Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5XLT
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

XLT-için sizin sorularınızın yeri

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 12>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: XLT-için sizin sorularınızın yeri
    Gönderim Zamanı: 22/Temmuz 2017/2009 Saat 07:19

ARKADAŞLAR  XLT  İN ANLATIM KISMI KİTLİDİR Kİ KARIŞIKLIKLAR OLUŞMASIN DİYE  

XLT HAKKINDAKİ GÖRÜŞ VE SORULARINIZI BURAYA YAZARSANIZ   CEVAPLANICAKTIR

SAYGILAR.........................................................................................NACİBABA................O.N.K.

Düzenleyen nacibaba - 22/Temmuz 2017/2009 Saat 07:20
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Temmuz 2017/2009 Saat 10:52
                     Naci abi iyi günler;

xlt'ye ikili başlıklar var bildiğim kadarıyla bunları whites firması üretmiyor.  bunların verimleri gerçekten iyimi onu merak ediyorum. birde bu başlıkla all metal oluyor pi sistem dedektörlerdeki 1*1 başlıklar kadar derine inermi?  

saygılar..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Temmuz 2017/2009 Saat 17:39
[QUOTE=amale]                     Naci abi iyi günler;

xlt'ye ikili başlıklar var bildiğim kadarıyla bunları whites firması üretmiyor.  bunların verimleri gerçekten iyimi onu merak ediyorum. birde bu başlıkla all metal oluyor pi sistem dedektörlerdeki 1*1 başlıklar kadar derine inermi?  

saygılar..

ARKADAŞIM  NERHABA SELAMLAR SAYGILAR................................NACİBABA.....................O.N.K

DOĞRUDUR BU BÜYÜK PALET ÇİFT BAŞLIK VE ÇOOK BÜYÜK YUVARLAK OLAN BAŞLIKLAR  AMERİKADA  YAN SANAYİNDE YAPILIYOR AMA WHİTESİN VERDİĞİ KOORDİNATLAR DOĞRULTUSUNDA OLUYOR BU İŞLER ONUN İÇİN BİREBİR TUTUYOR YOK HİÇBİR SORUN..

BİDE NE YAPIYORLAR  ALIYORLAR BU BAŞLIKLARDAN SATIN       SONRA AÇIP İÇİNE BAKIP AYNISINI YAPMIYA UĞRAŞIYORLAR  VE ÇALIŞIYOR AMA SEN GEL DE BİR MAKİNEYE SOR  BAK BAKALIM MAKİNENİN FERYADINI BİR DİNLE  Bİ DE VERDİĞİN Bİ TON PARAYA BİR BAK BİZDEKİ DURUM BÖYLE ONUN İÇİN İTHAL ETİRİCEN VEYA GİDEN GELENLEN GETİRTİRİCEN BAŞKA ŞANS YOK ...

BİZİM KOPYE SANAYİNİN  GÖREMEDİKLERİ BİLMEDİKLERİ NOKTALAR VARDIR  BUNLAR ÇOK GÜZEL GİZLENMİŞ HUSUSLARDIR İŞTE BU DETAYLARI ATLIYORLAR SONUÇ TA UYUMSUZLUK OLARAK KARŞIMIZA ÇIKIYOR  BU DETAYLARI BİLİRİM AMA BEN DE AÇIKLIYAMAM BUNLAR TİCARİ FABRİKASYON SIRLARIDIR  U.S.A  DAMGALI WHİTESLERİN TÜMÜNDE BÖYLE GİZLİ DETAYLAR VARDIR TÜM MAKİNELERİNDE BİLE  MEVCUTTUR BUNLAR DA AÇIKLANAMAZ 
ANCAK KOMPLE AYARA GELENLERE BUNLAR YAPILIYOR  VE HİÇKİMSE DE U.S.A  İLEN AVRUPA MONTAJI N  KİTİNİ YAN YANA GETİRİP BU DETAYLARI BOŞUNA HİÇ ARAMASIN  BUNLAR PARÇALARIN KENDİ ÖZ İÇLERİNDE GİZLİDİR BU BİR ENTEGRE OLABİLİR TRANSİSTÖR DİRENÇ KONDANSÖTÖR VS VS OLABİLİR VEYA YAZILIM OLABİLİR .....

SAYGILARIMLAN.................................................................NACİBABA...........................O.N.K..
Yukarı Dön
kayzer Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 14/Şubat 2017/2021
Durum:
Gönderilenler: 9
  Alıntı kayzer Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Eylül 2017/2009 Saat 18:10
selam naci bey bizim arkadaşta XLT spectum serisi cihaz var geçenlerde araziye çıkmış ve 3 adet gümüş para bulmuş fakat kafasına takılan bir konu var eve geldiğinde altın bilezikle test yapmiş +17 göstermiş arazide +17 ve +24 arasında değişen değerler almış fakat değersiz olduğunu zannederek ilgilenmemiş gümüş paraları+90 larda bulmuş benim sizden ricam sadece tek para modunda altın ve gümüş parada ekrandaki hangi değerleri dikkate almalıyız  çalışmalarınızda başarılar dilerim     <<<<<<<<< KAYZER >>>>>>>>>>
Ne kadar çok yüksekten düşersen o kadar çok incinirsin
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Eylül 2017/2009 Saat 19:49
Orjinalini yazan: kayzer

selam naci bey bizim arkadaşta XLT spectum serisi cihaz var geçenlerde araziye çıkmış ve 3 adet gümüş para bulmuş fakat kafasına takılan bir konu var eve geldiğinde altın bilezikle test yapmiş +17 göstermiş arazide +17 ve +24 arasında değişen değerler almış fakat değersiz olduğunu zannederek ilgilenmemiş gümüş paraları+90 larda bulmuş benim sizden ricam sadece tek para modunda altın ve gümüş parada ekrandaki hangi değerleri dikkate almalıyız  çalışmalarınızda başarılar dilerim     <<<<<<<<< KAYZER >>>>>>>>>>

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................................NACİBABA.................O.N.K

BAKINIZ   WHİTES KISMINDA

(COINMASTER  6000  D/Dİ /PRO / XL )
BURAYA GİRİNİZ   VE SAYFA  (4 )  TE SİZİN İSTEDİĞİNİZ DURUM ÇOK GENİŞ İZAHLI YAZMAKTADIR

SAYGILARIMLAN............................................................................................................O.N.K..
Yukarı Dön
maskedlion Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı maskedlion Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Eylül 2017/2009 Saat 21:05

NACİ BABA KAÇ ÇEŞİT ÇUBUKLARIN VAR 

VE FİYATLARI NEDİR
SATILIK İKİNCİ EL DEDEKTOR VARMI VARSA NE KADAR
SENDE YADA ARKADAŞLARDA AMA NACİ BABA GARANTİSİYLE OLMASINI İSTİYORUM HABERDAR EDERSENİZ SEVİNİRİM
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Eylül 2017/2009 Saat 16:42
Orjinalini yazan: maskedlion

NACİ BABA KAÇ ÇEŞİT ÇUBUKLARIN VAR 

VE FİYATLARI NEDİR
SATILIK İKİNCİ EL DEDEKTOR VARMI VARSA NE KADAR
SENDE YADA ARKADAŞLARDA AMA NACİ BABA GARANTİSİYLE OLMASINI İSTİYORUM HABERDAR EDERSENİZ SEVİNİRİM

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM   MERHABA SELAMLAR SAYGILAR...............................NACİBABA..................O.N.K..

ARKADAŞIM   çubuklar  2 kısım  hepsi de 4 lüdür    15cmX 4   adet ////  30/33 cm X 4  adet
her ikisinin de fiatı aynıdır  250 tl  yalnızcana bu aya mahsuben  her ikisi de 150 tl ye indirilmiş bulunuyor   EKİM  1 de yine 250 tl sına dönücektir  boy farkı fiata yansımaz sebebi boy ufaldıkça 30 cm liğin 4--5  katı malzeme gitmektedir  15 cm ler içine  bu 2 tipte denge aynıdır  yaptığı iş de aynıdır  arada fark yoktur  bazı arkadaşlar cebe girdiği için saklanması da kolaydır  ufaklarını tercih ediyorlar  fark sadecene menzilde uzaklıkta oluşur geri kalan tüm herşey aynıdır   15x  4adet   te menzil 50 km içindedir   30X 4  adette de 100 km dir.
bilginize..............................................................................................nacibaba............o.n.k..

2 EL MAKİNE İSTİYORSAN   BENİM %99 TERCİHLERİM  WHİTES TEN YANADIR  BU MODELLERDEN BİRİNİ SEÇERSEN SORUNUN KALMAZ  MESELA  (XLT ) HER YOLA GELEN HER KILIĞA GREN BİR MAKİNEDİR  BENİM TERCİHİM BU ALETTEN BU MARKADAN YANADIR
TABİKİ SENİN GÖNLÜN NE ARZU EDİYORSA DA KAFANDA DA VARSA BİRŞEYLER ALMADAN ÖNCE BİR SORARSAN HAYATININ KARARINI VERMİŞ OLURSUN   BEN DE DERİM SANA O YARAMAZ O TAMAMDIR O EN İYİSİDİR VS  VS  DİYE YARDIMCI OLURUM ..
KİMKİ ELDEN MAKİNE ALIRSA BANA BURAYA KONTROLE GÖNDERİLMESİNİ SATICIYA ŞART KOŞMALIDIR  GÖNDEREMEM DERSE  BİLİNKİ O MAKİNE SORUNLUDUR KİMSE DE KUSURA BAKMASIN DİYORUM  BENİM TÜM İŞLERİMDE   HATIR GÖNÜL  VS VS İŞLER YOKTUR TEKLİF DAHİ EDİLMESİN  ÇOK FENA BOZARIM EN TERSİME GİDEN HADİSELERDİR ÇÜNKÜ BAZILARI AÇIP TELEFON  BEN MAKİNEMİ SQATIYORUM  MÜŞTERİ DE VAR YALNIZ SANA GELİCEK BU
MAKİNE SEN DE ALICIYI ŞİŞİRİRSİN  VE SATIŞTAN DA SANA İŞTE ŞU KADAR VERİCEM  DİYE
KİM TEKLİF EDERSE  O KİŞİNİN BENLE TÜM İŞİ BİTMİŞTİR  NİYETİ OLAN VARSA BİLE SAKIN DİYORUM  ADIN ÇIKICAĞINA CANIN ÇIKSIN DİYE BİR LAF VARDIR  YA BU İŞTE BAŞ UCUMDA ASILI DURUYOR  HERNEYSE

ARKADAŞIM GİR SATILIK DEDEKTÖRLER KISMINA ORDA VER BİR İLAN YAZ TEL NOLARINI ADRESİNİ VE BANA GÖNDERİLİP KONTROLÜ YAPILDIKTAN SONRA ALICAM DE VE MARKA MODEL SÖYLE   BENİM BURDA HERŞEY SERBEST  YASAKLAR YOKTUR İSTEDİĞİNİZ GİBİ İLAN VERİN TEL NOLARI ADRES HERŞEY YAZABİLİRSİNİZ  TEK YASAKSIZ SİTE BURASIDIR  TABİKİ TERBİYE KURALLARI İÇİNDE  GİDİLDİĞİ SÜREÇTE.....

ÇUBUK SİSTEMİ ALMIYACAĞIM DERSEN KALİTELİ PROFESYONEL BİR MAKİNE AL
ŞAYET DERSENKİ BEN ÇUBUK ALICAM  BU SEFER İŞLER DEĞİŞİR  AL Bİ TANE WHİTESİN
PRİZM   SERİLERİNDEN 3--4--5--TİPLİ MODELLERDEN  FİATLARI DA 700 LİRA ACENTE SIFIRI YETERLİDİR BU ŞEKİLDE BOŞUNA MASRAF YAPMA BU ZAMAN İÇİNDE  ÇUBUK SİSTEMİNDE MAKİNE SADECENE ALTININ VAR DENİLDİĞİ YERDE ÇIKARIP BAKARSIN BUNUN HARİCİNDE MAKİNE DEVAMLI ÇANTASINDA DURUR   BİLGİNE

SAYGILAR...............................................................................NACİBABA....................  O.N.K.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı maskedlion Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Eylül 2017/2009 Saat 17:56
naci baba senin tecrübene inanarak white s marka dedektore yöneldik ve dediğin gibi bütçemize uygun 2. el  bir tane XLT Spectrum E-Serisi  bulduk sekiz aylık bir makine ve sahibiyle 1,000 lira diyor temiz diyor ne yapalım alalımmı ne dersiniz naci baba
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı maskedlion Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ekim 2017/2009 Saat 15:43
beyler whites xlt-e spectrum yada whites dfx 300 mü yoksa minelab explorer2 mi sizce hangisi daha iyi kullanımı nasıl
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Ekim 2017/2009 Saat 15:51
Orjinalini yazan: maskedlion

naci baba senin tecrübene inanarak white s marka dedektore yöneldik ve dediğin gibi bütçemize uygun 2. el  bir tane XLT Spectrum E-Serisi  bulduk sekiz aylık bir makine ve sahibiyle 1,000 lira diyor temiz diyor ne yapalım alalımmı ne dersiniz naci baba

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞLAR BEN DİYORUMKİ HEMEN HER SAYFALARDA GEÇİYOR  BU SÖZÜM  KİM SATIYORSA VE MALINA GÜVENİYORSA  İLK ÖNCE BURAYA BANA BİR YOLLAYIN O SATILIK DEDEKTÖRÜ SON KONTROLÜNÜ YAPAYIM İŞ YAPARMI YAPMAZMI NE OLDUĞU BURDA MEYDANA ÇIKAR VE ALICI DA BENİM GARANTİM ALTIMDA BİR ALET SAHİBİ OLUR  BUNUN DIŞINDAKİ HİÇBİR OLAYA ALIM SATIMA HİÇBİRŞEY DİYEMEM SONRADAN BANA SİTEM ETMEYİNİZ  BOZUK ATMAYINIZ ALACAĞANIZ ALET KAPALI KUTU SIFIR BİR MAKİNE OLMADIĞINA GÖRE KONTROLÜ ŞARTTIR SAHİBİ KENDİNE VE MAKİNESİNE GÜVENİYORSA YOLLASIN  SON SÖZÜ BEN BURDA SÖYLERİM  TAMAMMI ARKADAŞLAR  ...
BENİM KONTROLÜM DIŞI ALINAN MAKİNELERDEN ALAN VE SATAN SORUMLUDUR

SAYGILARIMLAN..........................................................NACİBABA............................O.N.K...
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50