Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5NACİ BABA'NIN MEKÂNI
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Tuzak Mevzusu

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: Tuzak Mevzusu
    Gönderim Zamanı: 30/Ağustos 2017/2008 Saat 22:04
YAZMADAN GEÇMEK İSTEMEDİM...

Arkadaşlar şimdi 50 senedir her yerde dolaştım heryere girip çıktım  bu tuzak hikayelerini çook dinledim ama ne gördüm ne duydum ne de kimse bu tuzaklara yakalandı yok yani böyle şeyler ben inanmıyorum olsa bunca sene bir yerden bir haber çıkardı ve gider de görürdük neymiş o diye ama yok sırf muhabett var kendisi yok .

Tehlikelerin tuzakların en büyüğü  gece  hiç bilmediğin bir arazide sıkı yemek ve şuursuzcana koşarak kaçmaktır bu en tehlikeli şeydir  çünkü gitiğin yeri bilmiyorsun bastığın yeri bilmiyorsun  en önemlisi önünü görmüyorsun  bu en büyük tuzaktır bundan büyüğü yoktur buna herkes inansın  bi de yanınızda arkadaş götürürseniz bunu denemeden sakın götürmeyin  sonra cenazesini getirirsiniz veya ağır yaralı veya kırıklarlan allah korusun herşey olur  her kim gece dolaşıcaksa  ilk önce kendini gece mezarlığa alıştırsın vardır bu konudaki yazılarım onları okuyunuz  ve gecenin karanlığındaki görebildiğin tüm herşeye gözlerini duyulan seslerin her türüne kulaklarını iyicene alıştırın  ve sanki gündüzün dolaşıyormuş gibi aynı rahatlığı elde edene kadar bunları yapınız yanınızdakilere de bunları yaptırınız  kimse işini şansa bırakmasın

Gece çalışılacak olan yeri gündüzden çok miyi bir şekilde görerekten nerde ne var  iyice inceleyiniz  bunu yapmadan kesinliklen o yere girmeyiniz!

Bir de yabancı bir yere davet üstüne giderseniz, dolaşılacak yeri muhakkak gündüzden görünüz ben çook 5--6  kişilerin yanımdan kaybolduğunu bilirim  tek başına bilmediğin bir yerde hem de gece vakti kalıyorsunuz hiiiç debelenmeyin bulun kuytu bir yer vurun kafayı yatın gündüz olunca yönünüzü bulursunuz ve akşam kaçanları da bir güzel öpmeyi ihmal etmeyin...Kalın sağlıcakla...
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50