Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

nacibaba ölmüş diye haber yapanlara cevaben..onk..

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2015
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: nacibaba ölmüş diye haber yapanlara cevaben..onk..
    Gönderim Zamanı: 22/Nisan 2017/2020 Saat 21:34

BUGÜNKİ TARİH ------23-4-2020----PERŞEMBE....Gelibolu/Çanakkale....onk.

ARKADAŞLAR HERKESİN RAMAZANINI EN İÇTEN DİLEKLERİMLEN KUTLARIM
2.CİSİ 23 NİSAN BAYRAMINI DA EN İÇTEN DİLEKLERİMLEN KUTLARIM .

GELELİM BU DÜNYANIN, BAŞINA MUSALLAT OLAN KORONOVİRÜS MİDİR NEDİR BU VİRÜSÜN, BİR AN ÖNCE ÇARESİNİN BULUNMASI İÇİN, DEVAMLI DUA EDİYORUM, BU İŞ ÇOK ENTERESAN OLMAYA BAŞLADI.. HEPİMİZ SANKİ AÇIK CEZAEVİNDEYİZ, BENİM YAŞ TA MAAŞAALLAH ÇOK İLERİ OLDUĞU İÇİN, KAPIDIŞARISI YASAK ÇOK CANIM SIKILIYOR, BU İŞE, BU DA YETMEZMİŞ GİBİ , BENİM DÜŞMANLAR BAŞLADILAR NACİBABA SONUNDA TOPRAĞIN ALTINI BOYLADI ,HEM DE NE BOYLAYIŞ BAKIN ADAM DÜKKANDA YALNIZ YAŞIYOR YA ÖLMÜŞ CESEDİ KOKMUŞ HABER VERMİŞLER NACİBABAYI KOMPLE ELBİSESİ AYAKKABISI İLEN KORLAR CESET TORBASINA DOOĞRU MEZARLIĞA AÇARLAR ÇUKURUNU HİÇ TORBADAN ÇIKARMADAN GÖMERLER 5 TORBA DA KİREÇ DÖKERLER ÜSTÜNÜ DE İYİCE ÖRTERLER YAAAA İŞTE SONU BÖYLE OLMUŞ SONUNDA KURTULDUK BU NACİBABA BELASINDAN ???????????

BUNA BENZER BİR SÜRÜ SÖYLENTİLER VAR SAKIN KİMSE İNANMASIN BEN SAĞ VE SIHATTEYİM HİÇBİRŞEYİM YOK BUNLARI SÖYLEYENLER BANA SÖYLEDİKLERİ KENDİ BAŞLARINA GELİR DİLERİM ......

BAKIN BEN ÖLÜRSEM ARKAMDAKİ OĞLUM AHMEDİ- BİRCAAN-KANAT TEMBİHLİDİR O BURAYA GİRİP SÖYLİYECEK ANLATACAK ANCAK O ZAMAN HERKEZ İNANSIN AKSİ HİÇKİMSE HİÇBİR SÖYLENENE NE İNANSIN NE DE KANSIN BUKADAR ....

BU İNSANLAR İYİCENE ÇİRKEFLEŞTİLER NEDİR BU KİN NEDİR BU HUSUMETLER BENİM AKLIM ALMIYOR BENİM SİTEDE HİÇ GÖRDÜNÜZMÜ ŞİMDİYE DEK ONU BUNU KARALAMA YAPTIĞIMI KİMİN HAKKINDA NE SÖYLEDİĞİMİ BEN HERŞEYİN İYİ TARAFINI GÖRÜRÜM KİMİN NE YAPTIĞI DA BENİ HİÇ İLGİLENDİRMEZ BEN İŞİME BAKARIM HER KOYUN KENDİ BACAĞINDAN ASILIR ...
NE OLDU SENELERDİR YAPMADIKLARI KALMADI AMA BEN HALEN BURDAYIM ONLARIN ÇOĞU BİR BİR KAYBOLDULAR YAZDIKLARI KALDI KISACA NE SÖYLESEM BU KONULARDA BOŞTUR...

KALIN SAĞLICAKLAN................OSMAN NACİ KANAT---NACİBABA......ONK..
                               GELİBOLU//ÇANAKKALE--23--4--2020.....

Düzenleyen admin - 05/Mayıs 2017/2020 Saat 21:54
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2015
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27/Nisan 2017/2020 Saat 08:10
DİKKAT--> SİTENİN SOLU YUKARDA BULUNAN BENİM RESMİMİ SORUYOR ARKADAŞLAR BU ŞİMDİKKİ SENMİSİN YOKSA ESKİ BİR RESMİN DİYE ŞÖYLE İFADE EDEYİM BU RESİM GÜNÜMÜZDEN AŞAĞI YUKARI BİR 20 SENE ÖNCEKİ RESMİMDİR ŞİMDİKKİNİ KOYARSAM İYİCE İHTİYARLAMIŞ BİR RESMİM OLACAĞINDAN BU RESİM KALACAKTIR DUYURURUM   ONK-27-4-2020 SAYGILAR......
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50