Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5DEFİNECİLİĞE, FORUMA ve HAYATA DAİR <>5Tamamen Söz Sizin Makineleriniz, Testleriniz, İddialarınız.
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

toprak ayarı

Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
dufan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Son Giriş: 19/Nisan 2017/2011
Durum:
Gönderilenler: 15
  Alıntı dufan Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10/Haziran 2017/2009 Saat 07:36
slm arkadaşlar ilk makinam dı ikinci el almıştım ve kullanma kılavuzu yoktu makinayı aldığım kişi ile araziye çıktık adam buraya basçan buraya basçan ondan sonra aramaya başlıyacaksın dedi ben orda ne gördüysem makinanın başlığını toprağa koyuyorum basıyorum düğmeye makina iki sefer ötüyor bir daha basıyorum makina çalışmaya başlıyor ve aramaya başlıyorum bir yerde makina ötüyor kazıyom çivi çıkıyor bu nediyom ya kzıklandık galiba makina ötüyor kazıyorum demir çıkıyor en sonunda tamam dedim kazıklandık makinadan soğuyu verdim bir gün define sitelerini dolaşıyorum ve benim makinanın kullanma şeklini anlatan bir yazı buldum naci hocanın yazısı benim makina  toprak ve hava ayarlı imiş orda öğrendim ben hava ayarı yapmadan aramaya başlıyormuşum ve hava ayarı olmadığı için demiride değerli gösteriyormuş işte kullandığınız makinayı tam bilmesseniz benim gibi çok çivi nal toplarsınız
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50