Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

white's XLT,Prizm III,Garret GTI 2500

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
xdefineci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı xdefineci Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: white's XLT,Prizm III,Garret GTI 2500
    Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2009 Saat 08:37
selamunaleykum
naci baba ve degerli arkadaşlar,
umarım konuyu dogru yere açmışımdır...

naci baba
öncelikle büyük geçmiş olsun Allah şifalar versin. ben eski forumdan tanıyorum seni.
orada da yazılarını okurdum.. uzun bi aradan sonra
 nihayet bu işe adım atıyorum. tavsiye ettigin makinalar arasında kararsız kaldım..

Whites XLT® E-Series Metal Detector  ila Whites Prizm III ve Garret GTI 2500 arasında gidip geliyorum. bunların türkiye fiyatı çok pahalı. benim 2 ay içerisinde amerikaya gitme ihtimalim var. Whitesin kendi sitesinden baktıgımda Whites XLT için  USD $899.95  fiyat vermişler ki türkiyenin yarısı...
Whites Prizm III için ise 250 dolar...
daha önce hiç yurtdışına çıkmadım ilk kez amerikaya gidecegim 1 haftalıgına...
şimdi diyorumki nacibaba ben bu iki cihazdan birini alsam acaba türkiye ye sokarken
sorun yaşarmıyım? gümrük filan ödermiyim? sen belki böyle benim gibi bi vakayla karşılaşanla tanışmışsındır.
gurbetçiler sana bırakıyorlamış giderken ya o sebepten sormak istedim. acaba o gurbetçiler böyle bir sorun yaşamışlarmı yani gümrük, vergi filan sorun olmuş mu ödemişler mi?

bu birinci sorum diger sorum ise naci baba ben   daha önce hiç cihaz kullanmadım
ilk olacak... bana hangisini tavsiye edersin.? XLT pahalı ama BABA bi cihaz anladıgım kadarıyla.. PRIZM III sen tavsiye etmişsin... bir de  bu prizmlerin 4-5-6 sı var.
bunları inceleme şansın olmadı sanırım*?? o sebepten mi prizm III tavsiye ettin yoksa başka bildigin bir şey mi var?

nacibaba inanki çok kafam karışık. bi sürü şey sordum sana... Vakit bulurda beni aydınlatırsan sevinirim duacı olurum sana.
Allah razı olsun Acil şifalar diliyorum
inşallah tavsiyelerinle bi cihaz aldıktan sonra hem ben hem de makinem elini öpmeye gelicez...

saygılarımla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2009 Saat 09:48
Orjinalini yazan: xdefineci

selamunaleykum
naci baba ve degerli arkadaşlar,
umarım konuyu dogru yere açmışımdır...

naci baba
öncelikle büyük geçmiş olsun Allah şifalar versin. ben eski forumdan tanıyorum seni.
orada da yazılarını okurdum.. uzun bi aradan sonra
 nihayet bu işe adım atıyorum. tavsiye ettigin makinalar arasında kararsız kaldım..

Whites XLT® E-Series Metal Detector  ila Whites Prizm III ve Garret GTI 2500 arasında gidip geliyorum. bunların türkiye fiyatı çok pahalı. benim 2 ay içerisinde amerikaya gitme ihtimalim var. Whitesin kendi sitesinden baktıgımda Whites XLT için  USD $899.95  fiyat vermişler ki türkiyenin yarısı...
Whites Prizm III için ise 250 dolar...
daha önce hiç yurtdışına çıkmadım ilk kez amerikaya gidecegim 1 haftalıgına...
şimdi diyorumki nacibaba ben bu iki cihazdan birini alsam acaba türkiye ye sokarken
sorun yaşarmıyım? gümrük filan ödermiyim? sen belki böyle benim gibi bi vakayla karşılaşanla tanışmışsındır.
gurbetçiler sana bırakıyorlamış giderken ya o sebepten sormak istedim. acaba o gurbetçiler böyle bir sorun yaşamışlarmı yani gümrük, vergi filan sorun olmuş mu ödemişler mi?

bu birinci sorum diger sorum ise naci baba ben   daha önce hiç cihaz kullanmadım
ilk olacak... bana hangisini tavsiye edersin.? XLT pahalı ama BABA bi cihaz anladıgım kadarıyla.. PRIZM III sen tavsiye etmişsin... bir de  bu prizmlerin 4-5-6 sı var.
bunları inceleme şansın olmadı sanırım*?? o sebepten mi prizm III tavsiye ettin yoksa başka bildigin bir şey mi var?

nacibaba inanki çok kafam karışık. bi sürü şey sordum sana... Vakit bulurda beni aydınlatırsan sevinirim duacı olurum sana.
Allah razı olsun Acil şifalar diliyorum
inşallah tavsiyelerinle bi cihaz aldıktan sonra hem ben hem de makinem elini öpmeye gelicez...

saygılarımla

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR.......................................NACİBABA...........O.N.K..

İLK BAŞLIYACAKSAN  ((PRİZM  )) SERİLERİNDEN BİRİNİ ALIVER BUNLAR AÇ ÇALIŞ ŞEKLİNDE GERİSİNİ MAKİNE KENDİ HALLEDİYOR SENİN İÇİN BÜYÜK KOLAYLIKTIR  B ANA III  Ü GERLMİŞTİ ONU TEST ETTİM ONUN İÇİN O YAZILDI DİĞER SERİLERİ DE AYNIDIR DEĞİŞİKLİK YOKTUR

AMERİKA DÖNÜŞÜ ((YEŞİLKÖY  HAVA LİMANINDAN ))= GİRERSEN YOLCU BERABERİNDE  1  ADET GETİREBİLİR İBARESİ VAR HERKESTE ÖYLE YAPIYOR GÜMRÜĞÜ MÜMRÜĞÜ VS  Sİ YOK SOKABİLİYORSUN SERBESTÇE  YALNIZ AMERİKADAN ALDIĞIN YERDEN BİR FATURASI BULUNSUN AL YANİ ONUI İBRAZ EDİCEN GALİBA   HERKES BU ŞEKİLDE YAPTI GETİRDİ KİMSE DE SORUN YAŞAMADI YALNIZ SADECENE YEŞİLKÖY DEN OLUYOR BU

SAYGILARIMLAN....................................................................NACİBABA.....................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
xdefineci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 22/Kasım 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 7
  Alıntı xdefineci Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2009 Saat 16:45

teşekkür ederim...nacibaba şimdi Whites DFX 300 ila Whites XLT ve Garret 2500 arasında kaldım.  

Whites DFX 300 -----------   1200 dolar
Whites XLT        -----------     900 dolar
Garret 2500      ------------   1400 dolar
amerika fiyatları bunlar. türkiye fiyatları malum 2 katı..!  Whites DFX 300 ile XLT arasında hangisini tavsiye edersin. farkı nedir? bir de Whites SPECTRA V3 diye bi model çıkarmış
fiyatı 1500 - 1700 dolar arası. sanırım türkiye de henüz yok.
kısaca nacibaba XLT mi DFX 300 mü... ona göre karar verecegim.
saygılarımla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2009 Saat 17:29

XDEFİNECİ  // ARKADAŞA CEVABEN...........................................NACİBABA....................O.N.K...

ARKADAŞIM TEKRARDAN MERHABA SELAMLAR

BEN TÜM CİHAZLARIN İÇİNDE  (XLT ) Yİ EN BAŞARILI CİHAZ OLARAK SEÇTİM  BU SEÇİM ÇOK UZUN ARAŞTIRMALARIN GENEL TOPLAMINDA  XLT DİYOR EN ÖNDE ŞU ANDA HER YÖNÜYLEN
SPECTRA V3 OLANI 4 AYDIR VARDIR PİYASADA SATILIYOR DA   BUNU KULLANABİLMEK İÇİN
WHİTESİN İLK ÇIKAN İŞLEMCİLİ BİLGİSAYARLI  MODELLERİNİ AŞAMALI DEVAMLI KULLANIR ŞEKİLDE BUGÜNE GELMENİZ GEREKİR YOKSA KULLANAMASSINIZ VE KİM ALDIYSA YA BİR KÖŞEDE DURUYOR  AZİM DİYOR 15 SATTIM 15 İNİ DE GERİ ALDIM KULLANAMIYORLAR AĞIR GELİYOR DİYOR  ONUN İÇİN BU MODELDEN UZAK DURUNUZ  TEFFERUAT HADDİNDEN FAZLA MAKİNEDE  KAVRAMAK İÇİN ELEKTRONİKÇİ OLUCAN OSİLASKOP ŞEKİLLERİNDEN ÇOK İYİ ANLIYACAĞIN JEOLOG OLUP GRAFİKERLİKTEN ANLIYACAĞIN BUNLARIN HEPSİ VE DAHA FAZLASI KİŞİDE BULUNMASI GEREKİR   YANİ BU MODELİ ES GEÇ DERİM ...
BU MODELE İLGİ DUYANLARA DA YERİ GELMİŞKEN SÖYLENİLECEK TEK SÖZ VARDIR ..
V3  Ü MADEN MÜHENDİSLERİ  YERALTI GALERİLERİNDE VEYA ÇIKAN NUMUNELERİ KONTROLDE KULLANIYORLAR  VEYA BELLİ BAŞLI BÜYÜK  KUYUMCULUK İŞİ YAPANLARDA MEVCUT GELEN MALI KONTROL EDİYORLAR NE KADARI ALTIN NEKADARI BAKIR VEYA GÜMÜŞ YÜZDELERİNİ BİLE VERİYOR ESASINDA BU İŞİ    XLT+DFX+DFX=300  BUNLAR DA BU KUYUMCU İŞİNİ BAŞARIYLEN YAPIYORLAR  AMA V3 ÜN EKRANI DEĞİŞİK  O BAŞKA İŞTİR

SİZ ALACAKSANIZ SADECENE BİR XLT  ALIN GELİN   BURDA ONU TÜRKİYE ŞARTLARINA DÖNDÜRÜRÜZ  PROGRAMLARIZ  TAMMAMMI KARDEŞİM  BAŞKA ŞEYLERE BAKMA SEN DİNLE BENİ  SONRALARI ANLIYACAKSIN BU SÖZLERİMİ   BİR KERRE ADAMLAR AYRI AYRI MAKİNELER YAPIP PARA KAZANMA YERİNE  SADECENE  XLT YE BİR SİSTEM KOYMUŞLARKİ EN BÜYÜK ENAYİLİĞİ BURDA YAPIYORLAR  YANİ SEN ŞİMDİ GETİR  (TM--808 )= ÜN YAPTIĞI İŞİN AYNISINI BU MAKİNEYE SOK  BU MAKİNEYE DE ÇİFT BAŞLIK SİTEMİ TAKILABİLİYOR  YANİ NE OLDU  TM 808 Ü BALTALADI  ÖLDÜRDÜ O MAKİNEYİ  ONDAN OLDU  2.CİSİ EN BÜYÜK YUVARLAK KAFALARI DA TAKABİLİYORSUN AYNI BU SİSTEME  ŞİMDİ NE OLDU BAŞKA BİR MAKİNE YAPIP DA ONA TAKABİLECEĞİN VE SATACAĞINI DA KESİYORSUN YANİ DİYECEĞİM   XLT YE YANLIŞLIKLAN VE GERİ DÖNÜŞÜ OLMUYAN VE SONRAKİ MODELLERE DE BU SİSTEMİ CESARET EDİP KOYAMIYAN  WHİTES  HERHALDE FABRİKA İÇİNDE BU HATANIN SAHİBİNİ
ARIYORDUR DÖVMEK İÇİN
ŞAKALAR BİR YANA  XLT  ÜZERİNDE YENİLERDE BİLE BULUNMAYAN SİSTEMLER MEVCUTTUR VE ÇOK SAĞLAM BİR DIŞ İÇ YAPISI VARDIR  BUNA DA ÖZEN GÖSTERİLMİŞTİR   BAŞLIĞI DA ÖZELDİR 30 METRE  DENİZ İÇİNE BİLE SALINSA PATLAMIYOR SERT PRES BASKISIDIR ÜSTÜNE BAS GEÇ OTO İLEN YANLIŞLIKLAN GEÇ HİÇBİŞİ OLMUYOR
İŞİN EN İLGİNÇ YANI BU XLT Yİ  ÖYLE BİR ÇIKARDILARKİ  YANİ İLERDE ORASI BURASI BOZULACAK PARÇA SATICAM PARA KAZINICAM KAPILARINI DA KAPATILAR  Kİ EN ÇOK BAŞLIKLAR GİDER VE PAHALLIDIRLAR BUNDA ÖYLE BİR SORUN DA YOK  10X10  CİHAZ  4X4  DEMİYORUM BAKINIZ  GERİSİ SİZE KALMIŞ BENİM SON DİYECEKLERİM BUNLAR ....

SAYGILARIMLAN...................................................NACİBABA........................................O.N.K..

Yukarı Dön
tugican008 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 01/Eylül 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı tugican008 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2009 Saat 17:51
NACİ USTA YAZILARINI UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM SENDEN ÇUBUKTA ALMIŞTIM
SÜREKLİ DFX DFX DİYORDUN ŞİMDİ NEDEN XLT  DEĞİŞEN BİŞEY Mİ OLDU MAKINELER AYNI MAKINE YOKSA YENİ BİŞEY Mİ KEŞFETTİN  BUNU DA YANLIŞ  ANLAMA  BEN DEDEKTÖRDEN HİÇ HİÇ ANLAMAM SAYGILAR
ÖLMEZ SAĞ KALIRSAM EĞER:HESABIM VAR...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2009 Saat 19:25
Orjinalini yazan: tugican008

NACİ USTA YAZILARINI UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM SENDEN ÇUBUKTA ALMIŞTIM
SÜREKLİ DFX DFX DİYORDUN ŞİMDİ NEDEN XLT  DEĞİŞEN BİŞEY Mİ OLDU MAKINELER AYNI MAKINE YOKSA YENİ BİŞEY Mİ KEŞFETTİN  BUNU DA YANLIŞ  ANLAMA  BEN DEDEKTÖRDEN HİÇ HİÇ ANLAMAM SAYGILAR

BİR ÜSTTE YAZDIKLARIMI HERHALDE İYİ İNCELEMEDİNİZ  ORDA ETRAFLICA TAFSİLATINLAN İZAH EDİLMEKTEDİR TAMAM AYNI  KART  DFX TENİ MODELİ AMA EKSİKLER VARDIR  DFX=300 YENİ MODELDİR EKSİK VAR   V3  EN SONU TAM PROFESYONEL AMA ONDA DA EKSİK VAR   FABRİKANIN YAPTIĞI ÇOK BÜYÜK BİR HATAYI ÖRTBAS ETMİYE VE UNUTTURMAYA  YÖNELİK ÇABALARI VARDIR FAKAT OLMUYOR

ŞİMDİ DESEMKİ  V3  Ü ALIN EN İYİSİ BU DERSEM BU SİTEMKARLIĞI YAPMIYACAKSIN DEĞİLMİ HERHALDE  O ZAMANKİ SENEDE EN İYİSİ BU DEDİK GENE DERİM AMA BUNDA İSTENİLEN ARANAN  ÖZELLİKLER HEPSİ BİR ARADA YANİ 3--4 AYRI ÖZELLİKTE MAKİNE ALIP ÇALIŞACAĞINA Bİ TANE  XLT  AL TAKIMLARINI DA AL BAK İŞİNE DİYORUM DERKEN ACABA BUNUN NERESİNDE HATA YAPIYORUM ONU SÖYLERMİSİNİZ BANA  BUNU NİYE ŞİMDİ SÖYLÜYORSUN O ZAMAN NİYE SÖYLEMEDİN DİYEBİLİRSİN SENDEN ÖNCE SENİN SÖYLİYECEĞİNİ BEN SÖYLEYİP SANA FIRSAT BIRAKM IYORUM  BU KONUDA DA  O ZAMANKİ PİYASALARDA BOLLUK VARDI HERKES İSTEDİĞİNİ ALIYORDU BUGÜNKİ GİBİ ORTALIK KURUMAMIŞTI  HERKESTE İLGİLİ İLGİSİZ Bİ SÜRÜ MAKİNE ALIYORLARDI PARA  VARDI ÖNÜNE GEÇEMESİNİZKİ NE SÖYLESEN PARA ETMİYORDU  HER KAFADAN BİR SES ÇIKIYORDU  KİMİN NE YAPTIĞI BELLİ DEĞİLDİ  VE HAKİKATTEN DE EN İYİ DEDEKTÖR O GÜNKİ ŞARTLARIN İÇİNDE EN GELİŞMİŞİ DFX Tİ BEN DE BUNU ÖNE ÇIKARDIM BİZİM KATI TESTLERİMİZİ BAŞARIYLEN GEÇİYORDU BENİM AÇIMDAN HİÇBİR SORUN YOKTU ALIN DEDİM MİLLETTE ALDILAR   YALNIZ SORUN BUNLARIN PROGRAMLANMASI GEREKİYORDU BU YAPILMADIĞI MÜDDETÇE DE  NETİCE ALINMASI ÇOK GÜÇLEŞİYORDU İŞTE BU ARADA BİR SÜRÜ PARAZİTLER ÇIKTI ORTALIĞA BEN MİLLETİ SÖĞÜŞLÜYORMUŞUM PROGRAM MURAGRAM HİKAYEYMİŞ YALANCIYMIŞIM PARA TUZAĞIYMIŞ AKILLARI BÖLDÜLER BU PARAZİTLER KAÇBİN TANEYE NE OLDU BEN DE ÇEKİLDİM KENERA SÖYLİYECEĞİMİ SÖYLEDİM SONUÇ YAPTIRANLAR MEMNUN YAPTIRMIYANLAR FERYAT  ETTİLLER  SONRADAN TÜMÜ YOLLADI YAPILDI ŞİMDİ NİYE KİMSENİN SESİ ÇIKMAZ  YOKKİ SORUNU KALMADI  KİMSENİN 

BANA YÜZLERCE MAKİNE GELİR GEÇER KİMİ ARIZALI TAMİR KİMİ AYAR HERKESİN BİR SORUNU VARDIR BU ALETLERİN YAPILMASI SONUCU HEPSİ TEST İÇİN ARAZİYE ÇIKAR BURDA DÜKKANDA ÇALIŞTI VE AL SAHİBİNE DEMEK BANA TERSTİR BU MAKİNELER  BURDA YAPILIR ARAZİYE ÇIKARILIR EĞER ORDA DA NORMALSE TAMAMDIR DEĞİLSE ORDA ARAZİDE AYARLANIR  YAPILIR İYİCENE EMİN OLUNDUKTAN SONRA SAHİPLERİNE YOLLANILIR  BEN ŞİMDİYE KADAR  HİÇ HATIRLAMAM BURDAN AYAR İÇİN OLSUN TAMİRDEN ÇIKMIŞ GİTMİŞ HİÇBİRİNİN GERİ GELDİĞİNİ GÖRMEDİM İŞTE TÜM BU MAKİNELERİN TEST TUTANAKLARI BİR BİR BİLGİSAYARA GEÇER  VE HER 6 AYDA BİR GENELLEME YAPILIR BU GENELLEMELERİ  2 SENEYE YAKINDIR  XLT  BAŞTA GÖTÜRÜYOR   NEDENİ DE  2 TANE  UNSURU ÜSTÜNDE BARINDIRDIĞI İÇİNDİR BAŞKA HİÇBİRİNDE BÖYLE TOPLU ŞEKİLDEKİ MAKİNEDE OLMUYAN UNSUR  Kİ BUNLAR İÇİN AYRI AYRI 2 TANE DAHA MAKİNE ALMAN GEREKİR   ALMIYORSUN
TÜM OLAY BU BAŞKA BİŞİ YOK
AYNI ANDA BİR TUŞA BASMAKLAN   TM 808 DEN  2 KAT DAHA FAZALA İŞ YAPAR HALE GELİYOR
BİR BASIMLAN DAHA EN BÜYÜK ÖZEL YAPIM YUVARLAK BAŞLIKLARA GİRİYOR   1 METRE ÇAPLI  1.5 METRE ÇAPLI BUNLARA İP BAĞLANIP ÇEKİLİYOR  ARKADAN TOPRAK ÜSTÜNDE GELİYOR BU BAŞLIKLAR   DERİNLİK HESABINI  DA VERMİYECEĞİM BURDA  SONRADAN BAŞIMA KAKIYORLAR   TM 808 GİBİ ÇİFT ANTEN DE TAKILIYOR   BUNA AİT APARAT DA VAR VE BU HER İKİSİ İÇİN MAKİNENİN GEÇTİĞİ BİR YATAK VAR ALTINDA DA AYRI BİR ELEKTRONİK DÜZEN İÇİNDE ÇİFT 12+12 VOLT AKÜ İLEN  GÜCÜ ÖYLE BİR ARTIYORKİ  BUNU ÇALIŞTIRDIĞIN ZAMAN DA ÖZEL BİR PANTOLONU VE ÖZEL BOTLARI VAR BUNLARI TAKMADINMI 5 DAKKAYA VARMADAN HANGİ TARAFINDA İSE MAKİNE O TARAFIN FELÇ GİBİ GEÇİCİ TUTMAZ OLUYOR UYUŞUYOR YANİ HERHANGİ BİR TEHLİKESİ YOK İNSANA AMA BUNU YAPIYOR TM 808 DE AYNIDIR YARIM SAATE UYUŞURSUN    YANİ TAKILABİLECEK OLAN YAN AKSESUARLARLAN BU ALET ÇEŞİTLİ KILIKLARA GİREBİLMEKTEDİR  BU ÖZELLİKLERİ İSTEYENLER İLERDE PARAM OLDUĞUNDA BUNLARI ALIP TAKARIM KULLANIRIM DİYENLER BU MAKİNEYİ TERCİH ETSİNLER DİYORUM   BUNLARI DA SÖYLÜYORSAM KABAHAT MI EDİYORUM NE EDİYORUM LÜTFEN AÇIKLAYIN BEN   SİZİN SORUNUZA BU KADAR UZUNCANA CEVAP VERİYORUM SİZ DE 2 KELİME İLEN AÇIKLAYINIZ NE İÇİN SEBEB NE ???  MAKİNELERDEN HİÇ ANLAMAM DİYORSUN AMA BEN ÇOK İYİ ANLADIĞINI BİLİYORUM  BEN TEK BİR KELİMEDEN BİNLERCE GİZLİ MANALARI ANINDA ÇIKARIRIM HİÇ ANLAMIYAN BU ŞEKİL SORU SORMAZ  SENDE YANLIŞ ANLAMA SAKIN

SAYGILARIMLAN.......................................................NACİBABA..................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 13/Temmuz 2017/2009 Saat 19:28
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı tugican008 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Temmuz 2017/2009 Saat 02:54

TEKRAREN MERHABA

YAZDIKLARINIZI  GAYET DİKKATLİCE OKUDUM AMA HAKKIMDA GAYET YANILDIĞINIZI BİLİN

BEN DİKATİMİ ÇEKEN NOKTAYI SÖYLMEKTEN KAÇINMAM  YİNE SÖYLÜYORUM BEN MAKİNELERDEN HİÇ HİÇ ANLAMAM HAYATIMDA SADECE BİR KERE MAKİNE ALDIM O DA NOKTANIN BIR MODELİYDİ  KANDIRILMIŞIZ GERİ VERMEYE ÇALIŞTIK YARISINI KESTILER DUNYA ZARAR ETTIK. SONRA SIZIN YAZDIKLARINIZI  TAKİP ETTİM SOYLEDIKERINIZ MANTIKLI GELDİ BİR ÇİFT ÇUBUK ALDIM SÖYLEDİĞİNİZE GÖRE KİME NE YOLLADIĞINIZA DAİR LİSTE VAR ELİNİZDE  ORDA ADIM GEÇİYODUR   (TURGAY TOPALOĞLU)

KİMSEDEN BİŞEY SAKLADIĞIMIZ IMA ETTİĞİMZDE YOKTUR SORDUĞUMUZ SORULARDA DAHA IYIYI ARAMAK BULMAK ADINADIR.  KEŞKE YERİNİZ YAKIN OLSADA ZİYERETİNİZE GELSEM BİR ÇAYINIZI İÇSEM SOHBET ETSEK  KİMSEYİ BİLMEDEN YARGILAYAMAK İSTEMEM SİZİDE YARGILAMIYORUM EWET IKI SATIR YAZIMA UZUN UZUN YAZMIŞSSINIZ ALLAH RAZI OLSUN
TEKRAR İFADE EDEYİM USTA  SİZDE FARKLI MANALAR ÇIKARMAYIN SADECE  SORU SORMAYI SEVEN AKLINA BİRŞEY TAKILAN  BİRİ OLARAK DÜŞÜNÜN ÇÜNKÜ ÖYLEYİM
AMACIM SİZDEN YARARLANMAK BALTALAMAK DEĞİL
BÜYÜK BİR DÜŞÜNÜR DER Kİ : HERKES BANA HAKVERİYORSA YANILIYOR OLABİLİRİM
EVET ART NİYETLİ İNSANLAR YOK DEĞİL AMA SİZDE BİLMEDEN ZANDA BULUNMAYIN LÜTFEN  ADIM ORDA DOLAYISIYLA DİĞER BİLGİLERİMDE SİZDEDİR
ALLAHA EMANET OLUN
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Temmuz 2017/2009 Saat 06:50

TUGICAN 008   ARKADAŞA HİTABEN................................................NACİBABA.................O.N.K

MESAJINI ALDIM TEŞEKKÜRLER
BENDEKİ TÜM EVRAKLAR İSİMLER ADRESLER  1 AY ARAYLAN İMHAA EDİLİR  KİMSENİN HERHANGİ BİR BELGESİ BEN DE YOKTUR ÇÜNKİ YAŞADIĞIMIZ DEVİR BUNLARI İCAP ETİRİYOR
SENDE ÇUBUK VARSA  LÜZÜM YOKTUR PAHALLI  MAKİNELER ALMIYA Bİ TANE WHİTESİN  PRİZM 3 VEYA DİĞER MODELLERİNDEN AL BİTANE ÇUBUKLAN EN İYİ İKİSİ GEÇERLİDİR BAŞKA BİŞİ DE İSTEMEZ 700 TL CİVARIDIR GENE DE SEN BİLİRSİN.....

SAYGILARIMLAN..............................................................................NACİBABA...............O.N.K..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı tugican008 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Temmuz 2017/2009 Saat 07:02

USTAM SELAMUN ALEYKÜM

BEN İSTANBULDAYIM AMA ASLEN ARTVINLIYIM  1.5 YIL OLDU   ING BANK  KAPSAMINDA FATURA TAHSILATI YAPIYORUM DAHA YENI OLDUĞUM İÇİN BİR YERE AYRILAMIYORUM

BU KONULARA OLAN MERAKIMIZIDA SANALDAN GİDERMEYE VE BİRŞEYLER ÖĞRENMEYE ÇALIŞIYORUZ.MÜSAİT OLUNCADA MEMLETTE ÖĞRENDİKLERİMİZİ TATBİK EDECEZ İNŞALLAH

O ZAMAN BİR XLT ALALIM BUNUN  YANINDA EN IYI BAŞLIĞI YADA DİĞER TAKIMLARINI YAZARMSINIZ TEK TEK  AYRICA BU MAKINAYA SIZIN  ÖNERDİĞİNİZ PROGRAMI YÜKLEMENİZ NE KADARA ÇIKAR MAKINEYI ORAYA GETIRSEM BIR AYNI GÜN GERİ GELEBİLİRMİYİM
İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER SAYGILAR
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Temmuz 2017/2009 Saat 07:05
Osman bey önceliklen geçmiş olus  selamlar syagilar.
Bende Yeni aldım DFX 300 en son çıkanı Stıcı azim elektroteknikten aldım direk sana orya gönderttim Telefonlanda görüşmüştük osman bey program ve batarya da yapılacaktı  bugün yarın elinizde olur. Üstteki yazıyı  Okuyunca İçime bir kurt düştü  acaba yanlişmi yaptık XLT mi alsaydık diye düşünüyorum  çünkü en iyyisi diye demiştiniz acaba ne öneririsiniz deyiştirelimmi dersin nasıl yapabiliriz  ileriye dönük herhangi bir problem olurmu veya düzelebilir birşeymi bu işlerin Fröfesörü sen sin nasıl dersen Bana yardımcı olursan çok sevinirim cihaza iyyicene bak acelem yok geç olsun temiz olsun  bana yeter Şimdiden Yardım ve desteğin için Çok teşşekür ediyorum.Allah Senden razı olsun Sağlık Sıhat Huzur Dolu Uzun Ömürler Diliyorum
......................................BİRKAN........................................ 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50