Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÇUBUK OLAYI NEDİR NE DEĞİLDİR

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 15:26

YENİBULUŞ  ARKADAŞA.............................................................NACİBABA.....................ONK...

İLK  ÖNCE SİZ YANLIŞ KONUŞUYORSUNUZ BANA SİZİN SÖYLEMİŞ OLDUĞUNUZ BİR ŞEKİLDE HERHANGİ BİR TALEP GELMEDİ  Kİ
DURUMU ELVERMİYEN BİR SÜRÜ KİŞİYE HİBE OLARAK DA GÖNDERMİŞİMDİR  BUNU DA ALANLARIN KENDİLERİ ÇOK İYİ BİLİRLER ..
AYRICA   İLERDE ELİ  RAHATLADIĞINDA DA VERİLMEK ÜZERE BİR SÜRÜ KİŞİYE GÖNDERİLMİŞTİR SADECENE 1 KİŞİ BU ŞEKİLDE MÜRACAAT ETTİ O DA İZMİTİN KARAMÜRSEL KASABASINDAN MIŞ   TALEB ŞEKLİ BANA UYMADIĞI İÇİN KİBARCA GERİ ÇEVRİLMİŞ FAKAT EN SON AÇIP AĞZINI BİTON HAKARETLER VE KÜFÜRLER EDİP TELEFONU KAPAMIŞTIR  TEK OLAY BUDUR BAŞKA YOKTUR SİZ YANLIŞ KİŞİLERLEN KONUŞMAYASINIZ  ÇÜNKÜ NACİBABADİYE BENDEN BAŞKA  AYNI BENİ TAKLİD EDEN 2 KİŞİ DAHA VAR ONLAR DA ARAŞTIRILIYOR SONUNDA BULUNUCAKLAR   BİRİ (KEMAL BABA ) BİRİ DE (MAKAK ) DENEN ŞAHISLARDIR  BİLGİNİZE.....

ONUN İÇİN BU İŞLERİ BİR KALEM GEÇİNİZ SİZİN NİYET VE YAPMAK İSTEDİĞİNİZ ŞEKİL BELLİDİR BU HERKESCENE DE FARKEDİLİYOR SONUNDA YALNIZ KALIRSINIZ KONUNUZDA

BEN UĞRAŞMIŞIM BİŞİ YAPMIŞIM ÇIKARMIŞIM SONUNDA  EVET İŞ YAPIYOR HEM DE ÇOK GÜZEL İŞ YAPIYOR BU KONUDA TÜM BİLİMSEL OTORİTELERLEN ZATEN TERSİM  NİYE
NİYESİ DE ŞU ŞİMDİYE DEK HİÇ GÖRMEDİKLERİ OKUDUKLARI OKULLARDA DA GÖRMEDİKLERİ
YAŞAMLARINDA DA GÖRMEDİKLERİ BİŞİLEN KARŞILAŞIRLARSA İŞTE SONUÇLAR SİZİN DEDİĞİNİZ ŞEKİLLERE DÖNER İTİRAZIN EN ACIMASIZLARINI YAPARLAR  BUNDAN DA ZEVK DUYARLAR ÇÜNKÜ İLİM ADAMI DA OLSANIZ KİMYAGER DE OLSANIZ SİZDE  RUHEN BİR HASTALIK MEVCUTTUR  BU DA SAĞLIKLI KİŞİLERE DEVAMLI ZARAR VERMEKLEN ÖMRÜ GEÇER
YANİ İLK ÖNCE SİZ KENDİNİZİ BİR TEDAVİ ETİRİN SONRA GELİN BENİM KARŞIMA  BU SİZE SON SÖYLİYECEĞİM ŞEYDİR

İLK ÖNCE BENİM YAPTIĞIM HERNEYSE ALET ÇUBUK VS  HEM SİZİ HEMDE HİÇKİMSEYİ ALAKADAR ETMEZ ELEŞTİRİ HAKKI DA VERMEZ  ANCAK BU ŞEKİLDEKİ YAZILARI YAZANLARIN MUHAKKAK BİR KUYRUK ACILARI VARDIR VEYA YAPMAK İSTEDİKLERİ BİR ŞEYİN ÇALIŞIR SONUCUNU BİR BAŞKASINA KAPTIRIP HAZIMSIZLIK KRİZİNE GİRMİŞLERDİR   BUNLARI ÇOĞALTABALİRİM FAKAT SİZLER GİBİ BOŞ ZAMANIM ÇOK AZ ANCAK BUKADARLAN YETİNİN

HEM SONRA  HASTALIKLI BİR BEYNE SAHİP OLMANIZIN  2.Cİ SİNİ DE KENDİNİZ  ZATEN YAZINIZDA BELİRTİYORSUNUZ DİYORSUNUZ Kİ  ( ÖDEMELİ OLARAK İSTEDİM YOLLAMADI )
DEMEKKİ BU KADAR İNSANIN BANA İTİMADI VAR SİZİN YOK YANİ İNSANLARA KARŞI ÖZ GÜVENİNİZ BİR KERRE YOK TAMAMEN HERŞEYDEN KUŞKU DUYAN ÜRKEN BİR YAPINIZ VAR BU DA SİZİN ÇOCUKLUĞUNUZUN ÇOK SORUNLU GEÇMESİNDEN KAYNAKLANIR VEYA ÇOK KİMSELER SİZİN SAFLIĞINIZDAN İSTİFADE EDİP SİZİ YEMİŞLERDİR SİZ DE SONRADAN UYANIP DİĞER KİŞİLER HAKLI DA OLSA HERKEZDEN KİŞİSEL İNTİKAM ALMALARA GİDEBİLİRSİNİZ YANİ DEDİĞİM GİBİ SİZ MUTLAK SAPLANTILARI OLAN HASTA BEYİNLİ ÖZÜRLÜ BİR KİŞİLİKSİNİZ  BU SİZDE CÜMLENİZİ  EN SON BİTİRDİĞNİZ YERDE DE BELİRTMİŞSSİNİZ ZATEN  ÖTEKİ DÜNYA İŞİ İŞTE SİZ DE DEMEKKİ ÖLENE DEK BU AYNI HUYLARIMI DEVAM ETTİRİCEM DİYORSUNUZ  ..VEYA BİR BAŞKA ŞEKLİ MANASI DA OLABİLİR ÇÜNKÜ  9 SEFER BU KONUDA KURŞANLANMIŞ BİRİ OLARAK  BİR YENİ GİZLİ TEHDİT DE OLABİLİR HERŞEY OLABİLİR   HER NE DİYECEKSENİZ AÇIK AÇIK KONUŞUNUZ   BU İŞ HİÇBİRŞEY OLMASAYDI  BOŞ İŞ VEYA SAHTEKARLIK ÜRÜNÜ OLSA BAK EN BÜYÜK ZENGİNLER BUNU BENDEN TAMAMINI ALMAK İÇİN UĞRAŞIYORLAR ORTADA DÖNEN RAKKAMLARI SÖYLEMİYORUM  SONRA AMMA DA ATTIN DENMEMESİ İÇİN  VERMEDİK NE OLDU TAM 9 SEFER HÜCUMA UĞRADIM BEN ONLARA NLAR BANA  KURŞUNLAR KONUŞUYOR ARTIK  HER DEFASINDA BEN ÜSTÜN GELDİM ŞİMDİLİK BUNU DA BIRAKTILAR  VE İŞTE SON ŞEKİLLER SİZİN DEMEÇLERİNİZ GİBİ ARTIK OLMUYA BAŞLADI YANİ BOZGUNCULUK YARATIP ALACAK OLSA BİLE İÇLERİNE KURT DÜŞÜRME TEKNİĞİ BUNLARI DA GEÇELİM VARSA BÖYLE ŞEYLER DE  BEN SİZE DEMİYORUMKİ BUNLARI KASITLI YAPIYORSUNUZ ÇÜNKİ TÜM OLABİLECEK İHTİMALLERİ SIRALIYORUM  VE BU KONU HALEN RESMİ KANALLARDADIR 2 SENEDİR  VE ZANNEDİYORMUSUNKİ  TEK SES SİZDEN GELDİ GELİYOR 4 SENEDİR NELER NELER NE ŞİKAYETLER OLDU BİLİRMİSİNİZ  NEREDE İSE REİSİCUMHURA ŞİKAYET EDİCEKLER AMA TÜM YAPILAN ARAŞTIRMALARIN SONUCU BEN TEMİZ ÇIKIYORUM BURDAYIM AYNI ADRESTEYİM TELEFONLARIM AYNI İMALATI DA YAPIYORUM HERŞEY NORMAL GİDİYOR  DEMEKKİ BEN ŞARLATAN GEĞİLMİŞİM 3 KAATÇI DA DEĞİLMİŞİM YOKSA BIRAKIRLARMI  HI  NE DERSİN ...

1> SİZİN GİBİ SİVRİ ZEKALI OLAN KİŞİLER HEM DE KİMYAGER LABORANT 60--70  YAŞLARINDA MESLEKLERİNİN ZİRVELERİNDE
BU KİŞİLER ÖDEMESİNİ DE YAPIP ALDILAR İLK BAŞTAN AYNI SİZİN GİBİ OLAYI AŞAĞILADILAR BEN SABRETTİM  SONUÇ NE OLDU BAK SANA ANLATAYIM ..
SONUÇ BU ÇUBUKLARI HER TÜRLÜ ORTAMDA İÇLERİNİ AÇTIKLARINDA  HATTA SU İÇİNDE BİLE HİÇBİŞLİYİ FAEKETMİYORLAR VE BENİM ŞARLATAN OLDUĞUMA HÜKMEDİP BANA AYNEN YAPTIKLARINI TELEFONLAN SÖYLÜYORLAR...
2> BEN DE DİYORUM Kİ KENDİLERİNE  AÇTIKLARINIZI AYNI BİR KAPATIN VE KONTROL EDİNİZ
EVET YAPIYORLAR [ FAKAT ARTIK HİÇBİR İŞLEM OLMADIĞINI GÖZLEMLİYORLAR ]  YANİ İLK GELDİĞİNDEKİ TÜM İŞLEMLER YOK OLMUŞTUR  BUNLAR BENDEN YİNE 10 TAKIM İSTEDİ HAYHAY YOLLANDI TÜM YAPTIKLARI TESTLERDE  HİÇBİR NETİCE ALAMIYORLAR SADECE YAPILAN BİR TESTTE ÇUBUK İÇİNDEN BİR MADDENİN TOPLU ŞEKİLDE  ÇIKTIĞINI FARKEDİYORLAR SONRA DA BUNU DA SÖYLEDİLER VE ARKASINI BIRAKTILAR İŞİN  YANİ SİZDE ÇOK ISRAR EDERSENİZ SONUÇLAR BUNLAR BU KAOCA TÜRKİYEDE BİR SİZ HASTA DEĞİLSİNİZ BİTON VAR   VE HEPSİ SUSUTU ŞİMDİ SIRA SİZE GELDİ SİZDE YAKINDA İŞİ ANLAR SUSARSINIZ  AMA DENEMEMEMİŞSSİNİZ  YANİ PARANIZ YOKSA SİZE HİBE DE YOLLUYABALİRİM  HİÇBİR TALEBİM DE YOKTUR HATTA 4 ÜNÜ DE AÇIN  SİZE ANLIYACAĞINIZ KADAR DA ARKASINI YOLLARIM   AMA HİÇBİRŞEY ANLIYAMASSINIZ  BUNU DA BİLİNİZ

BAZI AÇIKGÖZLER DE ŞÖYLE YAPTI AYNI SİZİN YAPTIĞINIZ GİBİ BEYANATLAR  VERDİLER MİLLETİN AKLINI KARIŞTIRMAK İÇİN  AMA ASIL NİYETLERİ BAŞKAYMIŞ  DA BAŞKA İŞTİR İŞİ BÖYLE ÇİRKEFLİF YAPARSAK BELKİ BEDAVADAN BİR TAKIM SAHİBİ OLABİLİRİZ ŞEKLİ OLAY
YANİ BUGÜNE KADAR NELERİNLEN KARŞILAŞTIM BEN BİLİRMİSİN ŞİMDİ SENİN HANGİ ŞEKİL OLDUĞUNU MERAK EDİYORUM O DA YAKINDA ÇIKAR ZANNEDERSEM

BUYRUN  SİTE AÇIK İSTEYEN İSTEDİĞİ ELEŞTİRİYİ YAPAR BU HERKEZİN DOĞAL HAKKIDIR
AMA HER ÖZÜRLÜNÜN BEN DE CEVABI MUTLAK SURETTE VARDIR BUNU DA GÖZE ALIYORSANIZ YAZIN YAZABİLDİĞİNİZ KADAR

YALNIZ KÜFÜR YOK  BELDEN AŞAĞI YOK AİLE ÇOLUK ÇOCUĞA BULAŞMAK YOK  HERŞEY TERBİYE SINIRLARI İÇİNDE OLAN ELEŞTİRİLER BURDA BU SAYFALARDA KALICI OLUR GERİSİ SİLİNİR YAZAN DA BANLANIR

SAYGILARIMLAN ...............OSMAN NACİ KANAT..........................NACİBABA.................O.N.K..

TAAA GİTMİŞSSİN  WHİTES MAKİNELERİN KISMINA YAZMIŞSSIN ÇUBUKLARIN RESMİ VS VS
ARKDAŞ ORASI BU MEVZUNUN YERİMİ  Bİ DE OKUMUŞ BİLGİLİ KİŞİ OLUCAKSINIZ  BUNLARI SİZ YAPARSANIZ ELELLEM NE YAPMAZKİ BİRAZ DİKKATLİ OLALIM RESİMLERİ YAPILIŞ AŞAMA RESİMLERİ DE VAR ÇUBUKLARIN 1 .RİNCİ KISIMLARINA BAKINIZ   AZ GEZİNİN NE OLDUĞUNU OKUYUN ÖĞRENİNİZ   ELEŞTİRİLER EN SONA 

BAK ARKADAŞIM SEN DEFİNECİMİSİN
DEFİNECİYSEN  VE DE İHTİYACIN VARSA  ALIP KULLANICAKSIN
BU SİSTEM   YANINA UCUZ BİR DE MAKİNE KATINMMI  SENİN İŞİN TAMAMDIR
DEFİNNECİYSEN BAKARSIN İŞİNE   LAF ÜRETMESSİN

DİYORUMKİ AL KULLAN  AYNI ŞEKİLDE ALDIĞIN GİBİ İADESİ VARDIR NE VERDİYSEN KURUŞUNA KADAR DA ALIRSIN DİYORUM   SEN NE DİYORSUN   AYIP OLUYOR BİRAZ DEĞİLMİ

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NACİBABA,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,,,,

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
YENİBULUŞ   ARKADAŞA..............................................................................................O.N.K..

BUGÜN  GECE SAAT  11  Rİ ÇEYREK GEÇE  (13--12-2009 ) YANİ GELDİNİZ GİRDİNİZ 15 DAKKA KADAR OKUDUNUZ BU YAZIMI   VE ANINDA ÇIKIP GİTTİNİZ HİÇBİR ŞEY DEMEDEN
YAZMADAN  ??????

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Düzenleyen nacibaba - 13/Aralık 2017/2009 Saat 17:48
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 17:39

SİZİN YAŞINIZA VE  SAYGI DUYDĞUMU YAZDIM

KIDA VE ÖZ YAZACAĞIM
LAKİN KİŞİLİĞİNİZ KESİNLİKLE HER HANGİ BİR SAYGIYI HAK ETMİYOR
ANLAŞILAN KUYRUĞUNUZA BASILDI ONUN İÇİN KUYRUK ACISI SİZDE VARDIR SANIRIM
EVET DEFİNECİYİM  ADETA SALDIRDINIZ SAHTAKARLIK ORTAYA CIKACAK DİYE AMA
MERAK ETME  MASKEN DÜŞTÜ BİRİLERİNİ KARALIYARAK SU YÜZÜNE ÇIKMAYA ÇALIŞMA
YAŞINDAN UTAN
BURADA İNSANLARA SİVRİ ZEKALI DİYEMESSİN  HELE YENİBULUŞA HİÇ DİYEMESSİN
BU HAKKI SANA KİMSE VERMEZ TELOFONUNDA BENDE MEVCUT
HEMDE SANA ÇOK YAKINIMDIR
TERBİYESİZLİĞİN ANLAMI YOKTUR KARŞINDAKİ İNSANIN KİM OLDUĞUMU BİLMEDEN SALDIRMA MADEM SEN 9 SEFER KURŞUNLANDIN İYİ BİR İNSAN OLSAYDIN SENİ KİMSE KUŞUNLANMAZ   DEMEKKİ KURŞUNLANMAYI HAK ETTİN KİMLERİN CANINI YAKTIN KİM BİLİR
BİR ÇOK ŞEYİ HAK ETTİN AMA TERBİYEM MUSADE ETMİYOR
İNSANLARI SÖMÜRDÜĞÜN  BU YORUMDA BELLİ ETTİN
YAPTIĞIN İŞİN YASALMI OLDUĞUNU SANIYORSUN
GEREKİRSE SENLE İLĞİLENİRİM
DOĞRU BİR İNSAN OLSAN YORUMLARI SİLMEZDİN
SENİN SAMİMİYETİNE İNANMIYORUM
YORUMUN BU BOYUTA  ÇIKMASINI SEN İSDEDİN

KUYRUK ACISI OLMASAYDI SENDE  BU KADAR DERT ETMEZDİN

YİNE DİYORUM Kİ
                     SAHTAKARLARIN MADURU OLMAYIN

HELE BU NACI KANAT IN HİÇ MADURU  ....................................................OLMAYIN

KARŞINDAKİ İNSAN  ....................KİMYAGER ..........YENİBULUŞ.....................NACİ KANAT

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 18:14
 VAY BE AMMA  BÜYÜK ADAMLAN KARŞI KARŞIYAMIŞIK  (KİMYAGER......YENİBULUŞ  ) BEY EFENDİ   SENİN HERTARAFIN  KİMYAGER  YENİBULUŞ OLSA NE YAZAR BE ARKADAŞ  KİM OLURSAN OL NE OLURSAN OL  HANGİ MAKAMDA OLURSAN OL  BENİM AÇIMDAN SIFIR BİR İNSANSIN BUNU BİL İLK ÖNCE   KIZINCA İMLAN BİLE BOZULDU 2.Cİ YAZINDA BİR SÜRÜ İMLAA HATALARINA BAŞLADIN   DA NEYSE  BİDE DİYORSUN YAZINDA BEN BÖYLE HAKSIZLIKLAR GÖRÜNCE NE OLURSA OLSUN MÜDAHALE ETME ŞEKLİM VAR BU BENİM YAPIMDAN İLERİ GELİYOR  YA SENİN AKLINDAN ZORUN MU VAR GELİYORSUN BURAYA  BEN BU İŞE İNANMIYORUM  VE İNANMADIĞIM İÇİNDE SEN SAHTEKARSIN  VE BU KİŞİYE ÇOK DİKKAT EDİN DİYE NOT DÜŞÜYORSUN BENİM SİTEMDE BANA KARŞIN YAZIYORSUN BUNLARI NORMAL BİR İNSAN YAPARMI KİME SORARSAN SOR SENİN HASTA OLDUĞUNU SÖYLERLER  SONRA SENİN NE HADDİNE BURADAKİ BİR  KONUYA BİR YAPILMIŞA  KALKIYORSUN  MOK ATIYORSUN  SEN BUNU KULLANDINMI NE YAPTIĞINI BİLİYORMUSUN YOK  O ZAMAN NE DEMEYE GETİRİYORSUN  KONUŞMAYA DEMEÇ VERMİYE BİLE SENİN HAKKIN YOK  NESİN SEN İLK ÖNCE NE OLDUĞUNA BİR DÖN BAK   VE BİRDAHA DA GİRME BU SİTEYE SENİN NE YAPMAK İSTEDİĞİN İSTİKAMETİN BELLİ OLMUŞTUR  VE BU İŞİN BUKADAR UZAMASINA DA MİLLETİN SENİN NE OLDUĞUN ANLAŞILSIN DİYE MÜSADE ETİM YAZACAĞIN SON BİR ŞEYİN VARSA YAZ VE ÇEKİL   ......

BAK NE OLDUĞUNU YAZINCA  ZIPLIYAN SENSİN BEN DEĞİLİM
SONRA HANGİ YORUMU SİLMİŞİM BAK YAZDIKLARIN BURDA DURUYOR  BANA ÇOK YAKINSAN AZ ÇOK KİM OLDUĞUNU TAHMİN EDEBİLİYORUM AMA TAHMİN BU  KAPANAN BİR SİTEDEN AÇIKTA KALANLAR VAR  BİLMİYORUM ...TAHMİNEN ÇANAKKALEDENSİN  VE DEFİNEM COM DAKİ KİŞİSİN İMLAN VE YAZI TİPİN ONUNKİNE ÇOK DA BENZİYOR DA NEYSE  OLABİLİRDE OLMUYABİLİRDE  OLSA NE OLUR OLMASA NE OLUR  BİR DE  BUNDAN EVVELKİ SİTEDEKİ SİTE SAHİBİ OLAN  ARKADAŞA DA ÇOK BENZİYOR USLÜPLERİN DE HER KİM OLURSAN OL FARKETMEZ  

BEN NE ŞARLATANIM NE DE SAHTEKAR  BUNU BİRKERRE KAFANA SOK  BAK NE DİYORUM YİNE BURDA DA SANA YAZAYIM YİNE   İHTİYACIN VARSAALIR KULLANIRSIN KULLANAMASSAN İADE EDER VERDİĞİNİ ALIRSIN  DİYORUM  BUNU HANGİ SAHTEKAR ŞARLATAN SÖYLER ..

YENİBULUŞA SİVRİ ZEKA DİYEMEZMİŞŞİM SEN SÖYLERKEN İYİ DE SANA GELİNCE NİYE DOKUNUYOR   TELEFON ZATEN SİTENİN BAŞINDA YAZIYOR  SANKİ BİLİNMİYEN BİR TELEFON NOSUMUYŞTA ONA GÖRE DE LAF SÖYLÜYORSUN  
SONRA SEN KJİM OLURSAN OL İSTERSEN BAŞBAKANIN OĞLU OL BENİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ YAPACAĞIN EDECEĞİN NE EYLEMLERİN NE GÜCÜN VARSA YAP ELİNDEN NE GELİYORSA YAP SENİN KARŞINDA ÇOCUK YOK ..

KURŞUNLANMA İŞİNİ İZAH EDİYORUM SANA SEN ÇEKİYORSUN BAŞKA YÖNE   SEN SİVRİ DEĞİL GERİ ZEKALISIN  ZATEN YAZILARINDAN İMALARINDAN  MESELEYE BAKIŞ AÇINDAN BU LAFI HAKEDİYORSUN ..
İLGİLENİCEKMİŞİN İLGİLEN BAKALIM BİR SEN EKSİK KALMIŞTIN  NASIL OLACAKSA NE ŞEKİL OLUCAKSA MEYDAN BURDA BEN SENİN GİBİ BİNLERCESİNİ GÖRDÜM  ANLIYORMUSUN  ONUN İÇİN BOŞ KONUŞMA  BEN PANİK MANİK YAPMAM GAYET RAHATIM  ÇÜNKİ YASAL OLMUYAN HİÇBİR İŞİM YOK BENİM  YALNIZ SENMİSİN ŞİKAYETÇİ OLAN  TİP SENİN GİBİ NELERİ ŞİKAYET ETTİ DE NE OLDU Kİ  HALEN HAVANDA SU DÖVERSİNİZ  ..

SONRA SENİ NE İLGİLENDİRİYOR ÇUBUKLARIN İÇİ MALZEMESİ YAPILIŞI SANANE  VARMI İHTİYACIN ALIR KULLANIRSIN  BAKARSIN  İŞİNE 

YAZAN SENSİN İŞİ KÖRÜKLİYEN SENSİN SONRA DA NE DİYORSUN YAZININ SONUNDA

SEN HERŞEYİ BİR KENARA BIRAK TA ASIL AMACIN NE ONU SÖYLE DE HERKEZ BİLSİN GERİSİ BOŞ   BUNLAR İŞ YAPIYOR  YAPMASA VERİLMEZ BAK ORDA 37 SAYFAYA ULAŞMIŞ YAZI VAR KULLANANLARIN NİYE SENİN FİKRİNDE DEĞİL O KULLANANLAR ONLARI APTAL YERİNE KOYMUYA SENİN HAKKIN VARMI BİR AKILLI SENMİSİN

SENİN VAR BENDEN BİR KUYRUK ACIN AMA NE ONU DA SÖYLEYİVER DE İÇİN RAHAT ETSİN

SAYGILARIMLAN................................................................NACİBABA...........................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 14/Aralık 2017/2009 Saat 12:48
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 19:19

NACİBABAMIZ  SELAMÜNALEYKÜM   ELLERİNDEN ÖPERİZ TÜM HEPİMİZ

arkadaşlar tüm sitedekilere burdan dağlardan binlerce kez selam  olsun hepinize

bir  durumu müsait arkadaş iznden döndü 3 gün kadar önce beraberinde bir dizüstü bilgisayarı bir de yeni sistem  yandan sokuyon bir dalga internete griyorsun  hepimiz için çok iyi oldu  ailelerimizlen bile canlı görüşüyoruz  asıl mesele şu canımızı da çok sıktı bu akşam  nacibabamızın sitesinde gördük ve çok kızdık bu yazıya  bilir bilmezler konuşuyorlar işte baba canını sıkma bu gibi adamlara 
ben geliboluya yakın  köyden biriyim çiftçiyim  iyi nişancılık işi beni buralara getirdi memnunum  şikayetim yok  45 kişiyiz burda burası karakol dağların başında bir yer  anlatacaklarıma kim inanır kim inanmaz onun sorunudur ben diyeceklerimi deyimde

yenibuluş bak eyi dinle  ben de defineciyim sıkı makineciyimdir  çubuk olayına gelince sırf define için değil bu meret neye yöneltirsen o işe cevap alıyorsun konu neyse  bende bunların 15 cantimlikleri var  kolay her yere sığsın diye öyle yaptırdım nacibabaya  bunlarlan bakıyoruz devriyede  ileriye sağa sola arkamıza anarşi varmı pusu varmı  bu şekle göre hareket ediyoruz var deiğinde mutlak var  ve hangi yönde mesafe ne  bu şekle çok yakaladık hatta inlerini bile buluyoruz en  güzel iş de ben en önde gidiyorum  mayın soruyorum devamlı  bulursak işaretliyoruz arkadan mayın timi gelip patlatıyor  gezdiğimiz yerlerde define de soruyorum ama buralar elverişli değil bu işlere . bi silah kayboldu  onu bile bulduk  iş yapıyor fazlasınlan yapıyor aşağıda susuz bir köy var  orda 3 yerde su bile bulduk ben buralarda var ya en popüler adamım  ama sen gene de inanma bildiğin gibi yaz  bu nacibabanın olan çubukları herkez ne olduğunu bilir  onun içindirki heç boş yerre karalama derim günaha girersin  daha bizim timde hiç ölüm yok  ne mayına basma ne de pusuya düşmede  26 mayın  tespitim var şimdiye kadar daha da bakalım ne kadar olucak neylen buluyoruz bunları nacibabamın sayesinde  olmasa idi bizler de bugün ya şehit ya gazi olucaktık  sözlerine çok ama çok dikkat et ağzından çıkanı kulağın işitsin be arkadaşım da neyse  allah senin de yolunu açık eyliye ne diyemki başka

nacibabam ellerinden öperim

Düzenleyen nacibaba - 14/Aralık 2017/2009 Saat 08:18
Yukarı Dön
avcı---23 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 02/Mayıs 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı avcı---23 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 21:43

Selam nacibey kardeşim

sen bu asalakların söylediklerine bakma bunların hepsi bozguncu takımı  biz ne olduğunu gayet iyi biliyoruz işi. durumum ve konumum çok kısıtlı olduğu için çok kısa yazıcam
ben de bir üsteğmenim diyarbakıra bağlı bir kırsal kesimde vazife yapıyoruz  ve keşanlıyım
ben defineci değilim ama  bu çubuk olayını arkadaşlardan duyup merak saldım  dedilerki yalnız define işinde kullanılmıyor her sahada iş yapıyor bunu duyunca aklıma başka bir fikir geldi denemekten bişi çıkmaz deyip bu yazın sonlarında iznli geldiğim memleketimden  dayı oğlunun arabasınlan geliboluya gidip hem nacibeylen tanışmış olduk hem de onun tavsiyesi üzere kendi kullandığı çubukları  bana hibe etti o kadar parasını vermiye kalktıksa da olmadı askere ve polise çok yapdığını ve hiçbirinden tek kuruş almadığını sonradan öğrendik   ve beni tek üzen şey de maalesef bunu yazıcam bana çok dokundu  bu yaşta bir adamın dükkanın bir köşesinde yatığını gördüm evi yok barkı yok hiçbişisi yok tuvalete bile karsısındaki camiye gidiyor  yıkanma işini ne yapıyorsun dediğimde caminin ölü yıkama yerini kullanıyormuş çamaşırlarının da çarşıda yıkama yerleri varmış oraya veriyormuş  kalkıyorsunuz böyle bir kimseye 3 kaatçı dolandırıcı diyorsunuz allahtan korkun be
bu adam dolandırıcı olsa hali böyle mi olurdu   keşanın bütün definecileri nacibeyi tanıyor azıcık bir araştırmada onun bu vaziyette düşmesine tek sebeb işte bu çubukları ille de yapıcam başarıcam demesi sonucu herşeyi ihmal etmesi sonucudur  50 seneyi geçik bir uğraş ve sonunda muaffek oluyor dile kolay yarım asır  adam içine ne koyuyormuş nasıl yapıyormuş  bunları soruyorsunuz utanmadan  hiç düşünmeden  yazık sizlere be size ne adam ömrünü vermiş yapmış başarmış  ve hakikatten iş yapıyor bak bizim kadroda da hiç mayına basanı yok 30 a yakın mayını bunlan bulduk ve kaç tane kurulu pusuyu da bununlan bulduk her istediğimizi yapıyoruz doğru olarak  ben bu işlere kullanıyorum  her neyse   asabım bozuluyor böyle yazıları görünce  naci bey geldiğimde görüşmek üzere kendine iyi bak bu soğuklarda motorlan fazla dolaşma  adam 72 sinde halen motorsiklet tepesinde  bir arabası bile yok ey güzel allahım  bir de şü asalakların söylediklerine bir bak yaranamazssın bu millete  doğru laftır

saygılarımlan sevgilerimlen    akif   üst. teğmen.......diyarbakır....

Düzenleyen nacibaba - 14/Aralık 2017/2009 Saat 08:16
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 22:01

MUSTAFA VE AKİF  ARKADAŞLAR HER İKİNİZE DE SELAMLAR SAYGILAR SEVGİ,LERİMİ SUNARIM .........................................................................NACİBABA...........................ONK...

ARKADAŞLAR BOŞVERİN BÖYLE İŞLERLEN DE HİÇKİMSE CANINI SIKMASIN  ARA SIRA BÖYLE TENKİTÇİ ARKADAŞLAR DA ÇIKACAKTIR  BEN ALIŞTIM BUNLARA

HER İKİNİZİN DE İYİ OLDUĞUNA SEVİNDİM  HEP BÖYLE GİDER İNŞAALLAH  YALNIZ ÇOCUKLAR  İSİM RÜTBE YER ADRESLERİNİ YAZMAYIN  ÜSTLERİNİZ  BUNA KARŞIDIR
ÇOK CEVAP YAZICAKLAR VAR AMA ÇEKİNİYORLAR  SONRA BAŞINIZ AĞRIR  LAF İŞİTİRSİNİZ  İSİM YER ADRES YAZMADAN YAZIN  YAZILARINIZI....

ÇUBUKLARI ZATEN DEFİNECİ  10 KİŞİ KULLANIYORSA  1000 KİŞİ DE SİZİN GİBİ ŞEKİLLERDE KULLANIYOR  RAKKAMA BAK MİSAL OLARAK YAZIYORUM   .
BU HAKİKİ TENKİTÇİLER  BU ARKADAŞLAR MİSAL OLARAK  DİYELİMKİ   BİR KİŞİ BİR GECE YAKIN BİR MEZARLIK YANINDA GİDERKEN HAYATINDA O ANA KADAR HİÇ GÖRMEDİĞİ BİŞİYİ GÖRMÜŞ   VE HALİYLEN ÜRKMÜŞ ERTESİ GÜNÜ BUNU KAHVEDE ANLATINCA BU ADAMLAN HERKES DALGA GEÇMİŞ  BİZİM BU İŞTE BUNA BENZER  YANİ
BAŞINA GELMEDİMİ BİLEMESSİN   DEFİNEM  COM DA BİRİSİ DE BANA AT CANBAZI LAKABINI TAKMIŞTI   AKLI KESMİYOR BOYUNA DİRETİYORDU  NELER NELER NE LAFLAR  BOŞVERİN HEPSİNİ HERKEZ İŞİNE BAKSIN  ZATEN BENDEDİRKİ KABAHAT BÖYLE KİŞİLERLEN MUHATAB OLURUM CEVAP BİLE VERMİYECEKSİN  SİLİCEN YAZISINI DA SİTEDEN DE KESİCEN İLİŞİĞİNİ O OLUCAK  EVVELDEN YAPIYORDUM DA ARTIK YAPMIYACAĞIM KONUŞAN KONUŞSSUN NEREYE KADAR KÖPEK DE HAVLAR HAVLAR SONUNDA SUSAR  BUNLARINKİ DE AYNIDIR .....CAMİDE YIKANMA İŞİNİ YAZMIŞIN  YA ORASI ESKİ CAMİ ESKİDEN BİTİŞİK YOLCULAR VS İÇİN  YAPILMIŞ 4 KURNALI BİR HAMAMI MEVCUT MUŞ EVVELDEN BUNU DA YIKIP DAHA DÜZGÜN BİŞİ YAPMIŞLAR  ÇAKIYORUM KİBRİTİ ANINDA SICAK SU  GÜZEL MUHAFAZALI DA  İŞİMİ GÖRÜYORUM  NE YAPAYIM  BAŞKA İLERDE DAHA BÜYÜK YER BULURSAM ONLARIN HERŞEYİ İÇERDE MEVCUT  VEYA SANAYİDE ÇAMAŞIR MAKİNENİ DE KORSUN  HERŞEYİNİ RAHATLIKLAN YAPARSIN  EV GİBİ DE KULLANIRSIN HEM İŞ HEM EV  ŞİMDİK BÖYLE İDARE EDİCEM  BUNLARIN HEPSİ GEÇİCİ SIKINTILARDIR  ALLAH BAŞKA BİR ZEVAL VERMESİN   BEN MEMNUNUM YAŞANTIMDAN   BENİM İÇİN YALNIZLIK ÇOK DAHA İYİDİR  HİÇOLMASSA KAFAMI DİNLİYORUM  TABİİ FIRSAT BULABİLİRSEM   DE NEYSE   .....................

SAYGILARIMLAN.............................................NACİBABA......................................ONK.....

Düzenleyen nacibaba - 14/Aralık 2017/2009 Saat 04:20
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2009 Saat 13:40
Yenibuluş arkadaş, siz cami duvarına işemeye meraklısınız anlaşılan, mısır püskülü. Ne utanmaz bir insansınız siz yahu! Kullanmadığınız, bilmediğiniz çubuklar için ön yargınızdan anlaşılıyor, siz babamın da dediği gibi hasta birisiniz, sizi çocukken çok kucağa oturtmuşlar anlaşılan da ondan saracak yer arıyorsunuz. Üslübunuz bana yabancı gelmedi, makak usta denilen o şarlatanın sitesine arada bir yazı iliştiren şu hakan kodlu kişiye benziyor ya, hayırlısı. O hakan kodlu kişide babamın dediği gibi eski bir sitenin artığı olmalı, sığınacak köşesi kalmamış, sağa sola ardılan cinsten birisiniz siz. Bir de kimya bilmem ne uzmanıymışsınız, hadi ordan mısır püskülü sende. Git kendine başka uğraşacak adam bul. gördüğüm kadarıyla o makak şarlatanı ve kemalbaba denilen o sahtekarla da iyi dostluklarıonız var, tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş.Tongue
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2009 Saat 14:00
Burada bir sürü naci baba var, coşkun tiplisi hocakemalin arkadaşı sanırım beraberler  http://www.facebook.com/people/Naci-Baba/100000399910154?ref=search

Buda hocakemalbaba, bunlar ekip halinde çalışıyorlar, asıl işe yaramaz çubukları pazarlayan bunlar, sen yannış adamla oyalanıyorsun yenibuluş arkadaş

bu da sahtekar çubukçu makakusta http://makakusta.tr.gg/

Düzenleyen eskiay - 14/Aralık 2017/2009 Saat 14:05
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2009 Saat 14:50

KOMANDOLAR SELAM O İSMN İLE GURUR DUYARIM AMA

SEN BÖLLE YAPMA  BARİ  ANATTIKLARIN
BİLİMSEL AÇIDAN NASIL DOĞRU OLABİLİR MANTIK KABUL EDERMİ ÇUBUKLA KONUŞUYORMUŞUNUZ RESMEN
HELE BİR KOMANDOYA HİÇ YAKIŞTIRAMADIM
NEYSE SİZİN KAFANIZDA YER ETMİŞ BİR KERE
SENİN İÇİN EN DOĞRUSUDA O ÇUBUKLARDIR
 BEN BU İŞ ACİL OLARAK GENEL KURMAYA BİR YAZI YAZMAYI DÜŞÜNÜYORUM BÖYLE BİR OLAY VAR İSE
ÇANAKKALEDE BİR NACİ KANAT  TARAFINDAN  İCAT GELİŞTİRMİŞ
MAYIN TOPLAMAK İÇİN  ÇOK ÖNEMLİ BİR ARAÇ OLDUĞUNU BİR KOMANDO TARAFINDAN AÇIKLANDI
ÜLKEMİZDE MAYINI TEMİZLEMEK İÇİN MAYINLI BÖLGELERİ
40 YILLIĞINA KİRAYA VERMEYİ DÜŞÜNEN DEVLETİMİZ
BU İŞİ ÇUBUKCU NACİ  KİŞİYE   VERİLMESİNİ TALEP EDECEĞİM
BEN BU İŞİ NACİ KANAT İSİMLİ KİŞİ VE ADAMLARININ BU İŞİ YAPABİLECEĞİ  VE GEREKSİZ YERE MAYINLI TOPRAKLARIMIZI
40 YILLIĞINA KİRAYA VERMEMESİ İÇİN BİR YAZI GÖNDERECEĞİM HATTA SİZİN YAZINIZI DA DİLEKCEYE EKLEMYİ DÜŞÜNÜYORUM MADEM NACİ USTA BÖYLE BİR İÇAT GELİŞTİRMİŞTİR  BUNDAN DEVLETİMİZ DE FAYDALANSIN
 BU SİTEDEKİ NACİ  KANADIN BİLGİSAYAR İLETİM ŞİFRESİYLE BERABER BÜTÜN YAZILARINI KAYT ETTİM
BU NACİ  KANATIN BAŞARISINI İNANIYORUMKİ GENEL KURMAY BAŞKANIMIZ VE YETKİLİLER TARAFINDAN BU İCAT DEGERLENDİRMEYE ALINACAKTIR

NACİ BEYLE EKİBİNİN MUSADESİ İLE
BU İŞİ GEREKLİ MAKAMLARA BİLDİRMEK İSTİYORUM

OSMAN NACİ KANAT  TEKLİFİME NE DERSİN
BİR ÇUBUKTA BANA GÖNDER DENEYELİMKİ
BENDE İNANAYIM İDDANIZDAN

SEVİYESİZ KİŞİ VE KİŞİLERE GELİNCE
ONLARLA POLEMİĞE BİLE GİRMEM
GİRERSEM YANLIŞ OLUR
ONLARIN SEVİYESİNE İNMİŞ OLURUM

NACİ BEY SİZİNLE BU KONUDA MUTABIK KALALIM CEVABINI BEKLİYORUM EMEKLERİNİZ BOŞA GİTMESİN
80 YAŞINDAN SONRA TARİH KİTAPLARININ BAŞ SAYFASINDAN YER ALIRSINIZ
SAYGILAR ,,,,,,,,,,,,,,YENİ,,,,,,,,,,,,,,BULUŞ

Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14/Aralık 2017/2009 Saat 15:28
Bak yenibuluş bey, siz kafayı yediniz galiba yada çok uyanıksınız, gönder de deneyelim ayağı falan, amacınız belli, bedavadan indragandiBig%20smile siz haketen doğuştan alicengiz oyununu iyi biliyorsunuz, birde muhatap olmazmış başkalarıyla, siz gelin burada bir sürü masal okyun, devletin askerine imalı yalancılıkla suçlayın, sonrada muhaatp olmam,  hadi be ibrik seninle kim muhaap olucak zaten, mısır püskülü..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50