Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

HAKİKİ DEFİNECİLİK NASIL YAPILMALI OKUYUNUZ

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2015
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: HAKİKİ DEFİNECİLİK NASIL YAPILMALI OKUYUNUZ
    Gönderim Zamanı: 01/Nisan 2017/2020 Saat 17:32

..............................................TARİH--1-4-2020......ONK..
YENİ BAŞLIYANLARA,YENİ DEDEKTÖR KULLANICILARINA KISACA DEFİNECİLİKTE NE GİBİ ARAÇLAR KULLANILIR VE NERELERDE DEFİNE ARANIR TÜM KAFANIZIN İÇİNDEKİ SORULARA BURDA CEVAP BULACAKSINIZ........................ONK..

YENİ BAŞLIYAN BİR KİŞİ ÖYLE REKLAMLARA,VE ONUN BUNUN SÖYLEDİĞİ MARKA MODEL MAKİNELERE RAĞBET EDİP TE ALIRSA BU İŞİ BİRAZ KAVRIYANA KADAR KİMBİLİR NEKADAR DEDEKTÖR ALACAK VE KESESİNİ BOŞALTACAKTIR BU KESİN BİR HAKİKATTIR İLK ÖNCE BUNU İYİCE BİR KAVRAYIN VE BENİ DİNLEYİN AZICIK..ONK

BENİM YAŞIM ÇOK İLERİ ARTIK SONA GELDİM ŞURDA DAHA NEKADAR YAŞAYACAĞIMI BİR ALLAH BİLİR,ONUN İÇİN OTURDUM SİZLERE SON BİR AÇIKLAMALI YAZI YAZAYIM VE KONUDA KANDIRILMAYASINIZ DİYEDİR TÜM ÇABALARIM...

AŞAĞIDA YAZDIKLARIMIN TÜMÜ HAKİKATTIR İYİ BELLEYİN......ONK...ONK...ONK

ŞİMDİ ARKADAŞLAR BAKINIZ HAKİKATIN HAKİKATI ŞÖYLEDİR BUNUN DIŞINA HİÇKİMSE ÇIKAMAZ BUNLARI İYİCE BELLEYİN.
1- HİÇBİR KİMSENİN ŞURDA VARMIŞ BURDA VARMIŞ GİBİ ANLATIMLARINA KULAK ASMAYIN ( bunları söyliyen kimse madem orda burda varmış niye size söylüyor da kendi gidip çıkarmıyor ) doğrumudur yanlışmıdır..
2-EN ÇOK SÖYLENENLERDEN BİRİ DE ŞUDUR..İŞTE GAVUR GELDİ ŞU EVE BAKTI ,ŞU BAHÇEYE BAKTI,ŞU ARAZİYE BAKTI,ŞURALARI DOLAŞTI VS VS AMA O KADAR UĞRAŞTIK GAVURU SÖYLETEMEDİK ( hatta bu kişilere sopa atanlar da vardır söylesin diye...)
3-MESELA ŞARKÖY İÇİNDE BİR AYAKTA VE ÇOK İYİ DURUMDA BİR EV AHIRI BAHÇESİ KUYUSU OLAN RUMDAN KALMA EV..ADAMLAR DÜŞÜNMÜŞ TAŞINMIŞ BU EVDE İŞTE 1 TON ALTIN GİZLİ VAR DİYE BU KULAKTAN KULAĞA BİR İKİ SENEDE TÜM TÜRKİYEYE YAYILIYOR GELEN GİDENE ÇEŞİTLİ MAKİNELER SOKULUYOR BAKILIYORBİRKAÇ ZENGİN ZÜMRE SAT DİYORLAR BU EVİ BİZE SAHİBİ DE YANAŞMIYOR DAHA DA MERAK ÇEKİYOR BAZI ZENGİNLER DIŞARDAN GELİP EVİN SAHİBİNE TEKLİF YAPIYORLAR GEL RUHSAT ÇIKARALIM İŞ MAKİNESİ SOKALIM ÖYLE ARAYALIM EV SAHİBİ BUNA DA YANAŞMIYOR DEVAMLI ÇOK UYANIK BİRİ OLDUĞU HALDE KENDİNİ SAF APTAL GÖSTERİYOR.. EV SAHİBİNİN YATIRIMI UZUN VADEDE BİR 5 SENE GEÇTİ HEMEN HEMEN SONUNDA İSTANBULLU ÇOK ZENGİN BİR İŞ ADAMI İLEN ANLAŞIYOR EVİ SATMAYA VE ASTRONOMİK BİR RAKKAMLA EVİ SATIYOR PARAYI ALIR ALMAZ DA ORTADAN KAYBOLUYOR HALEN NEREDE OLDUĞU MEÇHUL HER NEYSE YERİ ALAN HEMEN 3 ER METRELİK TAHTALARLAN KOMPLE EVİN SINIRLARINI KAPATIYOR İÇERİSİNİ GÖREMİYORSUNUZ UFAK UFAK İLK ÖNCE EVİ YIKIYOR TEMELLERİNE KADAR SONRA İÇERİ İŞ MAKİNESİ SOKUP TÜM BU YERİN TABANINI KAZDIRIYOR TAM 5 METRE DERİNLİK SONUÇ MU NE OLDU KOCA BİR HAVA ALAN SAÇINI BAŞINI YOLDU OLAN ONA OLDU..

KISACA BU ŞEKİLDE YAPILAN 3 KAATÇILIKLAR ÜLKEMİZDE HAYLİ BOLCADIR..BU ŞEKİLDE YAPILAN İŞLER ÇEŞİT ÇEŞİTTİR SAYMAKLAN BİTMEZ..

4-TAKLİT YAPILAN DEĞİŞİK OBJELER VE DE PARALAR...................ONK..
%95 E VARAN BİR ORANDA BU SAHTEKARLIKLAR ÜLKEMİZDE SÜRMEKTEDİR BAZILARI ŞÖYLE BUNLARA ÇOK AMA ÇOK DİKKAT EDİNİZ SONRA FENA YANARSINIZ......ONK.
5- BU SON ZAMANLARDA ÇIKAN CNC VE 3 D MAKİNELERİNDE KONAN KALIBIN BİREBİR AYNISI İMAL EDİLİYOR İŞTE BU OLLAN SİKKELER OBJELER HEYKELCİKLER AKLA GELEN HERŞEYİN BİREBİR SAHTELERİ ÜRETİLİYOR BU İŞİN EXPERLERİNİN ÇOĞU BİLE AYIRIMDA ZORLANIYORLAR HATTA MÜZELER BİLE YİYORLAR SAHTEKARLIĞI Kİ ŞAHISLAR NASIL YEMESİN Kİ ( DİYECEĞİM O Kİ ELDEN BAŞKALARINDAN PARA SAYIP TA HİÇBİŞİ ALMAYIN ) SADECE MAKİNENİN UCUNA BAKIN KENDİNİZİN TOPRAKTA BULDUĞU HER ŞEY HAKİKİDİR ...
6- YANİ--> ONUN BUNUN DEDİĞİNE,,SÖYLENTİLERE,,VE BAŞKALARINDAN ELDEN ALMALARA,,TAMAMEN UZAK DURUN...........................................................ONK

7- DEDEKTÖR KONUSUNA DA GELİNCE BAKINIZ ( GARRETT İN ACE-400i Sİ DÜNYANIN DİYORUM EN İYİ MAKİNESİDİR ) ( CUSTOM ) PROGRAMINA ALIN VE ON / OFF A BASIN ANINDA ÇALIŞMAYA GEÇER VE HEMEN BAŞLAYIN ÇALIŞMAYA MAKİNE KONUSUNDA HİÇBİŞİ BİLMİYORSANIZ BİLE AÇ VE ÇALIŞ ŞEKLİNİ BENİMSEYİN MAKİNE GERİ KALAN TÜM İŞLERİ SİZİN ADINIZA KENDİ OTOMATİK YAPACAKTIR CUSTOM PROGRAMINDA BEYİN KAPASİTESİ 32 GB BUNUN 15 İLEN 20 GB ARALIĞINI BEN DOLDURUYORUM TÜM TÜRKİYE ŞARTLARI HER YER FAZLASININ FAZLASI BİLGİ VARDIR SİZE SADECE DOLAŞTIRMAK KALIYOR BEEEP DEDİMİ AÇ VE O HER NEYSE AL BAK EKRANA NUMARATÖR KAÇ GÖSTERİYORSA LİSTE KARŞILIĞINA BAK NE OLDUĞUNU DAHA KAZMADAN ÖNCE ÖĞREN DERİN ARAMA İSTİYORSAN DA SİZE VERDİĞİM RESİMLİ KATOLOGTA 2 NOLU PİNPOİNTİNG TUŞUNA BASILI TUTUN BİŞİ BULURSANIZ PARMAĞINIZI ÇEKİN TUŞTAN OTOMATİK AYIRIM DEVREYE GİRER NE OLDUĞU DA MEYDANA ÇIKAR DAHA SI DA AYIRIM İÇİNDE GEZERKEN DEMİRDEN YAPILMIŞ ESKİ ANTİKAYA RASTLARSA BIRRRR DİYE BİR SESLEN SİZİ UYARAN SİSTEM DE ( İRON AUDİO ) SİSTEMİDİR BUNU DEVREYE ALIN ON/OFF TUŞUNA BİR DOKUNUN DEVREYE GİRER EKRANDA DA HEMEN PİL GÖSTERGESİ ÜZERİNE BEN DEVREDEYİM DİYE YAZISI ÇIKAR **MAKİNEN KALBİ ( SENSITIVITY ) DEN YAPILIR BU TUŞUN + SI EKRANDA HEMEN SAĞ ALTTA 8 ADET KADEMELİ SİYAH BARLARI VARDIR + YÜKSELTİR   - EKSİ DE AZALTIR 8 İNCİ SON KADEME EN YÜKSEK DEĞERDİR DERİNLİK TE EN SON NOKTAYA ÇIKAR AMA BAZI TOPRAK ŞARTLARINDAN DOLAYI YÜKSEK KADEMEDE ÖTME SIKINTILARI BAŞLAR BUNUN İÇİN EKSİ İLEN TEK TEK DÜŞÜRÜRSÜNÜZ ALET RAHATLAYINCA O YERİN ELEKTRİKSEL KARŞILIĞINI BULMUŞ OLURSUNUZ BU SENS MAKİNENİN TÜM DÜZENİNİ KONTROL ALTINDA OTOMATİK OLARAK AYARLAR SİZE BİŞİ KALMAZ TOPRAK AYARI,DERİNLİK,ELEKTİRİKSEL PARAZİTLENMELER ,YÜKSEK GERİLİM TELLERİ ALTINDA ÇALIŞMALAR VS VS DEVAMLI MAKİNEYİ KONTROL ALTINDA TUTARAK ÇOK VERİMLİ BİR ÇALIŞMA SAĞLAR.. BUNLARIN TÜMÜ KATALOĞUNDA YAZMAKTADIR TAKİP EDİNİZ ...
8- 400i MİKROİŞLEMCİLİDİR ÇOK AZ BATARYA HARCAR 4 ADET KALEM PİLLEN ÇALIŞIR EKRANDAKİ PİL GÖSTERGESİNDE BİR BAR EKSİLİRSE 4 ÜNÜ DE YENİLEYİN ASLA ŞARZLI BATARYA KULLANMAYIN ÇÜNKİ NORMAL KALİTELİ AA SERİ PİLLER 4X1.5 VOLT= 6 VOLT EDER AMA ŞARZLI PİLLER 1.2 VOLTTUR 4X1.2 VOLT = 4.8 DE KALIR 6 YI TAMAMLAMAZ VE MAKİNEDE KAYIPLAR OLUŞUR DİKKAT EDİNİZ UZUN SÜRE ÇALIŞILMADIĞINDA PİLLERİ MAKİNEDEN AYIRIN BUNU ADET EDİNİN.........................................................ONK...
9- ÇUBUK SİSTEMİ DE BENİM YAPIM OLANDAN BİR TAKIM ALISANIZ BİDE GARRETT ACE 400 İ TAMAMDIR BAŞKA HİÇBİRŞEYE İHTİYACINIZ YOKTUR, İŞ YAPMIYA GELİNCE DE BU 2 AYRI TAKIMLAN ŞÖYLEDİR, ÇUBUK SİSTEMİ DAİRESEL OLARAK ŞARTLAMAZ İSENİZ TAM 100 KM BİR ALANI SANTİM KAÇIRMADAN DAİRESEL OLARAK TARAR,BUKADAR YER GEZİLEMİYECEĞİNE GÖRE BİR YERDE DURUYORSUNUZ VE GÖZLEN SAĞDAN SOLA DOĞRU BİR YAKIN PLAN ÇİZGİ ÇEKİP DİYORSUNUZ Kİ BENİM BU DURDUĞUM YERLEN GÖZÜMLEN ÇİZDİĞİM SINIR İÇİNDE ŞUNU ARIYORUM VAR MI VARSA ŞU HAREKETİ YOKSA DA ŞU HAREKETİ YAP ,ÇUBUK TA EN ÇOK KULLANILAN İŞ EVET HAYIR KISMIDIR EVET İŞARETİ YAPARSA YENİDEN KURUP GÖTÜR BENİ ÜSTÜNE KOMUTUNU VERİNCE SANKİ GÖRÜNMEZ BİRİ ÇUBUK UÇLARINDAN SİZİ ÇEKEREKTEN GÖTÜRÜR YAKLAŞIRKEN DE BAŞLAR AŞAĞI AŞAĞI DOĞRU EĞİLMEYE EN SONUNDA TAM EĞİLİP DAHA DA GİTMEZ YER ORASIDIR,,İŞTE TAM BU NOKTAYA MAKİNE TUTUN ŞAYET MAKİNE BURDA HİÇBİŞİ YOK SİNYALİ VERİRSE O YERİN TOPRAĞINDA SERPİNTİ ALTIN Mİ NARELLERİ VARDIR BU DA ALTIN FABRİKALARININ İŞİDİR BÖYLE TOPRAKLARI ALIP İŞLERLER VE İÇİNDEKİ ALTINI ÇIKARIRLAR ,,EĞER Kİ MAKİN E ACAİP KUWETLİ SİNYAL VERİRSE İŞ TAMAMDIR ONU ORDAN NASIL ÇIKARACAĞINIZI NASIL TAŞIYACAĞINIZI DÜŞÜNMEYE BAŞLARSINIZ ARAZİLERDEKİ DURUM ŞEKİL BÖYLEDİR..ESKİ PARA KOYUCULAR BAKMIŞLARKİ BU SENE KODUKLARI PARANIN ERTESİ SENE AYNI YERİ AÇTIKLARINDA HAYRETLEN GÖRMÜŞLERKİ O KODUKLARI ORDA DEĞİL SONUÇTA ALINDIĞINI DÜŞÜNMÜŞLER AMA TOPRAĞIN AŞAĞIDA HAREKETLİ OLDUĞUNU ÇOK GEÇ FARKEDİP YENİ ÇARELER BAŞLAMIŞLAR ARAMAYA SONUÇTA MUAZZAM SIRA DİZİ KAYALIKLARI SEÇMİŞLER BU KAYALIKLARDA HERHANGİ BİR YERİ TENCERE GİBİ İÇİNİ OYUP İŞTE KAÇ KİLOYSA O KADAR YER AÇIP İÇİNE DÖKME YAPIP VE BU YERİ AÇARKENKİ ÇIKAN PARÇALARI HAVAN GİBİ NESNE İÇLERİNDE DÖĞÜP TOZ HALİNE GETİRİP HORASAN HARCINA KARIŞTIRIP ÜSTÜNE KAPAK YAPMIŞLAR KURUYUNCA ANA KAYADAN HİÇ FARKI OLMAZMIŞ HEP BAŞLAMIŞLAR BÖYLE GÖMMEYE ..İŞTE BUNLARI ÇOK UZAKLARDAN ÇUBUK İLEN TESPİT EDİP MAKİNE İLEN TAM NOKTAYI BELİRLİYORSUNUZ KESKİ ÇEKİÇLEN DE BU ÜST KAPAĞI PATLATIP İÇİNDEKİNİ ALIYORSUNUZ...
EN GARANTİ DEFİNECİLİK BUDUR..İŞARET,RESİM,GİBİ YERLERDE GEÇİN TAM BU YERİN KARŞISINA ÇUBUKLAN SORGULAYIN BAKIN SİZİ TAA NEREYE GÖTÜRECEKTİR SAKIN OLAKİ BU İŞARETLERİ TAHRİP ETMEYİN YOKTUR ASLA ORADA PARA MARA BUNA İNANIN...
ESKİ EV İÇLERİNİ MAKİNEDEN GEÇİRİN İLK BAŞTAN ÇUBUKLAN ARAMA YAPIN,,ESKİ ESERLER PARA KOYUCULARCA HEP İŞARET ,NOKTA OLARAK BAZ ALINMIŞTIR ASLA BUNLARIN İÇİNDE ETRAFINDA BİR GÖMÜ YOKTUR ÇEŞMELER DE AYNIDIR SU KAYNAKLARI KAYBOLMAYACAĞINA GÖRE ÇEŞMELER EN ÇOK İŞARET NOKTALARI OLARAK GÖRÜLMÜŞTÜR..ÇOK KALIN YAŞLI AĞAÇLAR DA İŞARET OLARAK BAZ ALINIR..

DEVAM EDECEKTİR DEVAMLI BURASINI KONTROL EDİNİZ..............NACİBABA....ONK....

Düzenleyen admin - 26/Nisan 2017/2020 Saat 09:53
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50