Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

XLT-için sizin sorularınızın yeri

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 101112
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karani Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 16/Kasım 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı karani Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mayıs 2017/2012 Saat 14:53
dede  bu prızım modelinin içi hemde en iyi versiyonun içi prısım vı ıı var ııı var model çok coinmasterde cıkardı en sonuncu olarak dışı mor renkliii bu seri hep aşşa yukarı aynı bunun içinde ne varki o derinlige  inebilsin dededededededede
whites hayranı
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mayıs 2017/2012 Saat 15:09

KARANİ ARKADAŞA

NE MECBURİYETİM VARDIRKİ YANLIŞ ANLATMAYA  ALIYOR İŞTE KENDİ TEST DENEYİMLERİNDEN BAHSEDİYORUM  SİZ OYUNCAK GİBİ GÖRÜYORSUNUZ AMA İŞ BAŞKADIR  SONRA ÜSTÜNDEKİ MALZEME AZLIĞINA DA BAKMA O GÖRDÜĞÜN KARTIN 4 TANE ARASI DAHA VAR  YANİ GÖRÜNMİYENLERİ DE VAR .
BENİM TESTLERDE BU VERİLEN RAKKAMLAR ÇIKIYOR SİZLER ÖYLE BÖYLE DİYEBİLİRSİNİZ BİŞİ DİYEMEM .BU MAKİNEDEN BENİM HERHANGİ BİR MENFAATİM DE YOKTUR Kİ İŞİ ABARTAYIM KAÇ PARALIK ŞEYDİRKİ ZATEN  FAKAT ALIYOR TEMİZ TOPRAKTA BUNU YAPIYOR.
YALNIZ ŞART > GÖMÜ ÇOK ESKİ OLUCAK ÖYLE KENDİN AÇ KOY BİŞİYİ  OLMAZ ORDA YANILIRSINIZ   Bİ DE HAVADAN GÖSTERİRSİN O DA GEÇERSİZ  ...

SAYGILAR........................................................................NACİBABA...........................ONK...

BİR DE ŞU GÖRDÜĞÜN  ÇİFT BAŞLIKLAN BİR DÜŞÜN BAKALIM  O BAŞLIKLAN NELERİ ALMAZKİ
DEĞİLMİ.... 
 dede
dede

Yukarı Dön
Usta Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 11/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı Usta Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mart 2017/2013 Saat 08:57
slm naci baba xlt için başlık bulabilirmiyiz teşekkürler.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mart 2017/2013 Saat 14:24

XLT NİN ORİJİNAL GÖK KUŞAKLI 2.Cİ EL  HEMDE OLAN SAĞLAM BAŞLIKLAR 1000 TL DEN BAŞLIYOR  VE DE YOK  ÇOK ZOR  YAN SANAYİİ MALLARI VARDIR ONLARDA UYUMSUZDUR
SENİN BAŞLIK BOZULDUMU NE OLDU  KAYBOLDUMU NEDİR BUNU BİR BELİRTİVER..
BENDE 1 TANE ORİJİNAL GÖKKUŞAKLI XLT NİN BAŞLIĞI VAR BENİM DEĞİLDİR SATILSIN DİYE BIRAKILMIŞTIR VE 1000 TL DEN BİR KURUŞ AŞAĞI DA VERMİYOR  KABLONUN SONU OLAN JAK FİŞİ DE YOK MAKİNEYİ YOLLAMAN GEREK Kİ YENİ FİŞ VE BAĞLANTISI YAPIALACAK BAŞLIĞA BEN KEFİLİM  ONA GÖRE DÜŞÜN TAŞIN KARAR VER.....

SAYGILAR.....................................................................................NACİBABA..................ONK... 
Yukarı Dön
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mart 2017/2013 Saat 11:49
slm nacibaba bu XLTnin ikinci el fiyati nerelerde ve sizde varmi hazir cubuk siparisi vermisken makina olayinida cozelim olursa sayet telefonda sormustum hatirlarsaniz bende ADRANALIN var yeni adim 1500 odedim bunu nasil yapariz takas falan olurmu yada siz bir yol gosterin bu konuda boyle dusunmemin nedeni sizin program olayi bu sekilde birseyler olabilirse makinayi cubugu tekelden birseferde halletmis oluruz benim icin super olur olurda bakalim siz ne diyeceksiniz nacibaba kolaygelsin
kmyc
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mart 2017/2013 Saat 15:35

ARKADAŞIM MERHABA SELAM

SEN BAŞTAN YANLIŞ İŞLER YAPMIŞSSIN ŞU ANDA ELİNDEKİNİ SATARSAN ANCAK BİŞİLER OLUR  XLT NİN 2.Cİ ELLERİNDE ÇOK SORUNLAR VAR TAVSİYE ETMEM  WHİTES FABRİKAYI ŞU AN KAPADI  NE ZAMAN  AÇAR NE ÇIKARIRLAR ORASINI BİLEMEM WHİTESE ALTERNATİF OLARAKTAN ŞU ANDA GARRETT GTİ--2500 LERİ SATIYORUM  ALAN DA ÇOK MEMNUN HİÇBİR ŞİKAYETTE YOKTUR FİYAT OLARAKTAN DA 2400 TL DİR . ŞU ANKİ ŞEKİL BENDE BUDUR..

SAYGILAR...................................................................................NACİBABA.....................ONK...
Yukarı Dön
lorut Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 02/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 21
  Alıntı lorut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Mart 2017/2013 Saat 15:54
anladim nacibaba o halde ben biraz boyle devam edeyim cubuklarimda gelince bakarim ilerleyen zamanlarda yapariz birseyler tesekkurederim allaha emanet olun
kmyc
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 101112

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50