Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5ÇUBUK SİSTEMİ <>5NACİBABA İMALATIDIR (TM) yani TÜRK malıdır %100 --ÇUBUK S
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

SİSTEMİN YENİ AÇIKLAMALARI

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: SİSTEMİN YENİ AÇIKLAMALARI
    Gönderim Zamanı: 16/Nisan 2017/2009 Saat 20:06
ÇUBUK SİSTEMİNİN  ANLAŞILIR BİÇİMDEKİ ANLATIMI ....................................................O.N.K.

ÇUBUK SİSTEMİNİ  DAHA İYİ ANLAMAK  İÇİN  BU YAZI DİZİSİNİ  HAZIRLAMAK FARZ OLMUŞTUR  Kİ   %85 KİŞİLER  BU NEDİR  NEYİN NESİDİR  NASIL ÇALIŞIYOR   MANTIĞA AYKIRI VE YA DEĞİLDİR   BÖYLE ŞEY OLMAZ  BU 3 KAĞIT İŞİNE BENZİYOR  AKLIM HİÇ KESMİYOR VS  VS  VS  >>>BİR TON LAFLAR ŞAİALAR  YAKIŞTIRMALAR  DALGA GEÇMELER  TÜM BUNLARIN DAHA ÇOĞU  HALEN DEVAM ETMEKTEDİR ..............................................O.N.K.

%99 KESİMİN AÇTIĞI TELEFONLARDAKİ DURUM  BU İŞİ ANLIYAMAMIŞ OLM ALARIDIR
TAM BİR ANLATIM VE AÇIKLANMA İSTENMEKTEDİR

VE BU YAZI DİZİSİNDE  ANLAŞILIRA  ÇOK YAKIN BİR ŞEKİLDE  BİR ANLATIM YAPILACAKTIR

1>BU ÇUBUK SİSTEMİ  4 TANE HEPSİ EŞİT 30 CM BOYLARINDA  BAKIR ÇUBUK TAN YAPILMIŞTIR  KALINLIK OLARAK SİLİNDİRİK ŞEKİLDE BİR SİĞARA YUVARLAKLIĞINA EŞİTTİR

2>BU 4 ADET ÇUBUĞUN  2 TANESİ DÜZ ŞEKİL  ÖBÜR 2 TANESİ DE YATAY ŞEKLİNDEDİR  Kİ 2 KİŞİ İLEN KARŞILIKLI TUTULDUUNDA  TAM BİR OTURMA ŞEKLİ YAPSIN DİYEDİR.........O.N.K..

3>TEK KİŞİDE ÇOK RAHAT SORUNSUZ BİR  ŞEKİLDEKİ ÇASLIŞMADA  ÇUBUK UÇLARINDAKİ NOLARA BAKINIZ
    8-- OLANI   YATAYLARDIR
    0--OLANI DA DİKEY KONUMLUDUR

4>TEK KİŞİNİN 2 ADET ÇUBUĞU BİRLEŞTİRMESİNDE   BİR KISA DEVRE SON UCU İŞLEM BAŞLAMAKTADIR

NOT>>DEVAM EDİCEKTİR  YAZILIM AŞAMASINDADIR...................................................O.N.K..

Sistemin çalışma ana prensibi  insan beyninde var olan  kendi güçlerine dayanmaktadır  insanoğlunda çok çeşitli güçler vardır ama bunları kullanmasını bilemez  bunlar gizlenilmiş olan güçlerdir  tek bu sistem  kolaylıklan elde edilenidir  ..

Şimdi  siz bilmediğiniz  bulamadığınız veya göremediğiniz bir şeyi  ararken telef olursunuz  çeşitli yollar denersiniz bu yollar ne derecelere kadar doğrudur bilinmez  bu sistem en doğrusunu  yapacak  şekillere sahip tek ve son bir sistemdir  yalnız sabır ve kararlı prensipli bir çalışma ilen neticeye kısa sürelerde varılır...

insanın beyni  tüm vücudun her yerini kontrol altında tutar  ve gerekliliği gelen unsurlara emir vererekten o işin bir an önce hallolmasını ister bunun için de size sıkıntı verir  devamlı aklınızın bir yerlen uğraşması   istenir ki siz onu halledene kadar   mesela karnınız aç  çaresini almassanız yavaştan başlar orta şiddete sonra da tam gaz eziyete dönüşür ki illa da bişiler bulup yemeniz sonrası rahatlarsınız  veya ufak su dökme işi veya büyük su dökme işi   veya aniden kaza ilen elinizi kestiniz veya düşüp dizinizi vurdunuz hep acı olgusu mevcuttur bunlar hallolduktan sonra vücut sukut halindedir  işte tam bu durumu yakalamıya uğraşınız   vücut artık herşeye doymuş  ve hiçbir isteği kalmamış şekiline grince bu çubuk sistemi muazzam bir şekilde oluşmaya başlar  çünki beyin sadecene bunlan meşgül olucak bir 2inci 3üncü 4üncü olumsuzluklarlan uğraşmıyacaktır ...
Şayet beyin  bir kuwetli  açlık ilen veya bir ağrı sızı ilen uğraşacak olursa sizin çubuk işi 2 inci plana atılacağından işler ters gitmeye başlıyacaktır  zaten sizde o olumsuzluklan kıvranıcaksınız ve sizin de çubuğa isteksiz bir yaklaşımınız olucaktır   ........

Mesela akşamdan ben yarın erkenden filanca yere gidip orada arama yapıcam diye kendinizi saatler öncesinden şartladınız  ve yattınız sabah kalktınız ama canınız yataktan çıkmak istemiyor akşamki heyecan yok  ve isteksiz bir haliniz varsa  kendinizi zorlamanın bir alemi yoktur  veya zorlayıp ta gittiğinizi farz edelim sonuç devamlı olumsuzluklarlan oluşacaktır  canınız sıkılacak hatta çubuktan şüphe duymaya başlıyacaksınız   bu gibi haller devamlı oluşursa soğursunuz  çubuktan bir kenara atarsınız  bunlar çok oluyor olmuyor değil..
Kılavuzları çok iyi dikkatli okursanız bunların hepsinin yazılı olduklarını görüceksiniz  ve bir de bundan evvel başka çubuklarlan çalıştıysanız  bu benim sistemime o alışkanlıklarınızı kesinliklen taşımayınız  kullanım kılavuzlarında ne yazıyorsa bunların dışında bir yol aramayınız kendinizden de herhangi bir icadlar yapmayınız  veya şöyle şöyle yaparsam ne olur daha mı iyi olur gibi haller içine kesinliklen girmeyiniz  unutulmamalıdır  ki bu sistem  55 yılda meydana gelmiş ve en son şeklinlen size gelmektedir  bu şekil ve usüllerden başka bir şekil usüller yoktur ne şekilde deniyorsa devamlı o şekil üzerine kullanınız

DEVAM EDİCEKTİR.....................OSMAN NACİ KANAT.................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 28/Nisan 2017/2009 Saat 15:47
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
definereisi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 28/Mayıs 2017/2009
Durum:
Gönderilenler: 3
  Alıntı definereisi Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 08:57
usta bende senin cubuklardan degil ama ici boş bakır cubukla senin dedigin sistemi denedim olumlu bununla yerinaltındaki bulunmuyo sadece sordugum yeri gösteriyo ama senin cubuklardan bi tane  almak istiyorum istiyorum msn acık oluyor mu  
RTGFGFD DFEFEF
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 11:45
Merhaba arkadaşlar çubuklarla ilgili olarak mantığını kavrayamamış olan arkadaşlara bır yardımcı kıtap olarak okumalarını tavsıye edebıleceiğim 'THE SECRET' adlı kıtaptır.Bunu bırkaç kez okursanız bu işin mantığını kavramış olacağınıza ınanıyorum.
 Bana soracak olursanız biz neyi arıyoruz? Maddi veya manevi içinde enerji barındıran herseyi diyebilirim.Herkese saygılar iyi çalışmalar.
Yukarı Dön
Misafir Açılır Kutu Gör
Misafir
Misafir
Simge
  Alıntı Misafir Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17/Nisan 2017/2009 Saat 13:56

Merakla bekliyoruz Naci Baba. Kolay gelsin, çalışmalarında fedakarlık yapıp bir de bizi aydınlatmaya çalışıyorsunuz, hakkınızı nasıl öderiz bilmem. Sevgi ve saygılarımla Muhterem Naci baba.

Yukarı Dön
ugur69 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 21/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 29
  Alıntı ugur69 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26/Nisan 2017/2009 Saat 06:27
Orjinalini yazan: eskiay

Merakla bekliyoruz Naci Baba. Kolay gelsin, çalışmalarında fedakarlık yapıp bir de bizi aydınlatmaya çalışıyorsunuz, hakkınızı nasıl öderiz bilmem. Sevgi ve saygılarımla Muhterem Naci baba.

arkadaşıma aynen katılıyorum
herşeyini kaybet gururunu asla çünkü ileride elinden tutacak yegane temel odur
Yukarı Dön
FIRTINA38 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Son Giriş: 21/Eylül 2017/2014
Durum:
Gönderilenler: 41
  Alıntı FIRTINA38 Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2009 Saat 20:06
evet naci baba yazının devamını bekliyoruz sabırsızlıkla.bu siteyi yeni bulmuş bi sürü insan var.ben dahil,sana çok şey sormak istiyor eminim ,bazı yazılarında yüzlerce kez cevapladım deyip,kızıyorsun . bende okumaktan telef oldum.
kısa bi cevap yaz yeterli bana.çubukların 4 ünün içindemi ,bahsettiğin karışım varmı. sadece ikisindemi var. emeğine sağlık ,saygılar naci baba.

Düzenleyen nacibaba - 30/Nisan 2017/2009 Saat 20:50
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Nisan 2017/2009 Saat 20:49
ARKADAŞIM MERHABA..............................osman naci kanat.........................................O.N.K....

EVET 4 ÜNDE DE AYNISI MEVCUTTUR

Sizin sorma şeklinizdeki açıklaması galiba şöyledir benim sistemim dışındaki yapıların çoğu 2 tanesini yüklüyorlar 2 tanesi de boş kalıyor kendi deyimlerince

yalnız şu unutulmamalıdır ki  ağaçtan yapılma çubukların var olduğu zamanlarda metalden yapılan dünyada hiçbir sistem yoktu  55 yıl önce  bunu ben bir hindistanlı  aileden devr aldım onlarda da uğraşılmış son neticelerini yani isenilen durumu elde edememişler ve bıkmışlar  bırakmışlar işi bu bir tesadüfü  olaydır anlatımı uzundur özet geçicem  kendilerinde evvelkiler ilen beraber 150 yıllık bir uğraşları var  ben de bir 55 senemi geçirdim bunlan ve allah bana nasip etti son şeklini  evet 45 sene önce bu daha ham sadecene kendi kendine insanda var olan enerji ilen bilinçsiz hareketlere sahip iken  benim yanımda çalışan bir kalfa benden ayrılıp istanbula gitti amacı başka imiş bilinmezki ben de seneler sonra öğrendim durumu bu kendine karaköy piyasasında sponsorlar bulmuş ve o ham hiçbişiye yaramıyan bu çubukları imal edip millete sattılar sonra izmire kaçtı bu ve bir trafik kazasında genç yaşta rahmetli oldu gitti ama sonrası türkiyeye  bu çubuklarlan boğuştu durdu bugün bile boğuşurlar herkes kafasına göre içlerine bişiler koyup olumlu sonuçlar almıya yöneldiler ama sonuç yoktu  tek sonucu ben aldım  ve son şekli de budur daha da yapılacak ekleneb,ilinecek hiçbişi yoktur üstüne son dur

SAYGILARIMLAN.......................................................................................................O.N
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50