Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

LAPSEKİYE TAŞINIYORUM OKUYUNUZ SAYFAYI

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2026
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: LAPSEKİYE TAŞINIYORUM OKUYUNUZ SAYFAYI
    Gönderim Zamanı: 13/Şubat 2017/2021 Saat 00:38
DUYURU.....nacibaba...tarih..( 13-2-2021 )....................onk....

ARKADAŞLAR GELİBOLUDAN,,GELİBOLUNUN TAM KARŞISI OLAN ( LAPSEKİ ) YE
TAŞINIYORUM BU VESİLEYLEN,,

YENİ YERİN KABATASLAK TARİFİ DE ŞÖYLE LAPSEKİDEN ÇANAKKALE YÖNÜNE DOĞRU 1.Cİ BENZİNLİĞİN TAM KARŞISINA GELEN BLOĞUN ALTI 400 METREKAREDEN DE BÜYÜK HERHALDE
ÇOK KOLAY GÖRÜLÜYOR HASTANE BİZDEN DAHA İLERDE OLUYOR NE DİYEYİM HAYIRLISI OLUR İNŞAALLAH................................................................ONK..

BENDE BURDA HALİHAZIRDA KİMİN DEDEKTÖRÜ VARSA KİMİN TAMİRDE KALAN İŞİ VARSA VEYA YAPILMIŞ ALMAMIŞ ÇUBUK İŞLERİ VARSA ( 3.CÜ AYIN SONUNA KADAR SÜRE VERİYORUM ALSINLAR BU TARİHTEN SONRA MESULİYET KABUL ETMİYORUM
DUYURULUR..

1-2- AY HERHALDE BU TAŞINMA VE YERLEŞTİRME İŞLERİ DEVAM EDECEKTİR BU SÜRE ZARFINDA SATIŞ--TAMİR--AYARLAMA--CİHAZ ALIMI SATIMI--SIFIR CİHAZ SATIMI--
İLEN ÇUBUK İMALATI DA YAPILAMIYACAKTIR DUYURULUR....................ONK..

BU KONUDA BİLGİ ALMAK İSTİYENLER BANA TELEFON AÇSINLAR.
7/24---AÇIK OLAN GSM-0542 724 66 56 -----İŞ TEL SABİT--0286 566 91 60
BU NOLARA TEL AÇABİLİRLER..
NOT-TAŞINMA SÜRESİNDE SABİT TELEFON HALİYLEN ÇALIŞMIYACAKTIR KARŞI TARAFIN TELEKOMU AYNI NOYU VERİRMİ BAŞKA NO MU VERİCEK O ZAMAN BELLİ OLACAKTIR ..

TELELEFONLAN ARAYANLAR SADECE BENİM CEP TELEFONUM OLAN ( 0542 724 66 56 )DAN
24 SAAT ARAYABİLİRLER...SADECE BEN SABAH 6 DA YATIP ÖĞLEN 12 DE KALKTIĞIMDAN BU ARALIKTA ARAMAYINIZ...

SAYGILARIMLAN NACİBABA ......5-2-2021..

Düzenleyen admin - 04/Mart 2017/2021 Saat 18:13
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Mart 2017/2021 Saat 09:33

TÜM ARKADAŞLARA SELAMLARIMI SUNARIM................29-3-2021.........ONK..

ARKLADAŞLAR LAPSEKİYE PEYDER PEY TAŞINIYORUM 5 GÜNDÜR YOKTUM BURADA BÖYLE BÖYLE ARADA BİR KAYBOLACAĞIM BUNDAN DOLAYI HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM..

O KADAR ZORKİ BU DÜKKANI TOPLAYIP NAKLETMEK YÜZLERCE HASSAS PARÇALAR BUNLARI ÇOK TİTİZ BİR ŞEKİLDE HEM DE SIRALI OLARAKTAN GÖTÜRME İŞİ HALİYLEN ÇOK UZUN OLACAKTIR NEYSE YAPACAĞIZ BAŞKA BİR ÇARE YOK...............................ONK..

ARKADAŞLAR TEKRARDAN SÖYLÜYORUM DEDEKTÖR TAMİRİ,AYARI,BAKIMI,ALIM SATIMI,GİBİ İŞLER ŞU ANDA DURMUŞTUR BEKLEYİNİZ YENİ YERE YERLEŞİNCE İLAN EDİP BAŞLIYACAĞIM
AYRICA ÇUBUK İMALATI DA HALİYLEN ŞU ANDA DURMUŞTUR BUNU DA BEKLİYECEKLSİNİZ

ŞİMDİLİK BUKADAR YENİ GELİŞMELER OLURSA BURDAMN YAYINLIYACAĞIM .........ONK..
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Durum:
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02/Nisan 2017/2021 Saat 10:17

LAPSEKİ / ÇANAKKALE

Düzenleyen admin - 03/Nisan 2017/2021 Saat 16:34
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50