Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DFX=300 LER VE DFX LER VE XLT LERDE DERİNLİK KONUL

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
tekniker23 Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 22/Ekim 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 11
  Alıntı tekniker23 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28/Haziran 2017/2009 Saat 18:36
SELAMINALEYKÜM NACİBABAM;

öNCELİKLE ELLERİNDEN ÖPER HÜRMETLER SUNARIM , NACİBABAM UZUN ZAMANDIR SENDEN ALDIĞIM ÇUBUKLARLA BİRŞEYLER BULMAYA ÇALIŞIYORUM AMA BİR TÜRLÜ BİŞEY BULAMADIK NASİP KISMET TABİKİ ÇUBUKLAR BENDE ÇOK İYİ ÇALIŞIYOR HATIRLARSAN SENİN ORAYA GELMİŞTİM 0 RH (+) KAN GRUBUM VAR. ANCAK ŞUNU İYİ BİLİYORUMKİ CİHAZSIZ BU İŞ OLMAYACAK VE WHITESİN XLT E SERİSİNDEN ELİMİZE GEÇTİ ANCAK BEN PROGRAMI BİR TÜRLÜ BECEREMEDİM CİHAZ RANDIMANLI ÇALIŞMIYOR . NACİ BABAMIZ SENDEN UTANARAK VE SKILARAK Bİ RİCADA BULUNMAK İSTİYORUM BU ARA ELİM SIKIŞIK CİHAZI GÖNDERSEM Bİ GÜZEL AYAR YAPABİLİRMİSİN ACABA..? BORCUM BORÇ OLSUN ELİM RAHATLARSA GÖDERİRİM İNŞALLAH BABACIĞIM Bİ GÜZELLİK YAPSAN SANA NE KADAR DUA EDERİM BİLEMEZSİN. EN YAKIN ZAMANDA CEVABINI BEKLİYORUM BABACIĞIM İNŞALLAH ELLERİNDEN ÖPER SAĞLIK AFİYET DİLERİM. ALLAHA'A EMANET OL HOŞÇAKAL

ELAZIĞ/ŞAHİN

Düzenleyen tekniker23 - 29/Haziran 2017/2009 Saat 14:36
ŞAHİN
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Temmuz 2017/2009 Saat 18:33
osman bey selamlar XLT lerde kulllanılan derin başliklarla ilgili biraz bilgi verebilirmisin ilerde almayı düşünüyorum  resimlerlen beraber olursa çok güzel olur bunların orjinallrini nerelerden temin edilebilir genel olaraktan bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler osman bey

........................................BİRKAN........................................

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAM

ŞİMDİ   XLT  LERİN DAHA DOĞRUSU WHİTESİN  BAŞLIK SİSTEMLERİ İLLE DE ORİJİNAL FABRİKASYON VEYA FABRİKASININ BİR YAN SANAYİSİNİN MALI OLMALIDIR Kİ UYUM SAĞLASIN AKSİ SAÇ BAŞ YOLDURUR VE ÜLKEMİZDE DE AYNILARINI YAPMIŞLAR ORİJİNAL DİYE DE SATIYORLAR VE DE KİM ALDIYSA KISA SÜREDE KOYDU BİR KENARA  HABERİN OLSUN...

BUNLARI EDİNMEK BÜYÜK MASRAFLARI DOĞURUR GENE DE SİZİN BİLECEĞİNİZ İŞTİR  MAKİNENİN FİATI ÜSTÜNE ÇIKAR BUNLAR  İŞ YAPICAKSAN EMİNSEN YAPACAĞIN İŞTEN  SADECENE AZİM DEN SİPARİŞİ VERİCEN İTHAL ETTİRİCEN BAŞKA ALTERNATİFİ DE YOKTUR
VEDE ZAMANIMIZDA HİÇKİMSEYE DE İTİMAT ETMEYİP GELEN BAŞLIĞIN TÜM İŞLEMLERİNİN GÜMRÜK OLSUN AMERİKA ÇIKIŞLI EVRAKLARI OLSUN AMERİKADAKİ KESİLEN FATURASI OLSUN TÜMÜNÜN DE DETAYLI FOTOKOPİLERİNİ İSTİYECEKSİN ALDIKTAN SONRA DA BAŞLIĞIN ÜZERİ SERİ NOLAR AÇ AMERİKAYA FABRİKAYA TELEFON VEYA YAZIŞMA İLEN BU BAŞLIK SİZDEN Mİ GELDİ DİYE SOR EVET DERLERSE  O ZAMAN  O MAL ORİJİNALDİR...

BİR DE ÇOOK ÖZEL SIRF BAŞLIK YAPAN YER VARDIR WHİTESE  AMERİKADA  BU FİRMANIN DA TÜM BAŞLIKLARINDA ÜSTÜ ETİKET REKLAMIMSI İFADELER VS VS YOKTUR SADECE BİR YAZI BAŞI VE GERİSİ NOO GİDER GÖMME DİR BU NOLAR BU NOYA BAKILARAK BUNUN NE OLDUĞU ANINDA ANLAŞILIR  VE RENK OLARAK TAMAMI SİYEH KAFALARDIR SERTTİR  İNCEDİR KOLAYCANA BOZULMAZLAR   VE BU NOLAR HER EBAD BAŞLIKLARDA DEĞİŞİR BUNLARI DA BEN AÇIKLIYAMIYORUM Kİ SAHTECİLER AYNISINI YAPMASINLAR DİYE HİÇBİR YER DE AÇIKLAMAZ ZATEN

VE İLK ÖNCE ŞU SÖYLİYECEĞİMİ BİR ETRAFLICA DÜŞÜN VE ARAŞTIR ONDAN SONRA BU BÜYÜK BAŞLIK İŞİNE KALKIŞ DİYORUM...
SEN HİÇ ŞİMDİYE DEK 5--6--7  METRELERDEN BİŞİ ALINDIĞINI ÇIKARILDIĞINI DUYDUNMU GÖRDÜNMÜ   BUNLARI SÖYLİYENLERİN HEOSİ UYDURMACI TAKIMIDIR  EN KABADAYI DEFİNE 1 METRE DERİNLİĞİ GEÇMEZ VE ELİNDEKİ MAKİNENİN 23 CM LİK BAŞLIĞI ÇOK RAHAT DA ALGILAR BU DERİNLİĞİ ZATEN 2 METREYE KADAR AYIRIM VARDIR WHİTESLERDE  BOŞUNA MASRAFA GİRME DİYORUM YOK ÖYLE BİŞİLER O DERİNLİKLERDE AKIL VAR MANTIK VAR

SAYGILAR ................................................................................NACİBABA.................ONK...

Düzenleyen nacibaba - 09/Mayıs 2017/2010 Saat 07:46
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21/Temmuz 2017/2009 Saat 18:56
Orjinalini yazan: birkan

osman bey selamlar XLT lerde kulllanılan derin başliklarla ilgili biraz bilgi verebilirmisin ilerde almayı düşünüyorum  resimlerlen beraber olursa çok güzel olur bunların orjinallrini nerelerden temin edilebilir genel olaraktan bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler osman bey

........................................BİRKAN........................................

ARKADAŞIM MERHABA...........................................................NACİBABA.......................O.N.K...

BAKINIZ WHİTES BÖLÜMÜNDE    (XLT )  İÇİN YENİ VE ÇOK KAPSAMLI BİR BÖLÜME BAŞLADIM BURASINI TAKİP EDERSEN BAŞKA HİÇBİR SORU SORMASSIN O KADAR KAPSAMLIDIR  YALNIZ ARA ARA DEVAM EDİYORUM BİRAZ SABREDİCEKSİN AMA SENİN SORUNA AZ VAR ÇOK YAKINDA O BÖLÜM DE GELİYOR

BUN BÖLÜMÜN EN BAŞI  RENKLİ ŞEKİLDE YAZILIDIR ORDAN ANLARSIN

XLT PROGRAM VE DETAYLI ANLATIMI>>>>>>>>>>>>YAZAN YERE GİR VE DEVAMLI BURASI GÜNCELLENİYOR DEVAM EDİLİYOR TAKİP ET BU YAZI DİZİSİNİ

SAYGILAR.....................................................................................................................O.N.K.

Düzenleyen nacibaba - 21/Temmuz 2017/2009 Saat 19:01
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ağustos 2017/2009 Saat 09:37
Osman bey Selamlar, Önceliklen teşşekür ediyorum sağ olun var olun.birşey kafama takıldı DFX 300 Pil kapağında bayrak yok dirke fabrikadan geliyor  peki kapağın iç kısımda seri nolarında hangi fabrikada üretildiği bellidir hangi ülke de üretildiği bunu nasıl anlayabiliriz doğruluğunu merak ediyorum  sen bu işleri bilen birisi olarak şimdiden cevabin için teşşekür ediyorum  saygılar.

..........................................BİRKAN...............................................
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ağustos 2017/2009 Saat 16:26
Osman Bey Selamlar tekrar şimdi elime geçen bir cihaz var bunla ilgili sizden yardım istiyorum Exp 4000  30 cm civarında tüp şeklinde bir başlığı var adam bu cihazla bazı yerlerde çekmiş olduğu resimleri gösterdi mesela kayanın içinde meşaleye cam ciyeye benzer birşey başka levye deriz kaldıraç demirdendir bir yeri kazmışlar ve kazılan yerde unutmuşlar sonradan bakmişlar onuda resmini çekmişler yerin altında nevarneyok diye görünüyormüş falan beni aradılar bilgisyardan anladığım için mesel şu kısaca bir program cd var ama key kabul etmiyor bunla cihaza birşeylermi yüklemek gerek bilmiyorum cd kurunca  (visualizer 3D OKM) bunu nasıl çalıştırabilirim bu işi sen çözersin osman bey
Bİrde bu cihazla ilgili biraz bilgi verirsen nedir ne deyildir.  saygılar.

............................................BİRKAN.......................................

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR

BÖYLE SÖYLENTİLERE KAFANI YORMA HEPSİ HİKAYEDİR BUNLARIN YERİN ALTININ RESMİNİ ÇEKECEK BİR ALET VEYA BİREBİR EKRANDA GÖSTEREN BİRŞEY DAHA İCAD EDİLMEDİ  ONUN İÇİN BÖYLE ŞEYLERE İTİBAR ETMEYİNİZ   DÜNYADA TEK BİR TOPRAK BİREBİR İÇNİ GÖSTERMEZ BU KAİDEDİR BUNUN ÇÖZÜMÜNÜ NE SEN NE BEN ÖMRÜMÜZ YETMEZ ÇOK DAHA İLERİKİ SENELERDE BELKİ BİŞİLER OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM  AMA SONUNA DA SORU İŞARETİNİ DE KOYUYORUM ACABA ?????? MI DİYE GENEDE ŞÜPHELİDİR  DÜNYADAKİ HİÇBİR ELEKTRONİK SİNYAL TOPRAĞA İŞLEMİYOR SADECENE UZUN DALGA BANTININ 00 İLEN 100 KHZ LİK ARALIĞI ODA KISITLIİŞTE TÜM DEDEKTÖRLERDE KULLANILAN BANT DA BUDUR BAŞKA YOKTUR VE KİMSE DE ŞU AN İNANMASIN HERŞEY PARA TUZAĞI 3.KAAT İŞLERİDİR  ŞU ZAMANDA   TAMAMMI....

SAYGILAR.........................................................................NACİBABA..........................ONK....

Düzenleyen nacibaba - 09/Mayıs 2017/2010 Saat 07:31
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06/Ağustos 2017/2009 Saat 17:01
Orjinalini yazan: birkan

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR....................................NACİBABA.................O.N.K

YAZINI İŞLERİMDEN VE HASTALIK SEBEBİ İLEN DAHA BUGÜN SİTE İÇİNİ GEZERKEN FARKETTİM BU GECİKMEDEN DOLAYI ÖZÜR DİLERİM KONU HAKINDAKİ GENİŞ BİLGİYİ YENİ BAŞLAMIŞ OLDUĞUM VE HALEN DEVAM EDEN  ( XLT ) KISMINDAKİ  BAŞLANGIÇ YAZISI BİLE ÇOK RENKLİ OLAN KISIM İÇİNDEN TAKİP EDİNİZ BULUCAKSINIZ  BUNUN İSMİ (ABSOLUTE  VALUE )  DİR BU KISIM İÇİNDE GEÇEN YAZIYA BAKINIZ AYRICA BU KONU ÇOK İŞLENDİ AZ BİR GEZERSENİZ DİĞER ARKADAŞLARIN SORULARI İÇLERİNDE ÇOK TAFSİLATLI BİR ŞEKİLDE ANLATILMAKTADIR

SAYGILARIMLAN.........................................................................NACİBABA...................O.N.K..
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 25/ocak 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 66
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08/Mayıs 2017/2010 Saat 21:31
SELAMLAR NACİ BEY
  ben anlamam elektrikten ama kafama bişey takıldı.sorayım belki dediğim gibi bişey vardır.varsa makınayı(dfx specrum) zaten size yollayacağım o konuyuda çözeriz inş.
  sorum şu .şimdi orjınal başlığıyla(9inç)gezdiğimiz zaman frekansı üstten ,alttanve kenardan yolluyor yani metalleri hissediyor.demek istediğim asıl şey bu başlık frekansı yukarı veren kuvveti aşşağıya verebilinirmi.
 kafama takıldı .kusura bakmayın hakkınızı helal edin .
sorularıma bıkmadan usanmadan cevap verdiğiniz için minnettarım.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09/Mayıs 2017/2010 Saat 08:05

MEMET ARKADAŞ MERHABA  SELAMLAR SAYGILAR

ARKADAŞIM  BAŞLIĞIN ÜST KABI İÇERDEN SİYAH BİR GRAFİT TABAKASINLAN KAPLIDIR  VE SİNYALLER BURDAN GERİSİN GERİYE AŞAĞI DOĞRU DÖNÜŞE GEÇERLER ESAS KUWET AŞAĞIDAN ÇIKAR VE TOPRAK İÇİNE NUFUS EDER  BAŞLIĞIN YAN KENARLARINDAN YANLARA DOĞRU HARMONİK OLARAK BİR ÇIKIŞ VARDIR ESAS DEĞİLDİR YUKARIYA DA HARMONİK DALGA ÇIKAR BU DA ESAS SİNYAL DEĞİLDİR AMA ALGILAMA YAPAR BİŞİ ÜSTTEN DE GÖSTERİLİRSE ESAS ALTTAN GÖSTERİLEN VEYA TOPRAL İÇİ NEDEN GELEN SİNYAL ESAS OLARAK ELE ALINIR İŞLEME SOKULUR  YANİ YAN VE ÜST HAYAL SİNYAL OLUYOR MUTEBER EDİLENİ  ALTTAN ÇIKANDIR .

ÜSTTE BİR ALGILAMA PAYI BIRAKILMIŞTIR NİYE DİYE SORANA CEVABI DA ŞÖYLEDİR
 TEKTEKTE GECE BİŞİ BULURSUN VE ÇIKMIŞTIR ÇIKAN TOPRAĞIN İÇİNDEDİR BU TOPRAĞI AVUÇLAYIP BAŞLIĞIN ÜSTÜNE KORSUN O MADDE GELMİŞSSE SESLEN ZATEN HABER VERİR YOKSA SES DE YOKTUR  YANİ O TOPRAKTAKİ  METAL BAŞLIĞPIN ÜZTÜNE GELİNİNCEYE KADAR BU İŞLEME DEVAM EDİLİR VE SONUNDA BU NETAL GELİR VE BULURUZ BUNUN İÇİN BIRAKILMIŞ BİR SİNYAL TÜRÜ MEVCUTTUR BAŞKA BİŞİ YOKTUR ..ELEKTRONİKTE ALICI VE VERİCELERDE MUHAKKAK SURETTE BİR HAYAL YAN SİNYALLER OLUŞUR BUNLARIN BİZE BİR FAYDASI YOKSA FİTRELERLEN BASTIRILIP YOK EDİLİRLER  AMA BURDA İSTENİLEN BİR İŞ YAPMASI LAZIM OLANI BIRAKILIR .. BU TOPRAK İÇİNDE DE OLABİLİR HAYAL SİNYAL YAN SİNYAL VEYA YALANCI SİNYALLER DİYE DE ADLANDIRILIR  MAKİNEN KALİTELİ BİR YAPIDA İSE ZATEN BUNLAR MAKİNEYİ İMAL EDENLERCE BİLİNDİĞİ İÇİN  BUNLAR YOK EDİLİP ESAS SİNYALE YÖNLENDİLİRİLİR  VE DOĞRUSUNU   SİZE ALDIRIR ..
BU EN ÇOK  AYIRIMLI ÇALIŞMA İÇİNDE GÖRÜLÜR DİYELİM Kİ BİR ÇİVİ AMA ÇOK SENELER GEÇMİŞ ÜSTÜ DE PAS YAPMIŞ BU PAS  BAKIR FOSİLİNE KAÇAR VE AYIRIM İLK ÖNCE BUNU BAKIR DİYE ALGILAR  AMA ALET AYIRIMINDA BİR TAKIM İŞLEMLER YAPILMIŞSSA  ALET BUNU ALGILAR DERKİ HEM BAKIR CEVHERİ VAR BURDA HEM DE DEMİR VAR DER SES BOZUK KIRIK ÇIKAR CANLI ÇIKMAZ VE ANLAYIN GEÇİN DİYE SİZİ UYARIR AMA ÇOK CANLI 4X4 LÜK BİR SESİ MUHAKKAK SİZE KAZDIRIR  BÜTÜN WHİTESLERDE  BU BÖYLEDİR  KISACA BU İŞLER BÖYLEDİR

SAYGILARIMLAN...........................................................................................NACİBABA................................ONK....
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mayıs 2017/2010 Saat 08:07
selamlar saygılar
  hocam makınayı cumartesi yollamıştım aras kargoyla;makına size ulaştımı.hatılarsanız yollamadan önce sizide aramıştım.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR

BUGÜN 17/5/2010    VE SAAT  AKŞAM ÜZERİ 4 TÜR  CEP TELEFONUNA MESAJ OLARAK 14 ADET CİHAZIN GELDİĞİ BİLDİRİLİYORDA SİZİNKİ DE BUNLARIN İÇİNDEMİ DEĞİLMİ  DAĞITIM ARACI  GELDİĞİNDE BURAYA DÜKKANA BELLİ OLUCAK ŞİMDİDEN BİŞİ DİYEMEM

GELDİYSE YİNE BURAYA GELDİ DİYE NOT DÜŞERİM SEN DE ANLARSIN

SAYGILAR...................................................................................NACİBABA..................ONK..

HERKEZİN GÖNDERMİŞ OLDUKLARI  MAKİNELER GELMİŞTİR SİZİNKİ DE GELDİ

BU GÜN BENDEN DE 12 ADET MAKİNE KARGOYA VERİLMİŞTİR EN GEÇ 2 GÜN İÇİNDE DE ALINIR HERHALDE  BUNLAR DA DUYURULUR

YARINA DA VAR VERİLİCEKLER  6 ADETTİR
KISA SÜREDE YETİŞTİRMİYE UĞRAŞIYORUM
DAHA ÖNCEDEN YOLLANSAYDI BU MAKİNELER BÖYLE SIKIŞIKLIKLAR DA YAŞANMAZDI DA NEYSE

.....................................NACİBABA.....................ONK..

Düzenleyen nacibaba - 17/Mayıs 2017/2010 Saat 10:29
Yukarı Dön
memet Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Durum:
  Alıntı memet Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Mayıs 2017/2010 Saat 20:14
SELAMLAR SAYGILAR HOCAM
MESAJ BANADA GELDİ TESLİM EDİLMİŞTİR DİYE.BENİM MAKINA UFO KUTUSUNUN İÇİNDEYDİ.
BENDEN YANA KENDİNİZİ YORMAYIN KOYUN Bİ KÖŞEYE ,AZALIRSA İŞİNİZ OZAMAN KONUŞURUZ .SİZİNLE GÖRÜŞMÜŞTÜK SATBİLİRSEM SATTIM YOKSA BAKARIZ ÇARESİNE FİYATI NE OLUR BAKTIKTAN SONRA SÖYLERSİNİZ.OLMAZSA SATMAZSANIZ .HUCRE YAKITLI PİLLERİ GELECEK AYIN 15 İNE DE TAKABİLİRSİNİZ.O ZAMAN MAAŞ ALACAĞIM.
İİ GECELER
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50