Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

DİKKAT DEFİNECİLİK ŞİMDİ GEÇERLİ OLDU OKUYUN ÖĞRE

 Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
Mesaj
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Kayıt Tarihi: 03/Eylül 2017/2008
Son Giriş: 10/Nisan 2017/2024
Konum: GELİBOLU
Durum:
Gönderilenler: 2037
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: DİKKAT DEFİNECİLİK ŞİMDİ GEÇERLİ OLDU OKUYUN ÖĞRE
    Gönderim Zamanı: 15/ocak 2017/2019 Saat 15:52


TÜRKİYE SATHINDA YAPRAK KIPIRDAMIYOR..KİMSE ELİNDEKİ PARASINI HARCAMAK İSTEMİYOR HERKES OTURMUŞ BEKLEMEDE ..
BU DURUMUN GETİRDİĞİ GERÇEKLERE BİR BAKALIM

Hiç kimse alışverişe ,çarşıya vs yere çıkmıyor hal böyle olunca da esnaf iflas etme durumun lan karşı karşıya ve gün geçtikçe burda da görülüyor ki kapanan dükkan sayısı hayli fazladır.
Telefonlan görüştüğüm diğer iller olsun kasabalar köyler olsun burdaki arkadaşlara da aynı konuyu sorduğumda aynı benim anlatığım durumun aynısını söylüyorlar hal böyle olunca .......

DEMEKKİ TÜRKİYE GENELENİDE ÇOK BÜYÜK BİR EKONOMİK SIKINTI GÖRÜLÜYOR..

Bu durum ne zamana kadar daha sürecek hiç belli değil ????.

ARKADAŞLARIN ÇOĞU AÇTIKLARI TELEFONLARDA SORUYORLAR NE YAPACAZ ???
TOPRAĞI BIRAKIP KAYALIK YERLERE GİDİCEZ AŞAĞIDA ANLATILIYOR BU İŞE BAKIN ARTIK GERİSİ HİKAYE......................................ONK..
NOT->BU YERLERİ ÇOK KOLAY VE PRATİK ŞEKİLDE BENİM YAPIMIM OLAN ÇUBUK SİSTEMİNLEN ANINDA BULURSUNUZ VEYA GÖRÜNEN KAYALIKLARDA BÖYLE BİR GÖMÜLER VARMI VARSA NOKTA OLARAK SİZE GÖSTERİR MAKİNE İLEN DE BAKIP TEYİT EDERSİNİZ BU KOLAYLIK DA VARDIR UNUTMAYINIZ.............ONK...

BEN DE DİYORUM Kİ MAKİNESİ OLAN TOPRAĞA DEĞİL DE CIVARINIZDAKİ TÜM KAYALIKLARI MAKİNEDEN GEÇİRİN ...
VE ÇIKANLARIN HEPSİ ALLAH RAZI OLSUN DİYOR KAYALIKLARDA GEZENLERİN %70 İ ŞU 3 AYLIK ZAMAN İÇİNDE RESMEN BULDU ...
BURDA ÇIKAN PARALAR 1-2-3-4-5 KİLOGRAM ŞEKLİNDEDİR PARA KOYUCUNUN NEKADAR PARASI VARSA O KADARINI KOR ARTIK BU KAÇ KİLO TUTARSA ŞANS..
%90--%98 BU PARALARIN MENŞEİ OSMANLIDIR REŞAT VE HAMİT OLMAKTADIR
BU KAYA GÖMÜLERİ NASIL YAPILIYOR-->
BİZANSIN SON DÖNEMLERİNDE ROMA DÖNEMİNDE DE YAPILMIŞLAR ÇÜNKİ ÇIKAN MADDELER ONU GÖSTERİYOR NE YAPMIŞLAR ?? DÜŞÜNÜN GÖZÜNÜZÜ KAPAYIN DİK SANKİ KESME TAŞTAN YAPILMIŞ YERDEN 9-10 KATLI BİR APARTIMAN YÜKSEKLİĞİNDE BİR KAYALIK YER GİTMİŞ BUNUN TAM ORTALIK YERİNE PARAYI KOYUCAK BİR ÇUKUR AÇIYOR MALI KOYUP DIŞI KISMINI DA AYNI KOCA BİR KADIN MEMESİNE BENZETİP BİR YAPI YAPIYOR OARAYA NASIL NERDEN NE İLEN ÇIKTI BU MEÇHUL DÜŞÜNÜN BULAMASSINIZ. AKILLARA ZİYAN İŞLER AŞAĞIDAN DA ERİŞEMESSİNİZ YUKARDAN DA . ANCAK KAYA TIRMANICILAR VAR YA ONLAR ÇIKAR
Bİ TANE BUNLARDAN BULMALISINIZ YOKSA UNUTUN ORASINI ..
DİKKAT-->> DAHA SONRALARI BUNLARI DAHA KISA YERE DAHA YAKIN ŞEKİLLERDE YAPMIŞLAR ,,->DÜŞÜNÜN UZUN BİR KAYA YERDEN MANTAR GİBİ YÜKSELMİŞ BOYU DA TAHMİNİ 10 METYRE VEYA DAHA YÜKSEK GEL SEN BUNUN DAHA ÇOK YUKARIYA YAKINCA BİR YERİNE PARA YUVASI YAPMIŞ AYNEN BİR FUTBOL TOPU YARISI KAYANIN İÇİNDE YARISI DA DIŞARDA BÖYLE BİŞİ GÖRÜRSENİZ O YER PARA BABASIDIR..AV TÜFEĞİNE KOYUN SAĞLAM BİR ÇELİK DİRHEMLİK GELİN BU ŞİŞKİN YERİN TAM ALTTAN KAYA İLEN ŞİŞİN ÇIKINTI YERİNE NİŞAN ALIP BASIN TETİGE HEMEN KAÇIN TAM TUTTURURSANIZ ŞİŞKİNLİK YARILACAK VE İÇİNDEKİLER AŞAĞI DÖKÜLECEKTİR SONRA TOPLARSINIZ SAÇILAN PARALARI DAHA SONRA MAKİNE İLEN O ARAZİYİ GEZİN DÖKÜLENLERDEN BAZILARI UZAKLARA GİTMİŞ OLABİLİR ONLARI DA BULURSUNUZ VEYA BULDUKLARINIZLAN YETİNİRSİNİZ ..BUNLARIN HARİCİNDE SONRADAN PARA KOYUCULAR DÜZLÜKLERDEKİ KAYALIKLARI KULLANMIŞLARDIR.YUKARDA DA YAZIMDA BAHSETMİŞİM SONRA BU TOP ŞEKLİNDEKİLERİ ANLATMIŞIM ŞİMDİ DÜZLÜKLERDEKİLERİ ANLATACAĞIM..
BİLİNEN YERLİ KALDIRALAMAZ SIRA KAYALIKLAR VARDIR YERLEŞİM YERİNE DE YAKINDIR BU GİBİ YERLER.KISACA NE KADAR KAYALIK GÖRÜYORSANIZ MAKİNEDEN GEÇİRİN BİR YERDE SİNYAL ALIRSANIZ HEMEN O YERİ KESKİ ÇEKİÇLEN AÇMAYA BAKIN YANINIZDA GÖTÜRECEĞNİZ MALZEMELER 5 ADET ÇOK SERT VE SAĞLAM KESKİ BİR ORTA BOY BALYOZ HEPSİ BUKADAR BİDE SIRT ÇANTASI ÇIKAN PARALARI KOYMAK İÇİN GENELDE ÇIKAN PARALARIN %98 İ REŞAT VE HAMİT ALTINLARIDIR GÜMÜŞ DE ÇIKABİLİR KISMETİNİZE ARTIK AMA ÇOĞUDAN YÜKSEK ARKADAŞ BU ŞEKİLDE BULDUKLARINI İFADE ETTİLER ..
TOPRAĞI BIRAKIN ORDA VARMIŞ BURDA VARMIŞ YOK HARİTAYMIŞ YOK BU EVDE İMİŞ BU BOŞ İŞLERİ BIRAKIN VE HAKİKATLERE YÖNELİN..

***BU İŞE YENİ BAŞLIYACAKLARA VEYA BAŞLAMIŞ DA BAYAĞI YOL ALMIŞLARA PROFESYONELLEŞMİŞLERE VE İHTİYAR DELİKANLILARA HİTABEN.
ÖYLESİNE YALANLAR DOLANLAR PALAVRALAR HİKAYELER ORTALIKTA DÖNÜYORKİ SAKIN OLAKİ BUNLARA KANMAYIN BU BİRİNCİ TAVSİYEM...

2.Cİ TAVSİYEM EN ÇOK PARA KAYBEDECEĞİNİZ HATTA SIFIRA İNECEĞİNİZ İŞE YARAMAZ DEDEKTÖR SATIN ALMAKTIR..TAVSİYELERE SAKIN KULAK ASMAYIN KESİNLİKLEN..VEYA İNTERNETTE DEDEKTÖR ARAMAK GİBİ HİÇ BİLMEDİĞİNİZ KULLANMADIĞINIZ DEDEKTÖRLERİ SATIN ALMAK..VEYA 2.Cİ EL SAKIN DİYORUM DENEMEDEN KESİNLİKLEN ALMAYIN MAKİNEDEN ANLAMIYORSANIZ YANINIZDA BİLEN KULLANAN BİR ARKADAŞI MUHAKKAK GÖTÜRÜN KESİNLİKLEN BUNA UYUN..

DIŞ ÜLKELERDEN GELEN DEDEKTÖRLER TÜRKİYE TOPRAKLARINI TANIMAZ VE TANIMADIĞI GİBİ TAMAMEN YANLIŞ SİNYALLER VE ÖTMELER YAPARLAR SİNİR OLURSUNUZ Bİ TON PARANIZ DA BU DURUMDA GİTMİŞTİR..

LÜTFEN DEDEKTÖR ALICAKLARIN MUHAKKAK SURETTE BANA DANIŞMALARI TAVSİYE OLUNUR KENDİ BAŞINIZA İŞ YAPMAYIN SONRA ÇOK ÜZÜLECEĞİNİZ DURUMLAR MEYDANA ÇIKAR..YAŞ 85 VE HALEN SİZLERE BİŞLER VERMİYE UĞRAŞIYORUM
ŞURDA BİŞİM KALMADI BUGÜN VARIM YARIN YOKUM DÜNYANIN KANUNU BÖYLE.

VE EN ÖNEMLİSİ DE BANA SIVANAN ATILAN İFTİRALARIN YATLARIM KATLARIM ARABALARIM VİLLALARIM VARMIŞ BUNCA SENE BU DEFİNECİ CAMİASINI SOYMUŞUM VE DÜKKANDA YATIP KALKIYOR EBEDİYATI YAPIYORMUŞUM VS VS UZAR GİDER .HER NEYSE

ÖLDÜĞÜMDE NOTER AÇIKLIYACAK BEKLEYİN BAKALIM AZ KALDI..
BEN AZICIĞINI AÇIKLIYAYIM
NACİBABA DÜKKANIN ARKASINDAKİ DİVANIN DARACIK KISMINDA UYKU TULUMU İÇİNDE ÖLMÜŞ MUHİTİNDE KOMŞULUK KAVRAMI OLMADI İÇİN GÜNLERCE NACİBABANIN GÖZÜKMEMESİNİ KİMSE YADIRGAMAMIŞ FAKAT DÜKKAN İÇİNDEN GELEN AĞIR KOKU NEDENİ İLEN POLİSE HABER VERİLMİŞ KAPIYI ÇİLİNGİRE AÇTIRIP NACİBABANIN CESEDİNİ ORDAN ALIP GÖTÜRÜRLER UYKU TULUMU İÇİNDE OLDUĞUNDAN ÇOK FAZLA KOKU YAYILMAMIŞ İÇERİNİN HAVASINI DIŞARI ATAN KUWETLİ FAN MEVCUT GELEN OĞLU TARAFINDAN GEREKENLER YAPILMIŞ..
NACİBABA 50 SENEYİ GEÇİK HEP YALNIZ YAŞADI..HİÇBİR ZAMAN ASANSÖRLÜ KALORİFERLİ BİR EVİ OLMADI KIŞLARI HEP SOĞUKLARLAN MÜCADELE ETTİ YEMEKLERİNİ PARASINA GÖRE BAZAN LOKANTALARDA YEDİ DİĞER ZAMANLAR DEVAMLI KONSERVELERLEN İDARE ETTİ..HİÇBİR ZAMAN KENDİNİN SAHİBİ OLDUĞU BİR EVİ DÜKKANI OLMADI HEP KİRALARDA GEZDİ..20 SENEDİR DE ARABASIZIM HALEN MOTOSİKLET ÜSTÜNDEYİM.HOŞ ARABALARA DA ARABA DENİLSEYDİ HEP ESKİ ARABALAR VE TAMİRLEN GEÇEN GÜNLER VS VS ..

ŞUNU DA İLAVE EDEYİM SENELERDİR GELİBOLUNUN EN MEŞHUR YERİ ALE EDDİN KALFA MEZARLIĞINDA ŞÖYLE İYİ BİR YER ALIP GÜZEL MERMERDEN BİR MEZAR YAPTIRAYIM YAZISINI DA YAZDIRAYIM HAZIR OLSUN DU DİLEĞİM İSTEĞİM ONU BİLE YAPAMADIM. FANATİKLERİM SİZLER YAPARSINIZ İNŞALLAH...

PEKİ BU SEFALET HAYAT NEDEN OLDU SEBEBİ NEYDİ ...

SEBEBİ ŞUDUR BEN ÇOK MODERN BİR İNSAN OLDUĞUM GİBİ DE ÇOK KUVVETLİ DİNİME BAĞLI BİR KİŞİYİM BU TARAFIMI GİZLİ TUTARIM HARAM İŞLER NERDEN GELİRSE GELSİN BEN YOKUM..ÖLDÜRSELER YOKUM ..
ONUN İÇİN DE ADAM OLAMADIM YANİ BİRE AL 50 YE SAT İŞLERİNDE BEN YOKUM MALLESEF..ŞUNA DA HERKES İNANSIN NE BANKADA NE BAŞKA YERDE 1 KURUŞ BİLE BRİKİMİM YOKTUR. GÜNLÜK YAŞAYAN BİRİYİM ..
ZANNEDİYORLAR Kİ DEDEKTÖR SATIYORUM PROGRAMLAMA YAPIYORUM DÜNYAA PARA ALIYORMUŞUM VS VS İŞTE AKILLARI SIRA BANA MOK ATICAKLAR ..KALIN SAĞLICAKLAN......osman naci kanat NACİBABA..ONK..
GELİBOLU / ÇANAKKALE/ TÜRKİYE....
24/saat açık tel nosu..GSM 0542 724 66 56 ...SABİT-0286 566 91 60

ALLAH HERKESİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİN .........................ONK....    

Düzenleyen admin - 20/Ağustos 2017/2020 Saat 08:38
gençliğine güvenip vakit çok erken derken,belki elveda bile diyemessin giderken ONK..
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Powered by Web Wiz Forums Free Express Edition
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu Sayfa 0,203 Saniyede Yüklendi.