Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5METAL DEDEKTÖRLERİ, MARKA, MODEL TEKNİK BİLGİLERİ <>5MAKİNELER KONUSUNDAKİ <>5DEDEKTÖRLERDE ARANAN UNSURLAR
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

nasa'nın papucu yırtıldı

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 12/Aralık 2017/2010
Durum:
Gönderilenler: 39
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: nasa'nın papucu yırtıldı
    Gönderim Zamanı: 28/Mart 2017/2009 Saat 05:02
selamunaleykum....merhaba arkadaşlar bugun.28/03/2009 malum millet olarak acı içindeyiz tüm TÜRK aleminin başı sağolsun  MUHSİN YAZICIOĞLU  ailesine  sabır  diliyorum.. herkezin bildiği gibi devlet olarak  bir bütün çalışma yapıldığı  medya tarafından görüldü yayınlandı eğri veya doğru.  burada kaza ve kadere inandığımız için  isyan noktasına gelmiyoruz çünki emir büyük yerden vakit zaman dolunca   tüm alemin buluşacağı nokta vardır..neyse esas konuya geliyorum arkadaşlar. teknolojık ımkanlarımıza teknolojı deyınce  herimizin aklına bilinc ustu  cihazlar gelmektedir ve sonuclar denemelerde olsun  birebir olsun %90 sonuç çıkmaktadır ama ne yazıkkı   gerkese termal kamera gerekse  uydu analizleri hep fos çıkmışkonumda yayınlandı gözlerimize mesela termal kamara bir dağın arkasındakı ısı yayan nesneyı rahatca tespit etmek için kullanılır..ve gerektiği gun bazı zaman için geç kalındığından dolayı kullanılamadı diyelim....peki bu NASA olayı hepimiz biliyoruz filimlerdede görüyoruz  muhteşem üstu sonuçlarla gösteriyorlar bizlere uydu üzerinden  takip sistemi .v.s v.s ..hava şartlarından dolayı  görüntü alınması engellendi diye bilgilendirildik..hadi bunuda geçelim.şimdi esas noktaya geliyorum be bunu büyük yazılarla yazacağım...................................  BAZI SİTELERDE YAYINLADIĞINI HEPİMİZ GÖRMÜŞTÜK UYDU ÜZERİNDEN DEFİNE ARAMA TESPİTİ.. YANİ Bİ KÜP ALTINI UYDUDAN NEREDE OLDUĞUNU GÖSTERECEK ANALİZ  SONUÇLARINI İDDA EDEN SİTELER VARDI  BIRAKIN BİR KÜP ALTINI  2 TONLUK HELİKOPTERİN YERİNİ NEDEN TESPİT EDEMEDİLER ACABA ÇOK MERAK EDİYORUM ŞİMDİ SORUYORUM NEREDE BU ŞAHISLAR  BU ŞAHISLAR BİLİYORDA DEVLET Mİ BİLMİYOR ACABA   NASA DA BÖYLE Bİ  ÇALIŞMA YOK YADA BU ŞAHISLARMI İNSANLARI DOLANDIRMAYA ÇALIŞIYORLAR...KARAR SİZİN ARKADAŞLAR...  BU KONUDA ÇIKMAZA GİRDİM. LÜTFEN BİLDİKLERİNİZ VARSA YAZIN ARKADAŞLAR... SAYGILARIMLA.
HER TESPİH SALLAYAN DELİKANLI OLSAYDI,İMAM MAFYA OLURDU...
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
Forum Sahibi osman naci kanat

Son Giriş: 30/Temmuz 2017/2013
Durum:
Gönderilenler: 2334
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30/Mart 2017/2009 Saat 20:31
SELAM  HARAMİ ARKADAŞ.....................OSMAN NACİ KANAT....................................O.N.K.....

Şimdi  hiçbir yer ve makam ve arkadaşlar ve ilgili bu konuda kim varsa gücenmeden beni bir dinlesinler

HERŞEYİN EN BAŞ SORUMLUSU DA SORUMSUZU DA İNSANIN   TA KENDİSİDİR...

ALLAH İNSANA AKIL VERMİŞ  YAPACAĞIN HER İŞİ DÜŞÜN TAŞIN ÖLÇ BİÇ VE HESAPLA EN İNCE NOKTASINA KADAR DEMİŞ SAYFAYI KAPATMIŞ  ....

ALLAH DÜNYAYI DA MAHLÜKATI DA İNSANI DA EN GÜZEL EN İYİ VE EN HESAPLI ŞEKİLLERDE YARATMIŞ   MİLİMİ MİLİMİNE  HATAYA YER YOK ŞEKİLDE<<<<<<<<<

AMA GEL GELELİM İNSANLARIN  %98  İ İŞLERİNİ HEP ŞANSA BIRAKIRLAR  BİZİMKİLER İSE ALLAHA EMANET DERİZ   OTOBÜS DEVRİLMİŞ İÇİNDE 20 ÖLÜ BİLMEM NE KADAR YARALI ARKA CAMINDA DA VE ÖN PANELİNDE HATTA İÇERDEKİ SİPERLİKLER ÜZERİNDE BİLE ALLAH KORUSUN YAZILARI AYETLER NAZAR BOCUKLARI VS VS BUNLARI HER YERDE HERKES GÖRÜR  AMA ALLAH KORUMAMIŞ VE SONUCA DA KATLANICAKSINIZ

YANİ HERKES GÜNLÜK YAPTIĞI KENDİ İŞLERİNDE DE  YAPACAKLARINDA DA YOLDA İKEN DE DİREKSİYON BAŞINDA İKEN DE  HER TÜRLÜ  TEDBİRİ ALMALI  İŞİ EN UFAK BİR ŞANSA BİLE BIRAKMAMLIDIR  ŞANSA BIRAKTIĞINIZ  İŞ 1---2---3  VE 4 TE BAŞINIZA GELEBİLİR  3 ÜNDE OLMUYABİLİR  VEYA HİÇ OLMUYABİLİR BUNUN GARANTİSİ YOKTUR....

BEN  50 SENEDİR  HER ARAZİYE GİDİŞİMDE   EN UFACIK BİR ŞEYİ BİLE ŞANSA BIRAKMADIĞIM  İÇİN BU YAŞA GELDİM   EN UFAK BİR KAZAM DA YOKTUR HİÇBİR ZAMAN HİÇBİR YERDE DE KALMAMIŞIMDIR  BUNLAR ÇOK İNCE HESAPLARA DAYANIR 
BUNLARI SAYSAM BURADA OKUMAYA BIKARSINIZ  BU NE YA DERSİNİZ.................

ŞİMDİ KAÇ MİLYARLIK BİR  HELİKOPTER  BİRİNCİSİ  GÜCÜ  SADECENE ŞEHİRCİLİKTE POLİSİN  ORMAN   HABER AJANSLARININ  VE BU GİBİ İŞLER YAPANLARIN  VE İŞ ADAMLARININ KULLANDIKLARI TÜRDEN BİR HELİKOPTER TEK MOTORLU  KISA MESAFELERDE  GÖREREKTEN SEYİR EDEBİLEN  GÜNDÜZLERİ  SEYİR EDEBİLEN ALÇAK İRTİFAA HELİKOPTER ÇEŞİDİ   SEN BUNU NE AKLA HİZMET HEM DE TOROSLARI AŞABİLECEK BİR GÜZERGAHA YOLLUYORSUN  VE HAVA ŞARTLARININ EN BERBAT OLDUĞU BİR ZAMANDA  GÖZ GÖZÜ GÖRMÜYOR  BAZI YERLERDE 1 METRE ÖTEDEKİ ARKADAŞINI GÖREMİYORSUN   BU HELİKOPTER KARAYOLUNA BAKARAKTAN VEYA ANA ELEKTRİK HATLARINI TAKİP EDİP KENDİ PUSULASINA DA BAKIP KAFADAN GİDİŞ YÖNÜNÜ BULAN BİR CİNS  ARAÇ   RADARI YOK  GECE GÖRÜŞ Ü  YOK   İRTİFA ÖLÇERİ BELKİ YOK  OLSA ZATEN YERE GELDİN DİYE İKAZ EDİCEK YÜKSEL DİYECEK   RADARI OLSA ZATEN ÖNÜNÜ GÖRÜCEK NE OLDUĞUNU  O DA YOK YANİ YOK OĞLU YOK  HATTA EN MÜHÜMİ 2 DAKKA İÇİNDE TAM KESİN YERİNİ BELİRLİYEN 700 TL LIK BİR ALET BİLE YOK  MİLYARLIK HELİKOPTERE BUNLARI BİLE ESİRGEMİŞLER

BURDA BİRİNCİ DERECEDE SUÇLU OLAN   HELİKOPTERİN FİRMASIDIR   BU YOLA BUKADAR EKSİĞİ OLAN VE GÜCÜ ANCAK KISA MESAFE OLAN BİR ARACI YOLA ÇIKARMAK   CİNAYETTİR Kİ  ORDA KAZA YERİNE DÜNYANIN EN GELİŞMİŞ VE ASKERİ HELİKOPTERİ SKORYKIS  HELİKOPTERİNE BİLE O YER MECBURİ BİR İNİŞ YAPTIRDI   SADECENE BU İŞTEN KARIN YUMUŞAKLIĞINDAN ÖTÜRÜ DE BİR HASAR ALMADI

YAA Bİ DÜŞÜNÜN TAM DONANIMLI BİR ASKERİ SAVAŞ HELİKOPTERİ EKSİK DİYE BİŞEYİ YOK  O HAVA ŞARTINDA O BİLE KÜLLÜM OLUYORSA  DÜŞEN SİNEK HELİKOPTERDEN NE HAYIR GELİR BİR KARŞILAŞTIRMA YAPINIZ YETERLİDİR PROBLEM ÇÖZÜLÜR  

İKİNCİ DERECEDE SUÇLU OLANI DA  HATTA TAM SUÇLUSU  HELİKOPTERİN PİLOTUDUR   BİLMEZMİKİ BU ŞARTLARDA BÖYLE BİR HELİKOPTERLEN GİDİLMİYECEĞİNİ BAL GİBİ BİLİR DE İŞTE VAR YA TÜRKÜN İÇİNDEKİ  BEN GİDERİM  EDASI İŞTE BİZİ HEP BİTİREN BU OLGUDUR..

ŞİMDİ BURDA GELİBOLUDA  SİSTEN GÖZ GÖZÜ GÖRMÜYOR  BOĞAZ TRAFİĞİ TAMAMEN DURMUŞ  KESİN YASAK   O ANDA BU GELİBOLU ÇARDAK ARASI ÇALIŞAN TAŞIT TAŞIYAN BÜYÜK MOTORLARDAN BİRİNİN KAPTANI KILAVUZ İSTASYONU  GÖREVLİSİNE DİYORKİ BENİM RADARIM YENİ DAHA 1 AY OLDU TAKALI KENDİME DE EVVELALLAH GÜVENİYORUM BEN ZATEN GÖZÜ KAPALI GİDERİM  DİYOR MÜSADE İSTİYOR KALKMAK İÇİN   BU DA AYNI ZİHNİYETTİR
TABİİ EMİR KESİN O HALA DİL DÖKÜYOR VS VS .......................
BU MOTORLAR HER ALLAHIN GÜNÜ  İNEK GİBİ GEMİLERİ BAĞIRTIRIYORLAR  DEVAMLI GEÇİŞ İHLALİ YAPIYORLAR KOCA GEMİLERİN ÖNÜNDEN BEKLEMEK YOK KANUNU  ÇİĞNEMEK TEK AMAÇ YANİ DEVAMLI KIRMIZI IŞIKTA GEÇMEK GİBİ  BİŞİ DE OLUNCA  Bİ TON KAFADAN Bİ TON ABUKSABUK LAFLAR  BİZ BÖYLEYİZ  VE DEĞİŞMEMİZ DE ÇOK ZORDUR ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN DEMEKTEN BAŞKA BİŞİ DİYEMİYORUM

TRAFİKTE DE HER ZAMAN HER YERDE BİR SÜRÜ AKILALMAZ İŞLER VE HAREKETLER  SONUCU MALÜM  AMA GENE DEVAM  AYNI ŞEKİLDE HİÇ DERS ALMADAN

YAPACAK BİŞİ YOKTUR ARKADAŞLAR  HERKEZİN HER AN  BAŞINA HER ŞEY GELEBİLİR  SÜPRİZ DEĞİLDİR BUNLAR GÖZ GÖRE GÖRE OLAN İŞLERDİR

SUÇLU ŞUDUR BUDUR DİYORUM YA BAŞTAN BERİ TÜM SUÇLU BAŞTA HANGİ HÜKÜMET VARSA TEK SUÇLUSU ODUR  SEBEBİ DE TÜM BU RİSKLİ OLAN İŞLERE ÇÖZÜM ÜRETEMEDİĞİ İÇİNDİR BAŞTA TRAFİK  YASASI HALEN GİDİYOR ÖLEN ÖLDÜĞÜNLEN KALIYOR 

EN BASİTİ SİZLERE TRAFİK MUAYENESİNDE   EVVELDEN   ARAÇTA BULUNMASI GEREKLİ OLAN  ŞEYLER VARDIR  EE YOK NE YAPICAN YA BU EKSİKLERİ GELİP YANINA BELLİ BİR ÜCRETLEN O ANDA KİRALIYAN VARDI YA DA GEÇİCİ OLARAK BİRİNİN ARACINDAN ÖDÜNÇ ALINIRDI   YA DA RÜŞVET İŞLERDİ   BUNLAR GİBİ Bİ TON ŞEYLER  OLURDU ?????????????

NEYSE FAZLA KAFA ŞİŞİRDİM KALIN SAĞLICAKLAN
 SON  OLARAKTAN DA    CEP TELEFONUNUZA   (  NEREDEYİM  ) DİYE KISA MESAJA YAZIN  7777   YE YOLLAYIN BAKIN AZ SONRA SİZE NE CEVAP GELİCEK.........................................

İNSANLAR BOŞUNA ÖLÜYOR ARKADAŞLAR   BUNU BİR MUHABİR VEYA HIZIR 112 BİLMİYORSA BEN NE YAPAYIM NE SÖYLİYEYİM

SAYGILARIMLAN......................................................................................................O.N.K.... 

Düzenleyen nacibaba - 30/Mart 2017/2009 Saat 20:34
NACİBABA..............ONK..
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2009 Saat 13:38
SELAMUNALEYKUM   merhaba naci hocam  bu düşüncelerinize karşılık saygıyla eğiliyorum ellerinizden öpüyorum.   bu duruma karşılık yazmış olduğunuz yorumunuzu  içim sızlayarak  okudum. şuna inanıyorumkı tamammen bi suçlu kaosu içinde yaşadığımın farkına vardım.ALLAH dan diliyorumkı  buna sebeb olan şahıslara rabbim öyle bir ders versinki .bu dunya dahil ahir hayatındada yakaları bir araya gelmesin. göz göre göre   seyirci kaldık.. saygılarımla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Nisan 2017/2009 Saat 16:14
KONU HAKKINDAKİ EK İLAVELER....................................................................................O.N.K.

SELAM HARAMİ ARKADAŞIM..........................OSMAN NACİ KANAT................................O.N.K..

ŞİMDİ NASSANIN UYDULARINDAN ALINAN GÖRÜNTÜLERDE  BU SÖYLEMİN ÇOK BÜYÜK DOĞRULUK PAYLARI VARDIR YOK DEĞİLDİR DE BAZI ALANLARDA BU GEÇERLİ OLMAKTADIR
ŞÖYLEKİ...............

Bakınız   GOOGLE  EARTH  ın son versiyonunda  denizler okyanus tabanlarının gerçek birebir şekillerini veriyor aynı yeryüzü gibi ve kilometrelerce dipleri uzaydan işte böyle görebiliyorsunuz   bu karalarda ancak 2 metrelerlen sınırlı net görme 1.5 metrelerde  bunu nassadan almanıza gerek yoktur  GOOGLE  EARTH   a  grin kendi bölgenizi tarayınız  mesela bizim buralarda lahitler sanki toprak üstünde duruyor gibi gözükmektedir halbuki 2 metrelere varan toprak altındalar  eskiden  keşif yapacağım yerde o yerin en yüksek tepesine çıkardım  eylül  ekim  kasım aylarında toprak üstü yeşilliklerin artık bitimi zamanı  ve burdan kuwetli dürbünlen arazi taraması yapardım yerleşim yerlerini bulmak için  şimdi artık earth  dan oturduğumuz yerden takip edtme olanağımız var   ve o yerin girdisini çıktısını nereden girilir nerden çıkılır sıkışınca nereden  kaçılır tümünü net görüyorsunuz   yani söylenen ve söylenmek istenen durum budur   bunun dışında başka hiçbir yol yoktur söyleyen de geyik muhabbeti yapmış olur.................................................................o.n.k...

HERKES  ŞUNU ÇOK İYİ BİLMELİ VE DÜŞÜNMELİDİRKİ ...............

Tüm dünyadaki insanların  %95  i  cahildirler  bunların tümü isterlerse 20 tane ünüversite bitirmiş olsunlar  bir kişi 50 tane lisan biliyor olsun  süper sanatkar ve üretici olsun yani kısacası bu insanların hepsinden zeka fışkırsa gene de cahillik mevcuttur   niye???????

Sebebler devamlı birbirlerinlen didişmeler  birbirlerini öldürmeler savaşlar  kuwetlinin zayıfı ezmesi   kendini akıllı zanneden birinin  safları kandırması  kitlelerin üstünden ceplerinden geçinmeler  şeytani planlar hesaplar kitaplar vs vs   saymaklan bitmiyen unsurlar   bunlar var oldukça  ve var olması da zaruridir ama azınlıkta kalması gerekirken  %100 lere varan günümüz  örneklerine bakıcak olursak   cahillik had safhalardadır  ................

Günümüzde aile içi breyleri birbirinlen geçinemiyor  komşular da aynı  herkes ayrı tellerden çalıyor  neoluyor  diyen yok biz ne yapıyoruz diyen yok  bu gidişatın sonu nereye varır düşünen hiç yok  bozulma alabildiğine kanserleşmiş   artık önünü almaya kalksan da alamazssın o raddeye gelmiş  toplumların tümü tüm dünyaa aynı durumun içinde bocalayıp duruyor   herkesin dini imanı kıblesi  para olmuş   daha saysan bitmez unsurlar ??????

Bak bir yaz günü gecesi  yerin turizime açık bir yer ise o yerin en merkezi yerinde  bir duvar üstüne otur önünden akıp giden insan sellerinin tümünü incele  tek tek çocuğundan kadınından erkeğinden gencinden yaşlısından   eğer içlerinde bir tane akıllı varsa  o da senin gibi onları seyreden kişidir  dene bunu yaz geliyor  hak vericen mi vermiyicen mi sonra yazarsın   bunların kılıklarına kıyafetlerine hareketlerine ellerindeki dondurmaları yiyiş  şekillerine bak davranışlarına bak şakalaşmalarına bak   bak oğlu bak  sonra orda ne kadar süre bu duruma dayanacağına bak  anlarsın..........

Bu duruıma  yakışan bir hikaye de anlatayım sana

Ewel zaman içinde bağdatta bir kral ve sarayı  ve halkı  yaşıyorlarmış....
bu şehire de az uzakta bir mağrada bir evliya varmış  şehire ancak ihtiyac temini için gider ve hemen dönermiş mağrasına   kral da her zaman bu evliyaya ziyerete gider ondan öğütler alırmış ve çok saygı gösterirmiş  fakat her zaman lafı dolaştırıp evliyaya sarayına davet edermiş bırak bu mağrayı gel ben sana ne istiyorsan yapıcam şehirde bizlen yaşa bu sefilliği bırak dermiş evliya kabul etmezmiş ....
Gel git zaman evliya şehire iner ihtiyaçlarını almak için kral da haber alır ve kendisini konuşmak için sarayına davet eder ben sana her daim geliyorum bir kerre de sen gel demiş haber yollamış evliyanın da canına tak etmiş tamam geliyorum diye haber salmış ....
ve pazarda işini bitirip eşeğini yüklemiş gelmiş saraya eşeği bırakır kendi çıkar huzura  izzet ikram o biçim bir masa üstünde kuş sütü bile var   kral yine tekrarlamış aynı lafını evliya da demiş ki bana az müsade et bizim de soracaklarımız var müsade ederlerse tamam demiş ve saraydan ayrılmış pazar yerinin tam merkezine gelmiş ama kral da arkasına bir adam takmış merak etmiş kimmiş bu görüşeceği kişiler diye   evliya tam merkezdeki bir umumi helaya giriyor arkasına takılan da gözlüyor durumu ve bir müddet sonra çıkıp aptest tazeleyip doğruca sarayın yolunu tutunca arkasındaki gözcü evliyadan önce saraya   gelip krala bir çırpıda durumu anlatıyor tamam diyor kırak gözcüye  evliya gelip huzura çıkar  ve kral alaycı bir seslen sorar evliyaya der görüştünmü o zatlarlan evet der evliya görüştüm  deyince kral birden hiddetlenir ve ne olmuşssa anlatır sen benlen dalga mı geçiyorsun der boklara mı danıştın helada der  evliya da evet onlara danıştım deyince kral der vurun bunun boynunu deyince  evlkiya krala ilk önce beni dinle de sonra ne yaparsan yaparsın  kral da konuş demiş....

Evliya masayı ve üzerindeki çeşit yemek ve meyveleri göstermiş bakın demiş ne kadar lezziz ve temizler demiş doğrumu demiş krala kral da evet ama bunun mesele ilen ne alakası var demiş evliya da olmaz olurmu demiş bunları büyük bir iştahlan yiyoruz içimize  gidiyor sonra demiş bir de çıkana bak demiş   eeee demiş  kral
EVLİYA DA DEMİŞ Kİ KRALIM İNSANIN İÇİNE GREN PİS ÇIKAR DEMİŞ BU İNSANLARIN İÇİNE GİRİNCE DE İNSAN DA AYNEN BÖYLE PİSLEŞİR DEMİŞ BEN BUNU ANLATMAK İSTİYORUM SİZE DEYİNCE KRAL EVLİYAYA HAK VERİYOR VE ÖZÜR DİLİYOR  SİZLER BURDA YAŞAYIN BEN ORDA TEK BAŞIMA YAŞAYAYIM BANA ARTIK DEME GEL DİYE   DEMİŞ KRAL DA TAMAM DEMİŞ

Dağın yükseklerinden uzaktaki şehir çok haşmetli görünürmüş  hele geceleri ışıl ışıl mış  çoban 15 yaşında şehre de hiç gitmemiş o yaşa kadar fakat hep şehre bakar bir gün muhakkak oraya gidicem dermiş   ve o gün gelmiş çatmış briktirdiği parasını da yanına alıp şehre gitmiş aval aval bir oraya bir buraya bakar dururmuş  hayran kalmış şehire yanına sokulanlar olmuş parası olduğunu anlıyanlar saf çobanı kandırıp parasını almışlar  daha da vardır diye sopa atmışlar  derken en son namustan da olmuş ve gelmiş aynı şehri uzaktan seyretiği yere   ulan demiş bidamı  ben sana hayranlık duyarım sana gelirim ne de seni seyrederim namusum bile gitti demiş senin yüzünden hadi paramı bırak gitiğini ona yanmam da buna yanarım demiş  ve bi daha da o seyretiği yere hiç gitmemiş   onun yerine kırları dağları ovaları seyretmiş................

yani kısacası  toplum içinde her türü barındırır   kendini bunlardan kollamaklan da günlerin geçer gider   bazen kollarsın bazen kaybedersin   bu toplumun yanında kanser bile masum kalır............................................................................................................................O.N.K.
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2009 Saat 08:15
HERKESE SELAMLAR SAYGILAR..................OSMAN NACİ KANAT.................................O.N.K......

ARKADAŞLAR TÜM BU YAZDIKLARIM SADECENE BENİ BAĞLAR YORUMLAR DA  TÜMÜ KENDİ TECRÜBELERİME DAYANAN   ANLATIM VE İZAHLARDIR   ÇÜNKÜ HAYATIMIN  ÇOK BÜYÜK BİR BÖLÜMÜ  YOLLARDA DAĞLARDA  HER TÜRLÜ VASITALARLAN GEÇTİĞİNDEN VE HADDİNDEN FAZLA KAZALARA RASTLAMAM VE KURTARMA YAPMAM SEBEBLERİ İLEN  BU KONULARDA BÜYÜK BİR BİLGİYE SAHİBİM TABİKİ GENE DE KENDİME GÖREDİR İŞLERİN TAM DİPLOMALI  ŞEKLİNE SAHİP DEĞİLİM AMA PRATİKTE ÜSTÜME YOKTUR ANLIK DÜŞÜNCE ANLIK ÇÖZÜM ÜRETMEDE ÇOK İYİYİMDİR VE BU YOLLAN DA DÜNYANIN İNSANINI KURTARMIŞIMDIR  HER NEYSE BU KADAR ŞİŞİNME YETER DİYORUM MEVZUYA GİRİYORUM.....................................

dede

dede

dede

dede

ŞİMDİ  BİRİNCİ RESİMDEKİ DURUMU BİR İNCELEYELİM
MUHSİN YAZICIOĞLUNUN OTURDUĞU YER  GİDİŞE TERS YANİ YÜZÜ ARKAYA BAKAR VAZİYETTE SOL ÖN KOLTUKTA EN BAŞTA OTURUYOR  BAZI KİŞİLERDE BU KİŞİNİN KARİYERİ NE OLURSA OLSUN FOBİLERİ VARDIR VE HAVADA İLERİYE DÖNÜK GİDİŞ İSTİKAMETİNE DOĞRU OTURMAZLAR   İLERİ GİDİŞ KİŞİLERİN BAZILARINI ÜRKÜTÜR  GÖRMEK İSTEMİYEBİLİRLER BUNUN SONUCU GİDİŞ YÖNÜNE ARKASINI VERİP ARKADAN GELEN MANZARA O KİŞİLER İÇİN RAHATLACI OLUYOR   VE TAM ARKASI DA 2 İNCİ PİLOT YERİ BOŞTUR PİLOT DA SAĞDAN İDARE EDİYOR  TEK PİLOTLU UÇUŞ 

BİR KAZA ANINDA ÖNDEN YERE VURMADA HERŞEY ÖNE SAVRULACAKTIR BU KAÇINILMAZDIR BUNA GÖRE DE YAZICIOĞLUNUN ARKASINA DÜŞEN KESİM TAMAMİYLEN AÇIKTIR VE BU DURUMDA KİŞİ ÇOK BÜYÜK HASAR ALIR MAALESEF SONUÇ ÇOK VAHİMDİR
BU YERDE OTURMASI DA AŞAĞIDAKİLERE EL SALLAMASINDA DA GÖZÜKMEKTEDİR

ARKA KOLTUKLAR YAN YANA 3 LÜ DÜR KARŞİILIĞI DA  BAZILARINDA 3 LÜ OLUP 6 YOLCU KAPASİTELİ OLABİLİYOR   2 DE PİLOT 8 KİŞİ TAMAMI   ÖN ORTANIN BOŞ OLDUĞU VEYA KOLTUK OLMADIĞI VAR SAYARSAK   5 KOLTUK YOLCU 1 PİLOT  TOPLAMI 6 KİŞİ  OLUYOR

MUHTEMELEN KURTULAN TEK KİŞİ GAZETECİ OLDUĞUNA GÖRE DE SAĞ ARKADA ÖNÜ İLERİ DÖNÜK OLARAK OTURUYOR VE KARŞISINDA BİRİ ARKASINDA DA PİLOT OLDUĞUNDAN  KAZA ANINDA ÖNE SAVRULMADA PİLOT VE ARKASINDAKİ KİŞİ YUMUŞAK TANPON YAPIYOR GAZETECİYE  VE BU SAYEDE ARTIK AYAĞI NEREYE GELDİYSE BİR KIRIKLAN ATLATIYOR O SICAKLIKLAN O ANDA GÖGSÜNE VE YÜZÜNE KARŞI KİŞİDEN GELEN DARBE VE EZİKLİKLERİ O AN FARKEDEMEZ ANCAK YARIM SAAT BİR SAAT SONRA ACILARI ÇIKMAYA BAŞLAR

YAZICIOĞLUNUN VE KARŞISINDAKİ KİŞİNİN 2 SİNİN BERABERCENE İLERİ FIRLAMASI SONUCU ÖNDEN DIŞARI FIRLAYIP HELİKOPTERİN ALTINA GİRDİĞİ MUHAKAKKATIR VE DE ÖYLE OLMUŞTUR

ÖN KISIM PARÇALANDIĞI İÇİN  SİNYAL VEREN ALETTE MUHAKKAK PARÇALANIYOR VE GÖREVİNİ YAPMIYOR

GAZETECİ HABERİ VERİYOR SONRASINDA ŞARJI BİTİNCE TEK BAŞINA KALIYOR  VE BAKIYOR NE GELEN NE GİDEN BAŞININ ÇARESİNE BAKMIYA UĞRAŞIYOR  ASKERLİĞİNİ DE KOMONDA OLARAK YAPMIŞ BAZI BİLGİ VE BECERİLERİ MEVCUT  SÖYLENDİĞİNE GÖRE DİĞERLERİNİN PALTO KAŞKOL VS LERİNİ DE SIRTINA GEÇİRİP  AŞAĞI MEYİLLİ  ZATEN KOLTUĞU DA KIZAK GİBİ YAPIP KAYABİLDİĞİNCE KAYIYOR 500 METRE  GİDİP BİR KAYANIN KOVUK GİBİ YERİNE KENDİNİ SİPER EDİYOR TABİ HAREKET HALİ AYAĞININ KIRIĞININ ACISI  VUCUT BU ARA SICAK DURUYOR   HERHALDE ÇOK YORULDU AZ DİNLENEYİM DİYOR VE EN BÜYÜK HATASINI BURDA YAPIYOR   DONMADA İLK ÖNCE KİŞİYİ BİR SICAKLIK BASAR KİŞİ DE BUNA ALDANIR ARKASINDAN KUWETLİ BİR UYKU BASTIRIR SONRASI MALÜM OLUR   YAZIK...................

HELİKOPTERDE BANA GÖRE BENİM GÖRÜŞÜME GÖRE GÖVDE UZUNCA GENİŞÇE FAKAT PERVANE BU GÖVDENİN DEĞİL SANKİ   UFAK VE İNCE GENİŞLİĞİ YOK KALDIRMA GÜCÜNÜ BU DURUM ETKİLER TABİKİ MOTORUN GÜCÜNE GÖRE HESAPLI OLDUĞUNDAN  BU MOTORA BU PERVANE OLUR   MOTOR GERİDE BE TIRTIKLI KAYIŞ AKTARMALIDIR ŞAFTA  EN AZ 4 KAYIŞ VARDIR MUHAKKAK  BU KAYIŞLARIN DURUMU NEDİR ÖMRÜNÜ BİTİRMİŞMİDİR YENİMİDİR KAÇIRMA VARMIDIR ONLARI DA  İNCELİYECEK OLAN UZMANLARI BELİRLİYECEK ARTIK

VE YİNE BANA GÖRE YÜKSEKLİK ÖLÇERİ VARMIYDI YOKMUYDU BUNU DA BİLEMİYORUM VE GİDİŞE GÖRE DE ÖNÜ DAĞA GELİYOR YÜKSEKLİK ÖLÇERİNİN MUHAKKAK YÜKSEL KARAYA ÇOK YAKLAŞTIN SİNYALİNİ VERMESİ GEREKİRDİ  BİR RADARI OLSA ZATEN GÖZÜ KAPALI GİDERDİ   İLERSİNİ MİLİMETRİK GÖREBİLİRDİ    YANİ TÜM BUNLAR KAZA KIRIM HEYETİNCE TESPİT EDİLİP RAPORLANICAK ŞEYLERDİR  BUNLAR OLAYA BAKIP DA BENİM GÖRÜŞLERİMİ YANSITIR AMA DOĞRU AMA YANLIŞ İLERDE AÇIKLANIRSA BU YAZDIKLARIMLAN ÖRTÜŞÜRÜZ DOĞRU YANLIŞ ÇIKAR MEYDANA

SAYGILARIMLAN.............................OSMAN NACİ KANAT..............................................O.N.K..

Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2009 Saat 17:05
selamunaleykum.. hocam yazılarınızı büyük bir hayranlıkla okuyorum. bir iki gundur ilk gunde olan düşüncelerimiz üzerinde   basının açılım yapması bizleri biraz olsun  sakinleştırmıştır.. herşey açık ortada bir ayda  başına gelen onca olaylar sonrası bu büyük kazada kuşkuları dahada kuvvetlendiriyor..ama perdenin öteki yuzune bakacak olursak  orada büyük godomanlar  çıkıyor karşımıza yanı seyirciler izleyiciler ortada oynanan oyunu görmekteler ama az bucuk derin düşünceye girebilseler düşüncelerinde bir süreç belirleseler  neler neler çıkaracaklar ortaya ama inşallah  birileri bu olay takip sürecine dur demezde perdenin öteki tarafındaki godomanları herkez görür....saygılarımla.....
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03/Nisan 2017/2009 Saat 21:07

HERKESE  SELAMLAR SAYGILAR....................................................................................O.N.K...

3/4/2009   GÜNÜ YAPILAN AÇIKLAMALARDAN   AZ ÇOK ORTAYA YENİ ÇIKAN UNSURLAR

Çok net temiz video kaydı  muhtemelen ölen gazeteci çekiyor  bu bugün yayınlandı şhow tw de  yazıcıoğlu ilk binişinde arka soldaki  kapı yanı olan yer  ve yüzü helikopterin önüne dönük çünki video da tam ordan kalkıp iniyor  ve helikopterin içi de görüntülenmiş aynen benim tahminim gibi karşılıklı 3+3  koltuklu yolcu bölümü  gazetecinin oturduğu yer gidişte ön sağ koltuk  arkasında pilot önünde de o   ilk daha  hayattaiken ki telefon konuşmasında ona soru soruyor   kaza anında pilotlan  karşısındaki kişi arasında kalıyor   yqazıcıoğlu gidişte  sol ön koltukta tersine oturuyor on kısımın orta koltuğu boş 

gazetecinin  laptopu /digital fotoğraf makinesi/ ve kamerası   savcılık el koyuyor  kasetleri ve hafıza kartlarını vermiyorlar  video kamerada 2 gün öncesi çekilmiş maç  görüntüleri varmış????????    digital ufak el teybi de  5 ayrı kayıt yeri sıfırlanmış kimse yok ????????

birilerince bişiler silinmiş yani.........ihlas haber ajansı müdürünün söylemi ama çok temkinli konuşuyor  konuşması ve hareketlerinden bir yerlerden çekinerekten konuştuğu açıkça belli

VE EN GEÇERLİ ÜSTÜNDE DURULAN TEORİ  DE  HEMEN HEMEN HERKESİN BİRLEŞTİĞİ TEK NOKTA VAR ŞU ANDA O DA PİLOTA  DAHA KALKMADAN  ÇAY VEYA BENZERİ BİŞİ İÇİNDE BİR MADDE VERİLMİŞ OLMASI ÜZERİNDE DURULUYOR
PİLOTU BUGÜN YARIN MEZARDAN ÇIKARIP YENİDEN OTOPSİ YAPMA İHTİMALİ DE MEVCUT HER AN
VE PİLOT EKİBİ YERE SAĞ SALİM BIRAKTIKTAN SONRA  GİDİYOR TAA NEREYE YAKIT İKMALİ YAPIP GERİ DÖNÜYOR HAVA KOŞULLARI YİNE AYNIDIR NİYE BU ARA BİŞİ OLMUYOR   TÜM EKİP BİNDİKTEN SONRA OLUYOR BU İŞ  
PİLOT SÜPER BİR  BİRİNCİ SINIF   ASKERİYEDEN EMEKLİ HELİKOPTER PİLOTU YAŞAMI BOYU EN UFAK BİR SAKATI YOK GÖZÜ KARA BİRİ  OLARAK GEÇİYOR

NE OLDUYSA YAKIT ALIP DÖNDÜKTEN SONRA  İNİP  EKİBİ BEKLEME ANI   BU AN ÇOK İYİ İNCELENMELİ NE İÇTİ NE YEDİ BUNLAR ARAŞTIRILMALI  VE BUNDAN BİŞİ ÇIKARSA CESEDE ÇOK İYİ YAPILACAK BİR OTOPSİ SONUCU EĞER VARSA BİŞİLER VE HASIR ALTI EDİLMESSE  İŞİN DOĞRUSU O ZAMAN ÇIKAR MEYDANA   YA KADER YA SABOTAJ  BEKLİYİCEZ BAKALIM NE OLUCAK HEP BERABER GÖRECEĞİZ

VE YUKARDAKİ TARİHTE SAVCILIK GÖYA  GAZETECİNİN   LAPTOBUNU  FOTOĞRAF  MAKİNESİNİ  KAMERASINI  KARGOYA VERMİŞ  İHLAS AJANSA YOLLAMIŞ YARIN ELLERİNE GEÇİCEKMİŞ   YALNIZ EL KONULAN HAFIZA KARTI VE KASETLER VERİLMEMİŞ ?????

SAYGILARIMLAN........................OSMAN NACİ KANAT.........................................O.N.K.......

Düzenleyen nacibaba - 03/Nisan 2017/2009 Saat 21:10
Yukarı Dön
fakabas Açılır Kutu Gör
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
Simge

Son Giriş: 18/Ekim 2017/2012
Durum:
Gönderilenler: 176
  Alıntı fakabas Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Nisan 2017/2009 Saat 13:32
ustam selamlar,sevgiler hala yüreğimiz bu civanların şehadetiyle donmuş vaziyette.ALLAH cümlesinin taksiratlarını affetsin. onlarki vatanımıza ve halkımıza hizmet edebilmek için seçilme gayret ve azmi içinde iken şehit edildiler evet şehit edildiler.buna inancım 2*2=4  dür. Ve hala daha işbirlikçiler ortada birşey bırakmamanın tedirğinlik ve hinliği içindedirler. RABBİM onların bütün bu oyınlarını açığa çıkarma gayretinde olanları SEN YÜCESİN muvaffak eyle o karanlıkta kanla beslenen yarasaların maskelerini düşürmeyi bu milleti evleatlarına ihsan eyle.VATAN ,MİLLET,DİN İMAN,EZAN BAYRAK için hayatının her safhasında üşümüş olan bu yiğit Anadolu evladının ve ve yol arkadaşlarının kanını yerde bıraktırma YARABBİ.Kaderini rızâkâr olan biz kullarının bu karanlık ellere olan isyanımızı muzaffer eyle.Vatanımız ve Mİlletimiz için çalışan tüm kardeşlerimizi böylesi ölümlerden kaza ve belalardan uzak eyle. karanlık ellere fırsat verme YARABBİ.
 Daha kalbimde volkan gibi patlamadan duran katına yönelerek dilimin aciz kalarak  dile getiremediğim dualarımızı,münaacatlarımızı kabul eyle.bilirizki şehitler diridir,dualarımızı onların dualarına katıyoruz kabul eyle YARABBİ
 USTAM YANLIŞ ANLAMA AMA 45 YILLIK ÖMRÜMDE TANIDIĞIM ADAM GİBİ ADAMDI.VE TAM BİR ALPERENDİ VE DE İDOLÜMDÜ.ALLAH  CÜMLESİNE GÂNİ GÂNİ RAHMET EYLESİN
Yukarı Dön
harami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Durum:
  Alıntı harami Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04/Nisan 2017/2009 Saat 16:33
AMİN .... DUALARIMIZ ONLARLADIR.İNŞALLAH . İŞBİRLİKÇİLER ŞUNU BİLSİNLERKİ YA BU OLAY  AYDINLANACAK YA AYDINLANACAK...AMA ŞUNUDA DÜŞÜNÜYORUM.BU İŞBİRLİKÇİLER  GODOMAN  PARA İÇİNDE YÜZÜYORLAR .SORUŞTURMA BOYUTU ENSELERİNE BİNİNCE . SAĞDAN SOLDAN  SUÇU BEN İŞLEDİM DE AL PARAYI  HESABINA GETİRECEKLERDİR. . AMA ALLAHTAN  BİR DİLEĞİM VAR BUNLARI BU SENARYOYU KURANLARI YERLE BİR EDER İNŞALLAH...saygılarımla
Yukarı Dön
nacibaba Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge

Durum:
  Alıntı nacibaba Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05/Nisan 2017/2009 Saat 17:34

HERKESE SELAMLAR SAYGILAR.....................OSMAN NACİ KANAT..............................O.N.K......

ARKADAŞLAR  ŞUNU EN İYİ ŞEKİLDE BAŞTAN BİR ANLAYIN
BEN OLDUM OLALI SİYASETTEN TAMAMEN UZAK BİR KİŞİYİM  OY BİLE VERMEM  VE HİÇBİR PARTİYİ VS Yİ DE TUTMAM TAMAMEN UZAK YAŞARIM  ÇÜBKÜ VAKTİM YOKTUR BU İŞLERE

HAYATIM BOYUNCA YAŞADIĞIM ŞEHİRLERDE KASABALARDA  BENİ KAHVEDE BİLE GÖREN Bİ KİŞİ VARSA ALNINI KARIŞLARIM  BU DA AYRI BİŞİDİR BUNA DA VAKTİM YOKTUR .....

DİYECEKSİNİZ Kİ SEN OTMUSUN   HAYIR  RABBİMİN VERMİŞ OLDUĞU ZAMAN ÇOK KISITLIDIR VE TAMAMİYLEN BU ZAMAN VE EMANETİ NE ZAMAN  TESLİM EDECEĞİMİZİ BİLMEDİĞİMİZ İÇİN SANİYELERİ BİLE BOŞ GEÇİRMEMEYE  ÖZEN GÖSTERMELİYİZ  ÇÜNKÜ İNSANIN TEK SERMAYESİ BU AKIP GİDEN ZAMANDIR  VE BUNU EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRMEK LAZIMDIR  YANİ  BOŞ ŞEYLERLEN VE GÜCÜNÜN YETMEDİĞİ İŞLER İÇİN VAKİT ZİYAN ETMEK   AKIL KARI DEĞİLDİR   İŞTE KİŞİLERİN ÇOĞU  GÜCÜNÜN YETMEDİĞİNİ  BAŞKA YERLERDE HEMDE HİÇBİR KURAL DİNLEMEDEN ELDE ETMİYE UĞRAŞIRLAR  BU UĞURDA HER TÜRLÜ ŞEYLERİ YAPARLAR   AMA BUNLARIN HEPSİ TAMAMİYLEN ( CAHİL KİŞİLERDİR ) BİLMEM KAÇ ÜNÜVERSİTE DEVİRSELER 10 LİSAN BİLSELER  GENE DE CAHİLLİKLERİNDEN YAPARLAR  ÇÜNKÜ HAK HUKUK DİNLEMİYEN  KİŞİLER TOPLUMU  UÇURUMA DA  FELAKETLERE DE BERABERLERİNDE SÜRÜKLERLER   ÖN TEKER NEREYE GİDERSE ARKA TEKER DE ORAYA GİDER  ONUN İÇİNDİR Kİ TÜM TOPLUM İÇİNDEKİ BİREYLERİN  AKILCIL DAVRANMALARI HER TÜRLÜ SÖYLENEN KELİMELERİ VAADLERİ İYİCE İNCELEYİP TARTIP  DÜŞÜNÜP KILI KIRK YARARARAKTAN  LİDERİNİ SEÇİP ARKASINDA GİTMELİ VE DURMALIDIR...............

BEN BU YAŞA GELDİM  BU VASIFLARA SAHİP ÇOK AZ KİŞİ GÖRDÜM  VE BUNLARIN HEPSİ DE BUGÜN TOPRAK ALTINDA KALMIŞ KİŞİLERDİR  BU KİŞİLER SIRASINLAN   BAŞTA
MUSTAFA KEMAL ATATÜRK---------ECEVİT--------MUHSİN YAZICIOĞLU------VALİ  YAZICIOĞLU
MUHSİN YAZICIOĞLU İÇİN   ADAM GİBİ ADAM DEMEKTEN ÇOK ÖTELERE GİDİLMELİDİR
KELİMELERLEN YAZMAKLARLAN BU KİŞİLER ANLATILAMAZLAR   BUNLAR MENFAATLERİNİ DEĞİL MİLLETİNİ VATANINI DÜŞÜNEN KİMSELERDİ    NEREDE ŞİMDİ BUNLARIN TIRNAĞI DAHİ OLAMIYAN  KİŞİLER  BİLE YOKTUR   BİLMEM ANLATABİLİYORMUYUM   VEYA ANLIYABİLİYORMUSUNUZ VEYA YANLIŞLARIM VARMI İKAZ EDİNİZ ................

ARKADAŞLAR BU DEVİR  YA BİZDEN OLUCAKSIN YA DA YOK OLACAKSIN YAŞATMAYIZ DEVRİDİR   BUNU HERKES ÇOK İYİ ANLASIN BİRKERRE

KENDİMDEN PAY BİÇERİM BE 9 DEFA BEN SALDIRIYA UĞRADIM ÖLDÜRÜLMECESİNE ŞAKA DEĞİLDİR  NE İÇİN İŞTE BU DEDEKTÖRCÜLERİN ENFAATÇİLERİN TEKERİNE ÇOMAR SOKMAM YÜZÜNDEN   NE PARALAR NELER TEKLİF EDİLDİ BİLEMESSİNİZKİ  AMA BEN OLDUM OLASI HAYATTA DEVAMLI DİK DURDUM KİMSENİN KARŞISINDA EĞİLMEDİM BİR RABBİME EĞİLİRİM O AYRI İŞTİR   YANİ DİYECEĞİM  TÜRKİYENİN BİR UCUNDA BİR KASABADA YAŞIYAN  BEN BİLE BAKIN KİMLERİN GÖZLERİNE BATTIM VE NELER YAPTILAR  YAPILAN BU İŞLER KAÇ PARALIK  MENFAATLER İÇİNDİR Kİ  KOSKACA UZAY BOŞLUĞUNDA  BİR DAMLADIR BENİMKİ  BIRAKIN OKYANUSLARDA  BİR DAMLAYI    KIYASLAYIN İŞTE  HER NEYSE FAZLA UZATMIYAYIM.....

BU ÇOMAKÇILIK  ÇOK TEHLİKELİDİR HATTA ÇOK NAMUSLU OLMAK DAHA DA TEHLİKELİDİR BİZİM ÜLKEMİZİ BIRAKIN TÜM DÜNYADA BU İŞLER AYNIDIR   ÇÜNKİ ADAMLAR DEVAMLI SÜREGELEN BİR SİSTEM KURMUŞLAR  VE BU SİSTEM İÇİNE GREN KİŞİ ANINDA ZENGİNLEŞİYOR DOYUP TA FAZLASININ FAZLASINI ALMIYA UĞRAŞIYOR  ALİCENGİZ OYUNLARI HAVALARDA UÇUŞUYOR  SONRA ONU DEVİREN BİRİ GELİYOR O DA AYNISI BU BÖYLE DEVAM EDİP GİDİYOR  BU TAKIMIN BAŞINA BİR GÜN NAMUSLUSU GELİNCE HEPSİ ALTÜST OLUYOR VE ARIYORLAR ÇARESİNİ ANCAK BUNU ÖLDÜRÜRSEK RAHATLARIZ DİYORLAR VE BUNA TÜM GÜÇLERİNLEN UĞRAŞIYORLAR   VE BUGÜNE KADAR DA BUNA HEP MUAFFAK OLMUŞLARDIR   ONUN İÇİNDİRKİ NİCE NAMUSLU KİŞİLER VARDIR BUNU BİLDİKLERİ İÇİN ORASINI İSTEMEZLER  KIYIDA BEKLERLER BELKİ DERLER BİRGÜN BU DEVRAN DEĞİŞİR DİYE AMA HİÇ DEĞİŞMEZ  SON SÜRAT GİDER  DİYECEĞİM İNŞAALLAH ALLAH HAYIRLISINI EYLER BU MEMLEKET İÇİN

MERAKLISINA DA BİR NOT   OKUYUN İYİCENE DÜŞÜNÜN??????

BAKINIZ BU TÜRKİYE  TAAA OSMANLIDAN BERİ GELEN GEÇEN YİYİYOR  VE HALEN DE BU SON ZAMANDA İYİCENE YENMEKTE   VE DE BİTİREMİYORLAR   NİCELERİ DAHA GELSE GENE DE BİTİREMİYECEKLER ÖYLE DE GÖZÜKÜYOR    ANLAYIN  NASIL BİR BÜYÜK BİR ÜLKEMİZ VAR
................................................................................osman naci kanat...............................

SAYGILARIMLAN..........................................................................................................O.N.K..

Düzenleyen nacibaba - 05/Nisan 2017/2009 Saat 17:39
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50