Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5COINMASTER++WHİTES <>5Dfx E-Spectrum Serisi
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DFX=300 LER VE DFX LER VE XLT LERDE DERİNLİK KONUL

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DFX=300 LER VE DFX LER VE XLT LERDE DERİNLİK KONUL
    Gönderim Zamanı: 18/Mayıs 2017/2009 Saat 18:00

HER KİM NE OLURSA OLSUN BU TÜRDEKİ MAKİNELERE TEKTEKÇİ MAKİNESİYMİŞ
VEYA 20--30 CM DEN ALIYORMUŞ DERSE  BİLSİNKİ O KİŞİ  CAHİLDİR VEYA MOK ATANDIR
VEYA KAFA KARIŞTIRICIDIR  NE DERSENİZ DEYİN ARTIK......................................O.N.K......

WHİTESİN SON ÜRÜNLERİ DÜNYADA SADECENE  BU MAKİNELERDE KULLANILAN İŞLEMCİLİ VE BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİDİR  BAŞKA HİÇBİR MARKADA BU SİSTEMLER YOKTUR HER KİM İDAA EDERSE ETSİN FAKAT İSPAT EDİP İLK ÖNCE BENİ İNANDIRSIN .......................O.N.K....

DİKKAT EDİN VE DÜŞÜNÜN  ŞU HERKESİN KOLAYCA ANLIYACAĞI BİR MİSALLE BU İŞİ ANLATMIYA ÇALIŞACAĞIM

BİLGİSAYARINIZ  VAR VE BİR YAZICI ALDINIZ BU YAZICIYI CERYANA BAĞLADINIZ USB KABLOSUNU DA BİLGİSAYARA BAĞLIYORSUNUZ HA GAYRET UĞRAŞIN BAKALIM BU YAZICIYI BU ŞEKİLDE ÇALIŞTIRABİLECEKMİSİNİZ   VARMI ÇALIŞTIRACAK BİR BABAYİĞİT  YOKTUR
EKSİK NEDİR NİYE ÇALIŞMAZ BU MERET?????
ŞİMDİ SİZ BUNA AİT BİR CD  VEYA DVD  TANITIMINI KURMASSANIZ BİLGİSAYAR BUNU TANIMAZ  KURARSANIZ TANIR VE İŞ YAPAR ÇALIŞIR YANİ  BURDA ANLAŞTIKMI HERKESLEN

İŞTE AYNI KURAL WHİTES  TE DE GEÇERLİDİR  TAMAM FABRİKASINCA BİR TAKIM   ÖN PROGRAMLAR KURULMUŞTUR   BUNLAR HAZIR FABRİKA PROGRAMLARIDIR BUNLARLAN ÇALIŞIRSINIZ  İŞ OLUR  AMA BUNUN DA BİR TERSİ VARDIR O NEDİR??

BU ÖN HAZIR KURULU OLAN PROGRAMLAR BU ALET AMERİKADA ÜRETİLMİŞSSE ORASININ TOPRAĞINI VE DEFİNECİLERİN İSTEKLERİ DOĞRULTULARINI TANIR  BİZİM BURASINI TANIMAZ BURDA SANKİ TAMAMEN YABANCI BİR ÜLKEYE TURİST OLARAK GELMİŞ GİBİDİR  ALET

BUNU BİZE UYDURMAK İÇİN  ÜZERİ OLAN TÜM KURULU PROGRAMLARI BIRAKIP  ALETTE OLAN 4 TANE EEPROM HAFIZALARA  KENDİMİZE GÖRE OLAN PROGRAMLARI KAYDEDİP BUNLARI HERSEFERİNDE ÇAĞIRIP ÇALIŞMAMIZ LAZIMDIR Kİ ANCAK İŞLER YOLUNA GİRSİN YOK TERSİ OLURSA ANCAK MAKİNE İLEN TARZANCANA ANLAŞIP TARZANCANA İŞLER YAPARSINIZ

BU TÜR ALETLERE  ÖĞRETEREKTEN DÜNYANIN BİLGİSİNİ VEREBİLİRSİNİZ VE TÜM BU BİLGİLERİ İŞLEMCİ BÜNYESİNDE HARMANLAR KONUYA ŞARTA DURUMA GÖRE KARAR VEREBİLİR VE İŞ YAPABİLİR  TAM DONANIMLI BİR EKSİKSİZ BİLGİ İLEN DONATILIRSA  ARTIK SİZE SADECENE  KOL GÜCÜ İLEN BAŞLIĞI TOPRAK YÜZEYİNDE GEZDİRMENİZ KALIR BAŞKA HİÇBİR YERLEN OYNAMASSINIZ  ..
YARIM BİR YAPI DA OLACAKLAR ŞÖYLE SIRALANABİLİR DEVAMLI SİZİN TARAFINIZDAN MANUEL OLARAK BİLGİ GEÇİLMESİ GEREKİR  VE KARŞINIZDA 50 ADETTEN FAZLA BİR AYRI AYRI AYAR TABLOLARI VARDIR  BUNLARIN İÇİNDEN O ANKİ ŞARTLARA GÖRE SEÇİM YAPIP AYARLAMANIZ GEREKİYORKİ BU SON DERECEDE GÜÇ BİR İŞTİR ANCAK BUNU YAPQABİLEN AYNI TÜR MAKİNE İLEN  BELKİ BİR 10 SENE GEÇİRMİŞ DENEYİM KAZANMIŞ MAKİNECİ TARAFINDAN YAPILABİLİNİR ...............................................................................O.N.K.....

BU TÜR WHİTESİN  MAKİNELERİ ÇOCUKLARIN YAP BOZ YAP OYUNCAKLARINA ÇOK BENZERLER  İSTEDİĞİNİZ BİR ŞEKLE GÖRE  MAKİNEYİ KURMA OLANAĞINIZ VARDIR HATTA BU İŞ SONSUZDUR

WHİTESİN BU MAKİNELERİNE DÜNYADAKİ TÜM AYRI ÇEŞİTLERDEKİ  MAKİNELERİN AYNI ÖZELLİKLERİNİ KURABİLİRSİNİZ  BAKINIZ BAŞKA BİR MARKA MAKİNEYİ GETİRİN BU ALETİN YANINA ONDA NE ÖZELLİKLER VARSA KURUN MAKİNEYE OLSUN SİZE O MAKİNENİN AYNISI AMA HİÇBİR DFX TÜRÜNÜ DÜNYADAKİ HİÇBİR MAKİNEYE KURAMASSIN IZ  BU DA AYRI BİR OLAYDIR

BU KISIMA ARA ARA DEVAM EDİCEM BURDA KALMIYACAKTIR.....................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 18/Mayıs 2017/2009 Saat 18:17
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
keske Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı keske Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Mayıs 2017/2009 Saat 17:02
selam naci usta ben kocaelinden keske yardımına ihtiyacım var whites xlt e.serisivar discover serisivar fakat 30ve40 sn timi gecemiyorum bana yardımcı olurmusun olursan memnun olurum saygılarla ben keske

Düzenleyen nacibaba - 01/Haziran 2017/2009 Saat 18:22
Yukarı Dön
tespitci Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 20/Mart 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 17
  Alıntı tespitci Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31/Mayıs 2017/2009 Saat 19:41
Naci baba selamlar saygılar...

uzunca süredir sitede yazamıyorum şahsi sorunlar sebebi ile .... içinde olduğumuz sıkıntılı ekonomik olayları herkez biliyor, bu her kesme yansımış durumda ,, ben bu konulara girmeden bir iki yazı ile bu başlık altına not yazmak istiyorum...

Şimdi arkadaşlar dedektör kullanan herkezin bilmesi gereken en baris kural derinlikte,  metal büyüklüğü ile başlık çapı olduğunu bilmeyen birinin enterasan sorular yazması  doğaldır, az buçuk eli dedektör tutan biri derinlik konusunun metal büyüklüğüne göre derinlik  konusunda ki orantıyı bilir, hal böyleyken konu whites türü dedektörlerin başlıkta adı geçen modellerine gelince derinlik konularıda aynen metal büyüklüğüne göre  algılama ve derinlik değişmez, burada kullanıcı konuya hakimdir zaten buna basit bir iki örnekle açıklayalım..

şimdi  önümüzde iki hedef var diyelim  bunlardan birisi bir metal para diğeride bir çay tabağı büyüklüğünde bir metal bu hedefler çok uzun zaman toprak altında olduğunu varsayarak  elimizdeki 9,5 inçlik başlıkla maxsimum algılamaları  elbetteki çay tabağı olan metal daha derincede olsa algılanacaktır  mesela 1 lira ebadındaki bir para 30 cm gibi bir derinlikten bu modellerin kaçıramayacağı bir hedeftir , yada çay tabağı gibi büyükçe bir metal 40 cm lerden kaçırılmayacak bir hedeftir....

burada işin anormal kısmı şudur ,,, kullanıcı hataları der dururuz, bakınız ,, şahıs derki tek parada falanca alet 20 cm den zor alıyor , fakat bakmaz ki başlığı ne kadar yüksekten savurur,  başlığın topraktan en ufak kalkışı 10 cm dir arkadaşlar bunu kimse atlamasın ,,, en ufak bir kaya yada tezek parçasına başlığı vurmadan savurmak için bunu çoğumuz yaparız yada farkında olmadan yapanlarımız da var işte bu durumda derinlikten taviz verilir,,,

ben burda en önemli olarka buraya dikkat çekmek istediğimden yazma gereksinimi duydum...

herkeze hayırlı avlar dilerim...

Yukarı Dön
keske Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 03/Haziran 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 2
  Alıntı keske Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Haziran 2017/2009 Saat 13:26
selam naci baba üstekiyazı beni aşar makina ayarlaması yazmıyor orda  benim neyapmam lazım makinayı sanamı yollamam lazım birde merak ettihim makina 4.5 gr parayı kacsantimden alır ayarlandıktan sonra gerekirse makinayı yollarım birde kacgünde geri gelir selamlar amacım dorusunu örenmek senden duymak istedim  saygılarımla kolay gelsin
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Haziran 2017/2009 Saat 19:02

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR............................NACİBABA.......................O.N.K..

AEKADAŞIM  WHİTES  AİLESİNDEKİ EN YETENEKLİ VE EN DERİN ALGILIYANI   (( XLT  )) LERDİR

BU MAKİNELERDE YAPILAN DEFİNECİLİK SIRALAMASI DA ŞÖYLEDİR

1>>TEKTEKÇİLİK TAM PROFESYONEL  OLARAK HER SAHADA HER YERDE
2>> ÇÖPLÜK MODU DEDİĞİMİZ ÇOK METALLİ YERLERDE AYIRIMLAN  DEĞERLİLERİ BULMAK
3>> KENDİ BAŞLIĞINLAN EN DERİNDEN HEM ALL METALDE HEM DE AYIRIMLI OLARAKTAN
4>> SADECENE XLT  LERE ÖZEL  ÇOK BÜYÜK BAŞLIKLAR VE ÇİFT BAŞLIK KULLANIMI

TÜM BUNLARI PROFESYONELCENE GERÇEKLEŞTİRİR  WHİTESİN EN DEĞERLİ MAKİNE TÜRÜDÜR

ŞİMDİ  ( 4.5 )= GRAMLIK BİR PARANIN ÇEŞİDİ MADEN YAPISI NEDİR
BU ARANILAN YERİN TOPRAĞI TEMİZMİ+MİNERALLİMİ+VOLKANİKMİ+NEDİR
 BİR PARANIN YAPISI +SAFLIĞI+MADEN DEĞERİ+ VE TOPRAKTAKİ YATIŞ ŞEKLİ  BURASI BİR TARLAYSA SÜRÜLÜYORDUR BUNDAN DOLAYI DA BU PARALAR TOPRAKTA GEZERLER  VE HAVALI TOPRAK OLDUĞUNDAN DERİNLİKLER DOĞAL OLARAKTAN HER TÜR MAKİNEDE DÜŞECEKTİR BU KAİDEDİR KANUNDUR YANİ

DEDİĞİN TÜR EBADDA BİR GÜMÜŞ PARAYI 1000 SENE 2000 SENE GEÇMİŞ VE O YER KELEME KALMIŞ YANİ HİÇ İNSAN ELİ O TOPRAĞA DEYMEMİŞ SÜRÜLMEMİŞSSE VE HEP AYNI YERDE YATTIYSA  VE MAKİNEN DE AYARLANMIŞSSA 50 CM LERE VARAN BİR DERİNLİKTEN ALABİLİRSİN  YALNIZ ŞARTLAR YAZILDIĞI ŞEKİLDE OLURSA   EĞER BURASI BİR TARLA İSE 20 SANTİM LERDEN 25 SANTİMLERDEN ALABİLİRSİN

EN DERİNDEN ALGILANAN MADEN TÜRÜ DEMİRDİR  SONRA BRONZ GELİR ONDAN SONRA BAKIR SONRA GÜMÜŞ SONRA KURŞUN GELİR SARI GELİR VE ALTIN MAKİNELERCE EN ZOR ALGILANAN MADEN TÜRÜDÜR  YAPISI İTİBARİYLEN BÖYLEDİR

DERİNLİK İÇİN BU SAYILAN FAKTÖRLERİN OLUŞMASI ŞARTTIR
VE TÜM MAKİNELERDEKİ GENEL KAİDE  MADDE BÜYÜDÜKÇE DERİNLİK ARTAR  MADDE UFALDIKÇA DA DERİNLİK AZALIR BU DA KANUNDUR ..

ALETİNİZ  XLT Yİ  AVRUPA MI İNGİLİZMİ YOKSA ORİJİŞNAL AMERİKAN MIDIR  BUNU BİLMEK İÇİN GÖRMEK LAZIMDIR  VE HANGİ ÜLKENİN MONTAJIYSA BU DEDEKTÖR O ÜLKENİN TOPRAK VE HAVASINA HAKİM OLARAK AYARLANMIŞTIR PROGRAMLARI BU ŞARTLARA GÖRE YAPILIDIR VE O ÜLKENİN DEFİNECİLERİNE HİZMET EDER ŞEKİLDEDİR ..

BU ALETİ BİZİM ÜLKEMİZE GETİRİP TE KULLANMIYA BAŞLAYINCA AYNI TARZANCANA İŞLER OLUŞMAYA BAŞLAR  ÇÜNKÜ ALET YABANCI HİÇ TANIMADIĞI BİR YERDEDİR  VE YAPILAN TÜM ARAŞTIRMALAR TAMAMİYLEN TESADÜFİ İŞLER OLUCAKTIR

BEN BUNU TERSİNE ÇEVİRİP  TAMAMİYLEN TÜRKİYE TOPRAKLARINI TANIR HAVASINI TANIR  ŞEKİLLERE GEÇİRİYORUZ YENİDEN PROGRAMLANIYOR TÜRKİYE DEFİNECİLİĞİ İŞLEMLERİ BİLGİLERİ GİRİLİYOR ÜLKEMİZ TOPRAKLARINI VE BU TOPRAKLAR İÇİNDEKİ TÜM OLUMLU OLUMSUZ HER ŞEYİ TANIYOR  VE ANINDA KENDİNİ ONA GÖRE DEĞİŞTİRİP KURAN BİR MAKİNE HALİNE GELİYOR

KULLANICIYA DA SADECENE KOL GÜCÜNLEN GEZDİRMEK ARAMAK İŞİ KALMAKTADIR BAŞKA HİÇBİŞİ İLEN OYNAMIYORSUNUZ  GERİ KALANI TAMAMİYLEN OTOMATİK KENDİ KENDİNE YAPAR ŞEKİLDEDİR

TÜRKİYENİN NERESİNE GİDERSENİZ GİDİNİZ  YAPILAN İLK HAVA VE TOPRAK AYARI  ESNASINDA  İÇİ SIRALAMA ENDEXTEKİ HANGİ YER BU ALINAN İLK BİLGİYE UYUYORSA MAKİNE OTOMATİK KENDİNİ ORAYA KİTLER VE BU HER ZAMAN DOĞRUDUR BU ENDEXTE TÜM VİLAYETLER KASABALAR KÖYLER MEZRALAR DAĞLAR OVALAR BAYIRLAR VE YÜKSEKLİKLERİN TAMAMI MEVCUTTUR BU BİLGİLERİ 50 SENEYİ  GEÇİK BİR ZAMAN DİLİMİNDE  KENDİM BİZZAT TOPLAMIŞIMDIR BUNLAR DİGİTAL ORTAMA ÇEVRİLİP BİLGİSAYAR DİLİNDE YAZILMIŞTIR  VE ALFEBETİK SIRALIDIR  BENİM MAKİNE İŞLEMCİSİNE VERDİĞİM TÜM BİLGİNİN TOPLAMI 8 GB  DİR İŞLEMCİ KAPASİTESİ İSE 10 GB DİR   BU 10 GB YLİK ALANI SIKIŞTIRMA PROGRAMLARI İLEN  50 GB  KAPASİTELERE ÇIKARMAK MÜMKÜNDÜR  AMA SIKIŞTIRMADA ÇOK KAYIPLAR OLUR  TEFFERUATLARI ATLAR  BU DA İŞİMİZE GELMEZ..
 KENDİ FABRİKASYON TÜM İÇ PROGRAMLARI 1.5 GB  DİR  YANİ SİZ ŞU ANDA BU KAPASİTE İLEN ÇALIŞIYORSUNUZ  BUNUN ÜSTÜNE  7--8 GB İLAVE GİRİLİYOR Kİ MUAZZAM BİR BİLGİDİR
ALET BEYNİNE NE DENLİ ÇOK BİLGİ VERİLİRSE ALET AYNI BİR İNSAN BEYNİ GİBİ BUNLARI HARMANLAR VE ÇARELER ARAR İŞLER YAPAR YÖNETİR  SORGULAR TAM KARARLAR VERİR Kİ BUNLAR GÖZ AÇIP KAPIYANA KADAR Kİ BİR ZAMAN DİLİMİNDE OLUŞUR

LAFIN EN KESTİRMESİ TARİFİ ŞÖYLEDİR ..

BİR PROFESÖR İLEN HİÇBİŞİ BİLMİYEN BİR CAHİL KİMSEYİ KARŞILAŞTIRINIZ
ALET 1.5 GB HALİNDE İKEN CAHİLDİR   ŞAYET BİLGİ GİRİLİRSE PROFESÖR OLUR

VE ALETLEN NE DENLİ YERLER GEZERSENİZ TÜM BUNLARI HAFIZAYA ALIP HARMANLAMA YAPICAK FAYDALI OLANLARI ALIP İŞE YARAMIYANLARI SİLİCEKTİR  YANİ AKIL DAĞARCIĞINI DA BU ŞEKİLDE GELİŞTİRİCEKTİR  YERİ DE GELDİĞİNDE KULLANICAKTIR ....

TAM PROGRAM YAPIRSA  ALET TAM OLUR  VE SÜRESİ 1 HAFTAYI BULUR TAMAMI ARAZİDE YAPILIYOR  GERİ KALANI DA DVD DİLERDEN AKTARILIYOR

SAYGILARIMLAN..........................................................NACİBABA...............................O.N.K... 
Yukarı Dön
güneyli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı güneyli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Haziran 2017/2009 Saat 22:00
merhaba Naci Baba. Diğer bir Konuda, Whites dedektör hakkında sormuş olduğum Soruyu uzunca Cevaplamışsınız. Zahmet edip ve değerli Vaktinizden fedakarlık yapıp detaylı bir şekilde anlatmanız, sizi fazlasıyla Takdir etmek için yeterli bir sebeptir. Yüreğinize ve ellerinize sağlık.

Bana 2 ay sonra bir cihaz lazım. o yüzden araştırma yapıyordum. gideceğim yerde 2-3 gün kalacağımdan dolayı, makinanın Ayarı, kurulumu, test, deneme gibi işlere pek vaktim olmayacak gibi. O yüzden sormak istediğim şudur.....

50 adet menü ayarı var demiştiniz ya. onu her açılışta tek tek yapmak gerekirmi. gerekirse bu ne kadar sürer. bir de dvd den okutululması gerek demişsiniz. bunu tam anlayamadım.
   Sizin elinizde bunun Hazır olanı yokmu. yani ben aldığımda sadece açıp arama yapmam için. Eğer böyle hazır varsa, bunun bana Maaliyeti ne kadar olur. tekar bilgilendirirseniz sevinirim. Kalın sağlıcakla. SAYGILAR.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Haziran 2017/2009 Saat 23:04
GÜNEYLİ KODLU ARKADAŞA CEVABEN...............................NACİBABA..............................O.N.K.

ARKADAŞIM MERHABA SELAMLAR SAYGILAR..

ŞİMDİ BU WHİTES SERİLERİNDEN   (XLT ) VEYA ( DFX )  VEYA  (DFX=300 )  BUNLARDAN BİRİNİ SATIN ALIP BANA YOLLUYACAKSINIZ  BEN BUNU TÜRKİYE ŞARTLARINA GÖRE AYARLIYACAĞIM ..

BU AYARLAMA SONRASINDA SİZ KULLANIRKEN  SADECE NE  AÇIP BİR HAVA BİR DE TOPRAK AYARINI YAPIP BAŞLIYORSUNUZ ÇALIŞMAYA BAŞKA HİÇBİŞİ YAPMIYORSUNUZ VE HİÇBİŞİYİ ELLEMİYORSUNUZ SADECENE ( AC  SENS )  BU AYAR ALETİN DERİNLİK VE PARAZİT KESME NOKTASI OLDUĞUNDAN TEK BUNU DÜŞÜRÜP VEYA YÜKSELTİYORSUNUZ HEPSİ BUKADAR DIR
GERİ KALAN TÜM İŞLER OTOMATİK DİR   BEN BU AYAR İÇİN 500 TL ALIYORUM  TÜM BU MASRAFTIR   CİHAZ ARAZİDE AYARA GRİYOR   1 HAFTA SÜRÜYOR İŞLEMLERİ  İSTERSENİZ SATICIYA BENİM ADIMI VE ADRESİMİ VERİYORSUNUZ SATICI DİREKT CİHAZI İLK ÖNCE BANA YOLLUYOR  ŞAYET OLMAZ YA OLDUĞUNU KABUL EDİN VARSA CİHAZDA BİŞİ BEN BUNU GERİ İADE EDERİM HİÇ KIVIRAMAZ AMA SİZE BİTON İŞ ÇIKARIRLAR  BAZN EKSİKLER ÇIKIYOR AKSESUARLARINDA BUNU İSTERİM SİZ FARKETMESSİNİZ YANİ BU GİBİ ŞEYLER DE OLMAKTADIR  BUNLAR OLMASI DAHİL OLAN İHTİMALLERDİR 1000 TANEDE 10 TANE BÖYLE ŞEYLERE RASTLANILMIŞTIR  İSTERSENİZ VERECEĞİM ADRESE EN SAĞLAM YERLERDİR Kİ HAYATTA HİÇBİR YANLIŞLIK OLMAZ  İSTENİLEN MEBLAĞI NEYSE FİATI YATIRIRSINIZ İSTEDİKLERİ BANKAYA DEKONTUNU ALIRSINIZ ONLAR DA ALETİ BANA YOLLARLAR İLK KONTROL BİLGİLERİNİ SİZE ALET BANA GELİRGELMEZ TELEFONLAN BİLDİRİRİM HABERİNİZ OLUR VE BİR HAFTA SONRASI DA SİZİN ADRESİNİZE TAM YAPILMIŞ OLARAK KARGOYA VEREBİLİRİM HANGİ SEÇENEĞİ SEÇERSENİZ SEÇİNİZ BUNLAR SİZİN BİLECEĞİNİZ İŞLERDİR BENİMKİ SADECENE ÖNERİ VE SİZE YARDIMCI OLMAKTIR   TÜRKİYE GENELİNDE WHİTES  MARKA ALANLAR AYNI YOLU  İZLERLER DİREKT BENDEN GEÇER İYİCENE EMİN OLMAK İÇİNDİR BU YOL  VE EN AKILCIL YOLDUR

NOT ÖNEMLİDİR>>MADEIN  U.S.A  AMERİKAN ORİJİNAL  TÜRKİYE TEK YER SATAR (İZMİR AZİM ELEKTRONİK) BAŞ BAYİSİ  U.S.A.  NIN BU ARKADAŞTIR VE BURASI DÜRÜSTLÜĞÜ İLKE EDİNMİŞ BİR FİRMADIR  FAKAT ALACAĞINIZ FİAT YÜKSEKTİR  NEDENİDE AMERİKA BİZE HEM UZAKTIR HEM DE TİCARİ ANLAŞMALARDAKİ  OLAYLARI YÜZÜNDEN PAHALLI GELMEKTEDİR

İSTANBUL DAN PERPA İŞ MERKESİ İÇİNDEN ALINIRSA  YA İNGİLİZ YA ALMAN MONTAJDIR BUNLAR DA WHİTESİN AVRUPA FABRİKALARIDIR  U.S.A.  İLEN BİREBİR AYNIDIR HER YÖNDEN KALİTEDEN DE  AMERİKANIN YARI FİATIDIR  MİSAL  3000 TL İSE U.S.A   AVRUPA 1500 TL DİR
BU DA VARDIR BUNU DA GÖZ ARDI ETMEYİNİZ

ALICAKSANIZ DA DFX=300 ALINIZ  //> YAPILAN TÜM AYARLAMA VE VERİLEN TÜM PROGRAMLARDAN SONRA SİZE SADECE GEZDİRMEK KALIR

BİR DE ÇUBUK SİSTEMİ VARDIR ORASINI DA BİR İNCELEYİNİZ   MAKİNENİN TABLASI ALTINA MADDE GELİRSE HABERİNİZ OLUR ÇUBUKTA İSE BİNLERCE DÖNÜM ARAZİYİ GÖZ AÇIP KAPIYANA KADAR TARARSINIZ  DURDUĞUNUZ YERDEN SİZİ VARSA SORULAN ÜSTÜNE DE GÖTÜRÜR  ALIRSINIZ YANİ  BU DA 250 TL DİR

SAYGILARIMLAN............................osman naci kanat// NACİBABA..........................O.N.K...
Yukarı Dön
güneyli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Mart 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 4
  Alıntı güneyli Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Haziran 2017/2009 Saat 18:35
Naci Baba emeğine sağlık. Beni bilinçlendirdiğin için Teşekkürler. Fiyatının biraz yüksek olduğundan bahsetmişsiniz. Ben O firmayı arayayıp fiyat hakkında bilgi alayım. eğer Bütceme uygun gelirse sizinle tekrar irtibata geçeceğim. Zatenn şu an acelesi yok. 2 ay sonrasına lazım. Ama bu marka bayağı bi kafama yattı. İşimi göreceğini düşünüyorum. Verdiğiniz Bilgiler için çok Teşekkürler. Hürmet ve Saygılarımla..........
Yukarı Dön
dufan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı dufan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Haziran 2017/2009 Saat 04:42
slm naci baba ben bundan bir kaç ay önce internet aracılığı ile buraya yakın bir yerden ikinci el whites xlt spectrum e serisi bir dedektör aldım  dedektörün pazarlığını yaparken arkadaşa sormayı unuttum naci babaya ayar yaptırıldımı diye hocam şimdi bu dedektörde  bir kaç tane yüklenmiş programlar var  altın gümüş programı var acaba bunlar sizin tarafınızdan yapılmış olabilirmi birde makinayı aldığım kişiden faturasını istedim faturasının olmadığını makinanın kaçak geldiğini söyledi  makinanın arka kapağında amerikan bayrağı yok  bataryalarında usa yazıyor iç kapak etiketindede WHİTES ELECTRONİCS   2006 Inverness,Scotland  CE UK 99188 yazıyor  bu hangi ülkenin malı acaba  hocam.naci baba bir şey daha soracağım ben internette sık sık dedektör kullanım videolarını izliyorum özellikle whites videolarını fakat hepsi yabancı dilde olduğu için birşey anlamıyorum acaba sizin böyle araziye çıktığınız zaman videoya çekip yayınlaya bilme imkanınız varmı bilgi amaçlı ben böyle daha iyi olacağını düşünüyorum hem çoğu whitesi kullanamayıp makinaya suç atanlara ders olur
Yukarı Dön
karabey Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 21/Mayıs 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 256
  Alıntı karabey Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12/Haziran 2017/2009 Saat 04:59
selam DUFAN kodlu arkadaşım SİTENİN EAGLE 2 BÖLÜMÜNDE SİZE BİRŞEYLER SORMUŞTUM OKUYUP BİLGİLERİZİ AKTARIRSANIZ  ÇOM MEMNUN OLURUM
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  123 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50