Giriş Sayfası Forum Anasayfası Forum Anasayfası <>5TOPRAK ALTI GÖRÜNTÜLEME SİSTEMLERİ <>5SERBEST KÜRSÜ
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  SSS SSS  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÇUBUK SİSTEMİ FİATLARI 500 TL OLMUŞTUR DUYURULUR

Cevap Yaz Cevap Yaz
Yazar
  Konu Arama Konu Arama  Konu Seçenekleri Konu Seçenekleri
admin Açılır Kutu Gör
Yönetici
Yönetici
Simge
NACİBABA

Son Giriş: Dün
Durum:
Gönderilenler: 2011
  Alıntı admin Alıntı  Cevap YazCevapla Mesajın Direkt Linki Konu: ÇUBUK SİSTEMİ FİATLARI 500 TL OLMUŞTUR DUYURULUR
    Gönderim Zamanı: 30/Ağustos 2017/2018 Saat 16:47

DİKKAT........................nacibaba...ONK..18-8-2018................

BU TARİHTEN İTİBAREN ÇUBUK FİYATLARI [ 500 TL YE ÇIKMIŞTIR ] DUYURULUR..

BAŞKA BİR ÜLKE DEN HESAPLI BU 2 MADDE TEDARİK EDİLECEKTİR VE SON HESAPLAMALAR SONUCUNDA DA FİYATI 500 TLYE ZAR ZOR ÇEKEBİLDİM BAŞKA YAPACAĞIM HİÇBİŞİ YOK KONUDA .....

ŞİMDİLİK KONU BUKADAR GELİŞMELER OLURSA BURDAN İLAVE YAZARIM.....ONK..

NOT>> BU KONUDA HİÇBİR TAVİZ VERİLMİYECEKTİR KESİNLİKLEN ISRAR EDİLMESİN

.................................................nacibaba...........onk.

AÇIKLAMALAR--> UZUN BİR ZAMANDIR ELİMDEKİ SON STOK MALZEMELERİN BİTİMİNE KADAR FİYAT ARTIRIMINA GİTMEYECEKTİM VE MALZEMELERİN TÜMÜNÜN BİTİMİ GERÇEKLEŞTİ..BU SON DOLAR,AMBORGO VS VS LER ÜSTÜNE TUZ BİBER EKTİ DEDEKTÖRÜ ZATEN AMERİKADAN İTHAL EDİYORDUK ÜÇ BİN TL LİK SATIŞ FİYATI OLAN ACE 400i DE BEŞBİN TL LERE GELDİ ÇATTI BU AYRI KONU.ÇUBUK KONUSUNDA DA EN SON İŞLEMİ OLAN DIŞ ZIRH KAPLAMASINDA VE İÇ KISIM KAPLAMASINDA YURT DIŞINA BAĞIMLIYIM BU 2 ELEMAN OLMAZSSA BU ÇUBUK İŞİ DE OLMAZ ..YENİ MALZEME TEDARİKİ İÇİN DIŞ BAĞLANTIYA GEÇTİĞMDE ŞOK OLDUM EN AŞAĞI 5 KATTAN FAZLA FİAT ARTIŞI VAR VE DAHA DA YÜKSELECEĞİNİ SÖYLEDİLER HESAP KİTAP ÖYLE BÖYLE SONUÇTA 500 TL DEN ANCAK O DA HİÇ KARSIZ ZAR ZOR ŞEKİLDE SATIŞA ÇIKABİLECEK .BU ŞARTLARDA ARTIK PARASI OLANLAR ALICAKLARDIR VE SATIŞLAR DA İYİCE DÜŞECEĞİNE GÖRE KISA BİR SÜRE SONRA BEN DE KENDİMİ TAM EMEKLİLİĞE HAZIRLASAM İYİ OLACAKTIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

Düzenleyen admin - 20/Ağustos 2017/2018 Saat 00:25

Yukarı Dön
 Cevap Yaz Cevap Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50