Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5RESİMLER - FOTOĞRAFLAR - HARİTALAR -BELGELER <>5RESİMLİ - RESİMSİZ İŞARETLER
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

RESİMLİ İŞARETLER VE ÇÖZÜMLERİ

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2345>
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
sonumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı sonumut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Eylül 2017/2009 Saat 12:08
Naci baba yorumların için teşekkürler. Yeni çekilmiş ayrıntılı resimler gelince siteye eklerim. 
Yukarı Dön
Uykusuz009 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 58
  Alıntı Uykusuz009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Eylül 2017/2009 Saat 04:19

sonumut arkadasım naci amcanın dedıgı yerı ac ama kanala kesınlıkle zarar verme  bir adet orada bayan mezari oldugu dusuncesındeyım büyük ıhtımal mujdesi kayadakı olan yer  ama ne varsa  kayadakı kanalda  saygılar

Yukarı Dön
sonumut Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 10/Haziran 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 46
  Alıntı sonumut Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Eylül 2017/2009 Saat 04:25
Uykusuz kardeş yorumun için sağol. Yakında yeni resimler ekliyecegim onlarla ilgili yorumlarınıda bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18/Eylül 2017/2009 Saat 23:16
Arkadaşım suyun aktığı yertporağa deydiği yere bak 30 ile -60 cm arasında değişir kapak taşı bulursun kaya mezardır orası içine girersin önemli olan suyun düştüğü nokta
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2009 Saat 10:44
    Gönderim Zamanı: 22.Ekim.2008 Saat 03:50 - IP: 78.169.4.255
dede  NACİ BABA SENİ TEKRAR BULDUĞUMA ÇOK SEVİNDİM DEĞERlLİ FİKİRLERİN BZİMÇİN ÖNEMLİ
  BU İŞRETLERİ YORUMLARSAN ÇOK SEVİNİRİMdededede

Düzenleyen magistratus - 22.Ekim.2008 Saat 08:00
Yukarı%20Dön
napolyon 59 Açılır%20Kutu%20Gör
Yeni Üye
Yeni%20Üye
Simge

Son Giriş: 06.Şubat.2009
Durum:
Gönderilenler: 2
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı napolyon%2059 Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Gönderim Zamanı: 03.Kasım.2008 Saat 19:58 - IP: 78.181.155.66
merhaba kayadakı ısaretten kulplu kap ve ınsan olan dıkkate alınmalı ınsan olanın altında toprakta bır kısının alabıleceği bır meblağ kulplu alan ısaretın ıse en az 100mt karsısında bırkac kısının kaldırabıleceğı buyuklukte bır tas ve onun ustundede son nokta ısaretı olmalı dıyorum saygılar
'Doğru yolda giden kaplumbağa,eğri yolda giden atı geçermiş.'
Yukarı%20Dön
mordaglı Açılır%20Kutu%20Gör
Yeni Üye
Yeni%20Üye
Simge

Son Giriş: 21.Temmuz.2009
Durum:
Gönderilenler: 8
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mordaglı Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2008 Saat 20:36 - IP: 88.252.11.12
kayadaki ayı kabartmasının malı benim kanımca resimdeki görünüşe göre ayının düşük kulağının yanındaki üstü otlu ve yığma duvar gibi olan yerdir.kanımca ayı defineyi bekliyor.en iyisi nacibabanının çubukları ile orada bir sorgulama yapsanız net sonuç alabilirsiniz.diğer kayadaki karmaşık işaretlerden bir tanesi gerçek defineyi gösteriyor diğerleri kafa karıştırmak içindir.benim tahminim budur .
Yukarı%20Dön
bir_Lahzada Açılır%20Kutu%20Gör
Yeni Üye
Yeni%20Üye
Simge

Son Giriş: 31.Ocak.2009
Durum:
Gönderilenler: 1
Mesaj%20Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bir_Lahzada Alıntı  Cevap%20YazCevapla Mesajın%20Direkt%20Linki Gönderim Zamanı: 22.Aralık.2008 Saat 20:48 - IP: 78.171.109.239
s.a naci baba size mesaj yolladım ama ozel alan diyor okuyamıyorum artı benim de bir işaret sormak istiyorum dik kayada ama bağımsız bir kayanın ön yüzünde 70x50 kare oyma var içe doğru 20 25 santim derinliği bunun anlamı nedir etraflarında yığma kayalar var pencerenin tam karşısında 200 metre ilerde küçük bir tepe var ama kayalık üstü bilgi veriseniz çok sevinirim
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2009 Saat 16:44

HERKESE SELAMLAR....................................................................NACİBABA................O.N.K..

BÖYLESİNE BİR İŞÇİLİK GÖRDÜNÜZMÜ   BAKINIZ AĞIZ KISMINA KAÇ METRE ZAMANLAN TOPRAK YIĞILMIŞ VE GRİŞ YERİ NEREDE KALMIŞ  DOZERLEN AÇIYORLAR YERİ YUKARDAKİ GELEN TALİ YOLU DA İNDİRMİŞLER AŞAĞIYA  VE İÇİNDEN DE NE ALINDIĞINI SÖYLEMİYORLAR ARKADAŞLAR SADECENE FOTOĞRAFINI YOLLUYORLAR   İLK ÖNCE KAZMA KÜREKLEN İŞE GİRİŞİYORLAR BAKIYORLAR BAŞEDİLMEZ ŞEKLE GRİNCE BİR TANIDIKLARINI İKNAA EDİP ONUN DOZERİ GETİRİP İŞİ BİTİRİYORLAR  BUNLARIN KAZMIYA ELLEN BAŞLADIKLARI YER DE DELİĞİN TAM ÜSTÜNDEKİ TEPESİNE BAKINIZ KAZILAN YER OLDUĞU GİBİ ORDA DURUYOR  RESMİN ARKASINA YAZMIŞ DİYORKİ İŞTE BAYRAMINIZI VS KUTLARIZ BİZ 5 İMİZDE  ALLAH İÇİN BURDA BİŞİ BULAMASAYDIK  TAA SENİN ORAYA GELİP BU BİZE SATIĞIN ÇUBUKLARLAN SENİ DÖVÜCEKTİK DİYOR  KAFAYA KOMUŞTUK AMA YALAN ÇIKMADI İŞ DİYOR DOĞRUYMUŞ BU SEFER SENİ BAŞKA TÜRLÜ ZİYARET EDİCEZ YAKINDA DİYE DE TAKILIYORLAR  NE DİYEYİM ŞANS ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN
DİYORUM......................................................NACİBABA.................................O.N.K..

YAHU BARİ ÇIKAN TOPRAĞI DÜZLEMEYİP YİNE ESKİSİ YERİNE YIĞSAYDINIZ OLMAZMIYDI GECE ORDAN YOLDAN BİRİ GELSE UÇUCAK AŞAĞIYA BUKADAR TEDBİRSİZLİK YAPILIRMI MAKİNE VAR ELİNİZDE ALACAĞINI AL VE KAPATIN ORASINI YİNE ESKİSİ GİBİ YA BU YOL BİR KÖY YOLUYSA ÇOK YANLIŞ İŞ  DE BİLEMEM ARTIK NE DİYEYİM ..
BU GÜN TELEFONLAN ARADIĞINDA BAK BU RESMİ KOYACAM SİTEYE DEDİM O DA KOYABİLİRSİN DEDİ  HEM BAYRAMIMIZI KUTLADI HEM DE YAKINDA GELECEĞİNİ SÖYLEDİ AZICIK DA ANLATTI ANLATIKLARI İŞTE YUKARDA YAZSIĞIM ŞEKİL BİR ÖZETİDİR  BU GRİŞTEN İÇERİ  5--6  METRE İÇERİ GRİNCE İÇERSİ ÇOK GENİŞ BİR MAĞRA İMİŞ  BAŞKA DA GRİŞİ ÇIKIŞI HAVALANDIRMASI VS  Sİ YOKMUŞ MALDA ORTALIK YERDE İMİŞ CİNSİNİ NE OLDUĞUNU SÖYLEMİYOR HEPSİ BU   GENE DE SÖYLEDİM KAPATIN BURASINI DİYE DE ARTIK GEÇTİ DİYOR YAPILMIŞ ZATEN YOL ALT KISIMI DA KOMPLE DERE İMİŞ  YAĞMUR YAĞMASSA KURU BİR DERE YATAĞI İMİŞ  VE YER HARİTALIYMIŞ DEDİĞİNE GÖRE ...

dede
Yukarı Dön
Uykusuz009 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 02/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 58
  Alıntı Uykusuz009 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20/Eylül 2017/2009 Saat 17:32

slm herkese hayırlı bayramlar  naci baba son konunun üzerindeki kayalıktaki o kurt  dıye dusunuyorum güzel şeyler oldugu düsüncesindeyim acaba onun yakın cekimi mevcutmu

Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24/Eylül 2017/2009 Saat 16:22
Orjinalini yazan: Uykusuz009

slm herkese hayırlı bayramlar  naci baba son konunun üzerindeki kayalıktaki o kurt  dıye dusunuyorum güzel şeyler oldugu düsüncesindeyim acaba onun yakın cekimi mevcutmu

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++************************************************************++++++

UYKUSUZ MERHABA .........................................................................NACİBABA...............O.N.K.

UYKUSUZ  KURT YAZMIŞIN NEDİR BU KURT RESİMMİ VAR BENZER ŞEKİLMİ VAR  VE TEK GÖNDERİLEN RESİM DE BU BAŞKA YOK  ZATEN ALACAKLARINI ALMIŞLAR İŞ BİTMİŞ  O GRİŞİN ÖNÜ DE KAPALIYMIŞ SIRF KESME TAŞ KAYALARDANMIŞ DOZERLEN YUKARDAN Bİ ÇEKİYOR KOMPLE İNDİRMİŞ AŞAĞIYA  ORDAN ÇIKAN MOLOZU DA  RESİMDE GÖRÜLMÜYOR SAĞ ÖNDEKİ KENAR ALANDA TOLAMIŞLAR RAHAT ÇALIŞMAK İÇİN  BENİM BU KONUDAKİ KIZDIĞIM TEK NOKTA ORDAKİ YOLU DA BOZUYON BİLMİYEN GÜMBÜRTÜYE GİDER  VE BU KÖYÜN BAŞKA KÖYE BAĞLAYAN ARKA SERVİS YOLUYMUŞ ÇOK NADİR KULLANILAN BİR YOL SADECENE MİLLET TARLALARINA GİTMEĞE BU YOLU KULLANIYORLARMIŞ  KÖY HİZMETLERİ DÜZELTMİŞ YAPMIŞLAR YENİDEN  HALBUKİ BUKADAR HAFRİYAT YAPMIYA DA LÜZÜM YOKMUŞ ZATEN YOL ALÇALARAKTAN SIFIR O AŞAĞI EN DİPLEN DEVAM EDİYORMUŞ BURASI DA KURU DERE YATAĞI OLUYOR SADECENE YAĞMURLARDA AKIYORMUŞ BU SIFIR AŞAĞISINDAN DA KARŞIYA GEÇİLİP BAŞKA BİR KÖYE DE KESTİRMEDEN GİDİLİYORMUŞ SIFIRLAMASI DA ONUN İÇİNMİŞ VE MOLOZLARI YIĞDIKLARI YERDE BU YOLUN DEVAMINDA DA 12 GÖZLÜ BİR ÇİFT OLUKLU DA ÇEŞMESİ DE VARMIŞ YOLUN HEMEN KIYISINDAYMIŞ  İÇERDEN NE ALDIKLARINI O KADAR ISRAR ETMEME RAĞMEN SÖYLEMEDİ BEN YAKINDA YANINA GELİCEM DİYOR HEPSİ OKADAR SÖYLEDİĞİ Bİ DE İŞTE BU TEFERUATI ANLATTI  RESİM TEK KURT DALGASI NEDİR ONU ANLATSANA NEREDE ?????

SAYGILAR................................................................................NACİBABA..................O.N.K...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25/Eylül 2017/2009 Saat 18:23

dede

evet yine bulunan dedektörlen bir hazine haberi daha
             adamlar çalışıyorlar hakları tabii  tabiki  en büyük  faktör
             de kendi hükümetlerinin serbestlik yanlarından  bizdeki gibi
              abuk sabuk yasaklar yok onlarda  nasıl bulmasınlarki

SAYGILAR....................................................................................NACİBABA...............O.N.K....

Düzenleyen nacibaba - 25/Eylül 2017/2009 Saat 18:27
Yukarı Dön
birkan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 09/Ağustos 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 45
  Alıntı birkan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22/Ekim 2017/2009 Saat 18:16

Osman Bey selamlar Epey aradan sonra burdayız. nasılsınız osman bey inşallah iyyisinizdir sağlık selamet hayırlı günler dilerim.

Saygılar .............................................BİRKAN...............................................

Düzenleyen birkan - 23/Ekim 2017/2009 Saat 02:58
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <1 2345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50