Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NACİBABA'NIN YENİ MEKANI

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NACİBABA'NIN YENİ MEKANI
    Gönderim Zamanı: 07/Temmuz 2017/2009 Saat 11:13
 twirlin_chaly.gif

ARKADAŞLAR YENİ YERİMDEN GÖRÜNTÜLER SUNUYORUM  TABİİ BU ARADA DA KALFAMI DA UNUTMUYORUM Bİ DE BEKÇİM VAR ONU DA UNUTMUYORUM  BEKÇİYE DAHA BİR AD BULAMADIM  FAKAT İNSAN GİBİ BİR KÖPEK KONUŞUYOR ANLATIYOR AMA BEN DE DİYORUM Kİ LEN TÜRKÇE KONUŞ SENİN LİSANINI ANLAMIYORUM  ORALI OLMUYOR TABİİ  FAKAT YENİ TANIŞMAMIZA RAĞMEN BEN BUNU SAHİPLENDİM YA  ÖYLE SAĞDIK BİR HAYVANKİ GÖRÜLMEYE DEYER  BEN ŞİMDİ BURDAN ÇARŞIYA GİDİP ALIŞVERİŞİMİ YAPIYORUM HER AKŞAM BEN GİDİYORUM DİYE RESMEN AĞLIYOR GELİNCE DE BİR SEVİNÇ Kİ SORMAYIN GİTSİN ÇOK HASSAS BİR HAYVAN AV KÖPEĞİ BUNU BULMADIM KENDİ GELDİ  UYUZDU VETERİNERE BAKTIRIYORUM İĞNE OLDU UYUZ AZALDI KENELERİ DÖKÜLDÜ   HAYVAN UYUZLUKTAN RESMEN KENDİNİ YİYİYORDU İNSANIN İÇİ KALDIRMIYOR  ŞİMDİ TAM KAPININ ÖNÜNDE ENSE YAPIYOR GÖLGE ORASI  HA BİDE KISKANÇ AKILLARA ZARAR HERKESTEN KISKANIYOR ÇOK GÜLÜYORUM BUNUN BU HALLERİNE İŞTE YALNIZLIĞIMI DOLDURAN BİR ARKADAŞ  HİÇBİR ÇIKARI YOK SADECENE DOYUR  SUYUNUN VER  ARD DÜŞÜNCELERİ YOK SAFIN SAFI İNSANLARDA KEŞKE BU DÜŞÜNCELERE SAHİP OLSALAR AMA NEREDE  NEYSE

BENİM 10 YAŞINDAKİ CANAVARDAN  DA BAZI RESİMLER KOYUCAM ADAM PARÇA SÖKÜYOR BİR ELİNDE HAVYE BİR ELİNDE CIMBIZ  BEN BUNA ALİM DİYORUM   İSMİ DE GELİBOLUNUN EN ÜNLÜ EVLİYASININ İSMİNİ KOYDUM  (( AHMED-İ   BİRCAAN  )) DIR  İŞTE BÖYLE GÜNLER GEÇİYOR SİZLER VARSINIZ EN ÖNEMLİSİ DE BENİM İÇİN BUDUR  SİZLER DE OLMASANIZ KİMLERLEN NEYİ PAYLAŞICAM  BEN HEPİNİZİ   HAS AKRABAM HISIMIM OLARK BÜYÜK BİR AİLE OLARAK GÖRÜYORUM  BUNLARDAKİ PAYLAŞIMLARIMIN SEBEBİ DE BUNDANDIR  YANİ
NE YAPIP EDİYORSAM SİZLERE DE ANLATIYORUM NE YAPAYIM  BÖYLE AVUNUYORUM
HERKESE GANİ GANİ SELAMLAR SAYGILARIMI SUNUYORUM
..........................................OSMAN NACİ KANAT..............................NACİBABA............O.N.K..

dededededededededede

NOT>>resimlerin üstüne tıklayıp büyütün öyle bakınız

dededededededededede

dededede dede
 dede                                      dede 

dededededededededede

dededededededededede

dededededededededede

dededede
dededededede

BU RESİMLER DAHA BU YERİN YARISIDIR  SONRA DİĞERLERİNİ DE YÜKLİYİECEĞİM  BİR DE DIŞARDA KAPI ÖNÜ HER İKİ TARAFI DA NAYLON ALTINDA  İÇERSİ ALMADI  GERİSİ DE DIŞARDA DURUYORBig%20smileClapCryLOLAngryEmbarrassed..?????????twirlin_chaly.gif

dede
dede
not> üstlerine tıklayın resmi büyütünüz

YENİ YERİN TANIMI  HERHALDE ARTIK BULUNUR  ADRES BURASIDIR

resim (1).............................resim (2)

Düzenleyen nacibaba - 15/Kasım 2017/2012 Saat 22:41
Yukarı Dön
tekniker23 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 22/Ekim 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı tekniker23 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Temmuz 2017/2009 Saat 11:24
SELAMINALEYKÜM NACİ BABAM

ALLAH SANA BAĞIŞLASIN EVLATLARINI HAYIR GÜNLERE KALIRLAR İNŞALLAH CÜMLE ÜMMETİ MUHAMMEDİN EVLATLARI.
ALLAH'A EMANET OL BABACIĞIM ELLERİNDEN ÖPERİM KAL SAĞLICAKLA SENİ ÇOK SEVİYORUZ.
ŞAHİN
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07/Temmuz 2017/2009 Saat 12:00
selamın aleyküm ve rahmetullahü. naci ustam
naci ustam bu köpeğin sevabı inanın size yeter. inşallah birgün geliboluya yanınıza ziyaretinize gelicem.kime sorsam geliboluda sizi bilir ve tarif eder yerinizi heralde deyilmi?
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Temmuz 2017/2009 Saat 16:44
Yeni yerin hayırlara vesile olsun Naci Babam, bir gün özel sizi ziyarete gelicem, hürmetle ellerinden öperim.
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50