Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÇUBUK OLAYI NEDİR NE DEĞİLDİR

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Kasım 2017/2009 Saat 18:10
dedeBAKINIZ  ÇUBUK YAPMAK VE İÇİNE CIVA VS KOYUP
İŞ YAPMAK İSTEYENLERE  BUNLARI BEN SÖYLEMİYORUM  ALIN SİZE BİR VAKKA  AÇIKTAKİ CIVANIN BİLE  NEFES ALMA ESNASINDAKİ DURUMUNU GÖRÜN  BİR DE ÇIPLAK ELLE DE ELLEYİN İYİCENE NEYİN NE OLDUĞUNU GÖRÜRSÜNÜZ ***********

ARKADAŞLAR  KİMSE KİMSENİN NE VERDİĞİ TARİFE NE  DE ARİFE
SAKIN İNANMAYIN KANIP TA BU TEHLİKELİ MADDELERLEN OYNAMAYINIZ  SONRA ZARARINI KENDİNİZ   ÇEKERSİNİZ.......

UNUTULMAMALIDIRKİ >>HERNE GİBİ BİR ALET OLSUN BİR ARAÇ OLSUN  BUNLARI
HERKİMLER İMAL ETMİŞSSE İLK KİM YAPMIŞSSA BUNUN HERŞEYİNİ BİLEN O KİŞİLERDİR  VE BU ŞEKİLLERDEN ŞAŞMAYINIZ  HERŞEYİN BİR TAKLİDİ BİR SAHTESİ MUHAKKAK SURETTE OLUCAKTIR  DİKKATLİ OLUNUZ..

NOT>> ARKADAŞLAR  BENİM SİSTEMİM İÇİNDE TEHLİKELİ  HERHANGİ  BİR MADDE YOKTUR TAMAMI DOĞAL  VE TABİATTAN
ELDE EDİLMEKTEDİR  ...VE BU MADDELER  ÜLKEMİZDE YOKTUR
DIŞARDAN GELMEKTEDİR  .VEYA BELKİ DE VARDIR DA TANINMIYORDUR  BUNLAR  10 AYRI MADDENİN KARIŞIMINLAN
ELDE EDİLEN  BU MADDELERİN TAMAMI İLK ÖNCE SIVI ŞEKİLDEDİR  IŞINLAMA İLEN DE TAZYİKSİZ BİR GÖRÜNÜM OLARAK GAZ ŞEKLİNE UÇUCU BİR ŞEKİLE GİRMEKTEDİR  FAKAT BAZI SİVRİ AKILLI ARKADAŞLARIMIZ  İÇLERİNDE NE VAR DİYE AÇMIŞLARDIR  KİMİSİ ÇEŞME YALAĞI İÇİNDEKİ SUYUN İÇİNDE AÇMIŞ BAKIYOR GAZMI ÇIKICAK KUŞ MU ÇIKACAK  HİÇBİR ŞEY GÖREMİYORLAR VE DİYORLARKİ BUNLARIN İÇİ BOŞ HİÇBİŞİ YOK  VE SONRA DA KLAPATIP ESKİ HALİNE GETİRİYORLAR VE TUTUYORLAR HAYRET HİÇBİR KIMILDAMA YOKTUR ÖLÜ GİBİDİR AÇILAN ÇUBUK  HANİ İÇİ BOŞTU HİÇBİŞİ YOKTU VE ŞİMDİ NİYE ÇALIŞMIYOR??? SONRADAN ANLIYORLAR DA O AYRI MESELEDİR

SONRA DA BİRİNİ KAYBETTİM DİYE İSTEMEKTEDİRLER VE YİNE DE NE OLURSA OLSUN YOLLANMIŞTIR HİÇBİRİ MAĞDUR EDİLMEMİŞTİR.......................BİLGİLERİNİZE..........................

OSMAN NACİ KANAT......................NACİBABA....................O.N.K..
14--11--2009
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Kasım 2017/2009 Saat 13:31
Taklit edip yapacaklar ya Naci babam, işte o yüzden böyle yapıyorlar.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Kasım 2017/2009 Saat 07:53
SLM. NACİ BABA, ÇUBUKLARI ARAZİDE KULLANIRKEN ÇEKTİĞİN Bİ VİDEON VARMI VARSA BİZİMLE PAYLAŞIRMISIN ÇOK MAKBULE GEÇECEKTİR. TEŞEKKÜRLER.
Yukarı Dön
fatihgmc Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 11/Şubat 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 44
  Alıntı fatihgmc Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23/Kasım 2017/2009 Saat 07:51
slm. naci baba cevap vermedin yoğunluktan sanırım. kolay gelsin.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Aralık 2017/2009 Saat 10:08
Orjinalini yazan: fatihgmc

slm. naci baba cevap vermedin yoğunluktan sanırım. kolay gelsin.

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAM,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ONK,,,,,

ARKADAŞIM TÜM AÇIKLAMALARIN HEPSİ BUKADARDIR NE VİDEO NE RESİM ŞEKİLLERİ  HAZIRDA BEKLİYEN BİR SÜRÜ ŞARLATAN MEVCUTKEN  NE KADAR BİLGİYİ KISARSAK O KADAR İYİDİR DİYORUM ZATEN  HER ALANA %100 LÜK BİLGİ BERABERİNDE GELİYOR  ZATEN BURDAKİ SİTEDEKİ AÇIKLAMALAR DA %20 Yİ GEÇMİYEN KISITLI BİLGİLERDİR.HEM BU KONU ZANNEDERSEM YAZILDI GENE ÇUBUKLARIN KISMINDA OLMASI GEREK  Bİ GÖZ GEZDİRİVER DİYORUM

SAYGILAR.........................................................NACİBABA......................................O,N,K,
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 12:04
selam naci bey
merak ediyorum
bu yurdışından getirdiğin 10 elementi  nasıl bir made imişki
uçuçu bir gaz haline görünmez hale geliyor
ben 22 yıllık kimyager im öyle bir şey görmedim
ve duymadım
sizin bu çubuk resimlerinide merak ediyorum
sizden bir takım çubuk istemiştim tl görüşmüştük
 dedim ben sana ödemeli olarak gönder alayım
fiyat 250 tl demişdin
siz hayır öyle olmaz parayı hesabıma yatır
ondan sonra  ben size gönderirim demiştiniz
buda bana uymamıştı
sitende insanlara sivri zekalılar diyecek kadar seviyenizi düşürüyorsunuz
senin çubukların  içi boş bence
biri çıksın naci babanın çubuklarıyla iş yaptım desin  o insanın elini öpeRİM

BEN DE DİYORUMKİ BU CAMİYADAKİ  ARKADAŞLARA

YENİBULUŞ OLARAK  BU İŞLERİ ÇOK İYİ BİLEN BİRİ OLARAK

SAHTAKARLARIN MADURU OLMAYIN

Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 12:35

sayın yenibuluş arkadaş 80 yaşına değmiş adam bu yaştan sonra kimi kandırıpta ihya olacak.

siz hiç bu çubukları kullandınızmı? bu çubukları kullanıpta şikayet eden kimseyi görmedim.diyeceksinizki ne bulunmuş kime ney ne bulunduysa bulundu.

ancak sizin gibi konunun uzmanı ve yüksek seviyeli insanları her zaman aramızda görmek istiyoruz.
VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 13:06
öncelikle yaşınıza sonsuz  saygı duyar daha nice  80 yıllara allah sağlıgınızı bozmasın
 dünyada sizin söylediginiz gibi bir mantıksal bir şey yok  türküyede yok dışardan 10 element getiriyorum öyle mantık dışı  birşey yok istersen ben onları labaratuvarımda  tes edeyim yada isimlerini yazarsanda olur hangi dilden olursa olsun ben tecüme ederim
az önce yazdığım gibi sizden bir çubuk talebinde bulundum malesef öneriniz bize uymamıştı
size birilerini kandırıyorsun demedim
arkadaşlara bir uyarıda bulundum
yapım geregi yanlışlığa duyarsız kalamıyorum
 hangi metal hangi iletgenlere duyarlıdır mesleğim geregi çok iyi bilirim
sizin çubukları kullanmadım ama kullanaı gördüm bana maduriyetini bildirmişlerdi
 burada açıklamanız mantıksal olsaydı eğer size bu konuda yardımcı olabilirdim
birilerini kötüleyerek su üzerine çıkmayı sevemiyorum
neyisem o olduğum için  egilip bükülemiyorum
sitelerde görüyorum
4 tane bakırın uçlarını ezerek çubuk yaptım sanıyorlar
ve bu sahtakarlarda insanları kandırmaya çalışıyorlar  bunlara da gerekli cevabı vermeye çalışıyorum
saygılar
Yukarı Dön
zaman41 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 40
  Alıntı zaman41 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 13:21

arkadaşım çubukların içinde hangi maddelerin olduğu bilinmiyor .zaten naci usta açıklamıyor.

çubukların metallerle bir alakası yok  yani beyingücünü kullanarak düşünülen şeylere yönelmesi. REİKİ diye bir bilim var bununla alakalı birşey.

zaten işi gören sadece ve sadece insan beyni. yani bende tam olarak açıklayamıyorum,çünki çok deyişik bir bilimdalı. ancak okadar şok edici cevaplar alıyorsunuzki. çoğu zaman şaşırıp kalıyorsunuz. naci usta daha detaylı açıklayabilir.

VATAN SAĞOLSUN
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13/Aralık 2017/2009 Saat 13:41
zaman 41 yapma kardeşim öyle bir şey yok
bu kadar mantıksız olmayalım eger naci bey bunu böyle idda ediyorsa
çok _ puvan alır
yanlış anlamayın  ama bu komük iddaya ben cevap bile vermem
bilmiyorum naci bey sizin dediğiniz gibi idda ediyorsa malesef üzülerek söyleyimki
bu bir  büyük yanlışlıktır
biyo enerji ile diyerek
 biyo enerji nedir bilirmisin
içinde ne varsa bilinmiyor diyorsun  
nasıl bilinmiyor bunları yapan naci bey degilmi yoksa uzaydanmı geliyor
yapmayın böyle
 çubukların içine cinmi sokuluyor
 bunu idda edenide biliyorum bu tür yanlışlıklar çok kötü
unutmayalımki bu dünyanın oldugu gibi o bir dünyada vardır ve her kişi her an  yolcu olabilir
 yenibuluşdan saygılar
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1234 6>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50