Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

XLT-için sizin sorularınızın yeri

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 89101112>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Mayıs 2017/2011 Saat 08:18

SELAMLARHOCAM DERİNLİKLEİLGİLİKAFAMA BİRŞEY TAKILIP DURUYOR MESELA BİR YERDE SİNYAL ALDIK DİYELİM FAKAT NUMARAYOK BU DURUMDA DERİNDE OLAN DEĞERLİ BİRŞEY OLABİLİRMİ  YANİ DERİNLİK FAZLA OLURSA MAKİNE NUMARA VEREMEZ Mİ YA DA TUĞLA BİR KAP İÇİNDE MAL OLABİLİR Mİ ÇÜNKÜ ZAMAN BÖYLE DURUMLAR OLUYOR AÇIKILARSANIZ ÇOK MEMNUN OLURUM TEKRAR SAYGILAR.

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Temmuz 2017/2011 Saat 15:56
SELAM KARABEY ARKADAŞ

Şimdi derinde olan bir malın sinyali de çok düşük ve duyulur duyulmaz gibi bir durum yaratır az sinyal sesli durumlarda SENSİ iyice arttır ve muhakkak kulaklıklan bak derine inildikçe ekrandaki veriler kaybolur yani ekran ulaşamaz sadece ses olayı vardır bu durumda alet PULSE sistemde çalışır hatta ayırımda olsa bile ..

BU İŞİN TEK PÜF NOKTALARI DA ŞÖYLE OLUŞURLAR

DENEME İÇİN 50 ŞER SANTİM ARAYLA TOPRAK YÜZEYİNE KIYMETE HAİZ MADDELER KOY BUNLAR IN EN BAŞI TEK BİR PARA OLSUN VE GİT GİDE BÜYÜSÜNLER MADDELER BAKIR SAHANLAR DA OLABİLİR ..
ŞİMDİ GEL TEK PARANIN ÜSTÜNE VE YARATIĞI HACME BİR BAK YANİ SİNYAL HACMİNE NE KADAR DAR DEĞİLMİ ZIRT ZIRT DİYE..
GEÇ BİR ÇAY BARDAĞI AĞZI KADAR BİR METALE BAK ONUN HACMİNE VE BÖYLE EN BÜYÜĞE KADAR HACİMLERE BAK ..
DİYELİM Kİ 22 LİK BİR BAŞLIK KADAR OLAN BİR METAL BAŞLIĞI ÜSTÜNDE GEZDİRİRKEN SİNYALİN O METALDEN KOPMASI İÇİN EN AŞAĞI BİR 50 SANTİM KADAR YANA AÇILMAK GİBİ BİR DURUM HASIL OLUR YANİ SİNYAL GENİŞLER
METALİN BÜYÜKLÜĞÜM NE KADAR GENİŞSSE HEM DERİNDEN ALGILANIR HEM TOPRAK SATHINDA EN AŞAĞI BÜYÜKÇE BİR DAİRE İÇİNDE SİNYAL VARDIR ..
BUNA GÖRE SATIHTA TOPRAK ÜSTÜNDE ÇOK GENİŞ BİR ALANDA ÖTME VARSA VE İNİLTİLİ DÜŞÜK BİR SES DE VARSA BUNUN BÜYÜK BİR METAL OLDUĞU HEMEN ANLAŞILIR ŞAYET EKRAN VERİLERİNİN DE OLMASINI İSTİYORSAN YANINDA BİR DEMİR ŞİŞ TAŞI BU ŞİŞİ ORAYA BATIR VE SAĞA SOLA ÇEVİR VE YAVAŞÇA YUKARI ÇEK SONRA MAKİNENİN BAŞLIĞINI O ŞİŞİN BIRAKTIĞI DELİĞİN ÜSTÜNDE BİR MÜDDET TUT VE GÖRÜCEKSİN Kİ EKRAN VERİLERİ DE GELİCEK AYIRIM DA OLUŞACAKTIR ÇÜNKİ O DELİKTEN AŞAĞI SİNYALLER RAHATLIKLAN İNİCEK VE KONTROLÜ YAPICAKTIR ..

VE BÜYÜK METAL VARSA O YERDE MUHAKKAK EKRAN DA TAM KADRO VARDIR SİNYALİN GENİŞLİĞİ VE EMİCİLİĞİ ÇÜNKİ ÇOK FAZLA OLDUĞUNDAN DERİNLİK TE OLSA METAL HACMİ BÜYÜKSE EKRANIN DA OLMASI ŞARTTIR ..
EKRAN YOKSA O METAL UFAKTIR VE EKRAN VERİLERİNİN SINIRINI AŞIYORDUR

SAYGILARIMLAN...........................NACİBABA....................ONK.
Yukarı Dön
ABDULLAH Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı ABDULLAH Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Temmuz 2017/2011 Saat 05:11
bunlar çok önemli bilgilerdir beyler herkes bunları bilmez eline sağlık hocam
bunlar ile çok büyük mesafeler katedebilirsiniz . bu böyledir öyle her forumda yazanlara kanılmasın herkes doğruyu bilmiyorki doğru konuşsunn herkes kendi tecrübesi ile ne yapmışsa o doğrudur gerisi hikaye anca olur saygılar
Yukarı Dön
dfx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Şubat 2017/2016
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı dfx Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11/Temmuz 2017/2011 Saat 20:59
s.a osman bey faturalı cihaz fatur sahibi dışında kımse kullanamaz. diye biliyorum
öğrenmek istediğim faturalı cıhazın satış sözleşmesi vardı diye biliyordum sİtede ama bulamadın
nasıl düzenlemek gerekiyor yardımcı olursanı çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19/Temmuz 2017/2011 Saat 11:20

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR VE SAYGILARIMLAN

ŞİMDİ EVVELDEN BERİ BU İŞ ŞÖYLE OLUYOR

FATURA SAHİBİ DİYELİM MEHMET BEY  ALICI DA ALİ BEY OLSUN

YA FATURANIN ARKASINA YA DA TEMİZ BİR DOSYA KAĞIDINA  ALIM SATIM İŞLEMİNİ YAPINIZ AYNEN ŞÖYLE

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

SAHİBİ BULUNDUĞUM........................ŞU MARKADAKİ  ...........ŞU SERİ NOLU DEDEKTÖRÜMÜ  ALİBEYE DEVRETTİM İŞ BUNDAN BÖYLE BU DEDEKTÖRLEN HİÇBİR ALAKAM KALMADIĞINI BEYAN EDER PARAMI DA PEŞİNEN ALDIĞIMI TAHATÜD EDERİM

SATICI / MEHMET  SOYADI  VE NÜFÜS CÜZDANI KİMLİK NOSU
                          İMZAA  VE TARİH

BEN ALİ...............SOYADI  VE KİMLİK NOSU---TAM OTURDUĞU ADRESİ--ŞEHİR

BU ADI SANI YUKARDA GEÇEN DEDEKTÖRÜ BAKIP KONTROL EDİP SAĞLAM OLARAK ALDIM

ALİ........SOYADI---------TARİH
                             İMZAAA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

EVET HEPSİ BUKADAR BAZILARI KİMLİKLERİN DE FOTOKOPİLERİNİ ÇIKARIP EKTE ZIMBALIYORLAR NE KADAR ÇOK EVRAK O KADAR İYİDİR  VE ARTIK ALAN KİMSE TÜM SORUMLULUKLAR ONUN ÜSTÜNDE OLMAKTA SATAN ARADAN ÇIKMIŞ OLMAKTADIR

SAYGILARIMLAN.............................................................NACİBABA........................ONK......
Yukarı Dön
mobilyaci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 09/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı mobilyaci Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Ağustos 2017/2011 Saat 08:54
selamün aleyküm naci baba merak ettiğim bir konu akkında bir sorum olacak  gökkusaklı xlt nin orjinal başlığı son cıkan xlt e serisine uyum salarmı cevap icin şimdiden tesekkür
biz ekmeğimizi taştan cıkartırız.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Ağustos 2017/2011 Saat 18:46

MOBİLYACI ARKADAŞA CEVABEN

GÖKKUŞAKLI İLK ÇIKAN SİSTEMDİR VE HER PARÇASI KENDİNE HAS ÖZELDİR ÖYLE İMAL EDİLDİ
SONRALARI BU MODEL ÇOK TUTUP DA ARANIR OLUNCA  YENİDEN İMALATA GEÇİLDİ AMA O İLK ÇIKAN ÇOK ÖZEL ÖLDUĞUNDAN ONUN YERİ AYRIDIR SONRAKİ İMALATIN YERİ AYRIDIR YALNIZ BİŞİ VARDIR TÜM İNCELEMELERİMDE SONRADAN İMALAT OLANI DA GÖKKUŞAKLISI DA BİREBİR AYNI İMALATTIR  SONRAKİ İMALATTA BAŞLIK KALIN VE DAHA BİRAZ BÜYÜKÇE GÖRÜNÜYOR  BAŞKA HİÇBİR FARK GÖRÜNMÜYOR..
TÜM HER İKİSİ İÇİN DE YAPILAN TESTLERDE BAŞABAŞ GİTİĞİ GÖZLENMİŞTİR,

MERAKLILARI İÇİN DUYURULUR BU YAZI

SAYGILARIMLAN.........................................................................NACİBABA...............ONK....
Yukarı Dön
PİRHANA Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 23/Ağustos 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı PİRHANA Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Ağustos 2017/2011 Saat 17:12

Merhaba sayın naci bey

Hatırlarmısın bilemiyeceğim bundan 6 ay kadar önce sizinlen sonu münakaşa ilen biten bir telefon görüşmesi yapmıştık.Benim tek istediğim kafamı kurcalayan bir sorum vardı ve siz reddetmiştiniz  XLT  nin sizin tarafınızdan yapılan programın içeriği hakkında,tabiki sizce normaldir anlayışlan karşıladım ben de bir bilgisayar ve elektronik yüksek mühendisim 2 dalda kendimi çok geliştirdim  ve bir xlt alıp size yolladım sahte bir adlan kendimi gizliyerek 15 gün sonra cihazım geri geldi ve bunun üstünde tam 6 ay uğraşıp bu yapılan programın içeriğine girmeye muaffak oldum sonunda halen de sır çözülemiyen çok yeri var ve inatlan uğraşıyorum.
Evet yüzde 50 sini çözdüm ve gördümki sizin tüm söylediklerinizin birebir hakikat olduğunu hayretlen gözlemliyorum ve çoğu otorite hatta bu işin içinde olan yıllarını vermiş kişiler size bu konuda şiddetlen karşı çıkıp sizi yalancılıklan dolandırıcıklan suçluyorlardı ben de onlar gibi düşünüyordum ama iş öyle değilmiş.
Yapımcı üretici sadece ortalamalar varsayımlar ve kullanıcıların yaptıkları ayarların ortalamalarını alıp sabitlemişler değiştirilemez şekle sokmuşlar ama dünyanın her ülkesinin toprak ve hava su rakım işlerini asla bir araya getiremezler bu zaten imkansızdır ne yapmışlar hep ortalama değerleri baz almışlar bunlar da devamlı olumsuzluklar yaratmaktan öteye gitmiyen faktörleri oluşturuyor,makine kutusu üstünde sizin de değiminizlen 40-45 menü düğmesi olması gerekir ve bu 45 ayarlan devamlı boğuşmak zorunda kalırdı kullanıcı böyle bir makineyi de kimse tercih etmezdi .
Kalan yüzde ellilik kısmı da tamamen şifrelenmiş işte zorluk burda ve bu kısım zaten tam sistemin özünü teşkil ediyor, buradan sonrasını çözmek belki kişinin yıllarını alır gibi gözüküyor ama ben sizin doğru söylediğinize tamamen tam inandım söylemek istediğim bunlardı.600 adet daha sistemden söz ediyorsunuz işte bunlar şifrelenmiş kısım içinde gözüküyor açık kısımdaki bazı hayret edilecek saygı duyulucak çözümlediğim bazı şeyleri de yazmak istiyor ve inanın size çok büyük saygı duyuyorum.

Sizin söyledikleriniz ve ön açıklamalarınızdan alıntı yaparak bulduğum neticeler
Diyorsunuz ki aletin hava ayarına basıldığında hidrometre ,derece,barometre,altımetre,gibi dahası da var bu bilgileri aletin çalıştırıldığı yer olarak alır ve işlemciye gelir bekler toprak ayarını (evet doğrudur) ve toprak ayarına basıldığında da o yerin toprak sathının ve içinin ne olduğu bilgilerini (kısaca yazıyorum alır) ve gelir işlemciye verir ve işlemcide kayıtlı türkiyenin her yerinden alınmış bu bilgilerin alfebetik konumlandırılmış bir sırayı hızlan tarayıp alınan bu 2 bilgi nereye uyuyorsa alet orasını baz alıp kendini o ortama kitler (evet bu da doğru)
Alet bu 2 bilgiyi temel referans sayıp inşaatı bunların üstüne yapar sonra tüm iç ayarları bu bilgiye göre konumlandırır her menünün bir takipçisi vardır ve o kısmın devamlı doğru olarak çalışması için otomatik düzeltmeyi devamlı uyarır bir ayrı konumdaki menüdeki değişmeyi tüm menüler anında takip ederekten varsa kendi içlerinde yapılacak bu yeni işleme adapte ederler sonuçta aletin başlığının bir milim oynatılması sonucunda menüler içinde kıyametler kopmakta ve kendilerini devamlı gelen her yeni habere göre devamlı ayarlarlar bunlar göz açıp kapama süresinden çok daha hızlı oluşurlar (Evet aynen çıkıyor ).
Benim bir benzetmem şöyle bir araba düşünün bozukça ve düz bir yolda hızlan ilerlerken yüzlerce parça bir ahenk düzen içinde birbirlerine uyumlan nasıl çalışıyorlarsa sizin yapmış olduğunuz bu programları da ben buna benzetiyorum tüm makine elektroniği tamamen hep birlikte uyum içinde son sürat hareketlen işlerini yapıyorlar aksaklık yok bunları nasıl düşünüp yaptınız kaç senenizi aldı akıl alacak gibi değil.

Söylemek istediğim çok şeyler var da söylenicek eleştirilicek hiç bir yer bırakmamışsınız ne söyliyebilirimki ..
                                                       saygı ve sevgilerimlen   PİRHANA /PERİ
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Ağustos 2017/2011 Saat 16:17

SAYIN ,,PIRHANA,,ARKADAŞA

SİZ ISRARLAN BENDEN TÜM PROGRAMIN 4 BÖLÜMÜNDE NE YAPILMIŞSSA TÜMÜNÜN YAZILIMINI İSTİYORSUNUZ ŞİFRELERİ İSTİYORSUNUZ VS VS ..

ŞİMDİ ARKADAŞIM  SENELERCENE EMEK VERİLMİŞ DAĞLARDA BAYIRLARDA ÖMÜR TÜKETMİŞİM KENDİ CEBİMDEN TÜM MASRAFLAR İLEN TÜRKİYEDE GEZİLMEDİK ALINMADIK YER BİLGİLERİNİ ALMIŞIM SENELERİMİ HARCAMIŞIM SİZİN ŞİFRESİZ %50 LİK ÖN AÇIK YAZILIMI ÇÖZÜP BUNLARI GÖRMÜŞSSÜNÜZ ZATEN BU ÖN KISIM İÇİNDE BENİM 60 SENELİK TÜM DEFİNECİLİKTEKİ MAKİNECİLİK BİLGİLERİ DE YER ALIYOR AYRICA PROGRAM İÇİNDEKİ MAKİNEYE  ARAZİLER VE YER BİLGİLERİ BAK BU İŞTE FLANCA MİNERALİ BU MİNERALLERİN ÇEŞİTLİLERİ MEVCUT HER MİNERALE KARŞIN ONU YENMEK VEYA YOK ETMEK İÇİN OTURUP UĞRAŞIP FİLTRELER GELİŞTİRMİŞİM ,,MİNERAL VAR DİYELİM %5 VEYA 10 LUK BİR TEPKİME ÜRETİR BUNA ŞU FİLTRELEMEYİ YAPICAN MİNERAL VAR %30--40 LIK TIR VAYA %50 DİR VEYA %70--80--90--100/100DÜR..
BİNLERCE MİNERAL TÜRÜ VARDIR KİMİSİ KATI KİMİSİ TAŞLAŞMIŞ KİMİSİ SULU KİMİ TUZDUR
TÜM BUNLARA EVVEL ZAMAN İÇİNDE İŞTE BİLMEM BİR PROFESÖR VE EKİBİ BELLİ MİNERALLER ÜSTÜNDE ÇALIŞMIŞLAR % DELİK HESAPLARINI ÇIKARMIŞLAR ÜRETİKLERİ TEPKİMELER VE FREKANSLARA KARŞIN TEPKİMELERİNİ KİTAPLAŞTIRMIŞLAR BİR BAŞKASI BAŞKA MİNERAL GURUPLARI ÜSTÜNE ÇALIŞMIŞ ÖBÜRÜ BİR BAŞKA  TÜM BU BİLGİLER TARAFIMDAN NERDE BULUNUYORSA TOPLANIYOR VE YAPILAN ÇALIŞMALARIN BİZE AİT KISIMLARI TOPLANIP BUNLAR ÜZERİNE İŞLEMLER VE RED EDEN FİLTRELER İMAL EDİLİYOR VEYA YAZILIMLAN PROGRAMLAR ÜRETİLİYOR BU SAHA BU KISIM SAÇBAŞ YOLDURUR VE BUNLARI BEN BİR SIRAYA BİR İNTİZAMA SOKMUŞUM YÜKLEMELERDE KOLAYLIKLAR OLSUN DİYE BUNLARIN YANISIRA SICAK KAYALAR DENİLEN KATI MİNERAL ÜRETEN TAŞLAR KAYALAR VARDIR VEYA BİR SÜRÜ TAŞ AYRI TELDEN ÇALAR TUĞLALAR VARDIR KİREMİTLER VARDIR YANİ VAROĞLU VAR MAKİNENİN BEYNİ BUNLARLAN DOLDURULUYOR TANITILIYOR HAFIZASINA ÇIKMAMAK ÜZERE İŞLENİYOR VE KARŞILIĞINA DA BÖYLE BİŞİ İLEN KARŞILAŞIRSAN ŞÖYLE BÖYLE ŞUNU YAPICAN ÇÖZÜMLERİ BUNLARDIR VE YANISIRA KOMŞULARINDAN YARDIM ALICAN VE MAKİNE MENÜLERİNİ 50 ADEDİ BU ŞEKLİN ÇÖZÜMÜ BU TÜM AYARLARI OTOMATİK BU ŞEKLE ÇEKİCEN AYARLIYACAKSIN VS VS DİYE BİNLERCE KOMUTLAR VARDIR  SONRASI SIFIR RAKIMDAN YÖRENİN EN YÜKSEK YERİNE DEK HAR 100 METREDE BİR CİHAZ YOKLANIR  KAÇIKLIKLAR VEYA TUTARSIZLIKLAR VARMIDIR DİYE VARSA MANUEL OLARAK DÜZELTİLİP HAFIZAYA ALINIR  BEN BURDA KARADENİZDEN SIFIRLAMA ALIYORUM GEÇİYORUM SAROZDAN GEÇ EN UÇ NOKTAYA ABİDEDEN EGEYE  VE MARMARADAN YETERLİ OLUYOR  VE DE RAKIM OLARAK  2200 METRE DE HER YER İÇİN GEÇERLİ OLMAKTA KONUDA BİR ŞİKAYET GELMEMİŞTİR....
YANİ İŞ ZANNETİĞNİZ GİBİ YAZILIMDA DEĞİLDİR HAZIR KURU BİR YAZILIMLAN HİÇBİRYERE VARAMASSINIZBEN BURDA BOŞ BİR BEYNİ  DOLDURUYORUM  VE YAPILACAKLAR EDİLECEKLER DÜŞÜNÜLÜCEKLER VS VS AYNI BİR İNSAN BEYNİ GİBİ HAREKETLERİNİ YAPILANDIRIYORUM  VE ARTIK KULLANICI YERİNE O TÜM İŞLERİ YAPIYOR KULLANICI DA SADECE MAKİNEYİ GEZDİRİYOR YANİ SİZ MAKİNEYİ KULLANMIYORSUNUZ O SİZİ KULLANIYOR
MİSAL>YERDE BAŞLIK SALLIYARAK GİDİYORSUNUZ  VE DIIIIIT  DEDİ AMA SİZ BU ZAMANDA DA 3--4 ADIM İLERİ GİTTİNİZ VE MECBUREN BU NEDİR DİYE GERİ DÖNÜP O ÖTEN YERİ BULUYORSUNUZ BAŞLIĞI SALLIYORSUNUZ BU ZATEN İYİ BİŞİYSE 4x4 LÜK BİR SES ÜRETİR İYİ BİŞİ DE DEĞİLSE İSTEMEME ŞEKİLLERİ YAPAR YANİ BU MADDENİN ÜSTÜNDEN HIZLAN GEÇTİNİZ ALETİN AYIRIM SİSTEMİ BUNU TAM TAHLİL YAPAMADIĞINDAN O SESİ ÜRETİP SİZİ O GEÇTİĞİNİZ YERE GERİ ÇEKER VE BU SEFER TAM İNCELEMEYE OLANAK OLUŞUR İŞE YARAR BİŞİYSE AÇIP ALIYORSUNUZ İŞE YARAMAZ İSE DEVAM EDİP GİDİYORSUNUZ..
MESELA SESSİZ OLAN 2.Cİ PROGRAMDA HİÇ SES ÜRETİLMEZ TÜM MİNERAL VE İŞE YARAMAZ NESNELER TAMAMİYLEN FİLTRELENMİŞ LERDİR ANCAK İYİ BİR ŞEYE RASTLANILIRSA SES ÜRETİLİR HABERİNİZ OLUR VE %100 AYIRIMI SADECE BU PROGRAMDA TAM BIRAKIYORUM
KISA OLARAK GEÇMİYE ÇALIŞIYORUM ÖZETLERLEN..
DAHA SONRALARI BENİM 45 SENELİK BİR MERDİVEN BASAMAĞI ŞEKLİNDE SIFIRDAN 5.5 METREYE VARAN BİR DERİNLİĞE ULAŞAN YERİMDE  TÜM 10 BİN SENELİKTEN TUTUN 50 SENE ÖNCESİ PARALARI METALLERİNE YÖNELİK BİR STANDIR BURASI BURDA DA BUNLARI ÖĞRENİYOR SON OLARAKTA BU ÖN KISIMDA  ÇIKMIŞ TÜM EN KIYMETLİ PARALARIN DAHA TOPRAK İÇİNDEYKEN ÜRETİLEN FREKANSLARI ÖĞRETİLİYOR TOPRAK İÇİNDEKİ MALIN FREKANSI ESASTIR KAZILIP HAVA İLEN TEMASI HALİNDE BU FREKANS DEĞİŞİR HELE ALINIP TA OVALAMA YIKAMA GİBİ ELLERDE DE GEZERSE BU FREKANS ARTIK HİÇBİR İŞE YARAMAZ  ESAS TOPRAK İÇİNDEKİ İLK BULUNDU SİNYALİ ESNASI O MADDENİN FREKANSI ESASDIR.
YANLIŞLAR VE TAMAMEN YANLIŞLARIN BAZILARI DA >>> MAKİNE BAŞLIĞINA HAVADA BİR METAL GÖSTERMEK VEYA AÇ BİR ÇUKUR GÖM VE TEST ET BUNLAR GEÇERSİZDİR YANLIŞTIR
HER NEYSE  BU  PROGRAMI YAPMAK SENELER ALDI  HERKES HAYATINI YAŞADI BEN YAŞIYAMADIM ÇÜNKİ VAKTİM OLMADI  V E SİZ EKMEK İSTER GİBİ YAZILIM VS ŞEYLER İSTİYORSUNUZ BUNLAR OLMAZ  ÇUBUK SİSTEMİNE DE TAM 55 SENEM GİTTİ  İNSANLAR NASIL YAPTIĞIMIN FORMÜLÜNÜ İSTERLER BUNLAR YANLIŞ İŞLERDİR CAHİL DÜŞÜNCELERDİR LÜTFEN BİRBİRİMİZE SAYGI DUYMAYI İLK ÖNCE ÖĞRENELİM..

SAYGILARIMLAN.....................................................................NACİBABA......................ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Ekim 2017/2011 Saat 15:43

ARKADAŞLAR HEPİNİZİN BİLMESİNİ  İSTEDİĞİM ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUDAN SİZLERE BAHSEDECEĞİM..................onk...

2.EL MAKİNE HER KİM ALIYORSA DÜŞÜNÜYORSA ŞUNU ASLA UNUTMASIN

ARKADAŞLAR  HİÇKİMSE ACİL BİR İHTİYAÇ DIŞI ÇALIŞAN SORUNSUZ  XLT --DFX--DFX=300 VE TÜM WHİTESİN ALT MODELLERİ OLSUN ÜST MODELLERİ OLSUN  SATMAZ VE DE DEĞİŞTİRMEZ VEDE BİR BAŞKA MARKAYA YÖNELMEZ BEN BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM ..
HAL BÖYLE OLUNCADA BU SATILIKLARIN %100 E VARAN  LARINDA ÇEŞİTLİ ARIZALAR OLUŞMUŞ BU YÜZDEN DE SATILIĞA ÇIKARILMIŞLARDIR ÇÜNKÜ KNTROL İÇİN BANA GELENLERİN %100 DE AYNI DURUMDADIRLAR.. BU TÜR BİR MAKİNEYİ KULLANMIŞ OLANLAR HEMEN NEYİN NE OLDUĞUNU ANLARLAR AMA ADAM YENİ BAŞLAMIŞ BİRİ İSE MECBUREN ANLAMADAN BUNU SATIN ALICAK VE ANLAMASI DA YA BİR BİLENİ TARAFINDAN ÇALIŞTIRILDIĞINDA YA DA BANA BURAYA YOLLANDIĞINDA MEYDANA ÇIKICAKTIR VE VERİLEN Bİ TON PARA DA BOŞA GİDİCEK BELKİ BU ARKADAŞ KIZIP BAŞLADIĞI DEFİNECİLİĞE DE SON VERİCEKTİR  BUNLARI SIKÇA GÖRDÜM VE ŞAHİT OLDUM..

VE MAALESSEF BAZI ARKADAŞLARIMIZ BÖYLE SAF VE YENİ BAŞLIYAN  ARKADAŞLARA YEMİNLEN ALLAYIP SÜSLÜ LAFLARLAN MAKİNEYİ ANLATIP SATMAYI BAŞARMAKTADIR SONRADA  AMMA DA KAZIKLADIM ENAYİYİ DEMEKTEDİR BU ARKADAŞA BU YANLIŞI YÜZÜNE SÖYLENDİĞİNDE DE GAYET PİŞKİN OLARAKTAN  ;; NE YAPAYIM  MEMLEKETİN ENAYİSİ BOLSA ;;  DEDİKLERİNİ DE ÇOK İŞİTTİM.. ?????

ARKADAŞLAR HEPİMİZ BİRBİRİMİZE SAHİP ÇIKMALIYIZ BÖYLE ÇİRKİN İŞLERDEN UZAK DURMALIYIZ 3 KURUŞ İÇİN GÜNAH HANENİZE KALICI GÜNAHLARV EKLEMEYİN BUGÜN VARSAK YARIN YOKUZ  AYNI DURUMA DAHA DA FECİ DURUMDA DÜŞEBİLİRİZ ..BUNLARI ÇOK İYİ DÜŞÜNÜP TARTIP BÖYLE ŞEYLERDEN UZAK DURALIM VE DOBRA OLALIM ...

VE BÖYLE BİR CİHAZ SATIN ALAN KİŞİLER TÜM NACİBABA SİTESİNİN HER YERİ SİZE AİTTİR İSİMLEN OLAYI OLDUĞU GİBİ BURALARA YAZIP BU GİBİ YANLIŞ YAPANLARI  BİR NEVİ CEZALANDIRALIM  ANLATALIM ÇEKİNMEYİN KİMSEDEN DE KORKMAYIN ÇÜNKÜ MAĞDUR SİZSSİNİZ BUNU UNUTMAYINIZ....

VE HER ORTAMDA YAZDIĞIM HALDE SATILIK MAKİNELER İÇİNDE  BANA KONTROL İÇİN HİÇBİRİNİN YOLLANMAMASINDAN BU GERÇEĞİ ÇOK İYİ ANLIYORUM

SAYGILARIMLAN..................................................................NACİBABA............................ONK.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 89101112>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50