNDE SADECE KULLANICIYA 50 ADET AYAR NOKTASI VARDIR BUNLARLAN BAŞA ÇIKAMASSINIZ  HER YER İÇİN BU 50 AYARLAN OYNAMANIZ LAZIMDIR
DURUM BU BANA YOLLANMIYACAKSA BAŞKA BİR MARKA TERCİH EDİCEKSİNİZ EĞER WHİTES ÜRÜNÜ ALICAKSANIZ MUHAKKAK SURETTE BANA YOLLUYACAKSINIZ BUNUN MASRAFI DA SİZE 500 TL DİR ......

DIŞARDAN GETİRMELERDE O DA SIRF HAVA YOLUNLAN SADECENE (YEŞİLKÖY HAVA ALANINDAN ) GİRMEK SURETİ İLEN OLUYOR BAŞKA ALTERNATİFİ YOKTUR  YOKSA FAHİŞ GÜMRÜK ÖDERSİNİZ BU ŞEKİLLEN YOLCU BERABERİNDE BİR ADET GETİRMİYE HAKKI VAR VE GEÇİYOR

SAYGILARIMLAN..............................OSMAN NACİ KANAT...............NACİBABA...............ONK..
Yukarı Dön
metehan027 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Ağustos 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 37
  Alıntı metehan027 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Aralık 2017/2009 Saat 13:00
çok teşekkür ederim naci baba baya bi aydınlandım. Ama dışardan şahısla getirme imkanım yok türkiyedede gerçekten fiyatlar fahiş 1200 eurodan bahsediyorlar. Yurtdışında bunların fiyatı 850-900 usd arası bakalım nasıl yapacağız bu krizde de bu meblalar büyük tabi. Birde sizin çubukların kampanyasından hala yararlanabilirmiyiz:)ilk defa yapcam bu işi birazda siz yardırcı olursanız hemen siparişi geçmek istiyorum. Ellerinizden öperim.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Aralık 2017/2009 Saat 15:25
Orjinalini yazan: metehan027

çok teşekkür ederim naci baba baya bi aydınlandım. Ama dışardan şahısla getirme imkanım yok türkiyedede gerçekten fiyatlar fahiş 1200 eurodan bahsediyorlar. Yurtdışında bunların fiyatı 850-900 usd arası bakalım nasıl yapacağız bu krizde de bu meblalar büyük tabi. Birde sizin çubukların kampanyasından hala yararlanabilirmiyiz:)ilk defa yapcam bu işi birazda siz yardırcı olursanız hemen siparişi geçmek istiyorum. Ellerinizden öperim.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM TEKRARDAN MERHABALAR............................................................................ONK...

EVET ARKADAŞIM SÖYLEDİĞİNİZ KONU VE MEVZULAR DOĞRUDUR  DA YALNIZ BİR HATIRLATMA DAHA YAPAYIM BU İŞİN VESİLESİNLEN  2 EL NE ALICAKSANIZ BANA BURAYA KONTROLE YOLLAMAYA RAZI OLURSA SAHİBİ VE BENİM OLURUMU ALIRSA O CİHAZI ANCAK O ZAMAN SATIN ALMANIZI TAVSİYE EDERİM  ÇÜNKÜ BU KONUDA %99 A VARAN USÜLSÜZLÜKLER VE YANLIŞLAR VARDIR  VERİLEN İLANLAN SİZE GELEN CİHAZIN ARASINDA ÇOK BÜYÜK UÇURUMLAR OLUŞABİLİR  VE İADE ETME ŞANSINIZ DA YOKTUR BU GİBİ SATIŞLARDA  ÇOOK NADİR OLARAK SIKIŞMIŞ BİR KİŞİNİN SATILIĞA ÇIKARDIĞI CİHAZ DOĞRUDUR  BUNLAR DA ÇOK NADİR OLURLAR HİÇKİMSE SAĞLAM ÇALIŞAN BİR CİHAZINI SATILIĞA ÇIKARMAZ  BANA BİRSÜRÜ GELİYOR SAT DİYE VERİLEN CİHAZLARI ERTESİ GÜNÜ KARGOYLAN SAHİPLERİNE YOLLUYORUM ÇÜNKİ  DEĞMEZ DURUMDALAR  SONRA BENİM BAŞIMA KALIR SONUÇTA BEN BANA GELEN HAKİKİ HERŞEYİ ACENTE SATIŞINA YAKIN OLANI  VE HERŞEYİ TAM OLANI KAFAM YATARSA BURDAN SATIŞA ÇIKARIRIM VE TÜM SATIKJLARIMDAN DA EN UFAK BİR ŞİKAYET GELMEMİŞTİR  ÇÜNKÜ TÜM GARANTİSİ BENİMDİR  İSTERSE 50 YILLIK CİHAZ OLSUN  .. YANİ BU 2. Cİ EL KONUSUNDA ÇOK DİKKATLİ OLMANI TAVSİYE EDERİM ..
XLT ARAYAN  ÇOK DA  SATAN YOK ŞU SIRALAR  BEKLEMEK GEREKLİ...
BENDE BİR TANE  GARRETT VAR  GARRETTİN AMİRAL GEMİSİ TABİRLİ OLAN MODELİDİR  BUNA ÇİFT BAŞLIK DA TAKILIYOR  ZATEN BU ÖZELİĞİNDEN ÖTÜRÜ MEŞHUR OLMUŞTUR   XLT DE AYNI ÖZELLİKTEN MEŞHURDUR  BİR BU VAR
BİDE BEKLİYORUM   COMPAS   X--100   GELİCEK
BİR TANEDE   AEGLE II  SL  Sİ VAR GELİŞMİŞ TÜRÜ  KARTAL DENİLEN ANILAN  WHİTESİN CİHAZIDIR  BU DA ÇOK TUTMUŞ BİR CİHAZDIR  BU CİHAZ BENDE ÇOK TEMİZDİR   SADECENE BAŞLIĞI YOK  KAÇARKEN KAYBETMİŞLER  OLUR BÖYLE İŞLER
BEN ORİJİNALİNİ TEMİZ BİRTANE ARIYORUM BU CİHAZA YOKSA BUNLAR İÇİN ŞİMDİKKİ UYAN VERSİYON BAŞLIKLAR VAR AMA BEN İLLE DE ORİJİNALİNİ ARIYORUM BULURSAM BUNU N  DA SATILIK İLANINI VERİCEM HEPSİ TOPLAM 3 AYRI MARKADA FAKAT KLAS OLAN  MAKİNELERDİR

SENİN NE DÜŞÜNDÜĞÜNÜ BİLEMEM DE HESAPLI ŞEKİLDE ALABİLİRSİN YANİ
YENİLERİNİN YARI FİATINA .....

ÇUBUK İŞİNİN KAPANYASI GEÇTİ  VE HİÇ KİMSE DE MÜRACAT EDİP ALMADI ANLA TÜRKİYENİN HALİNİ İŞTE  DE ÇUBUKLARIN MALİYETİ BANA ŞU ANDA 350 TL SINI BULUYOR BEN HALEN 250 DİYORUM VE BUNUN DIŞINA DA ŞU ANDA ÇIKAMAM ZATEN ZARARINA VERİLMEKTE   ANLA İŞTE DURUMU ...

VEYA ÇUBUK ALIRSAN YANINA DA UCUZ OLAN WHİTESİN  (PRİZM  3--4--5--6 ) MODELLERİNDEN BİRİNİ ALIP İŞİNE BAKABİLİRSİN ÇUBUĞUN YANINA PAHALLI MAKİNE İSTEMEZ   PRİZM MODELLEN HER İŞİNİ GÖREBİLİRSİN RAHATLIKLAN  VE SANA BUNLAR   ÇUBUK+MAKİNE=  EN FAZLA 1250  TL Yİ BULUR BELKİ DE 1000  BİLE OLABİLİR   KARAR SENİN ALTERNATİFLER BENDEN ..

SAYGILARIMLAN.............................................................NACİBABA.......................O.N.K...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50