Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

NEDEN BEN BÜYÜK HARFLEN YAZIYORUM İŞİN AÇIKLAMASI

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2009
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: NEDEN BEN BÜYÜK HARFLEN YAZIYORUM İŞİN AÇIKLAMASI
    Gönderim Zamanı: 29/Ekim 2017/2018 Saat 18:30

ARKADAŞLAR HEPİNİZE MARHABA SELAMLAR...........30-10-2018.......ONK..

YAŞ İLERLEYİNCE MUHAKKAK GÖZ VE KULAKLARDA KAYIPLAR YAŞANIYOR MESELA
SOL KULAKTA %50 KAYIP VAR SAĞDA İSE %25 E VARAN BİR KAYIP FAKAT KONUŞULANLARI TAM ANLIYAMAMA GİBİ VE BASS SESLERDEN OLUŞAN BİR DUYUM VAR ELİNİ KEPÇE GİBİ YAPIP DA KULAĞA KODUNMU HER ŞEY NORMALE DÖNÜYOR SAĞ TARAF KULAKTA... ARTIK KULAKLIK KULLANMA ZORUNLUĞU GELDİ DE GEÇİYOR HA BUGÜN HA YARIN GİDİCEM DOKTORA BOYUNA ERTELEME DURUMU....
GÖZDE İSE KUVETLİ IŞIK ALTINDA ÇIPLAK GÖZLEN NET İYİ GÖRÜYORUM DA DİĞER ZAMANLARDA ÇOK YAKIN ÇİFT GÖRME SORUNU VAR Bİ SÜRÜ DERECELİ PAZARDAN ALINMA GÖZLÜKLER VAR İÇLERİNDEN 2 Sİ İŞ YAPIYOR DA SAĞ SOL GÖZLERDE FARK VAR BUNUN İÇİN DE DOKTOR ŞART. AMA TÜM SORUNUM YAKIN,, UZAK DESENİZ BENİM GÖRDÜĞÜM UZAĞI HEMEN HEMEN HİÇBİR SAĞLAM GÖZ GÖREMEZ BU DA AYRI BİR KONU..Bİ KONU DAHA VAR ÖNEMLİDİR ÇIPLAK GÖZLEN GECE KARANLIKTA DA ÇOK İYİ GÖRÜRÜM..GECE ÇALIŞACAĞIM YERE GELİNCE İLK İŞİM ARAÇ ZATEN HEMEN GÖZ ALANIM İÇİNDEDİR YANİ ÇALIŞTIĞIM YERİN DİBİNDEDİR ARACIN ÜSTÜNE HEMEN JAMMERİ YERLEŞTİRİP AÇARIM GÜÇ KABLOSUNU DA ÇAKMAK YERİNE TAKARIM BU JAMMER BENİM DURDUĞUM YER MERKEZ OLUR DAİRESEL ŞEKİLDE ETRAFA SİNYAL YAYAR VE NE KADAR CEP TELEFONU VARSA HEPSİNİ KAPUT EDER.. GÜCÜ ÇOK AÇARSANIZ 5 KM İÇİNDEKİ TÜM TELEFONLARI SUSTURUR AMA ISINMA PROBLEMİ VAR.. BUNU NİYE YAPIYORUM GÖREMEDİĞİMİZ,,FARKEDEMEDİĞMİZ BİR ÇOBAN VARLIĞI VEYA SULAMA MOTORUNA MAZOT KOYMAK İÇİN HAYALET GİBİ GİDEN BİR KÖYLÜ İŞTE BUNLAR ŞİKAYET EDEBİLİYORLAR Bİ DE BAKIYORSUNUZ JANDARMA ENSENİZDE BİTİYOR.. AŞAĞI YUKARI 3 KM MESAFELER İÇİNDE BIRAKIYORUM BURDA AŞAĞI YUKARI YARIM SAAT OTURURUM HEM GÖZLERİ KARANLIĞA ALIŞTIRIRIM VE DOKTORLARIN TAKDIĞI KULLANDIĞI DİNLEME ALETİ VAR YA İŞTE BUNU DA TOPRAĞA RAPDEDİP TOPRAK İÇİ SESLERİ DİNLERİM TÜM SÜRÜNGENLERİ DUYABİLİRSİNİZ İLERLERDE ÇOBAN VE KOYUNLAR VARMI GECE YÜRÜYEN İNSAN,,VE İNSANLARIN AYAK SESLERİ ARAÇLAR VS VS ,, SONRA HERŞEY TAMAMSA İYİCE HERŞEYDEN EMİN OLUNCA MAKİNEYİ KURARIM ZATEN PROGRAMDA HAZIRDIR AÇ ÇALIŞ ŞEKLİNE GETİRMİŞİM,,KULAKLIĞI TAKARIM BURDA KULAKLIĞIN SAĞ TARAFI MAKİNEDEN GELEN SESLERE AİT OLURKEN SOL TARAFININKİNDE DE İÇİ ÇOK KUVVETLİ BİR HASSAS ANFİLİ OLARAK 3 YÖNE BAKAN HASSAS KONDANSÖR MİKROFONLAR KISACA DIŞ DÜNYAYI DİNLİYORUM ÇÜNKİ YALNIZ ÇALIŞIYORUM EN TEMİZ İŞ YALNIZ ÇALIŞMAKTIR ZATEN BENİM İŞİM %100 TEKTEKÇİLİK OLDUĞUNDAN HEM ARA HEM BİR SİNYALDE DUR O SİNYAL YERİNİ AÇ TOPRAĞI KENARLARA ÇEK AÇTIĞIN ÇUKURDAN VE EL CİHAZININ ANTENİNİ BU TOPRAK KÜMESİ İÇİNDE GEZDİR BAKTIN YOK SİNYAL BU SEFER ÇUKURUN İÇİNİ KONTROL ET VE EVET BİR YERDE SİNYAL VAR ŞİMDİ İLKİN ÇIKARDIĞIN TOPRAKLARI AZ BİRAZ DAHA GERİYE ÇEK SONRA O YENİ SİNYALİ GENİŞŞÇE AÇ HER ÇIKARDIĞIN TOPRAK KÜMESİNİ EL DEDEKTÖRÜNDEN GEÇİR YOKSA TOPRAK İÇİNDE ÇUKURU YOKLA SİNYALİN OLDUĞU YERİ AÇ ÇIKAR TOPRAĞINI ÇUKUR DIŞINA BÖYLE BÖYLE O SİNYAL HERNEYSE SONUNDA BULUCAN BU NEDİR DİYE KESİNLİKLEN IŞIK ÇAKMAYIN SADECE PARMAKLARINIZA GÜVENİN VE TEKTEKÇİLİKTE NE DENLİ METALLER BULDUYSANIZ BUNLARIN TÜMÜ PARMAK HASSASİYETİNDEN GEÇECEĞİ İÇİN O YENİ BULDUĞUNUZU DA HEMEN NE OLDUĞUNU ANLIYACAKSINIZ SONRA İNCELEMEK İÇİN DOOĞRU BULUNTU TORBASINA ATIN.EVE GİDİNCE PARALARI SADECE AKAN SU ALTINDA DİŞ FIRÇASI İLEN HAFİF DARBELERLEN ÜSTÜNÜN TOPRAĞINI ALIN SADECE SONRA KURUTMAYA BIRAKIN BAŞKA HİÇBİR İŞLEM YAPMAYIN SONRA DEĞERLERİNİ SIFIRA İNDİRİRSİNİZ..NOT-->>NE DENLİ DİKKATLİ TEKNİK ÇALIŞIRSANIZ YAKALANMA RİSKİNİZ DE SIFIR OLUR UNUTMAYINIZ..

İŞTE YAZILARIMDA MECBUREN BÜYÜK HARF KULLANIYORUM BİLGİSAYARDA BÜYÜK HARFİN MANASI İŞTE BİRİ BAŞKA BİRİ BAŞKA İZAH EDİYOR BAĞIRMAK ANLAMINA GELİYORMUŞ KÜFÜR ANLAMINA GELİYORMUŞ VS VS ....

KİM NE ŞEKİL ANLARSA BU KONUDA HERKESTEN ÖZÜR DİLERİM YAŞIMA VERİN

30-10-2018.........NACİBABA...........

BU İLAVEYİ GEREKLİ GÖRDÜĞÜM İÇİN YAZIYORUM SİTE İÇİNDE DEFALARCA ÇEŞİTLİ YERLERDE ÇOKÇA YAZDIMDI DA %98 ARKADAŞLAR OKUMA SEVMEDİKLERİNDEN DOLAYI OKUMUYORLAR SONUÇTA HATA YAPIP YUKARIDAN AŞAĞI KALINCA YUVARLAK DEMİR ÇUBUKLARIN OLDUĞU YERDE UZUNCA BİR MÜDDET İSTİRAHAT ETMEK ZORUNDA KALIYORLAR ...BU YAZININ YAZILDIĞI TARİH 2018 İN SON GÜNÜ OLUYOR 1 SENE DAHA GEÇTİ VE BEN 85 E GİRİYORUM BENİM GÜNLERİM BİTTİ ARTIK ARKADAŞLAR VE YAZDIKLARIMI İYİ OKUYUP ONA GÖRE HAREKET EDİNİZ YAPARSANIZ BAŞINIZA HİÇBİŞİ GELMEZ BUNU UNUTMAYINIZ...

Düzenleyen admin - 29/Aralık 2017/2018 Saat 16:15
Yukarı Dön
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Bugün
Durum:
Gönderilenler: 2009
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29/Aralık 2017/2018 Saat 17:06

AŞAĞIDAKİ HİKAYE HAKİKATTIR OLAY 1990 LARDA GEÇİYOR..............ONK..

İLAVEYİ GEREKLİ GÖRDÜĞÜM İÇİN YAZIYORUM SİTE İÇİNDE DEFALARCA ÇEŞİTLİ YERLERDE ÇOKÇA YAZDIMDI DA %98 ARKADAŞLAR OKUMA SEVMEDİKLERİNDEN DOLAYI OKUMUYORLAR SONUÇTA HATA YAPIP YUKARIDAN AŞAĞI KALINCA YUVARLAK DEMİR ÇUBUKLARIN OLDUĞU YERDE UZUNCA BİR MÜDDET İSTİRAHAT ETMEK ZORUNDA KALIYORLAR ...BU YAZININ YAZILDIĞI TARİH 2018 İN SON GÜNÜ OLUYOR 1 SENE DAHA GEÇTİ VE BEN 85 E GİRİYORUM BENİM GÜNLERİM BİTTİ ARTIK ARKADAŞLAR VE YAZDIKLARIMI İYİ OKUYUP ONA GÖRE HAREKET EDİNİZ YAPARSANIZ BAŞINIZA HİÇBİŞİ GELMEZ BUNU UNUTMAYINIZ...

BEN DEFİNECİYİM DİYEN HER KİŞİNİN TÜRKİYE SINIRLARI İÇİNDE NEREYE GİDERSE GİTSSİN NE YAPARSA YAPSIN EN BAŞ İŞ DİLİNE ÇOK SAĞLAM BİR KELEPÇE VURMASI ŞİDDETLEN TAVSİYE OLUNUR.
İKİNCİSİ AZ VE ÖZ KONUŞMAK GEREKMEDİKÇE NE YORUM YAPIN NE KONUŞUN.
SÜKUT ALTINDIR UNUTMAYIN..BOŞUNA SÖYLEMEMİŞ ATALARIMIZ..
BU YUKARDAKİ BAHSİ GEÇEN KONULAR OKADAR MÜHİMNDİRKİ DEFİNECİLİĞİNİ SAKLAYIP BEN AVCIYIM AVCILIK İÇİN DERE TEPE DAĞ DOLAŞIYORUM DER..
HATTA EVE DÖNÜŞLERDE GEÇTİĞİ YERLERDEN TAVŞAN KUŞ ÖRDEK SATIN ALIP AVDAN DÖNÜYORUM DER GÖRÜNTÜ BU ...
ARKADAŞ GARİBANSSA UCUZ YOLLU İŞ YAPAR BAZEN YAPMAZ BAZEN BOZULUR BİR DEDEKTÖRÜ VARDIR TÜFEĞİ BİLE AĞIZDAN DOLMA DEDEDEN KALMA BİR TÜFEKTİR BÜTÜN HAYELLERİ BİRAZCIK BİŞİLER BULUP BU GARİBANLIKTAN KURTULMAKTIR AMA HER HALDE SIRANIN DAHA KENDİSİNE GELMEDİĞİNE HER DEFASINDA İNANDIRIR ..AMA GÜNÜN BİRİNDE DERMA ÇATMA MAKİNESİ KUVVETLİ BİR SİNYAL VERİR HEMEN HEMEN DİZ BOYU BİR DERİNLİKTE BÜYÜK BİR İÇİ ALTIN PARA DOLU KÜPE DENK GELİR GÖZLERİNE İNANAMAZ ŞOK OLUR VE YAVAŞ YAVAŞ KENDİNE GELİR BU SEFER KORKU KAPLAR İÇİNİ ŞİMDİ BEN BUNU NASIL HALLEDİCEM DİYE DÜŞÜNÜR SONUÇTA BU PARAYI EVİNE NAKLETMİYE KARAR VERİR KÖYE DE YAKINDIR BU YER..BU SEFER BAŞKA DÜŞÜNCELER KAPLAR İÇİNİ TAMAM EVE GETİRECEK TE EVDE BU PARAYI NEREYE SAKLAYACAKTIR HER YERİ DÜŞÜNÜR ORASI OLMAZ BURASI OLMAZ EE NERESİ OLACAK OTURUR EVİN ÖNÜ SUNDURMAYA NE YAPICAM NEREYE KOYACAĞIM DERKEN AHIR AĞIR BASAR 1 KATIR 1 EŞŞEK 2 İNEK BİRKAÇ KOYUNU VE KEÇİSİ VARMIŞ HA 2 DE KÖPEK .. ARKADAŞIMIZ 40 YAŞLARI CİVARINDA HİÇ EVLENMEMİŞ TEK BAŞINA YAŞIYOR KATIR VE EŞŞEKLEN ODUNA GİDER GETİRDİKLERİNİ UFAK UFAK KIYAR O ŞEKİLDE SATAR GEÇİMİNİ TEMİN EDERMİŞ 2 İNEKTEN DE ALDIĞI SÜTÜ DE SATARMIŞ İŞTE ZAR ZOR GEÇİNİYOR ARKADAŞIMIZIN HEMEN HEMEN HER GÜN SABAH ERKENDEN EŞŞEĞİNİ VE KATIRINI ALIP 2 DE BALTA İPLER DE AZIĞINI SUYUNU İŞTE ARAZİDE NEYE İHTİYACI VARSA ALIYOR AKŞAMA DOĞRU DÖNÜYOR HAYVANLAR ODUNLAN YÜKLÜ OLARAKTAN..KURT CİNSİ KÖPEĞİNİ EVDE ZİNCİRLİ OLARAK KULÜBESİNE BAĞLI BIRAKIYOR BU KURTLAR KARDEŞ BİRİ DİŞİ BİRİ ERKEK ERKEĞİNİ DEVAMLI YANINDA GÖTÜRÜYOR GETİRİYOR ONA ARKADAŞ OLUYOR İŞTE..
BAŞLAMIŞ HER GÜN BİRAZ BİRAZ PARAYI TAŞIMAYA AHIRIN BİR KÖŞESİNDEKİ HAZIRDA TUTTUĞU SAMAN BALYALARI ALTINI KAZIYOR ORAYA BİR SAĞLAM YER YAPIP PARAYI DA İÇİNE DÖKMEYE DEVAM EDİYOR TAM BİR HAFTADA BU TAŞIMA İŞİNİ BİTİRİYOR AMA DİĞER HİÇBİR İŞİNİ DE AKSATMIYOR AYNEN ESKİ YAŞAMINA DEVAM EDİYOR.
O KÜPÜ ÇIKARMAYIP BALTA İLEN OLDUĞU YERDE KIRIYOR PARÇA PARÇA EDİYOR VE TOPRAKLAN DOLDURUYOR SONRA YERİN KAZILDIĞI ANLAŞILMASIN DİYE BAŞKA YERDEN KURU TOPRAKLAN ÖRTME YAPIP ÜSTÜNÜ DE ÇALILARLAN BESLİYOR VS VS.
Bİ AKŞAM ÜSTÜ YORGUN ARGIN EVE GELİNCE YIKANIP ÜSTÜNÜ BAŞINI DEĞİŞTİRİP KÖY KAHVESİNE GİDER BİR YANDAN ÇAYINI YUDUMLARKEN BİR YANDAN DA GAZETELERİ GÖZDEN GEÇİRİYORMUŞ DERKEN BİRİ SELAM VERİP BUNUN MASAYA OTURUNCA KAFASINI GAZETEDEN KALDIRIP KİM BU DİYE BAKINCA KÖYÜN İLK OKUL ÖĞRETMENİ OLDUĞUNU GÖRÜR BAŞLARLAR MUHABETTE YA DER HOCA SENİN İÇİN DEFİNECİ FİLAN DİYORLAR SEN ANLARSIN BAK ÇOCUĞUN BİRİ CUMARTESİ PZAR KENDİ HAYVANLARINA MERADA ÇOBANLIK EDRKEN BUNU BULMUŞ BEN KASABADA GÖSTERDİM BİRKAÇ TANIDIK KUYUMCUYA AMA VERDİKLERİ PARA BENİ TATMİN ETMEDİ 22 AYAR ALTINMIŞ AMA ÜSTÜNDE ŞAHANE YAPILI RESİMLER VAR ONLAR VERİR KAÇ GRAMSA ALTIN FİYATINI SADECE BUNUN BİR DEĞERİ OLMASI LAZIM AMA ONU VERMEZLER. SEN NE DERSİN DER BİZİMKİ PARAYI ELİNE ALIP BAKINCA KENDİ BULDUKLARINLAN AYNI PARADANDIR BİR TELAŞ ALIR ACABA BENİM PARALARI MI BULDULAR DİYE AMA HİÇ RENK VERMEZ VALLA HOCAM BEN DE BİŞİ ÇIKARAMADIM BUNDAN SONRA DER Kİ SENDE OKULDA BİLGİSAYAR VAR GİR ORADAN SORUŞTUR NE OLDUĞU ÇIKAR MEYDANA DEYİNCE HAY AKLINLAN BİN YAŞA DOĞRU DERSİN BEE DER İKİSİ BERABER OKULUN YOLUNU TUTARLAR VE AÇARLAR BİLGİSAYARI YAZARLAR ÇOK ESKİ TARİHİ ALTIN PARALAR KATALOGLARI DİYE ÇIKAR ÖNLERİNE BİNLERCE SAYFALARDAN OLUŞAN RESİMLİ BİLGİLER İKİSİ DE SABAHA KADAR PARA TARARLAR ELLERİNDEKİNİN AYNISINI NERDE GÖRECEKLER DİYE VE SONUNDA BULURLAR DA Bİ DE FİYATINA BAKINCA İKİSİ BİRBİRİNE BAKARLAR KORKUNÇ BİR FİYAT YAZIYOR İNANAMAZLAR İLK ÖNCE BİZİMKİ HOCAYA SORAR ŞİMDİ NE DÜŞÜNÜYORSUN DİYE HOCA DERKİ VALLA ŞOK OLDUM NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM VE HOCA BU PARAYI ORDAN KOPYELER YAZICIDAN 2 NUSHA OLARAK ÇIKARIR BİRİNİ BİZMKİNE VERİR DERKİ BUNDAN SONRA GÖZLERİN YERLERDE OLSUN EN ÇOK ARAZİYE SEN ÇIKIYORSUN BEN DE BİZİM ÇOCUĞA BİR SORAYIM HATTA BU PARAYI NERDE BULDUYSA BENİ ORAYA GÖTÜRSÜN DER .. TAMAM DERLER AYRILIRLAR BİZİMKİ HEMEN EVE KOŞAR AHIRA VARIR HERŞEY NORMALDİR DEMEKKİ DER BU YERLERDE BU PARALARDAN DAHA VAR HERNEYSE DER VE YATAR .. SABAH YİNE HAYVANLARINI ALIP DAĞIN YOLUNU TUTAR TAM KÖYDEN ÇIKACAKKEN OKULUN YANISIRA OLAN LOJ MANDAN ÖĞRETMEN DE ÇIKAR BİZİMKİNİ GÖRÜNCE DUR HELE AZ BEKLE BENİM ÖĞRENCİ ÇOBAN GELİ CEK HEP BERABER GİDERİZ SONRA SEN İŞİNE BAKARSIN SEN DE O YERLERİ BİR GÖR DER TAMAM DER HEP BERABER YOLA KOYULURLAR O GÜN PAZAR GÜNÜDÜR.. BAYAĞI BİR MÜDDET SONRA ÇOCUK DERKİ İŞTE BURALARDA BULUYORUM DEYİNCE BİZİMKİ İÇİNDEN ULEN BEN HER GÜN SABAH AKŞAM BUNUN İÇİNDEN GEÇİYORUM DER.. AMA BİŞİ BELLİ ETMEZ BİZİMKİNİN BU PARAYI BULDUĞU YER BU MERAYA ÇOK UZAKTADIR KENDİ BULDUKLARINDAN 5 TANE ALIR ATAR CEBİNE ARADAN BİR 15 GÜN GEÇİNCE OKULUN ÖNÜ YOLDAN ZATEN GİDİP GELİYOR HOCAYI BULUR DERKİ BEN DE GÖZLEN BAK 5 TANE BULDUM DEYİNCE HOCA İYİCE KEYİFLENİR BİZİM ÇOBAN DA 1 TANE DAHA BULMUŞ GÜLÜŞÜRLER OKUL BAHÇE DUVARINA OTURURLAR BİZİMKİ DERKİ YA BİR ÖN AYAK OLDA İYİCE BİR ARAŞTIR SAĞLAM BİR ALICI BULALIM ONA VERELİM BUNLARIN ARKASI MUHAKKAK VAR BULUCAZ DER..

devam edicektir,,,, az sabır......      

Düzenleyen admin - 01/ocak 2017/2019 Saat 19:21
Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50