Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5BAKIM / TAMİR / ONARIM / SERVİS / SATIŞ / TAKAS / <>5NACİ BABA GÜVENCESİNDE KULLANILMAMIŞ / İKİNCİ EL DEDEKTÖRLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SATILIK WHİTES 'LER COINMASTERLER

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SATILIK WHİTES 'LER COINMASTERLER
    Gönderim Zamanı: 03/Temmuz 2017/2009 Saat 07:46

ARKADAŞLAR BU KISMA DA  WHİTES'İN SATILIK İLANLARINI DEVAM ETTİRİNİZ
VE SATIĞINIZ CİHAZLARIN  ARKASINDAN AYNI YERİN ALTINA BİR NOT DÜŞÜNÜZ
BU CİHAZ SATILMIŞTIR DİYE  VEYA HALEN SATILIKTADIR DİYE  BUNU MUHAKKAK YAPINIZ

YAPMASSANIZ BU SEFER SATILMIŞSSA BOYUNA ARANACAKSINIZ ÇENENİZ YORULUCAK MERAM ANLATMAKTAN  ONUN İÇİN AKIBETİNİ MUHAKKAK YAZINIZ

SAYGILARIMLAN................................................................NACİBABA.............................O.N.K..

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

D İ K K A T >>  2. ELİN SAĞLAMI NASIL OLUR   XLT  DE*********************

ARKADAŞLAR  XLT  LERDE HASARIN BÜYÜK OLMASI FAKAT HALEN ÇALIŞIYOR BİR ŞEKİLDE OLMASI DA DÜŞÜNDÜRÜCÜDÜR ÇÜNKİ BU CİHAZ HASARI ALDIĞINDAN İTİBAREN YAVAŞ YAVAŞ ÖLÜYOR BİR GÜN DE BAKMIŞISSINIZ HİÇKİMSE YOKTUR ALETTE

<> %99  OLAN ARIZA TÜRÜ AYNEN ŞU ŞEKİLDEDİR
      CİHAZ NORMAL HER TÜRLÜ İŞİ YAPAR  BİŞİSİ YOKGİBİ GÖZÜKÜR (EKRANA ) İLK ÖNCE BAKINIZ HASTALIK BAŞLANGIÇDA İSE EKRANDA TEK BİR SİYAH ÇİZGİ OLUŞUR YATAY OLARAKTAN VE BU ÇİZGİNİN ALTINA GELEN HER TÜR YAZILIMI BU ÇİZGİNİN OLDUĞU GEÇTİĞİ HER YERDE ALTTAKİLER GÖRÜNMEZ  İNCE DAR BİR ÇİZGİDİR  BU İLERKİ GÜNLERDE ÇOĞALMAYA BAŞLAR  VE EKRANIN BİR BLÜMÜNÜ KAPLAR VE ALTI GÖZÜKMESİ OLAN MAKİNE YAZILIMLARI ARTIK GÖRÜNMEZ YARIM YAMALAK GÖZÜKÜR VE BUNDAN DOLAYI DA GÖRSEL AYARLARI ARTIK YAPAMAZ OLURSUNUZ  SES DE YAVAŞ YAVAŞ EKSİLMEYE ZAYIFLAMAYA BAŞLAR  HEM DE BATARYAYI HIZLAN BİTİRİR HARCAR VE GÜNÜ GELİNCE DE RAHMETLİ OLUR..

BUNA EN BAŞ SEBEB TEK SEBEBİ DIŞARDAN BATARYA --AKÜ VS GİBİ ŞEYLER BAĞLANMASINDAN DOLAYI OLUR

<>  2.Cİ ÖNEMLİ SEBELERİN BAŞINI DA NORMAL PİL İÇİNDE UNUTULMUŞ BIRAKILMIŞ OLUP BU PİLLERİN AKMASI SONUCU OLAN HASAR HİÇ TAMİR EDİLEMEZ MUHAKKAK SURETTE YENİ KART ALINIP TAKILMASI LAZIMDIR

><  DİĞER SEBEBLER DE ŞÖYLE SIRALANABİLİNİR ..
YAKALANILMIŞTIR VE CİHAZ ADLİ EMANETE ALINMIŞTIR  İŞTE BURDA SAĞLAM CİHAZLARIN İÇLERİ BOZUĞUNLAN DEĞİŞTİRİLMEKTEDİR  BU SIKÇA OLAN BİR HADİSEDİR

>< DENİZE İÇİNE SAPIN SONUNA KADAR SOKULMUŞ ŞEKİLDE ARAMA YAPILIRKEN  ARAYAN KİŞİNİN KAYMASI TÖKEZLENMESİ SONUCU ALET İLEN BERABER KULLANICI DA DENİZİN İÇİNİ BOYLAMIŞ OLUP ALET DE ANINDA ÇÜNKÜ ÇALIŞIR VAZYETTE OLDUĞUNDAN RAHMETLİ OLMUŞTUR ...AYNI DURUM DA YAĞMUR YAĞARKEN ALETİN ÜSTÜNE BİR NAYLON GEÇİRİLMEMİŞ OLUP İÇİNE GREN SUYUN KISA DEVREYE SEBEBİYET VERMESİNDEN DOLAYI DA RAHMETLİ OLUR

>< GECE DİNLENME MOLASINDA ÇOĞU KİMSELER BUNU YAPIYOR ALETİ ARABANIN ALTINA SOKUYORLAR  VE HERHANGİ BİR YER DEĞİŞTİRME ŞEKLİ ORTAYA ÇIKIP ARAÇIN HAEKETİ İLEN MAKİNENİN ÜSTÜNDEN GEÇMESİ BİR OLUYOR BU HADİSELERİN SAYISI DA %40 LARA VARAN ORANLARDADIR

>< GECE BİR KOVALAMACA KAÇMALARDA ALET DE ELDE TABİ BU HER YERE VURUR BUNU KAÇMA ANINDA HİSSETMEZSİNİZ SONRADAN ANLARSINIZ YAMUK YUMUK OLMUŞ HALİNİ GÖRÜNCE   BUNUN DA ORTALAMASI %30 CİVARIDIR   BU YÜZDEN BAŞLIKLAR KOLLAR DA KAYBEDİLMİŞTİR ..

YANİ SAYMAKLAN BİTMİYEN UNSURLAR VARDIR  HERKES DİKKATLİ OLSUN KONUDA

SAYGILAR.........................................................NACİBABA..............................................ONK.

DİKKAT BURAYI MUHAKKAK
SURETTE OKUYUNUZ <><><>

ARKADAŞLAR  BAKINIZ İYİ DİNLEYİNİZ
%80  DEN FAZLA ARKADAŞLARIN  SATILIK KONUSUNDA  SATILIĞA ÇIKARDIKLARI CİHAZLARIN  MUHAKKAK SURETTE BİR YERLERİNDE BİR ARIZA DURUMU SÖZ KONUSU OLMAKTADIR 
LÜTFEN BU ŞEKİLDEKİ BİR MAKİNEYİ BİR ARKADAŞINIZA BU ŞEKİLDE SATMAYINIZ  BU HEM GÜNAHTIR HEM DE YAKIŞIKSIZ BİR DURUMDUR ÇÜNKÜ ALICI SİZE GÜVENMİŞTİR  BU GÜVENİ SARSMAYINIZ   BAKINIZ ÇOK AÇIK  KONUŞUYORUM UFAK TEFEK HASARLI FAKAT ÇALIŞIYOR VEYA YARIM YAMALAK ÇALIŞIYOR OLAN BU ŞEKİLDEKİ  CİHAZLARINIZI BANA YOLLAYIN ELDEN GEÇİRİP  SAĞLAMLAYALIM  ONDAN SONRA SATILIĞA ÇIKARINIZ HEM BEN DE BU CİHAZA ONAY VERMİŞ OLURUM ..
BU İŞTEN DOLAYI DA KİMSEDEN TEK KURUŞ İSTEMİYORUM  YETERKİ  ALAN VE SATAN  GÖNÜL RAHATLIĞI İÇİNDE OLSUN
VEYA SATILIK OLAN CİHAZLARINIZI YOLLAYIN BANA TAMAMEN  BEN ELDEN GEÇİRİP KENDİ YERİMDE TARAFIMDAN SATILIK ŞEKLE SOKAYIM NASIL İSTERSENİZ O ŞEKİL OLSUN AMA DÜRÜSTLÜĞÜ HİÇ KİMSE ELDEN BIRAKMASIN LÜTFEN..........

ŞİMDİ BAKINIZ BU ALIM SATIM İŞİNDE %99 ŞEKİL ŞU ŞEKİLDEDİR  KİŞİ YENİ BAŞLIYOR BU DEFİNECİLİĞE MAKİNEDEN ANLAMAZ ONUN BUNUN VEYA ARKADAŞININ ELİNDE GÖRMÜŞTÜR HEVES EDER BEN DE BİTANE EDİNEYİM DER  GENELLİKLEN İLK MAKİNESİ OLUCAKTIR  VE ARAMAYA BAŞLAR  VE BİR TANESİNE TAKILIR KALIR  ÖYLE BÖYLE DERKEN SONUÇTA 2.Cİ EL BİR ALETİ BÜTÇESİNE GÖRE ALIR  BURAYA KADAR HERŞEY İYİ GÜZEL DE BUNDAN SONRASI
ESAS  SORUNLUDUR VEYA ŞANSI VARSA SORUNSUZDUR.....

ŞAYET BU MAKİNE HASARLI KEYFE KEDER  ALALEDE ÇALIŞIYORSA  ZAMAN İÇİNDE BU ARKADAŞIMIZ  İŞİN RENGİNİ ANLIYACAKTIR  VE  ANLADIĞI ANDA DA  SATAN KİŞİYE BEDUA EDECEKTİR  VEYA SİNEYE ÇEKECEKTİR HER İKİ ŞIKTA ÇOK ZARARLIDIR  SÖYLENİCEK BİR SÖZ BEN BULAMIYORUM BU KONUDA YANİ KİŞİNİN HAYELLERİNİ HEYACANINI  YIKMIYA HİÇKİMSENİN HAKKI YOKTUR  LÜTFEN BU KONUYU İYİ DÜŞÜNELİM VARSA BÖYLE HASARLI ALETLERİNİZ YOLLAYIN BANA DÜZELTELİM SONRA SATINIZ  BU HİZMETİ BEN SİZE YAPMIYA SÖZ VERİYORUM HEM DE HİÇ KARŞILIK BEKLEMEDEN  YETERKİ ALAN MAĞDUR OLMASIN..

BU KONUYU ÇOK İYİ DÜŞÜNÜN ONA GÖRE DE HAREKET EDİNİZ BENDEN SÖYLEMESİ

SAYGILAR HERKESE.................O.NACİ KANAT........NACİBABA.....................................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 29/Mart 2017/2010 Saat 00:21
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
eagle2sl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/ocak 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı eagle2sl Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Temmuz 2017/2009 Saat 14:48
merhaba arkadaşlar 6000di3serisiorjinal amerikan malı cihaz temizdir almak isteyen grezuzs@hotmail.com bana yazsnlar fiyat 1500tl
Yukarı Dön
cumi81 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 25/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 1
  Alıntı cumi81 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Ağustos 2017/2009 Saat 09:37
coinmaster 6000 di profesyonel cihazım satlıktır cumi46@gmail.com ulaşabilirler
Yukarı Dön
tracker 4 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 01/Mart 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı tracker 4 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Ağustos 2017/2009 Saat 06:49
eagle 2 sl makınam satılıktır fatih_mehmet2005@hotmail.com ulasabılırler
fms
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 109
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Ağustos 2017/2009 Saat 02:36
                 satılık dfx orjinal american   :
                  22 Cm orjinal başlık
                  45 cm büyük başlık          450 tl
                  18*15 inch yani yine 45 lik s.e.f başlık  (320 euro değerinde )
                  whites pinpoint      170 tl
                  2 adet şarz edilebilir batarya  içindeki piller 8 tanesi durecel 2700 mah 8 tanesi 2750 mah hp   şarzlı pil takılı yani ikiside pilleri çıkarmadan şarz edilebilir.  (durecel 8 pil 70 tl)
                  2 adet kulaklık orjinal philips

fiyatı 2850 tl ye satılıktır ilgilenen arkadaşlar 05424151110 dan arayabilir veya abkuzhan@mynet.com  dan ulaşabilir pazarlık payı mutlaka vardır.  başlıkların ve dedektörün her hanki bi problemi yok tamir görmemiştir.    neden satıyorsun diye mutlaka soranlar olacaktır makinamdan gerçekten çok memnunum satmak zorundayım o kadar her kese kolay gelsin....   dedktörün ayrıntılı resimlerinide foruma koyacağım....

Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Ağustos 2017/2009 Saat 07:57

Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Ağustos 2017/2009 Saat 08:13
dede
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Ağustos 2017/2009 Saat 08:22
dede
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Ağustos 2017/2009 Saat 08:56

bataryaların birisini şarz edilebilir hala jak  takarak biz getirdik yani iki adet jarzlı bataryası var arazide hiç bi sorunla karşılaşılmaz ayrıca pinpoint var oda tek bi para veya metal bulunduğunda metali çok çabuk bulmanızı sağlar ve zaman kazandırır

Düzenleyen amale - 24/Ağustos 2017/2009 Saat 09:07
Yukarı Dön
amale Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Durum:
  Alıntı amale Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Ağustos 2017/2009 Saat 09:12
ayrıca makina orjinal usa..             herkese saygılar.......

Düzenleyen amale - 24/Ağustos 2017/2009 Saat 09:13
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 4>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50