Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

XLT-için sizin sorularınızın yeri

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 9101112>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15/Nisan 2017/2012 Saat 10:33
Doğanay Açılır%20Kutu%20Gör
Yeni Üye
Yeni%20Üye
Simge

Son Giriş: 12.Nisan.2012
Durum:
Gönderilenler: 13
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Doğanay Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Gönderim Zamanı: 07.Nisan.2012 Saat 02:20 - IP: 88.244.70.100
SELAMLAR,SAYGILAR,
Sn nacibaba bu durumda yapılması gereken konuları misafirlere kapamak bazı bölümler sanırım misafirlere açık ve sizin çubukları kullanma şansım olmadı lakin kullanan arkadaşlardan çok iyi iş yaptığını duyup gördüm Kendi çapımcada bir çubuk yaptım bundan 10 yıl kadar önce ve hala onu kullanıyorum bazı boşluk bulmalarda çubuklar dedektörler kadar önemlidir bunu idrak edemeyen de olacaktır bugün Whites XLT,olsun DFX olsun attığınız  programlarla derinlikler artmaktadır bunu sizden gelen bir xlt yi kullanınca anladım normal fabrika programıyla sizin programınız arasında çok fark var program atılmadanda zati derine dalması mümkün olmuyor cihazın herkez bişeyler konuşur yazar bu sanal alemde nacibaba bu tür saldırılara sebat göstererek sabrınızı zorlayınız bizlerde arada bu tür saldırı yapan arkadaşları uyaralım Kime hizmet ettiği belirsiz bu şahısların üç beş msj la bir koca çınarı yıkmaz yıkamazda bu tür saldırıları yapanları eshefle kınıyoruz layığını bulur inşallah kimse .Allah yar ve yardımcınız olsun sn Nacibaba sağlık ve sağlıcakla kalınız .saygılar..

İŞTE BÖYLE AÇIK YÜREKLİLİKLEN  GERÇEKLERİ YAZAN ARKADAŞLAR DA VARDIR ..
BU ARKADAŞ BÜYÜK BİR DEFİNECİ SİTESİNİN DE SAHİBİDİR AYNI ZAMANDA  BU BİR İLK TİR DİĞERLERİ ZATEN HER TÜR PİSLİK KİŞİLERİ SİTELERİNDE BARINDIRIYOR VE BUNLAR DA BANA TÜM KİNELRİNİ AÇIKÇA KUSAN KİŞİLERDİR..

YANİ HER KES KÜLAHINI ÖNÜNE KOYUP DÜŞÜNMESİ LAZIMDIR NACİBABAYI KİMLER KÖTÜLÜYOR HAKKINDA  NELER SÖYLÜYORLARSA ACABA BİR İĞNE BAŞI GERÇEKLİLİK VARMIDIR HER KES KENDİNE BU SORUYU SORMALIDIRLAR .
NACİBABA 60 YILDIR AYNI ADRESTE OTURUYOR  AYNI MEMLEKETTE İKAMET EDİYOR
NACİBABANIN KAPISI HER GÜN ARDINA KADAR AÇIKTIR
NACİBABANIN 3 AYRI TELEFONU  NOSU AYNIDIR ARANDIMI HEMEN OLOO DER
NACİBABA BU DÜKKANDA İKAMET EDER YER İÇER YATAR YALNIZDIR..
NACİBABA ŞU AN 77 YAŞINA GİRMİŞTİT 2 NİSAN İTİBARINLAN
NACİBABA SİZLER İÇİN HER DAİM VARDIR  SİZLER KAZIKLANMAYIN,,DOLANDIRILMAYIN DİYE 
NACİBABA NIN PARAYLAN PULLAN ŞİMDİYE DEK HİÇ İŞİ OLMAMIŞTIR
NACİBABANIN  KOCA BİR ÖMRÜ ARAŞTIRMALAR VE YENİ İCADLARLAN GEÇMİŞTİR
NACİBABA  KENDİSİ İÇİN  ÖZEL BİR GÜN HİÇ YAŞAMAMAIŞTIR HEP ÇALIŞMIŞTIR
NACİBABA ÖMRÜNDE DİĞER İNSANLAR GİBİ HİÇ TATİL YAPMAMIŞTIR
NACİBABA  HER DAİM MÜTEVAZİİ VE DEVAMLI DİNLEYİCİ OLMUŞTUR KİMSEYİ KIRMAMIŞTIR
NACİBABA DİKKAT EDERSENİZ HER SORUNUZA EN GENİŞ AÇIKLAMALARDA BULUNMUŞTUR
 BUNLARA DAHA DEVAM EDEBİLİRİZ AMA YETERLİDİR FAZLA CAN SIKMAYAYIM

ŞİMDİ BUNLARIN HEPSİ GERÇEKKEN BEN NASIL BİR 3 KAATÇI VEYA DOLANDIRICI  VEYA SUİSTİMALCİ OLUYORMUŞUM ONU MERAK EDİYORUM ..
İŞTE AKIL SAHİBİ OLAN HER KES DAHA BU ŞARLATANLARIN YAZILARINI OKURKEN  BU KİŞİLERİN NE OLDUĞUNU MAKSATLARININ NE YÖNDE OLDUĞUNU ANLARLAR  VE ONLARA HAKKETİKLERİ CEVAPLARI YÜZLERİNE YAPIŞTIRIRLAR

BENİM BU ALEM DEKİ TEK AMACIM  ÇOK ÇALIŞTIM (PARA KAZANMAK İÇİN HİÇ ÇALIŞMADIM )DEVAMLI  FAYDALI OLABİLMEK SİZLERE BİŞİLER VEREBİLMEK İÇİN ÇALIŞTIM UĞRAŞTIM  VE ÖLENE DEK DE BUNA DEVAM EDECEĞİM BEN SİZLER İÇİN VARIM İŞTE GELDİK İŞTEEEE GİDİYORUM  BUGÜN YARIN ÖBÜRGÜN  BİR GÜN HAK TECELLİ EDİCEKTİR BU KAÇINILMAZDIR  AMA BU VAKTE KADAR BENDE  BU YAŞAMIMDA NE BİRİKMİŞSSE SİZLERE SADECE DOĞRU OLARAK VEREBİLMEK GAYRETİNDEYİM BU SİZLER İÇİN BİR FIRSATTIR VE ALIN GÜLE GÜLE KULLANIN İSTİFADE EDİN BUNLARI BAŞKA HİÇBİR YERDE BULAMASSINIZ ..
İŞTE BU DOĞRULARDAN RAHATSIZ OLAN KESİM DE TAM KAPASİTEYLEN HER YERDE KENDİ PİSLİK EMELLERİNİ İDAME ETİRECEKLERDİR  BENİM TEK İSTEDİĞİM  BENLEN BUNLARI AYIRMANIZDIR  BU GİBİ KİŞİLERE ASLA TAVİZ VERMEYİN VE DE İNANMAYINIZ ...

NOT>1-BU GEÇTİĞİMİZ  SENELERDE BAŞKA ALANLARDA KULLANILAN  (ENFAAD ) TÜRÜ GÖRÜNTÜLÜ BİLGİSAYARLI VS VS GİBİ BU CİHAZLARI ARADAN GEÇEN 1--2  SENEDEN SONRA YENİDEN HORTLATMAYA BAŞLADI BAZI KESİMLER  KESİNLİKLEN VE KESİNLİKLEN BU GİBİ CİHAZLARA SAKIN PRİM VERMEYİN ALDANIP DA ALAYIM DEMEYİN  Y A N A R S I N I Z    SONRA BENDEN SÖYLEMESİ...

NOT>2-  BİR DE 2.Cİ ELDEKİ BİR YERDE BEĞENDİĞİNİZ MARKASI MODELİ NE OLURSA OLSUN  BU CİHAZI DAHA SATIN ALMADAN BANA GÖNDERİLMESİNİ KONTROLDEN GEÇMESİNİ SAĞLATIN AKSİ TAKDİRDE VER PARASINI AL SONRA YİNE YANARSINIZ  BUNA ÇOK DİKKAT EDİNİZ...

NOT>3-ELDE GEZEN HİÇBİR HARİTAYA İTİBAR ETMEYİN BUNLARA PARA MARA VERİP TE ALMAYIN YİNE SONUÇTA SİZ YANARSINIZ...

NOT>4- HİÇBİR KİMSENİN AĞZINA BAKIP TA İŞTE ŞURDA VARMIŞ BURDA VARMIŞ GİBİ İŞLERE DE İNANIP GİTMEYİNİZ.YEMİNLEN HAYATINIZ KAYAR........ONK.............
BENİM HAYATIMIN YARISINDAN FAZLASINI VERİP DE DÜNYANIN EN BÜYÜK İLK VE TEK BULUŞU OLAN BU ÇUBUK SİSTEMİNDEN ALIN VE MUHİTİNİZİ KONTROLDEN GEÇİRİNİZ VARSA VARDIR YOKSA DA YOKTUR BU KADAR KESİN SONUÇLARI OLAN BİR SİSTEMDİR  100 KM ALANI DAİRESEL OLARAK GÖZ AÇIP KAPAYANA KADAR DA TARARSINIZ  BUNLAR GERÇEKTİR  MASAL FİLAN DEĞİLDİR....

ŞİMDİLİK BU KADAR   SAYGILARIMLAN..............................NACİBABA...................ONK.. 
Yukarı Dön
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Nisan 2017/2012 Saat 07:46
s.a. naci babam xlt ile boşluk ları tespid edebilirmiyiz acaba bilgilendirirsen sevinirim.saygılar.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Nisan 2017/2012 Saat 09:17

TOROSLU ARKADAŞA

ARKADAŞIM SİTENİN HEMEN HER YERİNDE BU KONU YAZIYOR GENE DE TEKRAR EDEYİM

HİÇBİR DEDEKTÖR BOŞLUK DİYE BİŞİ TESPİT ETMEZ BU KESİN KURALDIR....
DEDEKTÖRLER SADECE METALLERE DUYARLIDIR  METAL  ÖZELLİKLİ İMALATIRLAR
KİM DERSEKİ TESPİT EDER YALAN YANLIŞ KONUŞUR..

NOT> TM-808  WHİTES İÇİN DE  (CAVE ) DİYE BİR MOD VARDIR BUNU UYANIK SATICILAR TERCÜMEDE DEĞİŞTİRİP  BOŞLUK TESPİTİ DİYE BELİRTMİŞLER VE BU YĞÜZDEN DE BU DEDEKTÖRÜN SATIŞLARI PATLAMA YAPMIŞTIR ALAN DA TABİİ ÇOK SONRALARI ÖĞRENİYOR.
NEYİN NE OLDUĞUNU..

BOŞLUK,,MEZAR,,LAHİT,,YER ALTI GEÇİDİ ,KUYULAR GİZLİ ODALAR VS VS BUNLARI BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİ SADECE TESPİT EDER GERİSİ YALANDIR..

BİLGİNİZE

SAYGILAR............................................................................NACİBABA........................ONK...
Yukarı Dön
toroslu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 08/Şubat 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı toroslu Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Nisan 2017/2012 Saat 14:05
s.a. babam ALLAH c.c. razı olsun bizi her konuda aydınlatıyorsun Rabbim sana sağlıklı uzun ömür versin.
Yukarı Dön
comadore979 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 30/Haziran 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 5
  Alıntı comadore979 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2012 Saat 14:45
slm naci baba yeni üyenizim ben 1 dağ başında 3 kayada işaret buldum bir tanesinde ayakta tavuk var arkasında civcivler yem yiyor, diger taşta tavuğun üzerinde 1 tane civciv var 2 side kafaları aynı yöne dönük. diger kayada santraç tahtasındaki kareler gibi çizmişler ama öyle gelişi güzel bir şekil değil bunlar baya bir oyulmuş 5-6 mm kadar. ve 20 25 m kadar yan tarafta 5m ye 9 metre mezar şeklinde bir yer var baş ucunun sağ tarafında her kenarı15 cm ve 10 15 cm derinliğinde kare oyma var.bu şekiller nedir anlamları nelerdir yanlış bir iş yapmayayım diye internette dolaşırken size rastladım size danışayım dedim ve 1 adet dedektör almaya karar verdim
her sayfanızı hemen hemen okudum sizce Whites Prizm 5g benim işimi görürmü ilk dedektörüm olacak bu benim yardımcı olursan çok sevinirim.dedektörü sıfır almayı düşünüyorum.
YARDIMLARINIZ İÇİN TŞK LER
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Mayıs 2017/2012 Saat 17:22
COMADORE979     ARKADAŞA

ARKADAŞIM SİTEYE HOŞ GELDİN

BU İŞARET İŞİNİ YANLIŞ YERE AÇMIŞSSIN BUNU Bİ ZAHMET RESİMLİ İŞARETLER VE İŞARETLER KISMINA BİR YAZIVER ELBET BİR BİLEN EDEN ÇIKAR DA ARTIK BİZ BUNLARI SORMUYORUZ KİMSEYE BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİNLEN SORGULAYIP NE OLDUĞUNU VARSA PARASI VS Sİ İŞİ BİTİRİYORUZ ALINMADIYSA TABİKİ  BU KISIM BÖYLEDİR İLGİLENİRSEN ÇUBUKLAR KISMINI BİR GÖZDEN GEÇİR .

MAKİNE DERSEN İLK BAŞLANGIÇ İÇİN DÜŞÜNDÜĞÜN DOĞRUDUR  ADRES DE YA İZMİR AZİM ELEKTRONİKTEN YADA TEES  ELEKTRONİKTEN ALICAN  YENİ SIFIR HER ZAMAN EN İYİSİDİR

SAYGILAR...........................................................................NACİBABA..........................ONK...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı comadore979 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2012 Saat 17:44
Orjinalini yazan: nacibaba

COMADORE979     ARKADAŞA

ARKADAŞIM SİTEYE HOŞ GELDİN

BU İŞARET İŞİNİ YANLIŞ YERE AÇMIŞSSIN BUNU Bİ ZAHMET RESİMLİ İŞARETLER VE İŞARETLER KISMINA BİR YAZIVER ELBET BİR BİLEN EDEN ÇIKAR DA ARTIK BİZ BUNLARI SORMUYORUZ KİMSEYE BENİM YAPIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİNLEN SORGULAYIP NE OLDUĞUNU VARSA PARASI VS Sİ İŞİ BİTİRİYORUZ ALINMADIYSA TABİKİ  BU KISIM BÖYLEDİR İLGİLENİRSEN ÇUBUKLAR KISMINI BİR GÖZDEN GEÇİR .

MAKİNE DERSEN İLK BAŞLANGIÇ İÇİN DÜŞÜNDÜĞÜN DOĞRUDUR  ADRES DE YA İZMİR AZİM ELEKTRONİKTEN YADA TEES  ELEKTRONİKTEN ALICAN  YENİ SIFIR HER ZAMAN EN İYİSİDİR

SAYGILAR...........................................................................NACİBABA..........................ONK...
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı comadore979 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mayıs 2017/2012 Saat 17:49
hoşbulduk naci baba tavsiye ettiğin AZİM ELEKTRONİK YADA TEES ELEKTRONİK satıcılarının elinde kalmamış Whites Prizm 5g başka bir satıcı tavsiye edebilirmisin nacibaba. birde derin başlık almak istiyorum.Whites Prizm 5g in derinliği ile Whites Prizm 6T nin derinliği farklımı bir yardımcı olsan. internetten baktığımda herşeyleri aynı olarak gözüküyor ama fiyatları farklı derinlik diye bişey yazmamışlar 2 dedektörede.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mayıs 2017/2012 Saat 06:17

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

ŞİMDİ ESKİ MODELLERİ YENİLERDEN ÇOK DAHA BAŞARILIDIR SİSTEM DÜZEN AYNIDIR DA ÜSTÜNDE İLAVELER VARDIR BUNLARIN DA HİÇBİR HÜKMÜ YOKTUR KALABALIK OLSUN İŞ OLSUN HESABIDIR  MESELA PRİZM  2--3  BU YENİLERE  SOL ÇEKER  VE FİYATLARI DA GAYET DE UCUZDUR  AL BUNLARDAN BAK İŞİNE  YENİ MODELLERE KİMSE SALDIRMIYOR BEĞENMEDİ KİMSE HABERİN OLSUN BUNA GARRETT DE DAHİL  İLK ÇIKANLARI TUTULUYOR  HABERİN OLSUN  .. 1> DERİN BAŞLIK ASLA TAKMA  TEES İN MALI ORJİNAL DİYE TÜM PİYASADA SATILIYOR UYUM SAĞLAMIYOR VERDİĞİN PARAYA YAZIK OLUR ATARSIN EVİN BİR KÖŞESİNE SONSUZA KADAR ORDA DURUR..
2> KİMSENİN DE AKLINA UYUP YOL DERİNLİK ARTIYORMUŞ DİYE DIŞARDAN AKÜ,, BATARYA FİLAN DA BAĞLAYAYIM DEME CİHAZDAN ANINDA OLURSUN ATARSIN CİHAZI YANİ  GİDER YENİSİNİ ALMAK MECBURİYETİNDE KALIRSIN.
1  VE 2  Yİ HUSUSİ KIRMIZI İLEN YAZDIM ÇOK DİKKAT ET BUNLARA ...........................ONK..

DERİNLİKLERE GELİNCE  BİR ESKİ CAM BOĞAZLI SÜRAHİLER VARDI HATIRLARSIN BELKİ  BUNUN BOYUN KISMINI ÇIKAR ALT KISMI KADAR BİR KÜP İÇİ OSMANLI  ALTINI BUNU YEMİN BİLLAHLAN  ARKADAŞ  VE MAKİNESİ DE PRİZM 2  DİR  1.80 ÖLÇMECESİNE BU DERİNLİKTEN ALDILAR  ZATEN ALL METALDE 1 GAZ TENEKESİNİ 1.90 DAN RAHATÇA DUYUYOR (KULAKLIKLAN )  O KÜPÜ DE ( KULAKLIKLAN ) ALDI ..
16--İLEN 32  GRAM ARASINDAKİ  GÜMÜŞ..BRONZ,, BAKIR OLAN PARALARI DA  35 İLEN 40 VE 45 SON CM DEN ALIYOR BUNA BEN DE KEFİLİM ..
YANİ DİKKATLİ VE SABIRLI USULÜNE GÖRE YAPILAN TÜM ARAMALARDA BU MAKİNELER TEKTEKÇİLİKTE VE ORTA DERİNLİKLERDE BAŞARILILAR  YALNIZ DEVAMLI PİLİN DURUMUBU EKRANDAN GÖZETLEYİN  BİR KADEME ÇİZGİ DAHİ DÜŞSSE HEMEN PİLİ YENİLEYİNİZ...
BİR DE  DEVAMLI PİL OLARAK KALLİTELİ PAHALLI SERİLERDEN KULLANINIZ  SAKIN ŞARZLI TEKLİ PİLLERDEN KULLANMAYINIZ 
ŞARZLI 1 ADET KALEM BATARYA   1.2 VOLTTUR
NORMAL PİL İSE-------------------- 1.5 VOLTTUR

NORMAL 9 VOLT  TAM 9 VOLTTUR DA ŞARZLISI  7İLEN 8 VOLT DUR ASLA 9 U TAMAMLAMAZLAR

SORDUKLARININ CEVAPLARI ŞİMDİLİK BUNLAR BAŞKA SORUN VARSA YAZ ..

SAYGILAR..............................................................................NACİBABA......................ONK.... 
Yukarı Dön
karani Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 16/Kasım 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 16
  Alıntı karani Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mayıs 2017/2012 Saat 14:44
naci abi prızım serileri hayatta o dediginiz derinliklere inmez dfx xlt v3i serileri gitmiyoki o nasıl gitsin prızım serileri usa da coluk cocogun deniz kenarında parklarda kullandıgı en basit versiyonudur 9 voltluk pille calışıyor tamamen amatorler için yapılmış en ucuz seridir cocuklar için yapılmış diyelim.....1.80 cm lere pulseler zor iniyo hatta oda sayılı kalite pulseler sıradan olanlar elde yapım uydurmalar 80 cm leri gecemiyo hemde 1 mt lik başlıklarla modeli yanlış anlayıp yanlış bilgi vermeyin prızım diyo arkadaş içinde devre olarak saysak on diyod transistör direnc entekre yokdur Smile
whites hayranı
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 9101112>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50