Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SATILIK WHİTES 'LER COINMASTERLER

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
mehmet050 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Mayıs 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı mehmet050 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ağustos 2017/2009 Saat 03:49
Amele arkadaş cihaz faturalımıdır?
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ağustos 2017/2009 Saat 06:37
evet faturalı  4.10.2007
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ağustos 2017/2009 Saat 06:38
         10 gün falan nete giremiyorum tel 05337307854-05424151110
Yukarı Dön
mehmet050 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 05/Mayıs 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı mehmet050 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ağustos 2017/2009 Saat 08:02
Başkasının adına kesilmiş faturayla bu cihazla jandarmaya denk gelsek sorun olurmu yada şöyle söyleyeyim kazı yapmadan sadece cihazla denetlemeye denk gelsek illaki kendi adımıza mı olacak.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Ağustos 2017/2009 Saat 09:49
Orjinalini yazan: mehmet050

Başkasının adına kesilmiş faturayla bu cihazla jandarmaya denk gelsek sorun olurmu yada şöyle söyleyeyim kazı yapmadan sadece cihazla denetlemeye denk gelsek illaki kendi adımıza mı olacak.

MEHMET050   ARKADAŞA CEVABEN............................................NACİBABA....................O.N.K..

ARKADAŞIM BAK ŞİMDİ    İŞİN ESASI KURALI ŞÖYLEDİR BU SENELERDİR AYNI YÖNTEMLEN YAPILMAKTADIR BU ŞEKİLDE YÜZLERCENE MAKİNE DEVRETTİM BEN VE KANUNU  BÖYLEDİR
ŞİMDİ İYİ DİNLE HERKES DE OKUYANLAR DİNLESİNLER

FATURASI DİYELİM  (X )  İSMİNDE BİRİNE KESİLMİŞ  VE   X   CİHAZINI SATIYOR   SEN DE ALICI OLUYORSUN    BURAYA KADAR ANLAŞILDI HERHALDE

VE SEN SATICI  X  İLEN ANLAŞIP PARASINI SAYIYORSUN  VERİYORSUN   X  E

(X)  DE KENDİ ADINA OLAN BU FATURANIN ARKASI OLAN BOŞ YERE AYNEN ŞÖYLE YAZIYOR

..............................................................................................................................................

ADİ SATIŞ  SÖZLEŞMESİDİR

SAHİBİ BULUNDUĞUM BU FATURADAKİ  CİHAZIMI  (xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx)  CAYA SATTIM
PARAMI NAKTEN VE PEŞİN ALDIM İŞ BU CİHAZLAN BU TARİHTEN İTİBAREN HİÇBİR ALAKAM KALMADIĞINI BEYAN EDER İMZALARIM

ALICI   İÇİN BOŞ BİR YER BIRAKIN CİHAZ KENDİNE GELİNCE SONRA BURASINI DOLDURACAKTIR  AYNEN ŞÖYLE YAZICAKTIR  BU YAZI BİLGİ İÇİNDİR BURAYA YAZILMIYACAK

[  CİHAZI EKSİKSİZ VE ÇALIŞIR DURUMDA TESLİŞM ALDIM  ]            İMZAA /İSİM SOYADI

ALICI                                                                                                       SATAN  KİŞİ
İSMİ SOYADI                                                                                    İSİM SOYADI
VATANDAŞLIK KİMLİK NOSU                                                      KİMLİK NOSU
AÇIK ADRESİ                                                                                         AÇIK ADRESİ
TELEFONLARI                                                                               TELEFON NOLARI
AÇIK İMZASI VE GÜN TARİH SENE                                           AÇIK İMZAA GÜN TARİH SENE

VARSA ŞAHİT KİŞİLER
                                                 AYNI SİZİNKİLER GİBİ ŞAHİDİN DE
                                                  YAZILIMI   KAÇ KİŞİ İSE  YOKSA İSTEMEZ

LAZIM DEĞİL AMA KİŞİLERİN TERCİHİNE KALMIŞ NOTERDEN DE BİR AYNI SÖZLEŞME YAPILABİLİR   GEREKLİ DEĞİLDİR    BİLGİ İÇİN YAZILMIŞTIR

...............................................................................................................................................

HEPSİ BUKADARDIR DEDEKTÖR 2.Cİ 3.CÜ VE DAHA ÇOK EL DEĞİŞMELERİNDE BU SATIŞ SÖZLEŞMELERİ  GEÇERLİDİR  ÇÜNKİ ALAN VATANDAŞTIR İŞ SAHİBİ DÜKKAN SAHİBİ GÖZÜKMEDİĞİ İÇİN FATURALAR ONDAN ONA KESİLEMİYOR  SAZDECENE BÖYLE SÖZLEŞMELER VE İMZAALAMALAR GEÇERLİDİR

ŞİMDİ SAYIN ARKADAŞIM ELİNDE KAZMA KÜREK YOK HERHANGİ BİR YERİ DE KAZMAMIŞSSIN SADECENE ELİNDE DEDEKTÖR ARAŞTIRMA YAPIYORSUN   BURDAKİ DURUMDA JANDARMANIN AKSİLİĞİNE DENK GELSEN GECE YAKALANSAN JANDARMADA ERTESİ GÜNÜ RESMİ DAİRELER AÇILANA KADAR ORDA MİSAFİR OLARAK TUTULURSUN VE SABAH İLK SAVCILIĞA ÇIKINCA DA ALETİN DE SEN DE SERBEST KALIRSIN  YANİ HİÇBİŞİ OLMAZ

YALNIZ FATURANIZ VE DEVİR İŞLEMİ YAPILMAMIŞ HERHANGİ BİR BELGESİ OLMUYAN  YANAR
GÜMRÜK KAÇAKÇILIĞINDAN HANGİ ÜLKENİN MALIYSA BU DEDEKTÖR ONA GÖRE KAÇAKÇILIKTAN İÇERİ GRERSİNİZ VE YÜKLÜ DE BİR PARA CEZASI ÖDERSİNİZ ALET DE ELİNİZDEN GİDER GERİ VERİLMEZ  FATURASIZ VE DEVİR İLEMSİZ KESİNLİKLEN  DOLAŞMAYINIZ

SON OLARAKTAN DA  ESAS FATURANIN FOTOKOPİSİNLEN DAĞA BAYIRA ÇIKIN OLAKİ KAYBEDERSİNİZ HİÇ OLMASSA ASLI EVDE DURUYORDUR YENİDEN FOTOKOPİ YAPAR ÇANTANIZA KORSUNUZ SAKIN ASLI OLAN FATURAYI YANINIZDA HİÇBİR ZAMAN TAŞIMAYIN ÇOĞU KİŞİ BÖYLE KAYBETMİŞTİR SONRA ÜZÜLÜRSÜNÜZ

YANİ İŞİN ÖZETİ   BU ŞEKİLDİR FATURAYI YENİ ALANIN ÜZERİNE YUKARDAKİ GİBİ BİR SÖZLEŞME İLEN DEVİR ETMEKTİR BU KADAR BASİT VE YASALDIR

HERKESE SAYGILAR .........................................................NACİBABA..........................O.N.K..
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Eylül 2017/2009 Saat 20:42
Gönderim Zamanı: Dün Saat 08:42 - IP: 88.230.202.62
SELAM  ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BU BAYRAMIN BİRİNCİ GÜNÜNDE HERKESİN RAMAZAN BAYRAMINI KUTLUYORUM.NACİ ABİYEDE  SELAMLAR SUNUYORUM.BENDE  SATILIK WHİTES SİERRA SPEACTRUM VE ORJİNAL BAŞLIĞININ HARİCİNDE 62.5 CM EBATINDA MAGNUM BAŞLIK VAR ÇOK  DERİN  NOT:BENDEKİ DEDKTÖR WHİTES EAGLE SPEACRTRUMLA BİRE BİR AYNİ FARKI BENDEKİNİ BOYNA ASIYOSUNUZ.SAYGILAR SUNUYORUM

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

arkadaşımızın yanlış kısma verdiği bu ilanı buraya taşıdım.....
arkadaşım burası bu sitede yasak vs hiçbişi yoktur diğer siteler gibi
burda istediğin gibi isim cisim adres tel nosu nu yazabilirsin  bu makineye ait resimleri de yayınla burda ki arkadaşlar görsünler

not>>bu bahsi geçen makine billahssa yunanistan dağlık iç bölgeler ilen makedonya arnavutluk  italya dağlık kesimler  bulgaristan bu ülkelerden gelen istekler doğrultusunda özel imal edilmişti  ve hem derin algılar hem de çok kararlıdır  her tür hava ve zor şartlarda çalışır makinenin  taşıma çantası ilen hem boyna askısı hem de bele kemer üstüne bağlantısı vardır  bu yolla sap başlık kol çok hafiflemiştir  yine ayrıca satılan aksesuarları içinde  boruya da monte aksamları vardır  arkadaşta bu aksamlar varmıdır bilemem bunlar istek üzere satın alınıyordu  türkiyeye de bunlar alman işçilerlen gelmişti   trakyada yunana sınır bölgelerde çok vardır bunlardan  tektekçilikte hiç affı da yoktur   bunları da yazıyorum bilginiz olsun diye bu makine hakkında 
not>2)=  demek istediğim durumun özeti şudur ( 1980 ilen 1990 ) seneleri arasında çıkan bu seri  özel istek yapımıdır sıra malı değildir
magnum denilen  devasa bir başlık ta bunlar için özel geliştirilmiştir
sadecene bu başlık yalnız başına bugünki fiatı 1000 tl den aşağı değildir ve bu  başlığa ip bağlanıp ipin bit ucunu da kendi beline bağlıyorsun arkan sıra toprak üzerinde geliyor makineye bağlamada  bu sefer makineyi de sizin üzerinizdeki en ufak şeyleri de çetiğinden bu şekilde çalışılıyor aynı başlık bende de vardı  ben bu şekilde işin içinden çıktımdı...bu magnum başlık  lan o tarihlerde yapılan aramalarda  bir yıkıntılık surlu kalıntıda aldığımız sinyalde tam 5.5 metre aşağıda bir normal demir kapı kanadına rastladık ve bunu bu derinlikten normal bir sinyal sesinlen kulaklıklan da çok iyi duyarak iş yaptıktı  iki arkadaş biri kazdı biri toprağı attı bu demir kapı çıkınca da çok üzüldülerdi bunu mustafa evinde alt katta duvara dayalı bir şekilde hatıra olarak tutuyordu aradan bayağı zaman geçti gidersem bakıcam halen duruyormu  7 saat uğraşıldıydı bunu çıkarmak için  bunları yazıyorum  hatıralardır hepsi bu arkadaşımız siteye yeni girdi  kendisini tanımam yani arka çıkıyorsun veya başka bir düşünceler kimde oluşursa sakın diyorum  yeri gelmişken ve bu makineden bende de vardı 6 sene bunlan bifiil çalıştık anılarımız vardır diye yazıyorum altında başka bişi hiçkimse aramasın ..ben olsam arkadaşın yerinde satmam hele o magnum başlığı katiyen satmam ama kendi bilir tabiki  ve arkadaşım eğer bu makineyi satıp başka bişi alıcam diyorsan o makineni çook ararsın bunu da sana söyliyeyim  ya bu işi tamamen bırakıcam dersen veya sıkışıklık var diyese ona bişi diyemem ama başka bişi alıcam dersen buna yazık edersin benden de söylemesi  ben elimden çıkardım o zamanlar yeminlen bin pişman oldum  bilemiyeceğim o makinenin yerini başkaları tutmadı belki alıştığımız için bana öyle geldi

geçmi,ş ramazanınızı ve bayramınızı en içten dileklerimlen kutlarım daha nice bayramlara hep beraber dileğimlen kal sağlıcaklan

SAYGILARIMLAN.................................NACİBABA...........O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 21/Eylül 2017/2009 Saat 21:10
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
maskedlion Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 04/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 13
  Alıntı maskedlion Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Ekim 2017/2009 Saat 18:41
satılık white s marka dedektor arıyorum 2. el xlt olur dfx olur dfx 300 olur fiyat bırakan olursa sevinirim
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Ekim 2017/2009 Saat 03:38
http://www.nacibaba.com/forum_posts.asp?TID=267&PN=1      burda benim ilanım var hala geçerli telimde var ayrıca resimleride mevcut            makina çok temiz orjinal amerikan bu fiyata aynı bu şekilde bulabileceğini zannetmiyorum.....               saygılar.... 

Düzenleyen amale - 02/Ekim 2017/2009 Saat 03:48
Yukarı Dön
heddam Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/ocak 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 12
  Alıntı heddam Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Ekim 2017/2009 Saat 11:33
arkadaşım merhaba....bende whites dfx 300 mevcut bir tane satılık fiyatta 1500 tl ...garanti belgeleri faturaları olduğu gibi duruyor...2250 kendim aldım azimden 1500 e veriyorum...daha 1 yıl garanti süresi bozulmamış devam ediyor... 2008 ağustosunda aldım...eğer almayı düşünürsen gordionIII@windowslive.com mail atabilirsin...0536 831 32 87 numaralı telefonumdan da ulaşabilirsin bana... bir üst modelini alacağım için satışa çıkardım.. cvp ınızı bekliyorum....
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Ekim 2017/2009 Saat 11:03
selam kardeş eagle ll sele nin durumu nedir görüşmek isterim.ekle görüşelim.:sokaloblaka_29@hotmail.com. 
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50